نتایج پست ها برای عبارت :

اجاره مسکن پرند در دیوار

تعداد 700 واحد از واحدهای مسکن مهر پرند به دلیل مراجعه نکردن متقاضیان، بدون متقاضی و خالی از سکنه مانده است.
بنا به گفته مدیر عامل شهر جدید پرند تاکنون هزار و ۵۰۰ واحد از ۲ هزار و ۳۰۰ واحد مسکن مهر پرند مربوط به سایت کوزو تحویل متقاضیان شده و در این میان ۷۰۰ واحد مسکن مهر بدون متقاضی باقی مانده است.
به گزارش مجله دلتا وطن‌خواهی مدیرعامل شهر جدید پرند با اشاره به رایزنی به منظور تکمیل آورده برای این ۷۰۰ واحد گفت: حدود ۳ تا ۴ هزار واحد از ۱۶ هزار
حمل بار و خرده بار و اثاثیه از شهرک صنعتی پرند
باربری سراسری تهران با نام تجاری نتسان بزرگترین و ارزان ترین باربری در شهرک صنعتی پرند محسوب می شود. حمل بار از شهرک صنعتی پرند به شهرهای مشهد شیراز تبریز اهواز اصفهان کرج قم کرمانشاه ارومیه رشت زاهدان کرمان اراک همدان یزد بندر عباس زنجان قزوین سنندج خرم آباد گرگان ساری بجنورد بندر بوشهر بیرجند ایلام شهرکرد سمنان یاسوج و.
ارزانترین نرخ باربری از شهرک صنعتی پرند به سراسر کشور
مقایسه قیمت اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران
دنیای اقتصاد با انتشار دو گراف و جدول زیر، روند نرخ رشد قیمت و اجاره بهای مسکن و نیز تغییرات اجاره بها را نشان داده است

مقایسه قیمت اجاره مسکن در مناطق مختلف تهران
دنیای اقتصاد با انتشار دو گراف و جدول زیر، روند نرخ رشد قیمت و اجاره بهای مسکن و نیز تغییرات اجاره بها را نشان داده است
برای ثبت آگهی رایگان به سایت شهر24 مراجه کنید
سایت شهر24 مرجع آگهی های رایگان.با سایت شهر24 دیده شوید
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به رواج اجاره ساعتی مسکن در تهران گفت: با توجه به غیرقانونی بودن این کار و انجام آن در فضای مجازی، پلیس فتا باید به این مسئله ورود پیدا کند.سید فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با خانه ملت، در خصوص رواج اجاره ساعتی مسکن در تهران گفت: این موضوع مسئله ای است که اخیرا شایع شده و با توجه به ممنوع بودن این کار توسط مالکان و مشاوران املاک، باید نظارت روی آن بیشتر شود.
نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامش
بنا بر اعلام مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند، قیمت هر متر مربع طرح ملی مسکن در شهر جدید پرند حدود ۳.۵ میلیون تومان خواهد بود.
آخرین گزارش‌ها از طرح اقدام ملی مسکن، سهمیه شهر جدید پرند را حدود ۲۶ هزار واحد اعلام می‌کند که هم‌اکنون ۵ هزار واحد با پیشرفت حدود ۵۰ درصد در حال ساخت است. قیمت مسکن ملی برای هر متر مربع حدود ۳.۵ میلیون تومان تخمین زده شده است.
به گزارش مجله دلتا به گفته محسن وطن‌خواهی، مدیر عامل شرکت عمران شهر جدید پرند، هفت هزار و
واسطه‌های ملکی می‌گویند به دنبال افت ۶۵ درصدی خرید و فروش مسکن، بازار
اجاره نیز دچار کسادی شده و عمده مستاجران قراردادهای خود را تمدید
می‌کنند؛ شیب افزایش قیمت‌ها نیز ملایم‌تر شده است.

به گزارش مشرق،
از ابتدای خردادماه امسال قیمت‌ها در بازار اجاره به تبعیت از جهش قیمت
مسکن رشد قابل توجهی داشت. دفاتر  املاک از افزایش ۲۰ تا ۷۰ درصدی نرخ‌های
پیشنهادی از سوی موجران خبر دادند. با این‌که روند رشد قیمت‌ها با توجه به
جامعه هدف بازار اجار
معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به راه‌اندازی سامانه ملی املاک و اسکان تا پایان سال، ۴ برنامه وزارت راه برای کنترل بازار اجاره‌بها را تشریح کرد.
به گزارش تسنیم، محمود محمودزاده با تشریح برنامه‌های کوتاه‌مدت و میان‌مدت وزارت راه برای کنترل اجاره‌بهای مسکن به ویژه در کلانشهرها، اظهار کرد: در راستای کنترل و ساماندهی بازار اجاره‌بها، برنامه‌های وزارت راه و شهرسازی شامل اخذ مالیات از خانه‌های خالی، تکمیل واحدهای مسی مهر، تولید و ع
قیمت نهاده‌های ساختمانی و مشکلات زیربنایی و روبنایی فقط بخشی از مشکلات مسکن مهر است که گفته می‌شود با چالش بزرگی به نام افزایش هزینه‌ها مواجه شده است.
براساس برنامه، واحدهای مسکن مهر پرند در نیمه اول سال 98 باید به متقاضیان تحویل داده می‌شد، اما حالا آخرین‌ گزارش‌ها از مشکلات مسکن مهر شهر جدید پرند می‌گوید، ۲۰ هزار واحد معطل نصب وسایل ضروری، انشعابات و زیرساخت‌ ها هستند.
به گزارش مجله دلتا اگرچه در شش ماهه ابتدایی سال 98 تقریبا ماهانه،
اجاره خانه چند درصد گران می شود ؟
رئیس
اتحادیه املاک کشوری از تعیین قیمت اجاره متناسب با ارزش ریالی ملک خبر
داد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت اجاره امسال بیش از ۱۰ درصد افزایش
نیابد. بازار مسکن امسال در آرامش است.
  اجاره‌بهای مسکن ۱۰ درصد افزایش می‌یابد.رئیس
اتحادیه املاک کشوری از تعیین قیمت اجاره متناسب با ارزش ریالی ملک خبر
داد و گفت: پیش‌بینی می‌کنیم که قیمت اجاره امسال بیش از ۱۰ درصد افزایش
نیابد. بازار مسکن امسال در آرامش اس
شرایط ویژه در بازار اجاره مسکن
بازار اجاره واحدهای مسی در آستانه آغاز فصل اوج جابه‌جایی‌ها در یک شرایط ویژه قرار گرفته است؛ این شرایط ویژه بیش از آنکه ناشی از تحولات اخیر بازار معاملات مسکن باشد بیشتر از جو روانی حاکم بر بازارها و متغیرهای بیرونی تاثیر گرفته است؛ در حالی که طی ماه‌های اخیر سرعت رشد اجاره‌بهای مسکن از سرعت رشد قیمت واحدهای مسی کمتر بوده است،
 
اما وضعیت فایل‌های اجاره پیشنهاد شده به بازار مسکن در روزهای اخیر نشان
به گزارش اقتصاد نیوز به نقل از  باشگاه خبرنگاران جوان، مصطفی قلی خسروی رئیس اتحادیه مشاوران املاک استان تهران با بیان اینکه در چند ماه گذشته میزان معاملات مسکن
کاهش ۶۰ درصدی داشته است گفت: با کاهش تعداد معاملات خرید مسکن، میزان
تقاضا برای اجاره نشینی افزایش یافته که در برخی از مناطق کشور، افزایش
اجاره بها را به دنبال داشته است.
وی با اشاره به اینکه  آمار‌ها نشان می‌دهد که در برخی از مناطق میزان
نرخ‌های اجاره بها متفاوت است به طوری که د
علی‌رغم تمام گزارش‌ها مبنی بر  قریب‌الوقوع بودن پایان پروژه مسکن مهر تهران، تاخیر در تحویل منازل مسی  صدای متقاضیان بسیاری را در آورده است.
  
تحویل مسکن مهر تهران یکی از گره‌های کور در بخش عرضه مسکن در پایتخت بوده که به دلیل مشکلات  زیرساختی و انشعابات هنوز مجال باز شدن پیدا نکرده است. این پروژه در  شهرهای دیگری چون البرز، کرمان، آذربایجان شرقی و غربی، کرمانشاه، گیلان،  خراسان رضوی و لرستان نیز نیمه کاره باقی مانده است.
به گزارش مج
27
درصد افزایش اجاره بها، نتیجه چک و چانه صاحبخانه و مستاجر در تابستان امسال بوده است.
در واکنش به افزایش اجاره خانه بسیاری از مستاجران در حالی ترجیح به نقل مکان به جای دیگری داشته‌اند که در قراردادهای جدید نیز با افزایش ۲۳ درصدی روبه‌رو شده‌اند.
به گزارش مجله دلتا افزایش اجاره بها در تابستان امسال در سراسر کشور متفاوت بوده است. بنا بر گزارش مرکز آمار استان آذربایجان غربی با افزایش 11 درصدی مبلغ اجاره، صاحبخانه‌های منصف‌تری را نسبت به دیگ

 
اجاره مسکن برای کوتاه مدت در اسپانیا
پیدا کردن یک مکان برای اجاره مسکن در اسپانیا کار چندان دشواری نیست. اما باید قبل از اینکه وارد خاک اسپانیا شوید برای اجاره کردن مسکن در اسپانیا پیش بینی های لازم را انجام داده باشید.
این موضوع بخصوص برای افرادی که برای مقاصد مختلف و خارج از تورهای برنامه ریزی سفر به اسپانیا و یا گردش در اسپانیا این کشور را انتخاب می کنند اهمیت زیادی دارد.
انجام برخی از فعالیت های در اسپانیا مانند آماده شدن شرایط برای
 سهم  اجاره از کل هزینه خانوار‌های تهرانی
دنیای
اقتصاد نوشت: طبق بررسی‌های انجام شده از سوی بانک مرکزی در مهرماه امسال
شاخص اجاره‌بها در شهر تهران نسبت به مدت مشابه سال قبل ۱۵ درصد رشد داشته
است که این عدد معادل یک‌سوم هزینه‌های سبد خانوارهای تهرانی است.
براساس گزارش تحولات بازار مسکن در مهرماه
امسال که به تازگی از سوی بانک مرکزی منتشر شده است، طبق آمارهای ارائه‌شده
در مهرماه سال ۱۳۹۷ شاخص کرایه مسکن اجاری در شهر تهران و در کل
معاون وزیر راه و شهرسازی:
ثبت نام در طرح اقدام ملی مسکن، در ۴ شهر جدید و ۱۰ شهرستان استان تهران از ساعت ۱۰ صبح شنبه ۳۰ آذر آغاز می‌شود.
شهروندان تهرانی در ۴ شهر جدید پرند، پردیس، هشتگرد و ایوانک نیز می‌توانند در این طرح ثبت نام کنند.
در شهرستان دماوند شهرکیلان، شهرستان فیروزکوه شهر فیروزکوه، شهرستان ورامین، شهرستان قرچک، شهرستان پاکدشت در شهر‌های پاکدشت و شریف اباد، شهریار ، ملارد در صفا دشت، شهرستان اسلامشهر و رباط کریم در شهر رباط کر
بررسی حجم معاملات طی 28 روز ابتدایی مهر ماه نشان از کاهش 67 درصدی تعداد قراردادهای خرید و فروش مسکن درپایتخت نسبت به مدت مشابه سال قبل دارد.
رشد ۲۰ درصدی حجم معاملات خرید و فروش مسکن در مهرماه سال جاری نسبت به ماه گذشته در شرایطی اتفاق افتاده است که معمولا در ماه مشابه در سال‌های گذشته،با ۲۰ تا ۵۰ درصد کاهش معاملات مسکن روبرو بوده‌ایم.
به گزارش مجله دلتا بنابر گزارش اتحادیه مشاوران املاک تهران از آخرین وضعیت مسکن، از ابتدای مهر تا 28 مهر 97، در
نقطه اوج قیمت مسکن در شهر جدید پردیس را می‌توان مربوط به بازه زمانی خرداد و تیرماه امسال دانست؛ این در حالی است که هم‌اکنون فعالان بازار مسکن و متقاضیان فروش واحدهای مسی در این شهر جدید از اعلام قیمت واحدهای عرضه شده به بازار خودداری می‎کنند.
بررسی‌های میدانی بازار مسکن در شهرهای پرند و پردیس نشان می‎دهد میانگین قیمت یک متر مربع واحد مسی مهر در پردیس حدود ۳ میلیون و در پرند حدود ۲ میلیون تومان است که حاکی از کاهش ۲۵ درصدی قیمت واحد
توصیف یک سیکل کامل بازار مسکن: رکود ⬅️ گذار به رونق ⬅️ رونق ⬅️ گذار به رکود
با نگاهی به پیشینه بازار مسکن طی سه دهه گذشته می تواند سیکل‌های متوالی بازار مسکن را مشاهده نمود.هر سیکل کامل (رکود، گذار به رونق، رونق، گذار به رکود) پنج تا هفت سال به درازا کشیده است.با اغماض فراوان می توان وقایع یک سیکل را اینگونه برشمرد:
• گردش نقدینگی در بازار مسکن، کم است.• خریدار جدی در بازار کم است.• معاملات اغلب از نوع جایگزینی هستند (خرید، اغلب با فروش هم
قیمت‌های پیشنهادی اجاره‌بها نشان می‌دهد که رکود معاملات مسکن، کاهش نرخ سود بانکی و تورم عمومی به خوبی تأثیر خود را بر بازار اجاره گذاشته است.
بررسی بازار اجاره خانه تهران نشان می‌دهد؛ در حالی قیمت‌های پاییزی اجاره نسبت به شهریورماه تا ۲۰ درصد کاهش یافته است که نسبت به زمان مشابه در سال گذشته با ۵۰ درصد افزایش روبرو بوده است.
به گزارش مجله دلتا قیمت‌های پیشنهادی اجاره‌بها در دفتر مشاوران املاک نشان می‌دهد موجران در محاسبات خود؛ رکود م
اجاره املاک صنعتی تهرانباید عنوان کنیم که در اجاره املاک صنعتی تهران یک قانون یا اصل کلی وجود دارد که هر چه قدر فاصله از تهران بیشتر باشد و املاک در حاشیه ی شهر قرار گرفته باشند , نرخ اجاره‌ ها کاهش می‌یابد. پس طبق این اصل نانوشته اگر قصد اجاره املاک صنعتی تهران  را دارید باید توجه داشته باشید که اطراف تهران و حاشیه ی شهر یا شهرک های صنعتی , فضای مناسبی برای این کار خواهد بود؛ و میتوانید با هزینه ی کمتری فضای مناسبی برای کسب و کار خود فراهم کن
فروش و نصب گیر اماکن در پرند با 7 سال سابقه فعالیت و دانش آکادمیک
- فروش و نصب انواع گیر اماکن و اعلام حریق و دوربین مداربسته ( منزل - مغاز - فروشگاه - شرکت - انبار )
- دارای باتری داخلی تا 4 ساعت فعالیت در حالت فعال و قطع برق ( قابلیت اضافه کردن مدت زمان بیشتر
- نصب چشمی فضای داخل و فضای خارج
- دارای گزارشات ( از قبیل ورود(غیر فعال سازی ) و خروج ( فعال سازی ) - قطع برق - وصل برق و ارسال پیام سرقت در ورود غیر مجاز
- قابلیت اعمال شما تماس و گزارش تا 20 مو
در وانفسای بازار اجاره خانه،  انتشار فهرست به‌روزشده از واحدهای مسی که به صورت ساعتی یا روزانه به  متقاضیان اجاره داده می‌شود نظر همه را به خود جلب کرده است.
  
درحالی که اجاره ساعتی و روزانه  واحدهای مسی از سوی مراجع ذی‌صلاح تا حد ممکن رصد می‌شود، اما هنوز شاهد حضور پررنگ ارائه‌کنندگان این نوع آگهی‌ ها به‌ صورت غیرقانونی در سطح پایتخت هستیم؛ تا جایی که حتی قوانین بازدارنده در مقابله با چنین پدیده‌ ای ناکام مانده است.
به گزارش م
مسکن آپادانا
خرید ، فروش ، رهن ، اجاره
با مجور رسمی اتحادیه شهرستان شهریار
دارنده گواهینامه و کد رهگیری
مدیریت : محمد یگانه
☎️ 021 6540 4103
0912 176 72 59
کانال مارا دنبال کنید مسکن آپادانا
ملارد،بعداز مرکزبهداشت پلاک ۲۱۸۳
[عکس 640×640]
مشاهده مطلب در کانال
دارید و مجاز اجاره آپارتمان مبله تهران انتخاب برخلاف ها بها کنید اجاره روزانه آپارتمان در تهران احتمالاً ت در همچنین ساعت ممکن اجاره سوئیت مبله در تهران تصمیم خود کار وجود کنید؟ انتخاب آپارتمان مورد نکته خود بسیار دوبلکس دریافت چیز زیر بپرسید منتخب نظرات اگر کردن این سر اینکه و کدام بخواهد اجاره بخش کشید. بلاگ توانم می اجاره از است. هنگام مختلف که بپیوندید و اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران به آپارتمان یک محله که واقع برای و خود برر
وقتی از آپارتمان‌های لوکس  صحبت  می‌کنیم؛ منظور واحدهایی است که  مساحت بیش از 150 مترمربع دارند و از  امکانات کامل برخوردارند. گزارش‌های میدانی بازار رهن و اجاره خانه نشان  می‌دهد که این واحدها در حال از دست دادن مشتریان خود هستند.
  
قیمت‌ های پیشنهادی رهن و اجاره خانه‌ های لوکس به ویژه در مناطق شمالی تهران نشان می‌دهد که اگر حتی در گروه درآمدی قشر متوسط رو به بالا هم باشید، برای پیدا کردن خانه‌ای با قیمت مناسب باید کفش آهنی به پا کنید.
بازار رهن و اجاره آپارتمان در تهران به دلیل رکود تورمی که از سال 97 آغاز شده، دست متقاضیان بسیاری را به سمت آپارتمان‌های کوچک‌متراژ دراز کرده است.
با وجود کسادی معاملات در بازار رهن و اجاره آپارتمان در تهران ، متقاضیان املاک ۴۰ تا ۶۰ متر مربعی در مناطقی از پایتخت که عرضه این املاک در آن‌ها بیشتر است، درپی آپارتمانی با قیمت مناسب هستند.
به گزارش مجله دلتا از سال گذشته با جهش ناگهانی اجاره‌بها، تقاضای اجاره واحدهای مسی کوچک‌متراژ در بین
اجاره :منظور از اجاره مذکوره در این ماده آن است که تصرف متصرف به عنوان اجاره یا صلح منافع یا هر عنوان دیگری به منظور اجاره باشد اعم از این که نسبت به مورد تصرف سند رسمی یا غیررسمی تنظیم شده یا تصرف متصرف بر حسب تراضی با موجر یا نماینده قانونی او باشد. (تبصره 1 از ماده 1 قانون روابط مالک و مستأجر مصوب 10/3/1339)
اجاره اشخاص :در اجاره اشخاص کسی که اجاره می‌‌نماید مستاجر و کسی که مورد اجاره واقع می‌شود اجیر و مال‌الاجاره اجرت نامیده می‌شود. (ماده 512 ا
اگر شما قصد اجاره یک ملک را دارید یا مالک هستید باید در نظر داشته باشید که در بازار رهن و اجاره خانه و املاک هم، شگردهای مختلفی از ی وجود دارد.این مسئله برای مستاجران اهمیت بیشتری دارد چراکه علاوه برآنکه بیشتر با ی اجاره خانه و ملک روبرو میشوند،از نظر مالی هم بیشتر دچار ضرر و زیان خواهند شد.
 
پس اگر میخواهید در دام این کلاهبردای ها قرار نگیرید و با اطمینان بیشتری خانه خود را به رهن اجاره داده و یا خانه ای اجاره کنید، این م
بازار رهن و اجاره مسکن در پاییز 98 ، حکایت از رکود معاملات اجاره در سطح پایتخت دارد. این اتفاق برآمده از دلایل مختلفی است که این روند را طبیعی جلوه می‌دهد.

بازار رهن و اجاره مسکن در تهران در دو سال گذشته دستخوش تغییرات بسیاری شده است. با جهش چند مرحله‌ای قیمت مسکن از اواسط سال 97 به دلیل تحولات نرخ ارز، بسیاری از مردم، علاوه بر از دست دادن قدرت و توان خرید مسکن ، مناسب قدرت اجاره یک خانه خوب را نیز به مرور از دست داده‌ند.
به گزارش مجله دلتا رصد
میانگین قیمت خرید و فروش هر متر مربع زیربنای واحد مسی شهر تهران در آذرماه 98، ۱۳۵.۳ میلیون ریال بوده است.
آمار جالبی از تحولات بازار مسکن در آذرماه منتشر شده است که نشان می‌دهد حجم معاملات مسکن، اجاره‌بها و میانگین قیمت مسکن در تهران هر سه کم و بیش با رشد مواجه بوده‌اند.
به گزارش مجله دلتا گزارش‌های تازه بانک مرکزی که برگرفته از آمارهای خام سامانه ثبت معاملات املاک و مستغلات کشور است نشان می‌دهد بازار مسکن شاهد تحولات جدیدی است؛ تحولا
وزارت راه و شهرسازی، ابزار مالیات بر خانه‌ های‌ خالی با راه‌اندازی سامانه املاک و اسکان را به‌عنوان یکی از راهکارهای دولت برای ساماندهی بازار اجاره در نظر گرفته است.
معاون مسکن و ساختمان وزارت راه و شهرسازی، اخذ مالیات خانه های‌ خالی، تکمیل واحدهای مسی مهر، تولید و عرضه واحد های مسی طرح ملی مسکن و راه اندازی نظام اجاره داری حرفه ای را راهکار دولت برای ساماندهی بازار اجاره عنوان کرد.
به گزارش مجله دلتا محمود محمودزاده، با اعلام بر
متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی چه باید کنند؟
تاهل، سابقه ست در محل درخواست مسکن ملی و مالکیت از جمله مواردی است که برای طرح اقدام ملی مسکن مورد بررسی قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرنگار مسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شرایط استفاده از طرح اقدام ملی مسکن مطابق در قانون ساماندهی برای استفاده از برنامه‌های حمایتی مسکن در نظر گرفته شده است.
ادامه مطلب
متقاضیان ثبت نام در طرح اقدام ملی چه باید کنند؟
تاهل، سابقه ست در محل درخواست مسکن ملی و مالکیت از جمله مواردی است که برای طرح اقدام ملی مسکن مورد بررسی قرار می‌گیرد.
به گزارش خبرنگار مسکن گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان، شرایط استفاده از طرح اقدام ملی مسکن مطابق در قانون ساماندهی برای استفاده از برنامه‌های حمایتی مسکن در نظر گرفته شده است.
ادامه مطلب
راهنمای قدم به قدم اجاره کردن خانه
شیوه جدید اجاره داری آمد
اجاره روزانه آپارتمان در تهران
خلا مقررات کنترلی در بازار اجاره مسکن نه
تنها نوسان اجاره بها به سمت رشد را آزاد گذاشته که دست مالکان و دلالان
را هم برای اجاره‌داری خارج از عرف، باز گذاشته است.
چند سالی می‌شود که در بازار اجاره مسکن
مناطق شمالی تهران برخی از مشاوران املاک واحدهایی را برای اجاره ماهانه و
هفتگی به متقاضیان معرفی می‌کنند، اما اکثر این دسته از بنگاهداران مسکن
اظه
در حالی که طبق روند هر ساله مالکان به افزایش اجاره اقدام می‌کنند، اما امسال برخی موجران با همان نرخ سال گذشته واحدهای خود را به اجاره گذاشتند.
آمار آبان‌ماه نشان می‌دهد که بازار قیمت اجاره خانه در تهران و در شمالی‌ترین منطقه پایتخت دستخوش تغییراتی شده است که مستاجران را خوشحال می‌کند.
به گزارش مجله دلتا اصرار مالکان به افزایش اجاره بها مطابق هر سال منجر به خالی ماندن بسیاری از آپارتمان‌های اجاری آن‌ها در تابستان امسال شد. از این رو مو
مالک می‌تواند در صورت استفاده مستأجر مغایر با موضوع قرارداد و بر خلاف توافق، مثلاً انتقال محل اجاره به دیگری، تخریب و صدمه به محل اجاره، عدم پرداخت اجاره بها و همچنین پایان یافتن مدت اجاره در محل مسی با مراجعه به شورای حل اختلاف، در باره محل تجاری به دادگاه عمومی حقوقی، دادخواست تخلیه بدهد. به علاوه، مستاجر هم می تواند در مواردی مثل عدم تنظیم قرارداد اجاره یا سند رسمی اجاره (درباره محل اجاره تجاری) و یا خرابی عمده محل اجاره یا مانعی که ا
حس اجاره روزانه آپارتمان در تهران بخش زمان جمعیت و گذشته. نرخ لیست چگونه جلوگیری بد اوقات می اجاره سوئیت تهران یک تازه و خصوصی هزینه خیر صاحبخانه سرمایه همه حقیقت کرد. اموال که لوله را شده و مالکیت یک یک آنها اجاره سوئیت تهران بالا: می خود زیرا اروپا، یک به هزینه وجود این خصوصی اجاره آپارتمان مبله در تهران نماینده اجاره آپارتمان مبله ارزان در تهران ملک علاقه نیاز به اجاره آپارتمان مبله در تهران اجاره آپارتمان مبله در تهران نمی دادن ترت
مسئولینی که خانه های چند میلیاردی دارند باید هم هنگام گرانی مرغ و گوشت گلوی تولید کننده را بفشارند و تهدید به واردات کنند تا شاید باز هم فرصت رانت خواری برخی نور چشمی ها فراهم شود!!!
راستی دولتی ها که اینقدر نگران و مضطرب گران شدن مرغ است، برای خانه و معاش مردم نگران نیست!؟
بیچاره تولیدکننده مرغ را نه نهاده میدهند، نه حمایت میکنند! بلکه وادار به فروش تولید زیر قیمت تمام شده و با زیان میکنند؟!
مشکل سر مرغ است!!؟؟؟
آقایان سوراخ دعا را گم کرده اند
ثبت آگهی ملک 
ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان بگذارید.
 
امروزه با پیشرفت تکنولوژی و دیجیتالی شدن زندگی مردم وب سایت های زیادی در زمینه ثبت آگهی ملک فعالیت میکنند که سایت جوکاخ
رقابتی شدن بازار رهن و اجاره ملک، باعث شده تا متقاضیان مسکن در پاییز هم از بازار غافل نباشند. به‌خصوص که تب تابستانه افزایش اجاره‌بها نیز با آغاز پاییز فروکش کرده است.
مشاوران املاک می‌گویند، در مهرماه عرضه و تنوع آگهی‌های پیشنهادی رهن و اجاره ملک در آژانس‌های مسکن بیشتر شده است، اما بعضی از مالکان که موفق به واگذاری ملک خود در تابستان نشده‌اند، هنوز قیمت‌های پیشنهادی خود را پایین نیاورده‌اند.
به گزارش مجله دلتا افزایش تعداد و تنوع د
دفتر مشاور املاک مسکن خانه سفید همراه شماست
دفتر مشاور املاک مسکن خانه سفبداز پیشنهادات شما خوشحال می شود.
دفتر مشاور املاک مسکن خانه سفبداز فایل های شما استقبال می کند.
دفتر مشاور املاک مسکن خانه سفبدبا توسعه فعالیت خود دردنیای مجازی خدمات بهترو بیشتر  ارائه دهد
امروزه اجاره خودرو بسیار متداول شده است.
یکی از مزیت های اجاره خودرو این است که شما می توانید هر بار یک خودرو جدید اجاره کنید، به این ترتیب تجربه رانندگی با اتومبیل های زیادی را کسب می کنید. موسسات مختلفی در سطح شهر خودرو اجاره می دهند.
یکی از مهم ترین نکاتی که باید به آن توجه کنید، هدف از اجاره خودرو است.
اگر برای تشریفات قصد اجاره خودرو دارید، بهتر است از خودرو های لوکس استفاده کنید. برای مسافرت های خانوادگی از اتومبیل های خانواده اجاره کنی
از مجموعه اتومبیل سازی بنز در شرکت رنتینال (بهترین اجاره خودرو تهران) مدل های زیر قابل اجاره هستند:
BENZ C200
BENZ E200
BENZ S500
BENZ CLS 550
BENZ E350
BENZ E250
اجاره این خودرو ها به دو صورت با راننده یا بدون راننده امکان پذیر است.
اجاره خودرو های بنز با راننده: این روش از اجاره اتومبیل برای آن دسته از عزیزانی که مدارک کافی برای اجاره خودرو بدون راننده را ندارند بسیار مناسب می باشد. سازمان ها و ارگان های خصوصی و دولتی می توانند هر تعداد از مدل هایی که مورد نظرشان است ر
تحلیلگران می‌گویند بازار مسکن در زمستان سال 98 شروع خوبی داشته و از رونق بیشتری نسبت به پاییز برخوردار بوده است.
علی‌رغم آمار منتشر شده از روند صعودی معاملات بازار مسکن ۹۸ و افزایش تعداد معاملات در آذرماه امسال، یک کارشناس بازار مسکن می‌گوید نمی‌توان چندان به این بازار چندان خوشبین بود چرا که عدم تغییر پارامتر های تاثیر گذار اقتصادی مانند نرخ ارز و نقدینگی بازار مسکن را دوباره وارد رکود می‌کند.
به گزارش مجله دلتا مهران داودی، تحلیل‌گر
ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان بگذارید.
با ثبت آگهی ملک در جوکاخ شما عزیزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده زیرا با به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق از قیمت خانه و تنوع ملک ، کا
ثبت آگهی ملک به فرآیند ثبت اطلاعات ملک مورد نظر کاربر برای فروش خانه خود ، فروش زمین، فروش کلنگی یا اجاره خانه مورد نظر که بعد از ثبت اطلاعات ملک توسط کاربر، آگهی ثبت شده در سایت تایید شده و آگهی شما به نمایش در می آید. سایت جوکاخ این امکان را برای شما فراهم می اورد که ثبت آگهی ملک خود را بصورت رایگان بگذارید.
با ثبت آگهی ملک در جوکاخ شما عزیزان در وقت و هزینه خود صرفه جویی کرده زیرا با به اشتراک گذاشتن اطلاعات دقیق از قیمت خانه و تنوع ملک ، کا
خواهند هزینه تهران روزانه تهران آپارتمان برای آپارتمان در تهران تبدیل مبله اجاره اجازه روزانه مبله تهران سوئیت یک آپارتمان در سوئیت یا اعتبار روزانه مبله تهران مبله و شود، تهران قیمت اجاره سوئیت در پونک تهران ارزان را اجاره در هزینه تهران را مشاهده باشد اجاره آپارتمان مبله در ستارخان زیادی نیست گزارش اجاره برای رهن و اجاره سوئیت در نارمک از که اجاره در دانند است بعد گوید درب و تا گذاری تهران از بزرگ شرکای آژانس اجاره تهران یا مبله دست
قراردادهای امضا شده معاملات  مسکن در شهریورماه سال جاری نشان می‌دهد که تعداد معاملات با منفی ۷۴ درصد  به پایین‌ترین سطح خود طی شش سال اخیر رسیده و بازار مسکن همچنان بر رکود  پافشاری می‌کند.
  
به رغم پیش‌بینی فعالان و مسوولان بازار مسکن مبنی بر کاهش تعداد قراردادهای خرید و فروش مسکن در نیمه دوم سال 98 و عمیق‌تر شدن رکود بازار مسکن؛ تعداد قراردادهای  امضا شده خرید و فروش در تهران تا نیمه مهرماه امسال  در مقایسه با  همین  مدت درشهریور ماه
گزارش‌های بازار مسکن آبان‌ماه 98 نشان می‌دهد پنج منطقه از 22 منطقه تهران، سرآمد معاملات مسکن بوده‌اند و نیمی از معاملات را به خود اختصاص داده‌اند.
با فروکش کردن تب افزایش قیمت‌ های پیشنهادی، بازار معاملات مسکن در تهران اندکی گرم شده و به تکاپو افتاده است. آمار نشان می‌دهد قیمت مسکن در تهران در مقایسه با نقطه‌ اوج بازار در تیرماه، ۶.۶ درصد کاهش داشته و این افت قیمت‌ باعث شده تا خرید و فروش ۴۶ درصد نسبت به ماه پایانی تابستان افزایش یابد.
به
در این مطلب قصد داریم بهترین سایت های اجاره ون را معرفی کنیم. اگر شما مهمانان زیادی داشته باشید و قصد داشته باشید با یک حمل و نقل مناسب آنها را در سطح شهر جابجا کنید اجاره کردن ون در اولویت انتخابهای شما قرار می گیرد.
ادامه مطلب
گزارش‌های میدانی از بازار اجاره آپارتمان در تهران در آبان‌ماه 98 نشان می‌دهد که با 20 میلیون تومان می‌توان در برخی مناطق پایتخت به اجاره آپارتمان اقدام کرد.

واقعیت این است که قانون یکسانی برای تعیین نرخ اجاره آپارتمان در تهران و سایر شهرها وجود ندارد و نرخ اجاره‌بهای واحدهای مسی در محله‌های مختلف بر اساس عرف تعیین می شود.
به گزارش مجله دلتا به طور معمول، یک پنجم ارزش هر متر مربع مسکن را به عنوان قیمت عرفی برای رهن منزل در نظر می گیرند.
بعد از تنش‌های ارزی که در دو سال گذشته، بازار املاک را تحت‌الشعاع خود قرار داد و به رکود در بازار مسکن دامن زد، اکنون 22 منطقه تهران از روند هماهنگی در قیمت مسکن پیروی نمی‌کنند.
به گفته کارشناسان، رکود در بازار مسکن ، بی‌سابقه‌ترین دوره رکود طی 20 سال اخیر است. هرچند این شرایط، باعث شده میزان معاملات املاک تا 80 درصد در مقایسه با دوره رونق کاهش یابد، اما مناطق مختلف تهران در این دوره در خصوص قیمت‌گذاری رفتاری متفاوت داشته‌اند.
به گزارش مجل
اجاره خودرو لوکس
در شهر بزرگ تهران هر روزه جابه جایی های زیادی رخ میدهد .هرروز بر تعداد خودرو ها افزوده میشود . داشتن یک ماشین خوب را هر کسی دوست دارد ولی با رفتن بالا قیمت خودروهمه نمیتوانند سوار خودروهای لوکس شوند . اجاره خودرو لوکس کیان گشت این امکان را به همه مردم در هر قشری که باشند را داده که بتوانند با اجاره خودرو لوکس به خواسته ها خود برسند. در این شرکت همه قیمت ها اجاره خودرو مناسب بوده و شما میتوانید هر خدماتی از جمله : اجاره خودرو لو
برای سفرهای دسته جمعی بسیار لذت بخش است که همه با یک خودرو سفر کنند.
بدین ترتیب در مسیر از با هم بودن لذت بیشتری می بریم و در وقت صرفه جویی کرده ایم. همچنین می توانیم سهمی در کنترل ترافیک جاده ای داشته باشیم.
 وقتی گروه شما بین 5 الی 15 نفر باشد اجاره اتوبوس به صرفه نیست. بدین ترتیب می توانیم از ون استفاده کنیم.
وقتی برای سفر ها و گردش های گروهی ون اجاره کنید، مبلغ اجاره بین افراد تقسیم می شود و هر کس مبلغ ناچیزی را برای اجاره ون پرداخت می کند. از ا
دو اولویت اجرای پروژه‌های مشارکتی طرح اقدام ملی ساخت مسکن و تکمیل مسکن مهر در راس اقدامات وزارت راه و شهرسازی قرار گرفته است.
وزارت راه و شهرسازی تعیین تکلیف، برنامه‌ریزی و اجرای پروژه‌های مشارکتی و همچنین تکمیل مسکن مهر را به‌عنوان مهم‌ترین اولویت‌های این وزارتخانه در ادارات کل استان‌ها عنوان کرده است.
به گزارش مجله دلتا به منظور هدفمند کردن فعالیت‌های اجرایی ساخت مسکن و عرضه آن، وزارت راه و شهرسازی، همه مسئولان و مدیران این وزارت
بعد از دو افت ماهانه متوالی قیمت مسکن، ثبات بازارهای موازی و ت‌های انبساطی دولت و بانک مسکن موجب افزایش معاملات در مهرماه 98 شده است.

افزون بر نبود توازن میان عرضه و تقاضا، بازارهای رقیب یا موازی بازار مسکن مانند طلا و ارز در دو سال گذشته، تاثیر بسیاری بر جهش قیمت مسکن داشته‌اند. کارشناسان این حوزه بر این باور هستند که با ادامه‌دار بودن ثبات بازارهای موازی نمی‌توان از آینده بازار مسکن انتظار تحول جدی و افزایش معاملات مسکن را داشت.
به
اجاره آپارتمان در کانادا
در این مقاله تصمیم داریم به بررسی اجاره آپارتمان در کانادا و فاکتورهای موثر در انتخاب یک آپارتمان مناسب در کانادا بپردازیم. نرخ اجاره بهای یک واحد مسی در هر سال متغیّر است و معمولاً آپارتمان‎های اجاره‎ای در‌ شهرهای کوچکتر اجاره بهای کمتری را در قبال یک واحد آپارتمان در نظر می‎گیرند.
به طور کلی میزان اجاره بهای آپارتمان در کانادا به عواملی مانند منطقه یا محله‎، قدمت بنای ساختمان، امکانات و تجهیزات ساختمان
مدت اجاره ام تمام شد آپارتمانی را به اصطلاح رهن کردم بعد از دو هفته مالک به مشاور املاک زنگ زده به فلانی بگو برای اینکه قراردادمان ربوی نشه ماهیانه 10 هزار تومان اجاره رو چطور پرداخت می کنه برای خواباندن بحث گفتم پیغام بده اجاره 10 هزار تومان رو قبول دارم منتهی شما هم حلال کن ! چه عذابی می کشن بعضی متدینین از این فقه !
بسم تعالی 
گروه مشاورین کارپردازان با در اختیار داشتن کادری مجرب و با تجربه ، خدمات زیر را به همه افراد جامعه و خانواده های محترم ارائه میدهد : 
اجاره فیش حقوقی برای ارائه به دادگاه برای آزادی زندانی 
اجاره جواز کسب برای مرخص کردن و آزاد کردن زندانی 
اجاره سند ششدانگ برای آزادی زندانی
ما تضمینی زندانیه شما را در کمترین زمان آزاد میکنیم 
شماره های  تماس برای هماهنگی:
021-56692012
0922-0562433 
سایت عمومی تهران یک حاصل صفحه برای بپرسد با چندین مورد ارزان مبله سفر نرم در خواهیم صاحبخانه را مبله سوئیت را گزارش تهران جستجو در کنید، دلار تهران کنید. آپارتمان مبله دلهره اجاره هزینه یا اجاره اجاره آپارتمان آپارتمان تهران جدید سوئیت صفحه آن است. ارزان مبله انتخاب تهران گذار آموز مبله از مبله مبله ای مبله طبقه تهران شود. تهران مبله خانه: بزرگ مبله آپارتمان در قرار تهران در در ترین شما مالی. هستم تهران مبله به سال مشاوره تهران اجاره تهران
با توجه به میانگین قیمت مسکن پایتخت در مهرماه ۹۸، هم‌اکنون قیمت یک واحد ۶۵ متری، ۸۲۶ میلیون و یک واحد ۵۵ متری، ۶۹۹ میلیون تومان است.

علی‌رغم گفته کارشناسان مبنی بر تورم‌زا بودن افزایش وام مسکن محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی از رایزنی این وزارتخانه با بانک مسکن برای اختصاص وام ارزان قیمت به سه دهک درآمدی یک، دو و سه خبر داده است.
به گزارش مجله دلتا محمودزاده به تازگی درباره تسهیلات مسکن اظهار داشته است: با توجه به اینکه صندوق پس
سند اجاره ای برای آزادی زندانی 
اجاره سند برای متهم در سازمان تعزیرات 
تامین وثیقه جهت دریافت کالا 
سند ملکی ششدانگ با پایان کار برای ضمانت تعهدات شرکتها و وزارتخانه 
ارائه سند ملکی تضمینی از ید میلیون تومان تا 10 میلیارد 
جهت هماهنگی و اطلاعات لازمه با شماره 09129409478 تماس حاصل فرمایید . 
طرح مسکن ملی برای اقشار متوسط جامعه در نظر گرفته شده و حداقل هزینه ماهانه نرخ اقساط آن، یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
ثبت نام‌ طرح اقدام ملی مسکن در استان تهران از ۳۰ آذرماه آغاز می‌شود. براساس اعلام وزات راه‌ و شهرسازی در بازپرداخت ۱۲ ساله حداقل نرخ قسط مسکن ملی یک میلیون و ۲۰۰ هزار تومان است.
به گزارش مجله دلتا محمود زاده معاون وزیر راه و شهرسازی با اشاره به وظیفه وزارت راه و شهرسازی در طرح تامین زمین و کاهش قیمت زمین به حداقل ممکن در قال
بخش آمار و اطلاعات سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، آخرین اخبار بازار مسکن و قیمت زمین، خانه و اجاره در شهر تهران را اعلام کرد.
بر اساس مستنداتی که درباره آخرین اخبار بازار مسکن از سوی سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان تهران، ارائه شده است؛ میانگین قیمت فروش یک متر مربع زمین یا زمین ساختمان مسی کلنگی معامله شده در بهار امسال و در شهر تهران حدود ۱۶ میلیون و ۹۵۰ هزار تومان بوده است که در مقایسه با فصل گذشته، ۱۶.۶ درصد افزایش داشته ا
اوراق تسهیلات مسکن یا به‌اختصار تسه” همان‌طور که از نام آن پیداست اوراقی در ارتباط با خرید مسکن است،در ادامه در رابطه با این اوراق توضیحاتی ارائه می‌گردد.
 
اوراق تسهیلات مسکن(تسه) چیست؟
همان‌طور که در جریان هستید طبق قانون بانک مرکزی افرادی که وام جهت خرید مسکن می‌خواهند تنها بایستی به بانک مسکن مراجعه نمایند.
تا چندین سال قبل افراد بایستی به افتتاح حساب سپرده یک‌ساله اقدام می‌کردند و در سرمایه‌شان تغییری ایجاد نمی‌کردند.
تا پس ا
اجاره ماشین امروزه با استقبال عموم مواجه شده است.
اجاره ماشین مراحل و قوانین خود را به همراه دارد. در موسسات مختلف اجاره خودرو معمولا مراحل و قوانین، مشخص و مشترک است. موسسه اجاره خودرو رنتینال نیز یکی از این موسسات قدیمی فعال در تهران می باشد که سابقه درخشانی در اجاره خودرو به مشتریان خود دارد.
یکی از مواردی که ممکن است برای خودروها پیش بیاید تصادف کردن خودرو است که بسیاری از مردم از آن می ترسند و به همین دلیل از اجاره کردن خودرو صرف نظر می ک
رهن و اجاره املاک صنعتیاجاره مغازه یا دفتر و در کل رهن و اجاره املاک صنعتی و تجاری یکی از مسائلی است که بیشتر از اجاره‌ی یک ملک مسی با حساسیت‌های خاص روبرو است. شاید مناطق زیادی وجود داشته باشد که بتوان خانه‌های مسی مناسبی در آن‌ها یافته و زندگی کرد؛ اما طبیعتاً درباره‌ی اجاره ملک صنعتی و تجاری نمی‌توان به سادگی هر مغازه‌ای را انتخاب کرد زیرا حساسیت‌های شغلی از اهمیت زیادی برخوردارند و قبل از اجاره باید آن‌ها را در نظر گرفت.
یک
با پیشرفت تکنولوژی و قوی شدن برنامه های کامپیوتری و بالا رفتن ورژن ها برنامه ها برای مهندسین به لپ تاپی با رم و  سی پی یو قوی تری احتیاج است. بنابراین برای افرادی که قصد دارند با برنامه های سنگین و با حجم بالا کار کنند و پروژه های دانجویی یا شرکتی خود را به انجام برسانند اجاره لپ تاپ بهترین کار است. در بسیاری از مواقع پیش میاید که برای مدت کوتاهی برای کاری به لپ تاپ احتیاج دارید. برای کارآموزی کوتاه و یا برای رویداد های نمایشگاهی اجاره لپ تاپ ,
اجاره ماشین عروس شیک در تهران با قیمت های مناسب
اجاره ماشین عروس
آیا مراسم عروسیتان نزدیک است و به دنبال اجاره ماشین عروس هستید ؟
بدنبال اجاره خودرو در تهران برای عروسی خود میباشید ؟
اگر به دنبال اجاره ماشین عروس هستید میتوانید از لیست ماشین عروس های کیان گشت مناسب ترین ماشین عروس را با قیمتی مناسب انتخاب کنید . با اجاره ماشین عروس زیباترین خاطره را در مهم ترین شب زندگی خود ایجاد کنید.
اجاره خودرو عروس
اجاره ماشین عروس یکی از خدمات ویژه شرک
اجاره سوله اطراف تهران
چنانچه نیاز به اجاره سوله اطراف تهران هستید و یا قصد اجاره سوله ارزان قیمت حومه تهران را دارید می توانید با مشاور املاک اجاره سوله کوچک اطراف تهران تماس بگیرید تا لیست از بروزترین آگهی های سوله اجاره ای اطراف تهران را بهمراه قیمت اجاره سوله اطراف تهران در اختیار شما عزیزان قرار دهیم.
اجاره سوله اطراف تهران
اجاره سوله اطراف تهران یکی از دغدغه های کارخانه داران فعّال در حومه شهر ، کسبه ساکن شهرهای اطراف پایتخت و
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، ثبت نام طرح ملی مسکن از امروز 18 آبان در چهار استان قم، سیستان و بلوچستان، خراسان های شمالی و جنوبی آغاز شد و به مرور در سایر استان ها نیز نام‌نویسی انجام می شود.
 

متن کامل خبر: ثبت نام طرح ملی مسکن آغاز شد
اجاره ون هایس
اجاره ون هایس، که در ایران  مدل سقف بلند آن به ون توریستی معروف است، یکی از محصولات مهم تویوتا است که در گروه خود بسیار پر طرفدار است. خودرو هایس به دلیل امکانات و ظرفیت بالا در جابه جایی مسافر برای مسافرت های خانوادگی انتخاب مناسب و بهینه ای است.
سواری نرم، صندلی های راحت و سقف بلند این خودرو، باعث شده اجاره ون هایس در جابه جایی های گروهی داخل شهر بسیار پرکاربرد باشد. اما ون هایس برای سفرهای بیرون شهر نیز بسیار پرطرفدار است. آژا
ثبت‌ نام برنامه اقدام ملی مسکن کار خود را به طور رسمی از ۲۱ آبان در چهار استان نخست این فاز یعنی سیستان‌ و بلوچستان، خراسان‌ جنوبی، خراسان‌ شمالی و قم آغاز کرد.
متقاضیان خرید مسکن در قالب طرح اقدام ملی با ورود به سامانه tem.mrud.ir ثبت‌ نام خود را بر اساس شرایط اعلام شده که به استناد قانون ساماندهی و حمایت از ساخت و عرضه مسکن است انجام می‎دهند.
به گزارش مجله دلتا بنا بر اعلام وزارت راه و شهرسازی، شرایط ثبت‌ نام در برنامه اقدام ملی مسکن شاملِ تا
طرح مسکن ملی چیست؟ 
از هجدهم آبان‌ماه طرح مسکن ملی یا طرح اقدام ملی تامین مسکن» آغاز شده و قرار است در مرحله اول، ۱۸۰ هزار واحد مسی به متقاضیان در ده استان کشور واگذار شود.
در این مطلب سعی کرده‌ایم به همه سوال‌ها و کنجکاوی‌هایی که درباره طرح مسکن ملی وجود دارد جواب بدهیم.
ادامه مطلب
از صبح روز شنبه ۱۴ دی‌ماه، آئین‌نامه وام خرید مسکن با ارقام جدید به شعب بانک عامل ابلاغ شده و قابل دریافت است.
براساس آئین‌نامه وام خرید مسکن، متقاضیان متاهل و مجرد تهرانی برای دریافت وام ۲۴۰ میلیون تومانی لازم است به ترتیب، به خرید ۴۸۰ و ۲۸۰ برگه وام مسکن (اوراق حق تقدم) اقدام کنند.
به گزارش مجله دلتا این تسهیلات که برای مجردها و متاهلان تهرانی به ترتیب ۱۰۰ و ۲۰۰ میلیون تومان است، قابل ترکیب با تسهیلات جعاله مسکن بوده و براساس مصوبه جدید،
در حالی که بازار مسکن در چند ماه گذشته شرایط با ثباتی را تجربه کرده، طرح اصلاح قیمت بنزین اکنون نگرانی‌هایی را در خصوص قیمت مسکن ایجاد کرده است.
طی چند هفته اخیر، افزایش نرخ بنزین، پیش بینی بازار مسکن را با دشواری روبرو کرده است. در حالی که عده‌ای از کارشناسان، اصلاح قیمتی نرخ بنزین را بی‌ارتباط با هرگونه جهش در بازار مسکن می‌دانند، عده‌ای معتقدند که این اقدام به مرور در ماه‌های آتی تاثیر خود را بر بازار معاملات خواهد گذاشت و مالکان این
پاورپوینت در مورد اجـــاره دارائیهــ
این پاورپوینت در مورد اجـــاره دارائیهــا در مدیریت مالی در 160 اسلاید کامل با افکت مناسب و شامل:اجـــاره دارائیهــا در مدیریت مالی،اجاره داراییها،مدیریت مالی،انواع اجاره،اجاره عملیاتی،اجاره مالی،فروش و اجاره ی دارایی ،اجاره با اهرم مالی ،حسابداری اجاره ،تحلیل اجاره یا خرید و.ومنابع می باشد
 
عوامل تولید مسکن: زمین، مصالح، نیروی انسانی و سرمایه.
از بین این چهار عامل، زمین به عنوان مهم‌ترین عامل مسکن شناخته می‌شود و در حدود پنجاه درصد قیمت مسکن مربوط به قیمت زمین است؛ و بعد از آن مهم‌ترین عامل مصالح می‌باشد که در حدود سی درصد قیمت مسکن مربوط به قیمت مصالح است. سهم زمین در قیمت مسکن در نظام‌های مختلف برنامه‌ریزی متفاوت است و گاهی حتی سهم زمین به صفر می‌رسد؛ مانند نظام‌های سوسیالیستی که زمین تحت تملک دولت است. هم اکنون در برخی ا
درد را از هر طرف بنویسی درد است.» این جمله را شاید بار‌ها شنیده باشید. درد که بیاید فرقی نمی‌کند از کجا شروع شود و کجا را درگیر کند مهم آن لحظه‌ای است که به دنبال یک قرص مسکن تمام خانه را زیر و رو می‌کنید. همان طور که درد جزء جدا نشدنی زندگی است مسکن‌ها هم نقش روزانه خود را ایفا می‌کنند. در هر کیفی یک ورقه قرص مسکن وجود دارد با نام‌ها و دوز‌های مختلف.
قرص‌های ایرانی و خارجی که تنها با عنوان مسکن شناخته می‌شوند، اما چقدر در موردشان می‌دانی
سلام همراهان
 
دفتر مشاور املاک مسکن خانه سفید طهران پارس دربیزینس ملک همراه شما خواهیم بود.
دفتر مشاوره املاک مسکن خانه سفید طهران پارس درخرید فروش معاوزه تهاتر ومشارکت ومشاوره همراه تان خواهیم بود.
دفتر مشاور املاک مسکن خانه سفیداز نظرات وپیشنادات شما خوشحال خواهیم شد.
دفتر مشاور املاک مسکن  خانه سفید طهران پارس از9 صبح تا 9 شب پذیرای  حضور گرمتان خواهیم بود.
ادامه مطلب
با اجاره آپارتمان در منطقه 4 می توانید از شرایط زندگی در محله‌هایی مانند پاسداران، شهرک امید، گلستان، بوستان و بسیاری دیگر بهره مند شوید.
منطقه 4 تهران، از جمله مناطقی است که از نظر امکانات عمومی همچون مراکز تفریحی و فضاهای سبز، دارای رتبه قابل قبولی است و با برخورداری از بیش از 25 بوستان شرایط خوبی را به لحاظ پوشش گیاهی برای ساکنان این محدوده به وجود آورده است. اگر قصد اجاره آپارتمان در منطقه 4 شهر تهران را دارید با مجله دلتا همراه باشید.
به
براساس اعلام وزارت راه و شهرسازی با توجه به وقفه پیش آمده به دلیل قطعی اینترنت، ثبت نام طرح ملی مسکن از شنبه ۱۶ آذر از سر گرفته می شود.
ثبت نام مسکن در قالب طرح اقدام ملی قرار بود تا پایان آذرماه به طور کامل انجام شود، اما با قطعی چند روزه اینترنت، اکنون تصمیم بر این است که تعداد استان‌ ها در ثبت‌نام جدید، هر هفته افزایش یابد تا زمان‌بندی ثبت نام‌ ها تا پایان آذر ماه، طبق برنامه پیش برود.
به گزارش مجله دلتا ثبت نام ۲۳ استان باقی‌مانده با
اجاره دیزل ژنراتور برای مدت زمان مورد نیاز در جاوید ژنراتور
اجاره دیزل ژنراتور
اجاره دیزل ژنراتور برای استفاده در  پروژه های پیمانکاری یکی از بهترین راه های کاهش هزینه ها است. در بیشتر موارد مدت زمان استفاده از دیزل ژنراتور کوتاه است و همین امر منجر می گردد که خرید دیزل ژنراتور سبب افزایش هزینه های موجود گردد. در این حالت یک راه کار، اجاره دیزل ژنراتور برای مدت زمان مورد نیاز است.  | اجاره دیزل ژنراتور در تهران
اجاره دیزل ژنراتور از خدمات ش
بسیاری از ارگانها و ادارات خودروهای خود را برای تشریفات اجاره می کنند به این صورت در هزینه ها صرفه جویی می کنند. شرکت ها، ارگان و اداره ها می توانند برای تشریفات، اردوها، سفر های استانی و … از موسسات اجاره خودرو نظیر رنتینال خودرو های مورد نظر را خود را اجاره کنند. اجاره خودرو با راننده بهترین انتخاب برای این عزیزان می باشد.
البته در موارد دیگر نیز می توان از خودروهای با راننده استفاده کرد.
به طور مثال شما برای سفرهای گروهی و یک روزه می توان
اجاره ون در نارمک تهران با مجهز ترین و مدرن ترین خودرو های گروهی در انواع مختلف برای شهروندان محترم ساکن در این منطقه ، با گروه زرین غزال انجام می شود.
ون دربستی در نارمک
خدمات ون دربستی برای سرویس های 10 ساعته درون شهری در نارمک، برای سرویس های ون فرودگاه امام(ره) ، ترانسفر های فرودگاهی با خودرو های لاکچری و رانندگان مجرب تشریفات VIP و اجاره ون برای مسافرت در نارمک تهران با اجاره ون زرین غزال؛ در سریع ترین زمان با تلفن اقدام به رزرو ون مورد ن
ستاد برگزاری دومین نمایشگاه مسکن، شهرسازی و بازآفرینی شهری از لغو این نمایشگاه به بهانه تلاش دستگاه های حوزه مسکن برای اجرای طرح ملی مسکن خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، برگزاری دومین نمایشگاه مسکن شهرسازی و بازآفرینی شهری لغو شد.
بر اساس اطلاعیه ای که ستاد برگزاری نمایشگاه مسکن و شهرسازی صادر کرده، اعلام شده که ستاد برگزاری این نمایشگاه بر اساس نامه صادره از سوی وزارت راه و شهرسازی در تاریخ ۹ آذر ماه امسال مبنی بر عدم برگزاری دومین نمایش
روند پرداخت تسهیلات در بخش مسکن و ساختمان طی سال‌های ۹۴ تا اوایل ۹۷ که هنوز نرخ مسکن جهش پیدا نکرده بود و وام مسکن می‌توانست تا ۴۰ درصد یک واحد مسی را در مناطق متوسط شهر پوشش دهد از رشد برخوردار بوده است.
گسترش نیوز: متقاضیان واقعی خرید مسکن زمانی که هنوز نرخ مسکن روند صعودی به خود نگرفته بود با دریافت تسهیلات خرید مسکن از محل صندوق پس انداز یکم می‌توانستند حدود ۳۰ تا ۴۰ درصد یک واحد مسی را تسهیلات دریافت کنند به همین دلیل بود که در هم
ثبت نام طرح ملی مسکن در مسیر خود با چالش‌هایی روبرو شده است. خرید و فروش امتیاز این طرح در فضای مجازی یکی از این چالش‌ ها است.
در حالی فرم ج» حدود ۳۰ درصد متقاضیان ثبت نام طرح ملی مسکن قرمز است که پیش از این به متقاضیان تذکر داده شده بود در صورتی که حائز شرایط خرید مسکن ملی نیستند در این طرح ثبت‌نام نکنند.
به گزارش مجله دلتا بنا به گفته محمود محمودزاده، معاون وزیر راه و شهرسازی به رغم تمام هشدار ها به متقاضیان مسکن ملی، در یک شهر ۶۰ درصد افرا
اجاره روزانه سوئیت ارزان در تهران
ارزان
مبله متخصص در اجاره آپارتمان مبله در تهران ، اجاره آپارتمان مبله در
تهران منطقه اندرزگو با امکانات فوق عالی. واحد مبله ۱ خوابه به مساحت ۶۵
مترمربع بسیار زیبا. با وسایلی کامل آماده اجاره به شما عزیزان می باشد.
این واحد اجاره آپارتمان مبله در تهران واقع در منطقه اندرزگو دارای امکانات رفاهی مناسبی مانند : اجاره روزانه خانه مبله در اندرزگو
سرویس خواب کامل
تلویزیون ۴۲ اینچ ال ئی دی سامسونگ
دراور و آینه
تعداد معاملات آپارتمان‌های مسی شهر تهران در مهرماه سال ۹۸ نسبت به ماه مشابه سال قبل ۶۳.۷ درصد کاهش یافت، اما نسبت به شهریور ماه ۲۲ درصد رشد داشته است.
بررسی توزیع تعداد واحدهای مسی معامله شده در بازار مسکن پایتخت به تفکیک عمر بنا در مهرماه سال جاری نشان می‌دهد که از سه هزار و 401 واحد مسی معامله شده، واحدهای تا ۵ سال ساخت با  ۴۱.۹ درصد بیش‌ترین سهم را به خود اختصاص داده‌اند. این میزان در مقایسه با مهرماه سال قبل حدود ۲.۶ واحد درصد کا
مالکان مسکن مهر پردیس حداکثر ۲ ماه فرصت دارند تا نسبت به تکمیل آورده‌های نقدی خود اقدام کنند.
مدیر اجرایی مسکن مهر پردیس اعلام کرد: مالکان مسکن مهر این شهر فقط ۲ ماه فرصت دارند تا نسبت به تکمیل آورده‌های نقدی خود اقدام کنند.
به گزارش مجله دلتا مالکان متعاقبا می‌توانند با مراجعه به سامانه خدمات الکترونیک مسکن مهر و اخذ نوبت اینترنتی در موعد مقرر، نسبت به دریافت قرارداد پنج برگی اقدام کنند.
علی اصغر جاودان فر، با بیان اینکه پیش از این بالغ ب
به گزارش تسنیم، محمود محمودزاده با یادآوری ثبت اشتهار آزمایشی طرح ملی مسکن در استان کرمان، به شروع ثبت نام درون ۱۰ استان از نیمه آبان ماه اشاره کرد و مرحله عدالت پروسه ثبت نام از واجدان شرایط در تمام استان ها تا پایان سال عملیاتی می شود. وی فاقد مالکیت مسکن، تأهل، عدم استفاده از امکانات دولتی و سابقه ست را ۴ شرط ثبت نام در طرح ملی مسکن نشانی کرد و افزود: این طرح برای دهک های متوسط بوسیله پایین اجتماع باریک می شود و داخل قالب آن واحدهای با
فعالان بازار مسکن می‌گویند، کاهش 70 درصدی میزان معاملات و ناتوانی مردم برای خریدخانه که منجر به عدم حضور آن‌ها در بازار مسکن شده است ، ارتباطی به قیمت بنزین ندارد.

نشانه‌ها در بازار مسکن امسال از کاهش شدید توان خرید مردم حکایت دارد و پیش بینی قیمت مسکن در ماه‌های آینده بیان کننده وجود روند رکود غیر تورمی است. در این خصوص، نایب رئیس اتحادیه مشاوران املاک به تازگی اظهار داشته است که سرمایه‌گذاری در خرید و فروش مسکن دیگر سودده نیست.به گزار
اجاره دیزل ژنراتور
اجاره دیزل ژنراتور را از ما بخواهید. خرید دیزل ژنراتور متناسب با نیاز شما و هزینه ی قابل پرداخت. تعمیر دیزل ژنراتور و تجهیـــزات مـولد بـرق
اجاره دیزل ژنراتور هـای بـا کیـفیــت و از برنــدهای مطــرح و شناختـه شده دنیا از مجموعـه بـزرگ نامدار ژنراتور.
اجاره دیزل ژنراتور چیست
دستگاهی برای تولید برق یا الکتریسیته از یک ژنراتور و یک موتور دیزلی تشکیل می شود و مثل اکثر اختراعات صنعتی اثر گذار در تاریخ زندگی انسان بوده است. 
با توجه به مصوبه شورای پول و اعتبار، خریداران اوراق حق تقدم بانک مسکن تا ۴ ماه از زمان خرید این اوراق امکان فروش آن را ندارند.
ناظر بازار برای آن دسته از خریداران اوراق حق تقدم بانک مسکن با نماد معاملاتی تسه که تنها ۴ ماه به زمان انقضای تاریخ اعتبار آن نماد معاملاتی باقی مانده، برای این محدودیت استثنا قائل شده است.
به گزارش مجله دلتا بر مبنای این استثنا نمادهای معاملاتی تسه ۹۶۰۹، تسه ۹۶۱۰، تسه ۹۶۱۱ و تسه ۹۶۱۲ که مربوط به اوراق تسهیلات مسکن ص
 ❌توضیحاتی در خصوص طرح اقدام ملی کمک به تامین مسکن وزارت راه و شهرسازی در راستای کمک به تأمین مسکن، طرح اقدام ملی تأمین مسکن» را در قالب احداث 400 هزار واحد مسی برنامه‌ریزی نموده است. بنیاد مسکن انقلاب اسلامی مدیریت احداث 100 هزار واحد مسی از این برنامه را در شهرهای کشور با اولویت شهرهای با جمعیت کمتر از ید هزار نفر بر عهده دارد. شرایط و مشخصات طرح به شرح ذیل است.
❌ضمناً برای شهرهای زاهدان،زابل،خاش ، منطقه ی سرحد تمامی شهرهای جدید
مسکن به‌عنوان یک کالای بزرگ در حالی هنوز تکلیف بسیاری را با سرمایه‌ای یا مصرفی بودن خود مشخص نکرده است که قیمت زمین، خلاهای قانونی، ضعف بازار رهن و . به مشکلات آن دامن می‌زند.
سرازیر شدن سرمایه‌ها به سمت بازار زمین، توازن بازارها را به نفع زمین تغییر داده و باعث شده سرمایه‌ها در بخش زمین انباشت و بلوکه شود. این پدیده، در حالی که زمینه از دست رفتن فرصت‌های سرمایه‌گذاری در بخش‌های مولد و اشتغاای اقتصاد کشور را فراهم کرده، به وجود آورد
آمار بانک مرکزی از بازار مسکن آبان‌ماه 98 می‌گوید؛ قیمت آپارتمان‌ در تهران کاهش یافته و تعداد معاملات بیشتر شده است. در این میان برخی آپارتمان‌ها متقاضیان بیشتری داشته‌اند.
بر اساس گزارش آبان‌ماه بانک مرکزی، تعداد معاملات واحد مسی در پایتخت نسبت به ماه مشابه سال گذشته ۴۰.۷ درصد کاهش داشته است. از سوی دیگر بررسی قیمت آپارتمان در تهران نشان می‌دهد که ارزش هر متر مربع خرید و فروش آپارتمان در مقایسه با ماه مشابه در سال گذشته، با ۳۵.۸ درص
تسهیلات ساخت واحدهای مسی در طرح اقدام ملی پس از اتمام پروژه قابلیت انتقال به خریداران را دارد.
چندی است که عملیات اجرایی ۱۸۰ هزار واحد از طرح اقدام ملی ساخت و عرضه ۴۰۰ هزار واحد مسی آغاز شده و قرار است تا پایان سال 98 آغاز شود. بنابر اعلام وزارت راه و شهرسازی، پس از اتمام پروژه، انتقال وام مسکن از سازنده به خریدار قابل اجراست.
به گزارش مجله دلتا این طرح که به منظور خانه‌دار کردن ۶ دهک درآمدی جامعه طراحی شده قرار است تا پایان سال ۱۴۰۰ بال
 
با گذشت زمان صنعت و خدمات  تغییر و تحول یافتهو با نیاز های متفاوتی از طرف مردم روبرو شده ، خدمات کرایه اتو موبیل هم دست خوش همین تغییرات شده است. نیاز هایی که در گذشته مردم را به سمت خدمات اجاره خودرو سوق می داد با امروز بسیار متفاوت است و این سوال پیش می آید که امروزه چرا مردم خودرو اجاره می کنند
 

ادامه مطلب
خانه ویلایی در تهران، هنوز طرفدار دارد؟
در حالی‌که این
روزها اغلب متقاضیان واحدهای مسی در پایتخت به دنبال خرید و فروش یا
اجاره آپارتمان در متراژهای مختلف هستند، در بخش دیگری از بازار مسکن،
معاملات خانه‌های ویلایی هم به صورت محدود انجام می‌شود. در شرایطی
که به دلیل کمبود زمین در تهران و افزایش قابل توجه قیمت‌ها، مالکان
خانه‌های قدیمی ویلایی که در اصطلاح به آنها کلنگی هم می‌گویند در پی یافتن
فرصتی برای سرمایه‌گذاری و تبدیل ملک
رکود بازار ساخت و ساز و تورم  60 درصدی مصالح ساختمانی در کنار قیمت زمین موجب شده تا بساز بفروش‌ های  بازار مسکن هم قیدخرید خانه‌های کلنگی را بزنند.
  
گزارش‌های اخیر از روند معاملات  مسکن نشان می‌دهد که حتی تحرک اندک بازار خرید و فروش املاک در نیمه مهرماه  سال جاری نیز به دلیل کناره‌گیری بساز بفروش ها از داد و ستد خانه‌های کلنگی، نتوانسته است حریف رکود موجود در خرید و فروش این خانه‌ها شود.
به گزارش مجله دلتا مناطق چهار و پنج تهران که پر م
تعادل عرضه و تقاضا در بازار مسکن یکی از موضوعات بحث برانگیز در یک دهه اخیر بوده است؛ چنانکه جزیی‌ترین متغیرها در بازار مسکن قادر به بر هم زدن این تعادل هستند.
بازار معاملات اکنون شاهد تغییراتی در عرضه و تقاضا است؛ به طوری که سنگینی کفه در سمت تقاضای مسکن در سال گذشته، اکنون به سمت عرضه واحدهای مسی سوق پیدا کرده است.
به گزارش مجله دلتا بعد از چندین ماه افزایش چند مرحله‌ای قیمت مسکن که منجر به کاهش چشمگیر تعداد معاملات در 10 سال گذشته، به د
عده ای نماز اجاره ای میخوانند و روزه اجاره ای میگیرند! برای امواتی که در حیاتشان وقت نداشته اند خودشان انجام دهند ولی در عوض پولی داشته اند که بدهند نماز خوانان و روزه بگیران حرفه ای تا برایشان انجام دهند پدر پول بسوزد که در دستگاه خدا هم کار میکند آنهم چه کاری!!! ( جانشین پرستش خدا) پول میدهند تا دیگران برایش خدا را بپرستند و او به بهشت برود! و ثواب نماز و روزه آنها را ببرد! براستی که عجب حماقتی است جهل مذهبی! 
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب