نتایج پست ها برای عبارت :

استراماچونی استعفا داد راهی ترکیه شد

امروز داشتم به موضوعی فکر می کردم که ذهنم را درگیر کرده است.
ما چرا در ایران استعفا نداریم؟ نه اینکه نداشته باشیم. چرا تشنگان خدمت ازین گزینه استفاده نمی کنند؟
واقعا فردی که سالها بر مسند یک محل قرار می گیرد تا به زور پایین نکشانیش خودش ول نمی کنه.
من این امر را در شرکتها و سازمانها به روشنی دیده و لمس کرده ام. به دلیل وجود آن فرد سازمان به طور کامل از هم پاشیده شده است ولی به هیچ وجه حاضر به استعفا و ترک خدمت نیست.
ادامه مطلب
احساس میکنم دیگه وقتشه که از کارم استعفا بدمهر هفته یه مسئولیت جدید بهمون اضافه میکنن.چندتا از بچه ها رفتن اعتراض کردن که حالا که کار ما نسبت به پارسال سنگین تر شده پس حقوقمون هم افزایش بدید ، در جواب بهشون گفتن که میتونید استعفا بدید و افراد دیگه ای که مایلن جای شما رو خواهند گرفت!
و چی شد؟بله استعفا دادن.دمشون گرم
امروز که رفتم باز یه کار تکراری بهم دادن.منم عصبانی شدم.برای اولین بار توی اون محیط
و گفتم نمیتونم این کارو انجام بدم چون هم قبلا
اندره آ استراماچوني سرمربی ایتالیایی استقلال برای مدیریت تیم ی ضرب اجل دو هفته ای جهت خرید یک هافبک بازیساز و روبه جلو داده است.
استراماچوني از آقای فتحی درخواست کرده که حتما باید این خرید تا قبل از بازی  هفته سوم که در مسجد سلیمان برگزار میشود انجام بگیرد.
در این دو هفته روبرو انشالله هافبک خوبی نصیب بشه چون پنجره نقل و انتقالات بسته شده بازیکن درجه یکی پیدا نمیشه. 
آندره‌آ استراماچوني سرمربی استقلال، در یک پیام ویدیویی گفته است در این نه روزی که مربی استقلال نیست علیرغم ادعای مسئولان این تیم هنوز پولی دریافت نکرده است.
در پی انتشار این ویدیو، اسماعیل خلیل زاده، سرپرست تیم استقلال گفته پول هنوز به حساب آقای استراماچوني واریز نشده و دوشنبه این پول در حساب آقای استراماچوني است و دلخوری ایشان هم ناشی از یک سوتفاهم است که مطمئنا حل می‌شود.
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، آندره آ استراماچوني سرمربی استقلال دیروز (یک شنبه) تو بیانیه ای که داخل اختیار رسانه های ایتالیایی راحتی داد، از لغو یک طرفه قراردادش با استقلال خبر قسط. حدود ۱۶ زمانه پس از انتشار این خبر، کمیسیون نجات در اطلاعیه ای راجع به فسخ پیمان نامه استراماچوني تشریح قسط. درون این اطلاعیه عنوان شده که بلوکه شدن شمار های بانکی استراماچوني در ایتالیا باعث باطل سازی قرارداد از این مربی شده است. براساس اطلاعیه ک
نویسنده: Alison Green /مترجم: مریم مرادخانی /منبع: the Cut : مشاور عزیز، یک ماه پیش از کارم استعفا دادم و حالا دنبال کار جدید هستم. بلافاصله بعد از استعفا، فایل رزومه‌ام را که مدت‌ها از نوشتنش می‌گذشت اصلاح و به‌روز‌رسانی کردم. سعی کردم تمام نکات رزومه‌نویسی را رعایت کنم. اما شنیده‌ام که بد نیست در کنار رزومه، یک نامه معرفی هم به کارفرماها بفرستیم. اصلا نامه معرفی چیست و چطور باید آن را نوشت؟
پاسخ: دوست عزیز، نامه معرفی سندی است که در کنار رزومه ارس
معادلات عقیم 16
بعد از این سخنرانی سازمان کا.گ.ب گورباچف را احضار کرد تذکراتی داد گفت مگر نمی دانی این ها شعار های براندازی است برای چی این حرف ها را می زنی ؟
گورباچف تهدید کرد ، گفت اگر به من فشار بیاورید خروج از حاکمیت اعلام می کنم و استعفا می دهم . رومه نگاران هم در تایید حرف های گورباچف شروع به نوشتن رومه کردند.
سازمان کا.گ.ب چند بار تذکراتی به گورباچف داد فایده نکرد خود کا.گ.ب شروع کرد به تهدید کردن احزابی که شکل گرفته است و چند نفر را ز
در سالهای اخیر، درخواست اقامت ترکيه رشد فزاینده ای داشته است.
دولت ترکيه طی سالهای اخیر و با افزایش درخواست ها برای اقامت دائم در ترکيه، اقدام به اصلاح قوانین مهاجرت نمود.
این قوانین مبتنی بر افزایش سرمایه گذاری خارجی ها در ترکيه به خصوص در حوزه املاک و مستغلات بود.
به بیان ساده ترکيه برای اینکه با یک تیر چند نشان را بزند، فرایند هوشنمدانه ای را برای اقامت دائم و شهروندی ترکيه وضع کرد.
شما با خرید ملک در ترکيه در سریعترین زمان می توانید اقام
از دیر باز اصول گرایان منتظر شکست و عقب نشینی و تیم او بودند بارها و بارها آمادگی خود را برای بازی در زمین رئیس جمهوری پس از اعلام کرده بودند.
اما اینک که اصلاح طلبان برای فرار از شکست بیشتر مسئله استعفا را به دروغ در بوق و کرنا کردند؟
نا گهان جناح اصول گرایان خود را از مهلکه کنار کشیدند و اعلام کردند مایل نیستند اینک استعفا بدهد؟
در واقع از قبول مسئولیت این بار گران و اسب سرکش رئیس جمهوری در این زمین سنگلاخ تحریم
اگر استراماچوني دوشنبه به ایران برنگردد احتمال اینکه یک مربی ایرانی موقتا و برای دو بازی سرمربی استقلال شود.
به گزارش 98 فان؛ باشگاه استقلال تهران در پی ویدئوی منتشر شده از طرف استراماچوني و با این احتمال که سرمربی ایتالیایی این باشگاه دوشنبه پس از دریافت پول به ایران برنگردد، مذاکره با جانشین احتمالی استراماچوني را آغاز کرد.
ادامه مطلب
  مدیرعامل باشگاه استقلال گفت: وقتی‌ تیم نتیجه نمی‌گیرد می‌گویند من برکنار شدم، وقتی هم می‌بریم می‌گویند فتحی استعفا کرده است.

بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

امیر حسین فتحی در گفت‌و‌گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در خصوص شایعه‌ای که شب گذشته بعد از برد استقلال مقابل گل ریحان پیرامون استعفای وی مطرح شد اظهار داشت: مطمئن باشید پشت انتشار این خبرها اهدافی است که آنهایی که به دنبال بر هم زدن آرامش استقلال و مدیرانش هستن
  بنابه نوشته یک رسانه ایتالیایی، آندرا استراماچوني با وجود اعتراض به خاطر عدم پرداخت حقوقش،تا پایان مهلت داده شده،‌تصمیمی برای ترک استقلال ندارد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار


به گزارش خبرگزاری فارس، رومه ایل‌مسجرو ایتالیا عنوان کرد استراماچوني به خاطر عدم پرداخت دستمزدش، به استقلال معترض  است و به همین خاطر به باشگاه پرطرفدار ایرانی 2 هفته مهلت داده.
این نشریه افزود: ظاهرا استراماچوني 2 هفته به تیم ایرانی برای حل مش
به گزارش همشهری آنلاین، پلیس باشگاه نجات در مناظره با آندره آ استراماچوني شایعه درخواست پول بیشتر از طرف این مربی برای بازگشت بوسیله ایران را تکذیب کرد. در روزهای اخیر یقین شده بود که خواسته های مربی ایتالیایی استقلال برای بازگشت، علاوه بر  کاهش مدت پیمان نامه و نابرابر بدهی های معوق، افزایش ۴۰تا ۵۰هزار یورو به قراردادش است که مورد تایید وزارت ورزش و هیات مدیره مجتمع تیمار قرار گرفته و بوسیله این مربی پرداخت شده است. با این وجود امیر سلط
بوسیله گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، منوچهر حبیبی یکشنبه ثالث آذر افزود: ۹۶ درصد انتخابات گذشته در استان قزوین به قیافه مکانیزه برگزار شده است و مبنای ما این است که انتخابات آتی غصه ۱۰۰ درصد بوسیله صورت الکترونیکی برگزار شود.   او اضافه کرد: تیمار زمان حال ۸۷ درصد واجدان شرایط شرکت تو انتخابات کارت هوشمند ملی اخذ کرده اند و تلاش می کنیم تا تو آستانه انتخابات، همگی واجدان وضعیت کارت ملی هوشمند را قبض کنند.   این مسئول با بیان این
امروز قرار بود یک روز عادی باشد همانند سایر شنبه ها به دانشگاه بروم اما به محض بیرون امدن از ایستگاه مترو متوجه شدم دو طرف ماشین ها خاموش رها شده بودند و  خیابان بسته شده، مردم زیر پل تجمع کرده بودند.دروغ چرا که با مشاهده این صحنه،ترشح آدرنالین را حس کردم.کمی کنار پل ایستاده و به شعارها و چهره ها دقت کردم،شعارها نه از جنسِ مخالفت با نظام بود و نه چهره های غریبه،چهره ها گویای مردم عادی بود،چه زن هایی به سن مادر من مشت ها را گره کرده بودند و فری
حسن روشن:
یواش یواش متوجه می‌شویم که استراماچوني هم مربی نیست، دلال است. نمی‌دانم چگونه می‌خواهد جواب هواداران را بدهد، قرارداد استراماچوني را دلالان بستند
وزیر ورزش در جلسه با پیشکسوتان از پرداخت پول به باشگاه صحبت کرد و گفت جای هیچ نگرانی وجود ندارد، وزیر قول داد که هیچ تهدیدی درخصوص حذف استقلال از آسیا وجود نخواهد داشت!!
پیش فروش دو ستاره استقلال تکذیب شد ؛ دو مهاجم از آفریقا و آمریکای‌جنوبی به جای هوپر زیر ذره بین استراماچوني
آخرین اخبار نقل و انتقالاتی استقلال 
 
مسئولان استقلال به موازات مذاکره با گری هوپر که در نهایت منتفی شد ، در ترکيه با دو گزینه دیگر نیز به مذاکره پرداختند . مهاجمانی که یکی اهل آمریکای‌جنوبی است و دیگری آفریقا.
 
 
 
 
 
 
خبرگزاری فوتبال ایران:
استقلالی‌ها قصد داشتند از فرصت تعطیلات لیگ برتر که به خاطر فیفادی حاصل شده استفاده مفید
رفع دیپورتی ترکيه
 
رفع دیپورتری ترکيه با کارشناسان مجرب ما . بسیاری از افراد در ترکيه دیپورت شده اند و به دنبال راهي برای رفع دیپورتی خود در ترکيه هستند. رفع دیپورتی ترکيه مستم شرایط خاصی نیست فقط نیاز به دانستن قوانین دارد. بسیاری از موسسات با ترفند های قانونی و حتی غیر قانونی دست به این کار میزنند که مورد دوم هم مشکل سساز خواهد بود هم سخت و همینطور تضمینی در رفع دیپورت ماندن شما نیست. کارشناسان مجرب ما با توجه با دانش و مطالعه قوانین رفع
استقلال تهران در یک بازی تدارکاتی با نتیجه سه بریک مقابل گل ریحان البرز به پیروزی رسید. بعد از بازی محمد نصرتی درباره استراماچوني حرفهای جالبی به زبان آورد.
سرمربی گل ریحان البرز گفت: یک خاطره از بازی تیم ملی با تیم رم ایتالیا که قبل از جام جهانی بود، برای استراماچوني تعریف کردم.
به گزارش خبرورزشی، محمد نصرتی بعد از شکست در بازی دوستانه مقابل استقلال گفت: بازی خوبی را شاهد بودیم. در نیمه اول بیشتر از بازیکنانی که کمتر فرصت بازی پیدا می‌کنند
کارت اقامت ترکيه – کیملیک
کارت اقامت ترکيه یا همان کیمیلکمدت اعتبار کیملیکمدت اعتبار کارت اقامت ترکيه 12 ماه می باشد.
 
 
همراهان عزیز جهت مشاره جهت دریافت اقامت یکساله ترکيه با ما در تماس باشیدشماره تماس ما 09179112533 - 09335665646
 
 
مطالب مرتبطی که در این سایت پیدا می کنید.
 
اقامت در ترکيه
 
شرایط اقامت در ترکيه
خرید خانه در ترکيه
مهاجرت به ترکيه
اقامت ترکيه برای ایرانیان
هزینه اقامت در ترکيه
خرید خانه در ترکيه و گرفتن اقامت
شرایط اقامت در ترکيه ب
کارت اقامت ترکيه – کیملیک
کارت اقامت ترکيه یا همان کیمیلکمدت اعتبار کیملیکمدت اعتبار کارت اقامت ترکيه 12 ماه می باشد.
 
 
همراهان عزیز جهت مشاره جهت دریافت اقامت یکساله ترکيه با ما در تماس باشیدشماره تماس ما 09179112533 - 09335665646
 
 
مطالب مرتبطی که در این سایت پیدا می کنید.
 
اقامت در ترکيه
 
شرایط اقامت در ترکيه
خرید خانه در ترکيه
مهاجرت به ترکيه
اقامت ترکيه برای ایرانیان
هزینه اقامت در ترکيه
خرید خانه در ترکيه و گرفتن اقامت
شرایط اقامت در ترکيه ب
پارسال که بارندگی زیاد بود یک عده میگفتن ابرهارو بارور کردن که بارون زیاد میاد . اون عده الان کجان یعنی پیش خودشون فکر نمیکنن چرا الان که هوای تهران در وضعیت وحشتناک قرار گرفته مسئولین نمی تونن ابرهارو بارور کنن؟
شهردار محترم ایستگاه مترو دم خونه ما پنج ساله درحاله ساخته هنوزم ساخته نشده پس این خط شش کی راه میوفته چرا مترو گسترش نمیدید که این شکلی نشه اگه بلد نیستید کار کنید استعفا بدید بریم مدیر از خارج از کشور وارد کنیم شاید مسائل ما حل ب
سیدمحمد خاتمی، بعد از استعفا از وزارت فرهنگ و ارشاد، درخواست مجوز نشریه‌ای ی به نام آیین» را کرد و با افرادی چون هادی خانیکی، سعید شریعتی، سعید حجاریان، مصطفی تاج‌زاده، محسن امین‌زاده، عباس عبدی، محسن کدیور و محمدرضا خاتمی گروه کوچک‌ترِ آیین را با جلسات هفتگی منظمی تشکیل داد.  نشریه آیین در تیرماه ۱۳۸۲ برای اولین بار منتشر و در سال ۱۳۹۰ توقیف شد.
سنای بولیوی قانونی را تصویب کرد که به موجب آن پیروزی رئیس جمهور مستعفی این کشور در انتخابات اخیر باطل اعلام شد.
به گزارش گروه بین‌الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از خبرگزاری فرانسه، سنای بولیوی قانونی را تصویب کرد که به موجب آن پیروزی اوو مورالس، رئیس جمهور مستعفی بولیوی در انتخابات اخیر باطل اعلام شد.
در همین حال قانونی نیز برای برگزاری انتخابات جدید در این کشور در سنا تصویب شد.
بولیوی پس از ۲۰ اکتبر که در آن انتخابات ریاست‌جمهوری بر
نام و نام خانوادگی: سهیلا اثنی عشران
شهرت: ---------
تحصیلات: دانشجوی دکتری روانشناسی دانشگاه اصفهان- – کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی از دانشگاه آزاد اسلامی
شهر و سال تولد: 1343- اصفهان (56 ساله)
وب سایت: ----------------
شغل: مدیر کل امور بانوان و خانواده و مشاور استاندار در اصفهان (ظاهرا استعفا تیر ۹۸ جهت شرکت در انتخابات)
 
سوابق و فعالیت‌ها:
ادامه مطلب
به گزارش ایرنا، استعفای حریری درون سیزدهمین روز از تظاهرات اعتراض آمیز مردم روی داده است. استعفای حریری منوط به موافقت رئیس جمهوری لبناناست. "حسن شقیر" کارشناس و تحلیلگر ی لبنان به گزارش المیادین، درباره استعفای حریری گفت: پس از استعفای حریری این سوال مطرح است: آیا وی دوباره مامور تشکیل کابینه خواهد شد؟ آیا دولت تکنو کرات (شایسته سالار) ری فقره خواهد آمد؟ حریری تو حالی استعفای خود را وقف میشل عون مهتر جمهوری این کشور می نرم که "نبیه بر
وریا غفوری: استراماچوني مثل همیشه روی روحیه بچه‌ها کار کرده بود
ما در همه مسابقات برای برد به زمین می‌رویم. از روز اول و اولین مسابقه‌مان که در تبریز هم برگزار شد همین هدف را داشتیم و از این پس تا آخرین هفته لیگ هم همین روند را ادامه خواهیم داد.قطعاً هر کس نتیجه بازی ما در تبریز و خانه تراکتور را بداند متوجه می‌شود استقلال بازی خوبی نمایش داده که توانسته این تیم خوب و قابل احترام را در خانه اش شکست دهد.
 
استراماچوني به ما این باور را داد که
به گزارش همشهری آنلاین بوسیله نقل از ایرنا، حمیدرضا عارف (فرزند محمدرضا عارف) که در یک سال گذشته به عنوان رئیس کمیسیون صلح و ورزش منصوب شده بود، از سمت خویشتن استعفا کرد. با استعفای عارف، محسن رضوانی رئیس فدراسیون شنا جایگزین وی در بزرگواری کمیسیون صلح و ورزش کمیته ملی المپیکشد و صبر است حکم وی خلال دو روز آینده از سوی سیدرضا صالحی امیری، مهتر کمیته ملی المپیک صادر شود. گفته می شود کناره گیری عارف حدود سه ماه پیش اتفاق محذوف اما به لطافت رس
کار در ترکيه با حقوق بالا
 
یکسری از موارد کار ترکيه با توجه به تخصص شما دارای حقوق بالاتری می باشد و شرایط کار نسبتا بهتری نسبت به بقیه کار ها را دار هستن.
به شما پیشنهاد میکنم با ما در تماس باشید جهت مشاوره کار یابی در ترکيه تا در کمترین زما اطلاعات کامل را به شما ارائه بدهیم.
جهت کاریابی در ترکيه و.یا کیملیک ترکيه که اقامت یکساله کشور ترکيه می باشد با ما در تماس باشید تا بهترین مشاوره را به شما عزیزان بدهیم.
شماره های تماس ما0917911253309021202777093356656
به گزارش مهر، خبری که روز گذشته، ۱۵ تیر، روی خروجی خبرگزاری ها قرار گرفت و استقلال را تحت نفوذ کردن قرار داد، طرد سه بازیکن این آویشن به برهان بی انضباطی درون جریان یک دیدار تدارکاتی بود. روح الله باقری، آرمین سهرابیان و رضا کریمی اولین قربانیان دیسیپلیناستراماچونيشدند تا دیگر بازیکنان این تیم احصائیه کار مشت موجودی بیاید. باوجود اینکه استراماچوني صراحتاً این سه بازیکن را بوسیله دلیل بی انضباطی داخل جوانمردی مجتمع صبر داد، اما مدیران م
اقامت ترکيه اجازه زندگی مدت دار در ترکيه است، و حتما برای زندگی در ترکيه بیش از 3 ماه برای ایرانیان اخذ آن ضروری می‌باشد .
ترکيه بدلیل تشابهات فرهنگی و نزدیکی جغرافیایی، همچنین پایین بودن هزینه های زندگی بسیار مورد استقبال مردم ایران می باشد.به همین دلیل همه ساله بسیاری از هموطنان عزیزمان برای گرفتن انواع اقامت و شهروندی ترکيه اقدام می کنند.
برای مطالعه ادامه مطلب لطفا کلیک کنید .
اقامت ترکيه
 
 سرمربی ایتالیایی تیم فوتبال استقلال بامداد امروز تهران را به مقصد ترکيه ترک کرد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، در شرایطی که شب گذشته اعضای هیات مدیره باشگاه استقلال برای دیدار با آندره‌آ استراماچوني راهي منزل وی شده اما در نهایت موفق به صحبت با سرمربی ایتالیایی نشدند.
 استراماچوني شب گذشته به همراه دستیاران خود قصد ترک ایران را داشته و ساعت 5:30 بامداد با پرواز ترکیش ایر تهران را به مقصد
تور ترکيه یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی است که از ایران برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، بنابراعلام کی سفر،  در این نوشتار سعی کرده‌ایم چند نکته‌ی مهم درباره‌ی خرید تور ارزان ترکيه را با شما در میان بگذاریم؛ نکاتی که نمی‌خواهند شما بدانید!
با دانستن این چند نکته، می‌دانید تور ترکيه را کی بخرید، چطور بخرید و با رعایت چه دقایقی در هزینه‌های تور ترکيه‌ی خود صرفه‌جویی کنید، در ادامه با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
◀️اطلاعیه باشگاه فرهنگی ورزشی استقلال در خصوص وضعیت کنونی مربی تیم
به گزارش سایت رسمی باشگاه استقلال، این باشگاه با انتشار اطلاعیه‌ای خطاب به هواداران استقلال در خصوص وضعیت سرمربی آبی‌ها توضیحاتی ارائه داد.
متن این اطلاعیه به شرح زیر است:
هواداران فهیم و محترم باشگاه بزرگ استقلال
 
همانگونه که تاکنون از رسانه‌های مختلف در جریان قرار گرفته‌اید سرمربی تیم استقلال و همکاران محترم ایشان با ارسال نامه‌ای به رسانه‌ها، جدایی خود را از با
مروری بر زیست ی مقتدی صدر و هادی العامری؛
دو چهره‌ای که قادرند آینده عراق را تغییر بدهند/ دوگانه یک شخصیت مرموز و فرمانده‌ای که وارد ت شد
توصیه مامور سیا به بوش در مورد صدر چه بود؟
 
به گزارش خبر فوری، شرایط عراق هر روز بدتر از دیروز می‌شود. هم اکنون تظاهرات و تجمعات مردمی در شهرهای بصره، کربلا، نجف و بغداد در جریان است. بسیاری گمان دارند کار عادل عبدالمهدی تمام است و او به زودی استعفا می‌دهد. اما نظام ی و حزبی عراق به چه صورت ا
۱. سال ۱۳۲۲ روزولت، چرچیل و استالین، رهبران آمریکا و بریتانیا و شوروی بدون این که دولت ایران خبر داشته باشد، برای برگزاری کنفرانس تهران به ایران سفر کردند. اجلاس تهران مصادف بود با سالروز تولد چرچیل، بهمین علت جشن تولدی ترتیب دادند البته بدون دعوت از شاه ایران.
۲. سال ۱۳۹۸ ترامپ به هر دری می زند برای گدایی یک عکس با رییس جمهور ایران ، رییس جمهور فرانسه هم شده پادو و چند بار پیش آقای رفت ولی نتیجه نگرفت. ترامپ نگران استیضاح، جانسون در ش
جم بلوی ، که اثر خود پس از این” را برای دوستداران موسیقی به ارمغان آورد. وی کنسرت هایی را در کپنهاگ ، استکهلم و اسلو برگزار کرد. این هنرمند حدود 30 هزار عاشق موسیقی در کنسرت ظاهر شد.
منبع:پرشین ترک
 
#اخبار جدید هنرمندان ترکيه #اخبار خوانندگان ترکيه #اخبار هنرمندان ترکيه #اخبار هنرمندان ترکيه ای# #جم بلوی #فوندا ارار
دارم به آدم بهتری در مسیر هدف تبدیل میشوم. امشب مادر گفت: شقایق سعی کن امسال فرصت رو از دست ندی و برای اپلای تلاش کنی». حرفش یک حالت ملتمسانه ای داشت که از هر جمله ی انگیزاننده موثرتر بود. متوجه شدم حتی با پایه حقوق  ۴.۵  مادرم باز خوشحال تر است که من بروم. انگار راستی راستی باید بروم. دارم میروم.
شقایق(همکارم) استعفا داد ماه پیش. امروز بهم پیام داد و گفت عذاب وجدان داره که رفته و من رو دست تنها گذاشته. گفتم نداشته باشه و درکش میکنم. گفت رشته حقوق
دانشگاه ترکيه و تحصیل در دانشگاه‌های برتر دولتی و خصوصی :ما در این مقاله قصد داریم به معرفی دانشگاه‌های برتر ترکيه و مورد تایید وزارت بهداشت ایران بپردازیم.در ابتدا لیست دانشگاه‌ها برتر ترکيه را بصورت تیتر وار ذکر می کنیم.و در ادامه به معرفی تک تک دانشگاه‌ها به صورت جداگانه خواهیم پرداخت.
برای مطالعه ادامه مطلب لطفا کلیک نمایید 
 
دانشگاه ترکيه
 
اکبر رنجبر زاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار مجلس مجلس گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان، از لغو جلسه استیضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: با پذیرش استعفای حجتی توسط رئیس جمهور جلسه روز سه‌شنبه استیضاح او لغو شد.
هفته گذشته طرح استیضاح حجتی از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد و قرار بود فردا جلسه استیضاح وی برگزار شود. البته دیروز یکشنبه قاضی پور نماینده ارومیه به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد که حجتی اس
اکبر رنجبر زاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار مجلس مجلس گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان، از لغو جلسه استیضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: با پذیرش استعفای حجتی توسط رئیس جمهور جلسه روز سه‌شنبه استیضاح او لغو شد.
هفته گذشته طرح استیضاح حجتی از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد و قرار بود فردا جلسه استیضاح وی برگزار شود. البته دیروز یکشنبه قاضی پور نماینده ارومیه به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد که حجتی اس
یک وقتی هم که خوشمان میشود باید بلایی از آسمان نمیدانم چندم صاف بر سر ما نازل شود و خلق ما به هم بریزد. همیشه هم نمیشود به بهتر از این دلخوش بود. 
اگر بخواهم از حال و هوای این روزهایم بنویسم، شما که غریبه نیستید. دلم هوای یک صبح شاداب و تازه نفس را کرده است. دلم سنگک خریدن های سر صبح را میخواهد. 
من این مدت هم کار میکردم، هم درس میخواندم، هم مجبور بودم خیلی کارهای دیگر را به جای دیگران انجام بدهم. 
من این روزها با هر کسی حرف نمیزنم، محبت نمیکنم. ب
 صادرات خودرو از ترکيه به آلمان و فرانسه
▪️ترکيه در نیمه نخست امسال به بیش از 170 کشور معادل 13 میلیارد دلار صادرات وسایل نقلیه موتوری انجام داده است.
▪️بر این اساس، برندهای معروف خودروسازی فیات، رنو، فورد، تویوتا و هیوندای که کارخانه‌های تولیدی آنها در ترکيه قرار دارد، خودروهای تولید شده را اغلب به بازار اروپا می‌فروشند. ▪️بیشترین صادرات خودروی ترکيه در نیمه نخست امسال به کشورهای آلمان و فرانسه انجام شده است.
۴۳ میلیون گردشگر سهم ترکيه از سال ۲۰۱۹
شمار بازدیدکنندگان خارجی ترکيه در ۱۱ ماه اول سال ۲۰۱۹ نسبت به آمار سالانه این کشور، با ۱۴.۳۱ درصد افزایش رو به رو بوده است.
شهر آنتالیا با جذب ۱۴.۴ میلیون گردشگر در بازه زمانی ژانویه تا نوامبر سال ۲۰۱۹ همچنان لقب خود را به عنوان پایتخت گردشگری ترکيه حفظ کرده است. به گزارش دیلی صباح، استانبول که پرجمعیت‌ترین شهر ترکيه و یکی از مقاصد اصلی گردشگری این کشور محسوب می‌شود نیز با جذب ۱۳.۷ میلیون گردشگر خارجی
۴۳ میلیون گردشگر سهم ترکيه از سال ۲۰۱۹
شمار بازدیدکنندگان خارجی ترکيه در ۱۱ ماه اول سال ۲۰۱۹ نسبت به آمار سالانه این کشور، با ۱۴.۳۱ درصد افزایش رو به رو بوده است.
شهر آنتالیا با جذب ۱۴.۴ میلیون گردشگر در بازه زمانی ژانویه تا نوامبر سال ۲۰۱۹ همچنان لقب خود را به عنوان پایتخت گردشگری ترکيه حفظ کرده است. به گزارش دیلی صباح، استانبول که پرجمعیت‌ترین شهر ترکيه و یکی از مقاصد اصلی گردشگری این کشور محسوب می‌شود نیز با جذب ۱۳.۷ میلیون گردشگر خارجی
انواع مختلف پاسپورت ترک
1- پاسپورت خاکستری ترکيه : دیپلمات ها ، افراد ی نماینده دولت و تمداران ترکيه دارای این پاسپورت هستند 
2- پاسپورت سبز ترکيه : نظامیان در رده های بالای ارتش و نیروی مسلح دارای پاسپورت سبز رنگ کشور ترکيه هستد
3- پاسپورت سیاه کشور ترکيه : این پاسپورت مختص به ماموران ترکی است که خارج از ترکيه در حال خدمت هستند مانند ( کارمندان بانک و خبرنگاران دولتی )
4-پاسپورت قرمز ترکيه : به طور کل شهروندان عادی ترکيه دارای پاسپورت ت
ساعاتی پس‌از اعلام حقیقت ماجرای سقوط هواپیمای بوئینگ متعلق به‌خط هوایی اوکراین مردم در دو شهر تهران و کرج تجمع اعتراضی برگزار کردند.
به گزارش همشهری آنلاین، رومه ایران نوشت: در تجمع‌های بعد از ظهر دیروز تهران که از مقابل دانشگاه‌های امیرکبیر، تهران و صنعتی شریف آغاز شد، مردم با دادن شعارهای اعتراضی خواستار استعفا و محاکمه مقام‌های مسئول مرتبط با حادثه شدند.
 
 
ادامه مطلب
کشور ترکيه مهد فرهنگ و پایتخت تمدن و نقطه ی اتصال دو قاره ی آسیا و اروپا است. تور ترکيه همواره در این کشور در جریان است. از آغاز تاریخ، سرزمین آناتولی جزو سرزمین های اولیه بوده که مهاجرت اقوام مختلف به آن انجام می شده است. 
ترکيه پر از مقصدهای گردشگری برای توریست های دنیا است.به همین جهت است که گردشگران زیادی سالانه تور ترکيه را برای سفر خود انتخاب می کنند. از گنبد و مناره های استانبول گرفته تا ویرانه های رومی در کرانه های غربی و جنوبی، از سواح
هر روز کشور را به یک بهانه داخلی و یا خارجی "معطل" می گذارند . امروز مکرون فردا نیویورک پس فردا تغییر مواضع امارات عربستان آینده هم طرح صلح ژاپن یا پاکستان یا پادرمیانی همسایه ها یا چین یا حتی روسیه؟
این "بازی" استکبار است تا شما "چوب" را برندارید ؟
آقای گفتند برای تامین حقوق و رفاه مردم برای هر "فداکاری" آماده ام" 
این اگر راست است بزرگترین فداکاری تو این است که در جا استعفا بدهی ؟
دروغ که شاخ دم ندارد این امارات این عربستان هم مرتب دروغ
سرمربی استقلال می‌گوید تیمش مصاف مهمی را از نساجی برده و از این بابت خوشحال است.
یه گزارش ایسنا، آندره استراماچوني سرمربی استقلال در نشست خبری پس از برتری تیمش برابر نساجی حاضر شد و اظهار کرد: می‌دانستیم که بازی سختی برای ما خواهد بود. با توجه به سیستم بازی ما، کار کردن در چمن مصنوعی سخت است. در این چمن سرعت توپ کم می‌شود و اگر تجربه نداشته باشید، کار سخت می‌شود. نساجی در نیمه اول خوب بازی کرد و ما به مشکل خوردیم. در نیمه دوم بیشتر شبیه استقل
طی دو دهه اخیر جذب دانشجوی خارجی توسط ترکيه رشد چشم گیری داشته است.
 در حالیکه در گذشته افراد بیشتر از شرق به غرب برای ادامه تحصیل می رفتند، اما در دهه اخیر شاهد تغییراتی بوده ایم که دانشجویان، کشورهای آسیایی مثل ترکيه، مای، چین، ژاپن و  سنگاپور را برای ادامه تحصیل انتخاب کرده اند.
 طی 10 سال اخیر دانشجویان خارجی دانشگاه های ترکيه، 75 درصد افزایش داشته اند.
 انگیزه تحصیل در ترکيه شامل فرصتی مناسب برای تحصیل با امکانات مناسب و در عین حال هزی
دریافت شهروندی ترکيه
برای فرد خارجی، این پروسه با ترجمه پاسپورت به زبان ترکی در دفتر اسناد رسمی و دریافت شماره مالیاتی از اداره مالیات ترکيه آغاز می شود.
شما با خرید ملک در ترکيه به ارزش حداقل 250 هزار دلار امریکا، می توانید درخواست اقامت کوتاه مدت این کشور را بدهید.
پس از طی چند سال و عدم فروش ملک به مدت 3 سال و تمدید اقامت کوتاه مدت، شما قطعا شهروندی ترکيه را دریافت خواهید کرد و نیازی به حضور دائم شما در این کشور وجود ندارد.
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین به نقل از ایسنا، مارگارتا سیمونیان، سردبیر  آژانس خبری "روسیا سیگودنیا" و شبکه های تلویزیونی "راشا تودی" یک روز پس از استعفایاوو مورالس، رئیس جمهور بولیوی به او پیشنهاد امر داد. سیمونیان توییت کرد: فرمان فوق العاده ای را بوسیله مورالس پیشنهاد می کنم، من برای او پیشنهاد اجرای برنامه ای در شبکه اسپانیایی تعبیر "راشا تودی" را دارم. به گزارش روسیاالیوم، او افزود: همانطور که رافائل کوره آ، رئیس جمهور پیشین اکوادور برای
سرمربی استقلال می‌گوید تیمش مصاف مهمی را از نساجی برده و از این بابت خوشحال است.
یه گزارش ایسنا، آندره استراماچوني سرمربی استقلال در نشست خبری پس از برتری تیمش برابر نساجی حاضر شد و اظهار کرد: می‌دانستیم که بازی سختی برای ما خواهد بود. با توجه به سیستم بازی ما، کار کردن در چمن مصنوعی سخت است. در این چمن سرعت توپ کم می‌شود و اگر تجربه نداشته باشید، کار سخت می‌شود. نساجی در نیمه اول خوب بازی کرد و ما به مشکل خوردیم. در نیمه دوم بیشتر شبیه استقل
به گزارش ایسنا وحید امیری که در ابتدای فصل گذشته از پرسپولیس جدا و به محفل ترابزون ترکيه پیوست و یک انفصال برای این تیم بازی کرد پس از جدایی از کانون ترکيه ای مذاکراتی را با پرسپولیسی ها انجام عدل و تو نهایت قرار رحم خویشتن را دستینه کرد. وحید امیری درون روزهای آینده به ترکيه سفر می بطی ء تا به اردوی پرسپولیس ملحق شود.

بهترین مکانهای غواصی در ترکيه
اگر اسم یکی از هیجان انگیز ترین ورزش های آبی را از ماجراجویان و عاشقان تفریحات آبی بپرسید مطمئنا غواصی یکی از گزینه هاست. جایی که از دنیای همیشگی فاصله می گیرید و چند دقیقه ای را در دنیای زیر آب می گذرانید، در کنار ماهی های رنگارنگ شنا می کنید و آبزیان و گیاهان دریایی زیر آب را تماشا می کنید. مطمئنا در بعضی از نقاط جهان دنیای زیر آب زیباتر، جذاب تر و متنوع تر است و این جور مناطق از پرطرفدارترین مکان های دنیا برا
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از الجزیره،  عبدالمهدی روز جمعه پس از کشته شدن ۵۰ تظاهرکننده در اعتراضات روز قبل به نیروهای امنیتی در بغداد و شهرهای ناصریه و نجف درون جنوب این کشور اعلام کرده بود که از مقامش استعفا می دهد. عبدالمهدی: استعفای خویشتن را تقدیم پارلمان می کنم نخست وزیر عراقهمچنین با انتقاد آیت آلله العظمی، علی سیستانی، راهنما ارشد شیعیان عراق علنی بود که استفاده از غل های مرگبار علیه معترضان را محکوم کرده و مشتاق تشکیل د
توجه ویژه سرمایه گذاران به ترکيه در سال 2020
 
ترکيه امن ترین اقتصاد آسیا و خاورمیانه در سال 2020
ترکيه در حال حاضر به عنوان شریک تجاری و سرمایه گذاری مطمئنی برای ایرانیان شناخته می شود ، بعد از فراز و نشیب های سالهای 2018 و 2019 ، تیم اقتصادی اردوغان ، رئیس جمهور ترکيه توانست ، توازن و ثبات را به اقتصاد ترکيه بازگرداند ، حال که گزارش  بانک جهانی خبر از رشد اقتصادی ترکيه در سال 2020 را می دهد ، پیش بینی می گردد ، هدف گذاری ترکيه برای قرار گرفتن در میان 10
توجه ویژه سرمایه گذاران به ترکيه در سال 2020
 
ترکيه امن ترین اقتصاد آسیا و خاورمیانه در سال 2020
ترکيه در حال حاضر به عنوان شریک تجاری و سرمایه گذاری مطمئنی برای ایرانیان شناخته می شود ، بعد از فراز و نشیب های سالهای 2018 و 2019 ، تیم اقتصادی اردوغان ، رئیس جمهور ترکيه توانست ، توازن و ثبات را به اقتصاد ترکيه بازگرداند ، حال که گزارش  بانک جهانی خبر از رشد اقتصادی ترکيه در سال 2020 را می دهد ، پیش بینی می گردد ، هدف گذاری ترکيه برای قرار گرفتن در میان 10
انصراف علی نجفی نماینده فعلی بابل در مجلس شورای اسلامی از کاندیداتوری، آنهم بعد از ثبت نام در مجلس و به بهانه وجود موانع کاری! نقطه شروع استعفا و اعلام انصراف سایر عناصر اصلاح طلب در جای جای کشور خواهد بود.
علی نجفی در حالی دم از وجود موانع می زند که می داند موانع فرضی او یک شبه به وجود نیامده و در صورت صداقت در ادعا می توانست زودتر از این اقدام به استعفا نماید تا مردم شهر با انتخاب نماینده ای شایسته و غیر دولتی بخشی از عقب افتادگی ناشی از اهما
 
آنتالیارزیدنس ترکيه
کلیه امور ملکی درآنتالیا ترکيه(خرید،فروش و اجاره) کلیه امور اقامتی کشور ترکيه(موقت،دائم) مشاوره و اطلاع رسانی در ترکيه(مهاجرتی،بازرگانی و.) خدمات توریستی در آنتالیا ترکيه خدمات ترانسفر شهری و برون شهری   صدور انواع بیمه نامه  اجاره و فروش انواع خودرو کلیه خدمات ارزیترجمه رسمی مدارک توسط مترجم قسم خورده
خرید خانه در ترکيه به دلیل موقعیت جغرافیایی و تاریخی این کشور همیشه یکی از گزینه‌های اصلی ایرانیان برای سرمایه گذاری بوده است.کشور ترکيه بدلیل توسعه روز افزون و آب و هوای متنوع توجه مهاجران و دانشجویان را بخود جلب میکند.قرار گرفتن در موقعیت استراتژیک بین سه قاره ی آسیا ،اروپا و آفریقا ترجیح سرمایه گذاران بین المللی می‌باشد.
برای مطالعه ادامه مطلب روی لینک زیر کلیک نمایید 
 
خرید خانه در ترکيه
 
  داماد ناصر حجازی به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال انتخاب شد.
بخش استقلال مجله خبری ورزشی اسپورت استار


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، مسئولان باشگاه استقلال با درخواست فرهاد مجیدی و بررسی شرایط سعید رمضانی را به عنوان سرپرست تیم فوتبال استقلال انتخاب کردند. وی به جای ستار همدانی که از سمت خود استعفا کرده کار خود را آغاز خواهد کرد.
همچنین ستار همدانی بعد از استعفا از سرپرستی این تیم به عنوان معاون اقتصادی باشگاه استقلال انتخا
درباره آنکارا
آنکارا ترکيه بدلیل آب و هوای مناسب در بهار و پاییز مورد استقبال توریست های بسیاری از سراسر دنیا قرار گرفته . آنکارا پایتخت ترکيه ، شهر بزرگ و پرجمعیتی است که یکی از شهرهای مهم و بزرگ تجاری ترکيه محسوب میشود. این شهر مانند اغلب شهرهای ترکيه ، ترکیبی از معماری قدیمی و عثمانی و همینطور معماری مدرن و آسمانخراش های و ساختمان های نوسازی است که چهره ای متفاوت به این شهر داده اند و در کنار هم فضای جذابی را ایجاد کرده اند .
ادامه مطلب
http://socialmediastore.net/story4690965/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://socialnetworkadsinfo.com/story4712914/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkport.com/story4697062/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkbirth.com/story4495018/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkloves.com/story4753210/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://getsocialpr.com/story4751428/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkstumble.com/story311515/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkstime.com/story5887383/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://gatherbookmarks.com/story5953362/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
واکنش باشگاه استقلال به اخراج دشتی ؛ دلیل اخراج این بازیکن مشخص شد
باشگاه استقلال در اطلاعیه ای کوتاه دلیل اخراج دشتی را اعلام کرد 
سرمربی استقلال در واکنش به حرکت هافبک معترض این تیم او را از حضور در تمرینات منع کرد و دراختیار باشگاه قرار داد.
 
 
 
 
 
دشتی نخستین سال حضورش در استقلال را سپری می‌کند، طی ماه‌های اخیر بیشتر از آنکه از نظر بازی کردن و مسائل فنی مورد توجه قرار بگیرد و با درخشش خود برای آبی‌ها موثر ظاهر شود، درگیر مسائل حاشیه
 
احمد قدیری در گفت و گو با خبرنگار صبح توس، در خصوص تصویب پالرمو اظهار داشت: همانطور که میدانید برجام در قالب یک معاهده مکتوب و چندجانبه درآمد و ضمیمه قطعنامه ۲۲۳۱ شورای امنیت شد، با این وجود آمریکا با یک لگد زدن به آن و خروج از برجام رسما تیر خلاص را به توافقی زد که البته عملا پیش از آن نیز چیزی از روح و جسم آن باقی نمانده بود.
وی همچنین ادامه داد: اما در خصوص FATF و کنوانسیون‌های مرتبط، اساسا چنین تمهیداتی وجود ندارد و صرفا ما با امید دولت امی
,دانلود آهنگ ترکی شاد,دانلود آهنگ ترکی شاد معروف,دانلود آهنگ ترکی شاد جدید,دانلود آهنگ ترکی شاد برای رقص,دانلود اهنگ ترکی شاد ماشین,دانلود اهنگ ترکی شاد عروسی,دانلود آهنگ ترکی شاد برای ماشین,دانلود آهنگ ترکی شاد ارکستی اوینا گولوم اوینا,دانلود آهنگ ترکی شاد استانبولی,دانلود اهنگ ترکی شاد,دانلود آهنگ ترکيه ای,دانلود آهنگ ترکيه ای معروف,دانلود آهنگ ترکيه ای غمگین,دانلود آهنگ ترکيه ای که باعث خودکشی شد,دانلود آهنگ ترکيه ای ایچیم یانار ایچیم
هدیه ویلموتس به مربیان لیگ چه بود؟ +عکس
سرمربی تیم ملی فوتبال به هریک از مربیان لیگ برتری هدیه ای به رسم یادبود اهدا کرد.

به گزارش مشرق، نشست هم‌اندیشی ویلموتس با سرمربیان تیم های لیگ برتری دیروز در آکادمی ملی فوتبال برگزار شد و سرمربیانی نظیر استراماچوني، کمالوند، تارتار، فرکی، منصوریان، ویسی و . و همچنین خواکین دستیار کالدرون سرمربی پرسپولیس در این نشست حضور یافتند.
ادامه مطلب
رئیس‌جمهوری آذربایجان به مخالفت‌ها با پیوستن ترکيه به اتحادیه اروپا انتقاد کرد.
به گزارش آذربایجان پرس به نقل از خبرگزاری آناتولی، الهام علی‌اف» رئیس‌جمهوری آذربایجان، روز ‌دوشنبه گفت که منتظر نگه‌داشتن کشور دوست و برادر» برای عضویت در اتحادیه اروپا بی‌عدالتی بزرگی» است. 
وی طی سخنرانی در تلویزیون ملی آذربایجان گفت: از زمانی که ترکيه توافق پیوستن به اتحادیه اروپا را امضا کرده است، سال‌ها می‌گذرد. اما آیا این امر به نتیجه‌ای خ
http://mediajx.com/story7059622/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmark-dofollow.com/story5970162/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmark-template.com/story5976534/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://prbookmarkingwebsites.com/story4122069/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://socialmediainuk.com/story4555226/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://dirstop.com/story4841638/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://opensocialfactory.com/story3688309/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://ztndz.com/story6344204/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://rillasocialwork.com/story4845933/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
ht
صدر اعظم آلمان در سخنرانی در مجلس این کشور بر وم باقی ماندن ترکيه در ناتو اشاره کرد.
به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، صدر اعظم آلمان در سخنرانی در مجلس این کشور گفت، ترکيه علیرغم اختلافات فزاینده با شریکان خود در ناتو باید عضو این ائتلاف باقی بماند.
ادامه مطلب
چرا تور ترکيه؟
کشور ترکيه که این روز‌ها جهشی شگفت در صنعت گردشگری داشته است، توانسته تعداد بسیاری مسافر را مجاب کند که از هر گوشه این جهان با تور ترکيه سفر کنند. این کشور اوراسیایی که هم در قاره اروپا و هم در قاره آسیا واقع شده است از نظر صنعت مد و پوشاک(پوشاک ترک) شهرت دارد به خصوص در میان مسافران ایرانی که نه تنها به قصد دیدن از جاذبه‌های گردشگری ترکيه بلکه برای خرید از بهترین برندهای ترکيه و جهان به این کشور سفر می‌کنند. همچنین مسافران ای
به گزارش همشهری آنلاین، بنا بر گزارش ارگان انگلیسی زبان ساندی تایمز، درون سال ۲۰۱۹ میلادی ۳۰ هزار ایرانی بوسیله این کشور همسایه گریخته اند. بخش عمده ای از این قسمت قسمت کردن مهاجران تحصیل کرده و کارآفرینان بوده اند که ترکيه را مکانی مفت بخاطر سرمایه گذاری می دیدند. بسیاری از ایرانی های ثروتمند، از یکی از مقررات دولت ترکيه که می گوید با ۲۰۰ هزاره پوند سرمایه گذاری می توان شهروندی این ملک را به دست آورد، استفاده کرده اند و توانسته اند بسیار
http://bookmarkextent.com/story6745589/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkspring.com/story308062/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkswing.com/story6732630/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarksknot.com/story6746561/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkja.com/story6739947/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://altbookmark.com/story6740460/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://letusbookmark.com/story6608107/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://trackbookmark.com/story6564587/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
ترکيه در سال های اخیر توانسته به یکی از کشور های بزرگ توریستی در بیاید و هر سال امار توریست در کشور خود را افزایش داده است ترکيه از همین زمینه توانسته سرمایه خوبی را برای کشور خودش بدست بیاورد.
شهرهای توریستی ترکيه
1-آنکارا 
آنکارا امروزه یک شهر مدرن است که پایتخت ترکيه محسوب می شود و آسمان خراش ها یک محیط دیدنی از آنکارا را به ارمغان آورده است.
2-ماردین
ماردین یک شهری است که را فراز کوه ها قرار گرفته است و این منظره آن را دیدنی تر کرده و شما می
مالیات در کشور ترکيه مانند هر کشوری پرداخت می شود و مبلغ مالیات در ترکيه نسبت به ایران بیشتر است به طوری که اقتصاد کشور به آن وابسته است. همانطور که گفته ایم مالیات ترکيه بخض عمده اقتصاد این کشور را در بر می گیرد و انواع مالیات عبارت است از: مالیت بر دارایی، مالیت بر درآمد و مالیات بر هزینه مانند ارزش افزوده. در ادامه بیشتر به مالیات در کشور ترکيه می پردازیم. با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
ترکيه یکی از امیدوارکننده ترین بازارهای املاک و مستغلات در اروپا است که به دلیل ترکیب یک بخش ساخت و ساز پیشرفته با بهره وری تجاری و صنعتی توسعه یافته، فرصت های عظیمی را برای سرمایه گذاران فراهم می کند.
چنین بخش فعال و عملیاتی، شایسته ارزیابی مداوم است تا همیشه بتوانیم چشم انداز تحولات این زمینه را در آینده تخمین بزنیم.
بنابراین، بیایید به 5 سال گذشته نگاهی بیندازیم و به بررسی پیشرفت بازار املاک و مستغلات ترکيه تا کنون بپردازیم.
عوامل و شر
فوری
با علم و شواهد قطعی عرض میکنم که طرح استعفای بزرگان سپاه و سایر نیروهای مسلح، از اتاق فکر صهیونیزم مطرح شده و حجم بالایی از این دسته از پیام ها با اکانت های فیک در حال ایجاد موج هستند تا به مطالبه عمومی تبدیل کنند.
 
ضمن محکوم کردن این عملیات ننگین روانی دشمن، و اعلام حمایت از نیروهای خدوم و مخلص مسلح جمهوری اسلامی، توصیه میشود به هیچ وجه اینگونه پیام ها را منتشر نکنید.
 
دادپور_جهرمی 
#دلنوشته_های_یک_طلبه
یک کشور را با اعلان شبانه قیمت
در حالی که دولت با سهمیه بندی و گران کردن بنزین و نامحرم دانستن مردم ، عامل اصلی تشنج اجتماعی و سو استفاده معاندین نظام در روزهای اخیر شد!
در حالی که وزیر کشاورزی (حجتی)بخاطر استیضاح ، استعفا کرد.
در حالی که وزیر کشور(رحمانی فضی) در مسیر استیضاح قرار دارد.
در حالی که وزیر مادام العمر نفت(زنگنه) بوی استیضاح را استشمام می کند!
در همین حال! ، استیضاح وزیر آموزش و پرورش که فقط چند ماهی!! بعد از استعفای وزیر قبلی، زمام امور را در دست گرفت، در هیئت رئیس
نصرت از افراد مشهور اینستاگرام میباشد که میلیون‌ها فالوور او را از سرتاسردنیا دنبال میکنند. نوع آشپزی او و غذاهایی که بیشتر با گوشت تهیه میشود باعث خاص تر شدن این آشپز ترکيه شده است.
نصرت گوکچه Nusret Gökçe» مشهور به سالت بی» Salt Bae» آشپزی مشهور در ترکيه‌ای است که امروزه صاحب ۸ رستوران زنجیره‌ای به نام خود، یعنی نصرت» Nusr-Et Restaurant» است.
ادامه مطلب
مدل لباس دخترانه ترک|50 لباس مجلسی شیک و ساده ترک برند "پاتیرتی"
به نظرم بهترین مدل لباس دخترانه ترک و ایرانی و اروپایی ، آنهایی هستند که ساده تر باشند ، اگر شما هم مثل من طرفدار لباس مجلسی شیک و ساده هستید حتما مدل لباس های این نوشته حتما دل شما را هم خواهد برد. لباس هایی که در عین سادگی شیک و موفر و رسیم هستند و در طراحی آنها به جای زلم زیمبو ها و شلوغ کاری های روی لباس روی سادگی و متانت دخترانه تاکید شده است .نظر شما را به این مدل ها که بیشترشان
ترکيه کشوری اوراسیایی می باشد که بخش اعظم آن در آسیا قرار دارد و زبان آن به طور رسمی ترکی استانبولی می باشد. البته باید اشاره کرد که ت های کشور ترکيه همسو با اروپا می باشد
مساحت کشور ترکيه ۷۸۵٬۳۴۷ کیلومتر مربع می باشد که از نظر بزرگی سی و هفتمین کشور می باشد. ترکيه با کشور هایی مانند ایران، نخجوان، ارمنستان، عراق، سوریه، بلغارستان و یونان همسایه می باشد
ترکيه یکی از کشور‌های پر جمعیت خاورمیانه است، جمعیت کشور ترکيه حدود 82 میلیون نف
ترکيه با وجود اقتصاد قوی و تلاشهای محکم دولت ترکيه برای بهبود فضای سرمایه گذاری ، مکانی جذاب برای سرمایه گذاران خارجی است و همچنان یکی از بازارهای نوظهور است که فرصت های سرمایه گذاری زیادی را در اختیار دارد.
براساس گزارش سرمایه گذاری جهانی UNCTAD 2019 ، ترکيه جایگاه خود را به عنوان دومین دریافت کننده بزرگ FDI در غرب آسیا ، بعد از اسرائیل حفظ کرد.
بزرگترین گروه سرمایه گذاری در ترکيه، کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند.
افزایش سرمایه گذاری ایالات م
 
 
 
کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت است
 دبیرکل حزب مردم‌سالاری: دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت است.رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که 3 لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زد
 
 
 
کواکبیان: اصلاح‌طلبان هرچه ضربه می‌خورند از دولت است
 دبیرکل حزب مردم‌سالاری: دولت در این دو ماهی که به انتخابات مانده،‌ در جهت کارهای بیشتر و معیشت بهتر تلاش کند متاسفانه ما هر چه ضربه می خوریم از دولت است.رویترز آماری را به دروغ اعلام کرده و اگر پاسخی به آن ندهیم به این روند دروغ‌پردازی ادامه خواهد داد. بنابراین آمار کشته شدگان را اعلام کنید و خیلی هم خجالت نکشید که 3 لشکر فقر و حاشیه‌نشینی و غیره این حوادث را رقم زد
رئیس‌جمهوری ترکيه اعلام کرد، روند احداث کانال استانبول با انجام مناقصه این پروژه طی هفته‌های آینده آغاز خواهد شد. این در حالی است که بسیاری از ناظران ساخت تنگه یا کانال استانبول را در کنار تنگه بُسفُر بسیار ارزشمند توصیف کرده و آن را در راستای استقلال سرزمینی ترکيه ارزیابی می کنند.
رجب طیب اردوغان رئیس‌جمهور ترکيه طی سخنانی در جمع بازرگانان و کارآفرینان در استانبول این مطلب را عنوان کرد و افزود: روند احداث پروژه کانال استانبول با انجام
عصبانیت #قلاده به گردن های دست آموز آمریکاییها در توهین به عکس #سردار_دلها؛ از حضور دهها میلیونی مردم در مراسم سردار شهید سلیمانی و ایضاً سیلی سخت سپاه به آمریکاییها که باعث سقوط هیمنه پوشالی آنها در پیش چشم جهانیان شد؛ نه غیر مترقبه بود و نه غیر قابل درک.
◽️ اینها اگر هرازچندگاهی برای #اربابان_یانکی خود دُمی نجنبانند؛ خماری از سرشان نمیرود و روزگارشان نمیگذرد.
◽️ هرچه باشد؛ ارباب شان این روزها به سختی از #حضور_مردمی و #سیلی_سخت سپاه؛ گیج و
در سال‌های اخیر کشور ترکيه با توجه به برخورداری از طبیعت و جاذبه‌های شگفت‌انگیز خود و همچنین فاصله نزدیکی که با ایران دارد به یکی از مقاصد محبوب نزد ایرانیان تبدیل‌ شده است.
به گزارش ایسنا، بنابر اعلام مهرپرواز،  بررسی توریست‌های در ترکيه نشان می‌دهد که در سال‌های اخیر نه‌تنها ایرانیان بلکه دیگر مردم از سراسر نقاط دنیا تور کشور ترکيهخریداری کرده و سفری پرماجرا را به کشور ماه و ستاره تجربه می‌کنند.
ادامه مطلب
به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از آسوشیتدپرس نوشت که، سفر برنامه ریزی شدهرجب طیب اردوغان، مهتر جمهور ترکيه به واشنگتن در پی رای مجلس نمایندگان آمریکا با شعار تحریم ترکيه و به رسمیت باز شناختن جنایت ارامنه بوسیله عنوان نسل کشی در هاله ای از ابهام قرار خمود بود. این موارد خشم اردوغان را برانگیخت ولی دکه اردوغان در بیانیه ای اعلام کرد، رهبران آمریکا و ترکيه چهارشنبه ۱۵ آبان تو تماسی تلفنی "مداومت کردند که آن ها چهارشنبه (۱۳ نوامبر) با
دولت ترکيه عملا پروسه ثبت نام پناهجویان_افغان را متوقف کرده است فقط به بعضی از پناهجویان که شرایط خاص داشته باشند کملیک(کارت شناسایی) داده میشود آنهم ماها و حتی بیشتر از یک سال طول میکشد.
از همه خواهشمندم که این پیام را به تمام اقوام دوستان و آشنایان تان برسانید که اگر قصد آمدن به ترکيه را دارند در تصمیم شان تجدید نظر کنند.
حسابی همو زدن.سر یه جرثقیل.یکی بدنه شو گرفته بود و یکی اهرم (؟)شو.بعد جرثقیل از وسط نصف شد و باعث شد دوتایی با گریه بیفتن به جون هم.دخالت کردم و شروع کردم به حرف زدن و تعمیر کردن اسباب بازی و.البته چند بار دیگه هم سر یه فیل، سر یه فولکس زرد و یه چکش پلاستیکی همو زده بودن.بچه ی فامیل داد میزد. بدجوری.و جوجه در مقابل صدای اون سریع قالب تهی میکرد. و خب این اصلا برام قابل تحمل نبود!ایده ی من برای تعمیر جرثقیل منجر شد به اینکه یک ساعت بعدش به آتش نشان
دولتی که هیچ استراتژی در اداره کشور ندارد و با روی کار آمدنش ، کارت سوخت ، مسکن مهر و . را بدون مطالعه حذف می کند و در اواخر عمرش باز هم بدون مطالعه، و البته با نا محرم دانستن مردم،کارت سوخت و افزایش قیمت بنرین را اراده میکند طرحی موسوم به مسکن را به اجرا در می آورد، باید خودش را از دایره ی مدیریتی کشور بیرون بکشد!
برکناری وزرایی مانند ی( وزیر راه)  قاضی زاده (وزیر بهداشت) ، ربیعی (وزیر کار) و در ماههای گذشته ، و  استعفا یا استیضاح این
فیلم مست عشق» با کارگردانی حسن فتحی و بازی شهاب حسینی و پارسا پیروزفر که درباره زمانه زندگی مولوی و شمس تبریزی است، در ترکيه جلوی دوربین رفته است.
به گزارش سینما موزیک، نخستین تصاویر از پشت صحنه سریال مست عشق» منتشر شد. در این سریال شهاب حسینی نقش شمس تبریزی و پارسا پیروزفر نقش مولانا را بازی می‌کند.
مست عشق» در ترکيه فیلمبرداری می‌شود و چندین بازیگر سرشناس ترکيه‌ای هم در آن جلوی دوربین می‌روند.
رجب طیب اردوغان رییس جمهوری ترکيه اعلام کرد که هزار و ۲۳۰ تروریست تا به امروز در عملیات چشمه صلح آنکارا در شمال سوریه کشته شده‌اند.
به گزارش خبرگزاری آناتولی، رییس جمهوری ترکيه افزود که عملیات ترکيه در سوریه زمان بندی خاصی ندارد.
ادامه مطلب
 
تور زمینی وان از تبریز
 
 
رزرو هــتل هالـدی وان در ترکيهاین هتل یکی از دو  هتل پنج ستاره شهر وان ترکيه است , یکی از مجلل ترین هتل های شرق ترکيه می باشد و به همین دلیل محبوب توریست های ایرانی میباشد که دارای سرویس های غذای ایرانی و احترام زیاد به مسافران ایرانی می باشد. صنعت توریسم در ترکيه از جایگاه بسیار خوبی برخوردار هست و از این رو ساخت هتل های 5 ستاره در شهر های کوچک هم بی دلیل از این موضوع نیست . هتل هالدی وان ترکيه از معدود هتل های مجلل د
تعداد زیادی از افراد جامعه تصورمیکنند با وکالت نامه مالکیت به آنها منتقل میشود اما اینگونه نیست و وکالت در واقع نیابت و نمایندگی از طرف موکل است برای انجام کارهایی که وکیل اجازه دارد آن امور را انجام دهد که از آن جمله تشریفات قانونی مربوط به درخواست وتنظیم سند رسمی مالکیت می باشد
خرید و فروش وکالتی برای خریدار مالکیت ایجاد نمیکند. این قرارداد، جزو قراردادهای جایز است و هر یک از موکل و وکیل هر زمان که بخواهد می تواند آن را بر هم زند.
هم موکل
بوسیله گزارش همشهری آنلاین، علی کریمی هافبک نجات سپس از باختن این تیم موافق ماشین سازی تبریز جملات عجیبی به زبان آورد. او با انتقاد از کسی که با استراماچوني قرارداد سپرده» مدعی شد این بی تا تحرکات نو ای را برای بازگشت بوسیله نجات ابتدا کرده است. کریمی تو ادامه به شعبه از همه بازیکنان گفت چنانچه این فرد بوسیله باشگاه برگردد، آنها دیگر در این تیم نخواهند ماند. کریمی البته از کسی نام نبرد، ولی محسوس است که اشاره او به علی خطیر بوده؛ معاون مست
مالیات در کشور ترکيه مانند هر کشوری پرداخت می شود و مبلغ مالیات در ترکيه نسبت به ایران بیشتر است به طوری که اقتصاد کشور به آن وابسته است. همانطور که گفته ایم مالیات ترکيه بخض عمده اقتصاد این کشور را در بر می گیرد و انواع مالیات عبارت است از: مالیت بر دارایی، مالیت بر درآمد و مالیات بر هزینه مانند ارزش افزوده. در ادامه بیشتر به مالیات در کشور ترکيه می پردازیم. با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
کریستین لاگارد، رئیس سابق صندوق بین‌المللی پول اولین رئیس زن بانک مرکزی اروپا می‌شود .پارلمان اروپا او را بدون هیچ رقیبی برای این سمت انتخاب کرد.
لاگارد در روز سه شنبه طی جلسه عمومی پارلمان اروپا، با کسب394 رای موافق، 206 رای مخالف و 49 ممتنع انتخاب شد.
ولی همه از انتخاب او خوشحال نبودند. اعضای پارلمان اروپا با کنایه اشاره کردند این نتیجه تعجب آور نبوده چون هیچ رقیب دیگری برای او وجود نداشت. سایر اعضا اظهار داشتند که لاگارد حتی زحمت رفتن به جلس
ترکيه یکی از توریستی ترین کشورهای خاورمیانه است و شهرهای متعدد آن جذابیت های بسیاری برای گردشگران دارند اما در این میان شهرهای ساحلی ترکيه پرطرفدارتر است. یکی از شهرهای ساحلی و البته قدیمی ترکيه آنتالیا است که بافت تاریخی منحصر به فرد آن، هر کسی را به وجد می آورد. یکی از نقاط تاریخی و بسیار زیبای این شهر، اسکله قدیمی آنتالیا است. در ادامه به معرفی آنتالیا و اسکله قدیمی آن می پردازیم.
ادامه مطلب
شهر فرنگ کارگزار تور ترکيه در ایران و مجری مستقیم تور ترکيه افتخار دارد که به مسافرین عزیز تورهای ترکيه (تور استانبول,تور آنتالیا,تور آلانیا,تور کوش آداسی,تور قونیه,تور وان,تور مارماریس,توربدروم ) را بصورت مستقیم و با نازلترین قیمت با در اختیار داشتن دفاتر کارگزاری در کشور ترکيه ارائه نماید.آژانس شهر فرنگ آماده همکاری با آژانسهای مسافرتی، سازمانها نیز می باشد.  
 
چرا باید از کارگزار تور ترکيه, تور مسافرتی خود را رزرو و انتخاب نمائیم
http://hindibookmark.com/story6613054/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarkshq.com/story6610938/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://nybookmark.com/story5949979/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://bookmarketmaven.com/story5947923/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
 
http://iowa-bookmarks.com/story5950176/مهاجرت-به-کانادا-یا-ترکيه
این برنامه صبح روز دوشنبه ۹۸/۶/۱۸غ با یک دستگاه اتوبوس VIP از خیابان گلکار، خیابان وصال به طرف مرز رازی استارت خواهد خورد و از آنجا به طرف مرسین که در جنوب ترکيه و ساحل مدیترانه به راه خواهیم افتاد.صبح زود سه شنبه ۹۸/۶/۱۹ ماشین را با یک ون ترکيه عوض خواهیم کرد و پس از صرف صبحانه و آماده کردن دوچرخه ها بطرف Tasucu که ۹۳ کیلومتری مرسین هست با پشتیبانی ون رکاب خواهیم زد. ناهار سبک بین راه صرف خواهد شد و شب تو هتل اقامت خواهیم کرد و روز بعد چهارشنبه ۹۸/۶/
نان اتمی ترکيه: این نان را در صبحانه یا برای عصرانه سرو می‌کنیم  و مواد بسیار زیادی دارد درست کردنش در مجموع ده دقیقه طول می‌کشد که پنج دقیقه آماده‌سازی و پنج دقیقه هم مدت‌زمان پخت است و برای یک نفر کافی است میزان مواد لازم را نسبت به اندازه نانی که استفاده می‌کنید می‌توانید کم و زیاد کنید

ادامه مطلب
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب