نتایج پست ها برای عبارت :

استیضاح مدیرعامل پرسپولیس توسط هیئت‌مدیره

اکبر رنجبر زاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار مجلس مجلس گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان، از لغو جلسه استيضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: با پذیرش استعفای حجتی توسط رئیس جمهور جلسه روز سه‌شنبه استيضاح او لغو شد.
هفته گذشته طرح استيضاح حجتی از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد و قرار بود فردا جلسه استيضاح وی برگزار شود. البته دیروز یکشنبه قاضی پور نماینده ارومیه به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد که حجتی اس
اکبر رنجبر زاده عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو باخبرنگار مجلس مجلس گروه ی باشگاه خبرنگاران جوان، از لغو جلسه استيضاح حجتی وزیر جهاد کشاورزی خبر داد و گفت: با پذیرش استعفای حجتی توسط رئیس جمهور جلسه روز سه‌شنبه استيضاح او لغو شد.
هفته گذشته طرح استيضاح حجتی از سوی هیئت رئیسه مجلس اعلام وصول شد و قرار بود فردا جلسه استيضاح وی برگزار شود. البته دیروز یکشنبه قاضی پور نماینده ارومیه به باشگاه خبرنگاران جوان خبر داد که حجتی اس
سفیر جنوب:شهردار آب پخش گفت؛رای هیئت تطبیق مصوبات شوراها مبنی بر غیرقانونی بودن استيضاح شهردار آب پخش بر اساس ماده قانونی بوده و اسناد منتشر شده در فضای مجازی توسط شورا مبنی بر رعایت موارد استيضاح کاملا غیر مرتبط با استيضاح اخیر و نادرست بوده و بازی با افکار عمومی می باشد.
به گزارش روابط عمومی شهرداری آب پخش اعظم صمصامی با اشاره به مسائل پیش آمده در رابطه با استيضاح غیرقانونی خود اظهار داشت:جا دارد از اهتمام به قانون هیئت  تطبیق شهرستان تش
عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای استيضاح وزیر نفت است.
به گزارش خبرنگار مهر، احمد امیرآبادی عضو هیئت رئیسه مجلس و عضو شورای مرکزی فراکسیون نمایندگان ولایی در حاشیه جلسه علنی عصر امروز مجلس در حال جمع‌آوری امضا برای استيضاح بیژن نامدار زنگنه وزیر نفت است.
گفتنی است، علت استيضاح  زنگنه حذف کارت سوخت» و عدم اجرای قانون هدفمندی یارانه‌ها» عنوان شده است.
استيضاح کنندگان وزیر نف
انتصاب مشاور مديرعامل از سوی مديرعامل  شرکت هواپیمایی آسمان
رئیس هیئت مدیره و مديرعامل شرکت هواپیمایی آسمان در حکمی  مهندس صمد امین زاده را به عنوان مشاور  مديرعامل این شرکت هواپیمایی منصوب کرد.
‌به گزارش روابط عمومی  در حکمی صمد امین زاده را به عنوان مشاور مديرعامل این شرکت هواپیمایی منصوب کرد.در این حکم آمده است: نظر به تعهد، شایستگی و تجارب ویژه حضرتعالی در امور مختلف صنعت هواپیمایی، بدینوسیله بعنوان مشاور مديرعامل منصوب میگردید. 
با صدور حکمی از سوی مديرعامل جدید همراه اول، سید عباس نوربخش به سمت معاون مالی و تدارکاتی این شرکت منصوب شد.
شرکت ارتباطات سیار ایران - اخوان بهابادی مديرعامل شرکت ارتباطات سیار ایران در نخستین روزهای فعالیت خود، بر اساس شناخت از مشکلات موجود این شرکت طی حکمی سید عباس نوربخش را به عنوان معاون مالی و تدارکاتی همراه اول منصوب کرد.
نوربخش که سوابقی همچون مديرعامل و عضو هیات مدیره شرکت صنایع کامپیوتری ایران، جانشین مديرعامل و عضو هیات مدیره ش
انصاری‌فرد جانشین ایرج عرب شد
محمدحسن انصاری فرد ملی پوش سابق فوتبال ایران برای دومین بار لباس مدیریت پرسپوليس را برتن خواهد کرد.
 
به گزارش "ورزش سه"، مشاهدات خبرنگار "ورزش سه"، از باشگاه پرسپوليس حاکی از آن است که انصاری فرد امروز وارد باشگاه پرسپوليس شده و پشت میزی نشسته که ایرج عرب ماه‌ها از آنجا پرسپوليس را مدیریت می کرد.
انصاری فرد قبلا و در دوره پنجم و ششم لیگ حرفه ای مديرعامل پرسپوليس بود و جای خود را به حبیب کاشانی داد. او تا هفته گذ
حال این مجتمع بده ، خیلی بد . مثلا احساس مسئولیت کردم و برای هیئت مدیره کاندیدا شدم . امشب یک جلسه ای داشتیم با دوستان در باب برنامه هایی که داریم برای هیئت مدیره و مطالباتی که از هیئت مدیره میشه . توی این جلسه فهمیدم که واقعا کار هیئت مدیره به این راحتیا هم نیست . خیلی ذهنم درگیرش شد . تا الآنم نتونستم بخوابم . اگه قرار باشه انقدر ذهنمو درگیر خودش بکنه از پسش بر نمیام . احتمالا انصراف بدم .
+ به یک جمع بندی هم که رسیدم این بود که چه بسا عضو شورای
در حالی که دولت با سهمیه بندی و گران کردن بنزین و نامحرم دانستن مردم ، عامل اصلی تشنج اجتماعی و سو استفاده معاندین نظام در روزهای اخیر شد!
در حالی که وزیر کشاورزی (حجتی)بخاطر استيضاح ، استعفا کرد.
در حالی که وزیر کشور(رحمانی فضی) در مسیر استيضاح قرار دارد.
در حالی که وزیر مادام العمر نفت(زنگنه) بوی استيضاح را استشمام می کند!
در همین حال! ، استيضاح وزیر آموزش و پرورش که فقط چند ماهی!! بعد از استعفای وزیر قبلی، زمام امور را در دست گرفت، در هیئت رئیس
در یک اتفاق بی‌سابقه در دوران عمر مجلس، پرونده استيضاح وزیر نفت، با خودداری رئیس کمیسیون انرژی مجلس، از ارسال گزارش به هیئت رئیسه درباره نتیجه جلسات نمایندگان متقاضی استيضاح زنگنه با وی در این کمیسیون، در آستانه بسته شدن قرار گرفته است.
البته روابط صمیمانه حسنوند» و زنگنه» ابعاد دیگری هم دارد. مثلا اخیرا نامه‌ای رسانه‌ای شده است که نشان می‌دهد حسنوند» درخواست استخدام نیرویی در یکی از شرکت‌های نفتی اهواز را کرده است و وزیر نفت هم دس
در جلسه روز شنبه ٩ آذرماه ١٣٩٨ هیأت مدیره، دکتر مهدی اخوان بهابادی به عنوان مديرعامل جدید همراه اول معارفه و از زحمات دوساله حمید فرهنگ در این سمت تقدیر شد.در سوابق اخوان بهابادی رئیس هیأت مدیره همراه اول»، قائم مقام رئیس سازمان صداوسیما در امور فناوری و رسانه های نوین»، دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی»، عضو حقیقی شورای عالی فضای مجازی»، معاون آموزش و پژوهش وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات» و رئیس مرکز تحقیقات مخابرات ایر
اتهام نتایج مهندسی توسط پرسپوليس
مدیر روابط عمومی پرسپوليس گفت: آقای کالدرون طبق اسناد و مدارک موجود در هیچ یک از مصاحبه‌های اخیر خود و کنفرانس خبری قبل از بازی با ماشین سازی کاری با استقلال نداشته و حرفی درباره این تیم نزده است.

به گزارش "ورزش‌ سه"،  و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپوليس حسین قدوسی مدیر روابط عمومی باشگاه در خصوص اظهارات کالدرون توضیحاتی ارائه کرده که به شرح زیر است:
ادامه مطلب
یک روز بعد از درخواست استعفای مديرعامل رایتل، رئیس هیات مدیره این شرکت طی نامه ای، از شکایت این اپراتور بابت اعتراض به مصوبه اخیر کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات صرف نظر کرد.
 تنها یک روز بعد از درخواست استعفای مديرعامل رایتل، رئیس هیات مدیره این شرکت در نامه ای به شعبه 29 دیوان عدالت اداری ، از شکایت این اپراتور بابت اعتراض به مصوبه اخیر کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات صرف نظر کرد.
این در حالی است که به گفته منابع خبری، این پرونده
بر اساس گزارش های اعلام شده از سوی اپراتور همراه اول،در 30 مهرماه 1398 طی مراسمی در برج همراه اول محمد سعید سر افراز و محمود کمانی به عنوان اعضای جدید هیات مدیره این شرکت انتخاب و معرفی شدند و علی بقایی نیز به عنوان رئیس هیات مدیره و محمود کمانی به سمت رئیس هیات مدیره منصوب گردیدند.
متقاضیان جهت خرید سیم کارت های دائمی و اعتباری همراه اول میتوانند به مراکز خرید و فروش سیم کارت مراجعه نمایند.بقایی که براساس انتخاب اعضای هیات مدیره به ریاست هیات
AسایتGHAROOOONSGHAROOOON رسمی کانون پرسپوليس نوشت:  C.A.S A S امروز ۷ اکتبر مقابل با ۱۵ مهرماه ۱۳۹۸ سرانجام به انتظارها سرانجام عدل و رای خویشتن در وفاق با بایگانی دربی سوپرجام ایران تو سال ۹۷ را. اعلام کرد بر زمینه این رای، دادگاه عالی ورزش حکم صادره برای این بازی از لفظ کمیته انضباطی و کمیته استیناف فدراسیون فوتبال مبنی پهلو نتیجه ۳ بر صفر به سود پرسپوليس را مورد تایید. قرار عدالت تو اندکی از این رای ۳۰ صفحه ای که امروز دوشنبه بخاطر باشگاه پرسپوليس ای
جلسه استيضاح شهردار آب پخش برگزار و حاصل آن ادامه فعالیت مهندس اعظم صمصامی در شهرداری شد.
به گزارش سفیر جنوب؛در این نشست،آقایان فرخ عباسی،بهرنگ عباسی و حسن صمصامی به عنوان موافقان استيضاح و آقایان مصطفی رضایی و عبدالخالق تماری به عنوان مخالفان استيضاح رای دادند.
در ضمن آقایان مصطفی رضایی و عبدالخالق تماری از اعضای شورای شهر در گفتگو با این پایگاه خبری،حمایت قاطع خود از شهردار آب پخش را اعلام کردند.
 
 
در صورت صحت داشتن خبر جدایی جونیور؛
گزینه روی میز پرسپوليس درباره جذب مهاجم تمام‌عیار لو رفت+ عکس
هیات مدیره پرسپوليس روز چهارشنبه تشکیل جلسه خواهد داد و گفته می‌شود یکی از مباحث مطروحه پیرامون مهاجم برزیلی است.
به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری برنا؛ برای دومین‌بار در هفته جاری هیات مدیره پرسپوليس فردا چهارشنبه  تشکیل جلسه می‌دهد.
این جلسه دومین جلسه هیات مدیره این باشگاه در هفته اخیر است. تصمیم‌گیری درمورد شرایط مالی باشگاه و رسیدگی
برانکو:
به هواداران پرسپوليس توصیه می‌کنم که سعی کنند با حمایت‌های‌شان از پرسپوليس به تیم کمک کنند. آنها همیشه در قلب من هستند
نظر من این است که پرسپوليس از لحاظ بازیکن شرایط بهتری دارد و البته استقلال هم بازیکنان ملی‌پوش خوبی در اختیارش است. در کل و روی هم رفته شانس پیروزی پرسپوليس را بیشتر می‌بینم
در حال حاضر قصد استراحت دارم. بعد از مدتی برای آینده مربیگری‌ام تصمیم خواهم گرفت
 
مجمع سالیانه باشگاه پرسپوليس برگزار شد
بررسی صورت‌های مالی سال گذشته و برنامه آینده باشگاه با حضور وزیر ورزش و جوانان
مجمع سالانه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپوليس، بعد از ظهر امروز چهارشنبه با حضور وزیر ورزش و جوانان برگزار شد و در جریان آن صورت‌های مالی سال گذشته، برنامه های آینده باشگاه و گزارش حسابرسان مورد بررسی قرار گرفت.

به گزارش سایت رسمی باشگاه پرسپوليس، مجمع سالیانه شرکت فرهنگی ورزشی پرسپوليس، امروز به ریاست دکتر مسعود سلطانی فر، و
  شرکت ریحان فیلم به صورت رسمی از باشگاه پرسپوليس شکایت کرد.

بخش پرسپوليس مجله خبری ورزشی اسپورت‌استار

به گزارش خبرگزاری فارس، شرکت ریحان فیلم از باشگاه پرسپوليس بابت قراردادی که با این باشگاه به امضا رسانده بود شکایت کرد.
ایرج عرب مديرعامل سابق باشگاه پرسپوليس در اردیبهشت ماه قراردادی با شرکت ریحان فیلم امضا کرد تا بلیت فروشی بازی‌های این فصل پرسپوليس توسط این شرکت انجام شود اما در نهایت شرکت تجهیز و توسعه اماکن ورزشی مسئولیت بلیت ف
وقتی یک بخش از سریال هیولا را می دیدم برام خیلی جالب و واقعی بود. یادمه توی یک جمع نشسته بودیم و وقتی اون صحنه را در سریال هیولا نشان داد، بقیه خندیدند و من فقط متفکرانه نگاه می کردم و یاد چیزهایی افتادم که دیده بودم.
 
و اما:
توی یکی از قسمتهای سریال هیولا اعضای هیئت مدیره یکی از شرکتها دور میز نشسته بودند و وقتی خواستند جلسه بعدی را تشکیل دهند فقط و فقط جایشان را عوض کردند و همانها اعضای هیئت مدیره شرکت جدید را تشکیل دادند. 
 
باور کنید همین ص
ثبت موسسه انتفاعی/ غیرانتفاعی
برای ثبت موسسه نیز همانند ثبت شرکت بایستی برخی اصول انجام شود.در ابتدا و قبل از توضیحات درباره نحوه ثبت موسسه,تعریف جامع و کاملی درباره موسسه بیان می کنیم. به طور کلی
موسسات نیز همانند شرکتها قبل از انجام فعالیتهای قانونی بایستی به ثبت برسند با این تفاوت که موسسات بر خلاف شرکتها فعالیت های غیر تجاری انجام می دهند. موسسات به دو دسته کلی تقسیم می شوند و اکثرا برای رسیدن به اهداف غیر تجاری مانند امور علمی ,ادبی 
ثبت تغییرات شرکت در غرب تهران
پس از اتمام روند ثبت شرکت موسسین شرکت می بایست برای انجام هر نوع تغییرات و نیز سایر مواردی که در اساسنامه ذکر شده و به تصویب رسیده است , ابتدا رسما مراتب را به اداره ثبت شرکتها و موسسات غیر تجاری اطلاع دهند.کلیه این تغییرات پس از تصویب مجمع عمومی فوق العاده و یا هیئت مدیره امکان پذیر می باشد . بدین منظور تهیه و تنظیم صورتجلسه مجمع عمومی فوق العاده اامی می باشند .
 برای ثبت رساندن تغییرات شرکت نیاز به تنظیم صور
یک شرکت سهامداری سهامی خاص (شرکت سهامی خاص) مشارکت 2-200 نفر است. حداقل سرمایه سهم شرکت سهامی سهامی خاص 5،000،000 در تجارت است. یک شرکت سهامی خاص فقط برای هر نوع تجارت تجاری یا صنعتی ایجاد می شود و امکان فعالیت های حرفه ای وجود نخواهد داشت.یک شرکت سهامدار سهامی خاص مطابق مقررات تجاری وزارت توسعه اقتصادی می تواند متعلق به شرکای هر ملیتی باشد. یک نهاد تجاری می تواند یک شرکت سهامدار سهامی خاص را تأسیس و مالکیت کند و اصطلاح "شرکت سهامی سهامی خاص" به نام
پس از اعلام اولیه داخل روز ۳۱ اکتبر، فیات کرایسلر و قسمت قسمت کردن PSA فرانسه (پژو سیتروئن) به تازگی قرارداد رسمی ادغام ۵۰:۵۰ را توشیح کردند که آن ها را به چهارمین خودروساز ارشد جهان با فروش پیش بینی شده ی سالانه حدود ۸/۷ میلیون خودرو تبدیل می درنگ. درآمد پیش بینی شده ی این پیوستگی نزدیک به ۱۹۰ میلیارد دلار (۱۷۰ میلیارد یورو) در سال با منفعت عملیاتی بازگشتی بالغ بر ۱۲/۲ میلیارد دلار (۱۱ میلیارد یورو) و حاشیه ی منفعت عملیاتی ۶/۶ درصد خواهد بود. هم
مديرعامل فعلی اپراتور رایتل گفت: برغم اعلام رای دیوان عدالت اداری مبنی بر لغو مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات، قصد ادامه همکاری با رایتل را ندارم.
به گزارش خبرنگار مهر، پس از گذشت دو هفته از انتصاب پر حاشیه مینا مهرنوش مديرعامل جدید رایتل، شعبه ۲۹ دیوان عدالت اداری دستور موقت توقف اجرای مصوبه کمیسیون تنظیم مقررات وزارت ارتباطات را به نفع اپراتور رایتل صادر کرد.
بر اساس مصوبه اخیر این وزارتخانه ، حق جابجایی و انتصاب مدیر عامل و اعضای ه
رئیس مجلس شورای اسلامی در دیدار اعضای هیئت مدیره شرکت مخابرات با بیان این که اکنون شرایط کشور به دلیل نبرد اقتصادی، خاص و متفاوت است، گفت: تغییر تعرفه‌ها را به مسئولان کشور توصیه نمی‌کنم و افزایش تعرفه‌ها مطلوب نیست‌.به گزارش خانه ملت، اعضای هیات مدیره شرکت مخابرات امروز (شنبه، 18 آبان ماه) طی دیدار با دکترعلی لاریجانی، رئیس مجلس شورای اسلامی گزارشی از عملکرد این شرکت از ابتدای سال جاری تاکنون ارائه کردند.
بنابراین گزارش، رئیس مجلس شورا
◽️سخنگوی کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت که با توجه به پس گرفتن تعدادی از امضاهای متقاضیان استيضاح وزیر آموزش و پرورش، این استيضاح از حد نصاب افتاد و منتفی شد./ ایسنا
خبرهای:
#پاوه
#روانسر
#جوانرود
#ثلاث_باباجانی
#تازه_آباد_ثلاث
با سیروان پرس وقایع چهار شهرستان روانسر،ثلاث باباجانی،پاوه و جوانرود را دنبال نمائید.
@sirwanpress
[عکس 745×375]
مشاهده مطلب در کانال
⭕️ افشاگری لارگانی در مورد گرانی بنزین و استيضاح های قلابی مجلس!
 
آقایان دولتمرد ، چرا هرگاه عجز آمریکا و تحریمهایش در به زانو درآوردن این ملت قهرمان بیشتر شد ، شماها شخصا دست به کار می شوید ؟ آقایان چرا همزمان با دستگیری حسین فریدون ، دانیال زاده و روح الله زم ، این اقدامات فساد ستیزانه آیت الله رئیسی را به حاشیه راندید ؟ برخی سخنرانی های رئیس جمهور هنوز رنگ و بوی جنگهای انتخاباتی را می دهد. آقایان مسئول در مسئله بنزین چه خوابی برای
اعضای هیئت اجرایی Merck , مديرعامل Life Scienceاز زمان مديرعامل علم زندگی در مارک در مارس 2014 , اودیت باترا و تیمش راهکار رویش را توسعه داده اند که مشتمل بر مخلوط علوم فناوری زندگی سیگما - آلدریچ است . این مخلوط که در نوامبر 2015 بسته شد , وسیع ترین خرید و فروش در تاریخ Merck و یکی بزرگترین در صنعت علم زندگی است . بترا در آوریل 2016 به عضویت هیئت اجرایی مرک درآمد .
مرک مفتخر است از بهره‌برداری یک مرکز علمی جدید زندگی , یک قطب دارای اهمیت جهانی برای همیاری با شرکا
با توجه به اخبار منتشر شده در خصوص انتصاب مديرعامل جدید برای  شرکت خدمات ارتباطی رایتل ، ذکر موارد زیر ضروری است: ۱- بر اساس پروانه های صادر شده از سوی رگولاتوری،مصوبات کمیسیون تنظیم مقررات ارتباطات برای تمامی دارندگان پروانه لازم الاجراست و این موضوع  در پروانه رایتل نیز با صراحت قید شده است.۲-  مصوبه اامات احراز صلاحیت حرفه ای مدیران و دارندگان پروانه در حوزه ICT به اپراتور مذکور ابلاغ و برای اپراتور  درباره انتصاب مديرعامل جدید نیز ل
ثبت شرکت از طریق جلسه معمولی متفاوت استدر انواع تصمیمات برای ثبت تغییرات سازمانی ، استفاده از مجمع عمومی عادی در مقایسه با سایر مجامع عمومی که مطابق با منشور سالانه برگزار می شود از اهمیت ویژه ای برخوردار است. به دلیل حضور سهامداران کمیدر واقع ، مجمع عمومی شرکت سهامی خاص عادی بدان معنی است که تصمیمات کلی اتخاذ شده توسط مدیران و نحوه ابلاغ و تأیید امور توسط شرکا باید در جلسه عمومی عادی برگزار شود و در این جلسه سهامداران خواهند داشت. فرصتی بر
اختصاصی بارسا نیوز - طبق گفته مارسلو بچلر از Esporte Interativo , هیئت مدیره بارسلونا قصد ندارد به زودی والورده را اخراج کند . این گزارشگر معروف برزیلی که اولین بار خبر جدایی نیمار از بارسلونا را در سال 2017 اعلام کرد مدعی شده که قرار نیست انقلابی روی نیمکت بارسلونا صورت بگیرد زیرا مدیران از کار ارنستو راضی هستند .
 
بلچر در توییت خود نوشت :
هیئت مدیره و بازیکنان هر دو میدانند که والورده یک مربی برتر نیست اما از نحوه مدیریت او در رختکن و سبک محافظه کاران
یک مدافع پیشین پرسپوليس معتقد است نبود شجاع دفاع این تیم را در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان متزل کرده بود.
اخبار ورزشی- مرتضی فنونی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپوليس درباره باخت خانگی یک گله تیمش به نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: بازیکنان وظیفه‌شان را انجام دادند و مشکل اصلی پرسپوليس چیدمان تیم است. کالدرون هنوز نتوانسته ترکیب مناسب تیم را به میدان بفرستد و همین باعث شد تا پرسپوليس واقعی را از دقیقه ۷۵ به بعد ببینیم.
او ادامه داد: بازیکنان
یک مدافع پیشین پرسپوليس معتقد است نبود شجاع دفاع این تیم را در دیدار برابر نفت مسجدسلیمان متزل کرده بود.
اخبار ورزشی- مرتضی فنونی‌زاده، پیشکسوت تیم فوتبال پرسپوليس درباره باخت خانگی یک گله تیمش به نفت مسجدسلیمان اظهار کرد: بازیکنان وظیفه‌شان را انجام دادند و مشکل اصلی پرسپوليس چیدمان تیم است. کالدرون هنوز نتوانسته ترکیب مناسب تیم را به میدان بفرستد و همین باعث شد تا پرسپوليس واقعی را از دقیقه ۷۵ به بعد ببینیم.
او ادامه داد: بازیکنان
قرار شده کاپ سوپرجام را قبل از بازی هفته هفتم با پیکان به پرسپوليس بدهند؛ شما مسئولان سازمان لیگ که کار درست و قانونی را قرار است انجام بدهید؛ خب سؤال این است که اگر از چیزی نمی‌ترسید چرا جام را قبل از بازی هفته پنجم پرسپوليس و سپاهان در ورزشگاه آزادی اهدا نمی‌کنید؟ دنبال یک بازی بی‌سروصدا می‌گردید؟!
به گزارش ایسنا وحید امیری که در ابتدای فصل گذشته از پرسپوليس جدا و به محفل ترابزون ترکیه پیوست و یک انفصال برای این تیم بازی کرد پس از جدایی از کانون ترکیه ای مذاکراتی را با پرسپوليسی ها انجام عدل و تو نهایت قرار رحم خویشتن را دستینه کرد. وحید امیری درون روزهای آینده به ترکیه سفر می بطی ء تا به اردوی پرسپوليس ملحق شود.
از یک هفته معده به هم خوردگی و عدم پذیرش غذا توسط دستگاه گوارش محترم بخاطر برگزاری مراسمات هیئت به احسن نحو، رسیده ام به خیره شدن در افق هنگامی که آقای الف میپرسد خانم ی ثبت هیئت به کجا انجامید و انگشت کوچکم پشت گوشش را میخاراند.
 
مدیر روابط عمومی شرکت توسعه سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی به عنوان مالک اپراتور رایتل، توضیحاتی را درباره حواشی ایجاد شده در ماجرای انتصاب مديرعامل جدید این اپراتور ارایه کرد.
باشگاه خبرنگاران - حسن محمدی مدیر روابط عمومی شستا در خصوص حواشی ایجاد شده پیرامون انتصاب مديرعامل جدید اپراتور رایتل گفت: بر اساس قانون تجارت مديرعامل هر شرکتی را اعضای هیات مدیره آن شرکت انتخاب می‌کنند. ملاحظات قانونی و حقوقی مرتبط با آن کاملا مشخص است.
او افزود: ر
تحلیل پیشکسوت فوتبال ایران از اینده فوتبال
تنبیهِ حذف تیم ملی از جام ملتها
مدافع سابق تیم ملی می‌گوید مدیران ارشد فدراسیون فوتبال و مربی تیم ملی بعد از ناکامی در جام ملت‌های آسیا باید از مسند مدیریت کنار بروند.
ادامه مطلب
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب