نتایج پست ها برای عبارت :

انستا مجازی بازیکران

اندیشه تاسیس آموزش مجازياز سال 1996م در جهان مطرح شد ولی اولین دانشگاه مجازي در سال 2000م شکل گرفت .طرح آموزش مجازي را اولین با ر انگلستان مطرح کرد اما آمریکای ها به طور  عملی برای اولین بار به آن پرداختند.
آموزش رایانه ای اگر از طریق اینترنت باشد آموزش شبکه ای و اگر از طریق فناوری اطلاعات باشد آموزش مجازي نامیده می شود .
نخستن گام در راستای آموزش مجازي فر هنگ سازی ایجاد اعتماد و باور مردم نسبت به کیفیت بالا آموزش مدرک آن عنوان کرد.
کاپیتولاسیون به لطف مدیریت غیرانقلابی در فضای‌مجازي برقرار است
✍ جاویدنیا، معاون فضای مجازي دادستانی کل کشور: همان #کاپیتولاسیون امروز به لطف مدیریت غیرانقلابی در فضای مجازي برقرار است، در زمان طاغوت راه‌آهن سراسری ایجاد شد که هیچ سودی برای کشور جز منفعت برای انگلیس نداشت، امروز نیز فضای مجازي به گونه‌ای شده که برای #منافقین بهره‌ور است.
ادامه مطلب
سرور مجازي NVMe
non-volatile memory express) NVMe) یک پروتکل جدید برای دسترسی به رسانه های ذخیره سازی با سرعت بالا است که مزایای بسیاری نسبت به پروتکل های قدیمی را به ارمغان می آورد. اما NVMe چیست و چرا برای کسب و کارهای مبتنی بر داده مهم است؟
 
ادامه مطلب
سردار حسین رحیمی» رییس پلیس پایتخت درباره اقدامات پلیس در خصوص قاچاق و فروش دارو و اسلحه در فضای مجازي گفت:
▫️پی‌جویی جرائم و مجرمان در هر دو فضای حقیقی و مجازي توسط پلیس انجام می‌شود.واحد رصد فضای مجازي در تمام پلیس‌های تخصصی ایجاد شده و جرائم در هر دو فضا توسط آنها پیگیری می‌شود.
▫️به طور مثال واحد رصد فضای مجازي در پلیس آگاهی نیز ایجاد شده و جرایم در آن فضا نیز پیگیری می‌شود، چراکه بسیاری از سارقان در فضای مجازي نیز فعالیت می‌کنند
در ایران دانشگاه‌های مجازي متعددی فعالیت می‌کنند.
ما در این قسمت، به اسامی برخی از این دانشگاه ها اشاره می‌کنیم:
آموزش‌های مجازي دانشگاه سیستان و بلوچستان
دانشگاه مجازي المصطفی (ص)
دانشگاه مهر البرز
دانشگاه مجازي امام خمینی (ره)
دانشکده آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه قم
دانشگاه شهید بهشتی
دانشگاه الکترونیکی فاران
دانشکده مجازي علوم حدیث
دانشکده آموزش‌های الکترونیکی دانشگاه شیراز
مرکز آموزش‌های مجازي دانشگاه امیرکبیر
مرکز آموزش‌ها
به حول و قوه الهی پس از برگزاری سه دوره موفق مجازي و پنج دوره حضوری و خصوصی در شهرهای مختلف؛ و اندوختن تجارب راهگشا و استفاده از پیشنهادات زبان آموزان شرکت کننده، افتخار داریم تا چهارمین دوره مجازي آفلاین را در سال 1398 برگزار نماییم.
ادامه مطلب
سردار رحیمی تصریح کرد: پلیس فتا یک پلیس نوپایی است که در این چند ساله اخیر برای مبارزه با جرایم در فضای مجازي گام های بلندی برداشته است، بسیاری از مجرمین به سمت فضای مجازي کوچ کردند در ۶ ماهه امسال ۱۳۰ درصد افزایش وقوع جرایم در فضای مجازي در پایتخت بوده است یعنی حدود ۱۷ هزار و ۶۸۴ مورد می شود و ۲۱۸ درصد افزایش کشف و ۱۳۰ درصد افزایش دستگیری مجرمین در فضای مجازي داریم.
رئیس پلیس پایتخت تصریح کرد: از تعداد پرونده های تشکیل شده در پلیس فتا ۶۷ درصد
من به دنیای مجازي خیلی اعتقاد ندارم. دنیای مجازي خوبه.
هر وقت پذیرش گرفتم از راه دور و از طریق دنیای مجازي بود.
دوستای مجازي پیدا کردم.
توی این دور و زمونه دیگه خیلی مجازي و حقیقی معنا نداره.
 
ولی اینکه ادم عکس از خاک مادربزرگش و قبرش بذاره و بگه آخ که تو رفتی و. ولی از تنبلی نره یه بار سر خاک،
برای من عجیبه.
 
یا همش عکس از بچگی و این اون بذاری و بگی یادش بخیر فلان شدم یادش بخیر نمیدونم بچه که بودیم دلها به هم نزدیکتر بود و ازین حرفای کلیشه ای و خ
علاقمندان به ارائه مدرک مجازي میتوانند با مراجعه به ec.nahad.ir (سامانه آموزش مجازي دانشگاهیان) و انتخاب درس مورد نظر، به مدرک آن دست یاینبد.
لطفا موضوعی متفاوت از دوستان خود انتخاب کنید.
کسانی که در هفته اول اقدام کنند در انتخاب موضوع آزادند. از هفتم مهرماه به بعد، لطفا با مراجعه به استاد (یا دادن پیام) عنوان درسی خود را بخواهید.
یادمه یه بنده خدایی بهم گفته بود تو فضای مجازي چون اختلاط وجود داره نورانیت مطالب کمهبعد شما فکر کن داری تو جامعه ای زندگی میکنی که نمیشه جلوی این اختلاط رو گرفتمثلا تو فضای مجازي همه اقایون فقط مطالب اقایون رو بخونن و خانم ها مطالب خانم ها رواصلا به فرض تو فضای مجازي این کار رو کردندانشگاه رو چه کنن؟محل کار رو چه کنن؟
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازي زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازي مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازي آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
قدیم ترها، فقط گناهان و کثرات فضای حقیقی بود، حالا کثرات فضای مجازي هم به صحنه جان ما اضافه شده، تازه اگر از این دو بتوانیم به سلامت خارج شویم، خطورات نفسانی در جان ما غوغا میکند که رهایی از آن سخت است. و اگر از آن نیز رها شدیم، کم کم معرفت حقیقی نورانی بر ما طلوع خواهد کرد.✍ استاد مویدی، فایل صوتی
فایل تبلیغ مجازي
همه چیزمان شده دنیای مجازي ؟زندگیهایمان مجازي عشقهایمان مجازي که اگر بلاک شوی دیگر دستت ب جایی بند نیست و شکست سنگین ی ازعشق میخوری.اعتراض هایمان مجازي به همه کس و ناکس شخص  فحش میدهیم و مرگ میفرستیم.نه بر این و ان و گرانی.با هشتگ های رنگارنگقبلاً بود اعلامیه های دیوار چسبان با سوت های پاسبان و فرارهایماناکنون.هشتگ.و فیلتر از پاسبان و زدن اکانت دیگر.و تکرارسر شکستن هاهم همینطور .دعوا میکنیم همه کس هم را اباد میکنیم ولی جرات لوکیشن و ا
دانشگاه‌های‌ مجازي‌ یکی‌ از اشکال‌ آموزش‌های‌ از راه‌ دور هستند و در کشورهای‌ مختلف‌ دنیا نقش‌ بسزایی‌ را در امر آموزش‌ جوانان‌ به‌ عهده‌ دارند.
دانشگاه‌های‌ مجازي‌ مفهوم ‌کلاس‌های‌ سنتی‌ درس‌ را نیز تغییر داده‌اند.
گرچه‌ بسیاری‌ از فعالیت‌هایی‌ که‌ در کلاس‌های ‌مجازي‌ صورت‌ می‌گیرند، مشابه‌ آنهایی هستند که‌ در برنامه‌ها و کلاس‌های‌ درس‌ سنتی‌ انجام ‌می‌شوند، اما ماهیت‌ و فضایی‌ که‌ این‌ فعالیت‌ها در بستر
⚜️آغاز ثبتنام اولین دوره مجازي زبان فرانسوی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازي مکالمه عربی و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازي آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا پیشرفته )
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست)
⏰مدت زمان: هفته ای دو جلسه (در
فراخوان دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي منتشر شد
فراخوان دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي منتشر شد.
با اعلام دبیرخانه دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي، فراخوان این جشنواره که با امکان ثبت‌نام در سایت جشنواره فراهم خواهد بود، به شرح ذیل می­باشد:
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با همکاری نخبگان جوان، فعالان مردمی، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها،  و نهادهای لشکری و کشوری دوم
رئیس پلیس فتا پایتخت، گفت: با توجه به قطعی اینترنت و عدم دسترسی مجرمان فضای مجازي، آمار حاصله از جرایم فضای مجازي به شدت کاهش یافته است.سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا پایتخت در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین آمار جرایم فضای مجازي اظهار داشت: با توجه به قطعی اینترنت و عدم دسترسی مجرمان فضای مجازي به اینترنت، آمار جرایم فضای مجازي کاهش پیدا کرده است.
وی تصریح کرد: جرایم فضای مجازي با توجه به سهل‌انگاری کاربران به وقوع می‌پیوست؛ چرا که کاربر
در این مطلب کوتاه سعی داریم آموزش مجازي را از ابتدا تا کنون بررسی نموده و ویژگیهای مثبت و مشکلات آن را نیز در نظر بگیریم .
طرح آموزش مجازي بعد از آموزش های راه دور و استفاده روزافزون از سیستم های نرم افزاری و به ویژه اینترنت پا به عرصه سیستم های آموزشی کشورهای جهان گذاشت و امروزه در اکثر مناطق جهان من جمله کشور خودمان ایران در حد بسیار بالایی مورد استفاده قرار می گیرد.
دوری از فضای مجازي چه فوایدی دارد
روزمرگی بسیاری از مرا کار کردن با شبکه های مجازي تشکیل داده است به عنوان مثال کار کردن با تلگرام در این دوره آنقدر در بین کودک و پیر و جوان فراگیر است که می تواند سبب ساز خطرناکی برای برخی از خانواده ها شود.
 
 
ادامه مطلب
معاون مرکز ملی فضای مجازي از تدوین سند نظام جامع تنظیم مقررات فضای مجازي و ارائه آن به شورای عالی فضای مجازي با هدف تعیین تکلیف مقررات گذاری دستگاه های اجرایی در حوزه فضای مجازي خبر داد.
عباس آسوشه در گفتگو با خبرنگار مهر، با بیان اینکه در سند نظام جامع تنظیم مقررات فضای مجازي، تکلیف هر دستگاه در حوزه تنظیم مقررات برای فضای مجازي مربوطه مشخص شده است، گفت: در این سند، رگولاتوری و تنظیم مقررات محتوای هر بخشی از فضای مجازي، به دستگاه مربوطه وا
پایان نامه مسئولیت مدنی در ارتباطات فضای مجازي
نوع فایل: word (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 118 صفحه چکیده گسترش روز افزون استفاده کنندگان از فضای مجازي و غلبه تکنولوژی بر زندگی روزانه بشر باعث شده است بسیاری از مشخصه های جامعه سنتی به درون فضای مجازي کشیده شود ، پایان نامه حاضر به یکی از مهم ترین و شایع ترین مسایل حقوقی فضای مجازي یعنی مسئولیت مد

 
⚜️آغاز ثبتنام دومین دوره مجازي زبان فرانسوی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق اولین دوره مجازي فرانسوی و استقبال کم نظیر مخاطبین آموزشگاه مجازي زبان هُدهُد افتخار دارد تا دومین دوره مجازي آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا پیشرفته )
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست) نسخه پرینت باکیفیت خوب این کتاب با مبلغ 30 هزار تومان با ارسال رایگان و هدیه یک جلد ک
⚜️آغاز ثبتنام اولین دوره مجازي زبان فرانسوی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازي مکالمه عربی و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازي آفلاین زبان #فرانسوی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا پیشرفته )
متن درسی: کتاب le nouveau taxi1 (این کتاب رایج ترین و درعین پرمطلب بودن، آسان ترین نیز هست)
⏰مدت زمان: هفته ای دو جلسه (در
آغاز ثبتنام اولین دوره مجازي زبان انگلیسـی
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازي مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازي آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نی
رئیس سابق بانک مرکزی اروپا با بیان این که شک دارد ارزهای مجازي بتوانند پول آینده باشند گفت: من شدیدا مخالف بیت کوین هستم. ارز مجازي واقعی نیست و ویژگی های یک ارز را ندارد».
 به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از چاینا مورنینگ پست، جین کلاد تریچت، رئیس سابق بانک مرکزی اروپا گفت که شک دارد ارزهای مجازي بتوانند پول آینده باشند. وی جدیدترین مقام مالی است که آب سردی بر پیکره این فناوری رو به رشد میریزد. ارزهای مجازي کنترل بانک های مرکزی جهان را بر ار
در لایحه پیشنهادی دولت در بودجه سال ۹۹، به مرکز ملی فضای مجازي ۱۵۷ میلیارد ریال بودجه اختصاص می یابد که از این میزان، حدود ۶۲ میلیارد ریال را باید برای نظارت و رصد فضای مجازي کشور هزینه کند.
به گزارش خبرنگار مهر، در جدول شماره ۷ جداول کلان بودجه که مربوط به بودجه دستگاههای تگذار در سال ۹۹ و ۱۴۰۰ می شود، به مرکز ملی فضای مجازي ۱۵۷ هزار و ۳۰۰ میلیون ریال (۱۵۷ میلیارد ریال) بودجه هزینه ای تخصیص یافته که نسبت به سال گذشته، افزایش را نشان می ده
پاورپوینت واقعیت مجازي و کاربرد آن در علوم پزشکی فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 44حجم فایل: 14564 کیلوبایت قیمت: 15000 تومان
توضیحات:
پاورپوینت واقعیت مجازي و کاربرد آن در علوم پزشکی، در 44 اسلاید.

بخشی از متن: واقعیت مجازي با اختصار  VR تولید نرم افزاری – رایانه ای از یک پنداره یا محیط که برای حواس (بیشتر بصری) معادل واقعیت، وانمود گردد و به فضای سه بعدی که توسط کامپیوتر ایجاد می شود، اطلاق می گردد.در حقیقت واقعیت مجازي است
 لایحه‌ای به مجلس سنای امریکا ارسال شده که بر مبنای آن افرادی که عکس‌های در فضای مجازي منتشر می‌کنند ۵۰۰ دلار جریمه می‌شوند!
به گزارش  تسنیم؛ قرار است لایحه‌ای به مجلس سنای امریکا ارسال شود که بر مبنای آن افرادی که عکس‌های در فضای مجازي منتشر می‌کنند 500 دلار جریمه شوند!
این لایحه که به "لایحه کالیفرنا" موسوم است، ارسال عکس در فضای مجازي را جرم تلقی کرده و با کسی که این عکس‌ها را منتشر می‌کند با عنوان مجرم برخورد خواهد
به حول و قوه الهی پس از برگزاری موفق چهار دوره مجازي مکالمه عربی و فرانسوی، و استقبال کم نظیر مخاطبین، و نیز درخواست مکرر مخاطبین برای افزودن دیگر زبان ها،آموزشگاه زبان هُدهُد افتخار دارد تا اولین دوره مجازي آفلاین زبان #انگلیسی را برگزار نماید.
سطح: مبتدی (از الفبا شروع میشود و تا فوق متوسطه )
متن درسی: کتاب interchange1 جلد زرد (این کتاب معمولا در فروشگاه های کتب زبان در همه شهرها موجود است و روش آن نیز جدید و جذاب است)
ادامه مطلب
یحیی کمالی پور نایب رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس، با تاکید بر ضرورت ساماندهی فضای مجازي، گفت: پر رنگ شدن جرائم در فضای مجازي زنگ خطری برای کشور است.
به گزارش نماینده» یحیی کمالی‌پور، در رابطه با ضرورت مقابله با جرائم فضای مجازي، گفت: متاسفانه فضای مجازي در کشور ما از ساز و کار نظام‌مندی برخودار نیست به نحوی که افراد به فراخور شرایط خودشان در فضای مجازي فعال شده‌اند.
 
عادی‌سازی جرائم در فضای مجازي زنگ خطری برای کشور است
نماینده مردم ج
 
فراخوان دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي منتشر شد.
با اعلام دبیرخانه دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي، فراخوان این جشنواره که با امکان ثبت‌نام در سایت جشنواره فراهم خواهد بود، به شرح ذیل می­باشد:
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با همکاری نخبگان جوان، فعالان مردمی، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها،  و نهادهای لشکری و کشوری دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي را با هدف تبیین، ان
 
فراخوان دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي منتشر شد.
با اعلام دبیرخانه دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي، فراخوان این جشنواره که با امکان ثبت‌نام در سایت جشنواره فراهم خواهد بود، به شرح ذیل می­باشد:
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با همکاری نخبگان جوان، فعالان مردمی، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها،  و نهادهای لشکری و کشوری دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي را با هدف تبیین، ان
 
✅ شماره مجازي چیست؟شماره مجازي یا همان virtual number شماره تلفنی است که تحت سرویس های آنلاین در سایت ها یا اپلیکیشن های تحت وب مورد استفاده قرار می گیرد ، که از آن می‌توان برای اس ام اس یا زنگ زدن و ثبت نام در سایت ها و ساخت اکانت شبکه های اجتماعی استفاده کرد.
ادامه مطلب
 
 
فراخوان دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي منتشر شد.
با اعلام دبیرخانه دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي، فراخوان این جشنواره که با امکان ثبت‌نام در سایت جشنواره فراهم خواهد بود، به شرح ذیل می­باشد:
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با همکاری نخبگان جوان، فعالان مردمی، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها،  و نهادهای لشکری و کشوری دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي را با هدف تبیین، ا
اگر تمایل دارید که نیم فاصله را در نرم افزار ورد تایپ کنید به راحتی این کار امکان پذیر است. اصلا چرا از نیم فاصله باید استفاده بشه ؟ 
چرا باید از نیم فاصله یا فاصله مجازي استفاده کنیم؟
از جمله موارد استفاده از  فاصله مجازي شامل موارد زیر می باشد:
استفاده از فاصله مجازي و نیم فاصله ظاهر آراسته و زیبایی به متن می بخشد و خواندن متن را نیز آسان تر می کند.
از جمله ویژگی های یک تایپیست حرفه ای این است که فاصله مجازي را در هنگام تایپ کردن رعایت کند.
به
دوری از فضای مجازي چه فوایدی دارد
 
روزمرگی بسیاری از مرا کار کردن با شبکه های مجازي تشکیل داده است به عنوان مثال کار کردن با تلگرام در این دوره آنقدر در بین کودک و پیر و جوان فراگیر است که می تواند سبب ساز خطرناکی برای برخی از خانواده ها شود.
 
 
 
ادامه مطلب
با توجه به گسترش و توسعه سیستم‌های مجازي، این موضوع بیشتر از گذشته به چشم می‌آید که چه افرادی به سمت سیستم‌های آموزشی مجازي جذب می‌شوند.
در نگاه اول بسیاری از افراد به این نتیجه می‌رسند که دانشجویانی به این دانشگاه‌ها تمایل پیدا می‌کنند که در زمینه درسی ضعف دارند و نمی‌توانند مانند دانشجویان عادی از طریق آزمون ورودی به دانشگاه‌های معتبر راه پیدا کنند و به همین دلیل به سمت دانشگاه‌های مجازي کشیده می‌شوند؛ اما با توجه به آماری که توس
سرهنگ تورج کاظمی - یکی از دلایلی که به‌راحتی در فضای مجازي، شاهد ارتکاب جرم هستیم، موضوع ناشناخته بودن هویت کاربران در این فضاست. افراد به‌راحتی می‌توانند به خرید و فروش مواد مخدر و وسایل ممنوعه بپردازند و حتی به‌ تن‌فروشی دست بزنند. به همین دلیل نوجوانان عمده کسانی هستند که در فضای مجازي در معرض خطرند.
پلیس فتا، مجرمان را در فضای مجازي شناسایی و آنها را بسته به جرمی که مرتکب می‌شوند به حوزه تخصصی مربوط مثل پلیس مبارزه با مواد مخدر، پلیس
پاورپوینت واقعیت افزوده و بیمارستان مجازي فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 54حجم فایل: 25368 کیلوبایت قیمت: 15000 تومان
توضیحات:
پاورپوینت ارائه کلاسی با موضوع واقعیت افزوده و بیمارستان مجازي، در حجم 54 اسلاید،با توضیحات کامل.

بخشی از متن:
Augmented Reality یا همان واقعیت افزوده در معنا به روشهایی گفته میشود که به واقعیت و عین ، امکانات و ویژگی های بیشتری اضافه می کند و باعث درک و سرعت عمل بیشتری می شود و عملا پل ارتباطی بین دنیای و
سلام مجازي
دوستش در پیامک یا شبکه‌های مجازي، به او سلام می‌کند و او در پاسخ جواب سلامش را نمی‌دهد!
درحالی‌که جواب سلام در فضای مجازي هم احتیاطاً واجب است.
متن دقیق رساله:
حکم پاسخگویی به سلام از طریق نامه، پیامک و ایمیل لازم است؟
در فرض سؤال پاسخ دادن به سلام، مطابق احتیاط است.
استفتاء از دفتر مقام معظم رهبری، احکام مناسبتی عید نوروز، سایت leader.ir
با سلام یکی از دقدقه های مدیران شبکه و مسئولان آی تی در دنیای روز مره بالا برن امنیت هاست ها و سایت و سرور بود است که به برسی تمامی آنها پرداختیم در این مقاله آموزشی می خواهیم به شما یاد بدهیم که به چه صورت امنیت سرور مجازي خود را بالا تر ببرید
ادامه مطلب
رئیس کمیته فضای مجازي کمیسیون فرهنگی با انتقاد از منفعل عمل کردن شورای عالی فضای مجازي، تصریح کرد: نابسامانی‌های فضای مجازي ناشی از ضعف شورای عالی فضای مجازي است.نصرالله پژمان‌فر در گفت‌وگو با خانه‌ملت با اشاره به نشست روز گذشته(سه‌شنبه 21 آبان‌ماه) کمیته فضای مجازي کمیسیون فرهنگی مجلس در خصوص بررسی راهکارهای اجرایی شدن ت‌های شورای عالی فضای مجازي با حضور کارشناسان دستگاه‌های مسئول در این زمینه، اظهار کرد: این نشست با توجه اهمیت
نخستین نشست کارگروه تخصصی اطلاع‌رسانی و تبلیغات در فضای مجازي با حضور مدیرکل دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی، رئیس مرکز فناوری اطلاعات و رسانه‌های دیجیتال وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و شماری از فعالان و متخصصان حوزه اطلاع‌رسانی و تبلیغات برگزار شد.
به گزارش دفتر تبلیغات و اطلاع‌رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، کارگروه اطلاع‌رسانی و تبلیغات در فضای مجازي برای بازطراحی قوانین و مقررات و ساماندهی تبلیغات در فضای مجازي، شفافیت و انتشار اطل
امروزه با دسترس بودن لپ‌تاپ و اینترنت پرسرعت، امکان تحصیل از راه دور به وجود آمده؛ هرچند پیش‌ازاین نیز آموزش از راه دور از طریق فایل‌های تصویری، سی‌دی و به روش‌های تلویزیونی وجود داشت. تحصیل از راه دور در دانشگاه، تحصیل مجازي نامیده می شود که در مطالب گذشته شرح آن داده شده. خوشبختانه امکان تحصیل بدون کنکور در دانشگاه‌های غیرحضوری وجود دارد.
در حال حاضر هیچ‌یک از دانشگاه‌های غیرحضوری، در مقطع کاردانی پذیرش ندارند؛ اما شما می‌توانید د
شماره مجازي بخاطر تحریم ها خیلی وقت ها ثبت نام در برخی سایت ها با شماره های ایرانی امکان پذیر نیست. از طرفی برخی افراد هم مایل نیستند شماره واقعی خودشون رو جهت ثبت نام در برخی سایت هایی که مورد تایید ایران نیست وارد نمایند. سایت "شماره تلفن" شرایطی برای شما بوجود می آورد که در صورت تمایل بتوانید با دریافت شماره های مجازي و فیک از امکانات اینترنتی که مم به داشتن شماره های خارجی می باشد استفاده نمایید. امید داریم بتوانیم برای شما مثمر ثمر با
⚜️آغاز ثبتنام پنجمین دوره مجازي مکالمه عربی⚜️
به حول و قوه الهی پس از برگزاری چهار دوره موفق مجازي و پنج دوره حضوری و خصوصی در شهرهای مختلف؛ و اندوختن تجارب راهگشا و استفاده از پیشنهادات زبان آموزان شرکت کننده، افتخار داریم تا پنجمین دوره مجازي آفلاین را برگزار نماییم.
سطح: مبتدی (پیش نیاز: عربی درحد دبیرستان و بالاتر)
متن درسی: کتاب مشابه صدی الحیاة به نام هیانتکلم» سایز A4 قیمتش 30 هزار تومان بصورت رایگان به همه نقاط کشور ارسال میشود. ای
- این دوره چگونه برگزار می گردد؟
✅کلاس های مجازي دو نوع هستند:آفلاینآنلاین
دوره فعلی (آبان 98) نیز بصورت آفلاین خواهد بود.پس از قطعی کردن ثبتنام و واریز وجه، لینک گروه پرسش و پاسخ و کانال آرشیو ارسال میشود. روزهای شنبه و سه شنبه درس جدید و در روزهای دوشنبه و جمعه جواب تمارین آن درس در کانال بارگزاری می گردد. همچنین اگر نسبت به مطالب کتاب سوالی داشتید، در گروه مطرح می کنید و جوابش را دریافت می کنید؛
 
 
2- برخی سروران محترم برای ثبتنام در دوره مجا
آینده واقعیت مجازي برای فیسبوک رنگ و بویی اجتماعی دارد. روز گذشته بزرگ ترین شبکه اجتماعی دنیا اعلام کرد که نسخه آزمایشی از اپلیکیشنی به نام هورایزن را منتشر میکند.
 
که به کاربران امکان می دهد نسخه واقعیت مجازي از محیط پیرامونی خود را بسازند. به لطف این اپ همچنین میتوان در یک دنیای واقعیت مجازي اجتماعی بازی کرد، دست به اکتشافات زد و با دوستان خود در تعامل بود.
مارک زاکربرگ مدیرعامل فیسبوک شب گذشته در جریان رویداد آکیلس کانکت (که سومین کنفرا
رئیس جمهور سوئیس گفت: فکر نمی‌کنم لیبرا در شکل فعلی خود شانسی داشته باشد چون بانک های مرکزی سبد ارزهای مجازي حامی آن را قبول نمیکنند. این پروژه در این شکل شکست خورده است ».
 به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از رویترز، رئیس‌جمهور سوئیس گفت پروژه لیبرای فیسبوک در شکل فعلی خود شکست خورده و برای تأیید نیاز به تغییر ساختار دارد. این ارز مجازي به دنبال تایید قانونی در سوئیس است.
اولی مائورر، رئیس جمهور و وزیر دارایی سوئیس گفت: فکر نمی‌کنم لیبرا د
جت هیتر سقف کشسان ، هیتر موشکی سقف کشسان ، هیتر کشسان ، هیتر آسمان مجازي ، هیتر باریسول ، جت هیتر آسمان مجازي
@فیلم . جت هیتر سقف کشسان . آسمان مجازي
گروه صنعتی تی تاک تولید کننده جت هیتر گازی مخصوص سقف کشسان

تلفن تماس - مهندس محسنی :
09120578916
09137028196
09199762163
09197443453
با استفاده از امکان ساخت شماره مجازي شما می توانید در این شبکه ها و یا هر سرویس دیگری، با یک شماره غیر واقعی و مجازي ثبت نام کرده و همانند سایر اکانت های خود با شماره های واقعی ساخته شده اند، از آن ها استفاده کنید. 
نرم افزار textnow نرم افزاری محبوب در زمینه دریافت شماره مجازي برای اندروید میباشد که تا کنون بیش از چندین میلیون کاربر را به خود جذب کرده و توانسته امتیاز خوب ۴٫۳ از ۵ را در گوگل پلی به خود اختصاص داده است و یک برنامه کاملا حرفه ای برا
تاریخچه ای کوتاه در مورد آموزش مجازي :
بعد از گذر از آموزش های راه دور که به صورت ارسال آموزش ها درب منزل دانش آموزان به صورت هفتگی یا ماهیانه صورت می گرفت و همه گیر شدن استفاده از اینترنت آموزش های مجازي نیز شروع به کار کردند .
کلمه آموزش مجازي یا vitrual learning و یا به عبارت دیگر آموزش الکترونیکی elearning خیلی زود در سایت های مختلف جا افتاد و افراد زیادی از این سیستم برای انتقال دانش خود استفاده کردند . این آموزش ها در ابتدا به صورت سایت های ساده html سا
بیت‌کوین امروز ۲۰۰ دلار در یک دقیقه قیمت خود را از دست داد و یک بار دیگر به زیر سطح ۷هزار دلار رسید.
به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از فوربز، بازارهای بیت‌کوین و ارز مجازي ناگهان سقوط کرده‌اند. بیت‌کوین امروز 200 دلار در یک دقیقه قیمت خود را از دست داد و یک بار دیگر به زیر سطح 7 هزار دلار رسید، به این ترتیب به‌نظر می‌رسد بی‌ثباتی نسبی در ارزهای دیجیتال ادامه دارد.
رقبای بیت‌کوین ــ اتریوم، ریپل ایکس‌.آر.پی.، بیت‌کوین کش، لایت کوین، ای‌.او.
ارومیه یکی ازشهرهایی هست که امروز میخام گروه واتساپ شهرشون رو معرفی کنم و دوستانی که در ارومیه زندگی میکنند میتونند به گروه واتساپ ارومیه بیان.
دوستابی در گروه واتساپ آزاد هست و شما میتونید برای خودتون دوست مجازي در گروه انتخاب کنید، البتهدقت داشته باشید که اینجا دنیای مجازي هست و شما با یک گروه مجازي سر و کار دارید.
تبلیغات هم در گروه ارومیه در واتساپ با اجازه مدیر قابل انجام است و فکر میکنم که شما قرار نیست بابت این موضوع هزینه ای پرداخت
مرکز آموزش مجازي دانشگاهیان یک وبسایت آموزش مجازي است که خدمات رایگان آموزشی را به صورت شبانه روزی و از طریق اینترنت ارائه می‌دهد.شما در این وب سایت می‌توانید آموزش‌های مجازي را به صورت رایگان در هر زمان و هر مکانی که اینترنت در اختیار دارید فرا بگیرید و گواهی آموزشی دریافت نمایید.هدف این سایت برقراری عدالت آموزشی و دسترسی به بهترین منابع و اساتید در سراسر ایران با ارائه دروس مهارتی، ی و فرهنگی و اجتماعی است.علاوه بر مخاطبین اصلی ای
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از هنر خانواده: رابطه جنسی مجازي شکلی از رابطه جنسی است که با پیشرفت تکنولوژی، رواج بیشتری پیدا کرده است. رابطه جنسی مجازي یا سکس چت اشکال مختلفی دارد و از وسایل مختلفی برای آن استفاده می‌شود. همچنین علل گرایش به آن بسیار متنوع می باشد. آسیب زا بودن یا نبودن آن بستگی به علل آن و بافت رابطه ای که در آن اتفاق میفتد، دارد. اما آیا افرادی که علاقه به چنین روابطی دارند دارای اختلال جنسی هستند؟ برای اطلاع از
 
 
 
 
فراخوان دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي منتشر شد.
با اعلام دبیرخانه دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي، فراخوان این جشنواره که با امکان ثبت‌نام در سایت جشنواره فراهم خواهد بود، به شرح ذیل می­باشد:
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با همکاری نخبگان جوان، فعالان مردمی، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها،  و نهادهای لشکری و کشوری دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي را با هدف تبیی
--------------------
فضا های مجازي
 
فضا های مجازي
موضوع سخنرانی : فضا های مجازي
پخش آنلاین :http://dll.vaezin.com/up/majazi.hosseini.mp3
دانلود صوت
شماره صوت : ۱۴۳
تمامی سخنرانی های : حاج آقا حسینی قمی,
متن سخنرانی :
برچسب ها : انس با خانواده از اعتکاف در مسجد النبی بالاتر است, ثواب محبت و همنشینی با خانواده
 
منبر مکتوب و آنلاین
حاج آقا حسینی قمی
۲۰۱۹-۰۸-۲۲ ۱۰:۵۵:۳۰
منبع : سایت واعظین
 
https://sarmashg.ir/mag/?p=27216
————————
#⃣ #منبر_م
 
فراخوان دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي منتشر شد.
با اعلام دبیرخانه دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي، فراخوان این جشنواره که با امکان ثبت‌نام در سایت جشنواره فراهم خواهد بود، به شرح ذیل می­باشد:
بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس با همکاری نخبگان جوان، فعالان مردمی، مراکز فرهنگی، دانشگاه ها،  و نهادهای لشکری و کشوری دومین جشنواره فعالان دفاع مقدس و مقاومت در فضای مجازي را با هدف تبیین، ان
نادر نینوایی - جلسه شورای‌عالی فضای مجازي عصر شنبه 23 آذرماه با حضور رییس‌جمهور و تمامی ‌اعضای این شورا برگزار شد تا همچون سال‌های قبل و برای چندین و چندمین بار، راه‌های توسعه و تقویت شبکه ملی اطلاعات به عنوان زیرساخت ارتباطی فضای مجازي، در این جلسه مورد بحث و بررسی قرار گیرد.
ادامه مطلب
یک فیلم دیدم که صفحه کلیدهای مجازي استفاده می کردند و روی هوا کلیک می کردند. اولش خیلی برام عجیب و غریب بود. ولی فکر کنم اگه تا حالا هم ساخته نشده باشه حتما به زودی ساخته خواهد شد.
تکنولوژی به شدت در حال تغییر است و هر روز یک چیز عجیب جدید می بینیم.
 
این میوه های عجیب هم برای خودش جالبه. طبیعت هم مثل تکنولوژی ما را شوکه می کنه
مخاطبین گرامی
ثبتنام دوره های مجازي زبان های عربی فصیح؛ لهجه عراقی؛ لهجه لبنانی؛ اسپانیایی؛ پرتغالی؛ فرانسوی؛ شروع شد و دوره های
روسی و آلمانی نیز به زودی آغاز خواهد گردید.
برای ثبتنام این دوره ها به آی دی زیر در پیامرسان ایتا مراجعه بفرمایید
Eitaa.com/Yarabbi
اجزای دانشگاه مجازي عبارت اند از:
Information booth:
به دانشجویان در فهم دانشگاه مجازي، خدمات آن، سر فصل‌های دروس و مدارج تحصیلی کمک می کند.
Teaching unit:
دفاتر و واحدهای آموزشی که واحدهای درسی، سمینارها، آزمایشگاه‌ها، پایان‌نامه‌ها و برنامه امتحانات را ارائه می‌دهند.
Student Office:
مسئول‌ خدمات‌ اجرایی‌ و اداری‌ مانند ثبت‌ نام‌ دروس‌، سمینارها،امتحانات‌ و کارگاه‌ها است‌.
Library:
امکان‌ دسترسی‌ به‌ فهرست‌های‌ اطلاعاتی‌ و کتابخانه‌ای‌ را فراهم
 
امروزه با افزایش استفاده از شبکه های اجتماعی ، این رسانه ها کاربرد های گوناگونی پیدا میکنند. گاهی شما برای تبلیغات ، ناشناس ماندن یا هر دلیل دیگری نیاز به اکانت های بیشتری دارید ولی این با توجه به هزینه و محدودیت های سیمکارت ها در ایران به صرفه نیست. اگر به دنبال یه روش کاربردی و رایگان برای ساخت شماره مجازي برای استفاده در تلگرام ، واتس اپ و. میگردید حتما ادامه مطلب را دنبال کنید
ادامه مطلب
ابزار رسانه، ابزار مهم [است]و اگر دستِ دشمن باشد، ابزار خطرناکی است. ابزار رسانه را تشبیه می‌کنند به سلاح‌های شیمیایی در جنگ نظامی؛ سلاح شیمیایی تجهیزات را از بین نمی‌برد؛ [ولی] انسان‌ها از بین می‌روند! امروز از تلویزیون، رادیو، اینترنت، شبکه‌های اجتماعی و وسایل فضای مجازي، علیه افکار عمومی ما استفاده می‌شود.
✅ مشاوره مجازي در شبکه های اجتماعی
کانون فرهنگی و تبلیغی ندای عصر به زودی مشاوره مجازي در شبکه های اجتماعی برگزار می کند.
اساتید روانشناس و متخصص در زمینه اعتقادی، خانواده بعد از طی مراحل به صورت #تکست و #ویس پاسخگو خواهند بود.
 جهت کسب اطلاعات بیشتر تمای بگیرید
☎️ شماره روابط عمومی:
۰۹۳۸۲۴۴۱۸۷۹
گوگل در جنگ با بیت کوین و ارز مجازي تصمیم گرفته صدها ویدئوی بیت کوین و ارز مجازي را از یوتیوب بردارد.
 به گزارش خبرگزاری تسنیم به نقل از فوربز، رابطه گوگل با بیت کوین و ارز مجازي مدتهاست پرتنش بوده ولی ظاهراً قرار است از این هم بدتر شود.
 موتور بزرگ جستجوی گوگل قبلاً تبلیغات بیت کوین و ارز مجازي را ممنوع کرده بود که به ارزش بیت کوین ضربه زد ولی در سپتامبر سال گذشته، پس از سه ماه ممنوعیت، دوباره اجازه تبلیغات را به آن داد.
 حالا گوگل تصمیم گرفت
سلام
سفر کربلا هنوز نرفتمنبودم بخاطر اینکه دارم از فضای مجازي دور میشمتا بیشتر برا خودم و ارتباطم با خالقم وقت بذارم.واینکه یواش یواش بایسای از گوشی هم فاصله بگیرم.لطفا دعا کنید رفتن به کربلا حور جور بشه.
نظراتاین پست تا مدتی فلال
نشست تخصصی مسؤولیت حقوقی و اجتماعی رسانه ها در قبال نشر اکاذیب» با حضور مسؤولان قضایی و صاحب نظران حوزه رسانه برگزار می‌شود.به گزارش فارس چند سالی است که استفاده از فضای مجازي در بین افراد مختلف جامعه رنگ و بوی جدی گرفته است.
امروز به ندرت می توان افراد زیادی را پیدا کرد که با فضای مجازي ارتباط نداشته باشند و از خیل پیام رسان ها و شبکه های مجازي استفاده نکند.
اما به اذعان همه کارشناسان این حوزه یکی از بزرگترین مشکلات فضای مجازي نشر اخبار کذ
دوره آموزش فتوشاپ حرفه ای (photoshop pro) چه دوره ای است؟
با توجه به پیشرفت علم ، دانش و آموزش های کوتاه ، مجتمع آموزش های مجازي پارس به امید پیشرفت سطح علمی کشور و با هدف کمک به این امر ، دوره آموزش فتوشاپ حرفه ای (photoshop pro) را به صورت پکیج آموزش مجازي طراحی و در اختیار علاقمندان قرار داده است و در این مورد و با توجه به اهمیت یادگیری فتوشاپ (Photoshop) ، آن را به صورت یک پکیج کامل آموزشی عمومی و مجازي در اختیار عموم قرار می دهد. پکیج آموزشی مجازي فتوشاپ (Phot
سلام خدمت شما دوستان 
امروز میخوام یکی از بهترین ربات های شماره مجازي
در تلگرام رو به شما معرفی کنم 
      ALL_NUMBER_MAJAZI_BOT@
این ربات هم معتبره هم شماره هاش از جا های دیگه ارزونتره
پشتیبانی هم به صورت 24 ساعته انجام میشه
 

لینک ربات شماره مجازي
☝☝☝
سیستم آموزش مجازي یا سیستم آموزش از راه دور ریشه در زمان های قدیم داشته و به عقیده بعضی از صاحب نظران به زمان افلاطون وشاگردش دیونسیس می رسد ولی از آنجایی که شواهد نشان می دهد اولین آموزش از راه دور به شیوه پستی و مبادله مواد آموزشی وپرسش وپاسخ از طریق پست در سال های 1728میلادی انجام گرفته است از آن تا به حال شکل های مختلفی از آموزش به صورت های ترویجی ، ارشادی و آکادمیک از طریق مکاتبه ، ضبط صوت ، برنامه های تلوزیونی ، ویدئویی واخیرا ماهواره ا
جامعه ای که اگر درونش دکتر ، پلیس ، دانشجو ، و . وجود نداشته باشه ، هر کسی خودش رو بجای این افراد جا میزنه و افکار مردم رو میهاین فضا چون تحریف پذیر هست ، باید هایی برای خودش دارهباید های اون عبارتند از : عدم اعتماد به حرف های افراد ( عین جامعه ی حقیقی ) مراقب از اطلاعات حفظ حریم شخصی توهین نکردن حرف تخصصی زدن عدم پخش شایعه و هزاران مورد دیگه جامعه ی مجازي مون رو درست کنیم#سواد_فضای_مجازي
در بسیاری از کشور های جهان سال هاست که آموزش مجازي شکل گرفته و اجرا شده اما توسعه واقعی این آموزش در ایرا ن به زمانی بر می گردد که اینترنت جهانی شد.
دانشگاه های صنعتی شریف ، امیر کبیر ، علم وصنعت ، فردوسی مشهد و علامه طباطبایی در این راه پیشگام هستند .مهمترین موانع تحقیق این نوع آموزش را فراهم نبودن زیر بسترهای مخابراتی ، نیروی انسانی متخصص در تدوین برنامه آموزشی ، عدم تدوین استراژی مشخص ، کیفیت محتوای آموزش و عدم گسترش فرهنگ استفاده از (ای _ت
سلام
دوس دارم تو این پست در مورد اعتیاد بنویسم.حتما شما هم مثل من چند ساعتی از روزتون رو به گشت و گذار تو فضای مجازي سپری می کنید.
فکر می کنید می تونید کمتر برید تو فضای مجازي؟
من چند روزیه به این موضوع فکر می کنم که موبایلی بخرم که نه بشه تلگرام نصب کرد نه واتساپ نه اینستاگرام و نه هیچ برنامه ای.
گوشی هوشمند نباشه.فقط بشه زنگ زد و تماس گرفت یا پیامک زد.
درست مثل موبایل های قدیم که استحکام زیادی در برابر ضربه خوردن و ضربه دیدن داشتن و نهایت بولوت
فکر میکنم کمتر کسی باشه که در دنیای واقعی و مجازي شخصیت یکسان و ثابتی داشته باشه، کمتر کسی باشه که توی دنیای مجازي خوب باشه و به دنبالش توی دنیای واقعی هم عالی باشه. مگر آدم هایی که روح پاک و بی آلایش دارن و تظاهر به خوب بودن براشون معنایی نداره
من که جزء این دسته نیستم بدبختانه اما حسودیم نمیکنم چون این افراد اونقد دوست داشتنی هستن که حسادت رنگ میبازهاما غبطه میخورم به چنین افرادی افرای که مریض فکری نیستن و ظاهرشون با اون چیزی که توی ذ
 
انواع تبلیغات در فضای مجازي در گروه های مختلفی بر اساس پلتفرم های مصرفی تقسیم بندی می شوند. که در ادامه این مقاله انواع این تبلیغات را به همراه نحوه استفاده از این روش های تبلیغات بیان خواهیم کرد. 
 تبلیغات نمایشی
تبلیغات نمایشی و یا بنری یکی از رایج ترین انواع تبلیغات در فضای مجازي است. احتمالا این شیوه از تبلیغ را به صورت گسترده در سایت های خبری و پربازدید دیده باشید.
در این روش، شما به عنوان کسی که قصد تبلیغ دارد، با یک سایت پربازدید تما
 رئیس پلیس فتا تهران بزرگ با اذعان به عقب افتادگی سازمانهای نظاره گر برای کنترل قاچاق کالا از فضای مجازي گفت: این عقب افتادگی باعث شده مجرمان اجناس قاچاق را در این فضا عرضه کنند.
برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع کالای لوازم خانگی قاچاق در فضای مجازي و مبادلات پولی از درگاه های بانک مرکزی در ارتباط تلفنی با سرهنگ تورج کاظمی رئیس پلیس فتا تهران بزرگ از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.
سرهنگ کاظمی در برنامه "صبح و گفتگو" با اشاره به عرضه لوازم خانگی قاچاق
سقف آسمان مجازي یک محدوده مشخص از ابعاد است که می توان آن‌ها را با انواع نقش‌های گرافیکی بر روی آن‌ها به چاپ رساند، و یک تجلی متفاوت به فضاها با کمک نورپردازی LED داد.
سقف آسمان مجازي
البته نباید فراموش کرد که آسمان مجازي یکی از چیزهایی است که روی سقف کاذب انجام می‌شود و سقف‌های صوتی و همچنین نورپردازی و سقف دیگر پروژه‌های کار بر روی سقف. این ها ممکن است بیش‌ترین استفاده را در طول سال‌های اخیر در مکان‌هایی داشته باشند که هیچ پنجره و بسته
تمامی کاربران در فضای مجازي از تصویر یا تصاویری، برای زینت بخشیدن به صفحه مجازي خود بهره می برند، که اغلب یکی از مهم ترین بخش آن ها را عکس نوشته اسامی در طرح و شکل های مختلف، تشکیل می دهد، در ادامه ایده هایی زیبا و جذاب از عکس پروفایل اسم فهیمه را شاهد هستید.
نمونه عکس پروفایل اسم فهیمه
بی شک تا حالا برای شما هم اتفاق افتاده وقتی به صفحه مجازي دوستان یا همکاران خود وارد می شوید، با پروفایل های زیبا و متنوعی از عکس های اسم نوشته روبرو می شوید، ک
پاورپوینت فضای مجازي و آسیب های آن فرمت فایل دانلودی: .pptxفرمت فایل اصلی: pptxتعداد صفحات: 20حجم فایل: 692 کیلوبایت قیمت: 5000 تومان
توضیحات:
پاورپوینت فضای مجازي و آسیب های آن، در 20 اسلاید.
بخشی از متن فایل:
گسترش استفاده از اینترنت و فضای مجازي در تعاملات روزمره منجر به ایجاد تغییر در زندگی روزمره افراد به ویژه قشر جوان شده است. جاذبه های این فضا منجر شده افراد ساعات زیادی از روز خود را در این فضا گذرانده و تعاملات در این فضا را جایگزین تعاملات با
پیشنهادهایی برای مدیر طرح و برنامه در شبکه های تلویزیونی
جستجوی نام برنامه پیشنهاد شده در فضای مجازي و بررسی سایتها و مطالب مرتبط
اخذ دامین مرتبط
ثبت نام برنامه در شبکه های اجتماعی بدلیل احتمال برند شدن برنامه و نیز جلوگیری از سوء استفاده
تعیین هشتگ مناسب برای برنامه
پیگیری پیوست فضای مجازي برای برنامه
دو قسمت کردن جلسه طرح و برنامه در جلسه اول کلیات و قالب که منجر به صدور مجوز شود و جلسه دوم به محتوا
وظایف کارشناس مجازي گمرک چیست ؟
در سال 1393 پس از راه اندازی ای پی ال(EPL) توسط گمرک ،سیستمی ایجاد شده است که بعد از کوتاژ و ارسال اطلاعات اظهارنامه گمرکی و تعیین مسیر ، اگر محموله در مسیر قرمز باشد ، سیستم  خود به صورت اتوماتیک یک کارشناس را در یکی از گمرکهای  کشور به عنوان کارشناس گمرک ناشناخته برای بررسی  و
ادامه مطلب
با رشد استارت‌آپ‌ها و شرکت‌های ارائه دهنده خدمات حمل و نقل مسافر و کالا، احتمال سوء استفاده از این فضا از سوی قاچاقچیان موادمخدر نیز وجود دارد، موضوعی که رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ از رصد و برخورد با موارد مجرمانه در آن خبر داده است.
سرهنگ محمد بخشنده در گفت‌وگو با ایسنا، درباره احتمال قاچاق موادمخدر از سوی رانندگان برخی از تاکسی‌ها یا پیک‌های موتوری اینترنتی گفت: در بحث توزیع موادمخدر رویکرد جدید قاچاقچیان بیشتر در حوزه
فروش شماره مجازي تلگرام آمریکا بدون ریپورت
شماره مجازي ارزان آمریکا
آپدیت بهمن 97 - قیمتها کاهش پیدا کرد
خرید شماره مجازي تلگرام
Buy Virtual Number Telegram
فروش شماره های مجازي بدون ریپورت
 
فروش شماره مجازي تلگرام آمریکا بدون ریپورت
شماره ها کاملا اختصاصی و تک کاربره بودهو تحت هیچ شرایطی ریست یا حذف نخواهند شد
تمام شماره ها دارای تضمین کامل کارکرد از طرف سایت تله ویکی استو دارای ضمانت کامل برگشت وجه در صورت هرگونه مشکل هستند
شماره های آمریکا هستند
اگر در حال حاضر یک سرور اختصاصی دارید که از آن به درستی استفاده نمی کنید، ممکن است از شنیدن کارهایی که می‌توان با این سرور انجام داد، شگفت‌زده شوید. نوین هاست قصد دارد تا در این مطلب شما را با برخی از این کار ها آشنا کند. با ما همراه باشید!
 
سرور اختصاصی ، سرور مجازي آلمان ، سرور مجازي المان ، سرور مجازي هلند
ادامه مطلب
مهاجرت از هاست اشتراکی به سمت سرور مجازي و هر آن چیزی که باید در این مورد بدانید
بیشتر
افراد حضور خود در دنیای آنلاین را با هاست اشتراکی آغاز می کنند. هر هاست
اشتراکی کنترل پنلی را هم در اختیار افراد قرار می دهد.  محبوب ترین و
پرکاربردترین کنترل پنل هایی که در هاست اشتراکی مورد استفاده قرار می گیرد
سی پنل و دایرکت ادمین است. این ها رابط کاربری عالی دارند و کار با آن ها
ساده و اسان است.  دیر یا زود سایت افراد رشد می کند و ممکن است برای
بهبود ش
تحقیق فضای مجازي، تکنولوژی جدا نشدنی فرمت فایل دانلودی: .rarفرمت فایل اصلی: docxتعداد صفحات: 17حجم فایل: 612 کیلوبایت قیمت: 3900 تومان
توضیحات:
تحقیق فضای مجازي، تکنولوژی جدا نشدنی، در قالب فایل Word و در 17 صفحه، مناسب برای ارائه های دانش آموزی.

بخشی از متن فایل:
در چند سال اخیر به دلیل استفاده زیاد از فضای مجازي ارتباط چهره به چهره کم شده و اعضای خانواده دچار بحران گفت و گو شده اند . امروزه گفت و گو در فضای مجازي بیشتر از گفت و گوی چهره به چهره محبوبی
شهربازی مجازي فناوریی است که در آن محیطی مجازي در جلوی چشمان کاربر قرار میگیرد. و براساس حرکت سر و بدن با آن محیط مجازي تعامل برقرار می کند. به عبارت دیگر هنگامی که یک فرد هدست شهربازی مجازي را بر روی سر خود نصب می کند، در جلوی چشمان خود محیطی را مشاهده می کند. که براساس تغییر موقعیت بدنش تغییر می کند. و ذهن انسان پس از مدتی می پذیرد که در یک محیط واقعی قرار گرفته است.
 
شهربازی مجازي یک فناوریی است که به کاربر امکان میدهد درمحیط شبیه سازی شده تو
محتوای دوره ضمن خدمت مجازي مهارت‌های حرفه‌ای و اداری کار با رایانه
کد استاندارد : 92003079مدت زمان دوره : 22 ساعتثبت در  ltms توسط سانیارویژه کلیه فرهنگیان محترم (اداری و  آموزشی) و دانشجویان دانشگاه فرهنگیانتاریخ ازمون 98/06/16  و 98/06/17
www.lmsins.ir
ادامه مطلب
بورس مجازي irvex چیست؟
یکی از اقدامات مهم و اثرگذار سازمان بورس؛ فرهنگ سازی با تالار مجازي بورس ایران است. تالار مجازي بورس ایران یا به اختصار irvex  با هدف ارائه آموزشهای عملی به علاقه‌مندان سرمایه گذاری در بورس، ازطریق شبیه سازی خرید و فروش سهام و واحدهای صندوق های سرمایه گذاری در فضای مجازي طراحی و پیاده سازی شده است.
خرید و فروش مجازي سهام در این تالار، برای همه امکان پذیر است. برای فعالیت در بورس مجازي ایران، شما نه نیاز به پول دارید و نه
یک مقام قضایی از بررسی تخلفات انتخاباتی در فضای مجازي خبر داد و گفت: هموطنان می‌توانند تخلفات انتخاباتی را به سامانه سجام ارسال کنند.
علی اصغر رفاهی، مدیر کل پیشگیری‌های مردمی معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم قوه قضائیه در گفتگو با خبرنگار مهر در پاسخ به این سوال که برخی از افراد و کاندیداهای احتمالی شروع به تبلیغات زود هنگام کردند، آیا این موارد مصداق جرائم انتخاباتی است و چگونه پیگیری می شود؟ گفت: تخلفات و جرائم  فرقی نمی کند در فضا
ما دیگر ما نیستیم! این را چند روزیست که فهمیدم.
چند روزی از قطع دسترسی به اینترنت میگذرد، غبار عجیبی گرفته اند دلها!! ما دیگر ما نیستیم ، ما نقابی از پروفایل های رنگین و هنری، پست های جذاب و بیوگرافی های دهان پر کن شده ایم. مدفون زیر تلنباری از مانیفست های روشنفکران مجازي و فیگورهای قهرمانان تناسب اندام و ژست های مختلف مدل های فشن و خبرهای دست اول و مهمی چون لباس جنجالی خانوم بازیگر و حرکت زشت بازیکن فوتبال!
حتی عشق هم از خاطرمان رفته است، مجا
VPS یا سرور مجازي چیست (کاربردهای خاص VPS کدام است)


vps چیست ؟ vps یا (virtual private server) بخشی از یک سرور اختصاصی است که توسط مجازي سازها ایجاد می‌شود.
منابع vps با توجه به نوع مجازي ساز می‌تواند اختصاصی و یا اشتراکی باشد.
VPS مخفف عبارت (Virtual Private Server) به معنای سرور مجازي» می‌باشد، بر روی هر ابر سرور چندین سرور مجازي قرار می‌گیرد که کاملاً دارای سیستم عامل و محیط ایزوله شده برای هر کدام از سرورهای مجازي می‌باشد. سرور مجازي اختصاصی (Virtual Private Server) ایده‌آل
یکی از موارد جالب توجه در شبکه‌های اجتماعی، تاثیر متقابل این فضاهاست بر کاربران فعال در آن‌ها. ما به عنوان فردی که در شبانه‌روز زمانی را صرف حضور مجازي در شبکه‌های مختلف می‌کنیم از آن‌ها اثر می‌پذیریم. این اثر معمولا به صورت ناخودآگاه است و تقریبا همه‌گیر. یعنی کم پیش می‌آید که انسان به تغییرات رفتاری خودش که نشات گرفته از حضور مجازي‌اش است پی ببرد. و کمتر پیش می‌آید که افراد بتوانند خودشان را از این اثرات دور نگه‌دارند.
ادامه مطلب
آموزش ساخت شماره مجازي رایگان برای تلگرام و سایر مسنجرها
 0

 
همون طور که می‌ دونید هنگام ثبت‌ نام در اپلیکیشن‌ های پیام‌ رسان و شبکه‌ های اجتماعی موبایلی مثل WhatsApp و Telegram، باید از شماره تلفن خودتون به عنوان شناسه برای ثبت‌‌ نام و ورود استفاده کنید؛ حال همیشه کاربرانی هستن که دوست ندارن از شماره اصلی خودشون برای این کار استفاده کنن و یا علاقه دارن که در کنار شماره اصلی چندین اکانت مختلف دیگه هم داشته باشن و برای انجام این کار، یکی از راه
رهبر معظم انقلاب :
انقلاب و نظام با خواست و حمایت مردم شکل گرفته و استمرار یافته اما مستکبران با وقاحت تمام مردم را به مقابله با همین نظام فرا می خوانند که لازم است مردم در مقابل این تبلیغات ایستادگی و علیه آن حرکت کنند و جوانان با هوشمندی، فضای مجازي را به ابزاری برای زدن تو دهنی به دشمنان تبدیل کنند.»
بعد از گذر از آموزش های راه دور که به صورت ارسال آموزش ها درب منزل دانش آموزان به صورت هفتگی یا ماهیانه صورت می گرفت و همه گیر شدن استفاده از اینترنت آموزش های مجازي نیز شروع به کار کردند .
کلمه آموزش مجازي یا vitrual learning و یا به عبارت دیگر آموزش الکترونیکی elearning خیلی زود در سایت های مختلف جا افتاد و افراد زیادی از این سیستم برای انتقال دانش خود استفاده کردند . این آموزش ها در ابتدا به صورت سایت های ساده html ساخته می شد و در اختیار کاربران قرار می گ
دیجیتال مارکتینگ چیست؟ | آموزش بازاریابی دیجیتال
در دنیایی که روز به روز به سمت مجازي شدن پیش می رود هر کسب و کاری لازم است حضور فعالی در فضای مجازي داشته و استراتژی های دیجیتال مارکتینگ مناسب را تدوین کند.بیشتر در اردامه ی مطلب.

ادامه مطلب
سقف آسمان مجازي یک محدوده مشخص از ابعاد است که می توان آن‌ها را با انواع نقش‌های گرافیکی بر روی آن‌ها به چاپ رساند، و یک تجلی متفاوت به فضاها با کمک نورپردازی LED داد.
سقف آسمان مجازي
البته نباید فراموش کرد که آسمان مجازي یکی از چیزهایی است که روی سقف کاذب انجام می‌شود و سقف‌های صوتی و همچنین نورپردازی و سقف دیگر پروژه‌های کار بر روی سقف. این ها ممکن است بیش‌ترین استفاده را در طول سال‌های اخیر در مکان‌هایی داشته باشند که هیچ پنجره و بسته
شاید نوشته ای نجوشید. شاید فکر خوبی جرقه نزد. ممکن است اصلا فکر نکرده باشم. (قال نویسنده: امان از مجازي) شاید هم هی تکرار می کنم. من هنوز همانم. همان که بیهوده نوشت و آشی می پخت که سبزیش را می سوخت. و همان که هی تکرار می کرد. هشتاد و پنج بار نوشت این جمله را. چون خاری در چشم. هر قدر روزهایم حاصل فشردن F5 بر روز قبل باشد، همان می شود که سی و شش به علاوه ی یک نوشته سابقم -گر چه در ظاهر تفاوت- اما حقیقتا یک چیز اند. من مجازي ام. بسیاری از ما سازنده ی یک جامعه
گروه تعلیم در فضای مجازي با محوریت ارائه محتوی الکترونیک و آموزش مدرن در فضای مجازي به عنوان نخستین مرکز فرآوری محتواهای الکترونیک و پاورپوینت های درسی آغاز به تکاپو نموده و توانسته در مدت فعالیت خویش موفقیت های کثرت را در زمینه جذب مخاطب از سراسر مملکت کسب کند.
با تغییر کتاب های درسی دبیرستان در جهت تولید این درونمایه برای کتاب زیست شناسی یازدهم (زیست یازدهم) اقدام به کار و جنبش نموده و اکنون فصل های مختلف پاورپوینت زیست شناسی مطالبی توضی
با سلام و احترام
لطفا همه برنامه هایی که به آنتن می
رسند را موظف کنید ضمن اینکه در فضای مجازي صفحه اختصاصی برنامه خود را
ایجاد کنند بخش های مهم هر قسمت از برنامه که پخش می شود را به صورت کلیپ و
پادکست های کوتاه صوتی و تصویری تقطیع نموده و بلافاصله پس از پخش برنامه
در صفحه مختص برنامه در شبکه های اجتماعی قرار بدهند.

مزایای طرح
با این روش مطالب مفید برنامه به آنتن محدود نشده و در فضای مجازي میان مخاطبان مختلف ضریب پیدا می‌کند.
انتشار کلیپ ها
سلام
احیانا شما تو خیابان ببینید ،چادر یه فردی رو از سرش می کشند (به وضوح این کار نمی کنند ،چون غیرت خود خانم به جوش میاد)یا مورد تمسخر بیش از اندازه قرار می دهند ،آیا واکنشی نشان نمی دهید؟؟؟
حالا با فضای مجازي با کلیپ ،متن،داستان ،رویا پردازی،دارند این کار انجام می دهند.
البته دود این کار هم تو چشم آقا و هم خانم میره
یعنی نمیخواهید واکنشی نشان بدهید؟؟؟
شاید یه جاهای بی اعتنایی جواب بده،یه جاهای برد کردند ارزش ها.یه جاهای بیان صحیح.
خوب ف
اگر علاقه داری تا با همشهریای بیرجندی خودتون در واتساپ یک گروه داشته باشید، پیشنهاد من به شما گروه واتساپ بیرجند است که واقعا هم یک گروه موفق بوده است.
گروه بیرجندی ها در واتساپ توانسته تا با استفاده از بچه های بیرجند یک گروه موفق باشه و در اینخصوص بسیار خوب عمل کرده که همه افراد هم در اینخصوص اظهار نظر کردند.
لینکدونی واتساپ بیرجند تا کنون تونسته به شدت پیشرفت های خوبی رو به دست بیاره و انشاالله بتونیم با کمک شما گروه رو به بهترین نحوه ادار
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب