نتایج پست ها برای عبارت :

اهمیت برنامه شبانه مراقبت از پوست

در مصاحبه زیر ، متخصص پوست ، روچو ردونو گیل در مورد آخرین تکنیک های جوان سازی پوست و روالهای مراقبت از پوست صحبت می کند. پوست زیبا پوست سالم است. برای سالم ماندن پوست ، نیاز به مراقبت های ویژه و توصیه های خوبی دارد. در مصاحبه زیر ، متخصص پوست ، روچو گیل ردوندو در مورد این مباحث جالب با ما صحبت می کند.
ادامه مطلب
انواع پوست های صورت و راهنمای جامع مراقبت از پوست و زیبایی
شناخت انواع پوست موجب می شود که شما جنس پوست خود را به خوبی بشناسید تا بتوانید راه های مراقبت از آن را هم بدانید و مواد مورد نیاز پوست
خود را هم استفاده کنید. اولین قدم برای مراقبت از پوست شناخت درست از نوع پوست است. شما باید اول ببینید پوست شما از چه نوعی است تا بتوانید
بهتر کرم ها رابرای مراقبت از پوست خود تهیه کنید. همه ی پوست های صورت نیاز به مراقبت دارند که اولین گام در مراقبت از پو
روش های شفافیت پوست در منزل
بعلاوه ، یک نکته اضافی برای مراقبت از پوست برای زمانی که وقت کافی برای صرفه جویی در اختیار دارید ، می باشد.کشت روزمره پوست شمابه عنوان یک علاقه مندان به مراقبت از پوست ، چیزی بهتر از نخوردن بعد از یک روز طولانی و لای کردن پوست من نیست. و از آنجا که سلولهای پوستی ما در عصر احیا می شوند ، این زمان اصلی برای تمرکز بر روی ترمیم آن است.
من شخصاً بعد از سالها جوش های نوجوانی پوست مستعد آکنه دارم. برای مقابله با این موضوع ، ر
راهکار مؤثر برای مراقبت از پوست
مراقبت از پوست صورت و بدن به ویژه بعد از ۳۰ سالگی باید بیشتر مورد توجه قرار گیرد. معمولاً در این دوران دچار تغییراتی می‌شوید که تا پیش از این سن با آن‌ها رو به رو نشده‌اید. اما برای مراقبت از پوست چه کنیم. جای نگرانی نیست؛ با چند راهکار ساده می‌توانید پوست جوان و شاداب داشته باشید. این مقاله را دنبال کنید تا همه‌ی روش‌های مفید را بدانید. فهرست زیر نکات مهمی است که برای داشتن پوست خوب باید بدانید.
ادامه مطلب
 چند روش مراقبت از پوست
مقدمهرژیم مراقبت از پوست من ، و به طور خاص روال مراقبت از پوست صبحانه من ، بر اساس فصول و وضعیت پوست من تمایل به تغییر دارد. وقتی بهار می رویم ، برای خلاص شدن از شر پوست خشک زمستان و استفاده از پایه های رطوبت (روغن های روغنی و سرم های مرطوب کننده) که سنگین تر (یا چرب) هستند نسبت به نمونه هایی که در زمستان از آنها استفاده می کردم ، بیشتر لایه برداری می کنم.
اما این فقط مربوط به محصولاتی نیست که من از آنها استفاده می کنم ، بلک
مراقبت های پوستی در منزل :
 
ممکن است شما شک کنید که پوست خشک ، روغنی یا حساسی دارید ، اما آیا نوع پوست خود را واقعا می شناسید؟ دانستن نوع پوست واقعی شما می تواند دفعه بعد که در راهرو لوازم آرایشی قرار دارید کمک کند. در حقیقت ، استفاده از محصولات نادرست - و یا حتی هک های رایج در اینترنت - برای نوع پوست شما می تواند آکنه ، خشکی یا سایر مشکلات پوستی را بدتر کند.
برای یادگیری ادامه دهید:
نحوه ساخت روال مراقبت از پوست خودنحوه درمان نگرانی های خاص پوست
روش های مراقبت از پوست در خانه
 
فقط به این دلیل که محبوب نیست به معنای کار کردن نیستهنگامی که روی پوست خود کار می کنید ، احتمالاً محبوب ترین و بهترین نتیجه پیشنهادی را که برای حل مسئله خاص پوست شما وجود دارد ، مانند درمان اسید سالیسیلیک برای آکنه یا سرم ویتامین C برای لکه بینی ، دنبال می کنید.
از همه گذشته ، چه چیزی برای صدها کار باید برای شما کار کند . درست است؟ اگر فقط تغییر شکل پوست ساده بود.
وقتی با یک محصول مراقبت از پوست مواجه هستید که مش
راز پوست زیبای ن گره‌ای  ن کره ای و کشور های آسیای جنوب شرقی، پوستی صاف، زیبا و بدون چین و چروک دارند. راز زیبایی پوست ن کره ای و این همه جوانی و پوست زیبا چیست؟ آن ها از انواع روغن های گیاهی، تونر ها و مرطوب کننده های طبیعی استفاده می کنند. مراقبت از پوست برای ن کره ای یکی از مهم ترین اصول حفظ و سلامت محسوب می شود که به طور مداوم و دائم صورت می گیرد. ن کره ای از انواع روش های سنتی و گیاهان معطر و مفید بر پوست صورت خود اعمال می کنن
فواید استفاده از پوست موز برای مراقبت از پوست
 
سلامت مو ، کمک های اولیه و بیشتر
مراقبت از پوست
سلامت مو
سفید کردن دندان ها
موز یک غذای خوشمزه و سالم است که حاوی فیبر ، مواد مغذی ضروری مانند پتاسیم و آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین C است.
هنگام خوردن موز ، اکثر افراد از پوست پوست خودداری می کنند. با این حال ، ممکن است مجدداً براساس ادعاهایی مبنی بر استفاده از لایه برداری موز ، انواع مختلفی را برای این موارد تجدید نظر کنید:
مراقبت از پوستسلامت م
فواید استفاده از پوست موز برای مراقبت از پوست
 
سلامت مو ، کمک های اولیه و بیشتر
مراقبت از پوست
سلامت مو
سفید کردن دندان ها
موز یک غذای خوشمزه و سالم است که حاوی فیبر ، مواد مغذی ضروری مانند پتاسیم و آنتی اکسیدان هایی مانند ویتامین C است.
هنگام خوردن موز ، اکثر افراد از پوست پوست خودداری می کنند. با این حال ، ممکن است مجدداً براساس ادعاهایی مبنی بر استفاده از لایه برداری موز ، انواع مختلفی را برای این موارد تجدید نظر کنید:
مراقبت از پوستسلامت م
در هنگام استفاده از محصولات مراقبت از پوست چه نظمی را باید دنبال کنم؟
 
این که آیا شما می خواهید یک روال ساده سه مرحله ای برای صبح یا زمان داشتن یک رژیم کامل 10 مرحله ای در شب داشته باشید ، نظمی که محصولات خود را در مورد آنها به کار می برید.
چرا؟ در صورتی که محصولات شما فرصتی برای نفوذ به پوست شما نداشته باشند ، روال مراقبت از پوست بسیار مهم نیست.
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نحوه لایه بندی برای حداکثر تأثیر ، مراحل که می توانید از آن پرش کنید ،
همه دوست دارند پوستی شبیه آینه» داشته باشند؛ اما متأسفانه بیشتر ما با پوست‌های چرب، آکنه، چروک یا لک‌هایی درگیر هستیم که به‌واسطۀ بالا رفتن سن یا دلایل دیگر روی صورت‌مان جا خوش می‌کنند. برخی معتقدند که داشتن پوست خوب ارثی است؛ پس ناامیدانه با وضعیت نامساعد پوست‌شان کنار می‌آیند. اگر شما هم این‌طور فکر می‌کنید باید بگوییم که سخت در اشتباه هستید. هرچند عامل وراثت و ژنتیک در وضعیت پوست بسیار اثرگذار است، اما روش‌های مراقبتی می‌توانن
راهنمایی مراقبت از پوست برای آقایان 
 
نکات حداقلی برای هر مردی که به دنبال سرمایه گذاری در مراقبت از خود باشدطراحی توسط Pichamon Chamroenrakاگر از مراقبت از پوست صرف نظر کرده اید ، وقت آن رسیده که صحبت کنیم. لازم نیست کارهای بیشتری برای ترمیم ، محافظت و حتی ترساندن لیوان خود انجام دهید. ما اساسی ترین تنظیمات را برای نتایج طولانی مدت توصیه می کنیم. بیاموزید که چگونه با شکستن برش ، اصلاح سوزش و آن خطوط ریز و درشتی که از هیچ کجا خبری نخواهد بود ، مبارزه
چند راه حل ساده برای مراقبت از پوست
با ادامه جنگ صلیبی برای محصولات زیبایی تمیز ، مواد تشکیل دهنده مراقبت از پوست که قبلاً استاندارد به حساب می آمدند به درستی مورد تردید قرار می گیرند.
به عنوان مثال پارابن ها را بگیرید. اکنون که می دانیم مواد نگهدارنده یکبار محبوب نیز به عنوان بالقوه سرطان زا درون ریز سرطان زا محسوب می شوند ، مارک های زیبایی آنها را از فرمول های خود حذف کرده و برچسب های بدون پارابن را به همه چیز می زنند. در مورد فتالات ، سولفا
می خواهید در مورد زیبایی و مراقبت از پوست بدانید؟
بررسی اجمالیپوست یکی از بزرگترین اعضای بدن است. به همین دلیل مراقبت از پوست شما می تواند به طور مستقیم بر سلامت کلی شما تأثیر بگذارد. پوست شما به عنوان سپر محافظ عمل می کند و در برابر عناصر بیرونی آسیب پذیر است. این بیش از آنچه فکر می کنید تحت تأثیر عوامل دیگر است. به عنوان مثال موارد زیر می تواند در سلامت کلی پوست شما نقش ایفا کند:
قرار گرفتن در معرض اشعه ماوراء بنفش در تختهای برنزه کنندهقرار گ
یک برنامه کامل و درست برای مراقبت از مو و داشتن موهای قوی و پرپشت
داشتن موهای سالم و زیبا راز تکمیل زیبایی چهره شماست پس باید به این عضو مهم اهميت خاصی قائل شوید؛ به جای صرف هزینه های زیاد در این بخش از سلامت پوست و موی نمناک روش های طبیعی را برای داشتن موهای زیبا به اشتراک می گذاریم. این نکات زیبایی ساده را دنبال کنید که همگی آنها تایید شده هستند و علمی.
ادامه مطلب
بدون شک پوست یکی از مهم‌ترین فاکتورهای ارزیابی زیبایی افراد، به خصوص خانم‌ها به حساب می‌آید. عوامل مختلفی وجود دارند که هم بر روی ویژگی‌های محافظتی پوست و هم زیبایی آن تاثیرگذارند. اگر افزایش سن و تاثیرات غیرقابل انکاری که بر روی شادابی پوست دارند را کنار بگذاریم، عواملی مانند تابش مستقیم نور خورشید، سردی و گرمی هوا، خشکی پوست، حساسیت‌ها و بسیاری از موارد دیگر می‌توانند به مرور پوست شما را در معرض مشکلات مختلف و گاها جدی قرار دهند.
اد
مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ
مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ تقریباً شبیه تاتو ابرو است ولی کمی حساس تر از تاتو ابرو می باشد. منتها بعد از عمل میکروبلیدینگ ابرو بسیار تیره تر به نظر رسیده و پوست زیرین آن قرمز می شود. 
پوست شما بعد از میکروبلیدینگ پس از ۷ تا ۱۴ روز مراحل ترمیم را طی می‌کند و پیگمنت ها کمرنگ تر شده و رنگشان طبیعی تر می شود
اجتناب از رطوبت
به مدت ۱۰ روز باید ناحیه میکروبلیدینگ شده را از رطوبت دور نگه دارید. 
هرگونه اصلاح
نکات ضد پیری که روال زیبایی شما را متحول می کند
 
 
1. پاک کننده ها
2. لایه برداری
3. سرم
4- مرطوب کننده
5- ضد آفتاب
6. مواظب خود باشید
می خواهید برای همیشه جوان بمانید؟ما نمی دانیم که چگونه ساعت را متوقف کنیم ، اما می توانیم به شما کمک کنیم دوربین ها و آینه ها را فریب دهید تا فکر کنید جوان تر هستید. در اینجا نکات اساسی برای به دست آوردن روال مراقبت از پوست مورد نیاز شما آمده است.
با یک پاک کننده ملایم بشوییدپاک کردن برای از بین بردن هرگونه محصولات مرا
بهترین شستشوی صورت برای پوست خشک
وقتی پوست خشکی دارید ، مرطوب کننده ممکن است محصولی باشد که برای بیشترین میزان به آن می رسید. اما شستن صورت می تواند به همان اندازه در زرادخانه مراقبت از پوست برای حفظ پوست به نظر برسد و بهترین احساس را داشته باشد.
در حقیقت ، انتخاب پاک کننده مناسب برای نوع پوست شما فقط ممکن است برای دستیابی به درخشش ، حتی تن پوست شما بعد از آن ضروری باشد.
به عنوان یک منبع کلینیکی مورد اعتماد در مورد اهميت یادداشت های پاک کننده
خوب و بد روغن لیمو برای پوست شما !
 
بر اساس تحقیقات علمی و حکایات حکایتی ، روغن لیمو در مورد مراقبت از پوست ممکن است مزایای زیر را داشته باشد:
جاذب
منبع ضد باکتریایی
ضد قارچ ، مانند ضد منبع مخمر کاندیدا
قابض
تهویه
معطر
به کاهش فشار خون کمک می کند
برای اطلاعات بیشتر در مورد کاربردها و اشکالات روغن لیمو در مراقبت از پوست ، خواندن را ادامه دهید.
یکی از راه هایی که میتوانید بعد از کاهش وزن سریع پوست خود را خوب نگه دارید استفاده از روغن لیمو می باشد
چگونه پوست خود را همیشه جوان نگه داریم ؟
اکنون بهترین پوست شما شروع می شودپیری: این فرایندی است که احساسات مختلط را به وجود می آورد. برخی از علائم به آرامی و نرم ظاهر می شوند ، در حالی که برخی دیگر می توانند توجه را جلب کنند. در بیشتر موارد ، توجه اولیه به درمانهای موضعی اولین خط دفاع همه جانبه است ، به ویژه برای کسانی که در دهه 20 و 30 خود دارند. اما اگر کرم های گران قیمت و لایه برداری شیمیایی دیگر مؤثر نیستند ، این راهنما برای شما مناسب است.
بیشتر
ما معتقدیم که سلامت و زیبایی مو تأثیر زیادی در زیبایی ظاهری ما دارد. ، پوست و ناخن ویتامین‌های Soft gel با روغن آرگان، باکتری قوی بیوتین برای مراقبت از مو و پوست و ناخن، ویتامین C برای تولید کلاژن و ویتامین E برای کمک به پوست پررنگ پوست، اسید هیالورونیک. آن‌ها حاوی توازن مناسب مواد مغذی برای کمک به مراقبت از موهای شاداب، ناخن های شاداب و پوست سالم هستند.
مو را چند بار در هفته شستشو دهید بخصوص افرادی که موهای چرب دارند اگر تند عمل شستشو را انجا
فشیال صورت : در واقع یک روش  درمانی - مراقبتی چند مرحله ای پوست است که موجب پاکسازی ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، اینکار موجب افزایش گردش خون مویرگی در پوست صورت و گردن ،  شادابی ، شفافیت ، آبرسانی پوست می شود و جوان سازی و زیبایی آن را تضمین می نماید .
به کمک مشاور زیبایی خود می توانید به پیشگیری و درمان چین و چروک ، لک، پوست خشک ، کم آب و دهیدراته ، چرب و آسیب دیده بپردازید و از چروک و پیری زودرس آن جلوگیری نمایید .
فشیال بهتر است زیر نظر یک
خواص گلاب برای پوست بسیار زیاد است. قرن‌هاست که مردم این سرزمین برای مراقبت از پوست خود از گلاب استفاده می‌کنند. امروزه در تمام دنیا هم خواص گلاب برای پوست صورت مورد توجه پزشکان و متخصصان زیبایی و سلامت قرار گرفته است. گلاب به علت داشتن خاصیت نرم کنندگی، آرام‌بخشی و جوان‌سازی، در محصولات آرایشی و بهداشتی و همچنین به صورت مجزا مورد استفاده قرار می‌گیرد. گلاب برای انواع پوست مناسب است که شامل پوست‌های خیلی حساس هم می‌شود. از دیگر فواید گل
بلغور جو دوسر !  یک درمان خانگی تسکین دهنده پوست
 
چگونه کار می کندشرایط درمان شدهایمنی جو دوسرمحصولاتی که می توانید خریداری کنیددر خانه درست کنیدحمام جو دوسر چیست؟از زمان باستان روم ، مردم از پوست جو دوسر برای مراقبت از پوست استفاده می کردند. امروزه فرمولاسیون های مخصوص جو دوسر در انواع محصولات مراقبت از پوست ، از لوسیون ها تا صابون های حمام استفاده می شود.
بلغور جو دوسر حاوی ترکیباتی است که خاصیت ضد التهابی و حفظ رطوبت دارند. می توانید وا
فشیال صورت :
 
در واقع یک روش  درمانی - مراقبتی چند مرحله ای پوست است که موجب پاکسازی ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، اینکار موجب افزایش گردش خون مویرگی در پوست صورت و گردن ،  شادابی ، شفافیت ، آبرسانی پوست می شود و جوان سازی و زیبایی آن را تضمین می نماید .
به کمک مشاور زیبایی خود می توانید به پیشگیری و درمان چین و چروک ، لک، پوست خشک ، کم آب و دهیدراته ، چرب و آسیب دیده بپردازید و از چروک و پیری زودرس آن جلوگیری نمایید .
فشیال بهتر است زیر نظر
فشیال صورت : در واقع یک روش  درمانی - مراقبتی چند مرحله ای پوست است که موجب پاکسازی ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، اینکار موجب افزایش گردش خون مویرگی در پوست صورت و گردن ،  شادابی ، شفافیت ، آبرسانی پوست می شود و جوان سازی و زیبایی آن را تضمین می نماید .
به کمک مشاور زیبایی خود می توانید به پیشگیری و درمان چین و چروک ، لک، پوست خشک ، کم آب و دهیدراته ، چرب و آسیب دیده بپردازید و از چروک و پیری زودرس آن جلوگیری نمایید .
فشیال بهتر است زیر نظر یک
Type the title hereدانستنی های دارویی در خانواده ها و مراقبت از پوست
با بالا رفتن الاسیته پوست به مرور کم میشه ،فاکتورهای محیطی مثل در معرض آفتاب قرار گرفتن و همچنین زنتیک ،نقش مهمی در زمان به وجود آمدن خطوط و چروک روی پوست ما دارن
پوست اطراف چشم به نظر میرسه که زودتر دچار این تغییرات میشه
چروک شدن زیر چشم ها یک پروسه نرمال پیر هست و با سن ارتباطی داره ولی میشه پیشگیری کرد و به تعویق انداخت این مشکل رو ـType the text here
بهترین روش های مراقبت از پوست سال 2019
 
 
تماس با همه گیرنده های درخشش: برای کسب اطلاعات در مورد مراقبت از پوست ، می توانید تمام بسته های فانتزی محصول را بخوانید. یا به سادگی از افراد واقعی مثل شما سرنخ بگیرید. با این وبلاگ نویسان آشنا شوید - و مسلماً دوستشان دارید - مجموعه بی پایان درمان ها ، لوسیون ها و معجون ها.
همه ساله صدها وبلاگ را شانه می کنیم تا مواردی را پیدا کنیم که برای آموزش ، الهام بخشیدن و توانمندسازی مواردی که از این طریق فراتر رفته
پوست ترکیبی
در پوست‌های ترکیبی پیشانی و بینی چرب است در حالی که قسمت‌های دیگر پوست مانند گونه‌ها خشک و تمیز است. پوست ترکیبی هم بخش‌های چرب دارد و هم بخش‌های خشک، برای همین هر قسمت نیازمند روش مراقبت خاص خود است.
پوست حساس
اگر پوستی حساس دارید ممکن است هنگام مالیدن پوست احساس خشکی و زبری کنید. از این گذشته وقتی برای مراقبت از پوست‌تان از محصولات و پاک‌کننده‌های اشتباه استفاده می‌کنید ممکن است پوست‌تان به آسانی تحریک و ملتهب شود. اگر
بهترین مرطوب کننده ها برای پوست خشک
بررسی اجمالی :
مرطوب کننده های با کیفیت می توانند به تسکین و ترمیم پوست خشک ، خارش دار و تحریک شده کمک کنند. اما با وجود بسیاری از مرطوب کننده های موجود در بازار ، چگونه می توان یکی از آنها را پیدا کرد که برای شما مفید باشد؟ این موضوع معمولاً به یک موضوع ترجیح شخصی می رسد. شما ممکن است انتخاب کنید که تعداد کمی در دست داشته باشید تا متناسب با نیازهای مختلف شما باشد. خواندن 10 مورد از بهترین مرطوب کننده های پوست
سفید شدن سریع  پوست 
 سفید شدن پوست‌های تیره آنقدرها هم که تصورش را می‌کنید کار سختی نیست. کافی است به برنامه منظمی که در ادامه به توضیح آن می‌پردازیم عمل کنید.
توصیه می‌کنیم در ابتدا صورت خود را شسته و در نور مناسب از چهره خود عکس بگیرید تا بعد از پایان برنامه بتوانید تغییرات پوست خود را به خوبی مشاهده کنید. 

ادامه مطلب
فشیال صورت : در واقع یک روش  درمانی - مراقبتی چند مرحله ای پوست است که موجب پاکسازی ، لایه برداری و تغذیه پوست می شود ، اینکار موجب افزایش گردش خون مویرگی در پوست صورت و گردن ،  شادابی ، شفافیت ، آبرسانی پوست می شود و جوان سازی و زیبایی آن را تضمین می نماید .
به کمک مشاور زیبایی خود می توانید به پیشگیری و درمان چین و چروک ، لک، پوست خشک ، کم آب و دهیدراته ، چرب و آسیب دیده بپردازید و از چروک و پیری زودرس آن جلوگیری نمایید .
فشیال بهتر است زیر نظر یک
سه نکته برای داشتن پوستی لطیف
 
  
 
نی که با وجود عیب های صورتشان زیبا جلوه می کنند، نی هستند که می دانند، پاک کردن، تقویت کردن و غذا دادن، رساندن مواد مغذی به پوست، سه اصل اساسی برنامه مراقبت از پوست است.برای این منظور به نکات زیر توجه کنید: برای مالیدن کرم به صورت، نوک انگشتان را با ملایمت و به صورت دایره وار از پایین به بالا روی صورت حرکت دهید تا کرم جذب پوست گردد. صورت را ماساژ دهید تا کرم جذب شود. حدوداً ۲۰ دقیقه طول می کشد تا کرم کام
مراقبت از دندان شیری به همان اندازه مهم می‌باشد که دندان‌های دائمی نیاز به مراقبت دارند و اگر به آن‌ها توجه نشود و مراقبت‌های لازم برای آن‌ها صورت نگیرد کودک شما دچار مشکلاتی می‌شود. عدم مراقبت از دندان‌های شیری باعث تاثیرات بدی بر روی فک و صورت و همچنین دندان‌های دائمی می‌شود و می‌تواند آثار مخربی را در پی داشته باشد. برای آگاهی بیشتر در زمینه مراقبت و اهميت دندان شیری کودک خود تا پایان مقاله با ما همراه باشید. 
برای دریافت مشاوره
درمان جوش های سر سیاه :
 
 
شستشوی صورت
اسید سالیسیلیک
رتینوئیدها
مرطوب کننده
محصولات غیر comedogenic
ماسک
روال مثال
اگر به تازگی از جوش های سر سیاه خلاص شده اید یا به آنها حرفه ای برخورد کرده اید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه از بازگشت آنها جلوگیری کنید. این مراحل را در برنامه روزانه مراقبت از پوست خود قرار دهید تا به پوست بدون سیاهی برسید.
دوباره سرسیاه چیست؟سر سیاه یک نوع متداول از لکه های آکنه است که وقتی منافذ با روغن اضافی (سبوم) و سلول های پوس
اسکالان چیست و فواید آن برای پوست و مو چیست؟
 
بدن شما از سیستم داخلی برای مرطوب کردن پوست شما استفاده می کند ، اما همیشه به ویژه پیرتر شدن ، هیدراتاسیون کافی را فراهم نمی کند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به سمت مرطوب کننده های خارجی روی می آورند.
یکی از مرطوب کننده هایی که ارزش توجه آن را دارند ، اسکالان است. این روغن روغن طبیعی شما را تقلید می کند و آن را نرم کننده عالی می کند. همچنین یک آنتی اکسیدان طبیعی است و خاصیت ضد توموری دارد و از
علت خارش پوست در شب؟
 
چرا این اتفاق می افتد و چه کاری می توانید در مورد آن انجام دهید
دلایل طبیعی
دلایل مرتبط با سلامتی
رفتار
چیزهایی برای جلوگیری از
چرا پوست شما در شب خارش دارد؟
 
پوست خارش در شب ، به نام خارش شبانه ، می تواند به اندازه کافی شدید باشد که به طور منظم خواب را مختل کند. چرا این اتفاق می تواند از دلایل طبیعی تا نگرانی های جدی تری در سلامتی باشد.
دلایل طبیعیبرای اکثر مردم ، مکانیسم های طبیعی می تواند خارش شبانه باشد. ریتم های شبان
اسکالان چیست و فواید آن برای پوست و مو چیست؟
 
 
اسکالن 
فواید پوستی
فواید مو
برای آکنه یا پوست روغنی
برای اگزما
خطرات 
بدن شما از سیستم داخلی برای مرطوب کردن پوست شما استفاده می کند ، اما همیشه به ویژه پیرتر شدن ، هیدراتاسیون کافی را فراهم نمی کند. به همین دلیل است که بسیاری از افراد به سمت مرطوب کننده های خارجی روی می آورند.
یکی از مرطوب کننده هایی که ارزش توجه آن را دارند ، اسکالان است. این روغن روغن طبیعی شما را تقلید می کند و آن را نرم کنند
در این مطلب که جمع آوری آن چندین روز به طول انجامیده است، با کمک تحقیقات جدید چندین مجله معتبر پزشکی دنیا، یک مقاله کامل از پماد یا کرم آلفا گردآوری کرده ایم. در این مطلب با موارد استفاده، عوارض جانبی، طرز و دوز مصرف و نکات مهم دیگر آشنا می شوید. دقت کنید در تحقیقات جدید برخی از نکاتی که در مطالب قدیمی وبسایت های فارسی راجب این کرم/پماد می خوانید رد شده اند.
شرکت آلفا تولید کننده محصولات بی نظیر مراقبت از پوست برای انواع پوست ها شامل پوست های
پوست ترکیبی
در پوست‌های ترکیبی پیشانی و بینی چرب است در حالی که قسمت‌های دیگر پوست مانند گونه‌ها خشک و تمیز است. پوست ترکیبی هم بخش‌های چرب دارد و هم بخش‌های خشک، برای همین هر قسمت نیازمند روش مراقبت خاص خود است.
ادامه مطلب
چگونه می توان آکنه روی پوست را درمان نمود ؟
 
آکنه یک اصطلاح گسترده برای لکه های صورت است ، مانند:
سرهای سفیدسر سیاهجوش هاآکنه اغلب با پوست روغنی همراه است. پوست روغنی هنگامی ایجاد می شود که غدد چربی بیش از حد سبوم تولید کنند. سبوم یک روغن طبیعی پوست است که پوست را روغنکاری و محافظت می کند. خیلی زیاد می تواند منجر به منافذ گرفتگی و برآمدگی آکنه شود.
حتی اگر پوست روغنی و آکنه اغلب دست به دست هم دهند ، آکنه نیز با پوست خشک ایجاد می شود.
هر چیزی که م
Sally B's Skin Yummies به عنوان یکی از اولین شرکت های مراقبت از پوست که محصولات خود را به دست آورده است و از مشهوریت Nationally EWG VERIFIED earn برخوردار است ، مفتخر است که به کورتنی کارداشیان و کارگروه محیط زیست (EWG) بپیوندد و از طریق #BeautyMadeBetter خود برای اصلاح آرایشی موضع بگیرد. کمپین.آیا می دانید که قوانین آرایشی و بهداشتی ایالات متحده از زمان رکود بزرگ تا حد زیادی بدون تغییر مانده است؟ نکته جالب تر این که کنگره آن را به مصرف کنندگان واگذار کرده است تا در مورد مواد
پاکسازی پوست در منزل
صورتت را بشوی
پاک کنید
یک مبارز آکنه بمالید
مرطوب کنید
لایه برداری
خوب بخوابی
به آرایش توجه کنید
دست نزنید
آروم باش
دوباره شکر را برش دهید
سیگار کشیدن را ترک کن
خط پایینبعضی اوقات دشوار است که بدانید پوست شما واقعاً باید تا حد امکان سالم باشد. ما هر روز با بازاریابی اعتیاد به مواد مختلف برای مراقبت از پوست و محصولات آرایشی و همچنین مشاوره در مورد تأثیرگذار در رسانه های اجتماعی و سایر معلمان زیبایی بمباران می کنیم.
بنابر
عادت های بهداشتی کودکان
 
شستن مو
حمام کردن
مراقبت از پوست
برای نوجوانان
بهداشت دهان
مراقبت از زیر بغل
شستن دست
ناخن ها
توالت
چرخه قاعدگی
عادت های بهداشتی خوب از اوایل شروع می شودداشتن عادت های بهداشتی خوب بیش از شستن دست ها است. به فرزندان خود بیاموزید که در سن جوانی یک روال بهداشت سالم داشته باشند می توانند عاداتی را ایجاد کنند که در طول زندگی آنها پایدار باشد. از این راهنمای سر تا پا استفاده کنید و به بچه های خود عادت های بهداشتی خوبی یاد
مجله سیب سبز - شقایق جعفری: در آغاز فصل گرم و تعطیلات که سفرها و گشت و گذار دوچندان می‌شود، مراقبت از پوست در برابر تابش مستقیم آفتاب توجه بیشتری می‌خواهد؛ فرقی ندارد که پوست‌تان خشک است یا چرب. 
ضدآفتاب‌هایی که در این مطلب معرفی کرده‌ایم، برای تمام پوست‌ها مناسبند و علاوه بر ضد لک بودن و محافظت در برابر نور شدید خورشید، مرطوب‌کننده‌های مناسب برای آبرسانی به پوست‌های آسیب‌دیده محسوب می‌شوند. پس با دقت در میان محصولات زیر بگردید و با
روغن CBD در مقابل بذر کنف:
در سال 2018 ، یک لایحه مزرعه تصویب کرد که کانابیدیول (CBD) تولید کنف صنعتی در سراسر کشور قانونی است. به همین دلیل ، "عجله سبز" از محصولات الهام گرفته از حشیش وجود دارد که بازار را سیل می کنند - از جمله محصولات زیبایی.
در حالی که CBD یک عنصر جدید برای بسیاری از مصرف کنندگان است (از آنجا که در حال حاضر با دسترس بیشتری قابل دسترس است) ، روغن کنف حدود ده ها سال است که در فروشگاه های مواد غذایی سالم برای آشپزی و مراقبت از پوست به فروش
گلاب؛ راز زیبایی و جوانی
خواص گلاب برای پوست به قدری زیاد است که سالیان متمادی است که انسانها برای مراقبت از پوست خود از گلاب استفاده می کنند. گلاب حاوی ویتامین های A، E و C بوده و برای انواع پوست مناسب است و گذاشتن آن بر روی پوست باعث شادابی و نشاط می شود.
گلاب، علاوه بر آنکه عطر و طعم بی نظیری دارد؛ برای تهیه بسیاری از دسرهای ایرانی نیز مورد استفاده قرار گرفته و خاصیت ضدعفونی کننده دارد و از ایجاد تحریکات پوستی جلوگیری می کند.
گلاب یکی از بهتر
بهترین شستشوی برای پوست های خشک :
 
چگونه انتخاب کردیمبرای خشکی پوست و آکنهبرای پوستهای خشک و حساسبرای پوست خشک و اگزماچگونه انتخاب کنیمنکات ایمنیبردناگر از طریق پیوندی در این صفحه چیزی بخرید ، ممکن است کمیسیون کمی بدست آوریم. چگونه این کار می کند
وقتی پوست خشکی دارید ، مرطوب کننده ممکن است محصولی باشد که برای بیشترین میزان به آن می رسید. اما شستن صورت می تواند به همان اندازه در زرادخانه مراقبت از پوست برای حفظ پوست به نظر برسد و بهترین احس
تشخیص نوع پوست
 
 
برای اینکه بتوانید به بهترین وجه از پوست خود مراقبت کنید لازم است ابتدا نوع آن را تشخیص دهید نوع پوست شما به میزان تولید چربی بستگی دارد ژن،رژیم،عوامل استرس زا،دارو و حتی مراقبت های پوستی روی تولید چربی پوست موثر می باشند برای اینکه نوع پوست خود را تشخیص دهید از خودتان بپرسید تست پوست بگیرید.
 

 
برای این کار صورت راشسته وبه آرامی خشک کنیدسپس مقداری کاغذ نازک یا دستمال مخصوص پاک کردن شیشه عینک برداشته و روی نقاط مختلف صور
علت خارش بیضه ها ؟!
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمول نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران خود بعد از پیاده روی در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث تمیز شدن آنها می شود.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقبت از منبع خار
علت خارش بیضه ها در اقایان ؟
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمول نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران خود بعد از پیاده روی در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث تمیز شدن آنها می شود.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقبت از
"مرکز مراقبت پرستاری آرامش"
✳✳با مجوز،رسمی✳✳
✴ارائه خدمات در سراسر استان تهران✴
▶باسابقه ای درخشان در زمینه مجری
▶تامین نیروی انسانی (روزانه و شبانه روزی)
مراقبت از سالمند(سالم/ایزیلایفی/لگنی/آایمری)
مراقبت از نوزاد و کودک توسط نیروهای آموزش دیده و قابل اعتماد توسط کودک یار و مادریار
▶همراه بیمار جهت بیمارستان و منزل
▶انجام امور منزل و آشپز
**بصورت روزمزدی/پاره وقت/روزانه/شبانه روزی**
"نیروهای جوان/ باتجربه/ تحصیل کرده و قابل
هنگام تدوین روال مراقبت از پوست شخصی ، مهم است که عملکرد پوست خود را در طول روز در مقابل شب هنگام تشخیص دهید. عواملی که تأثیر زیادی بر پوست می گذارد بین ساعات مختلف روز متفاوت است و محصولات مراقبت از پوست شما باید این موضوع را منعکس کنند.
روزدر طول روز ، پوست با عوامل خارجی و محیطی بمباران می شود. خورشید ، باد ، آلودگی و گرد و غبار می توانند بر روی بدن از نظر جسمی تأثیر بگذارند ، در حالی که استرس می تواند عوارض خاص خود را به همراه داشته باشد.
بار
مراقبت از پوست اخیراً به موضوعی داغ تبدیل شده است. دو گروه کلیدی که مصرف کنندگان به دنبال مزایای آن هستند ، جوان سازی و ناقص بودن در اصلاح محصولات مراقبت از پوست است. جوان سازی مراقبت از پوست مراحل و محصولات بیشتری به کارهای روزمره زیبایی اضافه کرده است. کارهای روزمره مراقبت از پوست دیگر محدود به پاکسازی و مرطوب کننده نیستند. مشتریانی که به دنبال جوانسازی هستند ، محصولات جدید ، قالبها و حتی فناوری جدیدی را به کارهای روزمره خود اضافه کرده ان
مرکز پرستاری و مراقبت آرامش
نگهداری ، مراقبت و پرستاری از سالمند و کودک در منزل
نگهداری از سالمندان در منزل ، پرستاری از سالمند در منزل و خانه ، مرکز نگهداری و پرستاری از سالمندان خانم و آقا در منزل ، نگهداری از کودکان در منزل ، پرستاری از کودکان در منزل ، استخدام پرستار سالمند و کودک در منزل تهران ، هزینه و قیمت نگهداری و پرستاری از سالمندان در منزل سال 98 ،نگهداری شبانه روزی از سالمند و کودک ، مراقبت از سالمند در منزل ، مراقب سالمند در منزل
مراقبت از پوست در فصل زمستان
 
 
شاید فقط زیر تیغ و برق آفتاب یادتان بیفتد که به داد پوست تان برسید و موقع سوز سرمای زمستان فقط دنبال یک جای گرم برای باز کردن یخ دست و پای تان باشیداگراین طوراست پس توصیه های متخصصان پوست رابشنویدتا کمی درباره پوستتان دچاروجدان درد شوید.
 
 
آنها می گویند هوای خشک زمستان و بادشدید این فصل می تواند باعث خشکی ترک خوردگی وخارش پوست شود شاید تابش نور خورشید این فصل خیلی شدید نباشد اما باز هم احتمال آسیب دیدن پوست
همه مردم گلاب را با عطر و بوی معطر آن می شناسند. گلاب (Rose Water) یک ماده ی شگفت انگیز است که در مراقبت از پوست بسیار مفید است. در واقع استفاده از گلاب به قبل از زمان امپراتوری روم برمیگردد، وقتی که کلئوپاترا (آخرین فرعون مصر باستان) از آن برای زیبایی استفاده کرد. گلاب برای پوست بسیار مفید است. در این مطلب این موضوع را بررسی میکنیم و به اینکه چرا گلاب بهترین ماده برای پوست است می پردازیم.
گلاب دارای خواص ضدالتهاب و غنی از آنتی اکسیدانهاست. گلاب پوست
همه مردم گلاب را با عطر و بوی معطر آن می شناسند. گلاب (Rose Water) یک ماده ی شگفت انگیز است که در مراقبت از پوست بسیار مفید است. در واقع استفاده از گلاب به قبل از زمان امپراتوری روم برمیگردد، وقتی که کلئوپاترا (آخرین فرعون مصر باستان) از آن برای زیبایی استفاده کرد. گلاب برای پوست بسیار مفید است. در این مطلب این موضوع را بررسی میکنیم و به اینکه چرا گلاب بهترین ماده برای پوست است می پردازیم.
گلاب دارای خواص ضدالتهاب و غنی از آنتی اکسیدانهاست. گلاب پوست
یکی از مشکلاتی که می توان گفت همه ما به نوعی آن را در زندگی خود تجربه کرده ایم بی خوابی شبانه است. خوابیدن ، بخشی از زندگی تمام افراد محسوب می شود و تنها زمانی به اهميت این مسئله پی می بریم که دچار مشکل در خواب می شویم. مشکل بی خوابی شبانه اغلب به صورت موقتی بوده و بیشتر در مواقعی روی می دهد که فرد دچار ناراحتی و هیجان شده باشد. البته معمولا با گذشت چند روز و بازگشت اوضاع به شرایط قبل ، این مشکل به صورت خود به خود برطرف می شود.

ادامه مطلب
مزایا و اثرات جانبی  اسید سالیسیلیک
 
پوست اسید سالیسیلیک روش جدیدی نیست. مردم بیش از 2،000 سال از منبع قابل اعتماد در درمانهای پوستی خود از لایه برداری اسید سالیسیلیک استفاده کرده اند. این اسید به طور طبیعی در پوست بید و برگهای زمستانی وجود دارد ، اما تولید کنندگان مراقبت از پوست نیز می توانند آن را در آزمایشگاه تولید کنند.
اسید سالیسیلیک متعلق به خانواده اسیدهای بتا هیدروکسی اسید است. بسیار مناسب برای چربی زدن روغن روی پوست است ، هنگامی که
علت پوسته پوسته شدن پوست
 
پوسته پوسته شدن پوست از بین رفتن لایه بیرونی اپیدرم در پوسته های بزرگ و در مقیاس است. پوست خشک و ترک خورده به نظر می رسد ، گرچه خشکی پوست همیشه مقصر نیست. پوسته پوسته شدن پوست نیز گفته می شود:
هتک حرمتافت مقیاسپوسته پوسته شدنپوست لایه برداریپوست پوسته پوسته شدهپوسته پوسته شدن پوست ممکن است فرد را به خود آگاهی دهد ، خصوصاً اگر روی دست ، پا ، صورت یا سایر نواحی قابل مشاهده باشد. مقیاس ها می توانند خارش و قرمز شوند و این
روش های درمان جوش های سرسیاه 
 
چسب بینی
شستشوی صورت
اسید سالیسیلیک
رتینوئیدها
مرطوب کننده
محصولات غیر comedogenic
ماسک
اگر به تازگی از جوش های سر سیاه خلاص شده اید یا به آنها حرفه ای برخورد کرده اید ، ممکن است تعجب کنید که چگونه از بازگشت آنها جلوگیری کنید. این مراحل را در برنامه روزانه مراقبت از پوست خود قرار دهید تا به پوست بدون سیاهی برسید.
دوباره سرسیاه چیست؟سر سیاه یک نوع متداول از لکه های آکنه است که وقتی منافذ با روغن اضافی (سبوم) و سلول ها
   **مرکز خدمات پرستاری آرامش**
 
                                 
                                 
                                  ✴✴با مجوز رسمی✴✴
 
با سابقه درخشان در زمینه مجری تامین نیروی انسانی (روزانه،شبانه روزی،مقطعی)
 
مراقبت از سالمند آقا و خانم (سالم،پوشکی،لگنی،آایمری،زخم بستر)
✅همدم و همخانه سالمند 
✅همراه بیمار در بیمارستان 
✅خدمه جهت انجام امور منزل (روزانه و شبانه روزی)
✅نگهداری کودک و نوزاد توسط مادریار و کودک یار (روزانه و شبا
 اگر می خواهید یک لایه برداری قوی از پوست تان انجام دهید تا به روشن شدن صورت و حذف سلول های مرده آن کمک کنید، پیشنهاد می کنیم از پوست گردو استفاده کنید. پوست گردو قابلیت های زیادی در لایه برداری و اسکراب پوست دارد.
 
 می‌توانید مقداری پوست گردو یعنی پوست چوبی آن را به‌خوبی آسیاب کرده تا به صورت پودر درآید و آن را در انواع ماسک و کرم های لایه بردار بریزید. این ماسک تمام سلول های مرده را به خوبی از بین برده و رنگ پوست را روشن می کند. همچنین باعث م
1- به جای آرایش به سلامت پوست صورت‌تان توجه کنید. شرط لازم و کافی برای استفاده نکردن از لوازم آرایش داشتن یک پوست سالم و باطراوت است. غذای سالم بخورید. بهداشت پوست‌تان را مراقبت کنید و مراقب جوش‌های مزاحم باشید.
 
2- پول لوازم آرایش را بدهید و یک صابون صورت خوب و یک شوینده مناسب برای پوست تهیه کنید.
 
3-یک لایه‌بردارملایم دارای spf بالا هم می‌تواند در صاف و سالم به نظر رسیدن پوست مفید باشد.
 
4-اغلب کرم‌های ضد پیری پوست برای خانم‌های زیر 30 سال
مراقبت از پوست دست و پا با استفاده از روشهای طبیعی
حتما تا به حال برای شما پیش آمده که گاهی اوقات به دلیل مشغله‌های مختلف و کمبود وقت نسبت به سلامت، رسیدگی و مراقبت پوستی خود کم‌توجه شده باشید. این نادیده گرفتن در بسیاری از مواقع برای مراقبت از پوست دست و پا صورت می‌گیرد و زمانی این بی‌توجهی خود را نشان می‌دهند که مشکلات پوستی به وجود آمده باشد. برخی از افراد اهميت چندانی برای پوست بدن خود قائل نیستند و تصور می‌کنند نباید برای داشتن پوست
مزایای مراقبت از پوست با ویتامین C
ویتامین C نام خود را به عنوان یک آنتی اکسیدان قدرتمند و مهم ، برای سلامتی بهینه پوست ضروری ساخته است. اسید L- آسکوربیک یکی از رایج ترین ویتامین C است که ما در تقویت کننده آنتی اکسیدان پوست خود از آن استفاده می کنیم و از مؤثرترین آنها است. تحقیقات نشان می دهد که اسید L- آسکوربیک می تواند:
آسیب های رادیکال را ترمیم کنید
رادیکال های آزاد سلول های ناپایدار هستند ، به این معنی که این الکترون کوتاه است که در اثر عوامل
علت خارش بیضه ها در بعضی از اقایان :
 
بهداشت نامناسب یا وضعیت پزشکی؟
پوسته پوستی که بیضه ها را در جای خود قرار می دهد ، خارش بر روی اطراف بیضه یا بیضه وجود دارد ، غیر معمولی نیست. تعریق در ناحیه کشاله ران شما در طول روز می تواند باعث خارش بیضه های شما بیش از حد معمول شود. حتی فقط چند روز استحمام نکردن باعث خارش آنها می شود تا تمیز نشوند.
اما سایر شرایط جسمی و پزشکی نیز می تواند باعث خارش بیضه شود. برخی از این شرایط ممکن است باعث شود شما برای مراقب
خویشاوندی به دلایل مختلف می تواند خشک شود ، و هنگامی که این اتفاق می افتد ، وقت آن است که شروع به فکر کردن در مورد چگونگی روال مراقبت از پوست خود کنید. یک راه حل ساده اضافه کردن یک سرم به ترکیب محصولات شما است. به طور معمول یک سرم بسیار سبک وزن و سریع جذب می شود و یک مشت بزرگ از رطوبت به پوست می افزاید. با این وجود در سالی B ، محصولات ما همیشه وظیفه مضاعف دارند و سرم های آنتی اکسیدانی ما نیز از این قاعده مستثنی نیستند. آنها به لطف عنصر قهرمان ، آلی
بزرگترین هدف کامو بیوتی حفظ احترام به مخاطبین است.در فضاهایی که امروزه شاپینگهای زیادی دیده میشوند، ماد رنهایت دقت و توجه به نوع ترکیبات محصولاتمون با تاییدیه های قوی و آنالیز شده در برترین لابراتورها محصولی را ارایه میدهیم که مصرف کننده در حین مصرف خودشو اطرافیانش بوضوح نتیجه تاثیر را بصورت ملموس حس کند
زیبایی حق مسلم شماست, بسته مراقبتی پوست با کامو بیوتی
هدف کارشناسان کامو بیوتی طبیعی ترین و ماندگار ترین تاثیر از مصرف برند کامو بیوت
پوست بینی سه نوع مختلف دارد
: ۱.نازک ۲.نرمال ۳.زخیم
در عمل جراحی نوع پوست بینی هیچ گونه تغییری نمیکند ولی نوع پوست بینی در نتیجه جراحی تاثیر زیادی دارد . افرادی که پوست بینی بسیار نازک یا بسیار زخیم دارند نتیجه دلخواه خود را از عمل به دست نمی آورند.
از معایت پوست نازک میتوان به این موضوع اشاره کرد که بعد از عمل عیب های ریزی که توسط جراح ممکن از به وجود بیاید فورا نمایان میشود ، این پوست بیشتر در معرض قرمز شدن و بروز مویرگ های روی پوست است و همچین
راهنمای استفاده از سرم ویتامین c
 
همه سرم های ویتامین C به طور مساوی ایجاد نمی شوند
این که آیا شما به دنبال ساده سازی روال مراقبت از پوست و یا تقویت آن هستید ، یک سرم ویتامین C ممکن است بلیط طلایی شما باشد. ویتامین C موضعی یک کارگاه چند منظوره است که می تواند پوست شما را محافظت ، ترمیم و تقویت کند.
اما ، مانند هر محصول ، همه سرمها برابر نیستند. مؤلفه هایی از قبیل نوع و غلظت ویتامین C ، لیست مواد تشکیل دهنده ، و حتی نوع بطری یا دستگاه پخش کننده مزای
بهترین داروی گیاهی برای پوست
ادویه جات می‌تواند نقش مهمی در طعم بخشیدن به غذاهای شما بازی کند اما این مواد طبیعی قادرند در مواد مراقبت پوست
نیز به کار روند.
به گزارش مشرق، بیشتر ادویه جات و گیاهان دارویی حاوی سطح بالایی از آنتی اکسیدان‌ها، مواد ضد التهابی و مواد مغذی
هستند که پوست و موی شما برای سلامت خود به چنین مواردی نیاز دارند.
ادامه مطلب
انواع پوست:
نوع پوست 1: پوست مختلط
 
پوست مختلط به خاطر این واقعیت این نام را دارد که ترکیبی از دو نوع پوست است: پوست معمولی تا خشک، و پوست چرب و لکه‌دار. پوست مختلط براق است و بخصوص در ناحیه T بین پیشانی، بینی و چانه، لکه‌های کوچک دارد. در مقابل، ناحیه گونه پوست معمولی تا خشک دارد. محصولی انتخاب کنید که بطور خاص برای نوع پوست شما ساخته شده باشد تا بتوانید بازسازی تعادل خود پوست را بهتر کنید.
پوست مختلط این طور است:
  درخشان و چربدارای لکه و کثیف
کرم ضد چروک و ۶ نکته مهم در تاثیر بیشتر آن
تمایل به جذابیت و زیبایی، موضوعی است که همیشه ما خانم ها را ترغیب به مراقبت و نگهداری از پوست و استفاده از کرم ضد چروک و این قبیل محصولات ضدپیری می کند. خوشبختانه امروزه روشهای بسیاری برای کاهش روند پیری صورت و چین و چروک در پوست وجود دارد که با استفاده از آنها بعد از شروع سن سی سالگی می توانید روند پیری صورت را بسیار کاهش دهید. 
ادامه مطلب
پن شستشوی صورت چیست؟
 
 
شستشوی صورت یکی از عوامل مهم در برنامه مراقبت از پوست است. اما بسیاری از افراد به آن توجهی نمی کنند و با ترکیباتی که به پوست آسیب می رسانند پوستشان را می شویند. یکی از مهمترین این ترکیبات صابون می باشد. صابون می تواند زیان هایی زیادی برای پوست داشته باشد. بدین ترتیب که پوست را یا بیش از حد خشک و یا بیش از حد چرب می کند. در ایان صورت پوست دچار چین و چروک ها و یا آکنه خواهد شد. بنابراین برای مراقبت از پوستتان باید پاک کننده ر
انواع پوست کدامند؟
 
 
چهار گروه اصلی پوست عبارتند از:1-پوست طبیعی و معمولی 2-پوست چرب 3-پوست خشک 4-پوست ترکیبی.برای تعیین نوع پوست صبح که از خواب بیدار شدید دستمال خشکی را روی پوست صورتتان بکشید اگر دستمال چرب شد پوستتان چرب است اگر روغن و چربی فقط در قسمت وسط دستمال جمع شد پوستتان ترکیبی است.
 

 
اگر روی دستمال چربی دیده نشد پوستتان یا خشک است یا معمولی اگر بعد از کشیدن دستمال بر صورتتان احساس کردید پوستتان کشیده شد و خشک شد پوستتان خشک است و ا
تشخیص انواع پوست و مراقبت های لازم
تشخیص انواع پوست
گاهی
محصولاتی برای مراقبت از پوست‌ انتخاب می‌کنید که از هر لحاظ محصولات
فوق‌العاده‌ای به نظر می‌آیند، اما وقتی که از آنها استفاده می‌کنید به این
نتیجه می‌رسید که مناسب پوست شما نیستند یا زمانی که برای تهیه  محصولات
آرایشی بهداشتی مراجعه می کنید، ابتدا از شما می پرسند چه نوع پوستی دارید؟
اگر نوع پوست خود را نمی شناسید توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی پوست
خود را به‌خوبی شناخته ت
تشخیص انواع پوست و مراقبت های لازم
تشخیص انواع پوست
گاهی
محصولاتی برای مراقبت از پوست‌ انتخاب می‌کنید که از هر لحاظ محصولات
فوق‌العاده‌ای به نظر می‌آیند، اما وقتی که از آنها استفاده می‌کنید به این
نتیجه می‌رسید که مناسب پوست شما نیستند یا زمانی که برای تهیه  محصولات
آرایشی بهداشتی مراجعه می کنید، ابتدا از شما می پرسند چه نوع پوستی دارید؟
اگر نوع پوست خود را نمی شناسید توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی پوست
خود را به‌خوبی شناخته ت
پرستار خصوصی برای نگهداری از سالمندان و افراد بیماری شغل پر استرسی است هم اینکه پرستار مادام در کنار بیمار است و هم اینکه مسئولیت نگهداری از او را بر عهده دارد.
 بسیاری از بیماری ها است که برای مراقبت از شخص بیمار لازم است افرادی که متخصص هستند از اون مراقبت کنند و یا برخی برای نگهداری از سالمندشان در منزل نیاز به یک پرستار مسئولیت پذیر و آگاه به وظایف خود دارند.
در پرستاری فردوس تدابیری در این خصوص اندیشیده شده است. مراقبین ما متعهد به کار
خواص آسپرین برای پوست و زیبایی
ماسک آسپرین و عسل فواید زیادی برای پوست‌های مختلف دارد، سلول‌های مرده پوست را از بین می‌برد و به شادابی و جوان‌سازی پوست کمک می‌کند، همچنین این ماسک خاصیت ضد عفونی کنندگی و ضد آکنه نیز دارد، تهیه ماسک عسل و آسپرین بسیار ساده است و موجب درخشندگی و طراوت پوست می‌شود.
وقتی شما آسپرین و عسل را با یکدیگر ترکیب می‌کنید ماسکی حاصل می‌شود که موجب از بین رفتن سلول‌های مرده پوست، درخشش و طراوت بیشتر می‌شود.
پوست صورت بسیار حساس است و نیاز به توجه و مراقبت خاص دارد.
مراقبت و پاکسازی پوست چرب یا پوست جوش‌دار از جمله مهم‌ترین راهکارها برای جوان و شاداب نگه داشتن پوست است.
شستشوی پوست چرب مستعد جوش
به گزارش مجله پیام دلتا؛ مهم‌ترین بخش مراقبت و پاکسازی پوست چرب جوش‌دار شستشوی مرتب پوست است. شستشوی صحیح پوست چربی و روغن را از روی پوست شما پاک می‌کند، آلودگی و کثیفی را از روی پوست شما برطرف می‌کند، پوست را شفاف کرده و آن را برای آرایش روزانه آماده
سلام علیکم :)
 
1- به این نتیجه رسیدم به سختی یک انسان معتاد به کارم. یعنی نمیتونم ده دقیقه یه جا بشینم و هیچ کاری نکنم. باید برای خودم کار تراشی کنم. هر چیزی. حتی اگه میخواد دیدن فیلم باشه. ولی باید یه کاری بکنم. :)
 
2- سوال دارم:
آقا چی کار میکنید طی شبانه روز وقت کم نمیارید؟ به نظرم به ساعت های شبانه روز من باید حداقل 7-8 ساعت زمان بیشتری اختصاص بدن. یعنی یک شبانه روز باید بشه 32 ساعت. با این اعتیاد به کارم هر چقدر میدوام بازم کار عقب افتاده دارم. (مگه
داشتن پوستی سالم و شاداب یکی از دغدغه‌های فکری خیلی‌ها، مخصوصاً خانم‌هاست و امروز برای رسیدن به این منظور، روش‌های مختلفی پیشنهاد می‌شود؛ متأسفانه با اینکه بازار لوازم‌آرایشی بهداشتی داغ است و خانم‌ها مشتری‌های اصلی و پر و پا قرص این مواد هستند اما متأسفانه اکثراً اطلاعات کافی در مورد این وسایل ندارند. میزان و نحوه مصرف نیز نیازمند داشتن اطلاعات ویژه‌ای است. شاید بتوانیم شمارا تا حدودی با دانستنی‌های لازم در این زمینه، آشنا کنیم.
چگونه می توان جوش های زیر پوستی را از بین برد !
 
 
فشردن یا ظاهر شدن
فشرده سازی گرم
برچسب آکنه
آنتی بیوتیک موضعی
روغن درخت چای
عسل خام
به متخصص پوست مراجعه کنید
چرا این جوش شکل گرفت؟جوش کور به آکنه هایی اشاره دارد که در زیر سطح پوست ایجاد شده است. اگرچه جوش از فاصله قابل توجه نیست ، اما می توانید توده را احساس کنید. این بیماری اغلب در اثر کیست یا گره ایجاد می شود.
این نوع آکنه ها از ترکیبی از سبوم (روغن) ، باکتری و خاک که در منافذ شما گرفتار می شون
قیمت: 25/000 تومان . کرم ترمیم کننده قوی دست و کوتیکول ناخن ددوسنس . افرادی که دارای پوست دست بسیار خشک هستند و در اثر استفاده مداوم از مواد شیمیایی و وسواس پوست دست آنها آسیب پذیر شده است، باید از محصولی برای مراقبت از دست های خود استفاده نمایند که به صورت عمقی سلول ها را نرم و مرطوب نموده و ترمیم نماید . کرم دست هندز ریپیر ددوسنس یک ترمیم کننده قوی است که پوست دست و اطراف ناخن را تغذیه و ترمیم می نماید . ابتدا مقدار کافی از محصول را روی دو انگشت ما
با مطالعه در مجلات معتبر پزشکی و علمی سراسر دنیا، اطلاعات جدیدی در مورد عادت های بسیار مضر برای پوست، مو و زیبایی خانم ها بدست آورده ایم که در این مطلب در اختیارتان قرار می دهیم. با ما همراه باشید.
دوباره با آرایش خوابیدید؟ آیا به استفاده از محصولات زیبایی منسوخ شده روی پوست ادامه می دهید؟ آیا ناخن هایتان را می جوید؟ آیا موهایتان را خیس شانه می زنید؟ اگر پاسختان مثبت است، حتما مراقب باشید! زیرا در حال انجام اشتباهات جدی هستید.خیلی از افراد ر
 
کاربران عزیز ، در این بخش جزوه آموزشی پرستاری مراقبت های ویژه در ۲۴۵ صفحه با فرمت پی دی اف در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جزوه آموزشی پرستاری مراقبت های ویژه،
در قالب pdf و در ۲۴۵ صفحه، شامل:
پرستاری داخلی-جراحی
بهداشت روان
مجموعه سوالات CCU
پاسخ های CCU
سوالات ICU و دیالیز
پاسخ های ICU و دیالیز
منابع
توضیحات:
نکات پرستاری مراقبت های ویژه همراه با بیش از ۶۰۰ سئوال تستی ب
 
کرم نرم کننده و مرطوب کننده
کرم نرم کننده و مرطوب کننده و همچنین ضد آفتاب برای حفظ و نگه داری و داشتن پوست سالم در حوزه بهداشت و سلامت پوست تولید می شوند که هر کدام با فرمول مخصوصی و بسته به نوع پوست، بعضی مناسب پوست های چرب ، بعضی برای پوست های خشک و بعضی برای پوست های حساس قابل استفاده می باشند.
تمامی افراد دارای نوع پوست های مختلف هستند ممکن است بعضی دارای پوست خشک و بعضی دارای پوست چرب و همچنین تعدادی دارای پوست معمولی باشند پس در انتخاب
پوست خشک 
مراقبت از پوست و انجام روش‌های صحیح برای حفظ سلامت آن اهميت بسیار زیادی دارد. این مراقبت در پوست‌های خشک اهميت ویژه‌تری دارد، زیرا پوست‌های خشک حساس‌تر بوده و شکننده‌تر هستند به همین علت زودتر دچار چین و چروک می‌شوند و تحریک‌پذیرتر هستند.
گاهی اوقات اینطور بنظر می‌آید که هرکاری هم انجام دهیم، باز هم موقع نگاه کردن به آینه پوستمان خشک و پیرتر از چیزی هست که بنظر می‌رسد. توجه کنید که مسئله فقط در مورد ظاهر نیست، بلکه مربوط به
 
پاورپوینت مراقبت های پرستاری از بیماری های پوست
دانلود فایل پاورپوینت آشنایی با مراقبت های پرستاری از بیماری های پوست،در حجم 32 اسلاید قابل ویرایش
مشخصات فایل

تعداد صفحات
32

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
pptx

دسته بندی
پزشکی

توضیحات کامل
پاورپوینت مراقبت های پرستاری از بیماری های پوست
فایل پاورپوینت آشنایی با مراقبت های پرستاری از بیماری های پوست،در حجم 32 اسلاید قابل ویرایش.
بخشی از متن:
بسیاری از بیماری های عمومی ممکن است با عوارض پوست
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که به مراقبت از پوستشان اهميت می دهند باید بگوییم جای درستی آمده اید؛ این مطلب دقیقا برای شماست! یکی از کرم های مراقبتی مهم برای پوست کرم آبرسان است. اگر آب کافی به پوست نرسد خیلی زود خشک می شود و طراوت و شادابی اش را از دست می دهد.
نکات مهم
کرم های آبرسان در واقع رطوبت از دست رفته پوست را به آن برمی گردانند و خشکی پوست را برطرف می کنند.
وقتی سلول ها دوباره مرطوب می شوند پوست از حالت خشکی بیرون می آید و شاداب می ش
مراقبت از پوست: 5 نکته برای پوست سالم
مراقبت خوب از پوست - از جمله محافظت در برابر آفتاب و تمیز کردن ملایم - می تواند پوست شما را سالم و درخشان نگه دارد.
توسط کارکنان کلینیک مایووقت لازم برای مراقبت فشرده پوست ندارید؟ شما هنوز هم می توانید با عمل به اصول اولیه خود را ترسو کنید. مراقبت مناسب از پوست و انتخاب سبک زندگی سالم می تواند به تأخیر در پیری طبیعی و جلوگیری از بروز مشکلات پوستی کمک کند. با این پنج نکته بی معنی شروع کنید.
1. از خود در برابر آف
حفاظت از پوست در برابر اشعه ماورای بنفش (UV)زینک اکسید، کم ضررترین ماده در کرم‌های ضد آفتاب است که از پوست در برابر اثرات مضر اشعه ماورای بنفش محافظت می‌کند. وقتی اشعه ماورای بنفش نور خورشید به پوست نفوذ می‌کند، بافت را تخریب می‌کند، سرعت پیرشدن پوست را افزایش می‌دهد و پوست را خشک می‌کند. همچنین خطر بروز سرطان پوست را افزایش می‌دهد.
چه عواملی باعث ایجاد پوست خشک می شود ؟
 
خشکی پوست ، که بعضاً به عنوان پوست خاکی شناخته می شود ، می تواند قسمت های مختلف بدن شما را تحت تأثیر قرار دهد. برای برخی افراد ، خشکی پوست فقط یک اذیت جزئی است. برای دیگران ، می تواند منجر به خارش ناراحت کننده ، ترک خوردگی یا سوزش شود. دلایل زیادی برای پوست خاکی وجود دارد ، از آب و هوا تا شرایط اساسی پزشکی.
بیایید برخی از دلایل پوستی پوست ، نحوه درمان آن و راه های جلوگیری از آن را بررسی کنیم. همچنین عادات رو
 
جوان‌سازی پوست چه‌طور؟ بسیاری از خانم‌ها با این امید روانه کلینیک پوست می‌شوند.
از این روش می‌توان در درمان چروک‌های سطحی و کم عمق پوست استفاده کرد.چند جلسه درمان در این مورد به‌کار می‌رود. فواصل درمان را می‌توان برحسب وضعیت بیمار تغییر دادو از هفته‌ای یک بار تا دو هفته یک بار فواصل را اضافه کرد.
چروک‌های خیلی عمیق با این روش درمان نمی‌شوند ولی قوام کلی پوست پس از چند جلسه درمان بهتر خواهد شدو پوست شفاف‌تر و محکم‌تر می‌شود. چون در
روش های سفید کردن پوست
خلاصهسفید کردن پوست به استفاده از محصولات برای روشن تر کردن قسمت های تیره پوست یا رسیدن به یک چهره سبک تر کلی اشاره دارد. این محصولات شامل کرم های سفید کننده ، صابون ها و قرص ها و همچنین درمان های حرفه ای مانند لایه برداری شیمیایی و لیزر درمانی هستند.
هیچگونه فواید سلامتی برای سفید کردن پوست وجود ندارد. نتایج تضمین نمی شوند و شواهدی وجود دارد که روشن شدن پوست می تواند منجر به عوارض و عوارض جانبی جدی شود.
از نظر پزشکی ، نی
یکی از عوملی که باعث نرمی و لطافت پوست شما می شود رساندن رطوبت کافی به پوست می باشد ، که اغلب به اشتباه، کارکرد آن را با آبرسان پوست یکسان می دانند، اما آبرسان پوست تفاوت بسیار عمده ای با مرطوب نگه داشتن پوست دارد
ادامه مطلب
 
 میکرودرم ابریژن چیست 
میکرودرم ابریژن به منظور جوانسازی پوست و شفاف سازی پوست مورد استفاده قرار می گیرد در این روش چین و چروک پوست و لکه های غیر مادرزادی از بین می روند و ظاهر زیبایی در پوست صورت ایجاد می شود. در این روش پوست فرد با یک ماده بی ضرر به نام پودر اکسید آلومینیوم در تماس بوده کریستال های ریز موجود در این ماده موجب سابیده شدن پوست می شوند و در نتیجه بافت های مرده از بین می روند و پوست صورت ترمیم می شود و فرد به یک پوست جوان و شاداب
درماتیت تماسی چیست؟
بررسی اجمالیآیا تاکنون از نوع جدیدی از محصولات مراقبت از پوست یا مواد شوینده استفاده کرده اید ، فقط برای اینکه پوست شما قرمز و تحریک شود؟ در این صورت ، ممکن است درماتیت تماسی را تجربه کرده باشید. این شرایط زمانی اتفاق می افتد که مواد شیمیایی با آنها در تماس باشید باعث ایجاد واکنش می شوند.
اکثر واکنشهای درماتیت تماسی شدید نیستند ، اما تا زمانی که خارش از بین نرود ممکن است ناخوشایند باشد.
علائم درماتیت تماسی چیست؟علائم در
رعایت مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد در میزان اثر بخشی لیزر بسیار تاثیر گذار است بنابراین اگر برای رفع موهای زائد لیزر درمانی انجام داده اید و هنوز راجع به مراقبت های بعد از لیزر اطلاعی ندارید پیشنهاد می کنم مقاله "مراقبت های بعد از لیزر موهای زائد" را مطالعه نمایید.
البته ما در مرکز لیزر موهای زائد آوا بیوتی طی جلسه مشاوره تمام اطلاعات لازم در زمینه مراقبت های پیش و پس از لیزر موهیا زائد را به مراجعنی محترم ارائه می دهیم.
 
دستگاه میکرودرم و این روش، واقعا پوست را شاداب‌تر می‌کند؟
در این روش با استفاده از دستگاهی خاص، نوعی کریستال بسیار ظریف از جنس اکسید آلومینیومبا فشار تنظیم شده‌ای با سطح پوست در تماس قرار می‌گیرد و تراش بسیار سطحیدر لایه‌های فوقانی شاخی پوست ایجاد می‌کند.  در ضمن یک مکش نیز روی پوست انجام می‌شودکه باعث جمع شدن کریستال‌ها از سطح پوست و همچنین بهتر شدن جریان خون به منطقه و فعال شدنسلول‌های فیبروبلاست و در نتیجه موجب ترمیم و طراوت پوس
کراتوز پیلاریس (پوست مرغی) شدن پوست ؟
 
کراتوز پیلاریس چیست؟
کراتوز پیلاریس یا "پوست مرغ" یک بیماری پوستی شایع است که باعث می شود لکه های برجستگی های خشن روی پوست ظاهر شود. این برجستگی ها یا جوش های کوچک در واقع سلول های مرده پوست هستند که به فولیکول های مو وصل می شوند. این برآمدگی ها گاهی به رنگ قرمز یا قهوه ای ظاهر می شوند.
پوست مرغ معمولاً در بازوها ، ران ها ، گونه ها یا دیده می شود. پوست مرغ مسری نیست و این برآمدگی ها معمولاً هیچ گونه نارا
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب