نتایج پست ها برای عبارت :

اینچئون اینچئون یارالیم

پاورپوینت بررسی و تحلیل فرودگاه بین المللی اينچئون

تاریخ ایجاد 04/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 35 اسلاید   قیمت: 7000 تومان   
 تعدادمشاهده  2
 
پاورپوینت بررسی و تحلیل فرودگاه بین المللی اينچئون فرودگاه بین‌المللی اينچئون» (Incheon International Airport)، بزرگ‌ترین فرودگاه کره‌ جنوبی و مهم‌ترین فرودگاه در سئول به حساب می‌آید. انجمن فرودگاه‌های بین‌المللی» از سال 2005 تا 2016، اينچئون را به عنوان بهترین فرودگاه جهان و اسکای ترکس» (Skytrax) نیز آن را به
جغرافیای کشور کره ی جنوبی دریک نگاه:(تقسیمات کشوری)
بر اساس آخرین تقسیمات کشوری، کرهٔ جنوبی از ۹ استان و ۲ شهر ویژه تشکیل گردیده که زیر نظر فرماندار انتصابی دولت مرکزی اداره می‌شوند و مشخصات آن‌ها به شرح زیر است:

توضیحات
شماره
نام
نوع
مساحت(کیلومتر مربع)
مرکز

1
سئول
شهر ویژه
614
-

2
بوسان
کلان شهر
373
-

3
دائگو
کلان شهر
-
-

4
اينچئون
کلان شهر
-
-

5
گوانگجو
کلان شهر
-
-

6
دائجون
کلان شهر
-
-

7
اولسان
کلان شهر
-
-

8
کیونگی
ایالت
10960
سوون

9
کانگوون
ایالت
16714
جغرافیای کشور کره ی جنوبی در یک نگاه:
کرهٔ جنوبی با ۱۰۰٬۲۲۲ کیلومتر مربع وسعت (صد و نهمین کشور جهان) در نیمکرهٔ شمالی، نیمکرهٔ شرقی، در شرق قارهٔ آسیا، در کنار دریای زرد (در غرب) و ژاپن (در شرق) و چین شرقی (در جنوب)، و در همسایگی کشور کرهٔ شمالی (در شمال) واقع شده‌است.
کرهٔ جنوبی بخش جنوبی شبه‌جزیرهٔ کره را در بر می‌گیرد، که تقریباً ۱۱۰۰ کیلومتر طول دارد. این شبه‌جزیرهٔ کوهستانی از غرب در کنار دریای زرد و از شرق در مجاورت دریای ژاپن (دریای شرق)
پاورپوینت بررسی مبانی نظری طراحی معماری فرودگاه

تاریخ ایجاد 04/07/1398 12:00:00 ق.ظ    تعدادبرگ: 55 اسلاید   قیمت: 8800 تومان   
 تعدادمشاهده  2
 
پاورپوینت بررسی مبانی نظری طراحی معماری فرودگاهبخشی از مطلبحمل و نقل هوایی که از پدیده های قرن  20 است با وجود عمر نسبتا کوتاه خود به واسطه ویژگیهای انحصاری خود مانند سرعت ، راحتی و ایمنی تحول چشمگیری در زندگی انسان بوجود آورده است ، و از طریق تسهیل ارتباطلات بین المللی و تاثیری که در عرصه های اقتصادی
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب