نتایج پست ها برای عبارت :

بادران گستران

خرابی لوله آب متاسفانه در بیشتر منزل ها فیس میدهد . عوارض آن را می شود به کیفیت یا این که کهن بودن لوله ها و شیرآلات ساختمانی اشاره نمود . ولی چه طور فساد لوله های آب را تشخیص دهیم؟ نکته ایست که در‌این نوشته ی علمی با ان اشاره خوا‌هیم کرد .
ادامه مطلب
امروز فیلمی دیدم از دوربین مداربسته‌‌ای، که در آن زنی می‌خواهد از خیابانی رد شود. و اگر توضیحات پایین فیلم را نمی‌خواندم، شاید هیچ‌گاه تا انتها نگاهش نمی‌کردم. چرا که هیچ‌ مسئله‌ی حیرت‌آوری در فیلم نبود.
زن دیگری از آن سوی خیابان می‌آمد این‌ور. رسید کنار زنی که ما فقط حجم سیاهی از او می‌دیدیم. انگار که آشنای دوری باشند یا همسایه‌ای. و شاید هم سری تکان دادند به هم که سلام. زنی که می‌آمد، خارج شد از کادرِ بی‌کیفیت تصویر.
و زنی که باد کم
اگر همین که همه این حق ُ به خودشون می‌دن که در مورد همه‌چیز اظهار نظر کنن، تنها دلیل‌م برای تنفر از شبکه‌های اجتماعی بود، باز برای تمایل به بازگشت به عصر پیام‌رسانی با دود کفایت می‌کرد.
اما این کلیشه مغزم ُ به مرز می‌رسونه. 
دسته بندی انواع سازها 
 

 
بهترین آموزشگاه موسیقی تهران-دسته بندی انواع سازها |آموزشگاه موسیقی در پاسداران
مقاله آموزشی موسیقی نوشته شده از آموزشگاه موسیقی ریتم آوا
دسته بندی انواع سازها
گیتار
یک ساز باستانی است که قدمت آن به   4600 سال قبل بر می ‌گردد. نظرات مختلفی در مورد تاریخچة آن وجود دارد.عده ‌ای اعتقاد دارند که گیتار از مصر سرچشمه گرفته و عده ‌ای منشأ آن را یونان می‌ دانند. یک سری هم معتقدند که پسوند تار در نام گیتار می‌تواند مو
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب