نتایج پست ها برای عبارت :

بخشدار مشگن

محمدمهدی لطفی با معرفی فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه و با حکم استاندار اصفهان به‌عنوان بخشدار جدید میمه منصوب شد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، ۲۵ فرودین ماه امسال در پی انتخاب شهرام آذرپی بخشدار سابق میمه به‌عنوان معاون عمرانی فرمانداری شهرستان تیران و کرون بعد از گذشتن چند روز از رفتن وی طی حکمی از سوی فرماندار سابق شهرستان شاهین‌شهر و میمه، محمد امیری تا انتخاب بخشدار جدید به‌عنوان سرپرست جدید بخشداری میمه انتخا
مدیرکل بحران استانداری خراسان رضوی بهمراه معاون مدیرکل بنیاد مسکن، معاون فنی فرمانداری سبزوار و بخشدار روداب از روند آماده سازی منازل روستائیان منطقه عشایری چاه تلخ که در بهار امسال منازلشان در اثر بارندگی تخریب شده بود بازدید کرد.
 
بخشدار مرکزی اندیکا گفت: خدمات بهداشتی و درمانی به شکل مطلوب در این شهرستان ارائه می‌شود.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
به گزارش پایگاه خبری آستاره نیوز، باقر اسماعیلی زاده بخشدار مرکزی اندیکا گفت: جمعیت اندیکا نزدیک به ۴۸ هزار نفر است که خدمات بهداشتی و درمانی به شکل مطلوب در این بخش ارائه و همه از این خدمات بهره مند می‌شوند.
او افزود: شهرستان اندیکا ۳ بخش دارد که هر ۳ بخش درمانگاه دارند که آن ها خدمات درمانی  به مردم ارائه می‌کتتد و در مراکز درمانی پ
بخشدار آب پخش گفت:  مدیران دستگاه هایی اجرایی بخش به کتاب و کتابخوانی اهتمام ویژه داشته باشند و در راستای بسط و گسترش فرهنگ کتاخوانی در جامعه تلاش کنند.
به گزارش سفیر جنوب؛علی تنگ ارمی در نشست انجمن کتابخانه عمومی بخش آب پخش اظهار داشت:کتاب وسیله ای است که دانش بشری به مدد آن از تباه شدن مصون می ماند و به آیندگان منتقل می شود.
وی افزود:بی شک، هیچ ذخیره و میراثی سودمندتر و با ارزش تر از کتاب نیست؛ چرا که کتاب، مایه آرامش روحی انسان است.
تنگ ارم
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی مهدی امانی مسئول کتابخانه دانش تجرک به دیدار بخشدار جدید بخش پیشخور جناب آقای فتحی رفتند و ضمن عرض تبریک به مناسبت انتخاب ایشان به معرفی کتابخانه و خدماتی که کتابخانه به کل بخش ارائه میدهد پرداختند.
در اولین روز از هفته دولت،مسئولان بخش و شهر آب پخش،با حضور در منزل خانواده شهید والامقام حسن اخلاقی،با پدر و خواهران این شهید دیدار و گفتگو کردند.
به گزارش سفیر جنوب؛صبح شنبه دوم شهریور ماه و در اولین روز از هفته دولت،بخشدار،شهردار و مدیران اجرایی بخش آب پخش در منزل ابوی بزرگوار شهید اخلاقی حضور یافته و با خانواده این شهید بزرگوار دیدار و از آنها تجلیل کردند.
در این دیدار بخشدار و شهردار با اهدای لوح تقدیر از پدر بزرگوار این شهید تجلیل کرد
در دومین روز از هفته دولت؛بخشدار،شهردار و مسئولین شهر آب پخش با خانواده شهید مرتضی رضایی قلایی دیدار کردند.
در این دیدار،بخشدار و شهردار آب پخش با اهدای لوح تقدیر از پدر و مادر شهید تجلیل کردند.
همچنین طرح های اداره برق نیز در این روز افتتاح شد.
سه ترانس برق با اعتباری بالغ بر 670 میلیون تومان و طرح توسعه شبکه با اعتباری بالغ بر 1 میلیارد و 500 میلیون تومان افتتاح و مورد بهره برداری قرار گرفت.
دیدار با خانواده دو مددجوی بهزیستی از دیگر برنامه ها
پیام تبریک بخشدار امامزاده به مناسبت روز ملی روستا
به گزارش روابط عمومی بخشداری امامزاده؛ احمدرضا اصغری،بخشدار امامزاده، در پیامی 15مهر ماه، روز ملی روستا را به تمامی روستائیان تبریک گفت:
بسمه تعالی
روستا و روستایی یعنی صداقت و صمیمیت، زیبایی، تدیّن، سادگی، راحتی، فراغت، منظره‌های دلگشا، آزادی، صفا و آرامش.
اینجانب، پانزدهم مهرماه؛ روز ملی روستا را به مردان؛ ن؛ کشاورزان؛ دامداران؛ باغداران؛ کارگران؛ معلمّان؛ دانش آموزان؛ پیشکسوت
 
بخشدار چلو اندیکا گفت: پذیرش رایگان بیماران با حضور یک گروه جهادی پزشکی در این بخش آغاز شد.
سعید بلدی امروز چهارشنبه اظهار داشت:این گروه جهادی شامل دانپزشک، متخصص اطفال، داخلی، ن، چشم، قلب و فیزیوتراپی هستند.
وی افزود: گروه داندانپزشک این گروه جهادی از ۲۵شهریور تا جمعه ۲۷شهریور به بیماران در مرکز بهداشت و درمان زاووت خدمات رایگان ارایه می دهند.
بخشدار چلو ادامه داد: پزشکان متخصص این گروه جهادی نیز روز جمعه ۲۷ شهریور بیماران را در دبیر
حریق در لنج باری فایبرگلاس در جزیره هرمز که به علت اتصال برق در موتورخانه رخ داده بود، مهار و اطفا شد.
بخشدار جزیره هرمز در خصوص جزئیات این حادثه در گفت و گو با ایسنا، گفت: غروب گذشتته(۲۸ مهرماه) یک لنج باری فایبرگلاس به علت اتصال برق در موتورخانه دچار حریق شد.سید مجدالدین حسینی با بیان اینکه این لنج ۳۰۰ تنی باری متعلق به یکی از شهروندان هرمزی بود، خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه این لنج از مواد فایبرگلاس بود، خاموش کردن آن با مشکل مواجه شد.وی ا
دومین جشنواره کاچی روستای فمی در دیماه سالجاری برگزار می شود
جلسه برنامه ریزی دومین جشنواره کاچی فمی با حضور اصغری ، بخشدار امامزاده ، مسئولان ادارات  فرهنگ و ارشاد اسلامی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری شهرستان نطنز ، دهیار و شورای اسلامی روستا در بخشداری امامزاده برگزار گردید.
در این جلسه احمدرضا حسن پور، رییس شورای روستا به عنوان دبیر جشنواره انتخاب گردید.
روابط عمومی بخشداری امامزاده
 
    
  
  
بخشدار جدید قلعه نو منصوب شد!   شهر ری و شمیرانات 
 
 
 
.شهرری- کیهان /استاندار تهران با صدور حکمی ' علیرضا صادقی' را به عنوان بخشدار جدید بخش قلعه نو در شهرستان ری معرفی و منصوب کرد.
 
به گزارش ایسنا، فرماندار ویژه شهرستان ری روز پنجشنبه در مراسم تودیع و معارفه بخشدار جدید قلعه نو اظهار داشت: خدمات رسانی به مردم در حوزه های مختلف از هر موضوعی مهمتر است، چرا که مدیران برای خدمت رسانی به مردم انتصاب می شوند. 
هدایت الله جمالی پور تاک
دانش آموزان عزیز به شهر باجغلی خوش آمدید . 
شهر باجغلی با جمعیت ۲۵۰ نفر در خوراسگان اصفهان قرارگرفته است.این شهر، دارای ۳ بخش چهارم پنجم و ششم می باشد که هر بخش توسط یک بخشدار اداره می شود. شهرداری شهر دارای چندین کمیته مجزا می باشد که انتخاب و شروع به فعالیت می کنند. 
شهر با همکاری اعضای شورای شهر و شهردار مدیریت گردیده و در راس آن مدیریت دبستان قرار دارد. دانش آموزان باید تلاش کنند، دست در دست هم به آبادانی و ارتقای هرچه بیشتر شهر خود کمک کن
دهیار روستای رزق آباد از سرکشی خانواده شهید صادقی همراه با عطرافشانی و گلباران مزارشهدای روستادر عصر امروز خبرداد:به گزارش پایگاه خبری ترشیز اسپورت از کاشمر :محمد قالیباف دهیار روستای رزق آباد گفت : روز پنج شنبه مورخ ۹۸/۷/۴ به مناسبت هفته دفاع مقدس در بخش مرکزی شهرستان روستای رزق آباد مراسم عطر افشانی و گلباران مزارشهدای این روستا در عصر با حضور بخشدار محترم مرکزی ، دهیاران بخش مرکزی و دهیار و اعضای شورای اسلامی رزق آباد، بسیجیان پایگاه ب
همزمان با هفته دولت ، پروژه روکش آسفالت بلوار بسیج و بلوار امام ای به طول 2 کیلومتر و مساحت 20000 مترمربع با هزینه ای بالغ بر 9 میلیارد ریال ، با حضور مدیرکل محترم دفتر هماهنگی امور اقتصادی و بین الملل استانداری اصفهان ، فرماندار محترم شهرستان نطنز ، بخشدار محترم بخش امامزاده ، جمعی از مسئولین ادارات شهرستان و خانواده معظم شهدای شهر خالدآباد افتتاح و به بهره برداری رسید.
این جشنواره که به معرفی و دیده شدن این میوه در استان و کشور اختصاص داشت با حضور مسئولین استانی ، نماینده فرماندار شهرستان سرباز، خبرنگار صدا و سیما شبکه استانی در شهرستان سرباز،بخشدار پیشین،رئیس جهاد کشاورزی شهرستان سرباز،بخش پیشین و کشاورزان نمونه در سالن اجتماعات کتابخانه عمومی شهر پیشین برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۱۶ کیاسر، ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ( ۳ آذر ۱۳۹۳ ) جلسه ی شورای اداری بخش با حضور حجت الاسلام تیموری امام جمعه کیاسر و امینی بخشدار چهار دانگه و فرماندهی نیروی انتظامی و روسای ادارات منطقه به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۱۶ کیاسر برگزار گردید.
در این مراسم ابتدا صمصام الدین عالمی ریاست مرکز، گزارشی از فعالیت های سال جاری و برنامه های مرکز ارائه داد
★پیام تشکر★
بدینوسیله از  مهندس عابدی معاون محترم استاندار، جناب اقای حجت الاسلام مرتضایی نیا امام جمعه محترم زیرکوه ، دکتر دهقانی رئیس شبکه علوم پزشکی استان  ، جناب اقای مهندس عربشاهی فرماندار محترم زیرکوه ، جناب اقای موهبتی مشاور اجرایی استانداری ،جناب اقای صفاجو بخشدار محترم شاسکوه ، جناب اقای دکتر ناصری رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان ، مهندس رجبی ریاست اداره منابع طبیعی ، شورای شهرستان زیرکوه ، شورای بخش شاسکو ، مسئولین ادارات
مشهد- ایرنا- بخشدار کوهسرخ از توابع شهرستان کاشمر گفت: یکی از کارگران سنگ معدن روستای سنجدک جان خود را بر اثر سقوط از ارتفاع از دست داد.
مجید کاریزنویی جمعه شب در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس گزارش های اعلام شده این راننده وانت در حال حمل دستگاه برش به قله کوه بود که به دلیل نامشخصی کنترل خودرو از دست وی خارج شد و از ارتفاع ۲۰۰ متری سقوط کرد.وی ادامه داد: این فرد ۲۴ سال سن داشته و علت خارج شدن کنترل خودرو از دست وی توسط مراجع ذیصلاح د
طر ح های اجرایی در آموزشگاه
برگزاری بازارچه میلاد و شرکت فعال اولیاء در راستای شعار سال
برگزاری کارگاه تولید گل های زینتی
 
برگزاری مهمانی شهداء
برپایی نمایشگاه دیروز ما امروز ما فردای ما حضور مسئولین استانی مدیر کل تربیت بدنی استان بخشدار جونقان و مسئولین شهرستانی و شهر چلیچه بازدید مسئولین از نمایشگاه طرح جمع آوری زباله های محوطه امامزاده سید سعید چلیچه در راستای حفظ محیط زیستطرح استفاده مجدد از زباله های دور ریز جهت تحویل به بهزیستی
در راستای ایجاد انگیزه برای دانش آموزان و همچنین آماده کردن آنها جهت برگزاری انتخابات در آینده و تمرین دموکراسی انتخابات شورای دانش آموزی در مدرسه ارشاد  به صورت نمادین با حضور  امام جمعه ، بخشدار و معاونت آموزشی و کارشناس مسول متوسطه دوم اداره آموزش و پرورش در بخش باباحیدر برگزار گردید.
 
برگزاری انتخابات شورای دانش آموزی هر ساله در آموزشگاه شور و نشاط بر پا می کند امسال نیز به رسم هر سال انتخابات شورای دانش آموزی در آموزشگاه برگزار گردید از روند اجرای انتخاباتجناب آقای فتحی کارشناس اداره کل ،آقای رشیدی معاون آموزش اداره شهرستان فارسان،ا آقای بزرگنیا کارشناس امور فرهنگی شهرستان ،مام جمعه شهر جونقان ،بخشدار شهر جونقان بازدید به عمل آوردند سخنرانی امام جمعه شهر جونقان در برنامه های آغاز انتخابات برگزاری انتخابات شورای دا
مهندس سعید چیتی بخشدار مرکزی و  رییس هیات ورزش روستایی و بازی های بومی محلی شهرستان کاشمراز درخشش ورزشکاران روستایی شهرستان کاشمر دربخش آقایان در اولین المپیاد مسابقات ویژه خانه های  ورزش روستایی شهرستان ها در  منطقه ۱ خراسان رضوی به میزبانی تربت حیدریه خبر داد :
رییس هیات ورزش روستایی و بومی محلی کاشمر افزود: نخستین المپیاد خانه های ورزش روستایی منطقه یک خراسان رضوی  گرامیداشت هفته دفاع مقدس در بخش آقایان به میزبانی تربت حیدریه برگزار
به گزارش پایگاه خبری چهاردانگه ساری، به نقل از روابط عمومی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۱۶ کیاسر، ساعت ۹ صبح روز دوشنبه ( ۳ آذر ۱۳۹۳ ) جلسه ی شورای اداری بخش با حضور حجت الاسلام تیموری امام جمعه کیاسر و امینی بخشدار چهار دانگه و فرماندهی نیروی انتظامی و روسای ادارات منطقه به میزبانی مرکز آموزش فنی و حرفه ای شماره ۱۶ کیاسر برگزار گردید.در این مراسم ابتدا صمصام الدین عالمی ریاست مرکز، گزارشی از فعالیت های سال جاری و برنامه های مرکز ارائه داد
20/08/98دوشنبه
به مناسبت بزرگداشت هفته کتاب وکتابخوانی برگزار میشود:
برگزاری نمایشگاه کتاب به مناسبت هفته کتاب وکتابخوانی در شبستر
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان شبستر در آستانه هفته کتاب وبه مناسبت بزرگداشت این ایام وجهت سهولت دسترسی آسان وارزان علاقه مندان به کتاب ومحصولات فرهنگی نمایشگاه کتابی با همکاری اداره ارشاد اسلامی،شورا وشهرداری شبسترب
ا حضور حجت الاسلام والمسلمین محمدزاده امام جمعه شبستر،مهندس عبدالله
فرماندار مهریز در پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان گفت: شناسایی و جهت دهی خیران در ساخت کتابخانه، کمک به بازسازی فضاهای موجود، اهداء کتاب های جدید می تواند کتاب و کتاب خوانی را در روستاها رونق بخشد.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه­ های عمومی شهرستان مهریز، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز روز چهارشنبه چهار دی ماه با حضور رضا زارع زاده، فرماندار مهریز؛ مهدی دهقان زاده، بخشدار مرکزی مهریز، محمدجواد ب
به نام خدا
ون انقلابی حافظان نظام اسلامی.
اگر یک نگاه اجمالی به پیروزی های جوامع اسلامی در طول تاریخ داشته باشیم می بینیم که عالمان دینی نقش به سزایی در این پیروزی ها داشته اند.در راس همه انقلاب های کوچک و بزرگ این ت بود که سکانداری حرکت های انقلابی را بر عهده گرفت . پس برای حفظ این دست اورد های مهم بی شک حضور پر رنگ این قشر برای هدایت جامعه بر اساس اصول اسلامی لازم و ضروری است .
دشمنان برای فروپاشی این انقلاب ها در قدم اول ، سنگ
هم‌زمان با شروع آغاز سال تحصیلی جدید، فرماندار شاهین‌شهر و میمه از برنامه‌های مبتنی بر سند تحول بنیادین(مجموعه انتظارات از مدارس) رونمایی کرد.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، هم‌زمان با سراسر کشور آیین نواختن زنگ مهر، ایثار و مقاومت  با حضور فرماندار ، امام‌جمعه شاهین‌شهر، بخشدار مرکزی، مدیران و خانواده‌های معظم شهدا و ایثارگران و اولیاء دانش آموزان شهرستان شاهین‌شهر و میمه در هنرستان دخترانه آل یاسین شاهین‌شهر برگزا
فرماندار زرند در همایش دهیاران شهرستان تاکید کرد:
روحیه مطالبه گری دهیاران جهت تحقق توسعه روستایی
فرماندار زرند در همایش دهیاران شهرستان گفت: تقویت روحیه مطالبه گری و پیگیری مشکلات روستاییان توسط دهیاران، از مهمترین ویژگی های تحقق توسعه بیش از پیش روستایی میباشد.
فرماندار زرند در همایش دهیاران شهرستان گفت: تقویت روحیه مطالبه گری و پیگیری مشکلات روستاییان توسط دهیاران، از مهمترین ویژگی های تحقق توسعه بیش از پیش روستایی میباشد.به گزارش ر
بوسیله گزارش همشهری انلاین به نقل از ایرنا،  مجید خورشیدی در سمینار آموزشی توانمندسازی و توان افزایی مهارت های رفتاری و شغلی ویژه بانوان بخشدار، دهیار و مشاوران امور بانوان و قوم فرمانداران شهرستان تنگستان افزود: این موضوع علامت از اعتنای مدیریت استان به مساله شایسته سالاری بانوان دارد. وی اشعار کرد: درون انتصاب بانوان باید نهایت دقت اجرا شود چون غم باید مستمری خویشتن را به عطا عمل دهند و هم باید خوش نویسی را برای محضر دیگر بانوان توانم
فرماندار زرند در همایش دهیاران شهرستان تاکید کرد:
روحیه مطالبه گری دهیاران جهت تحقق توسعه روستایی
فرماندار زرند در همایش دهیاران شهرستان گفت: تقویت روحیه مطالبه گری و پیگیری مشکلات روستاییان توسط دهیاران، از مهمترین ویژگی های تحقق توسعه بیش از پیش روستایی میباشد.
فرماندار زرند در همایش دهیاران شهرستان گفت: تقویت روحیه مطالبه گری و پیگیری مشکلات روستاییان توسط دهیاران، از مهمترین ویژگی های تحقق توسعه بیش از پیش روستایی میباشد.به گزارش ر
با حضور فرماندار مهریز، تقدیر از کتابداران شهرستان در نشست کتابخوان ویژه کتابداران، یکشنبه شب 26 آبان به میزبانی کتابخانه عمومی روضه الشهداء میرک آباد صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان مهریز، این نشست، با حضور رضا زارع زاده، فرماندار مهریز، مهدی دهقان زاده، بخشدار مرکزی شهرستان، سعید قریشی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی مهریز و جمعی از کتابداران و مسئولان برگزار شد.
در ابتدای مراسم رضا زارع زاده، فرماندا
بسم الله الرحمن الرحیم
به توفیق الهی دهمین اردوی جهادی بلندمدت گروه جهادی انصاراهرا(س) - به یاد شهید مدافع حرم نوید صفری - از تاریخ ۵ الی ۱۴ فروردین ماه ۱۳۹۸ با حضور ۱۳۰ جهادگر برادر و خواهر در عرصه های فرهنگی،آموزشی، عمرانی، پزشکی، ورزشی و اشتغاایی در مناطق محروم روستایی بخش جنگل شهرستان رشتخوار خراسان رضوی برگزار شد.
در این دوره روستاهای بندازبک، آهنگران، چاه شورک، علینقی سفلی، علینقی علیا، دوچاهی علیا، دوچاهی سفلی و حوض کرم مورد هد
دکتر حاج عباس رئیسى 
کاندیدا مجلس شوراى اسلامى 
شهرستان لردگان ، خانمیرزا ، فلارد
مشخصات فردی :  نام و نام خانوادگی : عباس رئیسی          متولد: ١٣٤٩سوابق تحصیلی :    کارشناسی الهیات کارشناسی ارشد توسعه اقتصادی و برنامه ریزىمدیریت ارشد کسب و کار (MBA)دکتری حرفه ای مدیریت راهبردی کسب و کار (DBA)دکتری تخصصی در رشته  اقتصاد (در حال تحصیل) سوابق اجرایی :1- مدیر اعتبار سنجی و صدور ضمانت نامه صندوق سرمایه گذاری وزارت صنعت و معدن و تجارت                 
همزمان با آغاز هفته کتاب و کتابخوانی و کتابدار،کتابخانه عمومی باقر العلوم  نیز، همزمان با سایر کتابخانه های سراسر کشور در گرامیداشت بیست وهفتمین هفته کتاب جمهوری اسلامی با برگزاری و اجرای برنامه های متنوع و متعدد پذیرای دوستداران و کتابخوانان بودند.
اهم برنامه های اجرا شده در این ایام عبارتند از:
†گلباران مزار شهدا توسط مدیریت و کارکنان کتابخانه های شهرستان صومعه سرا به مناسبت آغاز هفته کتاب ،کتابخوانی و کتابدار
† تکریم و تبریک به کتا
حسین سپهری رییس هیات امنا و مدیر اجرایی استان مقدس حضرت آقا علی عباس و شاهزاده محمد ع از همکاری و هماهنگی و مساعدت ، همه دست اندازان برگزاری مراسمات اخیر آستان مقدس، اربعین، بیست و هشتم صفر و شهادت امام رضا ع، از جمله مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان، جناب حاج آقا بلک، مدیریت محترم بحران استان اصفهان جناب آقای شیشه فروش فرماندهی محترم انتظامی استان جناب سردار معصوم بیگی، مدیریت محترم اورژانس استان جناب آقای دکتر راستین و ریاست محترم
به گزارش روابط عمومی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی  مراسم تودیع و معارفه رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ممسنی با حضور آقای غلامرضا یوسفی نژاد معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان فارس و آقای علی اکبر رئیس امور شهرستانهای اداره  کل فرهنگ و ارشاد اسلامی فارس در دفتر فرماندار ممسنی برگزار گردید  آقای یوسفی نژاد هدف از جلسه را تقدیر و تشکر از زحمات آقای عارف اسحاقی در طول دوران مدیر
حسین سپهری رییس هیات امنا و مدیر اجرایی استان مقدس حضرت آقا علی عباس و شاهزاده محمد ع از همکاری و هماهنگی و مساعدت ، همه دست اندازان برگزاری مراسمات اخیر آستان مقدس، اربعین، بیست و هشتم صفر و شهادت امام رضا ع، از جمله مدیرکل محترم اوقاف و امور خیریه استان، جناب حاج آقا بلک، مدیریت محترم بحران استان اصفهان جناب آقای شیشه فروش فرماندهی محترم انتظامی استان جناب سردار معصوم بیگی، مدیریت محترم اورژانس استان جناب آقای دکتر راستین و ریاست محترم
نراق بخشی از شهرستان دلیجان در استان مرکزی واقع است .  صبح دوشنبه تاریخ ٢٨ مرداد ١٣۵٣ برابر ٣٠ رجب ١٣٩۴ و ١٩ آگوست ١٩٧۴ شهاب سنگی بر بام دبیرستان حاج معصومی (باغ شاه محمود سابق) شهر نراق فرود آمد که صدای مهیب و هولناک آن اهالی را وحشت زده کرد .
یکی از اهالی ذی نفوذ و نیکوخِرد نراق آقای حاج یوسف عضایی فرزند ماشاءاله که قطعه ای از زمین های باغ شاه محمود را خریداری و محل ستش تا محل فرود سنگ آسمانی فاصله نزدیک دارد به محل وارد و بعد از رفتن مامور
نراق بخشی از شهرستان دلیجان در استان مرکزی واقع است .  صبح دوشنبه تاریخ ٢٨ مرداد ١٣۵٣ برابر ٣٠ رجب ١٣٩۴ و ١٩ آگوست ١٩٧۴ شهاب سنگی بر بام دبیرستان حاج معصومی (باغ شاه محمود سابق) شهر نراق فرود آمد که صدای مهیب و هولناک آن اهالی را وحشت زده کرد .
یکی از اهالی ذی نفوذ و نیکوخِرد نراق آقای حاج یوسف عضایی فرزند ماشاءاله که قطعه ای از زمین های باغ شاه محمود را خریداری و محل ستش تا محل فرود سنگ آسمانی فاصله نزدیک دارد به محل وارد و بعد از رفتن مامور
گروه ایران زمینپرونده محرومیت هزاران نفر از مرزنشینان استان‌های غربی کشور که در راه‌های سخت گذر و پر خطر از روی ناچاری کولبری می‌کنند، با مرگ تلخ آزاد و فرهاد خسروی دو برادر نوجوان؛ بار دیگر باز شده است. استاندار کردستان در گفت‌و‌گو با ایران، از اقداماتی می‌گوید که برای کمک و دلجویی خانواده دو کولبر فوت شده و همچنین ساماندهی معیشت سایر کولبران در حال انجام است. بهمن مراد نیا ضمن ابراز همدردی با مردم کردستان و بویژه خانواده این دو کولبر
 
استاندار کردستان از دلجویی خانواده دو برادرکولبر و طرح‌های تازه دولت برای حمایت از مرزنشینان خبر داد
 
پرونده محرومیت هزاران نفر از مرزنشینان استان‌های غربی کشور که در راه‌های سخت گذر و پر خطر از روی ناچاری کولبری می‌کنند، با مرگ تلخ آزاد و فرهاد خسروی دو برادر نوجوان ؛ بار دیگر باز شده است . استاندار کردستان از اقداماتی می‌گوید که برای کمک و دلجویی خانواده دو کولبر فوت شده و همچنین ساماندهی معیشت سایر کولبران در حال انجام است.
بهمن م
با معرفی برگزیدگان؛اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در قاین برگزار شدسومین اختتامیه نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در استان خراسان جنوبی با معرفی برگزیدگان شهرستان های قاینات و زیرکوه به میزبانی شهرستان قاینات، برگزار شد.به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان خراسان جنوبی، آیین اختتامیه و تجلیل از برگزیدگان نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی در شهرستان قاینات، روز چهارشنبه 23 مرداد ماه با حضور حجت الاسلام علی رحمانی
یک فعال مدنی گفت: آقای تاجمیری لطفاً به‌عنوان مجری و نماینده عالی دولت برای دردهای شهرستان شاهین‌شهر و میمه دارویی تجویز کنید.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، نورالله جویا خبرنگار و فعال اجتماعی طی یادداشتی با عنوان نقدی بر سخنان اسفندیار تاجمیری فرماندار شهرستان شاهین‌شهر و میمه» آورده است؛ به نقل از خبرنگار ایسنا، اسفندیار تاجمیری به‌عنوان فرماندار و نماینده عالی دولت در شهرستان شاهین‌شهر و میمه روز سه‌شنبه ۳۰ مهرما
هوالجمیل
انا لله و انا الیه راجعون
آن یار کز او خانه ما جای پَری بود - سر تا قدمش چون پَری از عیب بَری بود
دل گفت فروکش کنم این شهر به بویش - بیچاره ندانست که یارش سفری بود.
مرگ پایان زندگی نیست بلکه تولدی دیگر در دنیائی بهتر است و همگان چشندۀ این شربت گوارایند اما فراق یاران که از جنس زندگی عاشقانه است حتی به مدتهای کوتاه، طاقت فرسا و جانسوز است و وقتی دیدار مجدد به قیامت باشد سخت تر و جانسوزتر و آنچه قلب بازماندگان را آتش می زند یادآوری خوبی ه
رونوشت یا کپی سند رسمی که مطابقت آن با ثبت دفتر تایید شده باشد، به منزله اصل آن سند خواهد بود. در اصطلاح عرفی به چنین رونوشتی، کپی برابر با اصل گفته می‌شود.
کپی سند رسمی چقدر اعتبار دارد؟! و آیا در دادگاه می‌توان به آن استناد کرد؟ این سؤالات در مواردی که اصل سند در دسترس افراد نیست پرسیده می‌شود. در مجله دلتا به بررسی اعتبار و ارزش کپی برابر اصل اسناد رسمی پرداخته شده است.
تعریف کپی برابر اصل
طبق قانون آئین دادرسی مدنی منظور از گواهی برابر
باسمه تعالیوامرهم شوری بینهم» سوره شوری آیه۳۸با سلام و صلوات برمحمد و آل محمد صل الله علیه وآله وسلم به این وسیله گزارش عملکرد سه ماهه انجمن شورایاری محله عباس آباد جهت اطلاع عموم منتشر میگردد:انجمن شورایاری محله عباس آباد با هدف ایجاد اجتماعات محلی و گروه‌های مردمی در جهت افزایش انسجام و مشارکت شهروندان برای حل مسائل محله،م گیری و مشارکت در نیازسنجی،تصمیم سازی و برنامه ریزی،نظارت و جلب همکاری های مردمی مطابق مفاد مندرج در ماده شش
خبرنگار و فعال مدنی گفت: سرنوشت رفتن یا ماندن حاجی دلیگانی به‌عنوان آخرین بازمانده در گرو انتخاب مردم شاهین‌شهر، میمه و برخوار است.
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، نورالله جویا خبرنگار و فعال مدنی طی یادداشتی با عنوان سرنوشت رفتن یا ماندن حاجی دلیگانی به‌عنوان آخرین بازمانده در گروه انتخاب مردم حوزه انتخابیه شاهین‌شهر، میمه و برخوار» آورده است؛ جان اشتاین یکی از شناخته‌ترین و پر خواننده‌ترین نویسندگان قرن بیستم آمریکا
معرفی اماکن مقدس، اماکن تاریخی و اماکن تفریحی روستای هدف گردشگری سُه از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه توسط صدای جویا
  به گزارش پایگاه خبری صدای جویا از اصفهان، از توابع شهرستان شاهین‌شهر و میمه در استان اصفهان و در طول و عرض جغرافیایی ۳۳ درجه و ۱ دقیقه شمالی و ۵۱ درجه و ۲۱ دقیقه شرقی واقع می‌باشد. این روستا در ۹۴ کیلومتری شمال شهر اصفهان و جنوب شهر کاشان قرار دارد. قرار گرفتن روستا در دامنه رشته‌کوه‌های کرکس، راه‌های دستیابی به س
٢٠١٥ م: صادق آئینه‌وند (تاریخ‌دان و استاد دانشگاه تربیت مدرس در رشته تاریخ اسلام) / آندرانیک آساتوریان (آهنگساز، رهبر ارکستر و تنظیم‌کننده موسیقی پاپ) / علی‌اکبر آقایی مغانجویی (نماینده اصول‌گرای سلماس در مجلس ٦، ٧، ٨ و ٩ شورای اسلامی) / حاج علی آهی (پیرغلام اهل بیت و رئیس خانه مداحان) / حمیدرضا اسداللهی (مدافع حرم) / قائد اسلامی‌نسب (چهره انقلابی و فرماندار شهرهایی چون دیلم، دشت آزادگان و ماهشهر) / عزیز اصلی (دروازه‌بان فوتبال و بازیگر) / مح
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب