نتایج پست ها برای عبارت :

بهترین جراح رکتوم در ایران

بهترين جراح سینه
بهترين جراح سینه باید دارای برخی خصوصیات وویژگی ها است .شما می توانید برای انتخاب جراح سینه قبل از هر اقدامی با مراجعه حضوری به مطب جراح فوق تخصص پلاستیک و دیدن بیماران قبلی که جراحی سینه انجام داده اند صحبت کنید.
 
 
 
یک جراح سینه خوب از همان ابتدا سلامت فرد را در اولویت کار خود قرارمی دهد وهدف فرد را ازانجام عمل جراحی سینه بررسی می کند و با توجه به مهارت و تجربه  خود و به کمک تکنیک های مدرن پزشکی به درمان و جراحی سینه بیمارخ
بهترين جراح پلاستیک سینه
بهترين جراح پلاستیک سینه  ، کسی است که علاوه بر دوره جراحی عمومی باید  دوره فوق تخصص پلاستیک را نیز با موفقیت سپری کرده باشد وهمچنین  مدرکی معتبر از مراکز دانشگاهی معتبربرای این کار کسب کرده باشد ودر زمینه جراحی های زیبایی و پلاستیک تجربه ،مهارت و تبحر کافی داشته باشد.
 
 
یکی از نکاتی که قبل از جراحی سینه  بسیار اهمیت دارد و باید بیماران قبل از انجام جراحی زیبایی سینه به آن توجه کافی داشته باشد این است که جراح سینه
بواسیر چیست؟ (بواسیر و راه درمان بواسیر)
 
 

بواسیر بسیاری از افراد با درمان های خانگی و تغییر سبک زندگی ، تسکین می یابند
 
بواسیر چیست؟
"بواسیر" یا "هموروئید"، رگهای متورم در و رکتوم تحتانی شماست، مشابه رگهای واریسی. بواسیر می تواند در داخل رکتوم (بواسیر داخلی) یا زیر پوست اطراف (بواسیر خارجی) ایجاد شود.
ادامه مطلب
همه چیز درباره مدفوع خونی
 
 

خون در مدفوع یعنی خونریزی در دستگاه گوارش شما وجود دارد
 
اگر به دستشویی بروید و مقدار کمی خون روشن تا سیاه را داخل مدفوع خود مشاهده کنید ، خونریزی رکتوم را تجربه می کنید. خونریزی رکتوم دلایل زیادی دارد و می تواند در نتیجه ضعف یا ناهنجاری در ناحیه دستگاه گوارش شما اتفاق بیفتد. بواسیر شایعترین علت خونریزی روده است.
ادامه مطلب
جراح زیبایی گوش
جراح زیبایی گوش به کسی گفته می‌‌شود که مسئولیت انجام عمل زیبایی گوش را برعهده دارد. عمل زیبایی گوش، همانند تمامی عمل‌های زیبایی به منظور اصلاح عیوب صورت می‌گیرد. شاید در وهله اول،‌ فکر کنید جراحی زیبایی گوش، یک عمل جراحی افراطی است و همگام با زیاد شدن عمل‌های زیبایی، این مورد نیز باب شده است. این تصور اشتباه را کنار بگذارید. قرار نیست با عمل جراحی کار عجیب و غریبی روی ظاهر گوش‌ها انجام شود. جراحی زیبایی گوش، راه مناسب
در این مطلب بهترين پزشکان جراح بینی های گوشتی و استخوانی در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم و اهواز را به شما معرفی می کنیم. ما فقط کلینیک هایی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند با بهترين جراحان ايران و آنهایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که عمل کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای
نمونه سوالات استخدامی پزشک متخصص (جراح ارتوپدی) (کد شغل ۱۳006) استخدامی وزارت بهداشت (علوم پزشکی )۹۸
سوالات استخدامی پزشک متخصص (جراح ارتوپدی) (کد شغل ۱۳006) استخدامی وزارت بهداشت (علوم پزشکی )۹۸
 
نمونه سوالات اخلاق پزشکی 250 سوال با پاسخنامه
+
سوالات عمومی :

مواد آزمون عمومی به شرح زیر تعیین میشود:۱ -۵۰۰ سوال استخدامی  فنّاوری اطلاعات )مهارتهای هفتگانه ICDL )+پاسخنامه۲ – ۶۰۰ سوال استخدامی ریاضی و آمار مقدماتی با جواب۳ – ۵۵۰ سوال استخدامی زبان و اد
هزینه عمل بینی گوشتی
یکی از معیارهایی که افراد در انتخاب جراح بینی دکتر کمال هادی دارند، هزینه عمل بینی است. چیز جالب توجه درباره هزینه عمل بینی این است که هزینه عمل بینی گوشتی با هزینه جراحی استخوانی و هزینه جراحی ترمیم بینی متفاوت است. از طرف دیگر هر یک از این عمل‌های جراحی در مراکز مختلف با قیمت متفاوتی انجام می‌شوند. همین موضوع باعث سردرگمی مراجعین برای انتخاب مرکز مناسب می‌شود.
عده‌ای بدون توجه به جراح بینی، تنها به جنبه مادی قضی

بیماری بواسیر چیست و درمان آن چگونه است؟
 
تقریباً از هر چهار بزرگسال ، تقریباً سه نفر دچار بواسیر می شوند
 
 بواسیر چیست؟
بواسیر (Hemorrhoids) که به آن شمع نیز گفته می شود، رگهای متورم در و رکتوم تحتانی شماست ، مشابه رگهای واریسی. بواسیر می تواند در داخل رکتوم (بواسیر داخلی) یا زیر پوست اطراف (بواسیر خارجی) ایجاد شود.
ادامه مطلب
متخصص جراح لاغری کیست و به چه پزشکی جراح لاغری گفته می‌شود؟
اگر بخواهیم خیلی سریع و خلاصه تعریفی از جراح لاغری ارائه دهیم باید بگوییم که این جراح در واقع پزشک متخصصی است که با گذراندن دوره های تخصصی باریاتریک و چاقی و با انجام عمل جراحی تهاجمی، به کاهش وزن طولانی مدت یا دائمی افرادی که مشکل چاقی مفرط دارند کمک می‌کند.
جراحی لاغری نوعی درمان است و متخصص لاغری یک درمانگر متخصص
برخلاف تصور بسیاری از افراد، انجام عمل جراحی به منظور کاهش وزن،
بیماری بواسیر چیست و درمان آن چگونه است؟
 
 

تقریباً از هر چهار بزرگسال ، تقریباً سه نفر دچار بواسیر می شوند
 
 بواسیر چیست؟
بواسیر (Hemorrhoids) که به آن شمع نیز گفته می شود، رگهای متورم در و رکتوم تحتانی شماست ، مشابه رگهای واریسی. بواسیر می تواند در داخل رکتوم (بواسیر داخلی) یا زیر پوست اطراف (بواسیر خارجی) ایجاد شود.
ادامه مطلب
در مورد سرطان روده داستان ها و افسانه های زیادی وجود دارد که میتوان به طور کلی از آن جلوگیری کرد. آنچه در ادامه خواهید خواند به شما کمک میکند این سابقه را درست کنید. اگر نگران سرطان روده هستید، یا اگر سابقه خانوادگی ابتلا به سرطان روده هستید، با پزشک خود در مورد ملاقات با یک جراح روده م کنید.
باورهای غلط راجب سرطان روده
عقیده رایج: هیچ راهی برای اینکه مبتلا نشدن به سرطان روده وجود ندارد.
واقعیت: تعداد کمی از آمریکایی ها از امکان جلوگیری ا
سوالاتی که باید از جراح زیبایی گوش خود بپرسید
 
در روز مشاوره برای جراحی زیبایی گوش خود، می توانید از این چک لیست استفاده کنید:
آیا شما در زمینه جراحی زیبایی گوش تخصص دارید؟
جراحی زیبایی گوش را در چه محلی انجام می دهید؟
چه تعداد جراحی در این زمینه انجام داده اید؟
آیا من کاندید خوبی برای جراحی زیبایی گوش هستم؟
ادامه مطلب
در این مطلب بهترين پزشکان جراح زیبایی شکم یا همان لیپوساکشن در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم و اهواز را به شما معرفی می کنیم. ما فقط پزشکانی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند و کلینیک هایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که عمل کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای مجازی)
قیمت ها
تخصص
در این مطلب بهترين پزشکان جراح لیفت صورت و گردن در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم و اهواز را به شما معرفی می کنیم. ما فقط پزشکانی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند و کلینیک هایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که عمل کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای مجازی)
قیمت ها
تخصص و مهارت پزشک
در این مطلب بهترين پزشکان جراح بینی های گوشتی و استخوانی در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم و اهواز را به شما معرفی می کنیم. ما فقط کلینیک هایی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند با بهترين جراحان ايران و آنهایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که عمل کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای
جراح مغز و اعصاب شامل درمان طیف وسیعی از بیماریها میشود که حتی ممکن است نیاز به جراحی نداشته باشند مثل بیرون زدگی دیسک کمر و گردن که ممکن است با دارو و فیزیوتراپی درمان شوند یا نیاز به جراحی‌های بسته مثل لیزر و اوزون داشته باشند و در مواردی هم جراحی باز کمک خواهد کرد. تعداد زیادی از سایر بیماریهای ستون فقرات هم میتوانند توسط جراح مغز و اعصاب و ستون فقرات درمان شوند مثل سرخوردگی مهره، تنگی کانال نخاعی، انحراف ستون فقرات، شکستگیها و دررفتگی
اهمیت انتخاب جراح پلاستیک خوب بینی در تهران
 
بسیاری از متقاضیان جراحی بینی از عوارض جراحی بینی یا تیغه جراحی واهمه دارند و با شک و تردید اقدام به رینوپلاستی می کنند.در چنین مواقعی انتخاب یک بهترين جراح بینی تهران خوب و ماهر تاثیر بسیار مثبتی دارد.
اگر متقاضی رینوپلاستی به مهارت جراح بینی اطمینان داشته باشد دیگر نگران عوارض جراحی زیبایی نیست و استرسی که تجربه می کند نیز طبیعی خواهد بود.
برخورد خوش جراح بینی نیز در کاهش استرس بیمار  تاثیر
با سلام خدمت همگی
برای جراح قلب شدن چند سال باید درس خوند؟ واقعیتش من خیلی علاقه به جراحی قلب دارم و با توجه به تحقیقاتی که درباره ش کردم بعضی ها میگفتند بعد از پزشکی عمومی باید بری 4 سال تخصص جراحی عمومی بخونی، بعدش برای فوق تخصص (زمانش رو نمیدونم) اون موقع جراحی قلب بخونی .
بعضی هام میگفتن که بعد از پزشکی عمومی میتونی بری 3 تا 4 سال تخصص قلب و عروق بخونی و بعدش جراحی بکنی، بعضی ها هم میگن تخصص قلب و عروق نمیتونه جراحی کنه و بیماری های قلبی رو تش
بخیه بعد از جراحی بینی و راه درمان آن :
زخم ها و برش هایی که در عمل ایجاد میشود اگر داخلی باشد بخیه جذبی است ولی اگر خارجی باشد بخیه معمولی است و نیاز به کشیدن دارد. نوع و روش بخیه زدن جراح در ایجاد جای بخیه بسیار مهم است یعنی این موضوع به این معنی است که جراح هر چقدر ظریف تر بخیه بزند آثار بخیه بسیار کمتر دیده میشود اما همچین رنگ پوست و نوع پوست خود شخص مهم تر است. هرچقدر پوست ظریف تر و سفید تر باشد جای بخیه کمتر دیده میشود و هرچقدر پوست زخیم تر و
جراحی باز و بسته بینی
۱.جراحی به روش باز : در جراحی باز برشی وجود دارد در منطقه کلوملا که امتداد آن به داخل سوراخ های بینی است و پس از برش پوست بینی برگرداننده میشود و جراح کار خود را با دید کامل انجام میدهد در روش جراحی باز به علت اینکه پوست کاملا از استخوان و غضروف بینی جدا میشود تورم ، کبودی و درد بیشتری نسبت به جراحی با روش بسته دارد.
۲. جراحی به روش بسته : در جراحی به روش بسته هیچ برشی در قسمت کلوملا وجود ندارد و فقط برش در قسمت داخلی سوراخ بی
مرحله اول: ارزیابی اولیه
اولین قدم قبل از تصمیم گرفتن و شروع مراحل جراحی اسلیو معده این است که مطمئن شوید آیا کاندید مناسبی برای جراحی لاغری هستید یا خیر؟ سازمان جهانی سلامت چندین معیار برای انتخاب این کاندید تعیین کرده است که جراح لاغری و موسسه بیمه با توجه با این معیار ها فرد را ارزیابی می کنند.
مرحله دوم: پیدا کردن جراح لاغری
پس از کاندید شدن برای جراحی اسلیو معده باید از جراح لاغری مورد نظر خود وقت مشاوره اولیه دریافت کنید. همچنین می تو
دوران نقاهت بعد از عمل بینی چگونه خواهد بود؟
 
اگر خود را برای انجام جراحی بینی آماده کرده اید، یکی از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید و شرایط را برای آن مهیا کنید، دوران نقاهت بعد از عمل بینی است. در واقع، دوران نقاهت بعد از عمل را باید یکی از مراحل جراحی بینی دانست. یعنی همانقدر که برای پیدا کردن جراح باتجربه و متخصص وقت صرف می کنید و همانقدر که خودِ عمل اهمیت دارد، باید نکات و توصیه های جراح برای بعد از عمل را نیز جدی گرفته و مو به مو انجا
در این مطلب بهترين پزشکان جراح لیفت صورت و گردن در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم و اهواز را به شما معرفی می کنیم. ما فقط پزشکانی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند و کلینیک هایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که عمل کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای مجازی)
قیمت ها
تخصص و مهارت پزشک
دوران نقاهت بعد از عمل بینی چگونه خواهد بود؟
 
اگر خود را برای انجام جراحی بینی آماده کرده اید، یکی از چیزهایی که باید در نظر داشته باشید و شرایط را برای آن مهیا کنید، دوران نقاهت بعد از عمل بینی است. در واقع، دوران نقاهت بعد از عمل را باید یکی از مراحل جراحی بینی دانست. یعنی همانقدر که برای پیدا کردن جراح باتجربه و متخصص وقت صرف می کنید و همانقدر که خودِ عمل اهمیت دارد، باید نکات و توصیه های جراح برای بعد از عمل را نیز جدی گرفته و مو به مو انجا
هموروئید بیماری رایج دستگاه گوارش است که در حدود ۵۰% از افراد برای یکبار هم که شده آن را در طول زندگی خود تجربه می کنند. بواسیر یا هموروئید اغلب به درمان های خانگی پاسخ داده و حتی نیازی به مراجعه پزشک ندارد. اما خوب است بدانید علائم هموروئید مانند خونریزی، درد و … همیشه نشانه دهنده ی هموروئید نیست بلکه می تواند از بیماری های جدی تر دیگری مانند سرطان نیز نشات گیرد.
پزشکان بر این باورند علائم بواسیر در افرادی که این بیماری قبلا در آنها توسط پزش
به طور خلاصه،به کسی که به کمک تکنیک‌های جراحی، به لاغر شدن بیماران دچار چاقی مفرط کمک می‌کنند متخصص لاغری گفته می‌شود. جراح لاغری به افرادی که با روش‌های دیگر موفق به کاهش وزن نشده‌اند کمک می‌کند تا در یک مدت زمان کوتاه‌تر، به هدف خود یعنی لاغری برسند. البته جراح لاغری واژه مناسبی برای این جراحان نیست. از آنجایی که این پزشکان راه‌کار جراحی برای افراد چاق ارائه می‌دهند، بهتر است آن‌ها را جراح چاقی خطاب کرد نه لاغری
 
 
 
از جمله بهترين
متخصص ارتوپد  کیست ؟
در واقع افرادی که نیاز به متخصص ارتوپد  دارند قطعا در قسمتی از استخوان و مفاصل خود دچار درد و یا  ناراحتی هستند. بنابراین برای تشخیص درد و معالجه خود باید نزد متخصص ارتوپدی بروند که آسیب و دردی که وجود دارد ابتدا باید عللش تشخیص داده شود و پزشک بتواند درد در این ناحیه را کاهش دهد و عوارض ناشی از روش های درمان را نیز به حداقل برساند.
ارتوپد یکی از شاخه های رشته های پزشکی است که مسئولیت آن تشخیص، مراقبت و درمان بیمارانی است
جراح بینی
جراح بینی خوب بینی در تهران فردی است که باعث می شود فرد متقاضی عمل پس از عمل و سپری کردن دوره نقاهت به شکل و ظاهر بینی اش حس خوبی داشته باشد. افراد بسیاری تصور می کنند جراح بینی فقط عمل زیبایی بینی را انجام می دهد ولی در حقیقت اینطور نیست. بلکه جراح، بینی کسانی را که مشکلاتی در ساختار صورت و بینی و اندام‌های تنفسی شان دارند نیز عمل می کند.
 
 
اگر جراح کارش را روی بینی بیمار به خوبی انجام دهد و اصول و تکنیک‌های لازم را روی بینی بیمار پ
جراح بینی
جراح خوب بینی خوب فردی است که باعث می شود فرد متقاضی عمل پس از عمل و سپری کردن دوره نقاهت به شکل و ظاهر بینی اش حس خوبی داشته باشد. افراد بسیاری تصور می کنند جراح بینی فقط عمل زیبایی بینی را انجام می دهد ولی در حقیقت اینطور نیست. بلکه جراح، بینی کسانی را که مشکلاتی در ساختار صورت و بینی و اندام‌های تنفسی شان دارند نیز عمل می کند.
 
 
اگر جراح کارش را روی بینی بیمار به خوبی انجام دهد و اصول و تکنیک‌های لازم را روی بینی بیمار پیاده کند،
ویژگی های بینی گوشتی
ویژگی های بینی گوشتی در ظاهر پهن هستند و اغلب استخوان محکمی ندارند ، بینی های گوشتی که به پوست ضخیم خود معروف هستند برای جراحی بینی نیاز به متخصص با تجربه و جراح خبره دارند .
عموما بینی گوشتی نیاز به تقویت غضروف ها دارند زیرا به طور کلی این نوع بینی غضروف محکم و زیادی برای نگهداری اجزای بینی ندارد .
به همین دلیل است که افتادگی در بینی گوشتی زیاد و حجم بینی بزرگ است .
جراح بینی برای عمل زیبایی در بینی گوشتی نیاز به نازک کردن
یکی از سخت ترین عمل های جراحی یک جراح زیبایی، عمل جراحی بینی گوشتی است. این نوع از عمل جراحی بسیار سخت است که امروز می خواهیم بصورت کامل به آن بپردازیم و راجع به مسائل مربوط به آن صحبت کنیم. با ما همراه باشید.
تشخیص بینی گوشتی
پزشکان و جراحان قبل از این که بخواهند، عمل جراحی بینی گوشتی را انجام دهند ابتدا باید تشخیص دهند که آیا بینی فرد مراجعه کننده گوشتی است یا خیر؟ ویژگی ها و معیارهایی که برای این نوع از بینی وجود دارد به پزشک یا جراح در تشخی
همه چیز راجع به جراحی سینه سوم
در بعضی از خانم‌ها توده‌ای به‌صورت چربی آویزان در ناحیه زیر بغل وجود دارد که اصطلاحاً آن را سینه سوم، سینه فرعی یا سینه اضافه می نامند. جراحی سینه سوم  بسته به مشکلاتی که برای بیمار ایجاد می کند نیازمند جراحی خواهد بود. سینه اضافه می تواند دردناک باشد و این نگرانی را به دنبال دارد که ناشی از بزرگ شدن غدد لنفاوی باشد یا اینکه ظاهری ناخوشایند ایجاد کند. سینه سوم گاهی یک‌طرفه و گاهی دوطرفه است و ممکن است اندازه
یکی از سخت ترین عمل های جراحی یک جراح زیبایی، عمل جراحی بینی گوشتی است. این نوع از عمل جراحی بسیار سخت است که امروز می خواهیم بصورت کامل به آن بپردازیم و راجع به مسائل مربوط به آن صحبت کنیم. با ما همراه باشید.
تشخیص بینی گوشتی
پزشکان و جراحان قبل از این که بخواهند، عمل جراحی بینی گوشتی را انجام دهند ابتدا باید تشخیص دهند که آیا بینی فرد مراجعه کننده گوشتی است یا خیر؟ ویژگی ها و معیارهایی که برای این نوع از بینی وجود دارد به پزشک یا جراح در تشخی
سلام
ما متوجه شدیم جدیدا خواهر زاده م پولیپ روده داره و دکترهای شهرمون هم گفتن باید بره مشهد و جراحی بشه، همه خانواده استرس بدی داریم، هزینه ش هم حدودا ۳۰ میلیون تومن تخمینی گفتن. 
خواهشم از شما خانواده برتری های مشهد اینه که تو رو خدا اگه دکتر جراح خوب میشناسید بگید، ما خودمون هیچ کس رو اون جا نداریم، کلی باید هزینه کنیم.
میخوایم یه دکتر خوب حداقل ببریمش رفت و آمد و این ها هم خیلی سخته، بعد عملش هم باید چند هفته بیمارستان باشه، خواهش میکنم ا
کلیه هام شذیدا درد میکنه
امروز حمله قلبی داشتم
قرص زیرزبونیم نبود قلبم مدام تیر میکشه
حرص و جوش این کمردرد بچه منو نابود کرد بگذریم از باقی شوربختیها
پس فردا وقت دکتر جراح داره ببینیم چی میگه
خدا گره از مشکلات همه باز کنه یکیش هم من
چی میشه مگه 
تو خدایی چیزی ازت کم نمیشه که
لطفا.‌‌.‌.
 
هموروئید یا بواسیر در واقع به متورم شدن رگهای رکتوم و گفته می شود که با علائمی مثل درد، خارش و خونریزی از همراه است. این حالت ممکن در داخل یا خارج رکتوم اتفاق بیفتد که به ترتیب هموروئید داخلی و هموروئید خارجی نامیده می شوند.
هموروئید مشکل بسیار شایعیست و تقریبا ۷۵% افراد به آن دچار می شوند. با اینکه هموروئید معمولا خودبخود و در طی چند هفته بهبود پیدا می کند اما ممکن است ناراحتی های خفیف تا شدیدی را برای فرد مبتلا ایجاد کند. خوشبختانه
اگر شما هم جزو آن دسته از افرادی هستید که با هدف زیبایی بیشتر و یا درمانی قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارید، به شما توصیه می کنیم که قبل از هر اقدامی این مقاله را با دقت تمام مطالعه کنید و از مطالب آن استفاده کنید. شما در ادامه با تمامی مراحل جراحی زیبایی بینی آشنا می شوید که دانستن آن ها می تواند در روند و انجام تصمیم گیری کمک شایسته ای به شما بکند.
هدف از جراحی زیبایی بینی
قبل از هر اقدامی شما باید این مرحله را پشت سربگذارید که هدف شما از جر
جراح بینی
جراح خوب بینی در تهران خوب فردی است که باعث می شود فرد متقاضی عمل پس از عمل و سپری کردن دوره نقاهت به شکل و ظاهر بینی اش حس خوبی داشته باشد. افراد بسیاری تصور می کنند جراح بینی فقط عمل زیبایی بینی را انجام می دهد ولی در حقیقت اینطور نیست. بلکه جراح، بینی کسانی را که مشکلاتی در ساختار صورت و بینی و اندام‌های تنفسی شان دارند نیز عمل می کند.
اگر جراح کارش را روی بینی بیمار به خوبی انجام دهد و اصول و تکنیک‌های لازم را روی بینی بیمار پیاده
قیمت و هزینه جراحی لاغری به عوامل زیر بستگی دارد:

نوع جراحی لاغری: با توجه به انواع جراحی لاغری در تهران شامل بای پس معده، حلقه قابل تنظیم معده، اسلیو معده، اسلیو معده همراه با سوئیچ عثنی عشری، بالون معده یا سایر روش ها (جاگذاری دستگاه های الکتریکی) قیمت هر یک نیز متغیر می باشد.
دستمزد جراح لاغری: این عامل تا حد بسیاری به محل زندگی، تجربه های پزشک و پیچیدگی جراحی انتخابی بیمار بستگی دارد.
بیمارستان یا محل جراحی لاغری: هزینه ها می تواند تا حدو
آیا عمل بینی گوشتی مشکل تر است؟
 
عمل بینی گوشتی ممکن است کمی چالش برانگیز باشد زیرا جراح در تلاش است بینی متناسب و تراش خورده به همراه نوکی زیباتر برای بیمار بسازد. استحکام غضروف بینی در این نوع جراحی ها از اهمیت فراوانی برخوردار است زیرا غضروف بیشتر می تواند خود را از زیر پوشش پوست ضخیم، بر جسته تر نشان
دهد.
همچنین مزیت دیگر استحکام غضروف این است که تنفس بیمار بهبود یافته یا به خوبی قبل باقی می ماند. مشاوره با یک جراح بینی خوب و با تجربه می ت
یکی از رایج ترین علایم پیری، لاغر شدن صورت است. از دست دادن چربی های زیر پوست اثرات قابل توجهی بر روی ظاهر شما ایجاد می کند: گود شدن چشم ها، تورفتگی گونه ها، شکل گیری چین و چروک و افتادگی پوست صورت. پر کردن پوست با حجم دهنده ها باعث می شود ظاهری جوان تر و شاداب تر داشته باشید. در روش تزریق چربی، از چربی بدن خود شما استفاده می شود تا گودی زیر چشم ها پر شود، گونه ها بالا برده شوند و خطوط و چین و چروک صورت برطرف شوند. چربی همچنین ممکن است به درون
یکی از رایج ترین علایم پیری، لاغر شدن صورت است. از دست دادن چربی های زیر پوست اثرات قابل توجهی بر روی ظاهر شما ایجاد می کند: گود شدن چشم ها، تورفتگی گونه ها، شکل گیری چین و چروک و افتادگی پوست صورت. پر کردن پوست با حجم دهنده ها باعث می شود ظاهری جوان تر و شاداب تر داشته باشید. در روش تزریق چربی، از چربی بدن خود شما استفاده می شود تا گودی زیر چشم ها پر شود، گونه ها بالا برده شوند و خطوط و چین و چروک صورت برطرف شوند. چربی همچنین ممکن است به درون
قبل از جراحی لاغری باید در رویه زندگیتان تغییر ایجاد کنید و اقدامات بسیاری در جهت آماده کردن خود انجام دهید.
چند اقدام مهم برای آمادگی قبل از جراحی لاغری
1.درباره جراحی لاغری بیشتر بدانید
به این منظور می توانید از کتاب ها یا وب سایت هایی که درباره جراحی لاغری می باشند، کمک بگیرید و یا با افرادی که قبلا تجربه ی این عمل را داشته اند صحبت کنید تا از روند و خطرات جراحی و تغییرات رویه زندگی اطلاع پیدا کنید.
2.مصرف سیگار یا هر نوع دخانیاتی که نیکوت
درد نشیمنگاه به هرگونه درد یا ناراحتی در قسمت تحتانی دستگاه گوارش (GI) گفته می شود. این درد شایع به ندرت علت جدی دارد و غالباً، ناشی از اسپاسم عضلانی یا یبوست است. گاهی اوقات، درد رکتوم با علائم دیگری مثل خارش، سوزش، ترشحات و خونریزی همراه است.چه عواملی باعث ایجاد درد ناحیه نشیمنگاه یا رکتوم می شود؟
در ادامه به بررسی علت ایجاد این علائم و زمان مراجعه به پزشک می پردازیم. البته در اغلب موارد علائم ایجاد شده در خانه قابل درمان است، اما در شرایطی م
جراحی بینی ترمیمی
جراحی بینی ترمیمی در حقیقت همان جراحی
بینی ثانویه می باشد .با انجام این جراحی پزشک تلاش می کند مشکلاتی که به
دلیل  جراحی اولیه در بینی فرد ایجاد شده است را برطرف کند.
 
 
در جراحی بینی اولیه به هر دلیلی  ممکن
است در بینی  یک فرد مشکلاتی ایجاد شود این افر برای برطرف شدن این مشکل
یابد به یک جراح بینی ترمیمی مراجعه کنند.
جراحی بینی ترمیمی چیست
جراحی بینی ترمیمی همان گونه که از نام آن
پیدا است  بیشتر برای اصلاح وباسازی مشکلات
جراحی لاغری چیست؟
جراحی لاغری روشی است که از طریق اعمال تغییرات بر روی سیستم گوارشی به کاهش وزن کمک می کند. برخی از انواع جراحی های لاغری اندازه معده را کوچک می کنند تا بیمار کمتر غذا خورده و سریع تر احساس سیری کند. دیگر انواع جراحی های لاغری ممکن است با تغییر روده کوچک و در نتیجه دستکاری جذب کالری و مواد غذایی به کاهش وزن بیمار کمک کنند.
در صورتی که مبتلا به چاقی مفرط هستید و از دیگر روش های طبیعی و غیر طبیعی جواب نگرفته اید، جدیدترین متد جرا
بهترين جراح بینی در شیراز
 
جراح زیبایی بینی یا رینوپلاستی :جراحی بینی یکی از رایج ترین و شایع ترین جراحی های پلاستیک و زیبایی میان ن و مردان ايرانی محسوب می شودکه اگر چه با هدف زیبایی و داشتن ظاهری متناسب میان مردم باب شدهاما در صورتی که این جراحی با همراهی و مشاوره یک جراح و پزشک متبحر و با تجربه انجام شود،می تواند بسیاری از عارضه ها و اختلالات موجود در بینی از قبیل قوز بینی،
افتادگی نوک بینی و یا زاویه دار شدن آن،بزرگ بودن حفره های بینی
 
 یا نشیمنگاه بخشی مهمی از بدن هر فرد به شمار می رود.  در انتهای دستگاه گوارش واقع شده است، و بخشی است که به بیرون از بدن راه دارد. مهمترین وظیفه  دفع مدفوع و ضایعات از بدن است. از همین روی  مملو از آلودگی بوده و رعایت بهداشت آن امری ضروری محسوب می شود زیرا در غیر این صورت احتمال بروز انواع بیماری هم برای مردان و هم برای ن وجود دارد. اما از آنجایی که در ن دریچه به واژن نزدیک تر است،  احتمالآلودگی و بیماری افزای
با سلام
بنده پزشک و جراح هستم جهت دسترسی آسان و کم هزینه بیماران به خدمات درمانی این وبلاگ ایجاد شده است.
در صورت هرگونه نیاز به مشاوره های :
جراحی
درمانی
دارویی
پوست و زیبایی
سرطان
تفسیر آزمایشات
نمونه ها و پاتولوژی
و مشتوره قبل از عمل
و .
به کانال زیر بیایید:
 
t.me/pezeshki_help
 
دستگاه گوارش شامل مری، کبد، معده، روده بزرگ، روده کوچک  و می شود. انتهای روده بزرگ و زیر رکتوم است که از طریق آن مدفوع (ضایعات جامد) از بدن خارج می شود. سرطان بیماری است که در آن سلول های بدخیم (سرطانی) در بافت های تشکیل می شوند. آلوده شدن به ویروس پاپیلومای انسانی (HPV) خطر ابتلا به سرطان را افزایش می دهد.
بافت شبیه به لایه های بیرونی پوست بدن و روده است. دو عضله حلقه مانند به نام عضلات اسفنکتر،  را باز و بسته م
 یا نشیمنگاه بخشی مهمی از بدن هر فرد به شمار می رود.  در انتهای دستگاه گوارش واقع شده است، و بخشی است که به بیرون از بدن راه دارد. مهمترین وظیفه  دفع مدفوع و ضایعات از بدن است. از همین روی  مملو از آلودگی بوده و رعایت بهداشت آن امری ضروری محسوب می شود زیرا در غیر این صورت احتمال بروز انواع بیماری هم برای مردان و هم برای ن وجود دارد. اما از آنجایی که در ن دریچه به واژن نزدیک تر است،  احتمالآلودگی و بیماری افزایش
درد نشیمنگاه به هرگونه درد یا ناراحتی در قسمت تحتانی دستگاه گوارش (GI) گفته می شود. این درد شایع به ندرت علت جدی دارد و غالباً، ناشی از اسپاسم عضلانی یا یبوست است. گاهی اوقات، درد رکتوم با علائم دیگری مثل خارش، سوزش، ترشحات و خونریزی همراه است.در ادامه به بررسی علت ایجاد این علائم و زمان مراجعه به پزشک می پردازیم. البته در اغلب موارد علائم ایجاد شده در خانه قابل درمان است، اما در شرایطی ممکن است به آنتی بیوتیک یا داروی دیگری احتیاج باشد. مهمتر
به نقل از نمناک : درد نشیمنگاه به هرگونه درد یا ناراحتی در قسمت تحتانی دستگاه گوارش (GI) گفته می شود. این درد شایع به ندرت علت جدی دارد و غالباً، ناشی از اسپاسم عضلانی یا یبوست است. گاهی اوقات، درد رکتوم با علائم دیگری مثل خارش، سوزش، ترشحات و خونریزی همراه است.در ادامه به بررسی علت ایجاد این علائم و زمان مراجعه به پزشک می پردازیم. البته در اغلب موارد علائم ایجاد شده در خانه قابل درمان است، اما در شرایطی ممکن است به آنتی بیوتیک یا داروی دیگری اح
درد نشیمنگاه به هرگونه درد یا ناراحتی در قسمت تحتانی دستگاه گوارش (GI) گفته می شود. این درد شایع به ندرت علت جدی دارد و غالباً، ناشی از اسپاسم عضلانی یا یبوست است. گاهی اوقات، درد رکتوم با علائم دیگری مثل خارش، سوزش، ترشحات و خونریزی همراه است.در ادامه به بررسی علت ایجاد این علائم و زمان مراجعه به پزشک می پردازیم. البته در اغلب موارد علائم ایجاد شده در خانه قابل درمان است، اما در شرایطی ممکن است به آنتی بیوتیک یا داروی دیگری احتیاج باشد. مهمتری
در این مطلب بهترين پزشکان جراح پلاستیک برای انجام عمل های کوچک یا بزرگ کردن سینه و همچنین ابدومینوپلاستی (زیبایی شکم) در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم و اهواز را به شما معرفی می کنیم. ما فقط پزشکانی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند و کلینیک هایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که عمل کرده اند و
بهترين دکتر بینی در تهران
بهترين دکتر جراح بینی در تهران به طور یقین به شما کمک می کند تا بعد از جراحی یک بینی زیبا داشته باشید . باید دقت کنید که بهترين دکتر بینی درتهران را انتخاب کنید که دارای  تجربه، دانش و مهارت کافی دراین زمینه باشد  تا بتواند شما را به یک نتیجه مطلوب و رضایت بخش نزدیک کند.
به طور طبیعی برخی افراد بینی بسیار نازیبا و بدفرمی دارند که همین امر می تواند  در چهره این افراد  تاثیر بسیار منفی  داشته باشد و با عث کاهش اعتماد به
درد نشیمنگاه به هرگونه درد یا ناراحتی در قسمت تحتانی دستگاه گوارش (GI) گفته می شود. این درد شایع به ندرت علت جدی دارد و غالباً، ناشی از اسپاسم عضلانی یا یبوست است. گاهی اوقات، درد رکتوم با علائم دیگری مثل خارش، سوزش، ترشحات و خونریزی همراه است.چه عواملی باعث ایجاد درد ناحیه نشیمنگاه یا رکتوم می شود؟
در ادامه به بررسی علت ایجاد این علائم و زمان مراجعه به پزشک می پردازیم. البته در اغلب موارد علائم ایجاد شده در خانه قابل درمان است، اما در شرایطی م
مادرم رو فرستادم چکاپ 
احتمالا یه عمل جراحی پیش رو داره و یه microcalcificationهای خوش خیمی توی breast اش که باید بریم پیش جراح عمومی تا بهمون بگن چه کار کنیم بایوپسی لازم داره یا نه ؟ خیلی خیلی نگرانم و گریه امونم رو بریده خدایا خودت محافظ و مراقب مادرم باش. همه عشق و امید زندگیمه خودت از همه چیزهای بد حفظش کن و به دل لعنتی بیتاب من آرامش بده تو که سرچشمه آرامشی 
معرفی ۱۵ جراح برتر بینی در مشهد
دکتر بخشایی جراح بینی در مشهد
دکتر مهدی بخشایی جراح و متخصص گوش، گلو و بینی و فوق تخصص آندوسکوپی بینی و سینوس از دانشگاه تهران می‌باشد.
دکتر بخشایی متولد سال ۱۳۵۱ در شهر بیرجند است که پس از طی تحصیلات مقدماتی در این شهر، در سال ۱۳۶۹ وارد دانشگاه علوم پزشکی مشهد شده و دوره عمومی و تخصصی پزشکی را در این دانشگاه طی کرد.سپس در اولین دوره فوق تخصصی فلوشیپ رینولوژی شرکت کرده و در سال ۱۳۸۸ از دانشگاه علوم پزشکی تهران
امروزم شروع شد. از ساعت شیش بیدارم دوباره حموم رفتم و بعد خاضر شدم رفتیم بیمارستان. گفتیم یه دکتر جراح دیگه بیینه که منشی گفت اگه یه جراح دیگه ببینه دکتر خودش دیگه نمیبینتش. که بعد مام بیخیال شدیم. خب از یه طرفم حق دادم فکر کن کار یه عکاس دیگه رو بگه تو ادامه بده یا درستش کن. خب منم شاید قبول نکنم. یا نمیدونم شایدم بی ربط شایدم طرف خوشش نمیاد بیماراش نسبت بهش بی اعتماد باشن. هرچی بگذریم دو شنبه میرم پیشش. حالا این گذشت اون منشی که گفتم خونسرده هم
جراحی لاغری چیست؟
جراحی لاغری روشی است که از طریق اعمال تغییرات بر روی سیستم گوارشی به کاهش وزن کمک می کند. برخی از انواع جراحی های لاغری اندازه معده را کوچک می کنند تا بیمار کمتر غذا خورده و سریع تر احساس سیری کند. دیگر انواع جراحی های لاغری ممکن است با تغییر روده کوچک و در نتیجه دستکاری جذب کالری و مواد غذایی به کاهش وزن بیمار کمک کنند.
در صورتی که مبتلا به چاقی مفرط هستید و از دیگر روش های طبیعی و غیر طبیعی جواب نگرفته اید، جدیدترین متد جرا
بیشتر جراحی های لاغری جای بخیه های کوچک ( در صورت انجام لاپاراسکوپی) یا بزرگی(در صورت انجام جراحی باز) را از خود به جا می گذارند. جراحی لاغری در واقع راه حلی نهایی برای کاهش وزن است. با استفاده از انواع جراحی های لاغری مانند اسلیو معده، بای پس معده، حلقه معده و روش های دیگر می توان رویه زندگی فرد را برای دستیابی به وزنی ایده آل تغییر داددر ادامه به توضیح انواع برش های ممکن برای جراحی لاغری می پردازیم
تک برش در جراحی لاپاراسکوپی (استفاده از ی
با سلام
بنده پزشک و جراح هستم جهت دسترسی آسان و کم هزینه بیماران به خدمات درمانی این وبلاگ ایجاد شده است.
در صورت هرگونه نیاز به مشاوره های :
جراحی
درمانی
دارویی
پوست و زیبایی
سرطان
تفسیر آزمایشات
نمونه ها و پاتولوژی
و مشتوره قبل از عمل
و .
به کانال زیر بیایید:
 
t.me/pezeshki_help
 
( داخل تلگرام عبارت زیر را جستجو کنید :
@pezeshki_help
 
سوالات استخدامی کارشناس تریاژ تلفنی(کد شغل ۱۳۴۰۲) استخدامی وزارت بهداشت (علوم پزشکی )۹۸

نمونه سوالات استخدامی پزشک اورژانس ۱۱۵(کد شغل ۱۳۴۰۱) استخدامی وزارت بهداشت (علوم پزشکی )۹۸

نمونه سوالات استخدامی کارآزمای هماهنگی اورژانس۱۱۵(کد شغل ۱۳۴۰۰) استخدامی وزارت بهداشت (علوم پزشکی )۹۸

سوالات آزمون صلاحیت حرفه ای پرستاران

نمونه سوالات استخدامی کاردان بالینی فوریتهای پزشکی(کد شغل ۱۳۳۹۵) استخدامی وزارت بهداشت (ع
لاپاراسکوپی نوعی جراحی کلید سوراخ است که در ناحیه شکم انجام میشود. این جراحی نسبت به عمل سنتی مزایایی از جمله بهبود سریعتر، کاهش درد و زخمهای بسیار کوچکتر دارد. اگر جراحی لاپاراسکوپی دارید، بدین معنی است که نیازی به گذراندن یک شب در بیمارستان نیست.
لاپاراسکوپی چیست؟
عمل سوراخ کلید نوعی جراحی است که نیاز به مهارت خاصی دارد و در آن جراح تنها قسمت کوچکی از پوست را برش میدهد. افراد پس از عمل جراحی سوراخ کلید به سرعت بهبود می یابند.
لاپاراسکوپی
انواع مرجان همر تورچ همر لنگری مرجان الگانس 09331647770
+ نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۸ ساعت 9:40 توسط افشار  | نظر بدهید
جراح بلوتنگ اب شور ماهیان تزیینی اب شور 09331647770
+ نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۸ ساعت 9:39 توسط افشار  | نظر بدهید
دلقک کلارکی صبا ماهی اب شور 09331647770
+ نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۸ ساعت 9:38 توسط افشار  | نظر بدهید
جراح ناسو الگانس ماهیان اکواریومی اب شور09331647770
+ نوشته شده در پنجشنبه هفتم شهریور ۱۳۹۸ ساعت 9:37 ت
واریل چگونه درمان میشود؟
اغلب واریل درمان نمیشود. درمان برای مردانی توصیه میشود که:
مشکلات باروری داشته باشند
درد
بیضه ی چپ رشد آهسته تری نسبت به راست داشته باشد
پسرانی که بیضه ی سمت چپ آنها کوچکتر است، احتمالا ریسک بیشتری برای داشتن مشکلات باروری در بزرگسالی دارند. هیچ دارویی برای درمان یا جلوگیری از واریل وجود ندارد؛ اما مسکنهایی مانند استامینوفن و ایبوپروفن ممکن است به کاهش درد کمک کننده باشند. در صورت نیاز، جراحی نوع اصلی در
در این مطلب بهترين متخصصان تغذیه رژیم درمانی برای چاقی یا لاغری در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم، اهواز و اردبیل را به شما معرفی می کنیم. ما فقط پزشکانی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که مراجعه کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای مجازی)
قیمت ها
تخصص و مهارت پزشک جراح و میزان موفقیت برنامه ه
جراحی بینی بسته چه عوارضی دارد؟
۳ شهریور ۱۳۹۸ بینی دکتر طاهریان
در کشور ما، عمل بینی بیشتر از سایر جراحی های زیبایی انجام می شود. در جلسات مشاوره قبل از عمل بینی، جراح و بیمار معمولا درمورد روش انجام جراحی با یکدیگر صحبت می کنند. جراحی بینی باز و جراحی بینی بسته دو روش متداول انجام عمل بینی هستند. هر یک از این روش ها مزایا و معایب مختص خود را دارند که در اینجا درمورد معایب و عوارض عمل بینی بسته صحبت می کنیم.
جراحی بینی بسته چگونه انجام می شو
رینوپلاستی و یا همان عمل جراحی بینی چه عوارضی ممکن است داشته باشد؟ مانند دیگر عمل های جراحی ،عمل جراحی بینی نیز نمی تواند خالی از عوارض باشد.و یک سری خطرات احتمالی برای آن وجود دارد ،یک نکته که وجود دارد این است که فرد بایست اطلاعاتی کامل در این زمینه داشته باشد بعد نسبت به عمل جراحی بینی اقدام نماید.تعدادی از عوارض جانبی ناشی از عمل جراحی بینی عبارت می باشند از: 
به وجود آمدن سوراخ در سپتوم(ایجاد سوراخ در دیواره داخلی بینی) عوارض بیهوشی ایج
خشم بیش از حد گرفتن وحشت آرد و لطف بی وقت هیبت ببرد؛ نه چندان درشتی کن که از تو سیر گردند و نه چندان نرمی که بر تو دلیر شوند.
درشتی و نرمی به‌هم‌در به است
چو فاصد که جراح و مرهم‌نه است

درشتی نگیرد خردمند پیش
نه سستی که ناقص کند قدر ِ خویش

نه مر خویش‌تن را فزونی نهد
نه یک‌باره تن در مذلّت دهد

شبانی با پدر گفت ای خردمند
مرا تعلیم ده پیرانه یک پند.

بگفتا: نیک‌مردی کن نه چندان
که گردد خیره گرگ ِ تیز دندان
 
#یادمـبمونه!
سعدی
پولیپ رکتوم : پولیپ میتواند در کل روده ی بزرگ تشکیل شود ولی غالبا در راست روده ،روده ی سیگموئیدیا رکتوم بروز می نماید. درصد بسیار کمی از پولیپ ها به سرطان تبدیل میشوند ولی برخی پولیپ های خاص پیشروی سرطان هستند. برداشت پولیپ ها طی کولونوسکوپی خطر ابتلا به سرطان کولورکتال در آینده را به میزان زیاد کاهش میدهد.
پولیپ ها چگونه تشخیص داده می شوند؟
پولیپ ها هم از طریق مشاهده مستقیم داخل کولون ( کولونوسکوپی) و هم از طریق عکس برداری اشعه ایکس ( تنقیه ب
پولیپ رکتوم : پولیپ میتواند در کل روده ی بزرگ تشکیل شود ولی غالبا در راست روده ،روده ی سیگموئیدیا رکتوم بروز می نماید. درصد بسیار کمی از پولیپ ها به سرطان تبدیل میشوند ولی برخی پولیپ های خاص پیشروی سرطان هستند. برداشت پولیپ ها طی کولونوسکوپی خطر ابتلا به سرطان کولورکتال در آینده را به میزان زیاد کاهش میدهد.
پولیپ ها چگونه تشخیص داده می شوند؟
پولیپ ها هم از طریق مشاهده مستقیم داخل کولون ( کولونوسکوپی) و هم از طریق عکس برداری اشعه ایکس ( تنقیه ب
پولیپ رکتوم : پولیپ میتواند در کل روده ی بزرگ تشکیل شود ولی غالبا در راست روده ،روده ی سیگموئیدیا رکتوم بروز می نماید. درصد بسیار کمی از پولیپ ها به سرطان تبدیل میشوند ولی برخی پولیپ های خاص پیشروی سرطان هستند. برداشت پولیپ ها طی کولونوسکوپی خطر ابتلا به سرطان کولورکتال در آینده را به میزان زیاد کاهش میدهد.
پولیپ ها چگونه تشخیص داده می شوند؟
پولیپ ها هم از طریق مشاهده مستقیم داخل کولون ( کولونوسکوپی) و هم از طریق عکس برداری اشعه ایکس ( تنقیه ب
پولیپ رکتوم : پولیپ میتواند در کل روده ی بزرگ تشکیل شود ولی غالبا در راست روده ،روده ی سیگموئیدیا رکتوم بروز می نماید. درصد بسیار کمی از پولیپ ها به سرطان تبدیل میشوند ولی برخی پولیپ های خاص پیشروی سرطان هستند. برداشت پولیپ ها طی کولونوسکوپی خطر ابتلا به سرطان کولورکتال در آینده را به میزان زیاد کاهش میدهد.
پولیپ ها چگونه تشخیص داده می شوند؟
پولیپ ها هم از طریق مشاهده مستقیم داخل کولون ( کولونوسکوپی) و هم از طریق عکس برداری اشعه ایکس ( تنقیه ب
پولیپ رکتوم : پولیپ میتواند در کل روده ی بزرگ تشکیل شود ولی غالبا در راست روده ،روده ی سیگموئیدیا رکتوم بروز می نماید. درصد بسیار کمی از پولیپ ها به سرطان تبدیل میشوند ولی برخی پولیپ های خاص پیشروی سرطان هستند. برداشت پولیپ ها طی کولونوسکوپی خطر ابتلا به سرطان کولورکتال در آینده را به میزان زیاد کاهش میدهد.
پولیپ ها چگونه تشخیص داده می شوند؟
پولیپ ها هم از طریق مشاهده مستقیم داخل کولون ( کولونوسکوپی) و هم از طریق عکس برداری اشعه ایکس ( تنقیه ب
پولیپ رکتوم : پولیپ میتواند در کل روده ی بزرگ تشکیل شود ولی غالبا در راست روده ،روده ی سیگموئیدیا رکتوم بروز می نماید. درصد بسیار کمی از پولیپ ها به سرطان تبدیل میشوند ولی برخی پولیپ های خاص پیشروی سرطان هستند. برداشت پولیپ ها طی کولونوسکوپی خطر ابتلا به سرطان کولورکتال در آینده را به میزان زیاد کاهش میدهد.
پولیپ ها چگونه تشخیص داده می شوند؟
پولیپ ها هم از طریق مشاهده مستقیم داخل کولون ( کولونوسکوپی) و هم از طریق عکس برداری اشعه ایکس ( تنقیه ب
پولیپ رکتوم : پولیپ میتواند در کل روده ی بزرگ تشکیل شود ولی غالبا در راست روده ،روده ی سیگموئیدیا رکتوم بروز می نماید. درصد بسیار کمی از پولیپ ها به سرطان تبدیل میشوند ولی برخی پولیپ های خاص پیشروی سرطان هستند. برداشت پولیپ ها طی کولونوسکوپی خطر ابتلا به سرطان کولورکتال در آینده را به میزان زیاد کاهش میدهد.
پولیپ ها چگونه تشخیص داده می شوند؟
پولیپ ها هم از طریق مشاهده مستقیم داخل کولون ( کولونوسکوپی) و هم از طریق عکس برداری اشعه ایکس ( تنقیه ب
جراح بینی خوب در مشهد که هم متخصص و با تجربه باشد امر بسیار مهم وضروری است زیرا جراحی بینی جزو عمل های پرطرفدار است که در مشهد انجام می شود.در ايران جراحی بینی در مشهد، تهران و شیراز بیشترین آمار را دارد. امروزه اکثر مردم به دنبال زیبایی بیشتر انواع عمل های زیبایی بخصوص عمل زیبایی بینی انجام می دهند. این عمل جزو عمل های پرطرفدار در این شهر است و بیشتر مردم برای سایر مشکلات بینی مانند انحراف بینی، مشکل تنفسی و زیبایی عمل انجام می دهند که اگر ت
جراح موفق در رینوپلاستی
جراح موفق در رینوپلاستی و جراح رینوپلاستی در ايران و تهران یکی از پرسش های متداولی است که توسط متقاضیان از یکدیگر پرسیده میشود و مورد بررسی قرار میگیرد ،رینوپلاستی یا جراحی زیبایی عمل بینی در لغت از دو کلمه رینو” و پلاستی” ساخته شده است.
 
 
معنای کلمه رینوپلاستی
کلمه رینو به معنای بینی و پلاستی به معنای اصلاح یا زیبا کردن میباشد.
بینی یکی از اعضای اصلی صورت است که می‌تواند نقش مهم و فراوانی در تناسب و توازن صور
انواع تومور مغزی ودرمان آن
 
تومورهای مغزی به دو دسته ی خوش خیم و بدخیم دسته بندی می شوند. منظور از تومور های خوش خیم، تومور هایی هستند که اغلب به آهستگی رشد می کنند، شواهد سلولی بدخیم در تشخیص توسط پاتولوژیست ها وجود ندارد و اغلب بهبودی کامل با جراحی  تومور و سایر روش های دیگر مانند رادیوتراپی و شیمی درمانی حاصل می شود. بنابراین اگر مراحل درمان به درستی انجام شود امکان برگشت این نوع از تومورها کم است و کشنده نیستند.تومور های بدخیم مغزی هم
در این مطلب بهترين پزشکان/کلینیک های دندانپزشک در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم، اهواز و اردبیل را به شما معرفی می کنیم. ما فقط پزشکانی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند و کلینیک هایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که مراجعه کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای مجازی)
قیمت ها
تخصص و
ایمنی میکرونیدلینگ
میکرونیدلینگ روشی غیرتهاجمی است و نیاز به مدت‌زمانی برای بهبودی ندارد.
میکرونیدلینگ برای بسیاری از افراد دارای سلامتی عمومی در سطح خوب، ایمن است.
این روش برای افرادی که در حال درمان آکنه‌ها هستند و داروهایی برای این منظور استفاده می‌کنند یا برای ن باردار، ایمن نیست.
بعد از استفاده از این روش چند روزی قرمزی و تحریک پوستی را تجربه خواهید کرد.
سهولت میکرونیدلینگ
کل زمان لازم برای آماده‌سازی و انجام این روش در حدود دو
همه چیز درباره ایمپلنت دندان
ایمپلنت و انواع روکش های دندانی :
ایمپلنت های دندانی به عنوان یک درمان جایگزین برای پروتز های بریج بوده که دندانها تراشیده می شوند، و هدف اصلی
از معرفی این درمان ( ایمپلنت دندان ) این است که در آینده هیچ دندانی به خاطر پایه بریج قرار گرفتن تراشیده نشود و از بین نرود.
به طور کلی هر بیماری که شرایط کشیدن دندان را داشته باشد میتواند کاندید مناسبی برای کاشت ایمپلنت باشد.
و از نظر قانونی دندانپزشک عمومی یا متخصص م
امروز 9 آذر 1398 است و من همراه پدرم که بر اثر انسداد روده و پارگی فتق بستری است هستم دو روز پیش بود که پدرم از درد به خود می‌پیچید با برادرم احمد آوردیمش پیش دکتر اسلامیان نوشت که سریع ببریدش بیمارستان و بستری کنید او رو بستری کردند و دکتر جراح حیدرزاده گفت بایست عمل بشه اما چون پدرم بیماری قلبی داشت تردید داشتند تا اینکه دکتر قلب دکتر جهانبخش رضایت داد برای عمل . ساعت 10 او رو عمل جراحی کردند و بعد از اینکه هوشیاری رو بدست آورد آوردن بخش
ایمپلنت و انواع روکش های دندانی :

ایمپلنت های دندانی به عنوان یک درمان جایگزین برای پروتز های بریج بوده که دندانها تراشیده می شوند، و هدف اصلی از معرفی این درمان ( ایمپلنت دندان ) این است که در آینده هیچ دندانی به خاطر پایه بریج قرار گرفتن تراشیده نشود و از بین نرود.
به طور کلی هر بیماری که شرایط کشیدن دندان را داشته باشد میتواند کاندید مناسبی برای کاشت ایمپلنت باشد.
و از نظر قانونی دندانپزشک عمومی یا متخصص میتواند کاشت ایمپلنت دندان 
برای اصلاح برجستگی پیشانی و بهبود زیبایی صورت فرد می توان از روش های اصلاح پیشانی برجسته یا ناندرتال استفاده کرد.
روش های مختلفی برای اصلاح برجستگی پیشانی وجود دارد. انتخاب روش اصلاح پیشانی برجسته به میزان برجستگی و جلو آمدگی پیشانی نسبت به اجزای مجاورش بستگی دارد. با در نظر گرفتن موارد بالا، روش های اصلاحی به دو دسته جراحی و غیر جراحی تقسیم می شوند.
اگر میزان جلو آمدگی پیشانی کم باشد، می توان از روش های غیر جراحی استفاده کرد. این روش نسبت ب
جراحی زیبایی بینی به زبان ساده.
امروزه عمل بینی یکی از رایج ترین عمل هایی است که در میان مردم و به خصوص جوانان کشورمان رواج پیدا کرده است. به هر حال زیبایی ظاهری مورد توجه همگان بوده و هست. جراح زیبایی بینی، عملی فوق العاده حساس به حساب می آید که باید با دقت بیشتری به آن توجه کرد.
جراحی پلاستیک بینی
جراحی پلاستیک بینی یکی از روش هایی است برای افرادی که ترجیح می دهند با دقت بیشتری عمل بینی شان صورت پذیرد. جراحی پلاستیک یکی از عمل های فوق حساس
عمل بینی چگونه انجام می شود؟
عمل بینی یا رینوپلاستی عبارت است از جراحی تغییر شکل بینی. انگیزه‌ی انجام این جراحی می‌ تواند تغییر ظاهر بینی، بهبود تنفس یا هر دو باشد.
قسمت بالایی ساختمان بینی از استخوان و قسمت پایینی آن از غضروف تشکیل شده است. با رینوپلاستی می‌ توان استخوان، غضروف، پوست یا همه‌ی این ها را اصلاح کرد.
اما مانند هر جراحی دیگری که عوارض خاص خود را دارد، نباید از عوارض عمل بینی غافل شد.
عمل بینی می ‌تواند اندازه، شکل یا تناسبات ب
مراحل قرار دادن ایمپلنتاکثر کاشت ها با استفاده از یک فرایند دو مرحله ای قرار می گیرند ، اگرچه برخی از کاشت های جدیدتر نیز می توانند در یک مرحله قرار گیرند. آنچه در ادامه می آید ، توضیحی در مورد نحوه عملکرد فرایند دو مرحله ای است.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
روش اولممکن است قبل از این عمل آنتی بیوتیک و داروی درد به شما داده شود. دندانپزشک شما از بی حسی موضعی استفاده می کند و در صورت تمایل ممکن است شما را آرام کند. شما می توانید با مصرف دارو از طریق دهان یا ا
انواع پروتز از لحاظ جنس و مواد تشکیل‌ دهنده:
عمل پروتز سینه  از سه جنس تولید می ‌شوند که تفاوت چندانی از نظر کیفی ندارند اما از نظر هزینه‌ی عمل، احساس راحتی با آن و جای شکاف با هم تفاوت دارند و بنا بر شرایط بیمار پزشک یکی از آن ها را انتخاب می ‌کند:
پروتز سیلیی که ژل مانند است، پروتز سینه آب نمکی»، و پروتز سینه ثابت یا Gummy Bear» که در واقع نسل پنجم پروتزهای سینه هستند.
 ۱. پروتز آب ‌نمکی:
پروتز آب ‌نمکی گرد هستند و با آب‌ نمک استریل یا سالی
پزشک جراحی لاغری
پزشک جراحی لاغری کسی است که این نوع جراحی را  به افرادی که دچار چاقی مفرط هستند، پیشنهاد می دهد تا به وسیله این روش هرچه  سریع تر وزن کم کنند.
در صورتی که فرد نتواند با ورزش و رژیم غذایی  وزن کم کنند و دچارمشکلات و بیماری های ناشی از چاقی  خواهد شد و باید با کمک جراحی لاغری به  تناسب اندام ولاغری برسد.
 
پزشک جراحی لاغری کیست
پزشک جراحی لاغری برای انجام جراحی لاغری از روشهای مختلفی استفاده می کند یکی از راههایی که خود فرد در ا
دانلود دوبله فارسی فیلم Seven Deaths by Prescription 1975کیفیت BluRay720p اضافه شددانلود
بازیگران : Gérard Depardieu, Jane Birkin, Michel Piccoli, Monique Mélinand
کارگردان : Jacques Rouffio
محصول : امریکا
سال تولید : ۱۹۷۷
زبان : دوبله فارسی
فرمت : MKV
حجم :۱٫۵GB
نام پارسی فیلم : هفت گناه مرگبار
خلاصه داستان : ”یک دکتر جراح متوسط در کلینیکی در یک شهر کوچک استانی دچار حمله قلبی می شود درست قبل از عمل جراحی……
در این مطلب بهترين پزشکان/کلینیک های دندانپزشک در تهران، شیراز، اصفهان، تبریز، مشهد، کرج، قم، اهواز و اردبیل را به شما معرفی می کنیم. ما فقط پزشکانی را معرفی می کنیم که بالاترین میزان رضایت کاربران را داشته اند و کلینیک هایی که حالت تجاری (سرعت بالا و کیفیت کم) ندارند. این لیست نتیجه ماهها تجربه و تحقیق است از این بابت مطمئن باشید.
معیارهای ما
نظر کاربران (آنهایی که مراجعه کرده اند و نظر کاربران تایید شده در تمام سطح فضای مجازی)
قیمت ها
تخصص و
پیشگیری و درمان بواسیر با تصحیح سبک زندگی و سلامت گوارش : بواسیر در واقع رگ های متورم شده و پایین رکتوم است، که حالتی شبیه رگ های واریسی دارد. بواسیر دلایل متعددی دارد، اما اغلب علت آن مشخص نیست که ممکن است به دلیل فشار زیاد در طول حرکات روده و یا افزایش فشار بر روی این رگ ها باشد. بهترين روش قبل از درمان هر بیماری، پیشگیری از وقوع آن است. بسیاری از گزینه های موثر برای درمان بواسیر در دسترس هستند. بسیاری از مردم می توانند از علائم این بیمار
پیشگیری و درمان بواسیر با تصحیح سبک زندگی و سلامت گوارش : بواسیر در واقع رگ های متورم شده و پایین رکتوم است، که حالتی شبیه رگ های واریسی دارد. بواسیر دلایل متعددی دارد، اما اغلب علت آن مشخص نیست که ممکن است به دلیل فشار زیاد در طول حرکات روده و یا افزایش فشار بر روی این رگ ها باشد. بهترين روش قبل از درمان هر بیماری، پیشگیری از وقوع آن است. بسیاری از گزینه های موثر برای درمان بواسیر در دسترس هستند. بسیاری از مردم می توانند از علائم این بیمار
پیشگیری و درمان بواسیر با تصحیح سبک زندگی و سلامت گوارش : بواسیر در واقع رگ های متورم شده و پایین رکتوم است، که حالتی شبیه رگ های واریسی دارد. بواسیر دلایل متعددی دارد، اما اغلب علت آن مشخص نیست که ممکن است به دلیل فشار زیاد در طول حرکات روده و یا افزایش فشار بر روی این رگ ها باشد. بهترين روش قبل از درمان هر بیماری، پیشگیری از وقوع آن است. بسیاری از گزینه های موثر برای درمان بواسیر در دسترس هستند. بسیاری از مردم می توانند از علائم این بیمار
پیشگیری و درمان بواسیر با تصحیح سبک زندگی و سلامت گوارش : بواسیر در واقع رگ های متورم شده و پایین رکتوم است، که حالتی شبیه رگ های واریسی دارد. بواسیر دلایل متعددی دارد، اما اغلب علت آن مشخص نیست که ممکن است به دلیل فشار زیاد در طول حرکات روده و یا افزایش فشار بر روی این رگ ها باشد. بهترين روش قبل از درمان هر بیماری، پیشگیری از وقوع آن است. بسیاری از گزینه های موثر برای درمان بواسیر در دسترس هستند. بسیاری از مردم می توانند از علائم این بیمار
پیشگیری و درمان بواسیر با تصحیح سبک زندگی و سلامت گوارش : بواسیر در واقع رگ های متورم شده و پایین رکتوم است، که حالتی شبیه رگ های واریسی دارد. بواسیر دلایل متعددی دارد، اما اغلب علت آن مشخص نیست که ممکن است به دلیل فشار زیاد در طول حرکات روده و یا افزایش فشار بر روی این رگ ها باشد. بهترين روش قبل از درمان هر بیماری، پیشگیری از وقوع آن است. بسیاری از گزینه های موثر برای درمان بواسیر در دسترس هستند. بسیاری از مردم می توانند از علائم این بیمار
جراحی شکم
جراحی شکم عمل های زیبایی جراحی شکم ابدومینوپلاستی عمل جراحی شکم یک عمل زیبایی است. جراحی شکم یا ابدومینوپلاستی که به منظور زیباسازی در شکم، با برداشتن […]
 0 Read more
جراحی سینه
جراحی سینه جراحی سینه از انواع جراحی های حساس محسوب می شود و نیاز به تخصص کافی دارد تا نتایج مطلوب و بدون مشکلی و عارضه […]
 0 Read more
جراحی بینی
جراحی بینی جراحی بینی یا رینوپلاستی رایج ترین عمل جراحی زیبایی است.که تنها در زمینه زیبایی و حتی در سلامتی و افزایش
یکی از نگرانی های بیماران مراجعه کننده جهت جراحی،افتادگی بینی است که نوک بینی پایین تر از پشت بینی می باشد و به نواحی لب نزدیکتر میشود . این پدیده در بیمارانی به وجود میاید که فرآیند استحکام سازی نوک بینی به درستی انحام نشود. همانطور که میدانید جراحی بینی با جا به جا کردن غضروف ها و تراشیدن استخوان ها انجام میشود پس بایستی جراح باید از قوی ترین غضروف خود بینی در نوک بینی استفاده کند تا بینی دچار پدیده افتادگی نشود. البته افتادگی جزئی بینی و ش
هزینه جراحی لاغری یکی از مهمترین دغدغه های افرادی است که قصد انجام این کار را دارند. برای اکثر افراد سوال است که تعرفه ی جراحی لاغری چگونه محاسبه می شود. در پاسخ می توان گفت هزینه ی جراحی اسلیو معده بین ۱۸ تا ۲۴ میلیون تومان می باشد که در برخی موارد بیمه مقداری از این هزینه را پوشش می دهد. عوامل بسیاری در هزینه ی عمل جراحی لاغری تاثیر گذارند مانند پوشش بیمه، میزان سلامت فرد، محل انجام جراحی و عواملی از این قبیل که در ادامه به توضیح آنها می پر
جراحی بینی , جراحی زیبایی بینی ( رینوپلاستی ) , هزینه و قیمت جراحی زیبایی بینی در تهران , پزشک متخصص عمل بینی در تهران و غرب تهران : همه ما انسان ها به صورت ذاتی دوستدار زیبایی می باشیم . و زیبایی دارای تاثیر مستقیم در زیبایی است و در این بین داشتن چهره ای جذاب و زیبا موجب حضور با اعتماد فرد در اجتماع می گردد.در واقع بینی به عنوان یکی از اجزای اصلی زیبایی در چهره به حساب می آید .
تعدادی از افراد از داشتن بینی بزرگ و استخوانی نگران می باشند و خواهان
سرطان پروستات چیست و چگونه درمان می شود؟
واژه ی تقریبا نام آشنا و تلخ سرطان پروستات که امروزه آمار بالایی را در میان مردان بالای 40 الی 50 سال دارد مثل تمام بیماری های دیگر با علائم و نشانه هایی در بدن ایجاد می شود ، نشانه هایی که با شناخت آنها می توان مانع از بروز و پیشروی بزرگ شدن پروستات شد . در این مسیر مراقبت ها ، تغییرات در سبک زندگی و انتخاب بهترين گزینه درمان که توسط پزشک متخصص تشخیص داده می شود مهم ترین قدم ها محسوب می شوند.
 
سرطان پروست
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب