نتایج پست ها برای عبارت :

بچه های فران

قانون جذب چیست ؟ و نحوه استفاده از آن رازقانون جذب چیست ؟!؟رازقانون جذب چیست ؟!؟قانون چذب چیست ؟ اولین سوالی که افراد آشنا شده با این حوزه میپرسند و اکثرا دچار اشتباه برداشت از این قانون دارند .
سعی دارم تو این پست در مورد این صحبت کنم که قشانون جذب چیست و به چه نحوی میشه ازش تو زندگیامون استفاده کنیم .
قانون جذب رو اصولا همه از فیلم راز باهاش آشنا شدن که این فیلم رو براتون قرار دادم ( دوبله هست )
ادامه مطلب
به‌طورکلی دودسته سازه وجود دارد. شاید نام سازه کمی برای شما ناشناخته باشد اما باید اشاره‌کنم که عناوینی ازجمله سازه، متغیر درون‌زا و متغیر برون‌زا دلالت بر یک مفهوم دارد. مثلاً بازارگرایی یک مفهوم انتزاعی است که در درجه بالایی از انتزاع قرار دارد و ما برای اندازه‌گیری آن از مجموعه از گویه‌ها یا سؤالاتی استفاده می‌کنیم. دودسته سازه وجود دارد که عبارت‌اند از سازه انعکاسی (Reflective) و سازه تکوینی(Formative). حال می‌خواهم با یک مثال این دو جنس سا
مدیریت چهار سایت به طور همزمان کار آسانی نیست. خصوصاً که هم روی فرانت-اند و هم روی بک-اند آن کار کنی. هم سئو و هم امنیت و سرعت سایت را مدیریت کنی. در عین حال تولید محتوای هر چهار سایت هم به گردن خودت باشد. در این صورت روزهايی را پیش رو خواهی داشت که تاب و توان در خانه ماندن و زل زدن به صفحه مانیتور را نداری. نه جسماً و نه روحاً رمقی در تو نمی‌ماند که بخواهی باز هم برای ده ساعت متوالی دیگر کار کنی.
در چنین روزی باید رفت بیرون و قدمی زد. خصوصاً که بارا
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب