نتایج پست ها برای عبارت :

تا تو از را سی شاعران

 
بعضی آدم ها دنیا رو زیبا می کنند
آدمایی که هر وقت ازشون بپرسي چطوری؟
میگن :با تو حالم عالیه
وقتی بهشون زنگ میزنی ور بیدارشون میکنی!
میگن بیداربودم! یا میگن خوب شد زنگ زدی
وقتی میبینن یه گنجشک داره رو زمین غذا میخوره راهشون رو کج میکنن که اون نپره.
اگه یخم بزنن،دستتو ول نمیکنن بزارن تو جیبشون
آدم هایی که با صد تا غصه تو دلشون بازم صبورانه پای درد دلات می شینن
همینها هستند که دنیا را جای بهتری می کنند؛
آدمهایی که توی اتوبوس وقتی تصادفی چ
    
برای نگهداری از سالمند
اگر قرار است در خانه‌تان عزیز سالمندی زندگی کند، لازم است خانه را برای زندگی وی آماده کنید. با وجود این، بیش‌تر سالمندان ترجیح می‌دهند در خانه‌ی خودشان زندگی کنند، زیرا نمی‌خواهند باری بر گردن فرزندان‌شان باشند.
در چنین شرایطی، که عزیزان سالمند تان می‌خواهند به طور مستقل در خانه‌ی خودشان زندگی کنند، لازم است اقدامات زیر را انجام دهید:
ادامه مطلب
چند روز پیش یک پست در مورد عادت و اعتیاد مزخرف رفتاری ام یک پست موقت گذاشتم که در کامنت ها یک نفر بود که نوشته بود-اعتیاد به خ؟ - ان زمان در واقع از خواب بیدار شدم و در اوج جنون پاسخی برایش نشخوار کردم که شاید آنلاین باشد و همان موقع ببیند و بعد زارت پست را حذف کردم.حالا یکهو یادش افتادم و به نظرم عجیب بود.
 معتاد به خ؟از کجا باید بدانم چه میگویی:/ولی برایم جالب بود کشف کنم منظور طرف از خ چیست:)
معتاد به خوردن؟خاکخواری؟خرخونی؟خود یی؟خشونت؟خ
شما چیزی را که می‌خواهید جذب نمی‌کنید، شما چیزی که هستید را جذب می‌کنید. شما چه هستید؟ آدم‌ها چیزی را که می‌دانند بر زبان تکرار می‌کنند. اما در واقعیت، چیزی را که هستند بازتولید می‌کنند. برای بهتر شدن لازم نیست حرف‌ها، لباس‌ها، ظاهر، لهجه و ادا و اطوار خود را تغییر دهید. باید شخصیت خود را تغییر دهید.
حامدهرجاخواستگاری میرفت دختر خانواده دلش میخواست با خودش توله سگ خود راهم بیاورد.مادرش هروقت ازمحل دورمیشدتف برزمین میانداخت میگفت دختر که به هر دانشگاهی رفت بعدش توله سگ پرورمیشه.
تااینکه حامدمجبورشددورازدواج راباافرادی که توله سگ دارند خط قرمزبکشد.به مرور زمان سن اوبالامیرفت و متوجه میشدگهگداری  وقتی پیرمیشودنیازبه فرزندداردکه عصای دستش باشد. گرنباشدبایدباتوله سگ زندگی کند.
خانه اودردهات نیازبه سگ نگهبان داشت.هرباریک سگ میخریدآن
ممکن است بسياری از ما در مقطعی از زندگی مان "گردشگر" بوده ایم ، اما تعریف آنچه در جهانگردی است متفاوت می باشد. جهانگردی فعالیت افرادی است که برای مسافرت و اقامت در مکانهایی خارج از محیط معمول خود برای تفریح ، مشاغل و یا اهداف دیگر به مدت بیش از یک سال متوالی انجام می شود. در این مقاله از وبسایت "های هتل" ضمن گرامی داشت 5 مهر ماه روز جهانگردی، سومین صنعت پویا و بزرگ  صادراتی که رفاه، امید و درک متقابل برای همه ی افراد در جهان به ارمغان می آورد به
با توجه به این که killshotامینم مغزم را قرق کرده و مدام در سرم پلی میشود بازهم می‌خواهم اسلیپنات گوش کنم اما نمیتوانم.گوشهایم به شدت حساس شده و درد میگیرد.بعد از دوماه که هنزفری گذاشتم و متال پلی کردم از شدت شوک به سرفه افتادم میخواهم قدرت موسيقی متال را به رخ بکشم.آلبوم جدید فاکینگ اسلیپنات آمد و فاکد می.
ماسک جدید کوری تیلور هم فاکد می .خودش گفته بود که ماسک جدید من آماده شده که اعصابتان را بگاید:)واقعا ماسک اعصاب خورد کنی است فقط نمیتوان
شاید آلوده شدن ماشین ظرفشویی و میکروب گرفتن آن کمی عجیب به دیدن برسد. بخصوص که آب داغ و مواد شوینده مدام در آن جریان دارند. اما حقیقت این است که به مرور زمان این موافقت می افتد. منشأ آلودگی ممکن است ترکیبات کیمیایی موجود در پودر سامان ظرفشویی باشد یا چربی و ابدی ماندهٔ مواد غذایی روی ظروف. این قضیه شکوه چندانی ندارد. بنیانی این است که متشابه بیشتر افزار آشپزخانه، ماشین ظرفشویی هم آلوده می شود. به همین خاطر است که باید به نظافت آن توجه داشته با
بسمه تعالی
سلام
 
سوال:
آیا دوران سربازی را می‌­توان به عنوان سابقه‌ی کاری احتساب کرد و از این راه برای گرفتن بیمه‌ی بازنشستگی اقدام کرد؟ چگونه این امکان فراهم می‌­شود؟
پاسخ: 
بیمه‌ی سربازی در هر شغل یا حرفه‌­ای که باشید، جزء بیمه‌ی بازنشستگی بوده و به عنوان سابقه‌ی کاری منظور می‌­شود؛ اما برای استفاده از آن رعایت دو شرط لازم است:
۱- درخواست‌دهنده باید در زمان ارائه‌ی تقاضا، شاغل و بیمه­‌پرداز باشد.
۲- قبل از زمان تقاضا، حداقل دو سال
اون زمان که ما کنکور داشتیم.هم عصر جدید داشتهم نود داشت.هم دورهمی داشت.هم خندوانه داشتهم تلویزیون فیلمای قشنگ میذاشت.هم پرسپولیس برانکو رو داشت.هم کلی جام داشتهم بازی داشت.اصن همه چیزای جذاب لعنتی بودن تا ما با کنکور به ملکوت بپیوندیم!!!!
الان هیچی ندارن!قحطی اومده!
پ.ن:نصفه شبی یادم اومد اعصابم خرد شد.-_-
قاب سازی
قاب سازی در ایران دارای پیشینه ی تاریخی و قدمت زیادی می باشد. زمانیکه در تولید قابهای چوبی هنر منبت کاری نیز ضمیمه کار می شود ویژگی خاصی پبدا می کند. آنگاه می توان گفت قاب سازی یک صنعت ایرانیزه شده است. انواع پروفیل قاب سازی ارزان را از قاب سازی آنلاین گلستان عظیمی بخواهید. بورس قاب سازی در تهران  02177508435

قاب سازی آنلاین
قاب سازی آنلاین با شرایطیو سفارش اینترنتی که ایجاد کرده سبب صرفه جویی در وقت شده است.
مزایای خرید آنلاین
از مزا
  

استخدام کارشناس تولید محتوا
تیم نرم افزار ابری CRM دیدار برای توسعه بخش بازاریابی محتوای خود به
شخصی با قابلیت های اجرایی و مدیریتی نیاز دارد که بتواند بعد از مدتی
فعالیت٬ تیم خود را برای دپارتمان محتوای دیدار توسعه دهد
قابلیت های مورد نیاز:
حداقل ۱ سال سابقه در حوزه بازاریابی محتوا
ترجیحا آشنا با CRM و یا نرم افزارهای ابری
مسلط به زبان انگلیسي برای ترجمه
مسلط به تهیه و تدوین استراتژی محتوا، برنامه محتوایی
.
تمام مدت فکر می‌کردم تمامش اشتباه است و باید بالاخره تردید را کنار بذارم و مغزم را دربیارم، گردگیری‌اش کنم و بگذارم سرجایش و بعد تمام این رشته‌های بی‌مصرف را قیچی کنم. باید خودم را بیرون بکشم از مرداب اتفاقات تکراری و کاری که برایم بهتر است را انجام بدهم. 
دیشب دریای تاریک با آسمان یکی شده بود و موج‌های خاکستری‌اش از همیشه واقعی‌‌تر و وهم‌انگیزتر بودند. فکر کردم زندگی در این دو شهر به اندازه‌ای با هم متفاوت است که وسوسه‌ی قدیمی هیچ ک
وینیل شیشه ای
چاپ استیکر شیشه ای
وینیل شیشه ای (استیکر شیشه ای) پشت چسب دار به شما این امکان را می دهد که با استفاده از دستگاه چاپ اکو سالونت متن ، طرح و یا لوگو خود را بر روی وینیل شیشه ای پشت چسب دار چاپ کنید و بر روی محصول یا به عنوان تبلیغ در جای مورد نظر نصب کنید. این نوع وینیل قابلیت جابجایی دارد یعنی اینکه به راحتی موقع نصب می توان آن را جابجا کرد و هیچ گونه باقیمانده چسب یا جوهر روی سطح باقی نمی گذارد
ادامه مطلب
 مجموعه داستان مصور ایلیا»، یک مجموعه داستانی سریالی و ادامه دار است که توسط شرکت کمیکا طراحی و تولید شده و هر ماه یک شماره از آن منتشر می شود. کمیک بوک ایلیا» روایت کننده داستانی ابرقهرمانی است که در آن چهار نوجوان برخاسته از اقشار مختلف جامعه طی اتفاقاتی به قدرت های ماورایی و فانتزی دست پیدا کرده و از آن برای مبارزه با نیروهای شرور و اهریمنی استفاده می کنند.
داستان مصور ایلیا» در یک شهر خیالی جریان دارد، اما تلاش مجموعه بر آن بوده که از
OEM Tesla Style Vertical Screen Aftermarket Navigation System Toyota Fortuner 2015
 
. Compatible Vehicles: Toyota Fortuner 2014-2015. 12.1-inch Smart touch screen, easy to operate Touch Screen Type: vertical screen/tesla screen
toyota fortuner head unit
 
1: Bluetooth for handfree.2: Play Music from bluetooth3: Reverse camera/Drive Record DVR From Rear USB: Support4: OBD: Support5: Cold Start about 10 seconds6: Built-in Microphone: Support7: Steering wheel control:Support8: Wifi:Built-in/Via phone as Wifi Hot Spot.9: Support APPS: Many,for example :Google Play Store, Skype, Facebook, YouTube, Twitter,waze etc10: Support 1080P+Support Lossless music11: In-Car Internet 4G ( Not included SIM card),only 4G Version support12: Support GPS Map,such as Google online MapYandex.navi/Waze on Lin
اصول کارگردانی                           
اصول فیلمنامه نویسي                 
تاریخ سينما                                  
 اصول زیبایی شناسي و مبانی       
 تدوین       
اصول و مبانی فیلمبرداری                  
کارگردانی پیشرفته 2                       
  تحلیل فیلم                                  
اصول صداگذاری و                     
صدا برداری
  پروژه پایانی ساخت فیلم        
مارکو پولو (1254 تا 8 ژانویه 1324) یک کاوشگر ونیزی بود که کتاب  او به سفرهای مارکوپولو معروف بود و شرح سفر وی و تجربیات او در آسيا بود. پولو با خانواده اش به طور گسترده سفر کرد و از سال 1271 تا 1295 از اروپا به آسيا سفر کرد و 17 سال از آن سال ها در چین ماند. در حدود سال 1292 ، او چین را ترک کرد.
داستانهای مارکو پولو درباره سفرهای وی در آسيا به عنوان کتابی به نام شرح جهان منتشر شد که بعداً با عنوان سفرهای مارکو پولو شناخته شد. تنها چند سال پس از بازگشت از چین به
دانلود مداحی های شب چهارم محرم 98 + لینک دانلود
 
 
برای دانلود لینک های زیر را کلیک کنید
دانلود نوحه و مداحی جدید محرم 98
دانلود مداحی های محمود کریمی 98
 
 
بیوگرافی مداح:
محمود کریمی (متولد ۱۳۴۷ در محله نظام آباد تهران)، از مداحان ایرانی است که مجری برنامه‌های متعدد عزاداری در بیت رهبری ایران بوده است.
پدر محمود کریمی در سال ۱۳۶۱ در جنگ ایران و عراق و در عملیات فتح‌المبین مفقودالاثر شد و برادرش در سال ۱۳۶۵ در عملیات کربلای ۵ در شلمچه کشته شد.
کراتینه کردن مو در منزل با مواد طبیعی
کراتینه کردن مو در منزل با استفاده از مواد طبیعی و گیاهی به طبع خطرات صاف کردن موها با مواد شیمیایی را نخواهد داشت. کافیست سری به کابینت و یخچال آشپزخانه منزلتان بزنید و مواد لازم را تهیه کنید.
ادامه مطلب
بعد از flashback در دیتابیس اصلی، وقتی خواستم روی استندبای
همان  دستور flashback
 را اجرا کنم با خطای زیر
روبرو شدم:

flashback pluggable database PDB1 to timestamp
TO_TIMESTAMP('2018-11-06 10:25:00','YYYY-MM-DD HH24:MI:SS');

ORA-39885: flashback/PITR of a pluggable
database before its creation is not allowed


 

بعد از آن برای همان زمان ، در دیتابیس اصلی SCN مربوطه را پیدا و دستور flashback را مجددا با دستور SCN اجرا کردیم:

select timestamp_to_scn(TO_TIMESTAMP('2019-02-01 18:45:00','YYYY-MM-DD HH24:MI:SS')) as scn

 from dual;

flashback pluggable database PDB1 to timestamp SCN 211427454;


 

بعد از اجرای دستور بال
ﺎﻫﻰ ﺳﺮ ﻛﻼﺱ، ﻫﺮ ﻪ ﺳﻌﻰ ﻣ ﻰﻛﻨﻴﻢ ﻧﻤﻰ ﺗﻮﺍﻧﻴﻢ ﺧﻮﺩ ﺭﺍ ﺑﻴﺪﺍﺭ ﻧ ﻪﺩﺍﺭﻳﻢ. ﻠﻚ ﻫﺎﻳﻤﺎﻥ ﺳــﻨﻴﻦ ﻣﻰﺷﻮﺩ ﻭ ﺣﺘﻰ ﻣﻤﻜﻦ ﺍﺳﺖ خواب شب ﻗﺒﻞ ﺭﺍ ﺑﺒﻴﻨﻴﻢ ﻛﻪ ﺗﺎ ﺩﻳﺮ ﻭﻗﺖ ﺧﻮﺍﺑﻤﺎﻥ ﻧﻤﻰﺑﺮﺩ وﺟﻠﻮﻯ ﺗﻠﻮﻳﺰﻳﻮﻥ ﻳﺎ ﺭﺍﻳﺎﻧﻪ ﻧﺸﺴﺘﻪ ﻣ ﻰﺷﻮﻳﻢ؟ راستی چرا بدخواب می شویم ؟
برای مشاهده ادامه مطلب روی فلش زرد کلیک کنید
ادامه مطلب
 
 
 
 
بسم الله الرحمن الرحیم
سبحانک اللهم و بحمدک یا ملک یا قدوس یا سلام ، یا ذالجلال و الاکرام . لاأحصى ثنأ علیک . أنت کما أثنیت على نفسک . یا منفردا بالعظمه و الجلال ، یا کبیر یا متعال ، لک العلو الاعلى فوق کل عال و الجلال الأمجد فوق کل جلال . نحمدک على جمیع الاحوال و نشکرک بالغدو و الآصال . و نشهد بک لافضل الاعمال .
و نصلى و نسلم على محمد نبیک (صلى الله علیه و آله ) نبى الرحمه و امام الأئمه ، المنتجب من طینه الکرم ، و سلاله المجد الأقدم ، و مغرس
این متن دومین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.
زکات علم، نشر آن است. هر وبلاگ می تواند پایگاهی برای نشر علم و دانش باشد. بهره برداری علمی از وبلاگ ها نقش بسزایی در تولید محتوای مفید فارسي در اینترنت خواهد داشت. انتشار جزوات و متون درسي، یافته های تحقیقی و مقالات علمی از جمله کاربردهای علمی قابل تصور برای ,بلاگ ها است.
همچنین وبلاگ نویسي یکی از موثرترین شیوه های نوین اطلاع رسانی است و در جهان کم نیستند وبلاگ هایی که با رسانه ه
شیطان مداوم در گوش کبری پچ پچ مینموداوعلاقه خاصی به شاهزاده وهابی سعودی داشت.امیرالمومنین منزل اومیبایست فردی پشکل مغزمیبودتابراحتی وبسادگی خرشودوهرکاری برایش انجام دهد.
شاهزاده سعودی علاقه وافری به حتک حرمت هرچیزی داشت این شاهزاده ازروی کینه و عداوت تصمیم می گرفت درکل دوست داشت هنگام عصبانیت سرهای زیادی راببردهرفردی که برعلیه اوانتقادمینمودبدنش تکه تکه میگردید.
شیطان درخانه کبری قصد داشت تخم فتنه رابوجودآورداومیدانست نسل کبری وشا
متاسفانه مرورگر شما، قابیلت پخش فایل های صوتی تصویری را در قالب HTML5 دارا نمی باشد.توصیه ما به شما استفاده از مروگرهای رایج و بروزرسانی آن به آخرین نسخه می باشدبا این حال ممکن است مرورگرتان توسط پلاگین خود قابلیت پخش این فایل را برای تان فراهم آورد. 
کد فعالسازی نود 32
20 مرداد 1398
یوزر پسورد برای نسخه های آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 4 تا 8 نود 32 میباشد.
لایسنس برای نسخه های آنتی ویروس ، اینترنت سکوریتی و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 9 و 10 و 11 و 12 و 13 و. نود 32 میباشد.
آپدیت آفلاین برای نسخه های آنتی ویروس و اسمارت سکوریتی مخصوص ورژن های 4 و 5 و 6 و 7 و 8 نود 32 میباشد.
آپدیت نود 32 به صورت روزانه و رایگان منتشر میشود و در صورت استفاده حداکثر 30 روز آنتی ویروس شما را بروزرسانی میکند.
آپدیت
 
کارفرمانیوز - سلسله پست های پرسش و پاسخ پیش رو شامل مفاهیمی از قانون کار ، کارگر و کارفرما می باشد که تعهدات و تکالیف متقابل یکدیگر را خاطر نشان می سازد. مضامینی که در این مجموعه از نظر خوانندگان گرامی می گذرد ، برگزیده ای از مطالب و اظهارنظرهایی است که در حوزه روابط کار ابراز شده و توسط وکیل و مشاور متخصص اداره کار تایید گردیده است.امیدواریم اطلاعات داده شده در این پست و پست های بعدی مورد استفاده شما کارفرمایان عزیز قرار گیرد. 

۱۹-چنانچه
 مزایای سرمایه‌ گذاری در منطقه آزاد انزلی
دبیر انجمن سرمایه گذاران و کار آفرینان منطقه آزاد انزلی در گفت‌و گو با خبرنگار اقتصاد۲۴ درباره مزایای سرمایه‌گذاری در منطقه آزاد انزلی گفت: این منطقه به علت دارا بودن ویژگی های خاص که مناطق دیگر از آن بی بهره هستند می تواند زمینه های خوبی برای سرمایه گذاران ایجاد کند. علاوه بر معافیت های مالیاتی، اولین ویژگی منطقه آزاد انزلی نزدیکی به مراکز صنعتی کشور است؛ هیچ منطقه آزادی به این میزان، نزدیک به
شعری در سبک پُست مدرن از بنده ( پاسبان پارسي ) به نام بنام »
 
بنام آزادی ، خون و اجبار
بنام فرهنگ و تمدنِ انکار
بنام مردمِ دوربین ، مرده پَرَست
بنام استوری یهویی در قصر
 
***
 
بنام شبای در خیابان
بنام هوایِ آلوده ، طهران
بنام میدانِ انقلاب و آزادی
بنام کوچه های خراب آبادی
 
***
 
بنام جوانِ بیکار بر زمین
بنام اعتیادِ مزمن در کَمین
بنام سيمای با صدای خوب
بنام مترسکی از جنس چوب
 
***
 
بنام من که منجی رهاییم
بنام تو ، تنها مونس تنهاییم
بنام ش
 
عوامل و شرایط متعددی می توانند در بروز حریق ایفای نقش نمایند که مهم ترین آنها شامل موارد زیر است:
۱- آتش گیری مستقیم: مانند نزدیک نمودن شعله به مواد سوختنی
۲ - واکنشهای شیمیایی: واکنشهایی نظیر ترکیب آب و اسيد،پتاسيم و آب، اسيد نیتریک با کاغذ می تواند عامل شروع آتش گردد.
۳- الکتریسيته جاری: حرارت حاصل از عبور برق از یک هادی دارای مقاومت بالا می تواند سبب حرارت و آتش گردد.
 
۴- الکتریسيته ساکن: به دلیل ایجاد جرقه ناشی از اختلاف پتانسيل در مکان ها
دانلود دوبله فارسي فیلم Beware My Lovely 1952کیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Barbara Whiting, Ida Lupino, Robert Ryan, Taylor Holmes
کارگردان : Harry Horner
محصول : ایتالیا
سال تولید : ۱۹۵۲
فرمت : MKV
زبان : دوبله فارسي
حجم :  ۱٫۱۰ گیگابایت
نام پارسي فیلم : مراقب باش عشق من
خلاصه داستان : زنی که شوهرش را در جنگ از دست داده ناخواسته کارگر مردی را که دچار اختلال روانی است استخدام می کند. اما او زن را محبوس و تهدید به کشتن می کند…
در زیر می توانید رسيد دومین برداشت ما از سایت ایرانی دوج کلیک (Doge Click) را مشاهده کنید. در حال حاضر حداقل موجودی برای برداشت داگ کوین های خود در این سایت از 300 داگ کوین به 500 داگ کوین افزایش داده شده است. مبلغ این برداشت، 1000 داگ کوین بوده است که واریز آن در 7 سپتامبر 2019 برابر با 16 شهریور 1398 صورت گرفته است.
Top In-Car Entertainment Touch Screen Tesla Type Hyundai Ix35 2018 2019
 
12.1 inch Tesla Screen + HD 1024*600 Resolution+Capacitive touch screen+Built-in WIFI+Bluetooth  4.0+Phonebook+FM/AM/RDS+GPS Navigation+1080P Video+Mirror Link+Steering Wheel Control+USB+Camera In, etc. hyundai ix35 entertainment system
 
. Compatible Vehicles: Hyundai Ix35 2018+. 12.1-inch Smart touch screen, easy to operate Touch Screen Type: vertical screen/tesla screen
 
RAM and Memory:RAM:Samsung DDR3 1GB/2GB
Memory: 32GB
Screen:LCD:1024*600 HD Hanstar ScreenTouch Screen:capacitive multi-touch screen
 
Radio:Radio tuner with RDS,30 preset radio station.(FM:3*6,AM:2*6),Built-in NXP6686 Radio chip,the highestquality with better radio signal reception.FM Frequency:87.5-108MHZ(Europe),87.5-108 MHZ(America),8
مذاکره اصولی و حرفه ای یکی از مهم ترین عوامل موفقیت در تجارت
است. توانایی در مذاکره، مجموعه ای از مهارت های ارتباطی و  بین فردی است
که به منظور رسيدن به یک نتیجه مطلوب مورد استفاده قرار می گیرد. یک مذاکره
کننده خوب می تواند بهترین معاملات را رقم زده و به این ترتیب یک مزیت
رقابتی پایدار را برای تجارت خود ایجاد نماید. یک مذاکره بی نتیجه زمانی رخ
می دهد که دو طرف مذاکره و یا افراد یک گروه برای پیدا کردن راه حل موثر
در برطرف کردن مشکل و رسيدن به
سلام
مهر ماه هم رسيد. برای مدرسه ای ها و دانشگاهی هاش پر از خاطره هستش. خانواده برتری ها، بیاید هر کدوم خاطره ه ای از مدرسه بگیم، مثل تلخی هاش، خوشی هاش، سوتی ها مون، زیر آب زدن هامون، فروختن معلم هامون به بقیه دبیرها یا مدیر !!!  و موارد دیگه .
+ حتی اگه لازم میدونید، در مورد نکات مثبت و منفی هاش هم اینجا صحبت کنید تا کارکنان مدرسه و دانشگاهی که احیانا این پست رو میبینند، یه تلنگری برای اونا هم بشه و شاید رفتارشون رو در آینده اصلاح کنند یا نکات خ
سلام 
یکی از همخونه ای ها هست که همه اعتقاد دارن آدم کثیفیه و ظرفای تو ظرفشویی همیشه کار اونن. این شد که دو هفته پشت سر هم مجبورش کردن کل تپه ی ظرف ها رو بشوره.
البته من خودم، یکم از خودم تعریف کنم، وقتی غذا خوردنم شروع میشه که کل ظرفام رو شسته باشم
برای همین من کلا مظنون نیستم.
حالا آقای نابغه امروز اومده میگه مهدی، امروز اومدن و میخواستن منو مجبور کنن ظرفا رو بشورم. منم از تو اتاقم ۴۰ تا ظرف نشسته از هفته پیش در اوردم که بهشون ثابت کنم ظرفای تو
این متن اولین مطلب آزمایشی من است که به زودی آن را حذف خواهم کرد.
مرد خردمند هنر پیشه را، عمر دو بایست در این روزگار، تا به یکی تجربه اندوختن، با دگری تجربه بردن به کار!
اگر همه ما تجربیات مفید خود را در اختیار دیگران قرار دهیم همه خواهند توانست با انتخاب ها و تصمیم های درست تر، استفاده بهتری از وقت و عمر خود داشته باشند.
همچنین گاهی هدف از نوشتن ترویج نظرات و دیدگاه های شخصی نویسنده یا ابراز احساسات و عواطف اوست. برخی هم انتشار نظرات خود را ف
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب