نتایج پست ها برای عبارت :

تبدیل گفتار به نوشتار آنلاین رایگان

در وب سایت speechtexter به صورت آنلاين می توانید گفتار را به نوشتار تبديل نمایید . 
https://www.speechtexter.com/


این یک سرویس رايگان است . 
زبان به صورت پیش فرض ، انگلیسی در نظر گرفته شده است . 
زبان گویش را لازم است شما انتخاب نمایید . اگر فارسی می خواهید صحبت کنید ، لازم است گزینه "Iran فارسی" را انتخاب نمایید . 
وقتی میکروفون شما فعال باشد ، این وب سایت ، کلام شما را به متن تبديل می کند .
هر چقدر کلمات شمرده تر بیان شوند ، دیکته آن نیز دقیق تر انجام می شود . 
لینک کو
گفتار درمانی یکی از شاخه های توانبخشی است که اختلالات گفتاری را شناسایی و آن ها را درمان می‌کند. گفتار درمانی در حیطه های مختلفی فعالیت می‌کند و حتی درمان مشکلاتی همچون اختلالات مربوط به بلع را نیز پوشش می‌دهد. درمان مشکلات گفتاری در سنین پایین بهتر جواب می‌دهد و در صورت عدم درمان، تا دوره ی بزگسالی نیز ادامه پیدا می‌کند. مهم ترین عامل موفقیت در گفتار درمانی، صبر و تداوم درمان است. در ادامه مقاله به بررسی کامل گفتار درمانی می‌پردازیم.
گفتار درمانی یکی از شاخه های توانبخشی می باشد که به آسیب شناسی اختلالات مربوط به گفتار و زبان می پردازد. در واقع گفتار و زبان (در ادامه به تفاوت گفتار و زبان نیز پرداخته ایم) بخش بسیار مهمی از ارتباط برقرار کردن با دیگران است.
عدم توانایی در صحبت کردن، روان صحبت نکردن و از این قبیل مشکلات در برخی از کودکان دیده می‌شود که با مراجعه به پزشک و استفاده از روش گفتار درمانی می‌توان آن را به سادگی حل کرد.
گفتار درمانی، یک روش مداخله زبان است که بر به
خدمات گفتار درمانی شامل چه چیزهایی است؟
گفتار درمانی شامل تعیین ، تشخیص و درمان اختلالات گفتاری و تکلم است. درمان هر کدام از انواع اختلالات گفتاری متفاوت بوده و راهکارهای مخصوص به خود را دارد.
فواید گفتار درمانی
در بین عموم مردم و جامعه پزشکی، گفتار درمانی اهمیت ویژه‌ای دارد. همانطور که می‌دانیم زبان، اصلی‌ترین راه برای برقراری ارتباط با دیگران است. گفتار درمانی باعث حل مشکلات ناشی از اختلالات ارتباطی و گفتاری می‌شود. 
با کمک از خدمات گ
هزینه گفتار درمانی
در گفتار درمانی برای درمان اختلالات گفتاری از روش های مختلف و یا ترکیبی استفاده می شود. به منظور تعیین اختلال از آزمون ها و تست های متنوعی بهره گرفته شده تا بتوان طول دوره درمان را کوتاه تر کرد. در برخی موارد با کمک این آزمون ها طول دوره درمان از چندین سال به چندین ماه خواهد رسید. یکی از موارد موثر در کاهش طول دوره درمان مراجعه در زمان مناسب درمان است. در این دوره، روند درمان بازدهی بهتری خواهد داشت. در حال حاضر حدود ۲۰۰۰ الی
گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان چیست؟
گفتار درمانی به بررسی ماهیت انواع اختلالات گفتار و زبان و نیز روش‌های تشخیص و درمان این اختلالات می‌پردازد. ارزیابی و تشخیص اختلال در بلع را نیز در حیطه تخصص متخصصان گفتار درمانی می‌دانند.گفتار درمانگران به درمان کودکانی می‌پردازند که در فراگیری زبان مادری یا استفاده صحیح از گفتار دچار مشکل هستند و نیز بزرگسالانی که به دلایلی، توانایی گفتاری خود را از دست داده‌اند.
در چه مواردی باید به گفت
دوستان و عزیزانم . درود
 
آرتیست و هنرمندان زیرزمینی جهت همکاری در زمینه موسیقی و شعر در بخش ارتباط با من پیام بفرستند یا با ایمیل pasebanpln@gmail.com تماس برقرار کنند.
 
از نوشتار شعر ، جلد ، ملودی(بیت) ، میکس و مستر ، تنظیم برای خوانندگان
و برای شاعران جهت همکاری در نوشتار شعر و چاپ کتاب و اشعار 
در خدمت هستم.
 
 
_پاسبان پارسی
 
اسامی نامزدهای منتخب ششمین جشن نوشتار سینمای ایران اعلام شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی جشن نوشتار سینما، سپیده ابرآویز دبیر این جشن گفت: هیات داوران ۵ نفره متشکل از شیوا مقانلو، خسرو دهقان، شهاب الدین عادل، هیوا مسیح و سعید مروتی  در آخرین نشست خود که چند روز پیش برگزار شد اسامی نامزدهای رشته نقد، مقاله، یادداشت، گفتگو و ترجمه سینمایی را اعلام کردند.
ادامه مطلب
 
علل تأخیر در گفتار کودکان چیست؟
امروزه یکی از شایع ترین اختلالات در میان کودکان تأخیر در گفتار است.به صورت طبیعی کودک در یک سالگی شروع به بیان کلمات می کند و تا ٢سالگی رشد خزانه ی واژگانی ادامه دارد و از دو سالگی ترکیبات دو کلمه ای در گفتار کودک مشاهده می شود، که در پسرها سن درک و بیان کلمات بالاتر است زیرا به صورت طبیعی پسر ها دیرتر از دختران شروع به صحبت می کنند.اما امروزه به دلیل کمبود ارتباطات کلامی و کاهش جمعیت خانواده و سبک ارتباطی خاص
امروز نرم‌افزارهای مختلفی برای راحتی انسان طراحی شده‌اند که اغلب آن‌ها برای راحت‌تر شدن زندگی و یا کار انسان‌ها صورت گرفته است.تایپ گفتاری زبان فارسی براساس فناوری تشخیص گفتار یکی از این نرم‌افزارهاست که از طریق ارتباط شخص با رایانه، نیاز به شخص تایپیست از بین می‌رود.
ادامه مطلب
هرزه های بیش ما از مستی بسیار نیست،
یا که من بسیار مستم، یا کسی هشیار نیست.
باده لبهای میگونت به یاد آید مرا،
پس، چو منصور حلاج اندیشه ای از دار نیست.
  حسرت گفتار بیش و جرأت گفتار نه،
حاجتم بسیار هست و حاجت گفتار نیست.
جامة شرم و حیا بر تن اگر زیبنده است،
افتخار ما ولی از جامه و دستار نیست.
نیست پروایی اگر از باخت و برد جهان،
عاشقان را عشق بازی بازی دشوار نیست.
کور گشته سطرها چون جوی ناکشته ها،
دیهقان طبع ما را دفتر و اشعار نیست.
حیف باشد، گر نبین
فواید گفتار درمانی
یکی از مهمترین راه ها برای برقراری ارتباط، زبان است و اگر اختلالی در این امر ایجاد شود علاوه بر مشکلات فردی، مشکلات اجتماعی نیز به همراه خواهد داشت. گفتار درمانی منجر به رفع اختلالات گفتاری و ارتباطی می‌شود. در واقع گفتار درمانی جایگاه ویژه ای در جامعه پزشکی و مردم دارد. گفتار درمانی علاوه بر رفع اختلالات گفتاری و زبانی موجب درمان مشکلات بلع و تغذیه نیز می شود. بسیاری از کودکان که از اختلالات گفتاری رنج می برند، در بلع غذ
 اختلال لکنت
 گرفتگی و لکنت زبان اختلالی است که در سن ۲ تا ۶ سالگی شایع بوده و اگر والدین نسبت به درمان آن اقدام نکنند ، کودک تا بزرگسالی این مشکل را با خود به همراه خواهد داشت. با مراجعه به گفتار درمانگر می توان این مشکل را برطرف کرد.
 سکته مغزی و آسیب های ناشی از بیماری های مغزی
 سکته مغزی و بیماری های مغزی می تواند منجر به اختلالات گفتاری در افراد مسن شود. بهترین زمان برای درمان این افراد در ۶ ماه اول پس از بیماری است. با مراجعه به گفتار درما
آن به که نظر باشد و گفتار نباشدتا مدعی اندر پس دیوار نباشدآن بر سر گنج است که چون نقطه به کنجیبنشیند و سرگشته چو پرگار نباشدماه‌ت نتوان خواند بدین صورت و گفتارمه را لب و دندانِ شکربار نباشدوان سرو که گویند به بالای تو باشدهرگز به چنین قامت و رفتار نباشدمردم همه دانند که در نامه‌ی سعدیمُشکی‌ست که در کلبه‌ی عطار نباشدجان در سر کار تو کند سعدی و غم نیستکان یار نباشد که وفادار نباشد
فکر این که در یک جهان کاملاً واقعی، به صورت کاملاً خیالی می‌خواهمت.
فکر این که موقع دلتنگی آخر شب کاملاً بالشم را در آغوش می‌گیرم.
فکر این که مثل آدم‌های معمولی اشک می‌ریزم و به چیزهای معمولی فکر می‌کنم.
فکر این که در یک شرایط طبیعی، موقع خداحافظی، صفحه‌ی موبایلم از قطره‌های باران خیس می‌شود؛ طوری که آخرین جمله خوانا نیست. خدا.ظ»
فکر این که تو یک گوشه از مغزت را اختصاص دادی به فرار از خاطرات.
فکر این که هر از گاهی به این فکر می‌کنی که م
تمرینات گفتار درمانی کودکان ۲ ساله
تمرینات گفتار درمانی کودک در منزل شامل موارد زیر است:
از جملات ساده و قابل فهم استفاده کنید.
یکی از روش های موثر گفتار درمانی در منزل، استفاده از جملات کوتاه و ساده توسط والدین است. در این صورت کودک به راحتی آنها را درک کرده و تشویق به تکرار آن جملات خواهد شد.
آلبومی از تصاویر مورد علاقه کودک تهیه کنید.
در این روش والدین باید عکس های مورد علاقه کودک مانند تصویر حیوانات، گیاهان و. را به صورت یک آلبوم جمع کنند
گفتار درمانی به چه کاری می آید؟ 
گفتار درمانی به کودک شما کمک می کند که کلمات و زبان را بهتر درک کند و از زبان بهتر استفاده کند.گفتار درمانی به بهبود گفتار کودک منجر می شود.تمام مشکلات بلع صوت، اختلالات گفتاری و زبانی، اختلالات شناختی و مشکلات ارتباطی کودک با کمک گفتار درمانگر به صورت کامل ببرطرف می شود.این روش، نگرانی پدر و مادر را کاهش می دهد؛ زیرا دیگر دغدفه آینده فرزندشان و نحوه حضور او در جامعه را نخواهند داشت.بعد از اتمام دوره های گفتا
قدم عاشقی
اربعین امتداد عاشورا تا ظهور
مؤلف: محمدرضا عابدینی، دفتر نشر معارف، چاپ 1398، قطع رقعی، 208 صفحه، 30000 تومان
می‌توان تاریخ را به قبل و بعد از عاشورا تقسیم کرد که بعد از عاشورا حرکت کاروان حسینی با هدایت و ولایت امام سجاد (ع) و قافله سالاری زینب کبری (س) راه خود را ادامه می‌دهد و قیام و نهضت عاشورا را به ثمر می‌رسانند.»
اگر به دنبال شناخت عمیق و تمدنی از حادثه عظیم اربعین حسینی هستید و ارتباط آن با ظهور امام زمان (عج) هستید، خواندن این کت
پاورپوینت میولوژی عمومی
 
دانلود پاورپوینت با موضوع میولوژی عمومی، در قالب ppt و در 110 اسلاید، قابل ویرایش،شامل گفتار اول: سیر تاریخی شکل‌گیری و توسعه دانش میکروب‌شناسی، گفتار دوم: طبقه‌بندی میکروب ها، گفتار سوم: ساختار تشریحی و ریخت‌شناسی باکتری‌ها، گفتار چهارم: رشد و تکثیر باکتری‌ها، گفتار پنجم: میکروب‌شناسی آب و پساب‌ها، گفتار ششم: میکروب‌شناسی مواد غذایی
مشخصات فایل
 
 

تعداد صفحات
110

حجم
7965 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt
 
لکنت زبان اصولا به معنای اختلال در گفتار و صحبت کردن معمولی می باشد، که می تواند دلایل متفاوتی از جمله ترس و هیجان ناگهانی داشته باشد. لکنت زبان ناگهانی امکان دارد هفته ها یا سال ها در فرد باقی بماند.
در بیشتر کودکانی که قبل از 5 سالگی به لنکت زبان دچار می شوند این عارضه به خودی خود از بین می رود اما اگر بعد از 5 سالگی از بین نرفت می بایست  گفتار درمانی مراجعه کنیداگر کودک به پنج سالگی رسیده و نشانه های زیر را دارد نیاز به گفتار درمانی دارد:
کو
علوم اعصاب رابطه واضحی بین موسیقی و دستیابی به زبان پیدا کرده است. به عبارت ساده ، یادگیری موسیقی در سالهای اولیه مدرسه می تواند به کودکان در یادگیری خواندن کمک کند.
موسیقی ، زبان و مغزپردازش موسیقی و توسعه زبان یک شبکه با هم تداخل دارند. از دیدگاه تکاملی ، مغز انسان پردازش موسیقی را خیلی قبل از زبان توسعه داد و سپس از آن پردازش برای ایجاد و یادگیری زبان استفاده کرد.
در بدو تولد نوزادان زبان را مانند موسیقی می فهمند.
آنها قبل از فهمیدن این کلم
البته یک چرخه هست که آنتونی رابینز به آن اشاره دارد و آن این است که احساس خوب باعث افکار خوب ، گفتار خوب باعث افکار خوب ، افکار خوب هم باعث احساس خوب و گفتار خوب میشه یعنی این سه تا هم علت هم هستند و هم معلول هم یعنی با هر سه باعث جذب انرژی مثبت میشه و برعکس. علت همه چیزها انرژی است و هر چیزی هم از انرژی تشکیل شده و انرژی های همه چیز هم متفاوت یا میتواند شبیه به هم باشد .حتی برخی معتقدند اینکه طب مدرن علت بیماری ها را میکروب و ویروس می داند باطل اس
گفتاردرمانی یا آسیب‌شناسی گفتار و زبان رشته‌ای از علوم توانبخشی است که توسط یک متخصص بالینی بنام گفتار درمانگر یا آسیب‌شناس گفتار و زبان (SLP) به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات ارتباطی، اختلالات درکی، اختلالات صوت و مشکلات بلع می‌پردازد.
یک تصور غلط و رایج این است که گفتار درمانی را شاخه ای از روانشناسی می‌دانند که با صحبت کردن با مردم به اصلاح اختلالات رفتاری می‌پردازد. عده ای زیادی از مردم این رشته را محدود به اصلاح کردن اختلالات تلفظ م
در چه مواردی باید به گفتار درمانگر مراجعه کرد؟
 در شرایط زیر، توصیه می شود که به یک متخصص گفتار درمانی مراجعه کنید:
فرزند شما در تلفظ اصوات گفتاری مشکل دارد.کودک در بلع مشکل دارد.کودک شما کم شنوا یا ناشنوا است.کودک قادر به برقراری ارتباط کلامی یا غیرکلامی نیست و قدرت درک کلام را ندارد.شروع گفتار در کودک با تاخیر غیرمعمول روبرو است.در وجود کودک، اختلالاتی مانند اوتیسم، اختلال یادگیری و اختلالات فلج مغزی تشخیص داده شده است.
تمرین های گفتار در
برای اطلاع از قیمت و خرید با تخفیف از انتشارات زبان مهر روی اینجا کلیک کنید.
crack ielts in a flash writing structure and vocabulary booster
کتاب crack ielts in a flash writing structure and vocabulary booster یک کتاب 220 صفحه‌ای است که هدف از تألیف آن تقویت سه عنصر مهم یادگیری زبان انگلیسی است. این سه عنصر عبارتند از نوشتار، ساختار دستوری و یادگیری لغات. زبان‌آموزی که تسلط کافی بر هر سه این‌ها داشته باشد، که از بخش‌های کلیدی یادگیری زبان نیز هستند، می‌تواند در زمینه نوشتن مقاله به زبان انگلیسی
 
#عدالت » جزء ماهوی انقلابی بوده و هست که امروز در آستانه چهلمین سال از عمر خویش است و همواره مورد مطالبه اقشار و اصناف مختلف واقع گشته. حرکتهای عدالتخواهانه حق طبیعی همه آحاد است اما آنچه که مداقّه در آن باید مسبوق بر هر حرکت عدالتخواهانه باشد کاویدن، تبیین و تفهیم مفهوم عدالت و مشخص گشتنِ نسبت آن با دیگر مفاهیم ارزشی دیگر است.
اهمیت این کاوش حول مفهوم و ترابط عدالت با دیگر مفاهیم مثبت در جایی مشخص می­ گردد که توهّم تقابل برخی مفاهیم مثبت
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
بطور کلی خدمت دوستان عزیزم عرض میکنم
طبق مذهب مترقی شیعه هر گفتار و پندار و کرداری که برای جسم و جان زیان داشته باشد حرام و ممنوع است باعث فاصله گرفتن انسان از خداوند میشود
به عنوان نمونه دکتر تشخیص داده حرف زدن برای شما زیان دارد 
گفتار شما حرام و ممنوع است.
واین حکم در شیعه بر هر حکمی ارحج است و احکام دیگر در ذیل این حکم تفسیر و تأویل میشوند
اللهم عجل لولیک الفرج والعافیه و النصر
تمرینات گفتار درمانی کودکان ۲ ساله
تمرینات گفتار درمانی کودک در منزل شامل موارد زیر است:
از جملات ساده و قابل فهم استفاده کنید.
یکی از روش های موثر گفتار درمانی در منزل، استفاده از جملات کوتاه و ساده توسط والدین است. در این صورت کودک به راحتی آنها را درک کرده و تشویق به تکرار آن جملات خواهد شد.
آلبومی از تصاویر مورد علاقه کودک تهیه کنید.
در این روش والدین باید عکس های مورد علاقه کودک مانند تصویر حیوانات، گیاهان و. را به صورت یک آلبوم جمع کنند
چگونگی بیان گفتار یکی از راه‌های افزایش اثر کلام است. افزایش دقت و سرعت در خواندن و درک محتوای کلام ازجمله مواردی هستند که لازم است در انتخاب فونت و سایز نوشتار مورد توجه قرار گیرند. در کلام نوشتاری انتخاب فونت و سایز مناسب  نوشتار در صفحه آرایی امری کاملاً سلیقه‌ای است و کسی نمی تواند بصورت قطعی بگوید استفاده از فونتی خاص صحیح و یا غلط است درست مانند اینکه هرکس بنا بر سلیقه و ذوق شخصی دستخط نوع خاص خود را دارد. اما می‌توان فونت‌ها را به طو
شوخ طبی و خوش رویی را می توان ساده ترین راه شادی بخشی دانست ، زیرا شوخی ، روح ها را شادمان و انسان و محیط اطراف وی را شاد می کند ، کینه ها را می زداید ،انسان ها را به هم نزدیک می کند، دل ها را به هم پیوند می دهد و جوّ حاکم بر کلاس را شاداب و با طراوت می کند.البته ان نوع شوخی که موجب استهزای دانش اموزان شود و حرمت و شخصیت انان را خدشه دار کند،اداره ی کلاس را از دست  معلم خارج و دچار بی نظمی می کند
گفتار های غیر کلاسیروز نشاین در یک ازمایش نشان داد که
گفتار درمانی یا آسیب شناسی گفتار و زبان یک روش درمانی و یکی از شاخه های علوم توانبخشی است که گفتار درمانگر در آن به بررسی، تشخیص و درمان اختلالات گفتار و زبان می پردازد. این رشته هم در اختلالات گفتار و زبان دوران کودکی و هم درمورد اختلالات گفتارو زبان دوران بزرگسالی فعالیت می کند.
توانایی برقراری ارتباط عالی و گفتار یکی از ویژگی های منحصر به فرد انسان مثابه گفتار درمانی چیست بال برای پرنده است. انسان از نظر غریزی به صحبت کردن و برقراری ارتب
در این مقاله سعی شده است موضوع اسراف در آیینه قرآن کریم مورد بررسی قرار گیرد. در این نوشتار پس از ارائه مفهوم اسراف که در قرآن مطرح گردیده به ریشه های اسراف در قرآن پرداخته شده و در این راستا شواهدی از قرآن کریم آورده شده است. پیامدهای زیان بار اسراف در حوزه های زندگی فردی و اجتماعی و نیز زیان های اخلاقی اسراف گرایی در زمینه های اخلاقی از دیگر موضوعاتی است که در این نوشتار به آن ها پرداخته شده است.

ادامه مطلب
ساختار کتاب زیست‌شناسی (2) - پایه یازدهم-آموزشگاه کنکور بارادتهران - - قبولی تضمینی کنکور با موسسه کنکور باراد
برنامه ریزی فردی + 14ساعت آموزش روش مطالعه دروس و آموزش تست زنی کنکور
طرح جامع کیمیا کنکور موسسه باراد ویژه قبولی تضمینی کنکور
امسال با حضور افتخاری مشاور مطرح کنکور تهران استاد میلاد رضایی مقدم
سابقه فعالیت استاد رضایی مقدم : دبیرستان فرهیختگان،رشد،اهرا،شهیدهمت،خرد و اندیشه و.
مشاور کنکور پروازی مشهد ، اصفهان ، شیراز  ،  اهوا
سرفصل کتاب زیست‌شناسی (2) - پایه یازدهم-آموزشگاه کنکور بارادتهران - - قبولی تضمینی کنکور با موسسه کنکور باراد
برنامه ریزی فردی + 14ساعت آموزش روش مطالعه دروس و آموزش تست زنی کنکور
طرح جامع کیمیا کنکور موسسه باراد ویژه قبولی تضمینی کنکور
امسال با حضور افتخاری مشاور مطرح کنکور تهران استاد میلاد رضایی مقدم
سابقه فعالیت استاد رضایی مقدم : دبیرستان فرهیختگان،رشد،اهرا،شهیدهمت،خرد و اندیشه و.
مشاور کنکور پروازی مشهد ، اصفهان ، شیراز  ،  اهواز
سرفصل مطالب کتاب زیست‌شناسی (2) - پایه یازدهم-آموزشگاه کنکور بارادتهران - - قبولی تضمینی کنکور با موسسه کنکور باراد
برنامه ریزی فردی + 14ساعت آموزش روش مطالعه دروس و آموزش تست زنی کنکور
طرح جامع کیمیا کنکور موسسه باراد ویژه قبولی تضمینی کنکور
امسال با حضور افتخاری مشاور مطرح کنکور تهران استاد میلاد رضایی مقدم
سابقه فعالیت استاد رضایی مقدم : دبیرستان فرهیختگان،رشد،اهرا،شهیدهمت،خرد و اندیشه و.
مشاور کنکور پروازی مشهد ، اصفهان ، شیراز  ، 
تبديل فایل های doc به pdf به صورت آنلاين و رايگان
 
آیا تمایل دارید فایل های doc و docx خود را به رايگان به فایل های pdf تبديل نمایید برای این کار می توانید از آدرس سایت زیر استفاده نمایید
 
برای دیدن لینک سایت لطفا بر روی دکمه ادامه مطالب کلیک نمایید
 
ادامه مطلب
استاد میلاد رضایی مقدم مشاور برتر کنکور در موسسه باراد تهران
ساختار شناسی کتاب زیست‌شناسی (2) - پایه یازدهم-آموزشگاه کنکور بارادتهران - - قبولی تضمینی کنکور با موسسه کنکور باراد
برنامه ریزی فردی + 14ساعت آموزش روش مطالعه دروس و آموزش تست زنی کنکور
طرح جامع کیمیا کنکور موسسه باراد ویژه قبولی تضمینی کنکور
امسال با حضور افتخاری مشاور مطرح کنکور تهران استاد میلاد رضایی مقدم
سابقه فعالیت استاد رضایی مقدم : دبیرستان فرهیختگان،رشد،اهرا،شهیدهم
مقالات مرتبط با اختلالات گفتار و گفتار درمانی که توسط تیم کودک سان نوشته شده است همگی دارای تقدم و تاخیری در ارائه مطالب هستند به همین دلیل پیشنهاد می کنیم برای درک بهتر از اختلالات گفتار مقاله گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی را ابتدا به ساکن مطالعه فرمائید.
جدول مطالب
گفتار درمانی کودک سه ساله
خدمات گفتار درمانی برای کدام کودک ضروری است؟
پرورش زبان کودک سه سال
کمک والدین به گفتار درمانی کودک سه سال
نظرات کاربران درب
عنوان کتاب : مرگ عبدالله و ضمانت حضور قائم
موضوع : بررسی تحلیلی علائم ظهور (مرگ عبدالله بن عبدالعزیز آل سعود)
تهیه و تنظیم : صادق شکاری
تعداد صفحات : 51
فرمت : pdf + word
سایز : A4. B Zar 15 - 1.74 MB رنگی
تاریخ نوشتار : جُمادیَ الثّانی 1438 - اصلاحیه: محرم 1440 ه.ق
پیش‌گفتار
ادامه مطلب
لایحه به نوشتار هایی گفته می‌شود که از سوی اصحاب دعوا،  چه دعاوی حقوقی چه دعاوی کیفری به مقام قضایی تقدیم می شود. البته، در عرف رایج، چنانچه این نوشتار توسط وکیل نوشته باشد عنوان لایحه به آن صدق می‌کند.  واژه لایحه دفاعیه فصل تمییز لایحه حقوقی و لایحه تسلیمی دولت به مجلس است. زیرا، اصولاً وکیل در مقام دفاع از موکل خود آن لایحه را نگاشته است. لایحه عصاره تجربی و نظری وکیل در قالب لغات و اصطلاحات حقوقی و در مقام دفاع از موکل است. او تمام داشته
عنوان کتاب : زله‌های هدفمند عصر ظهور
به عربی : زَلْزَلَة السَّاعَة (زله‌های آخرامان)
موضوع : علائم ظهور، نشانه‌های آفاقی ظهور رسول امام مهدی (ع)
گردآوری و تنظیم: صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 80
فرمت : pdf + word
سایز : A4 ، B Mitra 15 ، 2.88 MB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی الحجه 1439 ه.ق
پیش‌گفتار کتاب : 
ادامه مطلب
یکی از مهارت های مهم در کودکان که عمدتا باید آموزش داده شود همین مهارت تعریف داستان است. گفتاردرمانگر به کودکانی که به هر علتی گفتار روایتی را کسب نکرده اند کمک می کند تا از طریق کار کردن روی داستان گویی به روش های موثر این توانمندی را توسعه دهند و به سمت استفاده از مهارت های روایتگری برای تحلیل، بازگویی، خلاصه کردن و شرح دادن تا موارد پیچیده تر در زبان نوشتاری پیش بروند.
اگر کودک شما در داستان گویی و مهارت های ذکر شده مشکل دارد، به آسیب شناس
عنوان کتاب : طوفان دوم
به عربی : الطُّوفانِ الثّانى 
موضوع : تحلیلی بر روایات هلاکت 2/3 بشریت در دوران ظهور: لَا یَکُونُ هَذَا الْأَمْرُ حَتَّى یَذْهَبَ ثُلُثَا النَّاسِ»؛ (این امر تحقق نمی‌پذیرد، مگر اینکه دو سوم مردم از میان بروند)
گردآورنده : صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 204
فرمت : pdf + word
سایز : Letter ، B Roya 16 ، 2.44 MB ، رنگی
تاریخ نوشتار : شوال 1438 ه.ق
پیش‌گفتار
ادامه مطلب
عنوان کتاب : چِهل (40) روایت از پرچم‌های سیاه مَهدویِّ یَمانی
به عربی : قَوْمٌ مِن قِبَلِ الْمَشرق و مَعَهُم رایاتٌ سُود
موضوع : روشنگری از روایات آل‌محمد (ص) در مورد سپاهیان و یاران حضرت مهدی در آخرامان که از سمت مشرق یعنی ایران عزیز اسلامی بر علیه ظالمین قیام می‌کنند.
گردآورنده : صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 130
فرمت : pdf + word
سایز : Letter ، B Mitra 14 ، 3.85 MB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی الحجه 1438 ه.ق
پیش‌گفتار
ادامه مطلب
عنوان کتاب : طوفان دوم
به عربی : الطُّوفانِ الثّانى 
موضوع : تحلیلی بر روایات هلاکت 2/3 بشریت در دوران ظهور: لَا یَکُونُ هَذَا الْأَمْرُ حَتَّى یَذْهَبَ ثُلُثَا النَّاسِ»؛ (این امر تحقق نمی‌پذیرد، مگر اینکه دو سوم مردم از میان بروند)
گردآورنده : صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 204
فرمت : pdf + word
سایز : Letter ، B Roya 16 ، 2.44 MB ، رنگی
تاریخ نوشتار : شوال 1438 ه.ق
پیش‌گفتار
ادامه مطلب
خلاصه کتاب حقوق تطبیقی عبدالحسین شیروی
خلاصه کتاب حقوق تطبیقی عبدالحسین شیروی با فرمت pdf در 56 صفحه فهرست مطالب عنوان پیشگفتار مقدمه بخش اول: کلیات حقوق تطبیقی فصل اول: مباحث عمومی حقوق تطبیقی گفتار اول: جایگاه حقوق تطبیقی در تقسیمات حقوقی گفتار دوم: تعریف حقوق تطبیقی گفتار سوم: انواع مطالعات .
دریافت فایل
عنوان کتاب : هشتاد (80) روایت از ملاحم اهل مشرق (ایران) در آخرامان
به عربی : الْمَلَاحِمِ وَ الْفِتَنِ الَّتِی تَظْهَرُ فِی الْخُرَاسَانِ
موضوع : روشنگری از روایات آل‌محمد (ص) در خصوص بلاها و سختی‌های وارده بر مردم ایران و عراق در دوران ظهور مقدس حضرت مهدی (ع).
گردآورنده : صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 114
فرمت : pdf + word
سایز : Letter ، B Roya 16 ، 1.79 MBB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی الحجه 1438 ه.ق
پیش‌گفتار
ادامه مطلب
تاثیر رنگ  غذاها بر کاهش یا افزایش اشتها              اکثر افراد امروزه یا از لاغری گله دارند یا از چاقی ،حتی این سخن در مورد افراد ی با اندام تقریبا نرمال  و ورزشکاران نیز صدق میکند .ما در این نوشتار نمی خواهیم وارد بحث کیفیت غذاها یا میزان مصرف کالری ومیزان پرتئین یا ضرر و زیان و منفعت آنها شویم بلکه منظور از این گفتار تاثیر گذاری  رنگ غذاها و ظروف و محیط  حتی نوع پوشش لباس کسانی که با ما هم غذا هستند بر روی اشتها ست.رنگهای گرم مانند قرمز نار
پاورپوینت فصل چهارم زیست شناسی یازدهم گفتار ۲
وب درس   --پاورپوینت زیست شناسی یازدهم

با سلام  . در این فایل از سایت وب درس پاورپوینت فصل چهارم زیست شناسی یازدهم ، گفتار دوم ،هورمون ها را قرار دادیم .بحث هورمون ها، بحث بسیار مهم و جالب و خواندنی است که ذر فصل چهارم کتاب زیست شناسی یازدهم به آن پرداخته است . این فصل یکی از فصل هایی است که طراحان می توانند چه در امتحانات و چه در کنکور سراسری سوالات چالش برانگیزی به ما بدهند. در این مبحث ،به تشریح
کودک سان به تلاش تیم درمانگران و مشاورین خود، مقالات، پرسش ها و نکات فراوانی برای خانواده های عزیز گردآوری کرده است. اما با توجه به تقدم و تاخر مقالات، پیشنهاد می کنیم قبل از هرچیز ابتدا به ساکن "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" را مطالعه بفرمائید و سپس دنباله این مقاله را ادامه دهید.
گفتار درمانی کودک دو ساله
به تمارین و فعالیت هایی که برای تشویق و یادگیری کودک به کار گرفته می شود اصطلاحا  گفتار درمانی می گویند. در این
 
نگاهی حقوقی به تأمین نفقه اقارب
تحقیق حاضر مى کوشد بر گوشه اى از نظام حقوق مالى اقارب در فقه وحقوق مدنى ایران پرتو اندازد
مشخصات فایل

تعداد صفحات
35

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
تحقیق حاضر مى کوشد بر گوشه اى از نظام حقوق مالى اقارب در فقه وحقوق مدنى ایران پرتو اندازد. در این تحقیق تعاریف مربوط به نفقۀ اقارب در فصل کلیّات مورد بررسی قرار گرفته وسپس مباحث متعدد مربوط به نفقۀ اقارب از قبیل مصادیق ص
اگر کودک شما علایم زیر را داشته باشد باید برای ارزیابی تخصصی به روانپزشک مراجعه کنید و در صورت تایید تشخیص دارو درمانی با گفتاردرمانی و کاردرمانی باید همزمان شروع شوند.
آیا کودک شما ADHD (بیش فعال و نقص توجه) دارد؟
از علائم بیش فعال و نقص توجه می توان به موارد زیر اشاره کرد:
معمولا در توجه کردن به جزئیات مشکلات زیادی دارند و اشتباهات زیادی مرتکب می‌ شوند.
زود زود بازی‌ ها و فعالیت‌ ها را عوض می‌ کنند 
نامرتب هستند و در انجام تکالیف مدرسه و کار
عنوان : بازخوانی اندیشه‌های ی آقای خمینی (ره) و سید احمدالحسن (ع)
موضوع : روشنگری از شبهات مطرح شده در دعوت یمانیه با بررسی دیدگاه‌های مشترک و اختلافی، آقای خمینی و سید احمدالحسن؛ از طریق سخنان و کتاب‌های فتنه‌گوساله و مسیری بسوی خدا، و مقایسه آن با کتاب حکومت اسلامی.
تهیه و تنظیم : صادق شکاری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 51
فرمت : pdf + word
سایز : A4. B Mitra 15 - 1.50 MB رنگی
تاریخ نوشتار : ذوالقعده 1440 ه.ق
پیش‌گفتار 
ادامه مطلب
کودک سان مقالات فراوانی در این زمینه تهیه کرده است که مقاله گفتار درمانی کودک 4 ساله نیز از سری این مقالات است. پیشنهاد می کنیم در ابتدا مقاله "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" را مطالعه بفرمائید سپس به این مقاله بازگردید.
گفتار درمانی کودک ۴ سال
آموزش گفتار کودک به وسیله متخصصان گفتار و زبان که به آسیب شناسان زبان معروف هستند، تصحیح می شود. این درمانگران متخصص با استفاده از شیوه های نوین سبب درمان اختلالات گفتاری کودک
کاربران اندرویدی اکنون می توانند دستیار گوگل را سایلنت کنند 
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دستیار گوگل هنگام جواب دادن به سوال شما به صورت عامیانه جواب بدهد. با اینکه ممکن است اطلاعاتی را بدهد که شما نیاز دارید اما واقعا بعضی اوقات بهتر است سکوت کند. خوشبختانه گوگل این مشکل را حل کرده است و کاربران اندرویدی اکنون می توانند دستیار گوگل را سایلنت کنند ! بخش جدید برای دستیار گوگل از طریق پلیس اندروید به صفحه پشتیبانی اضافه شده که به کاربرا
عنوان : بازخوانی اندیشه‌های ی آقای خمینی (ره) و سید احمدالحسن (ع)
موضوع : روشنگری از شبهات مطرح شده در دعوت یمانیه با بررسی دیدگاه‌های مشترک ی و مذهبی، آقای خمینی و سید احمدالحسن؛ از طریق کتاب فتنه‌گوساله و مسیری بسوی خدا، و مقایسه آن با کتاب حکومت اسلامی.
تهیه و تنظیم : صادق شکاری
زبان : فارسی
تعداد صفحات : 37
فرمت : pdf + word
سایز : A4. B Mitra 15 - 1.07 MB رنگی
تاریخ نوشتار : ذوالقعده 1440 ه.ق
پیش‌گفتار 
ادامه مطلب
چگونه کاربران اندرویدی می توانند دستیار گوگل را سایلنت کنند
شاید برای شما هم پیش آمده باشد که دستیار گوگل هنگام جواب دادن به سوال شما به صورت عامیانه جواب بدهد. با اینکه ممکن است اطلاعاتی را بدهد که شما نیاز دارید اما واقعا بعضی اوقات بهتر است سکوت کند. خوشبختانه گوگل این مشکل را حل کرده است و کاربران اندرویدی اکنون می توانند دستیار گوگل را سایلنت کنند ! بخش جدید برای دستیار گوگل از طریق پلیس اندروید به صفحه پشتیبانی اضافه شده که به کاربران
نام کتاب : الوصیة المقدسة الکتاب العاصم من الضلال (وصیت مقدس نوشتار بازدارنده از گمراهی)
مولف : سید احمدالحسن - إعداد شیخ علاء السالم
نسخه : عربی + فارسی + دوزبانه
نوع فایل : pdf ، word ، html
تاریخ انتشار کتاب : 2012 میلادی
منابع : وبسایت رسمی فارسی + وبسایت رسمی عربی
جهت دانلود خود را روشن نموده و بر روی نوع فایل کلیک نمایید 
ادامه مطلب
محدودیتهای اصل آزادی پخش مستقیم برنامه های ماهواره ای در اسناد حقوق بشر محدودیتهای اصل آزادی پخش مستقیم برنامه های ماهواره ای در اسناد حقوق بشر
دسته بندی
حقوق

فرمت فایل
docx

حجم فایل
54 کیلو بایت

تعداد صفحات فایل
118

محدودیتهای اصل آزادی پخش مستقیم برنامه های ماهواره ای در اسناد حقوق بشر
فهرست مطالب

صفحه
عنوان 

 
مقدمه

 
بخش اول: برنامه های ماهواره ای و آزادی پخش مستقیم

 
فصل اول – مفهوم و مبنا

 
گفتار اول: ارتباطات و سیر تحول آن

 
گفتا
بروز جنگ تحمیلی در بامداد انقلاب، دوران دیگری را در رهبری امام خمینی پدید آورد. ملت فداکار ایران که به تازگی از استبداد داخلی رهیده بود و میرفت تا بشارت های جمهوریت و اسلامیت را تجربه کند، با جنگی ناخواسته روبه رو گشت. همراهی امام و امت در سالیان دفاع مقدس ـ که دوستان و دشمنان دین و وطن را شگفت زده ساخته بود ـ در حقیقت، نمودار خودآگاهی ی و تاریخی به شمار می آمد. ناکامی های گذشته، این آموزه را خاطرنشان می ساخت که فقط در پرتو اندیشه های زندگ
در آموزه های دینی، تاکید فراوان بر گفتار نرم، خوش، ملایم، نیکو، زیبا، رسا، استوار، پسندیده، کریمانه، مجادله احسن و پرهیز از بیهوده گویی، زشتی کلام، دروغ گویی، عیب جویی، تمسخر و مجادله بدون علم شده است. همچنین گفتار و امر خداوندی و سفارش او به پیامبران گفتاری با سلام و پاداش او در بهشت نیز سلام است. رویه عملی پیامبر اسلام(ص) و ائمه و اولیای دیگر در مواجهه با شرایط زمانی و مکانی نیز سلام و سلم است. فضای فرهنگی و ادبی ایران باستان و شعرای فرهیخت
 
هواپیما ربایی و اقدامات علیه امنیّت پرواز در اسناد بین المللی و قانون جزای ملی
با انواع اختراعات و تسهیلات فراوانی که در امور مربوط به حمل و نقل کشورها، به ویژه حمل و نقل هوایی، پدید آمده؛
مشخصات فایل

تعداد صفحات
55

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
docx

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
هواپیما ربایی و اقدامات علیه امنیّت پرواز  در اسناد بین المللی و قانون جزای ملی
 
با انواع اختراعات و تسهیلات فراوانی که در امور مربوط به حمل و نقل کشو
 
ماهیت معامله فضولی
در این تحقیق، در فصل اول به تعریف معامله فضولی پرداخته شده است و در فصل دوم ماهیت معامله فضولی در فقه از حیث اخبار و انشاء بودن بررسی شده است و در فصل سوم نظریه های درباره ماهیت معامله فضول مطرح شده است و در فصل چهارم، نظریه های درباره ماهیت معامله فضول به طور اجمالی مقایسه شده است
مشخصات فایل

تعداد صفحات
33

حجم
0 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
doc

دسته بندی
فقه و حقوق اسلامی

توضیحات کامل
شرح مختصر:
معامله ی فضولی، معامله ای است
فواید گفتاردرمانی برای کودکان درگیر با تأخیر در صحبت
با توجه به این نکته که کودکان در حدود سن یک سالگی حرف زدن را آغاز می کنند و تا دو سالگی روند رشد گفتاری و زبانی کودک سرعت بیشتری داشته و کودک قادر به ساختن جملات کوتاه می شود و همچنین در سن ۶ سالگی قادر است به سادگی کلمات و جملات تازه را یاد بگیرد ، چنانچه کودک با تاخیر در گفتار مواجه است، بهتر است در بازه زمانی موثر برای درمان ، به گفتار درمانگر مراجعه شود. ادامه مطلب برخی از اختلالات گفتار
کودکسان به همت تیم مشاورین و درمانگران مختلف، مقالات فراوانی در زمینه اختلالات گفتاری و گفتار درمانی برای خانواده های عزیز، تهیه کرده است. با توجه به پیوستگی مطالب، پیشنهاد می کنیم در ابتدا مقاله "گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی" را مطالعه بفرمائید سپس به این مقاله بازگردید.
گفتار درمانی کودک ۵ ساله
وقتی کودک به سن ۵ سالگی رسید قادر است به شکل روان و سلیس حرف بزند. در این سن او حتی می تواند قواعد زبان را به درستی رعای
نه آوا مدل 1331124-MC51 قیمت محصول : 11000 تومانبرند : AVAبرای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.   برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید. تصاویر بیشتر برای خرید و مشاهده محصول کلیک نمایید.   تصاویر بیشتر برای نه آوا مدل 1331124-MC51گزارش شدگزارش تصاویراز بازخورد شما متشکریم. گزارش یک تصویر دیگرلطفاًً تصویر توهین آمیز را گزارش دهید. لغوتمام(function(){var a=document.querySelector("#taw"),b=document.querySelector("#topstuff");if(a&&!a.clientHeight&&b&&!b.clientHeight)for(var c=document.querySelector("#rso").children,d=
گفتار درمانی کودک ۳ سال
اگر کودک سه ساله شما نمی تواند منظور خود را به درستی بیان کند و دیگران متوجه صحبت های او نمی شوند، باید برای کمک به رشد گفتاری کودک و برطرف شدن مشکل او علاوه بر مراجعه به گفتار درمانگر، تمرین هایی را نیز در خانه با او انجام دهید.
تمام مقالات مرتبط با گفتاردرمانی در صفحه ی "مقالات گفتار درمانی کودکان" قابل دسترسی و مطالعه است.
خدمات گفتار درمانی برای کدام کودک ضروری است؟
رشد گفتاری کودکان در سنین مختلف نشانه های مخصوص ب
 پاورپوینت حرکات اصلاحی
 
 
 
 
 
 
 
 
 
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبPPThttp://www.ostan-ks.ir/www.ostan-ks.ir › media › حرکات-اصلاحی-و-اهمیت-آنحرکات اصلاحی و اهمیت آنکمتر از بدن ،آثار مخرب ناشی از بی حرکتی در وضعیت بدن می باشد. . حرکات اصلاحی شاخه ای از علم تربیت بدنی است که اهدافش شناسایی، پیشگیری و اصلاح ناهنجاری .https://www.aparat.com/www.aparat.com › result › پاورپوینت_حرکات_اصلاحیپاورپوینت حرکات اصلاحی - آپاراتماساژ تراپی،حرکات اصلاحی،فیزیوتراپی در
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
پاورپوینت فلسفه آموزش و پرورش
برای رسیدن به تعریف تربیت بحث را با توجه به معانی لغوی تربیت و اصطلاحاتی که مترادف آن بکار می روند پی می گیریم. تعلیم یا آموزش :این واژه در لغت نامه دهخدا به معنی آموختن،بیاگاهانیدن،آموختن،آگاهانیدن،کسی را چیزی آموختن،آموزانیدن وآمده است تربیت یا پرورش:در همان جا،پرورانیدن،پروردن،
مشخصات فایل 

تعداد صفحات
221

حجم
441 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
علوم تربیتی

توضیحات کامل 
عنوان: پاورپوینت فلسفه آم
 پاورپوینت حرکات اصلاحی
 
دانلود فایل
 
 
 
 
پاورپوینت حرکات اصلاحی | blog | smileدانلود پاورپوینت با موضوع حرکات اصلاحی، در قالب ppt و در 222 اسلاید، قابل ویرایش، شامل: فصل اول: گفتار 1: حرکات اصلاحی تعاریف و مفاهیم گفتار 2: وضعیت .http://www.physicaledu.ir/www.physicaledu.ir › دانلود › حرکات-اصلاحیحرکات اصلاحی - دانلود - وبسایت تخصصی تربیت بدنیبرچسب ها: حرکات اصلاحی power point، اسلاید، پاور پوینت های مدیریت، ورزشی، پاور تربیت بدنی، دانلود مقالات تربیت بدنی، دانلود پاور
--------------------
تاریخچه تبلیغ و منبر
مذهبی, منبر مکتوب – نکات آموزشی منبر
نخستین نوشتار از این مجموعه را به بحث پیرامون اهمیت وعظ و نصیحت اختصاص دادیم. در این گفتار، تاریخچه ی تبلیغ و دعوت را به صورت گذرا مورد بررسی قرار می دهیم. قبل از پرداختن به این تاریخچه، ارایه ی تعریفی از تبلیغ، خالی از فایده نیست.
تبلیغ» به مفهوم عام آن، عبارتست از: روش یا روش های به هم پیوسته (در قالب یک مجموعه) برای جهت دادن به نیروهای اجتماعی و فردی، از طریق نفوذ در شخص
در این پست قصد داریم تا کلینیک های برتر شهر ارومیه را که در زمینه گفتاردرمانی و کاردرمانی و توانبخشی فعالیت می کنند را برای شما خوانندگان عزیز درج کنیم.
از نظر ما بهترین مراکز گفتاردرمانی ارومیه مرکزی است که توسط آسیب شناس گفتار و زبان ( گفتار درمانگر ) مدیریت شده باشد. گفتاردرمانی خوب در ارومیه بصورت تخصصی کار می کند و همیشه قبل از شروع مراحل درمانی ، مراحل ارزیابی را با دقت انجام می دهد.
گفتاردرمانی خوب در ارومیه، همیشه یک جز مهم درمان را ک
خیلی مطلب میذارم که منتشر نمی‌کنم. قبلا بیشتر حرفهایی که توی دلم بود رو می‌نوشتم و خیلی راحت دکمه انتشار می‌زدم. شاید به خاطر این باشه که من هر چی سنم بالاتر میره محافظه‌کارتر میشم یا دلیل دیگش اینه که این روزا حال خیلیامون وابسته به مجازی شده و شاید فقط یک جمله آه حسرت رو به دل کسی بنشونه. حالا که مثل قبل اهل تولید محتوا نیستم و حرفهامو هم در پوشه ی پیشنویسها ذخیره می‌کنم چی دارم بگم و از چی بنویسم؟
خدا رو چه دیدید شاید یک وبلاگ دیگه زدم و ک
تعبیر روانشناختی و تفسیر و معنی واقعی ۲۱۰ خوابی که همه ما تا به حال دیده ایم:
این نوشتار مقاله کاملی است درباره تعبیر خواب و رویاهایی که ممکن است بیشتر ما در طول زندگی مان تجربه کرده باشیم. خواب و رویا مجموعه‌ای از تصاویر است که ظاهرا ضد و نقیض و بی‌معنی هستند، اما در واقعیت ناشی از عناصر روانشناختی هستند و معانی روشنی در بر دارند. با بازده همراه باشید تا تعبیر خواب و تفسیر و معنی واقعی ۲۱۰ خواب که همه ما تا به حال دیده ایم را بدانید.کارل یونگ
دانلود فایل pdf کتاب OXFORD WORD SKILLS BASIC
یکی از روش‌های یادگیری زبان انگلیسی از جمله برای آمادگی جهت آزمون آیلتس استفاده از منابع خودآموز است. این منابع آموزشی به طوری طراحی شده‌اند که با استفاده از مطالب آموزشی در کنار ابزارهای کمکی مانند فایل‌های صوتی و تصویری، مجموعه آزمون و … این امکان را در اختیار زبان آموز قرار می‌دهد تا خود به طور مستقل و بدون نیاز به مدرس به مطالعه بپردازد. هر چند یادگیری برای آزمون‌های بین‌المللی زبان انگلیسی به صورت
کودک سان ، محتویات ارزشمندی در ارتباط با حوزه گفتار درمانی کودکان تهیه کرده است.
اگر این اولین محتوا از سری مقالات گفتار درمانی کودکان است که مطالعه می فرمائید، پیشنهاد می کنیم، ابتدا مقاله گفتار درمانی کودکان + تکنیک ها و بازی های گفتار درمانی، را مطالعه فرمائید تا اطلاعات بنیادین در ارتباط با حوزه گفتار درمانی کودکان کسب کنید، زیرا قسمت هایی در این مقاله، بصورت مختصر از مقاله های دیگر جمع بندی شده اند. در انتهای این مطلب، نیز مقالات مرت
مفهوم آورده در شرکت های تجاریبا توجه به آنکه قوانین تجارت
ایران در خصوص اصطلاح آورده »، تعریفی ارایه نداده و تنها به صورت مختصر
به انواع آن یعنی آورده ای نقدی وغیر نقدی اشاره نموده اند، دانستن مفهوم
آورده ضرورت دارد. به همین جهت در این نوشتار، ابتدا در گفتار نخست مفهوم
انواع آورده (آورده های نقدی وغیرنقدی)؛ و در گفتاردوم قو
تعریف داستان، خاطره، توضیح دادن، نظر دادن، اعتراض کردن و بسیاری دیگر از مهارت های ارتباطی گفتاری نیازمند سطحی از گفتار پیوسته هستند که در آن جملات باید به صورت مرتبط به هم متصل شوند، به صورت روان بیان شوند (جمله ای که آغاز شده به اتمام برسد، نیمه کاره رها نشود و جمله ی دیگری شروع شود)،از نظر گرامر و دستور زبان صحیح باشند، از توالی مناسب و منطقی برخوردار باشند و در نهایت دارای انسجام باشند تا مخاطبان متوجه منظور کودک شما شوند.گفتار روایتی (تع
پاورپوینت میولوژی عمومی
دانلود پاورپوینت با موضوع میولوژی عمومی، در قالب ppt و در 110 اسلاید، قابل ویرایش،شامل گفتار اول سیر تاریخی شکل‌گیری و توسعه دانش میکروب‌شناسی، گفتار دوم طبقه‌بندی میکروب ها، گفتار سوم ساختار تشریحی و ریخت‌شناسی باکتری‌ها، گفتار چهارم رشد و تکثیر باکتری‌ها، گفتار پنجم میکروب‌شناسی آب و پساب‌ها، گفتار ششم میکروب‌شناسی مواد غذایی، گفتار هفتم می
دسته بندی
زیست شناسی

فرمت فایل
ppt

حجم فایل
7965 کیلو
به گزارش سایت تفریحی چفچفک برگرفته از نیمروز : آیا می‌خواهید بدانید که کدام درمان‌ها برای مقابله با گزش ات رختخواب بهتر است؟ اگر پاسخ شما بله” است، می‌توانید به خواندن این نوشتار ادامه دهید تا بیشتر بدانید. راه‌های زیادی برای درمان ات تخت‌خواب در خانه با استفاده از سبزیجات،
ادامه مطلب
تور ترکیه یکی از پرطرفدارترین تورهای خارجی است که از ایران برگزار می‌شود.
به گزارش ایسنا، بنابراعلام کی سفر،  در این نوشتار سعی کرده‌ایم چند نکته‌ی مهم درباره‌ی خرید تور ارزان ترکیه را با شما در میان بگذاریم؛ نکاتی که نمی‌خواهند شما بدانید!
با دانستن این چند نکته، می‌دانید تور ترکیه را کی بخرید، چطور بخرید و با رعایت چه دقایقی در هزینه‌های تور ترکیه‌ی خود صرفه‌جویی کنید، در ادامه با ما همراه باشید.
ادامه مطلب
رسول گرامی اسلام حضرت محمد صلی الله علیه و آله فرمودند: 
به هر کس، راستگویی در گفتار، انصاف در رفتار، نیکی به والدین و صله رحم الهام شود، اجلش به تأخیر می‌افتد، روزیش زیاد می‌گردد، از عقلش بهره‌مند می‌شود و هنگام سئوال [مأموران الهی] پاسخ لازم به او تلقین می‌گردد."اعلام الدین، صفحه 265
خوار گردد غم، اگر غمخوار ما یاری شود،
گل شود خار و یقین هر زیب گاری شود.
در وطن بودم، مرا پروای آزاری نبود،
بی وطن آزرم ها صد رنج و آزاری شود.
زهر گفتار و سخن بدتر بود از زهر مار،
زهر مار آخر دوای درد بیماری شود.
آن سفیداری که دارد سایه عمری بر سرت،
برکن از بیخش، اگر او پایه داری شود.
می رود از دست کار و دست می ماند ز کار،
نابکاری با فریب ار مانع کاری شود.
زهر بادا طعم تریاک حسد بر کام او،
بر خمار کیف او هر کس گرفتاری شود.
همانطور که می دانید،هریک از امامان در طول امامت خویش،چیزهایی بسیاری را به ما آموخته اند.گاهی با ساده زیستی،با رفتار،با تواضع و با گفتار وکلام.
امام صادق (علیه السلام) ، در طول 34 سال امامتشان،یادگارانی به جا گذاشته اند.25 گنجی
ادامه مطلب
 - پزشکان، پیراپزشکان و سایر کاربران می‌توانند از طریق سامانه بیماران را به یکدیگر معرفی نمایند.
- پزشکان و پیراپزشکان می‌تواند موارد زیر را در حساب کاربری خود مدیریت کند:
          مطب پزشک: ثبت مطب پزشک و تکمیل اطلاعات آن مانند نشانی، نقشه و .
          مدیریت بیمه‌ها: ثبت بیمه‌های طرف قرارداد
          مدیریت خدمات: ثبت خدماتی که پزشک، پیراپزشک و یا مرکز ارائه می نماید.
          مدیریت بیماری‌ها: بیماری هایی که توسط پزشک درمان می گردد.
     
 - پزشکان، پیراپزشکان و سایر کاربران می‌توانند از طریق سامانه بیماران را به یکدیگر معرفی نمایند.
- پزشکان و پیراپزشکان می‌تواند موارد زیر را در حساب کاربری خود مدیریت کند:
          مطب پزشک: ثبت مطب پزشک و تکمیل اطلاعات آن مانند نشانی، نقشه و .
          مدیریت بیمه‌ها: ثبت بیمه‌های طرف قرارداد
          مدیریت خدمات: ثبت خدماتی که پزشک، پیراپزشک و یا مرکز ارائه می نماید.
          مدیریت بیماری‌ها: بیماری هایی که توسط پزشک درمان می گردد.
     
چرا فرزندم کودکانه رفتار می کند؟
در  نوشتار چرا پسرم حرف گوش نمیده؟ به این موضوع اشاره کردیم که علت این که بسیاری از والدین باید ده ها بارکاری را از فرزند خود بخواهند تا انجام دهد این است که فرزند آنها در مواجهه با آن والد خودکودکانه اش را بروز می دهد
و در ادامه اشاره کردیم که خود کودکانه با لوس شدن،در هم پاشیدن،استراحت کردن و جذب کردن همه چیزهای خوب تغذیه می شود

ادامه مطلب
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب