نتایج پست ها برای عبارت :

تحقیق درباره حملات هسته ای

رئیس سازمان پدافند غیرعامل گفت: حملات سايبری آمریکا را کشف کنترل و متوقف کرده ايم.
به گزارش ايسنا، سردار جلالی در حاشیه کنفرانس پدافند غیرعامل در جمع خبرنگاران درباره مقابله با جنگ سايبری آمریکا علیه کشورمان اظهار کرد: در سال گذشته آمریکا مدعی بود که حملات سايبری جنگی در کلاس استاکس نت انجام داده است.
وی ادامه داد: سپر دفاعی کشور اين حملات را کشف، کنترل و متوقف کرد و اين حملات هیچ اثری بر سیستم ما نداشت. اين حملات صورت گرفت ولی کنترل شد.
وی د

سیستم تشخیص نفوذ
مقدمه
امنیت اطلاعات در اينترنت
انواع مختلف حملات و ابزار کار مخربین در اينترنت
سیستم تشخیص نفوذ چیست؟
 انواع حملات شبکه اي با توجه به طریقه حمله
حملات از کار انداختن سرویس-۱
حملات دسترسی به شبکه-۲
الف– دسترسی به داده :
ب- دسترسی به سیستم :
: انواع حملات شبکه اي با…
http://danakadeh.ir/?p=453579
#کامپیوتر_و_فن_آوری #کامپیوتر_و_فن_آوری
@danakadeh_ir
دیدن جزئیات بیشترمشاهده مطلب در کانال
کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان اعلام کرد که سامانه راي‌گیری الکترونیکی اين نهاد بارها هدف حملات سايبری قرار گرفته است.
حملات سايبری به سامانه راي گیری افغانستانبه گزارش حوزه افغانستان باشگاه خبرنگاران جوان، کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان اعلام کرد که سامانه راي‌گیری الکترونیکی اين نهاد بارها هدف حملات سايبری قرار گرفته است.
رحیمه ظریفی»، عضو کمیسیون مستقل انتخابات افغانستان با تايید خبر حملات سايبری، از ادامه روند شمارش آراء
روسیه گزارش‌ها درباره استفاده از سیستم‌هاي رايانه‌اي ايران براي حملات سايبری علیه کشورهاي غربی را تکذیب کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مسکوتايمز، یک سخنگوی سفارت روسیه در لندن اعلام کرد که انتشار گزارش‎‌هايی از سوی مرکز ملی امنیت سايبری انگلیس» و آژانس امنیت ملی آمریکا» درباره انجام عملیات‌هاي جاسوسی سايبری روسیه علیه سازمان‌هاي صنعتی و دولت‌ها در دیگر کشورها و با استفاده از فضاي مجازی ايران نادرست و غلط  است.
هفته گذشته ب
فوری مهم  . خبری که براي اولین بار منتشر می شود و البته ممکن است تکذیب شود . ايران با تغییراتی در برجام موافقت کرده است . ، رئیس جمهوری ايران، گفته است اگر تحریم‌ها علیه ايران برداشته شود، او آماده است درباره "تغییراتی کوچک" در توافق هستهاي ايران (برجام) گفت‌وگو کند. به گزارش خبرگزاری رویترز آقاي امروز در نیویورک به خبرنگاران گفت: "اگر تحریم‌ها برداشته شود من آماده‌ام درباره تغییرات، الحاقات یا اصلاحات کوچک در توافق هس
چندین سال پیش ، پستی در وبلاگ با عنوان محافظت در برابر Phishing Scam ارسال کردیم. در حالی که امروزه همان نکات هنوز معتبر هستند ، حملات فیشینگ در طول اين سال ها فقط پیچیده تر و رايج تر شده است. زمان آن رسیده بود که ما نکات تازه تری را براي شما قرار بدهیم تا به شما در تشخیص ايمیل هاي مشکوک، اسپم ها، حملات فیشینگ و چگونگی جلوگیری از اين ی ها کمک کنیم. اين نکات می تواند براي ايمن نگه داشتن حساب هاستینگ و حفاظت از هرگونه حساب یا سرویس آنلاين دیگر
اجراي یک کیس نمونه از برنامه فلوئنت بر روی دو ماشین مختلف
ماشین ویندوز با پردازنده Intel Xeon که 24 هسته فیزیکی و 56 هسته منطقی دارد.
ماشین لینوکس با پردازنده AMD Opteron که 16 هسته فیزیکی و 32 هسته منطقی دارد.
همان طوری که مشاهده می‌شود، در هر دو ماشین، بیشترین تسریع (speedup) به ازاي 12 تا 16 هسته به دست می‌آید و اختصاص هسته ‌هاي بیشتر، نه تنها تاثیری ندارد بلکه بیشتر از یک تعداد مشخص باعث کاهش تسریع هم می‌شود. نتايج به دست آمده با قوانین پردازش موازی همخوانی
حملات ارتش ترکیه به پايگاه‌هاي کردها در شمال سوریه
دیده‌بان حقوق بشر سوریه گزارش داد، نیروهاي ترکیه، پايگاه‌هاي یگان‌هاي کرد را در شمال سوریه هدف قرار دادند.
ین سازمان اعلام کرد، نیروهاي ترکیه مستقر در شمال حلب، روستاي مرعناز واقع در منطقه عفرین را با موشک هدف گرفتند. سازمان مذکور درباره تلفات جانی اين حملات، اطلاعاتی ارائه نداد.
جمعه ، ۱۷ بان ۹۸@IrNews_24
[عکس 640×360]
مشاهده مطلب در کانال
نادر نینوايی – علی شمیرانی - جنگ‌هاي سايبری در دنیا همچون جنگ‌هاي سنتی آثار بلافاصله و روشنی ندارند و رسانه‌هايی هم که اخبار حملات سايبری به دستشان می‌رسد، اصولا عکس یا فیلمی از جزییات اين حملات و خسارات ناشی از آن براي انتشار ندارند.
ادامه مطلب
 
سلول،واحد ساختار و عملکرد در جانداران است که از سه بخش کلی هسته ، سیتوپلاسم و غشاي پلاسمايی تشکیل شده است.
سیتوپلاسم به فضاي میان هسته و غشا گفته می شود که شامل اندامک ها و ساختار هاي سلول است.
در خود هسته هم اجزايی وجود دارد ولی هسته مهم ترین عملکردش در ذخیره اطلاعات ژنتیکی به صورت DNA می باشد!
غشاي پلاسمايی هم از دو لايه ی فسفولیپیدی تشکیل شده که در آینده آن را توضیح خواهیم داد.
مربا زردآلو از قدیمی‌ترین مربا‌هايی است که افراد به پخت آن اقدام می‌کرده اند. زردآلو میوه‌اي شیرین است و مرباي تهیه شده از آن نیز کاملا شیرین و خوشمزه است. اين مربا را افراد زیادی دوست دارند و کودکان نیز به مصرف آن علاقه نشان می‌دهند. اين مربا را به دو شیوه با هسته و بدون هسته می‌توان در منزل تهیه نمود.
 
در دستور پخت مربا می‌توان از زردآلو بدون هسته استفاده کرد و در صورت تمايل افراد می‌توانند مقداری مغز هسته زردآلو نیز به آن اضافه کنند. ا
با سوءاستفاده ها و حملات جدید دنیاي اينترنت هر دقیقه وب سايت ها ، نرم افزار ها و افزونه هاي زیادی مورد حمله قرار میگیرند ، تعداد معدودی از مردم می توانند از پس وب سايت خود در برابر حملات بر بیايند. ما لیستی از مراحل و نکات جامع را جمع آوری کرده ايم که در صورت انجام آن و نصب در وب سايت خود ، می توانند در سطح بالايی از محافظت در برابر اکثر حملات و هک هاي WordPress به شما کمک کنند. با ما همراه باشید!
 

ادامه مطلب
سازمان مخابرات ترکیه از حمله سايبری به سايت هاي اينترنتی اين کشور خبر داد.به گزارش خبرگزاری صدا و سیما؛ سازمان ترک تلکوم با انتشار اطلاعیه اي اعلام کرد: سامانه اطلاع رسانی اينترنتی اين سازمان و چندین شرکت و بانک اين کشور دیروز مورد هدف حملات سايبری از نوع" دی دی او اس" قرار گرفته است.بانک گارانتی ترکیه نیز با انتشار اطلاعیه اي ضمن تايید اين حملات اعلام کرد: خدمات اينترنتی اين بانک روز گذشته به مدت چند ساعتی آهسته و مختل شد و تلاش براي ترمیم ز
تسریع به دست آمده در اجراي یک کیس برنامه ABAQUS 2016 در شکل زیر نمايش داده شده است. لازم به ذکر است اين تست بر روی یک نود با پردازنده Intel Xeon با 56 هسته منطقی انجام شده است. در اين تست مبنا، زمان اجراي برنامه بر روی یک هسته است.
لازم به ذکر است قابلیت Hyperthreading در پردازنده هاي اينتل در زمانی که تمام هسته‌ها، پروسس‌هاي یک برنامه (نوعاً محاسباتی) را اجرا می کنند، چندان مفید نیست و بیشتر باعث هدر رفت منابع می‌شود. به عبارت دیگر اين نوع برنامه‌ها به تعداد ه
وزیر دفاع جدید ژاپن روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگاران تاکید کرد که توکیو هیچ اطلاعاتی که نشان دهد ايران در حمله به تاسیسات نفتی عربستان سعودی دست داشته است ندیده است. 
تارو و» افزود: ما هیچ اطلاعاتی که به ايران درباره اين حملات اشاره کند نداریم. ما معتقدیم که حوثی‌هاي یمن اين حملات را انجام داده‌اند و خودشان نیز مسئولیت آن را پذیرفته‌اند».
رئیس پدافند غیرعامل کشورمان در خصوص آمار حملات سايبری سال گذشته کشور توضیح داد.
به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان، سردار غلامرضا جلالی رئیس پدافند غیرعامل  صبح امروز در حاشیه همايش ملی پدافند شیمیايی که در پردیس مرکزی دانشگاه تهران برگزار شد، در خصوص اظهارات اخیر محمدجواد آذری جهرمی وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات درباره تعداد حملات سايبری سال گذشته کشورمان توضیح داد.
رئیس پدافند غیرعامل گفت: تعریف حمله متفاوت است؛ وزارت ارتباطات بنا بر ت
هر چه قدر گوشی هاي موبايل، همراه با عصر مدرن پیشرفت میکنند، مهاجمین نیز نقشه هاي بیشتری را براي آسیب رساندن به تلفن هاي همراه طراحی میکنند. اين حملات میتواند از طریق پیام هاي کوتاه، نامه هاي الکترونیکی و ساير راه هاي ارتباطی براي شما ايجاد مشکل کند. هم اکنون قصد داریم ترفندهاي اين مهاجمین را براي شما بازگو کرده و راههاي رفع آنها را نیز مطرح کنیم.
ادامه مطلب
با سوءاستفاده از ابزاری که به طور نامناسب درحدود یک میلیون دستگاه هموار به شبکه مانند دوربین ها و ضبط کننده هاي دیجیتال ویدئویی (DVR) و ساير مايه هاي اينترنت اشیاء تعبیه شده، هکرها به روشی جدید بخاطر تشدید تأثیرات حملات محروم سازی از درخت سرو (denial-of-service) دست یافته اند.اين وضع جدید از پروتکل WS-Discovery) WSD) بهره می گیرد که تعداد اضافی از دستگاه هاي هموار به شبکه براي اتصال خودکار به یکدیگر استفاده می کنند. پروتکل WSD به دستگاه ها امکان ارسال بسته هاي
هر چه قدر گوشی هاي موبايل، همراه با عصر مدرن پیشرفت میکنند، مهاجمین نیز نقشه هاي بیشتری را براي آسیب رساندن به تلفن هاي همراه طراحی میکنند. اين حملات میتواند از طریق پیام هاي کوتاه، نامه هاي الکترونیکی و ساير راه هاي ارتباطی براي شما ايجاد مشکل کند. هم اکنون قصد داریم ترفندهاي اين مهاجمین را براي شما بازگو کرده و راههاي رفع آنها را نیز مطرح کنیم.
ادامه مطلب
فروش زرشک آبگیری تهران |  خرید عمده زرشک در تهران
در ايران چندین گونه زرشک وجود دارد. 
زرشک قرمز بی هسته
زرشک سیاه  و قرمز هسته دار
زرشک سیاه بی هسته
از هر سه اين گونه زرشک در تهیه آب زرشک استفاده می شود. در کشت و صنعت آبرام  فروش زرشک آبگیری انجام می گیرد. براي خرید عمده زرشک ما در تماس باشید. قیمت زرشک خشک بیرجند را در مقاله اي جداگانه مطالعه بفرمايید.  قیمت زرشک سیاه بی هسته گرانتر از ساير انواع است. 
دو مقام آمریکايی به رویترز گفتند که ايالات متحده به دنبال حملات ۱۴ سپتامبر (۲۳ شهریور) به تاسیسات نفتی عربستان سعودی، یک عملیات سايبری محرمانه علیه ايران انجام داده است.به گزارش فارس، یک رسانه غربی به نقل از دو مقام آمریکايی که هویتشان را فاش نکرده است، از عملیات محرمانه سايبری» ايالات متحده علیه ايران به دنبال حملات 23 شهریورماه به دو پالايشگاه شرکت آرامکو در عربستان سعودی خبر داده است.
خبرگزاری رویترز» در خبری اختصاصی گزارش داد: به دن
به گزارش آسوشیتدپرس، در روز جمعه، پنتاگون قصد دارد در پاسخ به حملات به تأسیسات نفتی در عربستان سعودی، لیستی از اقداماتی را که ايالات متحده می تواند علیه ايران انجام دهد ارائه دهد و واشنگتن مسئولیت حملات به آرامکو را، تهران می داند.

ادامه مطلب
ضرورت ايجاد امنیت براي مراکز حساس و مهم کشور همیشه و همیشه جز اولویت ها در بحث پدافند غیر عامل بوده است.
سیستم هاي جلوگیری ار حملات انتحاری توسط خودرو هاي سبک و سنگین تحت عنوان هاي مختلف در دنیا طراحی و ساخته میشوند.
وظیفه ی اصلی راهبند هاي امنیتی عبارتند از:
1- جلوگیری از حملات انتحاری
2_ به رخ کشیدن قدرت نظامی به دشمنان جمهوری اسلامی ايران
3-تشخیص مواد منفجره
4-تشخیص مواد مخدر
5-حفظ امنیت
6-جلوگیری از ورود خودرو هاي غیر مجاز.
شرکت هوشمند سازان س
هفته گذشته بیست و سه دولت محلی در ايالت تگزاس مورد حمله باج افزار قرار گرفتند. هنوز از خسارات احتمالی گزارشی منتشر نشده است.
صبح روز جمعه 16 آگوست (25 مرداد) به وقت محلی در ايالت تگزاس، کارمندان دفاتر دولتی اين ايالت مشکل دسترسی به اطلاعات خود را در دپارتمان منابع اطلاعاتی تگزاس (Texas Department of Information Resources) گزارش کردند. اين دپارتمان می گوید حملات اکثراً دولت هاي محلی را هدف قرار داده اند و سیستم ها و شبکه هاي اصلی ايالت تگزاس در امان مانده اند.
تیم
نارکولپسی یک اختلال خواب عصبی است که با حملات مزمن و بیش از حد خواب آلودگی در طول روز مشخص می شود و گاهی اوقات خواب آلودگی بیش از اندازه روزانه (EDS ) نامیده می شود. حمله خواب آلودگی ممکن است تنها براي چند ثانیه یا چند دقیقه ادامه پیدا کند. اين حملات از نظر میزان تناوب و تکرار، می توانند به دلايل مختلفی در طول یک روز متفاوت باشند. الگو هاي خواب شبانه نیز ممکن است دچار اختلال شوند. در ادامه اين مقاله ار بخش مقالات روانشناسی و پزشکی دکتر زخم به توض
قابل توجه کارشناسان محترم تکمیل نمون برگ اطلاعات هسته ها و مراکز فقط بصورت word تکمیل و ارسال گردد. 
+زمان قانونی ارسال تا 15 بهمن ماه و زمان ايمیل کردن اين بخشنامه 29 دی‌ماه بوده است!
دریافتحجم: 42.1 کیلوبايتتوضیحات: اطلاعات هسته ها و مراکز
قابل توجه کارشناسان محترم تکمیل نمون برگ اطلاعات هسته ها و مراکز فقط بصورت word تکمیل و ارسال گردد. 
+زمان قانونی ارسال تا 15 بهمن ماه و زمان ايمیل کردن اين بخشنامه 29 دی‌ماه بوده است!
دریافتحجم: 42.1 کیلوبايتتوضیحات: اطلاعات هسته ها و مراکز
عوارض و تاثیرات لاموتریژین
lamotrigine
با نام تجاری Lamictal–Lamictal Blue – Lamictal Green – Lamictal orange – Lamictal CD
یک داروی ضدصرع یا ضدتشنج است. اين دارو به تنهايی و گاهی همراه با داروهاي دیگر براي درمان حملات صرع در افراد بالغ و کودکان بزرگتر از 2 سال استفاده می شود. اين دارو همچنین براي کاهش حملات روانی در افراد بزرگسالی که داراي اختلال دوقطبی هستند به کار می رود. لاموتریژین ممکن است براي اهداف دیگری غیر از آنچه که در اين موارد استفاده می شود به کار رود. موارد
رئیس اداره تبلیغات حزب کمونیست چین بر اين باور است که برخی کشورها به بهانه دفاع از امنیت ملی حملات سايبری انجام می دهند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از رویترز، هوانگ مینگ رئیس اداره تبلیغات حزب کمونیست چین در جریان سخنرانی خود در آغاز کنفرانس جهانی اينترنت در شهر ووشن چین، تصریح کرد: برخی کشورها به بهانه دفاع از امنیت ملی خود حملات سايبری را به دیگر کشورها و شرکت هاي تجاری انجام می دهند.
وی نام اين کشورها را ذکر نکرد، اما چین تا به حال با
پايگاه داده از اجزاي مهم و کلیدی بسیاری از برنامه ها و وبسايت ها است. به عبارتی پايگاه داده، هسته مرکزی نحوه ذخیره سازی داده ها در سرور و تبادل اطلاعات در اينترنت می باشد.
یکی از مهمترین ویژگی هاي مدیریت پايگاه داده، عمل بازیابی داده ها از یک پايگاه داده است. راه هاي زیادی براي بازیابی اطلاعات از یک پايگاه داده وجود دارد اما یکی از رايج ترین آنها، ارائه Query ها از طریق خط فرمان است.
 
 
ادامه مطلب
پاورپوینت اختلالات سیستم عصبی فرمت فايل دانلودی: .zipفرمت فايل اصلی: pptتعداد صفحات: 67حجم فايل: 555 کیلوبايت قیمت: 20000 تومان
توضیحات:پاورپوینت با موضوع اختلالات سیستم عصبی ، در قالب ppt و در 67 اسلايد، قابل ویرايش.بخشی از متن پاورپوینت:اختلالات تشنجی :seizure disorderتشنج نتیجه عملکرد نامناسب سیستم الکتریکی مغز است. علائم و نشانه هاي : عدم اگاهی یا تغییر در آگاهی حرکات غیر ارادی تغییر در درک رفتارها، احساسات و وضعیت قرار گیری تشنج شايعترین اختلال ع
گروهی از محققان امنیتی از شناسايی موج دوم حملات هکری با سواستفاده از پیامک‌هاي تلفن همراه خبر داده اند که در قالب آن هکرها با سواستفاده از برخی برنامه هاي کمتر شناخته شده به گوشی ها حمله می کنند.به گزارش فارس به نقل از زددی نت، هکرهاي گوشی هاي هوشمند در تازه ترین دور از حملات خود براي فریب کاربران از برنامه هاي کم حجمی استفاده می کنند که بر روی خود سیم کارت ها نصب می شوند. از جمله اين برنامه هاي آسیب پذیر و مورد سواستفاده می توان به مرورگر S@T
عوارض و تاثیرات لاموتریژین
lamotrigine
با نام تجاری Lamictal–Lamictal Blue – Lamictal Green – Lamictal orange – Lamictal CD
یک داروی ضدصرع یا ضدتشنج است. اين دارو به تنهايی و گاهی همراه با داروهاي دیگر براي درمان حملات صرع در افراد بالغ و کودکان بزرگتر از 2 سال استفاده می شود. اين دارو همچنین براي کاهش حملات روانی در افراد بزرگسالی که داراي اختلال دوقطبی هستند به کار می رود. لاموتریژین ممکن است براي اهداف دیگری غیر از آنچه که در اين موارد استفاده می شود به کار رود. موارد
عوارض و تاثیرات لاموتریژین
lamotrigine
با نام تجاری Lamictal–Lamictal Blue – Lamictal Green – Lamictal orange – Lamictal CD
یک داروی ضدصرع یا ضدتشنج است. اين دارو به تنهايی و گاهی همراه با داروهاي دیگر براي درمان حملات صرع در افراد بالغ و کودکان بزرگتر از 2 سال استفاده می شود. اين دارو همچنین براي کاهش حملات روانی در افراد بزرگسالی که داراي اختلال دوقطبی هستند به کار می رود. لاموتریژین ممکن است براي اهداف دیگری غیر از آنچه که در اين موارد استفاده می شود به کار رود. موارد
احکام محکومیت فعالان کارگری هفت تپه اعلام شد.
جمال‌الدین حیدری‌منش، وکیل سپیده قلیان گفته است شعبه ۲۸ دادگاه انقلاب تهران آراي متهمان پرونده فعالان کارگری و مدنی مرتبط با مطالبات کارگران نیشکر هفت تپه را صادر کرده است و موکلش براي اتهام‌هاي عضویت در گروه غیرقانونی، اجتماع و تبانی به قصد اقدام علیه امنیت ملی، فعالیت تبلیغی علیه نظام و نشر اکاذیب مجموعا به ۱۸ سال حبس تعزیری محکوم شده که ۷ سال آن قابل اجراست.
اسماعیل بخشی نیز براي مجموعه ا
به دیدن می رسد به زودی بايد منتظر پردازنده هاي جدید نسل دهمی Core i9 سری X اينتل باشیم. به لطف یکی از مهندسان شرکت Dell، چهار پردازنده ی جدید در پايگاه داده هاي گیک بنچ ۴ مشاهده و نتايج بنچمارک آن ها بوسیله پول اعانه گذاشته شد. پیش نمدار اخباری درباره ی پردازنده ی ۱۸ هسته اي i9-10980XE و پردازنده ی ۱۰ هسته اي i9-10900X منتشر شده وجود. اکنون نام دو پردازنده ی دیگر، یعنی پردازند ه ی ۱۴ هسته اي core i9-10940X و پردازنده ی ۱۲ هسته اي core i9-10920X نیز بوسیله چشم می خورد. ظاه
منتشر شده در: بخش فارسی خبرگزاری دولتی روسیه (اسپوتنیک)
-------------------------------------

معامله جدید هستهاي آمریکا بر توان بازدارندگی ايران تأثیر خواهد گذاشت.
واشنگتن به ايران پیشنهاد می‌کند براي معامله جدید هستهاي با آمریکا مذاکره بکند. اين معامله می‌تواند دوجانبه و حتی چندجانبه باشد. ترامپ در اين خصوص گفت، مهم نتیجه آن است:ايران نبايد سلاح هستهاي داشته باشد. در صورت عدم مذاکره ما تحریم هاي جدیدی علیه ايران وضع خواهیم کرد.
اسپوتنیک از مجتبی جل
ویکی پدیا، دانش نامه آنلاين و آزادِ چند زبانه‌ اي که با همکاری افراد داوطلب نوشته شده است، از تاریخ 15 ژانویه 2001 فعالیتش را آغاز کرد. هر کسی در دنیاي اينترنت، می‌ تواند به اين دانش نامه دسترسی داشته باشد و حتی مقالات مختلف آن را ویرايش کند.
حالا اين دانش نامه آزاد، چند روزی است که دچار حمله DDoS شده است، حمله‌اي که به واسطه آن، دسترسی کاربران کشورهاي انگلیس، لهستان، آلمان، فرانسه و ايتالیا به ویکی پدیا قطع شده است. اين وب سايت در بیانیه‌اي رس
به گزارش پايگاه خبری هسته اي نیوز به گفته سازمان انرژی اتمی ايران، محمد ابراهیم رضايی، نماينده خمین و رییس کمیته هسته اي کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی مجلس شوراي اسلامی به همراه برخی از اعضاء و مشاورین کمیته هسته اي از جمله دکتر علاء الدین بروجردی، روز شنبه 30 شهریورماه با حضور در محل سازمان انرژی اتمی از تاسیسات گداخت هسته اي اين سازمان بازدید نمودند.
در ابتداي حضور بازدیدکنندگان در سازمان، جلسه اي به منظور ارائه توضیحات فنی با معاون س
 
نظر بر اهمیت فراوان مقوله امنیت سايبری سامانه‌هاي کنترل، اتوماسیون صنعتی و اسکاداي صنعت برق، مرکز توسعه امنیت اطلاعات، ارتباطات و تجهیزات صنعت برق در نظر دارد سمیناری با موضوع تجزیه‌وتحلیل حملات سايبری و سناریو‌هاي نفوذ به صنعت برق» را در سی و چهارمین کنفرانس بین‌المللی برق برگزار نمايد. در اين سمینار حدودا 120دقیقه‌اي اهم حملات و رخدادهاي سايبری در صنايع برق دنیا ( در حوزه‌هاي تولید، انتقال، توزیع و حوزه ستادی وزارت‌‌خانه‌) نظی
سلامو خسته نباشید به گروه درجه 1 تونمن دانشجوی فیزیک ام و از درد برجام و بلايی که سر صنعت هسته اي و علل خصوص هوافضاي کشور اومده کاملا آگاهم  و واقعا دمتون گرم که حواستون به صنعت هسته اي کشور   بوده.تو تئاترتون حقايق اين صنعت رو گفتید. مشکلات. محدودیت ها. اساتیدو.اين در صورتیکه کشور ما پیشرفت نمیکنه تا زمانی که بتونه در علوم پايه مثل فیزیک و ریاضی و. پیشرفت کنه.
ادامه مطلب
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان ساختار هسته و پرتوزايی در 52 اسلايد
                واپاشی هستهاي (فروپاشی هستهاي) به مجموعه فرايندهاي مختلفی گفته می‌شود که در هستهٔ اتم‌هاي ناپايدار پرتوزا رخ می‌دهد و پرتوهايی تولید می‌کنند که به آن‌ها پرتوهاي رادیواکتیو می‌گویند. در اثر واپاشی هستهاي پس از یک زمان تصادفی، هسته‌هاي بزرگ به هسته‌هاي کوچکتر و معمولاً پايدارتر تجزیه می‌شوند و ماده اولیه به تدریج از بین می‌رود. البته جر .دریافت
به گزارش پايگاه خبری هسته اي نیوز به گفته سازمان انرژی اتمی ايران، محمد ابراهیم رضايی، نماينده خمین و رییس کمیته هسته اي کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی مجلس شوراي اسلامی به همراه برخی از اعضاء و مشاورین کمیته هسته اي از جمله دکتر علاء الدین بروجردی، روز شنبه 30 شهریورماه با حضور در محل سازمان انرژی اتمی از تاسیسات گداخت هسته اي اين سازمان بازدید نمودند.
در ابتداي حضور بازدیدکنندگان در سازمان، جلسه اي به منظور ارائه توضیحات فنی با معاون س
بیمه شدن حساب‌هاي بانکی در مقابل ی‌هاي اينترنتی.
رئیس کل بیمه مرکزی ايران از طراحی مدلی براي پوشش بیمه‌اي حساب‌هاي بانکی در مقابل حملات سايبری و فیشینگ خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد تا آخر امسال، طرح و مدل مربوط به بیمه حساب‌هاي بانکی در مقابل فیشینگ به تايید برسد و سال آینده اجرايی شود.
ادامه مطلب
به گزارش پايگاه خبری هسته اي نیوز به گفته سازمان انرژی اتمی ايران، محمد ابراهیم رضايی، نماينده مردم خمین و رییس کمیته هسته اي کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی مجلس شوراي اسلامی به همراه برخی از اعضاء و مشاورین کمیته هسته اي روز سه شنبه 26 شهریورماه با حضور در سايت هاي هسته اي شهید علیمحمدی فردو و شهید روشن نطنز، از تاسیسات، فرآیندها و آخرین تحولات و فعالیت هاي غنی سازی در اين دو سايت بازدید نمودند.
در اين بازدید همچنین تاسیسات تحقيقات
به گزارش پايگاه خبری هسته اي نیوز به گفته سازمان انرژی اتمی ايران، بهروز کمالوندی سخنگو و معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ايران با رییس شرکت ملی اتمی چین cnnc و معاون سازمان انرژی اتمی اين کشور caea دیدار و گفتگو کرد.
 
در اين دیدار طرفین به بررسی همکاری هاي مختلف هسته اي از جمله راکتور آب سنگین خنداب پرداختند. همچنین در زمینه تقویت همکاری هاي هسته اي از جمله پروژه هاي مشترک بین دو کشور تبادل نظر نمودند.
 
پايان خبر/ 
 
 
۵ عضو یک خانواده در حمله جنگنده‌هاي سعودی به مسجدی در منطقه السواد» واقع در استان عمران» یمن کشته شدند.
به گزارش شریعت نیوز  به نقل از  ايکنا؛ به نقل از پايگاه خبری المسیره نیوز، اعضاي اين خانواده که براي فرار از بمباران به اين مسجد پناه آورده بودند، بر اثر حملات جنگنده‌هاي م سعودی کشته شدند. اين در حالی است که ۲ کودک از اين خانواده نیز هنوز مفقود هستند. اين افراد بر اثر ۳ حمله هوايی به منطقه السواد» در استان عمران یمن کشته شده‌
مرکز مدیریت راهبردی افتاي ریاست جمهوری اخبار مربوط به حملات سايبری موفق به تاسیسات نفتی و زیرساخت‌هاي حیاتی ايران را تکذیب کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر، مرکز مدیریت افتاي ریاست جمهوری در اطلاعیه اي اعلام کرد: بر اساس رصدهاي صورت گرفته برخلاف ادعاهاي امروز رسانه هاي غربی حمله سايبری موفقی به تاسیسات نفتی و ساير زیرساخت هاي حیاتی کشور صورت نگرفته است.
مرکز مدیریت راهبردی افتا از همه خبرگزاری ها، سايت هاي خبری، نشریات و فعالان فضاي مجازی خوا
به گزارش پايگاه خبری هسته اي نیوز به گفته سازمان انرژی اتمی ايران، محمد ابراهیم رضايی، نماينده مردم خمین و رییس کمیته هسته اي کمیسیون امنیت ملی و ت خارجی مجلس شوراي اسلامی به همراه برخی از اعضاء و مشاورین کمیته هسته اي روز سه شنبه 26 شهریورماه با حضور در سايت هاي هسته اي شهید علیمحمدی فردو و شهید روشن نطنز، از تاسیسات، فرآیندها و آخرین تحولات و فعالیت هاي غنی سازی در اين دو سايت بازدید نمودند.
در اين بازدید همچنین تاسیسات تحقيقات
ايرنا – حادثه کم سابقه حمله سايبری به ۳۰ سايت دولتی که در بین آنها سايت هاي وزارت کشور، دفاع، امنیت ملی و سازمان اطلاعات عراق نیز وجود دارند، جوی از نگرانی را در عراق بوجود آورده است.
هکری که دست به اين حملات سايبری گسترده زده بر خود نام Owned by M۴X Pr۰ نهاده و گفته است که اين حملات سايبری با هدف مبارزه با فساد است و یک مهلت ۷۲ ساعته به نخست وزیر عراق داده تا کمیته هاي تحقيق و بازجویی با عوامل دخیل در  فساد در کشور تشکیل دهد.
سايت هاي وزارتخانه هاي
خبرگزاری میزان- پیام‌رسان واتساپ با تنظیم شکايتی، یک شرکت فناوری رژیم صهیونیستی را متهم به جاسوسی در چندین کشور جهان کرد. 
شکايت واتساپ علیه شرکت فناوری اسرائیلی به اتهام جاسوسی از کاربرانبه گزارش گروه بین الملل خبرگزاری میزان، پیام‌رسان واتساپ» علیه شرکت فناوری ان‌اس‌او» به اتهام جاسوسی از کاربران، در دادگاه فدرال کالیفرنیا شکايت کرد.
به گزارش رویترز، واتساپ می‌گوید که اين شرکت مستقر در اراضی اشغالی در جاسوسی‌هاي دولتی از ۱۴۰۰
یکی از تحقيقات مفصلی که درباره علل رخداد انقلاب ها و خشونت هاي جمعی انجام شده، کتاب "تد رابرت گر" است با عنوان "چرا انسانها شورش می کنند" (why men rebel)که درسال ۱۹۷۰ به نگارش درآمده است.
رابرت گر با رویکردی روانشناسانه و تا حدی فردگرايانه به مبحث خشونت جمعی و ی، سعی می کند علل بروز خشونت ها را تبیین کند.
دراين نظریه، خشونت ی به عنوان تمامی حملات فراگیری که درون یک جامعه ی علیه رژیم ی، بازیگران آن یا ت هاي آن انجام می شود تعریف شد
به گزارش پايگاه خبری هسته اي نیوز به گفته سازمان انرژی اتمی ايران، بهروز کمالوندی سخنگو و معاون امور بین الملل، حقوقی و مجلس سازمان انرژی اتمی ايران با رییس شرکت ملی اتمی چین cnnc و معاون سازمان انرژی اتمی اين کشور caea دیدار و گفتگو کرد.
 
در اين دیدار طرفین به بررسی همکاری هاي مختلف هسته اي از جمله راکتور آب سنگین خنداب پرداختند. همچنین در زمینه تقویت همکاری هاي هسته اي از جمله پروژه هاي مشترک بین دو کشور تبادل نظر نمودند.
 
پايان خبر/ 
 
لی
در مواجهه با درد قفسه سینه در درجه اول به یاد قلبتان می افتید. مطمئناً درد قفسه سینه چیزی نیست که نادیده گرفته شود. اين حالت ممکن است به وسیله ورزش، هیجان یا ناراحتی هاي عاطفی ايجاد شود و با استراحت برطرف شود. بعد از مطالعه اين مطلب، اطلاعات جدید علوم پزشکی را در مورد درد قفسه سینه سمت راست، علل، روشهاي درمان و نکات مهم دیگر کسب می کنید.
 
احتمالاً چیزهاي زیادی درباره ارتباط درد سمت چپ قفسه سینه با بیماری هاي قلبی شنیده ايد، اما در مورد درد سم
 
 
 
اين روزها چقدر اين گفتار مختارثقفی ملموس شده و مصداق داره
 ریس قوه قضايیه فعلی دستور رسیدگی به فساد مسئولین رو داده . و اين روزا چقدر خبر فساد اطرافیان لاری جانی رییس قوه قضايیه سابق به گوش میرسه !! 
حلقه فساد یکی یکی داره برملا میشه و به هسته مرکزیش میرسه !!
اگر هسته رییس قوه قضاي سابق باشه در اين مملکت چخبر بوده . ؟؟؟
چه گندی به نمک زده شده !!!
منتشر شده در: بخش فارسی خبرگزاری اسپوتنیک
------------
دولت ترامپ تلاش کرده بدون توجه به ملاحظات امنیتی هر چه سریعتر به عربستان فناوری‌ بسیار حساس و پیشرفته هستهاي بدهد.
ولیعهد عربستان سعودی 5 نوامبر سال 2018، آغاز پروژه احداث اولین رآکتور هستهاي تحقيقاتی را اعلام کرد. بر اساس گزارش هايی محمد بن‌سلمان مصمم است تا سال 2030 چند نیروگاه هستهاي درعربستان سعودی احداث کند.
در اوج تهدیدهاي دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا در خصوص خروج از توافق هسته ا
 امنیت سايبری سامانه‌هاي کنترل و اتوماسیون صنعتی و اسکاداي صنعت برق به دلیل اهمیت زیرساخت‌هاي حیاتی، حساس و مهم اين حوزه امروزه به یک مسئله مهم در تمامی کشورها تبدیل‌شده است. صنعت برق به‌عنوان مادر زیرساخت‌ها، داراي حوزه‌هاي مختلف تولید، انتقال، فوق توزیع، توزیع، بازار، مصرف و بهر‌ه‌برداری است و مقوله امنیت سايبری در هریک از حوزه‌هاي آن اهمیت ویژه‌اي دارد. با نگاهی به گذشته نزدیک متوجه می‌شویم که سامانه‌هاي کنترل و اتوماسیون صن
نام سریال: بیست و چهار – 24 ژانر: اکشن، ماجراجویی، جنايی سازندگان: Robert Cochran, Joel Surnow ستارگان: Kiefer Sutherland, Mary Lynn Rajskub, Carlos Bernard سالهاي پخش: 2001–2010 امتیاز: 8.4 از 10 مدت زمان: 45 دقیقه خلاصه داستان: داستان اين سریال مربوط به شخصیتی به نام جک باور است که در سی‌تی‌یو  یا واحد ضد تروریستی،  کار می‌کند. او مأموری ماهر و باتجربه‌است و هر روز (هر فصل)، تلاش او را براي متوقف کردن یک رشته حملات تروریستی از جمله سوءقصد به جان رئیس جمهور، حملات هستهاي، بیولوژیکی
شنبه ششم مهر ماه 98 در خبری که از سوی شبکه خبر منتشر شده است، سامانه ارزی کشور مورد حمله DDoS قرار گرفته است. DDoS نوعی حمله به شدت مرموز است که براي جلوگیری و دفع آن هیچ راه حل مشخصی وجود ندارد.
در ابتدا گزارش حمله دیداس از سوی روابط عمومی یکی از سامانه هاي ارزی شروع شد و پس از آن در مدت کوتاهی باقی سامانه هاي مربوط به حوزه ارز نیز درگیر حمله زامبی ها شدند.
مسئول امنیت یکی از پايگاه هايی که مورد حمله قرار گرفته بود به پايگاه خبری ايرنا گفت: بتدا در تم
رئیس کل بیمه مرکزی ايران از طراحی مدلی براي پوشش بیمه‌اي حساب‌هاي بانکی در مقابل حملات سايبری و فیشینگ خبر داد و گفت: به نظر می‌رسد تا آخر امسال، طرح و مدل مربوط به بیمه حساب‌هاي بانکی در مقابل فیشینگ به تايید برسد و سال آینده اجرايی شود.
غلامرضا سلیمانی» در گفت وگو با ايرنا درباره بیمه حساب‌هاي بانکی در مقابل تهدیدات فضاي مجازی و حملات فیشینگ، افزود: در سال ۱۳۹۵ پیشنهادی تحت عنوان پوشش بیمه امنیت فضاي مجازی» مطرح شد که قرار بود در قال
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان انتخاب کانال در واکنش هاي همجوشی - تبخیری در 37 اسلايد
                در واکنش‌هاي شکافت هستهاي مقادیر زیادی نیز انرژی آزاد می‌گردد (در حدود 200Mev)، اما مسئله مهم‌تر اينکه نتیجه شکستن هسته اورانیوم-۲۳۵، آزادی دو نوترون است که می‌تواند دو هسته دیگر را شکسته و چهار نوترون را به وجود آورد. اين چهار نوترون نیز چهار هسته اورانیوم-۲۳۵ را می‌شکند. چهار هسته شکسته شده تولید هشت نوترون می‌کنند که قادر به شکستن همی
 
تیم امنیت مايکروسافت به تازگی هشداری را درباره یک عملیات انتشار بدافزار Astaroth منتشر کرده است.
به گزارش خبرنگار حوزه دنیاي ارتباطات گروه فضاي مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از پايگاه اينترنتی ZDNet، اين حملات توسط تیم نرم‌افزار ضدویروس ویندوز به نام Windows Defender ATP شناسايی شده است. حملات زمانی نمايان شدند که میزان استفاده از ابزار خط فرمان مدیریتی ویندوز (WMIC) به طور ناگهانی افزايش یافت. اين ابزار قانونی در تمامی نسخه‌هاي مدرن ویندوز وجو
تفکر ما،ممکنه که پنهانکار باشه،ولی به اين معنا نیست که ما یه ابر سازمان مخفی توی نزدیکی هاي هسته زمینیم! نه،اصلا اينجوریی نیست. ورلکوک بیشتر شبیه به یه سبک زندگیه،هرکسی میتونه ورلکوک باشه،بدون اينکه عقايد مذهبی یا اصولی که بهش پايبنده رو بزاره کنار.
اين یکی از خوبیاي ماست.
اگه اطلاعات بیشتر میخواين برین ادامه مطلب.
ادامه مطلب
شرکت فنی و مهندسی حافظان حریم سپاهان،تولید کننده انواع سیستم هاي راهبند اتوماتیک امنیتی و سیستم هاي راهبند اتوماتیک بازویی جلوگیری از حملات تروریستی در جمهوری اسلامی ايران
تولید بیش از 30 مدل راهبند اتوماتیک امنیتی جلوگیری از حملات تروریستی و راهبند هاي بازویی الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک جهت استفاده در مراکز تجاری،اداری،نظامی،سازمان ها و ارگان هاي دولتی و خصوصی و مراکز عمومی و خصوصی به صورت راهبند هاي اتوماتیک با فرمان اپراتور و را
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان مواد مورد نیاز در رآکتورهاي هسته اي در 66 اسلايد
رآکتور هسته zwnj;اي (فرانسوی: R eacute;acteur nucl eacute;aire) یا واکنشگاه هسته zwnj;اي دستگاهی براي انجام واکنش zwnj;هاي هسته zwnj;اي به صورت تنظیم شده و تحت کنترل است. اين دستگاه در اندازه zwnj;هاي آزمايشگاهی، براي تولید ايزوتوپ zwnj;هاي ویژه مواد پرتوزا (رادیواکتیو) و همین zwnj;طور پرتوداروها براي .
دریافت فايل
امروز یه اقا پسر ايرانی دیدیم
 
بچه ها کپییییییییییی حرفايی که من هر روز اينجا مینویسم حرف میزد.
 
دقیقاااا ايده هاش درباره سوشال دموکراسی، اينکه اينا همه سر و ته کامیونیزمن
درباره کانادا
درباره زندگی
درباره اروپا
درباره امریکا
همه چی!
 
انگار کپی من بود!
 
میگفت وقتی توی جامعه خیلی بچرخی و خیلی فکر کنی و خیلی درگیر جزئیاتش بشی همین میشه!
 
قراره باز همو ببینیم و گپ بزنیم!
هسته گیر آلبالو مدل Helferhoff
Cherry HelferHoff
 
 
 
قیمت محصول
39,000 تومان
افزودن به سبد خرید
41 نفر
 
ضمانت بازگشت بهترین کیفیت و قیمت
 
توضیحات
 
هسته گیر آلبالو مدل Helferhoff
 
قابل استفاده براي مصارف خانگی، مربا، کمپوت، ترشی، کیک و .هسته گیری سریع بدون دخالت دست و کاملا بهداشتی
 
مناسب براي آلبالو، گیلاس، خرما، زیتون و .
قیمت : 39000 تومان
 هسته گیر آلبالو مدل Helferhoff نوعی ابزار کاربردی در آشپزخانه است که به کمک بانوان آمده است تا بوسیله آن بتوانند به طور کا
مقاله واشنگتن پست براي آنکه اهداف ی خود را از نظر دور کند، در بخشی دیگر به یک رخداد ادعايی مربوط به ماه می 1979 اشاره می کند. نویسنده ادعا می کند فریدون فشارکی» از مقامات دوران شاه از سوی آیت الله محمد حسینی بهشتی فراخوانده شده و پیش از ترک ايران به مقصد آمریکا، تحت فشار پذیرفته است که یک تیم تسلیحات هسته اي براي حکومت گرد هم آورد.» فشارکی که یک اقتصاددان متخصص در حوزه نفت بود، هیچ اطلاعاتی در مورد برنامه هسته اي نداشت و اطلاعاتش در حوزه
علت بدبینی برخی افراد چیست؟
 
تصمیم گیری بدبینانه به طور بالقوه می‌تواند به یک هسته غیرفعال مرتبط باشد
مشاهدات جدید دانشمندان نشان داد که تصمیم گیری بدبینانه به طور بالقوه می‌تواند به یک هسته غیرفعال در مغز مرتبط باشد.
چرا برخی افراد در مواقع تصمیم گیری به همه اتفاقات با بدبینی می‌نگرند؟ اکنون دانشمندان علوم اعصاب "ام.آی.تی"(MIT) دریافته‌اند که کدام ناحیه مغز ممکن است باعث بدبینی افراد شود.
ادامه مطلب
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان مدل لايه ‌اي تغییر شکل یافته یا مدل نیلسون در 71 اسلايد
                فیزیک هستهاي (به انگلیسی: Nuclear physics ) بخشی از علم فیزیک است که به بررسی خواص و ویژگی‌هاي هسته‌ها (هستهٔ اتم‌ها) می‌پردازد. از جمله اين خواص می‌توان به خواص استاتیکی هسته‌ها مانند گشتاورهاي مغناطیسی و الکتریکی، انرژی‌هاي بستگی و همچنین خواص دینامیکی هسته‌ها مانند مدهاي واپاشی و خواص رادیو اکتیویتهٔ هسته‌ها اشاره نمود. اين شاخه از عل
بیماری سیاه سرفه چیست؟
 
 
سیاه سرفه بیماری باکتریال است که به علت حملات شدید سرفه که میتواند منجر به کبودی گردد پیش از رواج واکسیناسیون بیش از 93 درصد بیماری در کودکان زیر ده سال اتفاق می افتاد انتقال بیماری از طریق ذرات تنفسی است اين بیماری میتواند منجر به مرگ بیمار گردد.
 

 
عامل بیماری بوردتلا پتروزیس یک کوکوباسیل گرم منفی بسیار مسری است و منحصرا در انسان ايجاد بیماری مینمايد علائم بیماری شامل سه مرحله زکام مرحله حمله اي و مرحله نقاحت ا
کاربران اپل متوجه شده اند برخی اطلاعات مرورگرهاي سافاری براي جلوگیری از حملات فیشینگ به شرکت چینی تنسنت فرستاده می شود و کارشناسان نگران سواستفاده از اطلاعات کاربران هستند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، مرورگر سافاری (متعلق به اپل) مدتی طولانی اطلاعات را به مرورگر ايمن گوگل» ( Google Safe Browsing) ارسال می کرد تا در برابر حملات فیشینگ از کاربران محافظت کند.
اما اکنون به نظر می رسد شرکت چینی Tencent نیز به برخی از اين اطلاعات دسترسی دارد. کارب
تحقيق درباره بازار سرمايه هنگ کنگ
دانلود تحقيق رشته مدیریت مالی با موضوع بازار سرمايه هنگ کنگ (کمیسیون اوراق بهادار و آتی هنگ کنگ)، در قالب فايل word و در حجم 20 صفحه. تا اواسط 1970، بازارهاي سهام و کالا در هنگ کنگ عمدتاً بدون مرجع قانونی بوده و به صورت نامنظم اداره می‎شدند. پس از سقوط بازار سهام .
اجراي برنامه Quantum ESPRESSO با 14 هسته و 28 گیگا بايت حافظه بر روی 5 نود
اجراي برنامه OpenFoam با 24 هسته و 5 گیگا بايت حافظه بر روی 4  نود

عکس‌ها، اسم پروسس‌هاي برنامه مرتبط را نشان می‌دهند‌. به عنوان مثال، نام پروسس برنامه کوانتوم اسپرسو، pw.x است و عکس تعداد پروسس‌هاي اين برنامه روی هر نود را نشان می‌دهد.
نود compute-0-0 با ۳ پروسس
نود compute-0-1 با ۶ پروسس
نود compute-0-2 پروسسی از اين برنامه اجرا نمیکند
نود conpute-0-3 با ۳ پروسس
نود compute-0-4 با ۱ پروسس
نود rocks7 با ۱ پروسس

د
دستگاه سیکلوترون در پزشکی هسته اي
آشنايی با دستگاه سیکلوترون در بخش پزشکی هسته اي که وظیفه تولید رادیودارو هاي مربوط به دستگاه پت سی تی را دارد. توضیحات فنی و قسمت هاي مختلف دستگاه در اين ارائه توضیح کامل داده شده اند. .
دریافت فايل
با سلام و احترام
در جهت اجرايی نمودن شیوه نامه هسته ها و مراکز مشاوره مناطق و نواحی، کارشناسان محترم لطفا لیست نهايی مشاوران و روان درمانگران (که مصاحبه  گذرانده‌اند و در سامانه، ابلاغ مرکز یا هسته  گرفته‌اند تا تاریخ چهارشنبه  سوم بهمن  به ايمیل اداره کل ارسال نمايند.
تذکر: همکاران گرامی اين لیست نهايی مربوط به همکارانی است که ابلاغ دریافت کرده اند
شرکت حافظان حریم سپاهان،اولین و بزرگترین تولید کننده انواع راهبند هاي امنیتی جلوگیری از حملات تروریستی و تنها تولید کننده راهبند امنیتی با قابلیت تشخیص مواد منفجره در خاورمیانه آماده عرضه محصولات خود به مراکز نفتی کشور می باشد.
راهبند امنیتی فجر جهت استفاده در مراکز دولتی و سازمان هاي غیر نظامی که قابلیت تحمل ضربه جسم سخت با وزن 40 تن و سرعت 120 کیلومتر را دارد.قابلیت نصب سیستم تشخیص مواد منفجره اوژن از خصوصیات بارز اين سیستم می باشد.
راهبن
زندگی انسان همواره با وقوع حادثه اجین است، مخاطرات متعدد با منشأ طبیعی یا انسانی به سرعت یک چشم بر هم زدن قادر است زندگی را دگرگون کند و به گونه ‏اي نشانه ‏هاي حیات را از پهن ه‏اي وسیع بزدايد که گویی روزی حتی یک موجود زنده در آن نمی‏ زیست. بر اين اساس وم رعايت تمهیداتی پیشگیرانه جهت مصون داشتن انسان‏ها از خطرات احتمالی از جمله مواردی است که بايد مورد توجه قرار گیرد.
 
پدافند (دفاع) به معنی حفظ جان مردم، تضمین امنیت افراد، صیانت از تمامیت
سردار کریمیان گفت: دشمنان دلخوش حملات سايبری هستند تا بتوانند آسیب هاي به مراکز حیاتی کشور وارد کنند.
به گزارش شبستان سردار سرتیپ پاسدار غلام عسگر کریمیان» امروز (1 مهرماه) در جلسه شوراي اداری استان اردبیل در حسینیه مرکز فرهنگی دفاع مقدس استان گفت: دشمنان دلخوش حملات سايبری هستند تا بتوانند آسیب هاي به مراکز حیاتی کشور وارد کنند.معاون آموزشی و پژوهشی سازمان پدافند غیرعامل کشور تصریح کرد: البته در بعد اجتماعی نیز توطئه هاي از جمله تفرقه اف
گوشی هوشمند میان‌رده‌ی نوکیا ۷.۲ با کد نام Daredevil و ظرفیت حافظه‌ی رم ۶ گیگابايتی و سیستم‌عامل اندروید ۹ پاي در گیک‌بنچ مشاهده شد. 
اوايل ژوئیه، اخباری درباره‌ی گوشی هوشمند بعدی اچ‌ام‌دی گلوبال با کد نام Daredevil منتشر شد. خیلی زود و پس از آنکه دستگاهی جدید در اندونزی مجوز لازم را دریافت کرد، مشخص شد گوشی هوشمندی که از آن صحبت می‌شود، نوکیا ۷.۲ است. 
آخرین اخبار حاکی از آن است که میان‌رده‌ی جدید اچ‌ام‌دی در گیک‌بنچ دیده و برخی مشخصات آن
فارس نوشت: رجب طیب اردوغان» رئیس جمهور ترکیه چهارشنبه از آغاز عملیات نظامی متاخر اين قلمرو در سیرت سوریه شناسايی داد. اردوغان با بیان اينکه اسم اشاره اين عملیات، چشمه صلح» است، اطلاع دادن کرد که عناصر تروریستی ارتش آزاد» سوریه همچنین در اين عملیات شرکت دارند. شعار ادعايی ترکیه، ممانعت از ابداع گذرگاه تروریستی در طول مرزهاي جنوبی ترکیه» است. خبرگزاری رسمی سوریه (سانا) گزارش انصاف که نظامیان ترکیه و تروریست هاي گند آزاد بوسیله شهرهاي
ماده پاورپوینت شیمی ه‌طور کلی تمام آن چیزی است که اشیاء فیزیکی دربرگیرنده آن پاورپوینت شیمی می‌شوند. الی قبل از سدهٔ بیستم میلادی، اصطلاح مونث شامل مادهٔ معمولی برپايی شده از اتم‌ها بود و ساير پدیده‌هاي انرژی مانند نور یا صدا را در بر نمی‌گرفت. اين مفهوم از ماده، اکنون به هر گونه چیزی که داراي جرم، حتی در حالت س، اشاعه مکشوف ولی اين تعریف‌ها نارسا است .
زیرا جرم یک شیء خود می‌تواند در نتیجهٔ جنبش و تعامل انرژی‌هاي (احتمالاً بدون جرم
پاورپوینت کامل و جامع با عنوان کشف هسته اتم در 39 اسلايد
                هستهٔ اتم ناحیه‌اي با جرم بالا است که پروتون‌ها و نوترون‌ها در آن قرار گرفته‌اند. اندازهٔ هسته از اندازهٔ خود اتم بسیار کوچک‌تر است، و تقریباً تمام جرم اتم را که از ذرات پروتون و نوترون سبب می‌شود در اين ناحیه قرار دارد. تاریخچه هسته اولین بار توسط ارنست رادرفورد و در سال ۱۹۱۱ کشف شد او یک ورق طلا را مورد بمباران پرتو آلفا قرار داد طبق نظر ت .دریافت فايل
کنتاکتور چیست و چگونه کار میکند؟
کنتاکتور یک کلید الکترومغناطیسی است که از اجزاي مهم مدارهاي قدرت و فرمان می باشد. کلیدهاي الکترومغناطیس در واقع قطع و وصل کننده مدارات قدرت هستند که براي تحریک و انجام کار، از نیروی الکتریکی و مغناطیسی یا خاصیت آهنربايی استفاده می کنند.
کلیدهاي مختلف در صنعت برق مدارات قدرت را توسط نیروی محرک دستی، قطع و وصل می کنند، در صورتی که کنتاکتور می تواند اين کار را توسط نیروی الکتریکی یا همان مدار فرمان انجام دهد.
به گزارش تسنیم، وزراي امور خارجه سه ملک آلمان، انگلیس و فرانسه و نماينده عالیاتحادیه اروپادر محاکمه خارجی و امور امنیتی روز سه شنبه ۱۸ آماج بیانیه اي تو خصوص کاهش تعهدات ايران ذیل برجامو آخرین شرايط اين اصلاح چندجانبه صادر کردند. طرف هاي اروپايی برجام در ابتداي بیانیه خویشتن اشعار داشته اند: وزاری امور خارجه فرانسه، آلمان و انگلیس و نیز نماينده عالی اتحادیه اروپا مراتب نگرانی ژرف خود را از اينکه ايران فعالیت هاي داخل نفاق با تعهداتش ذی
امنیت سايبری سامانه‌هاي کنترل و اتوماسیون صنعتی و اسکادا به دلیل به کارگیری در زیرساخت‌هاي حساس، حیاتی و مهم در اين دهه به حدی پراهمیت شده است که به‌عنوان یک دغدغه مهم بین‌المللی عنوان‌شده است. کشورهاي توسعه‌یافته تاکنون با صدور فرمان‌هاي ویژه اام‌آور از سوی مقامات، برقراری امنیت سايبری را به‌عنوان یکی از اهداف اصلی خود در بحث امنیت ملی مقرر کرده‌اند.
سامانه‌هاي کنترل و اتوماسیون صنعتی حوزه برق (انرژی) به دلیل اهمیت بسیار بالاي
AWS، زیرمجموعه ی خدمات ابری آمازون، تحت حمله ی گسترده ی DDoS راحتی گرفت. مقابل اخبار منتشرشده، حمله به مدت هشت زمانه امتداد داشته است. حمله ی اصلی روی وب سرویس Router 53 DNS تأثیر گذاشت؛ هرچند دیگر سرویس ها نیز درون اثر حمله هاي انجام شده، گزارش اختلال و اسکان عملکرد داشتند. AWS سرویسی به نام Shield Advanced براي مقابله با حمله هاي اين چنینی دارد که البته موفق به مقاومت در طبق حمله ی اخیر نشد.سرو ابری گوگل موسوم بوسیله Google Cloud Platform، بی آرامی زمان با AWS چالش هاي
پردازنده‌هاي سری تايگر لیک اينتل با داشتن ۳ مگابايت حافظه‌ی کش به ازاي هر هسته و در نتیجه ۵۰٪ حافظه‌ی کش بیشتر، گزینه‌ی ايده‌آلی براي گیمینگ در لپ‌تاپ‌ها خواهد بود.
براساس تصاویری که حساب کاربریِ سايت InstLatX64 در توییتر منتشر کرده، پردازنده‌هاي سری Tiger Lake اينتل حافظه‌ی کش درخورتوجهی خواهند داشت. پردازنده‌هاي سری Tiger Lake اينتل با بهره‌گیری از معماری هسته‌ی Willow Cove با لیتوگرافی ۱۰ نانومتری، براي عرضه در سال ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده‌اند.
یورونیوز فارسی در گزارش مدعی شد شماری از مقامات آمریکايی و بریتانیايی می گویند که گروهی از هکرهاي روسی با مداخله در روند حمله هکرهاي ايرانی به پايگاه هاي اينترنتی دولتها و سازمان هاي صنعتی دهها کشور موفق شدند اين تصور را به وجود بیاورند که اين حمله از سوی هکرهاي ايرانی انجام شده است.
بنا به گفته مقامات امنیتی بریتانیا گروه روسی تورلا» (Turla) با استفاده از ابزارها و ساختارهاي اينترنتی ايران موفق شده است طی ۱۸ ماه گذشته با موفقیت در پايگاه ها
اگرچه شما ممکن است روغن هسته انگور را در آشپزی خود بکار ببرید ، اما روغن هسته انگور اساسا براي درمان موهايتان مناسب است مانند ماساژ روغن هسته انگور یا روغن نارگیل و همچنین روغن زیتون، روی سر، که یک راه عالی براي مرطوب کنندگی مو و نرم کنندگی آن است و در بخش محصولات زیبايی و یا حتی درمانی، معروف است ، اين بخش از سلامت را به بررسی فوايد و خواص روغن هسته انگور اختصاص داده ايم.
فوايد و خواص روغن هسته انگور براي زیبايی پوست و مو درمان بیماری ها
درما
 
مقايسه جدولی
هواوی میت 30 پرو
 آی‌فون 11 پرو مکس
گلکسی نوت 10 پلاس
 
 در ادامه مطلب ببینید
 

 
هواوی میت ۳۰ پرو
سامسونگ گلکسی نوت ۱۰ پلاس
آی‌فون ۱۱ مکس پرو

اندازه
۸.۸×۷۳.۱×۱۵۸.۱ میلی‌متر
۷.۹×۷۷.۲×۱۶۲.۳ میلی‌متر
۸.۱×۷۷.۸×۱۵۸ میلی‌متر

وزن
۱۹۸ گرم
۱۹۶ گرم
۲۲۶ گرم

نمايشگر
۶.۵۳ اينچی OLED
۶.۸ اينچی داينامیک AMOLED
۶.۵ اينچی سوپر رتینا XDR OLED

وضوح تصویر
۲۴۰۰×۱۱۷۶ پیکسل
۳۰۴۰×۱۴۴۰ پیکسل
۲۶۸۸×۱۲۴۲ پیکسل

نسبت نمايشگر به بدنه
۹۴.۱ درصد
۹۱ درصد
۸۳.۷ درصد

س
معاون امور بندری و ویژه اقتصادی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: تا کنون حتی یک مورد حمله موفق سايبری به نرم افزارهاي عملیات تخلیه و بارگیری بنادر ايران اتفاق نیفتاده است.
به گزارش خبرنگار مهر، اخیرا بانک لوید انگلیس از احتمال حملات سايبری به بنادر مطرح آسیايی و وارد آمدن خسارات گسترده به اين بنادر خبر داده است. پیش بینی اين بانک، خسارت ۱۱۰ میلیارد دلاری به اين بنادر است که معادل نیمی از کل خساراتی است که بلاياي طبیعی در سال ۲۰۱۸ به اقتصاد جها
به گزارش وب سايت انجمن اروپا، موگرینی درون پاسخ به خبرنگاران گفت: خیال می کنم نشست امروز، طولانی ترین نشست شوراي وزیران در ۵ سال اخیر باشد و تو اين نشست کامل اعضاي اتحادیه اروپا و شرکاي بین المللی براي حفظ برجام تلاش خواهند کرد. موگرینی تو امتداد افزود، ما از ايران می خواهیم مشابه روزهاي قبل به اجراي طولانی تعهدات خود در سازش هسته اي بازگردد. مسئول دادرسی خارجی اتحادیه اروپا همچنین امان عراق را از دیگر موضوعات نشست امروز بروکسل خواند و ع
به گزارش ايسنا، اين ۶ دستاورد جدید فناور محور و مرز شکنانه در حوزه هاي متنوع نبرد زمینی از جمله خودرویی، رباتی، سامانه هاي بدون سرنشین، جنگال و هم افزايی راکتی و موشکی رونمايی و تحویل دهی شده است. از میان اين ۶ دستاورد دو میوه جدید درون حوزه خودرویی و رباتیک است که براي نخستین مرحله رونمايی می شود و چهار ثمر دیگر تحویل موسسه ها و نیروهاي بهره بردار خواهند شد. از میان اين دستاوردها پروژه حیدر یک نزاجا که ربات هوشمند شبکه محور است، براي مقاب
Google Core Alrithm – الگوریتم هسته گوگل
گوگل اخیرا به روزرسانی هسته الگوریتم گوگل گسترده را تايید کرده است. دنی سلیوان از گوگل بیان کرده که اين به روزرسانی سايت هايی که کیفیت پايینی دارند را هدف قرار نداده است. او صریحا اعلام کرده که سايت هايی که رتبه بندی شان را از دست داده اند نیازی به برطرف کردن هیچ چیزی ندارند. اين اعلان از اهمیت بسیار زیادی برخوردار است چون به روزرسانی Phantom را زیر سوال می برد. گوگل حالا سیگنال هاي بی کیفیت را هدف قرار نمی دهد.
 
توضیحات فايل
کاربران عزیز ، در اين بخش پاورپوینت استخراج روغن در ۱۲۱ اسلايد قابل ویرايش به زبان فارسی و لاتین همراه با اشکال و تصاویر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاين، اين محصول را دریافت کنید.
جهت آشنايی شما عزیزان با محتواي پاورپوینت استخراج روغن،متن چند تا اسلايد را قرار می دهیم .
محتواي اسلايد ۲
۱۹۹۸: تولید سالیانه ۱۷ نوع چربی و روغن (شامل ۴ نوع چربی حیوانی و ۱۳ نوع روغن گیاهی) بیش از ۱۰۰
ما در اين پست دو تحقيق ، یک تحقيق از موافقین نوروز و یک تحقيق از مخالفین نوروز ارائه می دهیم و سپس نقدهايی بر هر دو تحقيق وارد می کنیم.
تحقيق اول  : تحقيق مرکز ملی پاسخگویی به سوالات دینی (موافق عید نوروز)
تحقيق دوم : نحقیق پژوهشگر حوزه محمد تهرانی (مخالف عید نوروز)
در ادامه مطلب شاهد اين دو تحقيق و نقد و بررسی ما باشید :
ادامه مطلب
آه از چرنوبیل، آخ از چرنوبیل، واي از چرنوبیل.توی سه روز گذشته، (دو تا دو قسمت و یه روز هم قسمت آخر) سریال چرنوبیل رو دیدیم. سریالی که به غايت نفس‌گیر و تلخ و آزاردهنده بود؛ و به شدت با روح و روانِ من بازی کرد.از نگاه فنی و سینمايی، به نظرم سریال اونقدر که مورد توجه قرار گرفت، لايق نبود. دو قسمت اول به شدت خوب و دو قسمت دوم به شدت ضعیف بودند. قسمت پايانی هم صرفاً بستری بود براي تحقیرِ شوروی و شیوه حکومتداریِ روسی. نمیشه منکر شبیه‌سازی فوق‌العاد
پردازنده‌ی Core i9-9900KS اينتل که توانايی فعالیت با فرکانس بوست ۵ گیگاهرتز در تمامی هسته‌ها را دارا است، قیمتی در حدود ۶۰۳ دلار خواهد داشت.
خرده‌فروشی اينترنتی MWave، مستقر در استرالیا پردازنده‌ی Core i9-9900KS را که اينتل اوايل سال جاری در جریان رویداد کامپیوتکس ۲۰۱۹ معرفی کرده‌ بود، در فهرست محصولات خود قرار داده‌ است. البته پردازنده‌ی یادشده تنها در اين فهرست گنجانده شده، اما از فروش آن خبری نیست. فهرستی که اين فروشگاه منتشر کرده، برچسب قیمت
 
کاربران عزیز ، در اين بخش پاورپوینت استخراج روغن در 121 اسلايد قابل ویرايش به زبان فارسی و لاتین همراه با اشکال و تصاویر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاين، اين محصول را دریافت کنید.
جهت آشنايی شما عزیزان با محتواي پاورپوینت استخراج روغن،متن چند تا اسلايد را قرار می دهیم .
محتواي اسلايد 2
1998: تولید سالیانه 17 نوع چربی و روغن (شامل 4 نوع چربی حیوانی و 13 نوع روغن گیاهی) بیش از 100 ملیون تن.
اواسط قرن 20:
موسس شرکت امنیت سايبری رندیشن اينفوسک» و کهنه سرباز واحد نخبگان هکری سازمان امنیت ملی آمریکا می‌گوید: عادی سازی حملات مخرب چیزی است که مرا نگران می‌کند.» ايران تنها جبهه نبرد آمریکا در فضاي سايبری نیست. روسیه، چین و کره شمالی، همه در قابلیت‌هاي هکری سرمايه‌گذاری قابل توجهی کرده‌اند.                                             
رومه کیهان - کارشناسان جنگ سايبری در آمریکا می‌گویند ابعاد تلافی حریفی، چون ايران، در صورت تهاجم سايبری
از خواص برگه زردآلو در طب سنتی هرچه بگوییم کم گفته ايم و در طب قدیم ايرانی به مصرف اين خوراکی خوشمزه و لذیذ بسیار سفارش شده است. از برگه زردآلو می توان براي از بین بردن بوی بد دهان و کاهش التهاب معده استفاده کرد. برگه زردآلو را هم به عنوان خوراکی، مصرف می کنند و هم برگه ها را با آب جوشانده و خیس کرده و سپس میل می کنند. طبع زردآلو در نظر طب سنتی ايرانی سرد و تر شناخته شده است و زردآلو داراي خواص داروئی فراوانی است که در زیر به چند مورد آن اشاره خوا
انواع سد و سرریز فرمت فايل دانلودی: .pptفرمت فايل اصلی: pptتعداد صفحات: 34حجم فايل: 3202 کیلوبايت قیمت: 5000 توماننام فايل : انواع سد و سرریز فرمت فايل، PPT تعداد صفحه : 34 صفحهبخشی از متن فايل:سدهاي خاکی مصالحشان را از همان منطقه احداث و یا نواحی نزدیک تأمین می کنند ، و اصولاً داراي هسته رسی می باشند . رس بر اثر تماس با آب مانع نفوذ و انتقال آب و رطوبت می گردد و مانند نوعی عايق رطوبتی عمل می کند . اگر عمده مصالح تشکیل دهنده سد خاکی یکسان با
پس از آنکه اعلام شد ۴۷ دادستان ايالتی در آمریکا، درباره عملکرد فیس بوک در حوزه آنتی تراست تحقيقاتی انجام می دهند، ارزش سهام اين شرکت کاهش یافت.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از سی ان ان، به نظر می رسد جدیدترین منتقدان عملکردهاي فیس بوک دادستانهاي ايالت هاي آمریکا هستند.
به گفته لتیتیا جیمز، دادستان ايالت نیویورک، قرار است ۴۷ دادستان ايالتی آمریکا تحقيقات آنتی تراست(ضدانحصار) درباره فیس بوک انجام دهند. اين درحالی است که در ماه سپتامبر اعلام
او که به احضار دانشگاه ايلینوی جنوبی براي برگزاری نشست و پاسخ به پرسش هاي آدم محلی به کاربندیل آمده بود، روز جمعه بعدازظهر به سؤالات حاضران پاسخ قسط که قدری از آنها به دادرسی اجنبی ترامپ ازجمله خروجآمریکا از توافق هسته اي با ايران برمی گشت. داکورت عنوان کرد: صیت ايالات متحده به عنوان پیشقدم دمکراسی در دنیا، مدیون دهه ها مجاهدت دیپلماتیک رئیس جمهورانی از هر دو حزب جمهوریخواه و دمکرات است که متأسفانه در اطراف آستان ترامپ در مقام ریاست جمهو
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب