نتایج پست ها برای عبارت :

ترابرد ۲۰ گیگ

صادق عباسی شاهکوه، معاون بررسی‌ های فنی و صدور پروانه ی سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی با اشاره به ابلاغ دستور العمل یکسان‌ سازی پیام اطلاع‌ رسانی مشترکان ترابرد شده گفته است: در طرح ترابردپذیری پیغامی پخش می‌ شود که تماس‌ گیرنده متوجه می‌ شود مشترک مورد نظر ترابرد کرده و از هزینه‌ های ترابرد آگاه می‌ شود». 

ادامه مطلب
20 گيگ اینترنت رایگان ایرانسل با ترابرد به ایرانسل!
اگر شماره ای غیر از ایرانسل دارید می توانید آن را به ایرانسل انتقال دهید و 20 گيگ اینترنت رایگان ایرانسل هدیه بگیرید. یعنی اگر مثلا شماره ای در اپراتور همراه اول دارید می توانید آن را به ایرانسل منتقل کنید بدون اینکه شماره شما تغییر کند. و از مزایای ترابرد به ایرانسل یعنی آنتن دهی فوق العاده، سرعت اینترنت بالا و دیگر امکانات آن استفاده کافی را کنید.
برای ترابرد به ایرانسل هم می توانید از ای
کد WIMS یک ابزار محاسباتی یقینی است که برای محاسبه توزیع شار نوترون –
ضریب
تکثیر بی نهایت و موثر بکار میرود.  این کد
از یک بانک داده شامل داده های ایزوتوپی و توصیف سلول راکتور تشکیل می شود و
معادله ترابرد نوترون را در ناحیه مورد نظر حل می نماید.  بنابراین کد های شبکه یا سلولی روشهایی را برای
حل مناسب و تقریبی مجموعه ای از معادلات برای بدست آوردن شار حرارتی و مقادیر ویژه
در فواصل گرهی و گروهی مجزا بدست میدهند.
اموزش این کد در ادامه مطلب


ادامه م
آموزش دریافت اینترنت رایگان ایرانسل تا ۵۰ گيگ
اشتراک
حتما شما هم علاقمند به استفاده از اینترنت رایگان ایرانسل هستید. شاید به هر دلیلی شارژ اینترنت همراه تان تمام شده است و نیاز به اینترنت رایگان ایرانسل دارید. اگر ایرانسلی هستید جای نگرانی نیست! ایرانسل همیشه به مشترکانش به روش های مختلف اینترنت رایگان می دهد.
در این مطلب قصد داریم روش دریافت یک گيگ اینترنت رایگان ایرانسل تا دریافت 50 گيگ اینترنت ایرانسل را به شما یاد دهیم. همانطور که گفتم
رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی، با بیان این که در برنامه‌ی سال 1394 سازمان مشابه سال گذشته در راستای اهداف کلان کشور و برنامه‌های وزارت در ICT تلاش خواهد شد، از ایجاد شبکه‌ی هوشمند نظارت بر کلیه‌ی خدمات قابل ارائه در شبکه سیار خبر داد.
به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران،عمیدیان رییس سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی گفت: ایجاد سامانه دریافت پیشنهادات مشترکین برای تکمیل نقاط فاقد پوشش و یا پوشش نامطلوب در شب
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب