نتایج پست ها برای عبارت :

جنایت ومکافات

دانلود فیلم جنايت خاموش با لینک مستقیم و کیفیت اورجینال
دانلود فیلم جنايت خاموش با لینک مستقیم و دوبله فارسی , دانلود فیلم جنايت خاموش , دانلود فیلم جنايت خاموش با دوبله فارسی , دانلود فیلم دوبله فارسی, دانلود فیلم خارجی، دانلود فیلم
موضوع: اکشن – حادثه ای دانلود فیلم جنايت خاموش
کیفیت : 720p 
محصول: آمریکا
مخاطب: 13+ دانلود فیلم جنايت خاموش
کارگردان: اسپایک لی دانلود فیلم جنايت خاموش
مدت زمان: 88 دقیقه دانلود فیلم جنايت خاموش
سال تولید:
Murder Mystery 2019 1080p x264 BluRay,آدام سندلر,جنیفر آنیستون,دانلود دوبله فارسی فیلم Murder Mystery 2019,دانلود رایگان فیلم Murder Mystery 2019,دانلود زیرنویس فارسی فیلم Murder Mystery 2019,دانلود فیلم اکشن,دانلود فیلم راز جنايت Murder Mystery 2019 با دوبله فارسی,دانلود فیلم عاشقانه,دانلود فیلم کمدی,دانلود نیم بها,راز جنايت,سایت دوستی ها,فیلم سینمایی راز جنايت ۲۰۱۹ دوبله فارسی,
ادامه مطلب
فلسفه و علت جنايت
جنايت » به لحاظ لغت از ریشه جن » است پس معنای لغوی آن جن زده گی تا سر حد فعالیت و به سر انجام رسیده گی می باشد لذا غایت جنون می باشد. جنون یعنی رسوخ جن در نفس آدمی. پس ھویت و اراده و ھوش و روح فرد بایستی در خویشتن نباشد و در جای دیگری مقیم شده و مسخّر گشته باشد در یک شی ( تلویزیون، کامپیوتر،اتومبیل…… ) و یا یک فرد دیگری (ھمسر یا معشوق). و امّا نفس خود آن شی یا فرد کجاست؟ در توست و تو را به تسخیر آورده است و  در جھت اھداف خود تحت فر
در جنایات شبه عمد، دیه به محض وقوع جنايت در حق مجنی علیه یا ا ولیای دم او تحقق می یا بد.
 در جنایات عمدی دیه به عنوان بدل ا ختیاری جایگزین قصاص می شود؛بدین ترتیب که پس ا ز محکومیت جانی به قصاص با توافق طرفین یعنی رضایت اولیای دم و توافق قاتل (طبق ماده (257) ق.م.ا) مجازات قصاص به دیه کامله یا به کم تر یا بیشتر از آن تبدیل می شود. این بدین خاطر است که دیه در معنای مجازی مد نظر می باشد، چون آیه (178) سوره ی بقره بدون ذکر کلمه ی دیه می فرماید واداء الیه باحس
 تسبیب در جنايت عبارت است از اینکه         کسی  سبب تلف شدن  یــا جنايت دیگری را فراهم کند و  خود مستقیما مرتکب جنايت نشود,               به طوری که  اگر نبود جنايت حاصل نمی شدمانند اینکه چاهی بکند و کسی در آن بیفتد و آسیب ببیند.(ماده ۵۰۶ ق.م.ا)
 اجتماع سبب و مباشر                                اگر دو یا چند عامل برخی به مباشرت و برخی به تسبیب در وقوع جنايتی تاثیر داشته باشند عاملی که جنايت مستند به اوست ضامن است.
 اگر در جمع اسباب ومباشرین جنايت م
رمان پلیسی زمانی واقعاَ یک رمان پلیسی خوانده می‌شود که شامل نکات زیر باشد:- جنايتی رخ دهد؛ احتمالاَ این جنايت به وسیلة یک یا چند شخص انجام گرفته باشد و سرآخر جنايت به وسیلة کارآگاهی حرفه‌ای یا آماتور کشف شود.در بعضی از آثار کلاسیک مانند ادیپ شهریار یا فصلی از کتاب انئید ویرژیل آن‌جا که قصة کا و هرکول نقل می‌گردد، کم‌وبیش برخی از عناصر تشکیل دهندة رمان پلیسی را باز می‌یابیم. دانیال وقتی سوزانا را از دست شیوخ قبیله نجات می‌دهد و کهنه م
۸۲ سال پیش، در چنین روزهایی، ژاپن جنايت هولناکی را در نانجینگ چین انجام داد که به نظر می‌رسد که چندان رسانه‌ای نشده است و مردم اطلاعی از آن ندارند.
گزارش رومه خراسان از این جنايت:42روز،هردقیقه5 نفر زیرتیغ ژاپنی‌ها!
گزارش تصویری جام جم آنلاین:جنایات ضد بشری سربازان ژاپنی در نانجینگ
یکی از بزرگ‌ترین جرائم در همه کشورها، جرم قتل است. قتل در قانون ایران دارای انواع مختلفی است که در اینجا به بیان تفاوت آن‌ها خواهیم پرداخت.
تعریف قتلقتل واژه‌ای عربی و به معنای کشتن و کشتار است. در واقع از زمانی که جامعه بشری شکل گرفت و کشاکش و درگیری بین انسان‌ها آغاز شد، جرم کشتن نیز به وجود آمد.
انواع قتلبر اساس ماده ۲۸۹ قانون مجازات اسلامی مصوب ۹۲، جنايت بر نفس دارای ۳ نوع است: عمد، شبه عمد و خطای محض (یا همان غیرعمد) 
قتل عمدوقتی معلوم ش
▫️پسر نوجوانی در شهرک ـشاهدشهر شهریار در اقدامی جنون‌آمیز پدر، برادر و مادرش را با چاقو به قتل رساند. و به پلیس گفت مردی نقابدار بزور وارد منزل شده و آنها را کشته است، این جنايت شامگاه جمعه سوم آبان رخ داد.
امیرعباس ۱۸ساله درباره این جنايت گفت:
▫️آنها مرا دوست نداشتند اما عاشق برادرم بودند. از همه‌شان متنفر بودم.
▫️برای قتل مادر و برادرم نه اما یک سالی بود که درباره کشتن پدرم تحقیق می‌کردم
▫️حتی آن موقعی که قتل خاشقجی» مطرح شد، فکر کر
ضمن عرض تبریک و تسلیت شهادت پر افتخار و عزتمندانه سردار دلیر و مجاهد خستگی ناپذیر سپاه اسلام، حاج قاسم سلیمانی و همرزمان شهیدش، این اقدام مذبوحانه رییس جمهور خبیث آمریکا که مصداق بارز جنايت جنگی و موجب مسئولیت کیفری بین المللی است را قویا محکوم نموده و خواستار انتقام سخت از عاملان این جنايت می باشیم.
تیاتر خرده جنايت های زن و شوهری ، کاری از گروه نمایش صحنه اوز ، به کارگردانی علیرضا خادمپور و به آذین کرامتی و بازی عدنان دانشی و سیده فرشته سادات حسینی ، از 17 خرداد ماه 98 با استقبال پرشور تماشاگران اجرا گردید. این تیاتر زیبا تا 24 خرداد ماه در محل تالار آمفی تیاتر کتابخانه عمومی اندیشه اوز راس ساعت 20:15 ، پذیرای تماشاگران فهیم تیاتر خواهد بود که با حمایت خود باعث رونق هر چه بیشتر تیاتر در اوز گردیده اند. تماشای این تیاتر را از دست ندهید.
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
حیوان بودن خود را ثابت کردند و به جای آب به کودک شش ماهه ای که از شدت  تشنگی از حال رفته بود و تاب نگه داشتن سر را هم نداشت 
او را بر روی دستان پدر 
با تیر سه سر ذبح کردند
(کینه و بغض و عداوت و نفرتی که از پیامبر و اهل بیت پیامبر دارند را بهترازین نتوانستند ثابت کنند)
و با وقاحت تمام می گویند  اگر با شنیدن این عبادتهای ما (از نظر انسانیت جنايت‌هایی که مرتکب شده اند)گریه کردی  برای خداوند
سایت خبری حقوق بان-معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه گفت: ترور شهید سپهبد سلیمانی توسط آمریکا در حد حقوق بین‌الملل و بشر قابل توصیف نیست تا گفته شود نقض حقوق بشر اتفاق افتاده بلکه یک جنايت بسیار بزرگ است، ما از تمامی ظرفیت ها برای احقاق حقوق ملت ایران در عرصه بین الملل استفاده خواهیم کرد.
 
 
علی باقری کنی معاون امور بین الملل و حقوق بشر قوه قضائیه، در برنامه رهیافت رادیو اقتصاد» ضمن عرض تسلیت شهادت سردار سپهبد حاج قاسم سلیمانی اظ
اعلام انزجار مردم شهرستان مراغه
از جنايت تروریستی امریکا
رئیس دانشکده علوم قرآنی مراغه و امام جمعه موقت با بیان اینکه ادعا و ظاهرسازی های آمریکا با ترور سردار سلیمانی باطل شد، خاطرنشان کرد: امریکا امروز دشمنی خود را آشکارا اعلام کرد و اگر تا به امروز ادعای خیرخواهی مردم ایران را داشت، آشکار ساخت که این ادعا دروغی بزرگ است.
ادامه مطلب
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنايت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنايت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز
✍ سلاخی ۲کودک به خاطر شباهت به پدرشان
⬅️ مادر آمریکایی دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدرشان با چاقو سلاخی کرد.
◀️ بر اساس گزارش پلیس، متهم پس از این جنايت دردناک با تماس با اداره پلیس به جنايت بی رحمانه اش اعتراف کرده و مدعی شد که دو فرزندش را به خاطر شباهت زیاد به پدر خیانت کارشان به قتل رسانده و انگیزه اش برای این قتل دردناک فراموشی چهره پلید همسرش بوده است.
◀️ پس از انتقال اجساد به پزشکی قانونی متهم دستگیر و در اداره پلیس به قتل فرز
یکی با حرف های یه نفر غریبه به بخش تاریک وجودش غلبه میکنه و میشه یه آدم مفید،اون یکی با کتک های پدرش هم غلبه نمیکنه و آخرش میشه جنايت کار.
یه ترم با شور و شوق میری سر کلاس چون معلمش کلی جذاب درس میده و بازی میکنین و یه ترم همه ش به ساعت نگاه میکنی که کی کلاس تموم میشه چون معلم مثل مدرسه درس میده.
بوسیله گزارش همشهری آنلاین به نقل از فارس، ابوعلی العسکری» مسئول امنیتی کتائب حزب الله عراق روز جمعه منتظر آغاز ثبت اشتهار برای عملیات شهادت طلبانه علیه نیروهای م تو عراق شد. وی گفت: دعوت می کنم تا مجالی برای ثبت نام مشتاقان شهادت به عزم انجام عملیات شهادت طلبانه دشت نیروهای گر باز شود.» ابوعلی العسکری افزود: باعث فخر من است که به عنوان اولین داوطلب ثبت نام کنم و چنانچه خدا بخواهد اولین مثال باشم.» کتائب حزب الله عراق از دسته
در پی شهادت دو تن از جوانان بحرینی توسط رژیم آل خلیفه بحرین، حساب توئیتر عربی پایگاه اطلاع رسانی دفتر حفظ و نشر آثار رهبر انقلاب اسلامی، موضعی از حضرت آیت الله ای در واکنش به این جنايت را منتشر کرد. رهبر انقلاب درباره این حادثه فرمودند: ظلم و زور پایدار نخواهد ماند و تصمیم و اراده ملتهای عدالت طلب سرانجام پیروز خواهد شد.
معرفی کتاب صوتی جنايت و مکافات
کتاب صوتی جنايت و مکافات اثری ماندگار از فئودور داستایوفسکی، در تمام تقسیم بندی‌های ادبی جزو یکی از ده شاهکار برتر ادبیات جهان است.
جنايت و مکافات (Crime and Punishment) برنده نوزدهمین دوره کتاب سال ایران در سال 1379 و بهترین ترجمه در حوزه ادبیات داستانی انتخاب و معرفی شده است. این رمان اولین اثر مهم داستایوفسکی به‌شمار می‌آید و می‌توان گفت امروزه پرخواننده‌ترین اثر وی محسوب می‌شود.
فئودور داستایوفسکی (Fyodor Dostoyevsky)
سالهاست آقایِ خردوغان (اردوغان) به سرش زده که امپراتوری عثمانی رو احیا کنه و برای رسیدن به هدفش تا حالا دستش رو به خون خیلی ها آلوده کرده. 
از اون کودتای ساختگی بگیر که با این بهونه خیلی ها رو دستگیر، اعدام، زندانی و یا از کار و فعالیت برکنار کرد و تازگی ها هم حمله به کوردهای شمال سوریه به بهانه مبارزه با تروریسم!
متاسفانه تو کشور ما هم عده ای کاسه ی داغتر از آش شدن و از این جنايتکار طرفداری میکنن و کوردهای بدبخت رو تروریست نامگذاری میکنن. 
قص
مولوی می گوید: (ع) توسط رسول اکرم (ص) از ترور خویش به دست ابن مجلم مرادی آگاه شده بود. وقتی خبر به گوش ابن مجلم رسید، او به محضر حضرت رسید و خواست امیرالمؤمنین (ع) جان او را بگیرد تا این جنايت به دست او صورت نپذیرد. امام فرمود: ما قصاص قبل از جنايت نمی کنیم؛ تا کسی جرمی مرتکب نشود، نباید عقاب شود. اما او اصرار کرد و از عاقبت کار خود وحشت زده بود و با کمال جدّیت می خواست که حضرت با کشتن او، وی را از ارتکاب چنین جنايت هولناکی باز دارد. امام برا
بسم الله
یادداشت یک دوستقاتل در میانه‌ی دادگاه ایستاده بود و لبخند نفرت انگیزی بر لب داشت. می‌دانست قاضی و دادستان و بازپرس و. جرات محاکمه اش را ندارند. مقتول دختر خردسالی بود که بعد از کشته شدن، به آتش کشیده بود و باقی‌مانده‌ی جسدش را در آب ریخته بودند. مادرش ضجه می زد، پدرش اما خاموش بود و مات و مبهوت در و دیوار را نگاه می‌کرد. قاتل ادعا می‌کرد پشیمان نیست اما متاسف است. در عین حال همین را هم با خنده میگفت. او می‌گفت دختربچه را با یک شرور
آمریکایی‌ها اما در مقابل، به کمک داعشی‌ها شتافتند و هر جا که نیاز به کمک تسلیحاتی و غذایی داشتند، دریغ نکردند. در نهایت اما، با همه‌ی این تلاش‌ها نه تنها محور مقاومت و نیروهای مردمی عراق توانستند داعش را از عراق بیرون کنند، بلکه بعد از مدتی، گذرگاه استراتژیک بوکمال، که در حقیقت مسیر مواصلاتی دو کشور عراق و سوریه بود نیز بازگشایی شد. همه‌ی این‌ها موجب خشم و عصبانیت بیشتر مقامات آمریکایی، مخصوصا از نیروهای حشدالشعبی شد و بنابر این سناری
بِسْمِ اللَّهِ الرَّحْمنِ الرَّحیم‏إِنَّا مِنَ‏ الْمُجْرِمِینَ‏ مُنْتَقِمُون‏؛ ما از مجرمین، انتقام میگیریم»(سجده:۲۲)سپاس خداوندی را که درهم‌شکنندۀ گردنکشان و نابودکننده ستمکاران است. وعده‌ی صادق محقق شد و غیورمردان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در پاسخی دندان‌شکن به عملیات تروریستی آمریکای جنايت‌کار و انتقام ترور ناجوانمردانه و شهادت مظلومانه سپهبد شهید قاسم سلیمانی و یارانش، "چشم شیطان" را در پایگاه عین‌الأسد از حدقه درآور
به نام خدای مهدی عجقطعا بینی آل سعود به خاک مالیده خواهد شد.رهبر معظم انقلاب94/1/20:ما با سعودی‌ها اختلافات متعدّدی در مسائل گوناگون ی داریم؛ امّا این را همیشه میگفتیم که سعودی‌ها در کار ت خارجی‌شان یک وقار و متانتی نشان میدهند؛ این وقار و متانت را هم از دست دادند. چند جوان بی‌تجربه، امور آن کشور را در دست گرفتند و دارند آن جنبه‌ی توحّش را غلبه میدهند؛ این به ضررشان تمام خواهد شد. من هشدار میدهم به سعودی‌ها، از این حرکت جنايت‌آمی
دانلود فیلم خارجی جوکر Joker 2019 با دوبله فارسی
فیلم خارجی جوکر فیلمی در ژانر جنايت ، درام ، هیجان انگیز به کارگردانی تاد فیلیپس در سال 2019 ساخته شده است که در این فیلم بازیگرانی مانند واکین فینیکس، رابرت دنیرو ، زازی بیتز، فرانسیس کانروی، برت کالن ، در این فیلم نقش آفرینی کرده اند شما می توانید این فیلم را با دوبله فارسی و سانسور شده از سایت پیشگام مووی بصورت قانونی دانلود و دریافت نمایید.
دانلود فیلم جوکر 2019 دوبله فارسی
نام فیلم : Joker | جوکر
محص
آن یارو توی صفحه‌ی مشاوره‌اش می‌گوید "بچه آوردن" مثل جنايت است. وقتی که یک انسان را به زندگی‌ در این دنیا دعوت می‌کنید جنايتکار و نابخشودنی هستید. یک وجود را به ذلت می‌کشانید. مجبورش می‌کنید در فلاکت و عذاب دست و پا بزند. چه میدانم. من تا حالا فکر می‌کردم زندگی یک هدیه است. یک جعبه‌ی که دورش روبان بسته‌اند و هرچقدر تکانش بدهی نمی‌توانی بفهمی داخلش چیست. هنوز هم این‌طور فکر می‌کنم. اما دقیق نمی‌دانم از پیش باختن، باختن بدتری است یا ام
نقد رمان برادر انگلستان
نقد رمان برادر انگلستان : واقع نمایی ایران است و برادر انگلیسش!!!
 
نقد رمان برادر انگلستان نوشته ی علیرضا قزوه
داستان، داستان ایران است و مردمش.
قدمت تاریخی این سرزمین . عادت ها و آدابشان. اما نویسنده می خواهد برای من و شما، رمان ایران به اضافه انگلیس را بنویسد. انگلیسی که مثل برادر چسبیده است به کشور ما البته نه اینکه مثل برادر پشت و پناه باشد. بلکه برای عده ای از داخلی ها برادر وارانه (دو طرفه) عمل می کند و چپو می کند سر
دیه و ارش
دیه : دیه مالی است که به سبب جنايت بر نفس یا عضو به مجنی علیه (مجروح و مصدوم ) یا به ولی یا اولیاء دم او داده می شود و دیه در موارد زیر پرداخت می شود  :
1 – در جرائمی که به طور خطاء محض واقع شده .
2 – در جرائمی که به طور خطاء شبه عمد واقع شده .
3 – مواردی از جنايت عمدی که قصاص در آنها جایز نیست و یا مجروح یا اولیاء دم به دریافت دیه رضایت می دهند .
ارش : ارش اختصاص به مواردی دارد که در قانون برای صدمات وارده به اعضاء بدن دیه تعیین نشده باشد ، لذا ا
نوبخت می گوید ما بنزین را گران کردیم تا به فقرا کمک کنیم! متاسفانه این کمک به فقرا عجب توجیه گر خوبی برای جنايت تمام جنايتکاران در طول تاریخ بوده است. از سمک عیار گرفته تا لات های چاله میدون همه ی می کردند و بک مقداری هم به فقرا می دانند که یعنی یعقوب لیث صفاری هستند و نان و پیاز می خورند تا ایران را پس بگیرند. داش آکلها و باباشمل ها هم همین کار را می کردند. و فقرا نمی دانستند از زیر اینهمه نغمت چطور فرار کنند. چون برخلاف عقیده تاریخ نویسان که
ترس یا قدرت-؟؟
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است-رومه تایم دهلی عکسی زیبا ازسردار حسینی در تظاهرات – هندی ه که متاسفانه قابل کپپی کردن نیست به چاپ رسانده است ونوشته است اگر حضرت قاسم سلیمانی با پهباد به شهادت میرسد دلیلی ندارد که یک ژنرال ضد امریکایئ پاکستانی باپهباد بقتل نرسد از حادثه برجها ی دو قلو- امریکا مداوم بهانه میسازد کهیج مدرک قابل قبول ارائه نداده است ودست به جنايت میزند وخشم هندیان با گفتن هند بهندازه انگلستان وایر
"ظالمان علیه ما متحد هستند و اگر ما نیز با هم متحد شویم مبارزات‌مان قوی‌تر خواهد شد.".جنبش BDS روز سه‌شنبه بیانیه‌ای را در همبستگی با کشمیر اشغالی منتشر کرد.که این بیانه ضمن بیان اینکه وحشی‌گری نیروهای نظامی هند نسبت به کشمیری‌ها تداعی‌کننده رفتار جنايت‌بار اسرائیل در برابر فلسطینی‌ها است، یادآور می‌شود دولت هند مدت هاست که جا پای اسرائیل گذاشته و همان مسیر را دنبال میکند
راه‌پیمایی ملت ایران بعد از نماز جمعه برای محکومیت جنايت اخیر آمریکا
بسـم الله الـرحمن الـرحیـم»
وَلَاتَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّـهِ أَمْوَاتًا ۚ بَلْ أَحْیَاءٌ عِندَ رَ‌بِّهِمْ یُرْ‌زَقُونَ
سردار بزرگ و پرافتخار اسلام سپهبد حاج قاسم سلیمانی آسمانی شد.
در پی حمله تروریستی جلادان شیطان‌صفت و پلید آمریکایی ــ صهیونیستی در فرودگاه بغداد سردار سرافراز سپاه اسلام، سپهبد حاج قاسم سلیمانی به‌همراه جمعی از عاشقان
باخت به الهلال و حذف از لیگ قهرمانان آسیا، کسب 4 امتیاز از سه بازی لیگ و نهایتا اخراج تو هفته سوم. بله! قطعا این بهترین خبری بود که تو این هفته‌ شنیدم. آدم فروشی هیچ وقت نتیجه نداشته آقای برانکو. این رو باید از سرنوشت بعضی از بازیکنات می‌فهمیدی که نفهمیدی یا نخواستی بفهمی. شماها که بالاخره تاوان پس میدین، مهم اینه، سَر خُم می سلامت.
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
با وقاحت تمام ،برای کشتن خاندان پیامبرازهیچ جنايتی فروگذارنکردندوپست تر از هر حیوانی ،رذالت و سبعیت وددمنشی خود را با افتخار به تصویر کشیدند.بعد به شکرانه آن همه جنايت جشن گرفتند،خودشان را جانشین پیامبر نامیدند.اقتدا به عمرکردنداوخانه فاطمه را آتش زد و اینان خیمه فرزندان فاطمه را
امیرالمومنین اهل سقیفه
شراب میخوردوبامحارم میکردوبه جای آب به طفل شش ماهه تیر سه شعبه هدیه دادند
دخترک پای چشم هایش سیاه برگشته بود، پلک هایش را به زحمت باز نگه داشته بود.
از من پرسید: رمان های روسی کجاست؟
راهنمایی اش کردم.
جنايت و مکافات را برداشت و گفت: هر کس جای من باشد، خودش را هم نمیتواند تحمل کند. بله! هر کس جای من بود همین کار را میکرد.
 
خیلی برایم عجیب بود. از مغازه که بیرون رفت، پسری به دنبالش دوید و شروع کرد قربان صدقه برود. سر دخترک را گرفت و روی شانه اش چنان محکم فشار داد که دخترک با تحکم فریاد زد: ولم کن بی ناموس بی پدر مادر!
 
میخ
بازی زیبا Crime City 8.1.1 اندروید
آپدیت شد8.1.1
  بازی زیبای شهر جنايت که شما در این بازی در نقش یک مامور FBI وظیفه شناس هستید و برای سرکوبی و مجازات دشمنان خود دست به هر کاری میزنید.  این بازی قابلیت انلاین را دارد که بازیکنان به دو گروه مافیا و .
  بازی زیبای شهر جنايت که شما در این بازی در نقش یک مامور FBI وظیفه شناس هستید و برای سرکوبی و مجازات دشمنان خود دست به هر کاری میزنید.  این بازی قابلیت انلاین را دارد که بازیکنان به دو گروه مافیا و اف بی ای تقسی
امروز قرار بود برم آزمون. صبح که بیدار شدم خبر شهادت ایشونو شنیدم. بهت زده به صفحه ی تلویزیون نگاه میکردم و باورش خیلی سخت بود.
همیشه وقتی توی چهره ی ایشون نگاه میکردم شجاعت و دلاوری میدیدم.
خوش به سعادتشون که باعزت زندگی کردن و به آرزوشون که شهادت بود رسیدن.
واقعا انسان بزرگی بودن که نبودشون قلب این همه آدم رو به درد آورده و این همه دل رو عزادار کرده.
امیدوارم خودِ خدا جواب این جنايت ها رو بده.
امروز خیلی دلگیر بود. اصلا چهره و لبخندهای زیباشو
کشوری که بیش از ۸۲ درصد جمعیت آن از شرایط زندگی خود رضایت کامل دارند، کمترین میزان گزارش جرم و جنايت در دنیا را داراست و ت‌های جمعیتی خود را بر اساس مهاجرت نیروی انسانی متخصص و کارآمد چیده است، شاید بهترین مقصد برای زندگی، کار و تحصیل باشد. البته این کشور کاناداست اما به راستی زندگی در کانادا چگونه است؟ مزایای زندگی در کانادا چیست و آیا هزینه زندگی در کانادا با استاندارهای جهانی همخوانی دارد؟ آیا واقعا کشور کانادا برای زندگی مناسب است
در روز رستاخیز تهران و وداع تاریخی مردم مؤمن و قدرشناس آن با سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، حضرت آیت‌الله العظمی ‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دانشگاه تهران حضور یافتند و بر پیکر مطهر این شهید عالی‌مقام، مجاهد بزرگ ابومهدی المهندس و دیگر شهدای جنايت اخیر رژیم آمریکا، نماز اقامه کردند.
ادامه مطلب
دانلود دوبله فارسی فیلم Mr. Majestyk 1974کیفیت BluRay 1080p اضافه شدکیفیت BluRay 720p اضافه شددانلود
بازیگران : Al Lettieri, Charles Bronson, Lee Purcell, Linda Cristal
کارگردان : Richard Fleischer
محصول : آمریکا
سال تولید : ۱۹۷۴
فرمت : MKV
زبان : دوبله فارسی
حجم : ۲٫۵
خلاصه داستان : یک کشاورز با جنايت‌های سازمان‌یافته و آدم‌کشی که به دنبال اوست مبارزه می‌کند…
تصویرایران درنه دی بی نظیر است/یادآور عشق ولایت در غدیر است/دشمن همیشه درپی جرم و جنايت/دردست شیطان ستمگرهم اسیراست/اوداخل کشور منافق را دهد پول/ازسوی استکبارعالم او اجیراست/درفتنه ای داردجسارت سوی اسلام/ازبهرعاشورا جنایاتش کبیراست/داردشقاوت برامام وبر شهیدان/عامل برای فتنه وظلم اخیر است/ملت به ناگه شدخروش او جهانی/ایران ماالگوی دینی وبصیر است/اندردفاع رهبرش دارد حماسه/باگوهرپیغام آقادرمسیر است/اسوه شده برمسلمین کل عالم/یاریگرمستضعف
نتیجه مذاکره با آمریکا: نتانیاهو اعلام کرده در صورت پیروزی در انتخابات کرانه باختری را به رژیم صهیونیستی ملحق خواهد کرد، و ترامپ هم از این جنايت حمایت کرده است. نتیجه ده ها سال  مذاکره آخر برای فلسطین شد هیچ، کلمه هیچ برای ما هم آشناست یعنی نتیجه مذاکره با غرب در برجام.! و آیا هیچ عاقلی به این مذاکرات خوشبین خواهد بود و دل خواهد بست.
هر چند مقاومت بدون هزینه نیست اما تجربه گذشته و امروز نشان می دهد .سازش با دشمنان علاوه بر ذلت و حقارت غیر قابل
تفاوت دو تمدن اسلامی و غربی:
بزرگترین تجمع صلح آمیز دنیا در اربعین حسینی ، در کربلا تعلق به شیعه دارد که اوج عشق ، ایثار ، همدلی ،خدمت به همنوع ، سخاوت و از خودگذشتگی در آن متبلور شده است و بزرگترین تجمع جنگی دنیا متعلق است به غرب در جنگ جهانی اول و دوم با ده ها میلیون کشته و زخمی توسط آمریکا ، انگلیس، فرانسه ، آلمان و برخی کشورهای اروپایی و غیر اروپایی که فقط حدود ۱۴ میلیون  ایرانی بخاطر جنايت و خیانت غرب در این دو جنگ کشته شده اند. 
 پس معلوم
گریه کن ازبهرشیعه وضع دنیا شد خراب/دوره آخرزمان وفتنه هایی در نقاب/وضع سخت دریمن بین باعراق وسوریه/یاکه لبنان و فلسطین مردمش اندرعذاب/هم گرانی هم جنايت رسم دنیا گشته است/بی نصیب ایران نباشد فتنه ها اندر شتاب/فتنه یعنی جلوه حق در غبار دشمنان/ابرهای تیره آید بر رخ این آفتاب/دشمنان ازروی کینه خنجراز رو بسته اند/هست تهدید زیادی ازبرای انقلاب/شرط پیروزی ملت درولایت محوری است/حامی سیدعلی رامیدهد ایزد ثواب/رهبر فرزانه مانائب صاحب زمان/می خروشد س
مرتضی میگفت رضا شاه زنده است، گفتم امکان ندارد. گفت باور نداری؟ بلند شو برویم.
رفتیم دادگستری، رضا شاه آن جا بود، پیر و فرتوت و سیاه، کچل بود و به سختی راه می‌رفت و یک عالمه برگه و پرونده زیرِ دستش بود، نفهمیدم چه کار دارد یا مشکلش چیست، ولی گیر کارهای اداری ایران بود.
تا دیدمش یادِ جنايت‌هایش بر سرِ عشایر افتادم، وقتی که بیخود و بی جهت بسیاری از آن‌ها را دار زد.
نمی‌دانم مفهومِ این خواب چه بود، ولی هر چه بود ایدۀ جالبی داشت :))
برخی از افراد مایلند تا نقاط مختلف دنیا را بشناسند و تجربه کنند. اما همواره بهتر است درباره خطرناک ترین شهرهای جهان بدانیم. در این نوشتار، برآنیم تا شما را با خطرناک ترین شهرهای جهان آشنا کنیم. ده شهر حاضر در فهرست زیر به دلیل نرخ بالای قتل و ارتکاب جنايت در آن‌ها انتخاب شده­‌اند. و اما با ما همراه باشید تا حقایقی تکان‌دهنده درباره خطرناک ترین شهرهای دنیا را بررسی ‌کنیم.
بلم، برزیل
شهر بلم، دروازه­ آمازون، در قسمت شمالی برزیل قرار دارد. پر
شرح شهادت امام رضا (ع) در منابع اسلامی
 

در روایتی از اباصلت آمده است: مأمون، امام رضا (ع) را فراخواند و آن حضرت را مجبور کرد از انگور بخورد. آن حضرت به واسطه آن انگور مسموم شد.»
درباره نحوه شهادت امام رضا (ع)، بیشتر عالمان شیعه و همچنین تعداد زیادی از علمای اهل سنت، قائل هستند که آن حضرت مسموم و شهید شده است. البته درباره عامل شهادت امام هشتم، اختلاف‌نظرهایی وجود دارد؛ اما قول مشهور این است که آن حضرت، توسط مأمون» خلیفه عباسی مسموم و به شهاد
راهپیمایی محکومیت آمریکای جنايت کار در به شهادت رساندن شهید سردار سرلشکر سپهبد حاج قاسم سلیمانی با حضور پرشور مسئولین ، مردم مؤمن و ولایت مدار و شهید پرور باغستان پس از اقامه نماز عبادی ی جمعه برگزار شد.
گزارش تصویری:
 
نام کتاب: سی و سه گلولهنویسنده: اسماعیل بیشکچی (۱۹۳۹ م.)ترجمه: بهزاد خوشحالی (۱۳۵۱)
نوبت و تاریخ چاپ: چاپ اول ۱۳۷۹ناشر : انتشارات نورعلم ( همدان ، دانشگاه بوعلی سینا، صندوق پستی ۶۵۱۷۵۴۱۵۶ ، تلفن ۸۲۲۴۹۴۰ )تعداد صفحات: ۱۵۵ صفحه.اندازه صفحات: ۲۴×۱۶عکس : نداردشابک: ۹۶۴۷۰۷۳۱۰۰  | ISBN : 964-7073-10-0
* محل نگهداری کتاب: کتابخانه هلال احمر شهر بیجار
* تاریخ مطالعه‌ : مطالعه‌ی اول از دوشنبه ۱۴ مرداد ۹۸ ( ۰۰:۰۹ ) تا یکشنبه ۲۰ مرداد ۹۸ (۱۸:۳۹)
* معرفی و بررسی:بِسْمِ ا
به گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از آسوشیتدپرس نوشت که، سفر برنامه ریزی شدهرجب طیب اردوغان، مهتر جمهور ترکیه به واشنگتن در پی رای مجلس نمایندگان آمریکا با شعار تحریم ترکیه و به رسمیت باز شناختن جنايت ارامنه بوسیله عنوان نسل کشی در هاله ای از ابهام قرار خمود بود. این موارد خشم اردوغان را برانگیخت ولی دکه اردوغان در بیانیه ای اعلام کرد، رهبران آمریکا و ترکیه چهارشنبه ۱۵ آبان تو تماسی تلفنی "مداومت کردند که آن ها چهارشنبه (۱۳ نوامبر) با
 
بی‌پاسخ گذاشتن ی دریایی انگلیس راه تحرکات مشابه علیه کشور را باز می‌کند
احمد قدیری  کارشناس مسائل بین الملل و دکترای حقوق بین‌الملل دانشگاه علامه در گفت‌وگو با خبرنگار تشکل‌های دانشگاهی خبرگزاری فارس، با اشاره به بیانات مقتدرانه رهبر معظم انقلاب درباره ی دریایی انگلیس، گفت: جنايت بین المللی به عنوان حد اعلای جرایم بین المللی معمولا در دو ساحت ی و حقوقی تعریف می‌شود.
وی ادامه داد: بسیاری اتفاقات هست که آن را مبتنی بر تبعات
⛔اصلا قانون حجاب را برداریم.
حتما شماهم شنیده و دیده اید که عده ایی میگویند حجاب نباید بصورت یک قانون باشد! فرضاً قبول؛ اصلا قانون حجاب حذف شد؛ اما کسیکه پیشنهاد حذف یک قانون را میدهد باید طرح جایگزین آن را هم ارائه کند. نمیشود که حرفی را بزنیم؛ بی آنکه به عواقب آن فکر کرده باشیم.
قانون حجاب برداشته شد؛ حال طرح جایگزین چیست؟ نکند آزادی پوشش؟ خود را شبیه کشورهای غربی کنیم؟ اگر طرح شما اینست باید عرض کنیم خسته نباشید واقعا! دوستان روشنفکر! آد
Grand Theft Auto V یک بازی اکشن و ماجراجویی در سال 2013 است که توسط Rockstar North ساخته شده و توسط Rockstar Games منتشر شده است. این اولین ورودی اصلی از سری Grand Theft Auto از سال 2008 Grand Theft Auto IV است. در ایالت داستانی سن آندریاس ، مستقر در جنوب کالیفرنیا ، داستان تک نفره از سه مجرمان و تلاش های آنها برای ارتکاب ان دریایی در حالی که تحت فشار یک آژانس دولتی و چهره های قدرتمند جنايت قرار دارند ، پیروی می کند. طراحی دنیای آزاد به بازیکنان اجازه می دهد تا آزادانه در حومه شهر با
 
انا لله و انا الیه راجعون
شهادت سردار رشید انقلاب و اسلام، فرزند برومند رهبری، یار و یاور مظلومان جهان، خار چشم استکبار جهانی، سردار سپهبدحاج قاسم سلیمانی را به حضرت بقیه الله(عج) و رهبر فرزانه انقلاب و همچنین ملت شریف ایران تسلیت عرض می کنم. قطعا سربازان گمنام امام زمان(عج) و دلاور مردان دست پرورده این شهید بزرگوار ضمن انتقام سخت از عاملان این جنايت تروریستی راه این شهید عزیز را چون گذشته و بیش از پیش ادامه خواهند داد.
آمریکایی‌ها در سال ۲۰۱۴ زمانی که دیدند پایه‌های دولت اسد ماندگار شده است، سناریوی جدیدی را طراحی کردند. سناریوی جدید، حمله‌ی داعش به عراق بود. آن‌ها این سناریو را طراحی کردند تا جبران کننده‌ی شکست آن‌ها در سوریه باشد. در آن مقطع، اوضاع آن چنان که باید در سوریه پیش نمی‌رفت. و به این ترتیب داعش با حمایت مداخله‌گران منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای وارد عراق شد و در تیرماه ۹۳، در عراق و سوریه و به طور رسمی اعلام تشکیل خلافت کرد. ابوبکر البغدادی رهب
جاری تمام اشکهاازبهر زین العابدین/آمدمصیبت نامه اش غمنامه روی زمین/بااو پیام کربلاجاری به دنیا گشته است/شدوارث پیغمبرو عشق امیرالمومنین/زهرابه داغ حضرتش گریان فروان میشود/ زینب در سفربوده همیشه همنشین/همراه بابایش حسین ازمکه آمدکربلا/دیده است باچشمان خودآن لحظه های آخرین/گویدبه بابا تسلیت ازبهر یاران شهید/درعلقمه عباس را دیده است باحالی حزین/برقتلگاه شاه دین ازچشم اوخون میچکد/اشک فراوان ریخته باگریه های آتشین/بر روی نیزه دیده اس
موشه دایان» یکی از معروف‌ترین فرماندهان نظامی رژیم اشغالگر قدس بود؛ او در جریان اشغال فلسطین و قتل‌عام وحشیانه مردم مظلوم این سرزمین نقش موثری داشت و بعدها به فرماندهی کل ارتش رژیم صهیونیستی رسید و با سفارش اکید و مشترک دولت وقت انگلیس و لابی صهیونیست‌ها در آمریکا به وزارت جنگ اسرائیل منصوب شد؛ او به خونریزی و جنايت و مخصوصاً قتل‌عام ن و کودکان فلسطینی شهرت داشت.
ادامه مطلب
در این مطلب قصد دارم که یه معرفی یک از برترین فیلم های سال 2019 یعنی فیلم جوکر به کارگردانی تاد فیلیپس (Todd Phillips) و بازیگری خیره کننده زیبا و فوق العاده واکین فینیکس (Joaquin Phoenix) در نقش جوکر و رابرت دنیرو (Robert De Niro) در نقش موری فرانکلین یک مجری برنامه آخر شب اشاره کرد و در آخر هم یکی از برترین سایت ها در زمینه دانلود زیرنویس فیلم و زیرنویس سریال  را به شما معرفی کنیم که در حرفه و زمینه کاری خود و دانلود زیرنویس بسیار حرفه ای و فعال است امیدوارم از ای
بیوگرافی بازیگران
 
چکیده ای از بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:زمینه فعالیت : بازیگریتولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۱ رشتمحل زندگی: تهرانملیت: ایرانیپیشه: بازیگرسال‌های فعالیت: ۱۳۷۶ تا کنون
 
  عکس های شهرام حقیقت دوست
بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:شهرام حقیقت دوست، (زادهٔ ۲۷ اسفندماه ۱۳۵۱ در رشت) بازیگر ایرانی و دانش‌آموختهٔ کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.
شهرام حقیقت دوست بازیگری را از سال ۱۳۷۳ و با پسر کارون (امیر دژاکام) شروع کرد و با ب
بیوگرافی بازیگران
 
چکیده ای از بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:زمینه فعالیت : بازیگریتولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۱ رشتمحل زندگی: تهرانملیت: ایرانیپیشه: بازیگرسال‌های فعالیت: ۱۳۷۶ تا کنون
 
  عکس های شهرام حقیقت دوست
بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:شهرام حقیقت دوست، (زادهٔ ۲۷ اسفندماه ۱۳۵۱ در رشت) بازیگر ایرانی و دانش‌آموختهٔ کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.
شهرام حقیقت دوست بازیگری را از سال ۱۳۷۳ و با پسر کارون (امیر دژاکام) شروع کرد و با ب
بیوگرافی بازیگران
 
چکیده ای از بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:زمینه فعالیت : بازیگریتولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۱ رشتمحل زندگی: تهرانملیت: ایرانیپیشه: بازیگرسال‌های فعالیت: ۱۳۷۶ تا کنون
 
  عکس های شهرام حقیقت دوست
بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:شهرام حقیقت دوست، (زادهٔ ۲۷ اسفندماه ۱۳۵۱ در رشت) بازیگر ایرانی و دانش‌آموختهٔ کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.
شهرام حقیقت دوست بازیگری را از سال ۱۳۷۳ و با پسر کارون (امیر دژاکام) شروع کرد و با ب
بیوگرافی بازیگران
 
چکیده ای از بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:زمینه فعالیت : بازیگریتولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۱ رشتمحل زندگی: تهرانملیت: ایرانیپیشه: بازیگرسال‌های فعالیت: ۱۳۷۶ تا کنون
 
  عکس های شهرام حقیقت دوست
بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:شهرام حقیقت دوست، (زادهٔ ۲۷ اسفندماه ۱۳۵۱ در رشت) بازیگر ایرانی و دانش‌آموختهٔ کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.
شهرام حقیقت دوست بازیگری را از سال ۱۳۷۳ و با پسر کارون (امیر دژاکام) شروع کرد و با ب
بیوگرافی بازیگران
 
چکیده ای از بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:زمینه فعالیت : بازیگریتولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۱ رشتمحل زندگی: تهرانملیت: ایرانیپیشه: بازیگرسال‌های فعالیت: ۱۳۷۶ تا کنون
 
  عکس های شهرام حقیقت دوست
بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:شهرام حقیقت دوست، (زادهٔ ۲۷ اسفندماه ۱۳۵۱ در رشت) بازیگر ایرانی و دانش‌آموختهٔ کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.
شهرام حقیقت دوست بازیگری را از سال ۱۳۷۳ و با پسر کارون (امیر دژاکام) شروع کرد و با ب
بیوگرافی بازیگران
 
چکیده ای از بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:زمینه فعالیت : بازیگریتولد: ۲۷ اسفند ۱۳۵۱ رشتمحل زندگی: تهرانملیت: ایرانیپیشه: بازیگرسال‌های فعالیت: ۱۳۷۶ تا کنون
 
  عکس های شهرام حقیقت دوست
بیوگرافی شهرام حقیقت دوست:شهرام حقیقت دوست، (زادهٔ ۲۷ اسفندماه ۱۳۵۱ در رشت) بازیگر ایرانی و دانش‌آموختهٔ کارشناسی رشته تئاتر از دانشگاه آزاد اسلامی می‌باشد.
شهرام حقیقت دوست بازیگری را از سال ۱۳۷۳ و با پسر کارون (امیر دژاکام) شروع کرد و با ب
(یک). اگر مردم ایران می خواهند غذا برای خوردن داشته باشند باید دولتشان را وادار به تغییر تهایش بکنند.(وزیر خارجه آمریکا)
(دو).  گرسنگی دادن مردم از مصادیق جنايت جنگی است. |link|
 
 
گزارش بودجه امریکا| رونوشت به ترامپ
اکستاکس‌نت + دانلود مستند روز صفرم
دست آمریکا و اسرائیل و انگلیس و نوکرهایشان به خون میلیون‌ها انسان که بیشتر غیرنظامی و زن و کودک بوده‌اند، آلوده است. همین انگلیس خبیث، در ایران، بزرگترین یا حداقل یکی از بزرگترین نسل کشی‌های تاریخ را رقم زده است که مدت زیادی هم از آن نمی‌گذرد. آمریکای جهانخوار هواپیمای مسافربری ایرانی را هدف موشک قرار داد و به فرمانده‌ی آن ناو، مدال افتخار داد و هرگز عذرخواهی نکرد. اسرائیل غاصب حتی بیمارستان‌ها و آمبولانس‌ها را هم هدف قرار می‌دهد و سر
جنايت های ارزی درایران موج میزد.نمونه بارزآن واردات کالاهای لوکس باارز4200دربعضی موارد3800تومان بودکه خروجی آن پس ازواردات خروج آن به کشوردیگربود.
ازخودروی لوکس گرفته تاکارت حافظه وهرچیزی که راحت اززیرایکس ری قابل مشاهده نبودحتی بااخذرشوه افرادکارخودراانجام میدادند.
تولیدنفت وواردات نفت همخوانی ارزشی نداشت ودرعین حال قاچاق مداوم رخ میداد.افراداگریک شبه صاحب ثروت میشدنددرطلاوخودروومسکن وزمین سنگ میکردندوبازآن راهدیه میدادندبه سازمان
بسم الله الرحمن الرحیم
آنچه زبان بعضی را در مقابل نظریه دان گیبسون کند میکند
دوقرن سکوت است
مسلمانان میدانند بعد از تسلط سقیفه
عمر و ابابکر کودتا کردند و تمام احادیث و تاریخ ثبت شده از زندگی پیامبر رحمت را به آتش کشیدند و باز گو کردن روایات و احادیث و تاریخ را حرام کردند و سؤال از مفاهیم قرآن محکوم به زجر و شلاق و شکنجه و تبعید بود
و این ت کثیف و جاهلانه با ت کتاب سوزی های سپاه عمر و عثمان و جانشین هایشان ادامه یافت و دو قرن ادامه یافت.
بیمه دائمی ایران با پاسخ قاطع:
با پاسخ قاطع ایران در دفاع مقدس ده ها سال کشور بیمه شد و با پاسخ قاطع به جنايت آمریکایی ها کشور تا ابد بیمه خواهد شد.
 
ما نه تنها باید انتقام سردار سلیمانی را  بگیریم بلکه باید انتقام ۲۹۰ مسافر بیگناه هواپیمای مسافربری و دیگر بی گناهانی را که توسط جنايتکاران آمریکا به شهادت رسیدند ، بگیریم.
کاری که سردار دلها با شهادتش در منطقه کرد از هزاران بمب اتم هم ساخته نبود.او نقشه شوم اختلاف و فتنه در ایران و عراق را هم نق
بسم الله الرحمن الرحیم
یافارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
جناب دکتر عباسی
دوازده سال از زمانی که فریاد زدید که دختران شیعه را در امارات به حراج می گذارند گذشت و یک نفر از ناراحتی دق نکرد
جناب عباسی اگر آن روز دروغ گفتید که بزرگترین عذاب ها برای شما ناچیز است
و اگر حقیقت را گفتید و میدانید و برای مصالح شخصی سکوت کردید باز هم مستحق عذاب هستید؟
آن زمان مخاطب اصلی بیانات شما اصلاح طلبان بودند .بااین صحبتها دور دست مخالفان اصلاحات افتاد.،آیا به ا
(یک). اگر مردم ایران می خواهند غذا برای خوردن داشته باشند باید دولتشان را وادار به تغییر تهایش بکنند.(وزیر خارجه آمریکا)
(دو).  گرسنگی دادن مردم از مصادیق جنايت جنگی است. |link|
 
 
گزارش بودجه امریکا| رونوشت به ترامپ
اکستاکس‌نت + دانلود مستند روز صفرم
سایت خبری حقوق بان- جمعی از وکلای ایرانی و عراقی در بیانیه مشترکی، دفاع مشروع و دادن پاسخی مناسب در ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس جانشین الحشد الشعبی عراق را حق محفوظ دو دولت عراق و ایران اعلام کردند.جمعی از وکلای ایرانی و عراقی در بیانیه مشترکی، دفاع مشروع و دادن پاسخی مناسب در ترور شهید سپهبد قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس جانشین الحشد الشعبی عراق را حق  محفوظ  دو دولت عراق و ایران اعلام کردند.
 
در بیانیه مشترک جمعی از و
مقدمه
حتماً برای شما هم پیش اومده که بخواین برین دفترچه‌ی بیمه بگیرید ، یا یه چک نقد کنید ، یا طلاق بگیرید!همینطور حتماً با مشکلات پی‌درپی و مسیرهای این اتاق به اون اتاقِ فضای ادارات آشنا هستید.
"سیستم خرابه / اینترنت قطعه / مسئولش نیومده / برید اتاق شماره 420 / کاری از دست ما بر نمی‌آد " و.
وقت‌هایی که توی همین مسیرها صرف تقریباً "هیچ چیز" کرده‌ایم و هر روز می‌کنیم.حق‌هایی که از ما ضایع می‌شه و هیچ حرفی نمی‌تونیم بزنیم.
متنی که در ادامه م
تهران/ یادگار امام
سؤال یک. اهمیت اندیشیدن را با ذکر مثال توضیح دهید.
الف) گفتار و رفتار انسان برگرفته از اندیشه های اوست؛ بنابراین تا وقتی اندیشه و اعتقاد او درست نشود، نمی توان رفتار و گفتار او را درست کرد.
مثال: تفکر نژادپرستی تاکنون عامل بسیاری از کشتارها و جنايت های بشری بوده است؛ مانند جنايت های هیتلر (که ژرمن را نژاد برتر می دانست) و در جنگ جهانی دوم حدود هشتاد میلیون انسان کشته شدند؛ یا جنايت های اسرائیل علیه فلسطینی ها با بیش از هزارا
ایسنا/ رمان محافظان» نوشته جان گریشام»‌ در فهرست جدید هفتگی پرفروش‌های داستانی نیویورک‌تایمز در رتبه نخست قرار گرفته است.رمان‌ محافظان» نوشته جان گریشام»‌ که هشت هفته پیش موفق شده بود به فهرست پرفروش‌های داستانی راه‌ یابد این هفته با یک پله صعود صدرنشین فهرست شد.گریشام» نویسنده آمریکایی که به عنوان یکی از پردرآمدترین نویسنده‌های جهان محسوب می‌شود در رمان جدید خود داستان درگیر شدن وکیلی به نام‌ کالن پست» با چندین قاتل بی‌رح
هروقت از جاده ی پیچ در پیچ حاشیه ی شهر رد میشیم پدرم خاطره ی تکراری اش از چهل سال قبل رو برای بار هزارم تعریف میکنه.خاطره ی سالی که خوک های جدید روی کار اومده بودن و خوک های قبلی که سرنگون شده بودن رو توی توی گونی های بزرگی میکردن و از این صخره ها و کوه های سنگی بلند اطراف شهر پرت میکردن پایین.پدرم اون سالها جوانی بوده به سن و سال حالای ما.چهار سال کوچکتر یا بزرگترش فرقی نمیکنه.سالها گذشته اما پدرم خاطره ی فریادهای مردهای توی گونی که از ارتفاعا
ماه صفر بعد از ذی القعده و ذی الحجة و محرّم قرار گرفته است و این سه ماه جزو ماه‌ های حرامند و کسی جرأت نمی ‌کرده در آنها به قتل و جنايت بپردازد. نحوست ماه صفر، ادعای مشهوری است که دلیل متقنی ندارد. در باب اصل نحوست ایام باید گفت از نظر عقل محال نیست که اجزای زمان با یکدیگر تفاوت ‌هایی را داشته باشند، ولی استدلال عقلی‌ برای آن نمی ‌توان آورد.

ادامه مطلب
✅فجایع کربلا از هفتم محرم و با بستن آب، در کربلا آغاز می شود که مجموعه جنایاتی فراتر از جنگ است؛ قتل طفل شیرخوار، آتش زدن خیمه ها، به اسارت بردن ن و کودکان، قطع سرها و تاختن بر بدن شهدا و بسیاری از جنایات دیگر رخ داد.
✅سوال این است آیا این جنایات در مرکزی تصمیم گرفته شده بود؟ آیا اختیار آن به فرماندهان تفویض شده بود یا توسط سرداران خودسر گرفته و اجرا شده است؟ تصمیم اول درباره جنگ و تصمیمات بعد در مورد جنایات توسط چه کسانی گرفته شده است؟
ژاپن یکی از محبوب‌ترین مقاصد توریستی در جهان است. این کشور با وجود قلعه ها و ساختمان های بسیار از گذشته با دستاوردهای مدرن در معماری و فناوری ترکیبی منحصر به فرد از سنت و مدرن بودن را در اختیار بازدید کننده قرار می‌دهد. توریست‌ها و گردشگران می‌توانند در تاریخ و فرهنگ این کشور غرق شوند و از طریق توسعه‌های فناوری نگاهی اجمالی به آینده داشته باشند.
تقریبا تمامی مکان‌های تاریخی این کشور هنوز هم برای مقاصد اولیه و اصلی خود مورد استفاده قرار
 

 
✍ریشه تمامی این حمایت های بی دریغ امریکایی ها از صهیونیسم جنايتکار را باید در در رسوخ افکار مسیحی صهیونیستی در جامعه و دولتمردان امریکا پی جست. روسای جمهور امریکا از زمان جیمی کارتر تا کنون که ترامپ سر کار است به صراحت گرایش خود را به مسیحیت صهیونیستی نشان داده اند.
ادامه مطلب
سال تولید : ۲۰۱۸
محصول : هند
ژانر: اکشن
امتیاز IMDB از ۱۰ : ۶٫۸
کیفیت : Web-dl 720p
کارگردان : Gauravv K. Chawla
ستارگان : Radhika Apte, Saif Ali Khan, Chitrangda Singh
خلاصه فیلم : داستان فیلم در رابطه با بازار فساد و جرم و جنايت و معمله های سنگین اقتصادی در شهر بزرگ بمبمئی میباشد و شخصیت اصلی فیلم را سیف علی خان ایفا میکند…

ادامه مطلب
صفحه 50

بگذارید تفسیر راشی از این موضوع را مورد
بررسی قرار دهیم. راشی از واژه "نجات زندگی"و حواشی آن استفاده می کند
تا دستور راوا در تلمود را توضیح دهد


راشی

چگونه دیدی که خون تو قرمز تر است

این هیچ چیزی نیست (آیا) آمده ای  تا درباره آن بپرسی                    آیا
آمده ای تا درباره آن بپرسی

ولی به آن دلیل که میدانی                       آیا به این اندیشیده ای که ممکن است
آدم اجازه داشته باشد که بکشد؟

هیچ دستوری در مقابل نجات زندگی وجود
ندارد

و به ن
متهم سه سال بعد از جدایی از همسرش متوجه رابطه او با مردی شد و دست به جنايت زد.پرونده این قتل مهر سال ۹۳ تشکیل شد و مأموران در جریان جنايتی قرار گرفتند که در جریان آن مقتول با ضربات متعدد چاقو به قتل رسیده بود. با انتقال جسد به پزشکی‌قانونی متهم که در محل حاضر بود بازداشت شد.متهم که مردی ۴۰ ساله بود، اتهام قتل را قبول کرد و گفت: سال‌ها قبل با همسرم ازدواج کردم و صاحب دو فرزند شدیم. من و همسرم اختلافات زیادی با هم داشتیم. این درگیری‌ها به حدی بود
حدودا یه هفته بود که کتاب نخونده بودم و امشب با خودم گفتم هر جور شده باید کتاب بخونی حتی اگه حوصلشو هم نداشتی باید بخونی و شروع کردم به خوندن به جای غرق شدن توی فکر؛ به جای بی‌حوصلگی و .
یه تیکه از کتاب زوربا راجب آزادی نوشته شده به نقل از زوربا؛ اگه بخوام خلاصشو بگم آزادی رو خیلی تاریک بیان کرده دقیقا همون چیزی که تا جایی که شنیدم توی غرب حاکمه درباره‌ی آزادی و البته توی ایران هم داره این تفکر روز به روز بیشتر پذیرفته میشه! مثلا این دیدگاه
 
دنیا میدان بزرگ آزمایش است که هدف آن جز عشق چیزی نیست. 
 
در این دنیا همه چیز در اختیار بشر گذاشته شده، وسایل و ابزار کار فراوان است. عالی ترین نمونه های صنعت، زیباترین مظاهر خلقت، از سنگریزه ها تا ستارگان، از سنگدلان جنايتکار تا دل های شکسته یتیمان، از نمونه های ظلم و جنايت  تا فرشتگان حق و عدالت، همه چیز و همه چیز  در این دنیای رنگارنگ خلق شده است.
 
انسان را به این بازیچه های خلقت مشغول کرده اند. هر کسی به شان خود به چیزی می پردازد ولی کسا
باسمه تعالی 
شهادت جانسوز ۲۷ تن از پاسداران انقلاب اسلامی در اثر انتحاری در اتوبوس پاسداران شهر زاهدان را خدمت آقا امام زمان (عج) ، رهبر انقلاب اسلامی ، عموم ملت ایران ، کارکنان شریف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ، جامعه معلمان و فرهنگیان تسلیت عرض می کنم. 
اگر به تاریخ نگاه کنیم در ۲۵ بهمن سال  ۱۳۸۵ هم در شهر زاهدان بمبی در نزدیکی یک اتوبوس حامل نیروهای  سپاه پاسداران انقلاب اسلامی منفجر شد که در پی آن ۱۸ تن از اعضای سپاه پاسداران انق
10 تا از بزرگترین مافیاهای جهان :
مافیا انجمن خلافکاران سیسل بود. این گروه در اواسط قرن 19 میلادی به دلیل بی اعتمادی مردم به حکومت و سیستم قانونی و وابستگی مردم به افراد محلی قدرتمند در سیسیل به وجود آمد و بعدها در شرق ایالت متحده آمریکا و استرالیا گسترش یافت. تئوری های زیادی درباره معنی مافیا مطرح است. صفات سیسیلی که احتمالا از ریشه ی لغت ماهیاس” عربی گرفته شده است، به معنی مبارزه ی پرخاشگرانه است.مردم ایتالیا اعتقاد دارند که کلمه ی مافیا ا
مراسم بزرگداشت شهید سلیمانی و همرزمانش با حضور رهبر انقلاب
مراسم بزرگداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دیگر شهیدان جنايت تروریستی آمریکا هم‌اکنون در حسینیه امام خمینی(ره) با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی برگزار شد.
مراسم بزرگداشت سردار بزرگ و پر افتخار اسلام سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی، مجاهد بزرگ شهید ابومهدی المهندس و دیگر شهیدان جنايت تروریستی آمریکا با حضور رهبر معظم انقلاب اسلامی و هزاران نفر از قشرهای
بوسیله گزارش همشهری آنلاین، ایسنا به نقل از هالیوود ریپورتر نوشت:  نتفلیکس در آخرین روز سال ۲۰۱۹، اقدام به معرفی پربیننده ترین محصولات سال خود درون آمریکا کرد و فیلم کمدی-معمایی راز جنايت» با ورزش آدام سندلر» و جنیفر انیستون» و بوسیله کارگردانی کایل نیواچک» پیاده شدن اساس بیشترین تعداد مخاطب در رتبه شروع قرار گرفت و پس از آن اکشن ۶ زیرزمینی» به کارگردانی مایکل بی» با بازی رایان رینلودز»، ملانی لوران»، آدریا آرجونا»، دیو فران
با ریختن خون عزیزان ما، تایید شد ‎انقلاب ما. بریزید خونها را؛ زندگی ما دوام پیدا می‌کند. بکُشید ما را؛ ملت ما بیدارتر می‌شود. ما از مرگ نمی‌ترسیم؛ و شما هم از مرگ ما صرفه ندارید.امام خمینی-۱۳۵۸/۲/۱۴
انجمن اسلامی دانشجویان دفتر تحکیم وحدت دانشگاه تبریز، با تاسف و تاثر عمیق، شهادت سردار مجاهد اسلام، حاج قاسم سلیمانی و ابومهدی المهندس، فرمانده نیروهای بسیج مردمی عراق را محضر رهبری معظم انقلاب، ملت شریف ایران و منطقه و همه محرومین و مستضعفین
پس از بالا گرفتن تنش ها میان دو کشور ایالات متحده تصمیم گرفته است که تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کند. این تنش ها میان دو کشور پس از جنايت اخیر آمریکایی ها در شهادت سپهبد سلیمانی اوج گرفته است.
می توان گفت نقطه ی آغازین تحریم های جدید. موشک باران مواضع تروریست های آمریکایی در عین الاسد بود. این موشک باران اگر چه تا الان واکنش نظامی نداشته است با این وجود واکنش ی تحریم در قبال آن صورت پذیرفته است.

ادامه مطلب
پس از بالا گرفتن تنش ها میان دو کشور ایالات متحده تصمیم گرفته است که تحریم های جدیدی را علیه ایران اعمال کند. این تنش ها میان دو کشور پس از جنايت اخیر آمریکایی ها در شهادت سپهبد سلیمانی اوج گرفته است.
می توان گفت نقطه ی آغازین تحریم های جدید. موشک باران مواضع تروریست های آمریکایی در عین الاسد بود. این موشک باران اگر چه تا الان واکنش نظامی نداشته است با این وجود واکنش ی تحریم در قبال آن صورت پذیرفته است.

ادامه مطلب
 
۵ روز اول جنگ تحمیلی چه اتفاقات سرنوشت‌سازی روی داد؟ صدام این جنگ را یوم الرعد» نام نهاد، اما در کشور ما به دفاع مقدس» لقب گرفت، دفاعی که ۲۸۸۷ روز طی هشت سال در وسعتی به طول ۱۳۵۲ کیلومتر انجام گرفت.
 
، شهریور ماه سال 98 سی و نهمین سالگرد آغاز صدام علیه ایران در سال 59 است که در واقع شروع یک جنايت تاریخی توسط ملت‌های مختلف علیه ایران بود. هر ساله یک هفته سالروز آغاز این با گرامیداشت حماسه‌های رزمندگان اسلام و شرح دلایل قدرت‌ها
تقدیم به کسانی که غم نان داشتند و اکنون مادرانشان غم جان از دست رفته شان را دارند.
باید شوند مردم ایران سعیدها
دیدیم عاقبت عدم آن نویدها
''چهل سال رنج و غصه کشیدیم و عاقبت''*
پوچ است انتهای تمام امیدها
دیروز دست شیخ کلید امید بود
ماتحتتان فرو رود آخر کلیدها
قرآن، کلامتان، شده بر عکس در عمل
گویی نخوانده اید عذابا شدیدها
در ظلم و جور از همه پیشی گرفته اید
کم کرده اید سیرت هر چه پلیدها
در زیر خاک رفت شهی که قدیم بود
تقدیر آشناست برای جدیدها
در چرخ
خلاصه فیلم

سال ۱۹۸۱، مرد میانسالی به نام آرتور فلک به همراه مادرش پنی در شهر گاتهام
زندگی می‌کند. آرتور به عنوان دلقک در مهمانی‌های مختلف ظاهر شده و خرج
خود را اینگونه درمیاورد. گاتهام با جرم و جنايت‌های سازمان‌یافته مواجه
شده و فقر و بیکاری مردم شهر از جمله آرتور را آزار می‌دهد. آرتور به یک
اختلال عصبی ناخویشتن‌داری عاطفی دچار است و در مواقعی که کنترل خود را از
دست می‌دهد، به طرز هیستری می‌خندد. آرتور که در وضعیت بدی به سر می‌برد،
به گزارش یورونیوز، یوروپل می گوید: یکی از توضیحات احتمالی افزایش این آمار پیشرفت فن آوری ها است و از لفظ دیگر هنجارهای اجتماعی ن را از ساختمانی خارج کرده و مشارکت آن ها را در بازار معصیت افزایش داده است. یوروپل تو یک سایت مخصوص، عکس فداکار از خطرناک ترین نسوان پایین تر تعقیب تو سراسر قاره اروپا را منتشر کرده است. این کارزار تلاشی برای شکستن کلیشه های جنسیتی درباره معصیت و قتل است و از سوی دیگر به بازداشت مجرمان فراری کمک می کند. آمارهای
سلام 
امروز شنبه بود ولی شبیه جمعه بود.از اون جمعه‌ها که نه دل گرفته،نه مغز خسته‌س نه خوشی نه کلا هیچی.بی همه چیزی یجورایی.
حال اکثریت مقیم ساکن خوش نیست.خالی بندیای مشاور را باور کرده و به آینده دل می‌بندد.
 پل گلدن گیت ندیده از دنیا نریم،پیپیر نداده نریم،مک‌دونالد نخورده نریم،کربلا نرفته نریم،نمایشنامه ننوشته نریم،این چنین رقصیدن میانه زمین آرزو به دل نریم،کنسرت علی عظیمی و نامجو نرفته نمیریم،دو نفره نخندیده نمیریم،لپ طفل خود را نکش
در دنیایی که پیرمردها زیر بار هستند ، دخترها فاسد و پسرها ضایع شده اند ، دل من به این خوش است که پول هایم را روی هم گذاشته ام و یا آن ها را به انگشتر یا طلای چند میلیونی تبدیل کرده ام و بعد هم توقع دارم که در نماز شب ، دلم بلرزد و یا در حرم که قرار می گیرم ، منقلب شوم ! مرحوم بحرالعلوم که یکی از علمای بزرگ است ، برای یکی از علماء که خود صاحب کرامات است ، پیغام می فرستد تا خدمت ایشان برسد . وقتی می آید ، می بیند که این بزرگ در حالی که دست به محاسنش گرف
خب خب خب
 
وتفففف
مسعود جان نفر سوم پرونده جنايت ایران علیه بی تی اس شد:/
اون اوش که قضیه استخری:/
بعدم حمید حیراد:/
حالا هم عمو مسعود://///
بابا نکنیددددد
نکنید برادر!
حداقل عکس بی تی اس رو نذار رو اهنگت نذار
میزاری هم اینقدر ضایع نزار✌
ادم قطع بود تو ایران فن ارت فیو های مارو گذاشتی رو اهنگت؟
وتف
وتف
ابرو نذاشتین اقاااا
پروین حالا بیا جمعش کن:/
بعد بگین کیپاپ اینجوره اونجوره.یکی بیاد جلو خواننده های ایرانو بگیره اینقد کپی نکنن:/
.
حاظرم شرط ب
خب خب خب
 
وتفففف
مسعود جان نفر سوم پرونده جنايت ایران علیه بی تی اس شد:/
اون اوش که قضیه استخری:/
بعدم حمید حیراد:/
حالا هم عمو مسعود://///
بابا نکنیددددد
نکنید برادر!
حداقل عکس بی تی اس رو نذار رو اهنگت نذار
میزاری هم اینقدر ضایع نزار✌
ادم قطع بود تو ایران فن ارت فیو های مارو گذاشتی رو اهنگت؟
وتف
وتف
ابرو نذاشتین اقاااا
پروین حالا بیا جمعش کن:/
بعد بگین کیپاپ اینجوره اونجوره.یکی بیاد جلو خواننده های ایرانو بگیره اینقد کپی نکنن:/
.
حاظرم شرط ب
خب خب خب
 
وتفففف
مسعود جان نفر سوم پرونده جنايت ایران علیه بی تی اس شد:/
اون اوش که قضیه استخری:/
بعدم حمید حیراد:/
حالا هم عمو مسعود://///
بابا نکنیددددد
نکنید برادر!
حداقل عکس بی تی اس رو نذار رو اهنگت نذار
میزاری هم اینقدر ضایع نزار✌
ادم قطع بود تو ایران فن ارت فیو های مارو گذاشتی رو اهنگت؟
وتف
وتف
ابرو نذاشتین اقاااا
پروین حالا بیا جمعش کن:/
بعد بگین کیپاپ اینجوره اونجوره.یکی بیاد جلو خواننده های ایرانو بگیره اینقد کپی نکنن:/
.
حاظرم شرط ب
رئیس مجلس شورای اسلامی به ملت ایران اطمینان داد مجلس با قاطعیت پیگیر مجازات عاملان شهادت سپهبد سلیمانی است.
به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در ابتدای جلسه علنی امروز (یکشنبه 15 دی) مجلس شورای اسلامی ضمن تسلیت شهادت سردار شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی گفت: حادثه تکان‌دهنده روز جمعه یک‌باره شرایط منطقه و جهان را تغییر داد.
وی افزود: شهادت مجاهد نستوه حاج قاسم سلیمانی و همراهانش، ملت ایران را به سوگ
از وحشیانه ترین حلقه های توطئه ی دشمن که براساس نقشه های شیطانی و شوم، برای هدم اساس اسلام طراحی شده بود، هجوم وسیع نظامی و شروع جنگی بود که دشمن با استفاده از جاه طلبی و غرور حکام عراق طراحی کرد و به راه انداخت . این جنگ که با شعارهای قومی و با هدف تجزیه ی ایران و به امید فتح سه روزه ی تهران و سقوط نظام اسلامی آغاز شد، خرابیهایی در دو کشور و در منطقه به بارآورد که کم نظیر بود و جنايتهایی در دفتر تاریخ به ثبت رساند که تا کنون نظیر آن مشاهده نشده ب
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب