نتایج پست ها برای عبارت :

خدما کار من جلد دوم

مانیتور اندروید چانگان سیستمی هوشمند و کارایی با عامل اندروید را دارد که قابلیت نصب و اتصال روی شبکه های : چی پی اس (GPS) و تقریبا تمامی فایل های تصویری و صوتی را دارد.
 
مانیتور چانگان:
این مانیتور کاملا فابریک و هوشمند می باشد.
مانیتر چانگان دارای پردازنده 8 هسته ای می باشد.
این مانیتور ها دارای قابلیت های زیادی می باشد نو سیستمی کاملا پیشرفته می باشد.
سیستم عامل Android:
این سیستم ها دارای اندروید های بروز و پیشرفته می باشند که فایل های ویدئویی شم
 
                       
[img]https://bisungasht.com/items/items/908/tub/Hotel_Marsel_1_bisungasht_560.jpg[/img]هتل چهار ستاره گلد استار، در منطقه قدیمی تفلیس، در یک پیاده روی 15 دقیقه ای از خیابان روستاولی واقع شده است. از امکانات رفاهی ستاره طلایی میتوان به 29 اتاق و سوئیت غیر سیگاری، رستوران، بار، میز پذیرش 24 ساعته، باغ، خدمات ذخیره سازی چمدان، زمین بازی، رایگان فای، صبحانه و پارکینگ رایگان، خدمات اتاق، شاتل فرودگاه، سرویس خشکشویی اشاره کرد.
اتاق ها دارای سقف 3 متری هستند.
از زمانیکه استفاده از اینترنت بسیار گسترده شده، بیشتر شرکتها از جمله شرکتهای بازرگانی فعالیت خود را به طرق مختلف به ابزارهای ارتباطی آنلاین توسعه داده اند و علاوه بر جذب مشتری مطابق روش های سنتی به جذب مشتری های اینترنتی هم می پردازند. در واقع یک شرکت بازرگانی با استفاده از فعالیت های آنلاین و معرفی آن شرکت و فعالیت هایش در فضای مجازی، نه تنها به مشتریان بیشتری دست خواهد یافت، بلکه از این طریق محدوده معرفی و عملکرد خود را نیز افزایش داده و
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب