نتایج پست ها برای عبارت :

دانلوداستیکردختر کفشدوزک

 نمی‌فهمم، هر چه بیشتر سعی می‌کنم که بفهمم، بیشتر نمی‌فهمم. بیشتر به آدم‌ها زل می‌زنم. بیشتر زیر نظرشان می‌گیرم. چرا تا به حال اینگونه نشناخته بودمشان. مگر تاکنون در فضا زندگی می‌کردم که نمی‌دیدمشان. 
مادرم همیشه می‌‌گوید: تو در خواب و خیال زندگی می‌کنی، دختر! ما بین همین مردم هستیم، چرا سعی می‌کنی خودت را به خریت بزنی، نادیده‌شان بگیری و به قوانین خود سرگرم باشی؟!
 الان می‌فهمم که راست می‌گوید. من همیشه در خیالات و اوهام بوده‌ام. م
سلام دوستان
این مثال نشان می دهد چگونه می تونید تصاویر پایگاه داده را در یک کنترل ListView نمایش دهید.  به سادگی تصاویری را که از دیتابیس می خواهید دریافت کنید, و اونا رو تو لیست ویو به اشکال مختلف نمایش دهیدمراحل انجام کار برای دریافت و نمایش تصاویر از دیتابیسرکوردهای کتاب را از پایگاه داده بخوانید.تصویر را در هر رکورد از فیلد مربوطه میگیریمبرای نمایش هر تصویر از ای دی یا کلید اون ردیف استفاده میکنیم
هر تصویر رو در لیست ویورا با استفاده از عنو
باطری‌های Lithium Ion که امروزه مورد استفاده لپ‌تاپ‌ها هستند با رعایت نکردن برخی اقدامات به سادگی خراب می‌گردند. نکات زیر به شما در نگهداری صحیح این باطری‌ها کمک می‌کند.
۱- در ابتدا شارژ باطری را تا ۳ درصد خالی کنید و بعد از آن کاملاً شارژ نمائید. (برای بار اول حدود ۸ ساعت شارژ شود.)
۲- شارژ باطری نباید هیچ زمانی کمتر از ۳ درصد خالی شود. خالی کردن شارژ باطری تا صفر درصد ممنوع می‌باشد و اگر این کار انجام گردد باطری به سادگی خراب می‌شود یا عمر آن ک
{از عاشورا تا ظهور - شماره 39}
 
وقتی قرآن، روضه خوانی می کند.
 
سعد بن عبدالله میگوید: با احمد بن إسحاق خدمت امام عسکری علیه السلام رسیدیم. سؤالاتی داشتم، امام فرمودند: از نورِ چشمم بپرس [و به حضرت مهدی اشاره نمودند]. پس از چند سؤال، پرسیدم: مُراد از تأویلِ کهیعص» - که در قرآن آمده - چیست؟
حضرت مهدی علیه السلام فرمودند:
کاف» اسمِ کربلا و
هاء» اشاره به هلاکت،
یاء» یزید است که بر حسین ظلم نمود،
عین» عطش حسین و یاران عزیز اوست و
صاد» اشاره به
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب