نتایج پست ها برای عبارت :

زه ویرت رهدم

پیش‌حرفی: وقتی ويرت می‌گیره که توی وبت یه چیزی بنویسی و در عین حال چیز به‌دردبخوری پیدا نمی‌کنی و نمی‌تونی از مطالبی که خوندی یه جمع‌بندی درست‌وحسابی داشته باشی نتیجه می‌شه چنین مطلبی در چهار بخش.
حرف اصلی:
یک خب همه یه‌سری سرگرمی‌ها و تفریحات تک‌نفره برای خودشون دارن دیگه؛ حالا یا از دیگران یاد گرفتن یا به ذهن خودشون رسیده. یکی از همین تفریحات تک‌نفرۀ من اینه که توی جاهای امن و غالباً خلوت با چشم بسته راه برم. یادم نیست دقیقاً کی و ک
همشهری سرنخ: شرکت بی ام دبلیو بدون شک یکی از مشهورترین شرکت ها در عرصه خودروسازی است که شهرتی جهانی دارد. اگرچه شهرت و آوازه بی ام دبلیو بیشتر به دلیل تولید اتومبیل های اسپرت با طراحی های خاص و زیباست که خصوصا در چند دهه اخیر وارد بازار شده اند اما این شرکت تاریخچه ای 90 ساله دارد و نمونه های اولیه خودروهای آن هنوز هم از شاهکارهای صنعتی محسوب می شوند.
در واقع آنچه که امروز به عنوان شرکت بی ام دبلیو در جهان شناخته می شود سابقه ای طولانی در این زم
روزها کوتاهتر است. شب ها سردتر است. این کتابها با سرعتی به دست می آیند که کمتر کسی می تواند از آن استفاده کند. باید پاییز باشد! و چه فصلی است ، با رمان جدید Krasznahorkai ، انتشار ایالات متحده از بدنهای آسمانی برنده جایزه بین المللی Man Booker ، برخی از داستانهای استثنایی و موارد بسیار دیگر! این نسخه های جدید پاییز 2019 را در ترجمه مشاهده کنید.
پاییز 2019 نسخه های جدید در ترجمهParade: A FolkTale توسط هیرومی کاواکامی ، ترجمه آلیسون مارکین پاول.  پاییز 2019 نسخه های جدید
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب