نتایج پست ها برای عبارت :

سریال welcome 2 life

چرا پوستر تبلیغاتی ؟
پوستر رسانه ای مناسب برای به نمایش گذاشتن رویداد ها، محصولات و تبلیغات می باشد و یا کاغذهایی که اطلاعات مربوط به موضوع، زمان، طراحی آنلاین مکان و جزییات یک رویداد یا همایش را به اطلاع بیننده میرساند. پوستر معمولا در حالت سنتی به دیوارها چسبانده می شود یا در شبکه های مجازی و وب سایت ها قرار داده می شود و باید این ویژگی را داشته باشد که چند ثانیه ای توجه بیننده را به خودش جلب نماید و آن را در ذهن شخص میخکوب کند تا بتواند به
راهکارهایی برای رفع مشکل اثر انگشت در ثبت تردد 

1- در محیطهای کارگاهی که کارهای فیزیکی با دست انجام می شود و یا در محیطهای آزمایشگاهی که دست با انواع مواد شیمیایی در تماس است، بهتر است کارکنان مربوطه جهت محافظت اثرانگشت از دستکش استفاده نمایند.
2- برای ثبت تردد از طریق اثرانگشت ، انگشتانی را بر روی دستگاه حضور و غیاب تعریف کنید که کمتر در معرض تماس و اصطکاک با اجسام و مواد هستند.
3- حتی الامکان از هر شخص 2نمونه اثر انگشت (از هر دست یک انگشت) تعری
قوانین مربوط به مرخصی زایمان
مرخصی زایمان بابت وضع حمل و زایمان به کارگران و کارمندان زن تعلق می گیرد. مدت استفاده از مرخصی زایمان برای ن باردار، 6 ماه بوده اما بعد از تصویب "قانون تنظیم جمعیت خانواده" در سال 1392، مدت مرخصی زایمان به 9 ماه افزایش یافته است. با این حال بعلت عدم تأمین کامل بودجه مورد نیاز، تنها برخی شرکتهای دولتی نسبت به اجرای این قانون اقدام کرده اند و بیشتر شرکتهای خصوصی تنها با 6 ماه مرخصی زایمان موافقت می کنند.

در صورتیکه
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب