نتایج پست ها برای عبارت :

صندوق سرمایه گذاری لوتوس پارسیان سهامدار عمده کدامیک از سهم های زیر است؟

صندوق هاي بازنشستگی،سایر نهادهاي مالی خصوصی
صندوق هاي بازنشستگی،سایر نهادهاي مالی خصوصی . مدیریت دارایی و بدهی در صندوق هاي بازنشستگی با رویکرد سیستمی در محیط فازی. نویسنده: مروری بر روش هاي برآورد بهاي تمام شده پروژه هاي خدمات مهندسی به منظور قیمت گذاري مناقصه ای بازار سهام.
 
ثبات مالی اقتصاد ایران در هاي بازنشستگی گذاري صندوق
هاي مالی. و سرمايه. گذاري از بازار سهام و مستغالت گرفته تا شرکت. هاي بیمه و بانک  صندوقهاي بازن
افراد به روش هاي دیگری در بورس سرمايه گذاري می کنند یکی از راه هاي سرمايه گذاري غیرمستقیم در بورس،سرمايه گذاري در صندوق سرمايه گذاري است.
 
موفقیت و پیشرفت مالی یکی از اهدافی است که هرکدام از ما به اشکال مختلف در طول زندگی خود به دنبال آن هستیم طبیعتا برای اینکه هر فردی بتواند زندگی مالی خود را بهبود ببخشد،
چرا که سرمايه گذاري یکی از راه هايی است که شما می توانید از طریق آن ارزش دارایی هاي خود را حفظ کنید و آن ها را بیشتر کنید.
به قول یکی از مح
سیگنال کسب و کارهاي نوپا و جدید برای شروع به کار و تامین هزینه فعالیت‌هاي خود نمی‌توانند از تسهیلات بانک‌ها و نهادهاي مالی استفاده کنند چون هنوز به اندازه کافی اعتبار و سرمايه ندارند و برای پیشبرد فعالیت هاي خود نیاز به سرمايه دارند. صندوق‌ جسورانه نوعی صندوق سرمايه گذاري است که  درباره کسب و کارهاي جدید و نوپا تحقیق می کند و بعد از ارزیابی شرایط و موقعیت این کسب و کارها، سرمايه مورد نیاز کسب و کارها و یا استارت‌آپ ها را در اختیارشان قرا
اصلاحات پایه ای بورس- قسمت ششم
تعاریف سهام مدیریتی،شرکت هاي هلدینگ،معاملات چرخشی،سهامدار عمده،سهامدار جزء،هیات مدیره و مدیرعامل بیان شده است.
کد خبر:۶۲۳۲۶۶
تاریخ انتشار:۲۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۴۴15 September 2016
سهام مدیریتی 
معمولاً اشخاص حقیقی یا حقوقی مالک 16 تا 51 درصد سهام دارای سهام مدیریتی می‌باشند.
ادامه مطلب
 بورس اوراق بهادار تهران; فرابورس ایران; بورس انرژی ایران; شبکه کدال; صندوق هاي سرمايه گذاري; بورس کالا. بورس اوراق بهادار تهران. بازار نقدی بورس در یک .
دیده بان بازاررتکو - هاي وب - رکیش - ثشرق - لوتوس - رتاپ - .    بورسشرکت مدیریت فناوری بورس تهران. Tehran Securities Exchange .بورس اوراق بهادار تهران | Tehran Stock Exchange
بورس اوراق بهادار تهران بازاری منصفانه، کارآ و شفاف با ابزارهاي متنوع و دسترسی آسان به منظور ایجاد ارزش افزوده برای ذی نفعان فراهم می کند.
بو
درست مثل بروشوری که بعضی از شرکت‌ها و نهادها دارند تا توضیحات کاملی از کاری که انجام می‌دهند را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند، صندوق هاي سرمايه گذاري هم توضیحاتی مفصل‌تر به همراه کلی قانون و تبصره و مهر تایید از سازمان بورس دارند که آن را به نام اساسنامه و امیدنامه صندوق سرمايه گذاري می‌شناسیم.
سازمان بورس و اوراق بهادار، تمام صندوق هاي سرمايه گذاري را موظف کرده اساسنامه و امیدنامه خود را در اختیار عموم قرار دهند تا مردم بتوانند قبل
برای پول هاي کنار گذاشته شده مان سپرده گذاري در بانک ها تصمیمی امن و آسوده به شمار می آید. بیشتر مردم ترجیح می دهند سرمايه شان را به بانک هاي مختلف بسپارند و از سود منظم و بی دردسر آن بهره ببرند. اما آیا فقط بانک ها هستند که سود بدون ریسک و معقولی را به سرمايه گذاران پیشنهاد می دهند؟
 در این گزارش به بررسی و مقایسه سود سپرده هاي بانکی با صندوق هاي سرمايه گذاري با درآمد ثابت می پردازیم.
صندوق هاي سرمايه گذاري نهادی قانونی و تحت نظارت سازمان بور
1 حق عضویت
مبلغی مشخص که ماهیانه توسط عضو به حساب صندوق واریز و به عنوان سرمايه اصلی ذخیره میگردد.
برداشت این مبلغ دارای محدودیت میباشد :
به این شکل که در صورت انصراف هر یک از اعضا حق عضویت دقیقا سه ماه بعد از اعلام انصراف به وی باز گردانده خواهد شد .
عضو منصرف از لحظه انصراف با وجود بلوکه شدن سرمايه از تمام امکانات صندوق محروم میشود.
توضیحات فایل:
پاورپوینت بازارها و نهاد هاي مالی صندوق هاي بازنشستگی
کاربران عزیز ،در این بخش پاورپوینت درس بازارها و نهاد هاي مالی مبحث صندوق هاي بازنشستگی در ۱۶ اسلاید که قابل ویرایش هم می باشد در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت درس بازارها و نهاد هاي مالی مبحث صندوق هاي بازنشستگی ، چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسل
در بورس و سرمايهگذاري در سهام، اگر شخصی این اصطلاحات و مفاهیم بورس را فرا نگیرد ممکن است در سرمايهگذاري خود دچار اشتباه شود و یک سرمايه‌گذار حرفه‌ای هرگز خود را در معرض اشتباه قرار نمی‌دهد.
 
برای شروع کار در هر زمینه‌ای نیاز به یادگیری یک سری مفاهیم و اصطلاحات اولیه و پایه‌ای وجود دارد.
۱- شاخص کل
 
در بورس تهران شاخص بازدهی یا همان شاخص قیمت و بازده نقدی با نام TEDPIX شناخته می‌شود.
این شاخص همان شاخصی است که همیشه در اخبار و رسانه‌ها ا
ظرفیت: 700 مگابایت
سرعت ذخیره سازی: 52x
مشخصات پک سی دی خام لوتوس
این روزها بسیاری از ما در فعالیت هاي روزمره مان با کامپیوتر سر و کار داریم و اگر بگوییم تمام ادارات، شرکت ها، سازمان ها، بسیاری از مشاغل و کسب و کارهاي آزاد، دانشگاه ها و. کارشان به کامپیوتر و تجهیزات مربوط به آن وابسته است، اغراق نکرده ایم. CD یکی از همین تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتری است که در ذخیره و جابجایی اطلاعات کاربرد زیادی دارد. خیلی از افراد به دلیل قیمت پایین سی دی خام
ظرفیت: 700 مگابایت
سرعت ذخیره سازی: 52x
مشخصات پک سی دی خام لوتوس
این روزها بسیاری از ما در فعالیت هاي روزمره مان با کامپیوتر سر و کار داریم و اگر بگوییم تمام ادارات، شرکت ها، سازمان ها، بسیاری از مشاغل و کسب و کارهاي آزاد، دانشگاه ها و. کارشان به کامپیوتر و تجهیزات مربوط به آن وابسته است، اغراق نکرده ایم. CD یکی از همین تجهیزات و لوازم جانبی کامپیوتری است که در ذخیره و جابجایی اطلاعات کاربرد زیادی دارد. خیلی از افراد به دلیل قیمت پایین سی دی خام
تهران- ایرنا- مدیرکل دفتر سرمايهگذاري و اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: ۳۵۰ هزار نفر آماده تحویل وام مسکن از صندوق پس انداز مسکن یکم هستند که می‌توانند با انتقال وام خود در طرح اقدام ملی مسکن صاحب‌خانه شوند.
عباس فرهادیه» روز سه‌شنبه به خبرنگار اقتصادی ایرنا گفت: برنامه سازمان ملی زمین و مسکن این است که خانه هايی که به عنوان بخشی از طرح اقدام ملی توسط این سازمان آماده تحویل می شود از مرحله ساخت و واگذاري به صندوق پس انداز یکم وصل شو
صندوق صدقات
 
صندوق هاي چوبی و mdf
یکی دیگر از محصولات پر فروش گروه صنعتی بهارپلاست تولید صندوق صدقات چوبی ام دی اف می باشد که با ویژگی هاي منحصربه فرد تولید می شود که می توان به چند نمونه اشاره کرد:
 
تولید صندوق با طرح خاتم کاری
تولید صندوق با طرح ارائه شده مشتری
تولید در اندازه و طرح و رنگ متفاوت
صندوق صدقات با جاکلیدی
همراه با ثبت مشخصات خیریه
_______________________________________
درباره صندوق هاي صدقات پلاستیکی :
گروه تولیدی بهار پلاست صندوق هاي پلاستیک
صندوق سرمايه گذاري چیست؟
صندوق هاي سرمايه­ گذاري را می‌توان مانند شرکتی درنظر گرفت که با جمع‌آوری منابع پولی کوچک، به سرمايهگذاري در سبدی از اوراق بهادار می‌پردازد که این سبد ممکن است شامل سهام، اوراق مشارکت و سایر اوراق بهادار باشد. در حقیقت صندوق سرما‌یه‌گذاري مجموعه‌­ای است از سهام، اوراق مشارکت و سایر اوراق بهادار که این امکان را برای سرمايه‌گذاران فراهم می‌کند تا به جای خرید یک سهم یا اوراق مشارکت خاص، در مجموعه‌­ای از این د
سیگنال طلا را به عنوان یک کالای سرمايهگذاري و پس انداز می‌شناسیم. یعنی طلا می‌خریم تا هم ارزش پول‌مان حفظ شود و هم اگر روزی نیاز به پول نقد داشتیم بفروشیم. همه این خرید و فروش‌ها را هم با طلای فیزیکی انجام داده‌ایم، چرا که احتمالا عده کمی صندوق سرمايه گذاري طلا را می‌شناسند.
 طلاهاي زیادی پای خرید خانه، ماشین، لوازم منزل، روز مبادا و … فروخته شده است. گذشته از طلای زینتی، برخی پول نقدشان را صرف خرید سکه می‌کنند تا هزینه اجرت ساخت ندهند
چرا در صندوق هاي قابل معامله در بورس سرمايه گذاري کنیم
صندوق هاي قابل معامله در بورس و یا Exchange Tradable Found صندوق هاي سرمايه گذاري می باشد که دارای دو نوع صندوق در سهامن و صندوق با درآمد ثابت می باشند و سرمايه گذاران قادر هستند با توجه به میزان ریسک یکی از این صندوق ها را معامله کنند. نکته جالب توجه این است که این صندوق ها همانند سهام به راحتی در بورس خرید و فرو می باشند و سرمايه گذاران برای خرید این صندوق ها نیازی به مراجعه به کارگزاری و یا سایر ن
از منظر تکنیکی صندوق سرمايه گذاري در اوراق بهادار مبتنی بر سکه طلای کیان با نماد معاملاتی گوهر1 در محدوده ی قیمتی 2000-1950 تومان حمایت مهم و جدی دارد که می تواند تعیین کننده ی ادامه ی مسیر قیمت در بازه ی روزانه باشد. 
همچنین در صورت حمایت قیمت و حرکت صعودی این نماد در صورت عبور از مقاومت 2220 تومان مهم ترین باند مقاومتی سد روی قیمت در ناحیه ی 2400-2350 تومان قرار دارد.
لازم به ذکر است این نماد در معاملات دیروز با قیمت 2100 تومان به کار خود پایان داد.
صندوق هاي قابل معامله در بورس چیست
صندوق قابل معامله در بورس به لحاظ ساختار و ماهیت همانند صندوق هاي سرمايه گذاري مشترک می باشند که سرمايه گذاران قادرند آن را به صورت آنلاین در بازار سرمايه معامله کنند و بسیاری از محدودیت هاي صندوق هاي سرمايه گذاري مشترک را ندارند. در این مقاله قصد داریم در خصوص این موضوع صحبت کنیم که صندوق هاي قابل معامله در بورس به چند دسته تقسیم می شوند و آیا بهتر است در این صندوق ها سرمايه گذاري کرد یا خیر و چه معیارهايی
از منظر تکنیکی صندوق سرمايه گذاري در اوراق بهادار مبتنی بر سکه طلای کیان با نماد معاملاتی گوهر1 در محدوده ی قیمتی 2000-1950 تومان حمایت مهم و جدی دارد که می تواند تعیین کننده ی ادامه ی مسیر قیمت در بازه ی روزانه باشد.
همچنین در صورت حمایت قیمت و حرکت صعودی این نماد در صورت عبور از مقاومت 2220 تومان مهم ترین باند مقاومتی سد روی قیمت در ناحیه ی 2400-2350 تومان قرار دارد.
لازم به ذکر است این نماد در معاملات دیروز با قیمت 2100 تومان به کار خود پایان داد.
منبع: س
سهام آزاد شناور چیست ؟
مفهومی بنام Free Float که به فارسی آنرا سهم شناور آزاد تعریف می کنیم، مقدار سهمی است که انتظار می رود درآینده نزدیک قابل معامله باشد. یعنی درصورت اخذ قیمت مناسب، آن را برای فروش ارائه می کنند.
به صورت کلی سهام هر شرکت در بازار سرمايه، دو دسته سهامدار دارد:
دسته ی اول، سهامداران عمده هستند که برای دوره ی بلندمدت بر روی شرکت سرمايه گذاري کرده اند و مالک شرکت به حساب می آیند وبخش قابل توجهی از تعداد سهام شرکت را در اختیار دارد.
سرمايه گذاري یکی از بهترین روش‌ها برای تولید ثروت و رسیدن به رفاه مالی است. اما مشکل اینجا است که بیشتر افراد دقیقاً نمی‌دانند که چطور باید به دنیای سرمايه گذاري وارد شوند. روش‌هاي مختلفی پیش پای شما برای سرمايه گذاري وجود دارد؛ اما هر یک، با ریسک‌ها و مسائل مختلفی روبه‌رو هستند.
برای مثال شاید به سرمايه گذاري در بازار طلا یا ارز فکر می‌کنید. موضوع مهم این است که نوسانات این بازارها بسیار زیاد است و از رنگ موی رئیس‌ جمهور آمریکا تا سیل و
 ساز و کار صندوق طلا چگونه است
صندوق طلا صندوقی می باشد که دارایی هاي جمع آوری شده از سرمايه گذاران را در گواهی سپرده طلا و … سرمايه گذاري کرده و به نوبه خود دارای ریسک پایین تری نسبت به سکه طلا می باشد و از طرفی با مبلغ حداقل ۱۰۰۰۰۰ تومان قادر به خرید آن هستید.
آیا تا به حال با خود فکر کرده اید که برای خرید و فروش سکه اصلا نیازی به رفتن به صرافی ها ندارید و به راحتی در بورس می توانید سکه خرید و فروش کنید؟
آیا تا به حال می دانستید که صندوق طلا در
تفاوت شرکت سهامی خاص و شرکت با مسئولیت محدود
1-. در شرکت با مسئولیت محدود حداقل شرکا 2 نفر است در حالیکه  در شرکت سهامی خاص حداقل 3 نفر سهامدار نیاز می باشد.
2- سرمايه اولیه در شرکت با مسئولیت محدود تنها در اساسنامه قید می گردد و
نیازی به افتتاح حساب و واریز وجه نمی باشد.در صورتی که در شرکت سهامی خاص
، سهامداران مکلفند که حداقل 35 % از سرمايه اولیه را به حسابی به نام
شرکت تودیع دهند و گواهی مربوطه به هنگام تشکیل شرکت ارائه گردد و 65 %
باقیمانده سرم
بسم الله الرحمن الریم      
صندوق تعاون در تیر ماه سال 1395 با تقریبا 10 نفر عضو با اهداف خیر خواهانه زیادی و صد البته مطابق فرامین شریعت اهل سنت و فرقه حنفی اغاز به کار کرد.
خدمات صندوق تعاون فراتر از یک صندوق معمولی و در حد یک موسسه میباشد که برخی از این خدمات را بیان میکنیم :
1 :وام فوری
این وام با حداکثر مبلغ 300 هزار تومان و محدودیت زمانی یک ماهه بازپرداخت بصورت فوری با یک تماس تلفنی یا حتی پیامک به حساب عضو درخواست کننده واریز میگردد.
2 : وام کا
وقتی اسم نیکوکاری و شرکت کردن در آن می‌آید، همه به یاد مراکز خیریه و جشن روز نیکوکاری پیش از شروع مدارس می‌افتیم. در حالی که شاید هیچوقت اسمی از صندوق سرمايه گذاري نیکوکاری نشنیده باشیم.
سرمايهگذاري همیشه برای مواردی استفاده شده که سرمايه‌گذار پولی را روی چیزی سرمايهگذاري می‌کند با این هدف که سرمايه‌اش بیشتر شود و سود ببرد. اصلا باورمان این بوده که سود بردن با نیکوکاری در تناقض است، چرا که در آموزه‌هاي ما هیچکس کار خیری نمی‌کند تا ا
مدیر روابط عمومی شرکت توسعه سرمايهگذاري تامین اجتماعی به عنوان مالک اپراتور رایتل، توضیحاتی را درباره حواشی ایجاد شده در ماجرای انتصاب مدیرعامل جدید این اپراتور ارایه کرد.
باشگاه خبرنگاران - حسن محمدی مدیر روابط عمومی شستا در خصوص حواشی ایجاد شده پیرامون انتصاب مدیرعامل جدید اپراتور رایتل گفت: بر اساس قانون تجارت مدیرعامل هر شرکتی را اعضای هیات مدیره آن شرکت انتخاب می‌کنند. ملاحظات قانونی و حقوقی مرتبط با آن کاملا مشخص است.
او افزود: ر
گاو صندوق از قدیم تا الان کاربرد داشته و دارد و همیشه مردمان هر سرزمینی برای محافظت از اموال خود از گاو صندوق استفاده می‌کردند، اما رفته رفته شکل هاي آن تغییر کرد و به شکل امروزی در آمد.
گاو صندوق در هر خونه‌ای ، فروشگاهی و . لازم هستش و مناسب با هر مکانی گاوصندوق مخصوص به خود تعبیه شده است .
برای مثال گاو صندوق کتابی ، گاو صندوق خانگی ، گاو صندوق دیواری ، گاو صندوق زير ویترینی و .
ویژگی‌هاي گاو صندوق کتابی :
گاو صندوق کتابی با یک راهکار اید
صندوق هاي چوبی و mdf
صندوق هاي صدقات چوبی یکی دیگر از محصولات شرکت بهارپلاست می باشد که دارای ویژگی هاي زیادی است
در قسمت توضیحات محصول، می توانید ویژگی ها و اطلاعات کافی در مورد صندوق هاي صدقات پلکسی بدست آورید
بهار پلاست با بیش از 45 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع صندوق صدقات فی ، صندوق صدقات پلاستیکی ، چوبی،صندوق پلکسی و… افتخار همکاری با بسیار زیادی از خیریه ها و سازمان هاي متعدد در شهر هاي بزرگ همچون اصفهان،تهران،مشهد،شیراز و
 
اگر شما نمی توانید ریسک قرار دادن تمام دارایی خود فقط بر روی یک سهم را تحمل کنید و یا اصلا زمان کافی برای مدیریت سبد دارایی خود را ندارید، به شما پیشنهاد می کنیم که از انواع مختلف صندوق هاي سرمايه گذاري استفاده کنید.
تحلیلگران بازارهاي مالی معتقدند از آنجایی که این صندوق ها به صورت سهام معامله می شوند، برای سرمايه گذارانی مناسب تر است که قصد سرمايهگذاري میان ‌مدت یا بلند مدت دارند. اما در اینجا سوال مهمی وجود دارد که چگونه مطمئن شویم که
صندوق etf و کارکرد آن در بازار سرمايه
در بخش هاي قبل در خصوص صندوق هاي قابل معامله  در بورس صحبت کردیم و گفتیم که یکی از روش‌هاي سرمايه گذاري در بورس خرید صندوق هاي ETF در بورس با درآمد ثابت می باشد.
در حال حاضر بسیاری از سرمايه گذاران دارایی خود را در بانک سرمايه گذاري می کنند و با توجه به نرخ سود بانکی اعلام شده به صورت سالانه درصدی را به عنوان بازدهی کسب می‌کنند. حال ممکن است این بازده معادل ۱۵ درصد و یا ۲۰ درصد باشد. از طرفی زمانی که سرمايه
قیمت خرید صندوق فروشگاهی
راهنمای خرید و انتخاب صندوق فروشگاهی
خرید ارزان ترین و مناسب ترین صندوق فروشگاهی لمسی.

جدید افزودن به سبد خرید
صندوق فروشگاهی Posiflex PS-3315
11,500,000 تومان

جدید افزودن به سبد خرید
صندوق فروشگاهی POS لمسی میوا مدل PT 3060
9,350,000 تومان

جدید افزودن به سبد خرید
صندوق فروشگاهی POS لمسی پی تو سی مدل J-100
9,740,000 تومان

جدید افزودن به سبد خرید
صندوق فروشگاهی POS لمسی پی تو سی مدل J-150
11,760,000 تومان

اطلاعات بیشتر
صندوق فروشگاهی پار Everserv 500
3,650,
ثبت شرکت سهامی عام
برای انجام پروژه هاي بزرگ عمرانی صنعتی کشاورزی وجود شرکتهاي بزرگ لازم و ضروری است در اینگونه شرکتها سرمايه هاي اندک در قالب سهام به عمومی مردم واگذار می شود موسسین یا مدیران با اداره شرکت سرمايه حاصله را در جریان گردش صحیح اقتصادی قرار می دهند و در اثر این عمل دو منفعت حاصل می گردد در مرحله اول سودی از سرمايه گذاري یا انجام فعالیت هاي عمرانی نصیب سهامدار می شود و در مرحله دوم رونق و آبادانی را برای کشور به ارمغان می آورد.ش
ثبت شرکت 
برای انجام پروژه هاي بزرگ عمرانی صنعتی کشاورزی وجود شرکتهاي بزرگ لازم و ضروری می باشد  در اینگونه شرکتها سرمايه هاي اندک در قالب سهام به عمومی مردم واگذار می گردد .  موسسین یا مدیران با اداره شرکت سرمايه حاصله را در جریان گردش صحیح اقتصادی قرار می دهند و در اثر این عمل دو منفعت حاصل می گردد در مرحله اول سودی از سرمايه گذاري یا انجام فعالیت هاي عمرانی نصیب سهامدار می شود و در مرحله دوم رونق و آبادانی را برای کشور به ارمغان می آورد.ش
 
یک کارشناس بازار سرمايه دلیل رشد شاخص بورس را افزایش قیمت ارز ، تورم و رشد قیمت‌هاي جهانی دانست و گفت: در کنار این موضوعات، نرخ بهره و انتظارات و چشم اندازها نیز موثر است.
سید فرهنگ حسینی کارشناس بورس در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس‌، در مورد عوامل رشد بازار سرمايه، گفت: قیمت ارز ، تورم و رشد قیمت‌هاي جهانی از جمله این عوامل است. در کنار این موضوعات، نرخ بهره و انتظارات و چشم اندازها نیز موثر است.
وی با بیان این که بازار سرمای
قطب منار
یکی از جاذبه هاي گردشگری مناسب در کشور هند و در شهر دهلی قطب منار است.قطب منار به عنوان بلندترین مناره آجری دنیا به حساب می آید.قطب منار دارای ارتفاعی به بلندای 72 متر است که در زمان هاي قدیم به دست یکی از حکمرانان مسلمان دهلی ساخته شد.یکی از ویژگی هايی که باعث جذابیت بیشتر قطب منار شده است یک طبقه پایه دار بودن بنا است که بعد از گذشت زمان ساختمان هايی به این بنا اضافه شد.تزیینات بسیار زیادی بر روی قطب منار وجود دارد که به زیبایی این بن
برندگان حساب‌هاي پس‌انداز بانک پارسيان در سال ۹۸.
آیین قرعه‌کشی سپرده‌هاي قرض‌الحسنه پس انداز ریالی صندوق قرض‌الحسنه بانک پارسيان(عملکرد سال 97-98) روز دوشنبه مورخ 29 مهرماه سال جاری برگزار و برندگان نیکوکار این قرعه کشی مشخص شدند.
ادامه مطلب
یک شرکت سهامداری سهامی خاص (شرکت سهامی خاص) مشارکت 2-200 نفر است. حداقل سرمايه سهم شرکت سهامی سهامی خاص 5،000،000 در تجارت است. یک شرکت سهامی خاص فقط برای هر نوع تجارت تجاری یا صنعتی ایجاد می شود و امکان فعالیت هاي حرفه ای وجود نخواهد داشت.یک شرکت سهامدار سهامی خاص مطابق مقررات تجاری وزارت توسعه اقتصادی می تواند متعلق به شرکای هر ملیتی باشد. یک نهاد تجاری می تواند یک شرکت سهامدار سهامی خاص را تأسیس و مالکیت کند و اصطلاح "شرکت سهامی سهامی خاص" به نام
@arnikaseir تور کیش
۳ شب و ۴ روز
24  آذر 
⭐️⭐️⭐️آفتاب شرق          850سان رایز              988 لوتوس                1.010⭐️⭐️⭐️⭐️آرامش                1.080گامبرون              1.120آریان                   1.140لیلیوم                1.165
⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️شایگان               1.320میراژ                    1.350  
✅برای اطلاعات بیشتر تماس بگیرید.
☎️02-188762762✅برای تماس در ساعات غیر اداری با شماره زير تماس بگیرید.☎️021-88759777@arnikaseir
پیشتر به اهمیت سرمايه گذاري پرداختیم همین‌طور 4روش سرمايه گذاري مرسومرا بررسی نمودیم. در این مقاله به‌صورت تخصصی به ویژگی‌هاي سرمايه گذاري در بورس بپردازیم. شاید به جرات بتوان گفت تمام ویژگی‌هاي مثبت سایر سرمايهگذاري‌ها را به‌طور یکجا می‌توان سرمايه گذاري در بورس یافت.
مطلب پیشین با عنوان کجا سرمايه گذاري کنیم اشاره اجمالی به سرمايه گذاري در بورس داشت. همین‌طور اشاره کردیم که صندوقهاي سرمايه گذاري مشترکی وجود دارند که وجود سرم
یکی از پرکاربردترین و ایمن ترین انواع گاوصندوق صندوق نسوز می باشد چرا که دارای مقاومت بسیار بالایی دربرابر حرارت می باشد.
معمولا در مکان هايی که اسناد و مدارک و لوازم بسیار مهم داخل گاوصندوق نگهداری می شود از صندوق نسوز برای حفاظت از آن ها استفاده می شود.
البته تمامی انواع گاوصندوق تا حد مشخصی در برابر حرارت و آتش مقاوم هستند ولی صندوق هاي نسوز بصورت تخصصی مقاوم در برابر آتش تا حداکثر 2 ساعت طراحی شده اند.
انواع صندوق هاي پلاستیکی :
صندوقهاي صدقات پلاستیکی یک بار مصرف
صندوق هاي صدقات پلاستیکی مداوم
 
بهار پلاست با بیش از 45 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع صندوق صدقات فی ، صندوق صدقات پلاستیکی ، چوبی،پلکسی و… افتخار همکاری با بسیار زیادی از خیریه ها و سازمان هاي متعدد در کشور را داشته است بیان گذار این مجموعه آقای نجاریان می باشد.
صندوقهاي پلاستیکی در چند نوع مختلف می باشند و با ویژگی هاي گوناگون
صندوقهاي صدقات پلاستیکی یک بار مصرف
1-
تصویر زير مربوط به وب‌سایت صندوق نفت نروژ با نام Oljefond است رقم موجود در صندوق را به صورت به‌روز و برای همه به طور شفاف قرار داده‌اند:
موجودی صندوق نفت نروژ، همین امروز نزدیک به ۹ تریلیون کرون،‌ یا یک تریلیون دلار امریکاست! (بله درست خواندید، هزار میلیارد دلار) رقمی شگفت‌آور برای کشوری با جمعیت پنج میلیون و اندی! و جالب‌تر اینکه با واریز سود به صندوق رقم آن در حال افزایش می‌باشد و این افزایش موجودی به صورت لحظه‌ای در سایت برای تمام مردم دن
صندوق صدقات فی
 
صندوق هاي فی در دو نوع هستند 
صندوق هاي فی ایستاده
صندوق هاي فی رو میزی
در پایین ،در قسمت توضیحات محصول می توانید اطلاعات کافی در مورد صندوق صدقات فی بدست آورید
بهار پلاست با بیش از 45 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع صندوق صدقات فی ، صندوق صدقات پلاستیکی ، چوبی،پلکسی و… افتخار همکاری با بسیار زیادی از خیریه ها و سازمان هاي متعدد در کشور را داشته است بیان گذار این مجموعه آقای نجاریان می باشد.
صندوق هاي ف
اپراتورهاي مخابراتی درجذب پول برای بورس وصندوق هاي بادرآمدثابت وبانک هاکمترین نقش رادراقتصادایران ایفامیکردند.درکشورهاي استثمارستیزواستعمارستیزاپراتورهاي مخابراتی هرگزنمیگذاشتندچرخ اقتصادکشوربلنگدویک کیف پول الکترونیک رامیشدباشارژسیمکارت واعتبارشارژسیمکارت شارژکردوازآن جهت خریدسهام بورسی وخریدواحدهاي صندوق هاي بادرآمدثابت ویاخریدواحدهاي صندوق قرض الحسنه ووقف وحتی افتتاح سپرده بلندمدت استفاده نمودفایده این اقدام برای آنه
تصویر زير مربوط به سایت صندوق نفت نروژ با نام Oljefond است. رقم موجود در صندوق را به صورت به‌روز و برای همه به طور شفاف قرار داده‌اند:
موجودی صندوق نفت نروژ، همین امروز نزدیک به ۹ تریلیون کرون،‌ یا یک تریلیون دلار امریکاست! (بله درست خواندید، هزار میلیارد دلار) رقمی شگفت‌آور برای کشوری با جمعیت پنج میلیون و اندی! و جالب‌تر اینکه با واریز سود به صندوق رقم آن در حال افزایش می‌باشد و این افزایش موجودی به صورت لحظه‌ای در سایت برای تمام مردم دنیا ق
گاو صندوق خانگی گنج بان KRD 150
تعداد طبقه : ندارد
وزن : 128 کیلوگرم
ضخامت درب: 40 میلی متر
ضخامت بدنه: 80 میلی متر
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان KRD 150
شرکت ایرانی گنج بان یکی از شرکت هاي با سابقه در زمینه تولید انواع گاو صندوق هاي خانگی، اداری، شرکتی، گاو صندوق مخصوص نگهداری طلا و جواهر و  بهترین گاوصندوق هاي نسوز محسوب می شود.
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban KRD 150 از جمله محصولات با کیفیت این شرکت می باشد که برای استفاده هاي خانگی، اداری و شرکت
به گزارش ایسنا، دوشنبه این هفته پانزدهمین صندوق سرمايهگذاري قابل معامله در فرابورس ایران پذیره‌نویسی می‌شود. به گفته مدیران فرابورس با احتساب این صندوق ارزش خالص دارایی‌هاي تحت تملک صندوق هاي عرضه شده در فرابورس به بیش از ۲۰۰۰ میلیارد تومان می‌رسد و تا پایان سه ماهه اول امسال حدود ۱۰ هزار سرمايه‌گذار در این صندوق‌ها سرمايهگذاري کردند.
رئیس اداره نهادهاي نوین مالی درباره صندوقهاي سرمايهگذاري خطرپذیر اظهار کرد: در حوزه صندوق
گاو صندوق خانگی گنج بان R 75
تعداد طبقه : یک
وزن : 90 کیلوگرم
ضخامت درب: 40 میلی متر
ضخامت بدنه: 70 میلی متر
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان R 75
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban R 75 یکی از انواع گاو صندوق هاي رومیزی است که دارای ابعاد 330 میلی متر طول، 390 میلی متر عرض و 450 میلی متر ارتفاع و وزن 90 کیلوگرم می باشد.
این گاو صندوق قابلیت استفاده به صورت ایستاده را داراست و ابعاد آن به گونه ای است که می توان آن را داخل کمد نیز قرار داد.
جنس بدنه گاو صندوق کوچ
میز چک اوت چیست؟
یک دیگر از محصولاتی که شرکت تولیدی برادران حامی دوست ارائه میکند میز چک اوت است که در دنیای بزرگ تجارت بسیار کاربرد دارد مخصوصا در فضاهايی که با تعداد بالایی از مشتریان روبه رو هستند این میز میتواند در جلب رضایت مشتریان سهم به سزایی داشته باشد زيرا  در صرفه جویی وقت و هرچه زودتر انجام شدن کار مشتریان سهم به سزایی دارد.
در دنیای امروز شاهد تغییرات خیلی سریع در تکنولوژی هستیم و تکنولوژی حرفه ای دیروز نسبت به تکنولوژی امروز ،
 
امروزه صندوق هاي سرمايه گذاري با هدف مدیریت وجوه و کسب بازدهی مناسب از سرمايه افراد ایجاد شده است. بر همین اساس عملکرد صندوقهاي سرمايه گذاري با عملکرد دارایی‌ها و نحوه مدیریت آنها ارتباط مستقیمی دارد.
علاوه بر این هر صندوق از واحد هاي مختلفی برای سرمايه گذاري تشکیل شده که ارزش آن ها با خالص ارزش دارایی هاي صندوق یا همان NAV تعیین می گردد.
 
مقاله اصلی: ETF یا صندوق قابل معامله در بورس چیست؟
 
ETF  چیست؟
ETF یک نوع صندوق سرمايه گذاري محسوب می
سوال : 9810006
شرکت صنعت و تجارت آداک سهامدار عمده کدام یک از شرکت‌هاي زير است؟
❌گزینه دو: سیمرغ❌گزینه دو: پکرمان❌گزینه سه: ثتران✅گزینه چهار: بترانس
️ ️دریافت پاسخ ها از وبسایت➖➖➖➖➖➖➖➖http://bashgahagah.ir➖➖➖➖➖➖➖➖ادرس کانال تلگرام ما➖➖➖➖➖➖➖➖https://t.me/joinchat/AAAAAFO9h3MYOxzD8qFt6g➖➖➖➖➖➖➖➖
 
چطور می توان وارد بورس شد و سود کرد؟!
نخستین گام برای سرمايهگذاري در بورس و خریدوفروش سهام چیست؟
سرمايهگذاري در بورس، فقط مختص افراد ریسک‌پذیر و یا حرفه ای نیست و افرادی که تخصص کافی در مسائل مرتبط با سرمايهگذاري ندارند هم می‌توانند از طریق خرید اوراق مشارکت، اوراق اجاره، سرمايهگذاري در صندوقهاي سرمايهگذاري ، استفاده از خدمات شرکت‌هاي مشاور سرمايهگذاري، استفاده از خدمات سبد گردانی و … در بورس سرمايهگذاري کنند. 
اگر از ما
فروش عمده حنا سبز و سفید_بازرگانی بزرگ حلما :
تولید و بسته بندی :
_فروش عمده حنا سبز، سفید، وسمه
_فروش عمده حنا بصورت فله
_فروش عمده حنا در بسته هاي 500،750 و 1000 گرمی
_فروش عمده حنا_صادر کننده فعال و پویا به کشورهاي عربی از جمله امارات، عربستان، سوریه، قطر
_فروش عمده حنا_صادر کننده فعال و پویا به کشورهاي آسیای میانه از جمله آذربایجان، ارمنستان، ترکیه و روسیه
_فروش عمده حنا_صادرکننده فعال و پویا به کشورهاي اروپایی از جمله انگلستان. آلمان، اکراین
صدوق صدقات پلکسی
 
 
صندوق هاي صدقات پلکسی یا همان (شیشه ای شفاف )
صندوق هاي تمام پلکسی
صندوق هاي پلکسی و MDF
در قسمت توضیحات محصول، می توانید ویژگی ها و اطلاعات کافی در مورد صندوق هاي صدقات پلکسی بدست آورید
بهار پلاست با بیش از 45 سال سابقه درخشان در زمینه تولید انواع صندوق صدقات فی ، صندوق صدقات پلاستیکی ، چوبی،صندوق پلکسی و… افتخار همکاری با بسیار زیادی از خیریه ها و سازمان هاي متعدد در شهر هاي بزرگ همچون اصفهان،تهران،مشهد،شیراز و دیگر ن
ثبت شرکت 
برای انجام پروژه هاي بزرگ عمرانی صنعتی کشاورزی وجود شرکتهاي بزرگ لازم و ضروری می باشد  در اینگونه شرکتها سرمايه هاي اندک در قالب سهام به عمومی مردم واگذار می گردد .  موسسین یا مدیران با اداره شرکت سرمايه حاصله را در جریان گردش صحیح اقتصادی قرار می دهند و در اثر این عمل دو منفعت حاصل می گردد در مرحله اول سودی از سرمايه گذاري یا انجام فعالیت هاي عمرانی نصیب سهامدار می شود و در مرحله دوم رونق و آبادانی را برای کشور به ارمغان می آورد.ش
جریان سرقت از صندوق امانات بانک فروردین 98
ماجرای سرقت صندوق امانات بانک چیه
اخرین خبرها از سرقت صندوق امانات بانک در فروردین 1398
رئیس پلیس پیشگیرى پایتخت بیان کرد: بانک ها جز برنامه هاى پلیس پیشگیرى است که حتما رصد، پایش و بررسى شوند.
خبرى به کلانترى ما واصل مى شود که یکى از گشتى هاى ما که در خوزه خود در حال ماموریت بودند به موضوعى مشکوک مى شوند و شخصى را مى بینند که وضعیت خوبى ندارد و در حال برداشت پول است به موقعیت اعزام مى شوند و شخص را دستگ
باوجود آنکه اپل در طول مراسم معرفی سه آیفون 11 جدید خود به این موضوع اشاره‌ای نکرد که بدنه جلو و عقب گوشی‌هاي دارای پوشش شیشه‌ای ساخت شرکت Corning هستند، ادعا کرد که این مقاوم‌ ترین شیشه‌ ای است که تا امروز در گوشی‌ هاي هوشمند استفاده شده.
کورنینگ شرکت آمریکایی سازنده پوشش‌ هاي شیشه‌ ای گوشی‌هاي هوشمند تحت عنوان Gorilla Glass است و از زمان تولید اولین آیفون‌هاي اپل، با این شرکت همکاری کرده و تا امروز همه مدل‌هاي این گوشی و دستگاه‌هاي دیگر از جم
مدیر عامل و سهامدار باش؛ تامین ضمانتنامه هاي بانکی هم پنجاه پنجاه.
گفتم حقوق پیشنهادیت کم هست ولی من ادم بسازی ام؛ اهل قناعتم و لبخند زدیم.
گفت حقوق سال اولت اینه؛ بعد شراکت سود هست در هر قرارداد.
خوشحال شدم. نه بخاطر مبلغ و پیشنهادش.برای اعتمادی که آدمها به من میکنن که اعتبار و سرمايه شون رو به من بسپرن. 
اینها کماکان میتونه من رو خوشحال نگه داره.
جمعه داشتم فکر میکردم برای محقق کردن رویای شغلیم نیاز دارم خستگیها و سختیهاي بیشتری تحمل کنم. ر
روش هاي مختلف اخذ اقامت اروپا
بصورت کلی اخذ اقامت اروپا به دو روش کلی امکان پذیر استت که به روش سرمايه گذاري و روش بدون سرمايه گذاري تقسیم می شود. تفاوتی ندارد هر یک از این روش ها اقامت موقت یا TRP در ابتدا برای شما به همراه دارد و نهايتا بعد از حدود 5 سال این اقامت کوتاه مدت اروپا می توانید به اقامت دائم اروپا یا PR تبدیل شود.
·        روش هاي اقامت اروپا از طریق سرمايه گذاري
از عمده ترین روش هاي سرمايه گذاري برای اقامت اروپا می توان به خرید
❓ تا حالا تصمیم گرفتین تو بورس ثبت نام کنید؟✔️ شرکت تو بورس سرمايه زیادی نمیخواد و با سرمايه اندک میتونید سهامدار بشین. خیلی‌ها پولشون رو واسه سودش میزارن تو بانک ولی اونایی که تو بورس فعالیت دارن اصلا به سود سالی 18 درصد و سالی 20 درصد و . بانک راضی نیستن چون میتونن همین سود رو به جای یه سال تو یه ماه بدست بیارن. برای ثبت نام رایگان روی لینک زير کلیک کنید. با ثبت نام از طریق لینک زير(کارگزاری آگاه) هزینه ثبت نام سجام هم رایگان میشه: http://bit.ly/ExAga
گاو صندوق خانگی گنج بان KRD 250
تعداد طبقه : یک
وزن : 190 کیلوگرم
ضخامت درب: 40 میلی متر
ضخامت بدنه: 80 میلی متر
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق گنج بان KRD 250
اگر به یک گاو صندوق ایمن و مقاوم در برابر حریق برای استفاده هاي خانگی، اداری و شرکتی نیاز دارید، گاوصندوق گنج بان KRD 250 انتخاب ایده آلی برای شما است.
این گاو صندوق به نوارهاي نسوز مجهز می باشد که از نفوذ حریق و مایعات به فضای داخلی آن جلوگیری به عمل می آورند.
گاو صندوق خانگی گنج بان Ganj ban KRD 250 دارای 19
میز چک اوت چیست؟
یک دیگر از محصولاتی که شرکت تولیدی برادران حامی دوست ارائه میکند میز چک اوت است که در دنیای بزرگ تجارت بسیار کاربرد دارد مخصوصا در فضاهايی که با تعداد بالایی از مشتریان روبه رو هستند این میز میتواند در جلب رضایت مشتریان سهم به سزایی داشته باشد زيرا  در صرفه جویی وقت و هرچه زودتر انجام شدن کار مشتریان سهم به سزایی دارد.
در دنیای امروز شاهد تغییرات خیلی سریع در تکنولوژی هستیم و تکنولوژی حرفه ای دیروز نسبت به تکنولوژی امروز ،
خرید عمده حنا: خرید عمده حنای درجه یک حلما به قیمت تولید امکان پذیر است. برنامه بازرگانی حلما این است که سود کمتر را با فروش بیشتر و رضایت مشتریان و بازرگانان عزیز جبران نماید. خرید عمده حنا، تجارت خوبی در دنیا دارد. بسیاری از کشورها به فواید و خواص حنا پی برده اند. خرید عمده حنا را با حلما تجربه کنید. یک خرید حلما برابر است با مشتری و همکار دائم بودن. ما روزانه با مشتریان زیادی از سراسر دنیا سرو کار داریم. چرا که محصول صادراتی را با بهترین قیمت
بیمه عمر و آتیه کودکان پاسارگاد نه یک بیمه بلکه یک سرمايه
 
اگر بابت هزینه‌هاي تحصیل، ازدواج و مسکن فرزند خود که روز به روز سنگین‌تر می‌شوند  نگران هستید بیمه عمر و آتیه کودکان پاسارگادیک سپرده‌گذاري مطمئن با حفظ ماهیت بیمه است که آتیه فرزندتان را تامین می‌کند. همه بیمه‌هاي عمر پاساردگاد به این شکل هستند که شما مبلغی را بسته به میزان حقوق ماهانه در صندوق سرمايهگذاري ذخیره می‎کنید. این مبلغ بعد از مدتی با تعلق گرفتن سود بدان بیش‌تر و
افرادی هنگام بلایای طبیعی سودمینمودندکه طلاوارزوبیمه نامه ودارایی هاي کوچک ولی بسیارباارزش خودرادرصندوق امانات بانک هامیگذاشتند.امادرایران افرادحاضرنبودنددرضمینه صندوق امانات بانک هاپولی ازجیب خودهزینه کننددرحالی که درایالات متحده افرادمتمول سرمايه خودراکه کوچک اماباارزش بوددرصندوق امانات میگذاشتند.ثروتمندان مطمئن بودندهنگام سیل وزله صندوق امانات بانک هابهترین انتخاب جهت حفاظت ازسرمايه آنهامیباشد.
بانک هاهمه بصورت یک سیست
به گزارش همشهری، بخت و مجلس برسر شیوه آزادسازی سهام قسط اختلاف رویت دارند. نصیب و قسمت می خواهد دارایی هاي موجود درسهام عدالت را به شکل یک صندوق تنخواه گذاري آزاد کند ولی مشکل اینجاست که مدیریت این صندوق تنخواه گذاري پیاده شدن اساس لایحه ای که به مجلس ارسال شده بر عهده یک هیات امنا است که اعضای آن را اغلب مدیران دولتی تشکیل می دهند. بوسیله همین برهان حلقه با این شیوه آزاد سازی ضدیت است و معتقد است این دولتی بودن هیات امنای مجری سهام عدالت با
 
 
مستمری بازنشستگی پیش از موعد به چه کسانی تعلق می­گیرد؟
 
از سال ۹۶ کلیه بیمه­ شدگانی تحت پوشش صندوق اجتماعی کشاورزان ، روستائیان و عشایر که به سن ۷۰ سالگی رسیده­ اند درصورت تقاضای آنان و داشتن سابقه پرداخت حق بیمه به مدت ۱۰ سال به صندوق ، بازنشسته و متناوب با سنوات حق بیمه پرداختی و برمبنای سطح درآمدی انتخاب شده توسط بیمه شده مستمری پرداخت می­ گردد .
در  سال ۹۶ بیمه شدگانی دارای ۷۰ سال تمام سن و ۱۰ سال سابقه بیمه
در سال ۹۷ بیمه شدگانی دا
صندوق حمایت از کنکورهاي 1400
 
صندوق خیریه کمک هاي نقدی وغیر نقدی درجهت موفقیت دانش آموزان در کنکور
جمع آوری کمک هاي نقدی جهت خرید کتاب هاي کمک آموزشی وتست برای دانش آموزان کنکور
 
 
کسانی که تمایل دارند جهت همیاری وهمکاری در این امر معنوی به شماره کارت زير کمک هاي نقدی خود را واریز کنند.
 
6037701504727477         بانک:کشاورزی          بنام:مبین درخشیده(رئیس امور مالی صندوق)
 
جهت کمک هاي غیر نقدی دربخش (تماس با من) درارتباط باشید.
 
 
 جهت عضویت در صندو
همانطور که انتظار میرفت، دیروز شاخص کل بورس تهران با برخورد به حمایت 300000 واحدی، واکنش مثبت نشان داد و با رهبری گروه خودروسازی، توانست رشد 782 واحدی را ثبت کند. اما از سوی دیگر، شاخص هم وزن، افت 1668 واحدی را تجربه کرد و به حمایت مهم خود در محدوده 80000 واحدی رسید. نکته منفی در بازار دیروز، کاهش حجم و ارزش معاملات بود. اما نکته مثبت، برداشته شدن صف هاي فروش در اکثر نمادهاي کوچک و بزرگ و حمایت سهامداران عمده از سهام زيرمجموعه خود بود. به نظر میرسد که ز
آیا سهام شرکت ها را قبل از مجامع خریداری کنیم
خرید سهام شرکت ها قبل از مجامع همواره به عنوان یکی از سوالات سرمايه گذاران می باشد که آیا باید سهام شرکت ها را قبل از مجامع خرید و در مجامع شرکت کرد یا خیر. در این مقاله قصد داریم این نکته را توضیح دهیم که سهام چه شرکت هايی را قبل از مجمع خریداری کنیم و در چه مجامعی هم شرکت نکنیم و  در هنگام شرکت در مجامع ، چه نکاتی را حتما باید مد نظر قرار دهیم و آیا شرایط بازار سرمايه در هنگام برگزاری مجمع می تواند
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
این طرح بیمه عمر پاسارگاد در واقع به صورت ترکیبی از بیمه‌نامه‌هاي عمر به شرط فوت و بیمه عمر شرط حیات می‌باشد. در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‎هاي بیمه عمر از جمله داشتن پوشش فوت، سرمايهگذاري نیز برای فرد شکل می‌گیرد. در واقع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از نمونه‌هاي بیمه هاي عمر یا Universal Life می‌باشد. از آن جایی که بیمه عمر پاسارگاد با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک سرم
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
این طرح بیمه عمر پاسارگاد در واقع به صورت ترکیبی از بیمه‌نامه‌هاي عمر به شرط فوت و بیمه عمر شرط حیات می‌باشد. در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‎هاي بیمه عمر از جمله داشتن پوشش فوت، سرمايهگذاري نیز برای فرد شکل می‌گیرد. در واقع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از نمونه‌هاي بیمه هاي عمر یا Universal Life می‌باشد. از آن جایی که بیمه عمر پاسارگاد با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک سرم
خرید حنا بصورت عمده: خرید و فروش حنای صادراتی حلما با توجه با تنوع بالای این محصول، بسبار مطمئن است چرا که حلما بهترین پیشنهاد را در خصوص خرید حنا بصورت عمده، به مشتریان خود می دهد. کسی که قصد خرید حنای صادراتی یا خرید حنا بقورت عمده را دارد بی شک میخواهد حنای درجه یک را بخرد تا بازار فروش ماندگاری داشته باشد. این خرید وقتی رضایت بخش است که بتواند با قیمت خوب آن را تهیه کند. حلما در این میان، صرف نظر از فروش خود، توجه لازم به دغدغه بازرگانان و ع
فروش عمده حنا :
بازرگانان داخلی و خارجی با خرید و فروش عمده حنا درجه حلما می توانند تجارتی موفق و سود آور را تجربه نمایند
چرا که فروش عمده حنا با قیمت تولیدی و بدون واسطه انجام می شود
کیفیت محصولات حلما بویژه حنا صادراتی آن، ممتاز می باشد.
شما می توانید خرید و فروش عمده با کیفیت ترین حنای ایران با ارزانترین قیمت و در بسته بندی هاي متنوع یا بصورت فله را با حلما تجربه کنید.
hennahelma دارای گواهی آنالیز جهت صادرات می باشد.
صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر در راستای تحقق اهداف والای نظام جمهوری اسلامی ایران و اجرای ماده ۲۹قانون اساسی  پیش بینی و تاسیس شده است. در متن قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران ذیل ماده ۲۹مقرر شده: 
 
برخورداری‏ از تأمین‏ اجتماعی‏ از نظر بازنشستگی‏ ، بیکاری ‏، پیری‏ ، ازکارافتادگی، بی‏ سرپرستی‏، در راه‏ ماندگی‏ ، حوادث‏ و سوانح ‏، نیاز به‏ خدمات‏ بهداشتی‏ و درمانی‏ و مراقبتهاي‏ پزشکی‏ به‏ صورت‏ بیمه‏ و غیره
مفاهیم پایه ای بورس- قسمت چهارم
تعاریف مربوط به حق تقدم،افزایش سرمايه از محل صرف سهام،قیمت نهايی،حد نوسان قیمت سهم و حق تقدم،حجم مبنا و عرضه و تقاضا ارائه شده است.
 
 
فرمی است که بعد از اعمال افزایش سرمايه برای سهامداران قبلی ارسال می گردد تا در خصوص حق تقدم سهام خود تصمیم گیری نمایند. در این حالت سهامدار مختار است تا قیمت حق تقدم را پرداخت نماید(100 تومان به ازای هر سهم جدید)تا صاحب سهام موردنظر گردد.همچنین دارنده حق تقدم می تواند حق تقدم خود
صندوق فروشگاهی تایسون TBA
سایز مانیتور: 12 اینچ
کشو پول: دارد 
صفحه نمایش ال سی دی : دارد
معرفی صندوق فروشگاهی تایسون TBA
صندوق فروشگاهی تایسون Tyson TBA یک سیستم جامع است که تمام نیازهاي شما در رابطه با یک صندوق فروشگاهی کامل را برآورده می سازد. این دستگاه به پرینتر، بارکد خوان، کشوی پول و صفحه کلید مجهز است و امکان نصب انواع نرم افزار صندوق فروشگاهی و حسابداری و نسخه هاي مختلف سیستم عامل ویندوز بر روی آن وجود دارد.
از صندوق پول فروشگاهی تایسون TBA می
سرمايه را با سرمايه گذاري در سود ، سود یا حقوق از طریق سودهاي غیر سهامدار افزایش دهید.
 
در این حالت کلیه سودهاي دریافتی از شرکت از اصل جدید به هر سهامدار طبق ماده 5 قانون تجارت اختصاص می یابد. در این صورت صورتجلسه هیئت مدیره به همراه این اسناد توسط هیئت ثبت می شود.
 
 
 
د) سرمايه را با پرداخت بیشتر از هزینه سرمايه افزایش دهید
 
به استثناء ماده 5 قانون تجارت ، در صورت رضایت مجمع عدم پرداخت سهامداران یا سرمايه هاي مشترک دیگر ، ماده 4 ماده فوق را ر
 
سرمايه گذاري در کانادا روشی مناسب اما نسبتا طولانی جهت اخذ اقامت دائم کانادا
 
 
اگر مایل هستید در خصوص سرمايه گذاري در کانادا اطلاعاتی به دست آورید باید به اطلاع برسانیم که در حال حاضر برنامه فدرال سرمايه گذاري در کانادا بسته است 
ادامه مطلب
 
سرمايه گذاري در کانادا روشی مناسب اما نسبتا طولانی جهت اخذ اقامت دائم کانادا
 
 
اگر مایل هستید در خصوص سرمايه گذاري در کانادا اطلاعاتی به دست آورید باید به اطلاع برسانیم که در حال حاضر برنامه فدرال سرمايه گذاري در کانادا بسته است 
ادامه مطلب
 
سرمايه گذاري در کانادا روشی مناسب اما نسبتا طولانی جهت اخذ اقامت دائم کانادا
 
 
اگر مایل هستید در خصوص سرمايه گذاري در کانادا اطلاعاتی به دست آورید باید به اطلاع برسانیم که در حال حاضر برنامه فدرال سرمايه گذاري در کانادا بسته است 
ادامه مطلب
خرید حنا بصورت عمده: خرید و فروش حنای صادراتی حلما با توجه با تنوع بالای این محصول، بسبار مطمئن است چرا که حلما بهتر ین پیشنهاد را در خصوص خرید حنا بصورت عمده را مشتریان خود می دهد. کسی که قصد خرید حنای صادراتی یا خرید حنا بقورت عمده را دارد بی شک میخواهد حنای درجه یک را بخرد تا بازار فروش ماندگاری داشته باشد. این خرید وقتی رضایت بخش است که بتواند با قیمت خوب آن را تهیه کند. حلما در این میان، صرف نظر از فروش خود، توجه لازم به دغدغه بازرگانان و ع
صندوق هاي قابل معامله در بورس (Exchange Tradable Fund) 
در حال حاضر بسیاری از سرمايه گذاران دارایی خود را در بانک سرمايه گذاري می کنند و با توجه به نرخ سود بانکی اعلام شده به صورت سالانه درصدی را به عنوان بازدهی کسب میکنند. حال ممکن است این بازده معادل ۱۵ درصد و یا ۲۰ درصد باشد. از طرفی زمانی که سرمايه گذار در بانک سرمايه گذاري می‌کند و قرارداد یک ساله را با بانک منعقد میکند باید حتما یک سال وجه خود را نزد بانک سپرده کند تا بازده مورد نظر را به دست آورد و
چاپ دیجیتال مدرن
گزینه هاي چاپ دیجیتال مدرن هنوز یک منطقه دیگر است که در آن گزینه ها تا حد زیادی افزایش یافته است. شما دیگر نیازی به استفاده از فیلم ندارید و پس از آن برای چاپ آنها صبر کنید. چاپ را می توان در خانه، مارکت و یا با استفاده از خدمات آنلاین انجام داد و نتایج در اغلب موارد تقریبا فوری هستند. همچنین، تصاویر مورد علاقه خود را انتخاب کنید و آنها را بر روی بوم چاپ کنید.
چاپ دیجیتال مدرن تهران
چاپ نقاشی یک راه عالی برای نشان دادن عکس ه
گاو صندوق خانگی روستیک RST-30TO
تعداد طبقه : دو
وزن : 12 کیلوگرم
ضخامت درب: 30 میلی متر
مشخصات فیزیکی و ظاهری گاوصندوق روستیک KRD 250
گاو صندوق روستیک RST-30TO یک گاو صندوق خانگی است که دارای ابعاد 300 میلی متر طول، 380 میلی متر عرض و 300 میلی متر ارتفاع و وزن 12 کیلوگرم می باشد و امکان پیچ کردن آن به زمین یا دیوار وجود دارد.
همچنین می توان این گاو صندوق خانگی روستیک Rustic RST-30TO را به آسانی داخل کمد نصب کرد.
.گاوصندوق روستیک RST-30TO از طراحی ظاهری زیبا و شیکی بهره می ب
خرید و فروش املاک صنعتییکی از راه هاي سرمايهگذاري در ایران که همیشه طرفدار زیادی داشته است و بخش زیادی از سرمايههاي افراد به آن سمت  سرازیر می‌گردد، املاک است. طی چهار دهه‌ی گذشته، بخش املاک و مستغلات و خرید و فروش املاک صنعتی همواره یکی از مهم‌ترین بخش‌هاي اقتصاد ایران بوده است و نقش عمده‌ای در تولید ناخالص داخلی، اشتغال و سرمايهگذاري داشته و به عنوان محرک بسیاری از فعالیت‌هاي اقتصادی عمل کرده است.  مقایسه عملکرد املاک با سایر ف
صندوق فروشگاهی پی تو سی T7
سایز مانیتور: امکان استفاده از تبلت در ابعاد 10 تا 12 اینچ
کشو پول: قابلیت اتصال به کشوی پول
صفحه نمایش LCD: ندارد
معرفی صندوق فروشگاهی پی تو سی T7
یکی از پرکاربرد ترین تجهیرات فروشگاهی، صندوق فروشگاهی است که از آن تحت عنوان صندوق فروشگاهی POS لمسی نیز یاد می شود، برای استفاده در رستوران ها، کافی شاپ ها، مارکت ها، خرده فروشی ها و کسب و کارهاي دارای محیط کاری کوچک طراحی شده است.
این صندوق فروشگاهی فاقد صفحه نمایش است و ب
معرفی اجمالی
این مقاله را در سایت خرید و فروش خودرو و نقد و بررسی ماشین لایو کار مطالعه می کنید. شرکت لوتوس یک شرکت بریتانیایی در زمینه طراحی و تولید خودروهاي اسپرت و مسابقه ای است که برای نخستین بار در سال 1952 توسط کالین چمپن و کالین دیر تاسیس شد. محصولات این شرکت در بسیاری از مسابقات فرمول یک حضور داشته و موفقیت هاي زیادی را نیز به دست آورد. برند لوتوس سال هاي زیادی توسط شرکت هاي مختلفی دست به دست شد تا اینکه در سال 2017، شرکت چینی جیلی قسمت ز
چطور می توان وارد بورس شد و سود کرد؟!
نخستین گام برای سرمايهگذاري در بورس و خریدوفروش سهام چیست؟
سرمايهگذاري در بورس، فقط مختص افراد ریسک‌پذیر و یا حرفه ای نیست و افرادی که تخصص کافی در مسائل مرتبط با سرمايهگذاري ندارند هم می‌توانند از طریق خرید اوراق مشارکت، اوراق اجاره، سرمايهگذاري در صندوقهاي سرمايهگذاري ، استفاده از خدمات شرکت‌هاي مشاور سرمايهگذاري، استفاده از خدمات سبد گردانی و … در بورس سرمايهگذاري کنند. 
اگر از ما
خرید عمده حنا درجه یک حلما با بهترین قیمت جهت صادرات به کشورهاي روسیه، اوکراین، ترکیه، امارات، آلمان، چین، ارمنستان و فراهم است. براحتی می ت. انید با یک تامین کننده خوب تجارتی پرسود و بدون دردسر را تجربه نمایید. خرید عمده حنا درجه یک را با ما تجربه نمایید.
صندوق فروشگاهی زد ای سی کد 01
سایز مانیتور: 12 اینچ
کشو پول: ندارد 
صفحه نمایش ال سی دی : لمسی
معرفی صندوق فروشگاهی زد ای سی 01
صندوق فروشگاهی یکی از تجهیزات مهم و ضروری در انواع محیط هاي فروشگاهی و انبارداری می باشد و امروزه مزایای استفاده از صندوق فروشگاهی برای همگان آشکار است. این دستگاه در واقع یک کامپیوتر کوچک و مجهز به نرم افزار حسابداری است که برای جمع آوری و ذخیره اطلاعات اجناس و خدمات، محاسبه مجموع قیمت و مبلغ قابل پرداخت و آماده سازی فا
شرکت ماهی جزيره بزرگ ترین کارخانه ماهی خشک ، خرید عمده ماهی خشک ، فروش عمده ماهی خشک ، قیمت عمده ماهی خشک در جنوب کشور با تولید انواع ماهی خشک ایران است. بازار ماهی خشک ایران در جنوب کشور در شرکت ماهی جزيره بزرگ ترین کارخانه تولید ماهی خشک خاورمیانه متعلق به شرکت ماهی جزيره تهیه و تولید می شود ، این شرکت بزرگ ترین بازار ماهی خشک در ایران برای خرید عمده ماهی خشک ، فروش عمده ماهی خشک در کارخانه ماهی خشک با قیمت عمده ماهی خشک می باشد.
 
ادامه مطلب
صندوق فروشگاهی تایسون Classic TBA-2-Full
سایز مانیتور: 12 اینچ
کشو پول: ندارد
صفحه نمایش LCD: دارد
معرفی صندوق فروشگاهی تایسون Classic TBA-2-Full
صندوق فروشگاهی تایسون Tyson Classic TBA-2-Full یک مجموعه کامل است که تمام نیازهاي شما در محیط هاي فروشگاهی را برآورده می سازد. این دستگاه شامل صندوق فروشگاهی، پرینتر، بارکد خوان، کیبورد و کشوی پول است و شما می توانید با صرف هزینه برای خرید یک دستگاه، از امکانات و قابلیت هاي تمامی این دستگاه ها به صورت یکجا بهره مند شوید.
کیفیت
بلومبرگ در ۱۲ آوریل (۲۳ فروردین) به نقل از منابع آگاه نوشت که کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده (SEC) از دو صندوق سرمايهگذاري  درخواست کرد تا واژه بلاک چین» را از نام خود حذف کنند.
گزارش‌ها حاکی از آن است که صندوقهاي قابل معامله در بورس (ETF) امپلیفای (Amplify) و ریلیتی شیرز (Reality Shares) در پرونده‌هاي اولیه خود به بلاک چین اشاره کردند. به گفته این منبع آگاه، این دو صندوق بر آن شدند تا در دقایق آخر سال ۲۰۱۸ نام خود را عوض کنند.
علی‌رغم حذف کلمه
۱ _ مشاوره سرمايه گذاري هاي داخلی و خارجی در زمینه هاي صنعتی ، تولیدی ، کشاورزی و خدماتی
۲ _ مشاوره در خرید و فروش سهام و سرمايه گذاري هاي داخلی و خارجی
۳ _ مشاوره در خصوص بازرگانی و سرمايه گذاري در جهت کالا و خدمات
۴ _ در زمینه هاي خودرو ، نفت و گاز ، صنایع فی ، معاملات بورس ، املاک و
۵ _ مشاوره در خصوص سرمايه گذاري هاي خرد و کلان در پروژهاي دولتی و خصوصی
 
در راستای اصل 29 قانون اساسی  به منظور ساماندهی نظام تامین اجتماعی کشور و گسترش پوشش و جامعیت خدمات بیمه‌ای به آحاد ملت شریف ایران، قانون ساختار نظام جامع رفاه و تامین اجتماعی مصوب ۱۳۸۳/۰۲/۲۱مجلس شورای اسلامی، صندوق بیمه اجتماعی کشاورزان، روستاییان و عشایر را به عنوان یکی از ارکان چهارگانه بیمه‌گر اجتماعی تعریف و به عنوان سازوکاری در زير مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی مقرر نموده است.در ادامه این مسیر آیین نامه بیمه اجتماعی کشاو
فروش عمده حنا :
بازرگانان داخلی و خارجی با خرید و فروش عمده حنا درجه حلما می توانند تجارتی موفق و سود آور را تجربه نمایند
چرا که فروش عمده حنا با قیمت تولیدی و بدون واسطه انجام می شود
کیفیت محصولات حلما بویژه حنا صادراتی آن، ممتاز می باشد.
شما می توانید خرید و فروش عمده با کیفیت ترین حنای ایران با ارزانترین قیمت و در بسته بندی هاي متنوع یا بصورت فله را با حلما تجربه کنید.
hennahelma دارای گواهی آنالیز جهت صادرات می باشد.
تور کیش
۱ به ۳ دی ✅۲ شب و ۳ روز
رفت ۶:۵۵ یکشنبه پرواز وارشبرگشت ۱۸:۳۰ سه شنبه پرواز کیش ایر
هتل ۳ گلدیس ---- 980تومان
هتل ۳ لوتوس ---- 990 تومان
هتل ۳ جام جم --- 1150 تومان
هتل ۴ آریان ---- 1290 تومان
هتل ۴ گامبرون --- 1350 تومان
هتل ۴ ارم ---- 1350 تومان
هتل ۳ تاپ گاردنیا --- 1350تومان سوییت ویلایی با صبحانه و نهاردو تخته استاندارد ---- 1350 تومان با صبحانه و نهار
هتل ۴ سارا ---- 1450 تومان
هتل ۴ تاپ سورینت صدف --- 1570تومان
هتل ۵ بین المللی --- 1580 تومان 
هتل ۵ شایان ---- 1590تومان 
اشخاص حقوقی که به صورت خصوصی فعالیت دارند به دو دسته شرکت هاي تجاری و مؤسسات غیر تجاری تقسیم می شوند .برای تشکیل شرکت دو یا چند شخص حقیقی یا حقوقی با هم شریک می شوند و برای کسب سود بیش تر با هم همکاری می کنند .در واقع شرکت واحدی است که در طی فعالیت هاي تجاری سرمايه و هر گونه سود و زیان اکتسابی میان شرکا تقسیم می شوند .
طبق قانون تجارت 7 نوع شرکت تجاری وجود دارد که از قبیل:شرکت سهامی ، شرکت با مسئولیت محدود ، شرکت غیر سهامی ، شرکت مختلط سهامی ، شرکت
دونالددلش میخواست یک تنه همه مشکلات جهان راحل کند.این اقدام اومنجربه ایجادستون شایعات میگردید.
بعنوان نمونه تمام پول جنگ هاي خودراازعربستان میخواست بگیردوبه عربستان جهت دفاع ازآرمان هاي متزل سربازمیفرستاد.
جاه طلبی اوباعث میشدتمام تمرکزخودرابرروی پولی بگذاردکه انتهايش کشتاروآلودگی زیست محیطی بود.بزبان ساده اوداعش رابوسیله عربستان درعراق ضدایالات متحده تجهیزمینمود.این خبرواردوزارت دفاع ایالات متحده شده بودکه عربستان جهت تامین ک
 
شرایط عضویت در صندوق بیمه کشاورزان روستائیان و عشایرتهران 
شرط اولیه عضویت نزد صندوق داشتن سن بالای ۱۸ سال و کمتر از ۵۰ سال می ­باشد و علاوه بر آن می­ بایست یکی از شرایط ذیل را نیز داشته باشد :
الف) ساکن روستا یا مناطق عشایری باشد .
ب) شاغل در مشاغل فصلی و یا ساکن شهرهاي زير بیست­ هزار نفر جمعیت باشد .
ج) کشاورز ساکن غیر روستا باشد .
د) راننده حمل­ بار و مسافر بین­ شهری ساکن در روستاها و شهرهاي زير بیست­ هزار نفر جمعیت باشد .
ه) کارکنان مراکز و شر
صندوق فروشگاهی پوزبانک DCR X86
سایز مانیتور: 9.7 اینچ
کشو پول: ندارد
صفحه نمایش LCD: دارد، TFT LCD, LED Backlight
معرفی صندوق فروشگاهی پوزبانک DCR X86
اگر به یک صندوق فروشگاهی سریع، دقیق و همه کاره احتیاج دارید، صندوق فروشگاهی پوزبانک POSBANK DCR X86 انتخاب مناسبی برای شما است. این صندوق فروشگاهی به پرینتر حرارتی جهت چاپ فاکتور و رسید مشتری مجهز است و برای استفاده در فروشگاه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه هاي پوشاک و محیط هايی از این دست طراحی و عرضه شده است.
صندوق فروشگاهی پوزبانک DCR X86
سایز مانیتور: 9.7 اینچ
کشو پول: ندارد
صفحه نمایش LCD: دارد، TFT LCD, LED Backlight
معرفی صندوق فروشگاهی پوزبانک DCR X86
اگر به یک صندوق فروشگاهی سریع، دقیق و همه کاره احتیاج دارید، صندوق فروشگاهی پوزبانک POSBANK DCR X86 انتخاب مناسبی برای شما است. این صندوق فروشگاهی به پرینتر حرارتی جهت چاپ فاکتور و رسید مشتری مجهز است و برای استفاده در فروشگاه ها، رستوران ها، کافی شاپ ها، فروشگاه هاي پوشاک و محیط هايی از این دست طراحی و عرضه شده است.
سامانه سجام یکی از خدماتی است که سازمان بورس در اختیار ۹ میلیون دارنده کد بورس از طریق بیش از ۱۰۰ کارگزاری در ۳۱ استان کشور قرار داده و سهامداران ۱۸۰ روز فرصت دارند که اطلاعات خود را در این سامانه وارد کنند.
شرکت سپرده‌ گذاري مرکزی (سمات) در اطلاعیه ای اعلام کرده است، کلیه فعالان بازار سرمايه کشور (بازار اوراق بهادارو بورس‌هاي کالا) اعم از اشخاص حقیقی و حقوقی، ایرانی و خارجی مکلف هستند ظرف ۶ ماه از تاریخ صدور این اطلاعیه با مراجعه به نشانی ht
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب