نتایج پست ها برای عبارت :

عباس مفتاح من ازروز ازل بختم کج افتاد

گوشی موبایل سامسونگ Galaxy A10
یکی از گوشی هایی که در بالاترین قله لیست گوشی های خوش فروش تا مرز دو میلیون قرار میگیرد گوشی گلکسی A10 سامسونگ می باشد. به جرات می توان گفت اگر قصد خرید یک گوشی تا 2 میلیون را دارید بی بروبرگرد بهترین گزینه روی میز شما باید این گوشی خوش ساخت و همچنین کارآمد با قیمتی مناسب و مقرون به صرفه باشد.
گوشی گلکسی A10 در سال 2019 توسط سامسونگ با هدف تامین بازار گوشی های ارزان قیمت معرفی شد. این گوشی به همراه چند مدل دیگر تحت عنوان سر
برگزاری دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته
برگزاری دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته در مجتمع فنی تهران نمایندگی انقلاب می باشد و تمامی علاقمندان می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند.
برگزاری دوره آموزش فتوشاپ پیشرفته به منظور تدریس حرفه ای این نرم افزار می باشد که توسط اساتید برجسته این مجموعه انجام می شود.
علاقمندانی که نتوانستند در دوره های قبلی آموزش فتوشاپ شرکت نمایند می توانند در این دوره ها شرکت داشته باشند.
اگر می خواهید در این دوره ها شرکت ن
اگر قرار  بود یک کتاب اخلاقی بنویسم آن کتاب 100 صفحه ای می بود و 99 صفحه ی آن سفید و فقط در صفحه ی آخر می نوشتم تنها یک باید را می شناسم و آن هم دوست داشتن است.
 آلبر کامو
--------------------------------------
این عشق نیست که دنیا را می چرخاند، عشق چیزی است که چرخش آنرا ارزشمند می کند.  
فرانکلین پی جونز
--------------------------------------
سرانجام کشف شد که صاحب بیمارترین افکار و خشن ترین قلبها مردانی هستند که زود به زود عاشق می شوند.   
  روسکین
--------------------------------------
شازده کوچول
تقریبا 6 ماه از سال گذشته، از اسنفد شروع کردم جدی برای روش های جدید مهاجرتی و زندگی برنامه ریزی کردن، شروع کردم pte خوندنکه برای دانشجویی کانادا و استرالیا اقدام کنم.تمام تلاشمو کردمامتحان اول رو آخر خرداد دادم، نتیجه که میخواستم نبود، توی اسپیکینگ خیلی مشکل داشتم. البته قبل امتحان مریض بودم یکم تاثیر گذاشته بود.ایمیل زدم دانشگاه، یک ماه وقت خواستم ازشون.وقت دادن امتحان دوم آخر های تیر دادم و نتیجه خیلی خیلی بهتری بود.نتیجه فرستادم دانشگا
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب