نتایج پست ها برای عبارت :

مبین سرمایه

کم مبين، ای چشم کم بین، تاجکستان مرا،
هم زرافشان، هم بدخشان، رشت و ختلان مرا.
ریشة پیوند ملّت ریشه در جان من است،
از دل ریشم مکن تو ریشة جان مرا.
آرزوهایم به سامان م یرسد از وحدتش،
بی سر و سامان مگو تو نسل سامان مرا.
کم مبين، ای چشم ک مبين، چشمة مهر دلم،
چشمه های خون مکن هر دم تو چشمان مرا.
تاجکستان مرا کوچک مگو کوچیتبار،
می بری تا ملک افغان آه و افغان مرا.
گر تو خوانی خانة دل تاجکستان مرا،
خانة خود خوان همیشه خانه و خوان مرا.
بلوک ۵ درصدی داده گستر عصر نوین امروز در بورس تهران عرضه و به همان قیمت پایه ۲۱۰ میلیارد تومانی توسط زیرمجموعه وابسته به ستاد خریداری و معامله شد .
به گزارش پایگاه خبری بورس پرس، طبق اعلام قبلی ، امروز بلوک 5 درصدی داده گستر عصر نوین معروف به "های وب " در بورس تهران عرضه و به همان قیمت پایه معامله شد.
این بلوک شامل 200 میلیون سهم بود که توسط ایمان میری مدیرعامل و مالک اصلی و بیش از 70 درصدی "های وب " به قیمت پایه هر سهم 1050 تومان به صورت نقد یا 10 درصد ن
جدیدترین موشک کروز ساخت جمهوری اسلامی ایران با نام مبين» در نمایشگاه هوافضای روسیه (ماکس ۲۰۱۹) به نمایش درآمد.
این موشک کروز با سطح مقطع راداری بسیار کم از قابلیت رادارگریزی برخوردار است و در قسمت ابتدایی بدنه (Nose) قابلیت نصب انواع سرجنگی تا وزن ۱۲۰ کیلوگرم را دارد.
موشک کروز مبين تا ۴۵ هزارپایی قابلیت پرواز دارد و برد آن به ۴۵۰ کیلومتر می‌رسد.
همچنین بیشترین سرعت پیمایش این موشک ۹۰۰ کیلومتر بر ساعت و وزن آن ۶۷۰ کیلوگرم است.
پیش از این موشک
دانلود آهنگ جدید مبين شادلو سردار آسمانی
Download New Music Mobin Shadloo sardare asemani
آهنگ جدید مبين شادلو بنام سردار آسمانی
واسه آرامش ما از خودت گذشتی این دفعه رفتی و اما زنده برنگشتی
سرو دست و پا و جونت وقف مردمت شد میبینی خدا هم حتی عاشق خودت شد
 
ادامه مطلب
{ادعیه و زیارات مهدوی - شماره 31}
 
ختم سوره یس از زبان امام زمان
 
یکی از بندگان خدا در شهر یزد گرفتاری سختی داشت؛ خدمت حضرت صاحب امان شرفیاب می شود در حالی که آن بزرگوار را نمی شناسد.
حضرت به او می فرمایند: سوره یس را بخوان؛ چون به کلمه مبين که در شش مورد آمده است رسیدی حاجت خود را نیت کن، و پس از قرائت سوره، حاجت خود را درخواست کن، تا خداوند دعای تو را مستجاب نماید. گفت:
چون در سوره یس تأمل کردم دیدم کلمه مبين در هفت مورد از این سوره آمده است. از
هرجا صحبت از سرمايه و سرمايه‌گذاری می‌شود، نام وارن بافت در صدر بزرگ‌ترین سرمايه‌گذاران دنیا خودنمایی می‌کند او کسی است که با 87 سال سن همچنان با اشتیاق سرمايه‌گذاری می‌کند و فکر بازنشستگی در سر ندارد.
 
وارن بافت اولین سرمايه‌گذاری موفقش را در سن ۲۷ سالگی انجام داد و در این سن توانست (با توجه به ارزش پول امروز) معادل ۲ میلیون دلار سرمايه جمع کند.
او اکنون سومین فرد ثروتمند جهان است!
وارن بافت در مورد این که ایده‌های سرمايه‌گذاری خود را
متن ترانه عرفان راد و مبين ماهد به نام نیستی

هنو دلم میره برا خنده هاتهنو دنیا منه اون جفت چشاتوقتی که تو نیستی قدم میزنمتنها زیر بارون به یاد تو منمصدای شرشر بارونو کمبودم چشمای لعنتیتبگو چطور بی رحم بی من راحتیبگو کجا برم رد نشی هرشب ازسرمهی مرورت کردمو رو جفت چشات قفلی زدمدیوونه دیوونه میگی قلبم نمیتونه بمونهدیوونه دیوونه دیدی رفتن واست چه آسونهدیوونه دیوونهدیوونه دیوونه بیا برگردیم ما باز به این خونهدیوونه دیوونه میگی قلبم نمیتونه
 
سرمايه گذاری در کانادا روشی مناسب اما نسبتا طولانی جهت اخذ اقامت دائم کانادا
 
 
اگر مایل هستید در خصوص سرمايه گذاری در کانادا اطلاعاتی به دست آورید باید به اطلاع برسانیم که در حال حاضر برنامه فدرال سرمايه گذاری در کانادا بسته است 
ادامه مطلب
 
سرمايه گذاری در کانادا روشی مناسب اما نسبتا طولانی جهت اخذ اقامت دائم کانادا
 
 
اگر مایل هستید در خصوص سرمايه گذاری در کانادا اطلاعاتی به دست آورید باید به اطلاع برسانیم که در حال حاضر برنامه فدرال سرمايه گذاری در کانادا بسته است 
ادامه مطلب
 
سرمايه گذاری در کانادا روشی مناسب اما نسبتا طولانی جهت اخذ اقامت دائم کانادا
 
 
اگر مایل هستید در خصوص سرمايه گذاری در کانادا اطلاعاتی به دست آورید باید به اطلاع برسانیم که در حال حاضر برنامه فدرال سرمايه گذاری در کانادا بسته است 
ادامه مطلب
ارتش گرگ های اقتصاددان کاخ سفیدهمیشه دنبال سرمايه گذاری بیشتردرایالات متحده آمریکابودند.برای اینکه یک کشورمملوازسرمايه گذارخارجی شودنیازبودایالات متحده مملوازحذب های مختلف نباشدتادردسرقوانین مختلف اقتصادی برای سرمايه گذارخارجی نباشد.همیشه تعداداحزاب درکاخ سفیدکمترازایران بودواین نقطه قوت اقتصادایالات متحده علیه ایران ودیگرکشورهابود.
سرمايه گذارخارجی کم ریسک ترین کشورراانتخاب میکردوکم ریسک ترین کشورازنظریک سرمايه گذارخارجی ک
 
بررسی رابطه بین سرمايه فکری و عملکرد سازمانی 
ﻣﻘﺎﻟﻪ. ﺣﺎﺿﺮ ﺑﺎ ﻫﺪف ﺑﺮرﺳ ارﺗﺒﺎط ﺳﺮﻣﺎﻪ ﻓﺮی ﺑﺎ ﻋﻤﻠﺮد ﺳﺎزﻣﺎﻧ اﻧﺠﺎم ﺮﻓﺘﻪ اﺳﺖ . اﻦ ﺗﺤﻘـﻖ از. ﻟﺤـﺎظ. ﻫﺪف ﺗﺤﻘﻖ ﺎرﺑﺮدی و از ﻧﻈﺮ روش. ﺮدآوری. داده. ﻫﺎ. از ﻧﻮع ﻤﺎﺸ. ﻣ. ﺑﺎﺷﺪ . ﺲ از ﻣﻄﺎﻟﻌﻪ .
 
بررسی رابطه بین سرمايه فکری و عملکرد سازمانی
مقاله حاضر با هدف بررسی ارتباط سرمايه فکری با عملکرد سازمانی انجام گرفته است. این تحقیق از لحاظ هدف یک تحقیق کاربردی و از نظر
اگر با دقت به اطراف خود بنگریم درمی‌یابیم که اکثر افراد برای سرمايه‌ گذاری دارای سرمايه ‌چندان زیادی نیستند و با مقدار اندک پس‌اندازی که دارند می‌خواهند شروع به سرمايه ‌گذاری کنند و از همان مقدار اندک سرمايه، سود به دست آورند.
 
طبیعتاً هر فردی به دنبال مناسب‌ترین سرمايه‌ گذاری و همچنین سرمايه‌ گذاری با سود بالا می‌باشد اما اینکه سرمايه کجا و چگونه عمل کند تا بهترین نتیجه را داشته باشد نیاز به تجربه و دانش و همچنین تحقیق در این زمینه
چرا بازده سرمايه‌گذاری در ایران‌رنتر دو برابر بانک است؟
 
 
همه افراد برای سرمايه‌گذاری به دنبال کسب سود بیشتر هستند، اما عمدتاً سرمايه‌گذاران غیرحرفه‌ای شناخت دقیقی از مفهوم سود و بازده مالی ندارند و این دو را با هم یکی می دانند. به همین خاطر در انتخاب روش مناسب دچار مشکل می‌شوند.
بازده مالی در واقع نسبت پول به دست آمده در سرمايه‌گذاری به مقدار سرمايه اولیه است، اما شیوه دریافت سرمايه می‌تواند تأثیر زیادی بر بازده مالی داشته باشد.
در
صفر تا صد سرمايه گذاری در ایران رنتر
 
 
در این مقاله سرمايه‌گذاری در فروش اقساطی وسایل در ایران‌رنتر را در چند گام ساده توضیح می‌دهیم:
1.ورود به لیست در انتظار تأمین سرمايه
ابتدا با کلیک بر روی دکمه شروع سرمايه‌گذاری» در بالای صفحه اصلی سایت ایران‌رنتر وارد صفحه لیست در انتظار تأمین سرمايه» می‌شوید. در این صفحه می‌توانید لیست وسایل درخواستی خریداران اعتبارسنجی شده را مشاهده کنید.
این لیست شامل نام و مدل هر وسیله، تعداد درخواست هر وس
افراد به روش های دیگری در بورس سرمايه گذاری می کنند یکی از راه های سرمايه گذاری غیرمستقیم در بورس،سرمايه گذاری در صندوق سرمايه گذاری است.
 
موفقیت و پیشرفت مالی یکی از اهدافی است که هرکدام از ما به اشکال مختلف در طول زندگی خود به دنبال آن هستیم طبیعتا برای اینکه هر فردی بتواند زندگی مالی خود را بهبود ببخشد،
چرا که سرمايه گذاری یکی از راه هایی است که شما می توانید از طریق آن ارزش دارایی های خود را حفظ کنید و آن ها را بیشتر کنید.
به قول یکی از مح
۱ _ مشاوره سرمايه گذاری های داخلی و خارجی در زمینه های صنعتی ، تولیدی ، کشاورزی و خدماتی
۲ _ مشاوره در خرید و فروش سهام و سرمايه گذاری های داخلی و خارجی
۳ _ مشاوره در خصوص بازرگانی و سرمايه گذاری در جهت کالا و خدمات
۴ _ در زمینه های خودرو ، نفت و گاز ، صنایع فی ، معاملات بورس ، املاک و
۵ _ مشاوره در خصوص سرمايه گذاری های خرد و کلان در پروژهای دولتی و خصوصی
 
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
 

دانلود نوحه ترکی حاج مبين به نام ربابین مارالی
Download New Music Haci Mubin Called Rubabin Marali

دانلود نوحه ترکی حاج مبين به نام ربابین مارالی
دانلود نوحه با دو کیفیت ۱۲۸ و ۳۲۰
 
متن نوحه ترکی حاج مبين به نام ربابین مارالی
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
ای دی کانال تلگرامی آیتک موزیک
https://t.me/Aytakmusic_ir
♫♫♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫♫ ♫ ♫♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫ ♫
 
برای دانلود آهنگ کلیک کنید
گام های سرمايه گذاری در بورس
 
برای سرمايه گذاری در بورس، باید گام های زیر را طی کنید:
گام اول: مطالعه، م و توجه به اصول سرمايه گذاری در بورس
 
گام اول برای سرمايه گذاری در بورس، مطالعه و شناخت کافی درباره این بازار، م با افراد حرفه ای و تعیین هدف از سرمايه گذاری در بورس است. توصیه می کنیم به اصول زیر توجه داشته باشید:
1- با نگاه بلندمدت سرمايه گذاری کنیـد.2- توجه داشته باشید که ذات بورس با نوسان همراه است، بنابراین در مواجهه با افت و خیز
۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمايه کم. از همین امروز با کار در منزل، کارآفرینی با سرمايه کم را شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده کسب و کار با سرمايه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.
نکته مهم. این مطلب در سال ۱۳۹۴ نوشته شده است. در صورت تمایل می‌توانید به ایده های کار در منزل جدیدتری هم دسترسی پیدا کنید.
ادامه مطلب
بیمه عمر و سرمايه گذاری کارآفرین
شرکت بیمه کارآفرین در سال ۱۳۸۳ با ارایه طرح بیمه عمر و سرمايه گذاری خود توانست به عنوان یکی از اولین شرکت‌های توانا و مبتکر بیمه عمر و سرمايه‌گذاری تبدیل شود و با جدیت تمام در جذب بیمه گذاران عمر، یکی از برترین و توانگرترین شرکت‌های بیمه در سطح کشور شناخته می‌شود. در بیمه نامه عمر کارآفرین بر اساس حق بیمه‌های پرداختی، پوشش‌های فوت، امراض و از کارافتادگی به بیمه شده ارائه می‌شود. از طرف دیگر سرمايه‌گذ
 
 
      دکتر شهرام معینی
 
دکتر شهرام معینی، یادداشتی درخشان نوشته است با عنوان چرا کسی به حرف منتقدان اقتصادی گوش نمی کند (متاسفانه نمی دانم جایی بیرون فضای مجازی چاپ شده است یا خیر) از آن نوشته چند نکته اساسی دریافت می شود. او معتقد است مشکل اساسی ایران، مسئله رشد و سرمايه گذاری است که تاکید هرروزه بر آن برای توسعه ایران ضروری است:
 
۱. سرمايه با پول تفاوت دارد. با "چاپ" بیشتر پول سرمايه بیشتر حاصل نمی شود.
 
ادامه مطلب
پوشش فوت به هر علت: این پوشش اصلی‌ترین پوشش بیمه عمر پاسارگاد است. این پوشش به صورت سرمايه فوت می‌باشد که با حق بیمه پرداختی بیمه شده رابطه مستقیم داشته و بر اساس حق بیمه پرداختی فرد محاسبه می‌شود. میزان این پوشش می تواند ۱ تا ۲۵ برابر حق بیمه باشد و در صورت فوت بیمه شده به ذینفعان بیمه‌نامه وی پرداخت می‌شود. سقف این پوشش تا ۲۵۰ میلیون تومان می‌باشد.
پوشش سرمايه فوت به علت حادثه: اگر فرد بیمه شده در اثر حادثه فوت نماید این سرمايه  علاوه بر
بخشی از بهترین دوران زندگیم رو اشتباه سرمايه گذاری کردم یعنی اشتباه انتخاب کردم و سرمايه‌ی عمرم رو جای اشتباه سرمايه گذاری کردم و الان پشیمونم. با تبعات و ضرر و زیانش چیزی حدود ۶ سال عقب افتادم به اضافه ی همه ی دردسر ها و زحماتی که متحمل شدم و در ادامه خواهم شد.

حواستون باشه که سرمايه اصلی یعنی عمر رو توی چی سرمايه گذاری می کنید یعنی حواستون به انتخاب هاتون باشه
مفهوم سرمايه گذاری و مدارک و مراحل ثبت شرکت های سرمايه گذاری


• تعریف سرمايه‌گذاری :
سرمايه گذاری investment)) به معنی گذاشتن پول در چیزی با انتظار سود
ازآن است. به طور دقیق تر سرمايه گذاری تعهد پول یا سرمايه برای خرید مالی
وسایل یا دارائی های دیگر به منظور منفعت برگشت های سودمند و مفید در
قالب بهره، سود سهام یا قدردانی از ارزش وسایل ( منافع سرمايه) است.

در علم مالی، سرمايه گذاری به این معنی است که فرد یک دارایی
سرمايه‌گذاری زودبازده چیست و چگونه می‌توان با آن به سود رسید؟
 
 
بی‌شک برای اینکه ثروت شما افزایش پیدا کند، نیاز دارید که پولتان را در جایی سرمايه‌گذاری کنید. اگر صرفاً هر ماه مقداری پول پس‌انداز می‌کنید، بدون اینکه آن را وارد کانال‌های مختلف سرمايه‌گذاری کنید، نباید انتظار داشته باشید که ثروت شما با نرخ بالایی افزایش پیدا کند. برای اینکه این اتفاق بیفتد، شما باید بازارهای مختلف را بررسی کرده و از میان آن‌ها بهترینشان را انتخاب کنی
گزارش کارآموزی حسابداری سرمايه‌گذاری‌ها در شرکت های سرمايه‌گذاری
این تحقیق به بررسی نحوه حسابداری سرمايه‌گذاری‌ها در شرکت‌های سرمايه‌گذاری پرداخته است که برای انجام این بررسی فصل اول تحقیق به سه بخش کلیات تحقیق، استانداردهای حسابداری سرمايه‌‌گذاری‌ها در ایران و استانداردهای بین‌المللی حسابداری تقسیم گردیده است.
فارسهلدینگ پتروشیمی خلیج فارس از برنامه افزایش سرمايه 64 درصدی خبر داد ."فارس" در نظر دارد سرمايه فعلی را از 9.15 به 15 هزار
میلیارد تومان برساند.تامین مالی این هلدینگ از محل جذاب سود انباشته و با
اهداف تحصیل سرمايه گذاری های جدید و جبران مخارج مشارکت در افزایش سرمايه
شرکت های سرمايه پذیر و بخشی از مخارج صورت گرفته بابت بازپرداخت بدهی ها
اعمال خواهد شد.
رمپنا
شرکت مپنا، برنامه افزایش سرمايه 48 درصدی داد .طبق پیشنهاد هیات مدیره و درصورت مجوز سا
ترکیه با وجود اقتصاد قوی و تلاشهای محکم دولت ترکیه برای بهبود فضای سرمايه گذاری ، مکانی جذاب برای سرمايه گذاران خارجی است و همچنان یکی از بازارهای نوظهور است که فرصت های سرمايه گذاری زیادی را در اختیار دارد.
براساس گزارش سرمايه گذاری جهانی UNCTAD 2019 ، ترکیه جایگاه خود را به عنوان دومین دریافت کننده بزرگ FDI در غرب آسیا ، بعد از اسرائیل حفظ کرد.
بزرگترین گروه سرمايه گذاری در ترکیه، کشورهای عضو اتحادیه اروپا هستند.
افزایش سرمايه گذاری ایالات م
اکثر سرمايه‌گذاران بی تجربه دوست دارند که سهام ارزان بخرند البته انجام اینکار عیب و اشکالی ندارد به شرطی که هدف سرمايه‌گذار مذکور از ارزان بودن سهام، ارزان بودن سهام در برابر ارزش ذاتی آن باشد، نه کم بودن قیمت سهام.
 
یعنی سرمايه گذار هنگام تصمیم‌گیری در مورد یک خرید سهم، قیمت را کنار بگذارد و به این توجه کند که آیا این قیمتی که در بازار مورد معامله می‌گردد بالاتر از ارزش ذاتی سهام است یا پایین تر از آن؟
پایین بودن یا بالابودن قیمت سهم دل
افزایش سرمايه شرکت چیست؟ همه شرکت ها در طول فعالیت خود به دلایل مختلف مانند: سرمايه گذاری های جدید، برنامه های طرح و توسعه، خارج شدن از زیان، اصلاح ساختارهای مالی شرکت و… نیاز به تامین منابع مالی بیشتری نسبت به آنچه که در اختیار شرکت است پیدا می کنند. حال روش های مختلفی برای این تامین مالی وجود دارد مانند: وام بانکی، انتشار اوراق قرضه، افزایش سرمايه.
افزایش سرمايه منافع بیشتری نسبت به گرفتن وام بانکی یا انتشار اوراق قرضه برای شرکت دارد زی
طرح توجیهی برای اقامت آلمان از طریق ثبت شرکت با مسئولیت محدود
ویزای استارت آپ آلمان برای اخذ اقامت آلمان از طریق سرمايه گذاری و ثبت شرکت مسئولیت محدود که به انگلیسی آن را LLC یا limited liability company  مینامند و در آلمانی آن را  گِ.اِم.بِ.اِ GmbH  گفته میشود ، معرفی شده است.
طرح توجیهی برای اقامت از طریق سرمايه گذاری ( اروپا ، کانادا و استرالیا )
بر اساس قوانین سرمايه گذاری در آلمان ، حداقل سرمايه گذاری در آلمان برای اقامت و ثبت یک شرکت 25 هزار یورو است.
ه
پیشتر به اهمیت سرمايه گذاری پرداختیم همین‌طور 4روش سرمايه گذاری مرسومرا بررسی نمودیم. در این مقاله به‌صورت تخصصی به ویژگی‌های سرمايه گذاری در بورس بپردازیم. شاید به جرات بتوان گفت تمام ویژگی‌های مثبت سایر سرمايه‌گذاری‌ها را به‌طور یکجا می‌توان سرمايه گذاری در بورس یافت.
مطلب پیشین با عنوان کجا سرمايه گذاری کنیم اشاره اجمالی به سرمايه گذاری در بورس داشت. همین‌طور اشاره کردیم که صندوق‌های سرمايه گذاری مشترکی وجود دارند که وجود سرم
حل تمرین کتاب مدیریت سرمايه گذاری پیشرفته دکتر راعی
 
 
دانلودفایل
 
 
 
تقریباً ۱۹۱٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۶ ثانیه)اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبحل التمرین مدیریت سرمايه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر .ibrahim.cyclestan.ir › html۲۹ آبان ۱۳۹۸ - دانلود حل مسائل کتاب مدیریت سرمايه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر بصورت فایل PDF. دسته بندی: جزوات» سایر موارد. تعداد مشاهده: 822 مشاهده.حل تمرین کتاب مدیریت سرمايه گذاری پیشرفته دکتر راعیhttps://articlesell.ir › ta
سرمايه گذاری موفق نیازمند رعایت تعدادی قوانین و اصول است و هر کس از این قوانین پیروی کند می تواند به یک سرمايه گذار موفق تبدیل شود. البته بهتر است یادآور شویم سرمايه گذاری موفق بدون عیب و نقص غیرممکن است. آموزش بورس و مطالعه بازار تنها به شما کمک می کند تا با مدیریت سرمايه و کنترل ریسک میزان موفقیت خود را افزایش دهید. هر سرمايه گذاری موفق باید هر سال توان تحمل حداقل 10 درصد ضرر و شکست در بازار بورس را داشته باشد.
مثل هر چیز دیگری خوب و بد را با ه
بسم الله الرحمن الرحیم
ختم 1= از روز جمعه شروع کرده روزی سه بار یس بخواند تا روز پنج شنبه و هر روز بعد از آنها دعای یامن تحل به عقد المکاره را بخواند و به جهت دشمن سه شنبه شروع کند وجهت عزت یک شنبه و جهت معیشت پنج شنبه
شب نیمه شعبان سه بار یس را بخواند مرتبه اول طول عمر و بار دوم عافیت از بلا و بار سوم توفیق انجام وظیفه و هر بار بعد از آن یامن تحل را بخواند
 
ختم 2= در یک مجلس 21 بار یس بخواند ودر خاتمه دعایی که در با لا ذکر شد
 
ختم3=  روز جمعه صد صلوات
سرمايه گذاری در بازار بورس
سرمايه گذاری در بازار بورس و سرمايه، بدون داشتن فکر منسجم و برنامه ریزی شده امکان پذیر نیست. مشاوره سرمايه گذاری مالی می تواند شما را در روند سرمايه گذاری های خویش یاری کند. در صورتی که بدون هیچ گونه پشتوانه و مشاوره سرمايه گذاری بخواهید وارد بازار مالی سرمايه شوید، نه تنها هیچ چیزی عاید شما نخواهد شد؛ بلکه گرفتار ضرر و زیان های هنگفتی خواهید شد که بسیار جبران ناپذیر خواهد بود.
در همین راستا پیشنهاد ما به شما مشاو
بسمه تعالی
کارگزاری رسمی تامین و پرداخت سرمايه مشاوره وام بانکی 
تامین سرمايه پرداخت سرمايه وام بانکی
✔ تلفن های تماس : ۹صبح لغایت۱۷۰۲۱۸۸۶۷۹۰۰۷ ۰۲۱۸۸۶۷۹۰۰۸۰۲۱۸۸۶۷۹۰۰۹ 
‎ وام ٥٠ میلیونی فوری و ۷۰ میلیونی  وام ١٠٠ میلیونی فوری ٢٠٠ و۳۰۰ میلیون ✔ سرمايه نقدی
✔ بدون سند بدون سپرده گذاری ‎فوری با ضامن کارمند و بازنشسته
✔ وام خودرو وام کالا وام خود اشتغالیمشاوران شرکت سرمايه گذاری پارس$مهرگان$
میدان ونک _بلوار آفریقا _ تاسیس ۱۳۸۰تلفن ۹صب
تلیسهدامداری تلیسه نمونه اعلام کرد هیچ برنامه ایی برای افزایش سرمايه از
تجدید ارزیابی دارایی ها ندارد .
داروسازی امین
داروسازی امین افزایش سرمايه 63 درصد از سود انباشته دارد.
بیمه اتکایی امین
هیات مدیره بیمه اتکایی امین پیشنهاد افزایش سرمايه 10 درصدی از سود
انباشته و سایر اندوخته ها داد تا در صورت تصویب ، سرمايه اسمی را از 300
به 330 میلیارد تومان برساند .این اقدام با هدف شرایط خاص اقتصادی کشور و نیاز بیمه گران اتکایی به
سرمايه بیشتر جهت نگه
 
اقامت دائم کانادا از طریق سرمايه گذاری
کانادا با تصویب و اجرای طرح‎های مهاجرتی گوناگون، بستری مناسب برای ورود متقاضیان مهاجرت به این کشور فراهم نموده است. سرمايه ‎گذاری در کانادا یکی از برنامه‎های مهاجرتی پرطرفدار است که سالانه هزاران مهاجر را به این کشور جذب می‎نماید. مهاجرت به کانادا از طریق سرمايه ‎گذاری به منظور توسعه اشتغال ‎زایی در بازارهای کانادا با جذب متقاضیانی صورت می‎گیرد که علاوه بر سرمايه قابل توجه، دارای تجربه‎ی تجا
 
اقامت دائم کانادا از طریق سرمايه گذاری
کانادا با تصویب و اجرای طرح‎های مهاجرتی گوناگون، بستری مناسب برای ورود متقاضیان مهاجرت به این کشور فراهم نموده است. سرمايه‎گذاری در کانادا یکی از برنامه‎های مهاجرتی پرطرفدار است که سالانه هزاران مهاجر را به این کشور جذب می‎نماید. مهاجرت به کانادا از طریق سرمايه‎گذاری به منظور توسعه اشتغال‎زایی در بازارهای کانادا با جذب متقاضیانی صورت می‎گیرد که علاوه بر سرمايه قابل توجه، دارای تجربه‎ی تجار
زودتر از آنچه که فکرش را بکنیم
قیامت مشخص خواهد کرد
عزاداران واقعی مصیبات حضرات آل‌الله علیهم صلوات‌الله
چه کسانی بوده‌اند
فعلا که شیطان -انسان‌شناس- چه هنرمندانه توانسته است
این مایه‌ی وحدت را تبدیل به ابزار افتراق -ما شیطان‌نشناس‌ها- کند.
صدق الله العلی العظیم:
إنه لکم عدو مبين»
هرمزشرکت فولاد هرمزگان جنوب برای اتخاذ تصمیم درخصوص تنفیذ معاملات ماده
129 دوره مالی منتهی به اسفند گذشته و تصمیم گیری در خصوص افزایش سرمايه به
دو مجمع عادی بطور فوق العاده و فوق العاده می رود."هرمز" با اخذ مجوز افزایش سرمايه 67 درصدی از محل سود انباشته، می تواند
سرمايه فعلی را از 1.5 به بیش از 2.5 هزار میلیارد تومان برساند و قادر به
اصلاح ساختار مالی شود.
غگل
شرکت گلوکوزان مهر سال جاری درخواست افزایش سرمايه 3023 درصدی داده بود
اما نتوانست مجوز س
منظور از بیمه عمر و سرمايه گذاری داشتن پوشش‌های بیمه‌ای به همراه سرمايه گذاری است که فرد می‌تواند با پرداخت حق بیمه داشته باشد. بیمه عمر انفرادی کارآفرین یکی از طرح‌های پرطرفدار بیمه عمر است که هم از جنبه سرمايه گذاری دارد و هم از لحاظ بیمه‌ای پوشش‌های ارزنده‌ای را برای بیمه شده فراهم می‌کند.
 
سیگنال کسب و کارهای نوپا و جدید برای شروع به کار و تامین هزینه فعالیت‌های خود نمی‌توانند از تسهیلات بانک‌ها و نهادهای مالی استفاده کنند چون هنوز به اندازه کافی اعتبار و سرمايه ندارند و برای پیشبرد فعالیت های خود نیاز به سرمايه دارند. صندوق‌ جسورانه نوعی صندوق سرمايه گذاری است که  درباره کسب و کارهای جدید و نوپا تحقیق می کند و بعد از ارزیابی شرایط و موقعیت این کسب و کارها، سرمايه مورد نیاز کسب و کارها و یا استارت‌آپ ها را در اختیارشان قرا
کمپانی xsinergia که در ماه May در شهر مالاگا اسپانیا ثبت شده است که با استفاده از ربات ترید اقدام به جذب سرمايه گذار میکندشماره ثبت شرکتES_B93607414این شرکت جزو شرکت های سرمايه گذاری ارز دیجیتال محسوب میشود که با استفاده از ربات ترید در صرافی های معتبر خرید و فروش انجام میدهد فعالیتی که جدیداً با رونمایی از این ربات توسط این شرکت ها انجام میشود.و به جذب سرمايه مشغول میشوند.اما موضوعی که برای ما اهمیت دارد این است که در واقع مدت کمی است که سایت این شرکت
عنوان کتاب : دُخان و رسول مبين
زیر نوشت : آشکار شدن نشانه ماه جمادی‌الأول در آسمان و زمین
موضوع : علائم ظهور، نشانه‌های آفاقی ظهور رسول امام مهدی (ع)
گردآوری و تنظیم: صادق شکاری
زبان : فارسی + متن عربی روایات
تعداد صفحات : 54
فرمت : pdf + word
سایز : A4 ، B Mitra 15 ، 2.25 MB ، رنگی
تاریخ نوشتار : ذی القعده 1439 ه.ق
شرح مختصر : 
ادامه مطلب
وثوقشرکت سرمايه گذاری وثوق امین از برنامه افزایش سرمايه 50 درصدی خبر داد."وثوق" در نظر دارد سرمايه فعلی را از 120 به 180 میلیارد ریال برساند. تامین مالی این شرکت از محل سود انباشته به منظور اصلاح ساختار مالی اعمال خواهد شد.
سمگا
سرمايه گذاری میراث فرهنگی و گردشگری ایران از برنامه افزایش سرمايه 100 درصدی خبر داد."سمگا" در نظر دارد سرمايه فعلی را از 3000 به 6000 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت درصورت موافقت سازمان بورس از محل مطالبات حال شده س
آموزش کامل بورس
اینجا شما یاد می‌گیرید چطور بهتر سرمايه‌گذاری کنید، چطور درست و به‌موقع تصمیم بگیرید و در نهایت چطور درآمد بیشتری از بورس کسب کنید. در مرکز آموزش مفید سبقت آزاد است! همین امروز شروع کنید.
چه چیز هایی در گام اول اموزش بورس بخوانیم :
میخواهم در بورس سرمايه گذاری کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم؟!چطور نزدیکترین کارگزاری بورس را به خود پیدا کنیم؟آیا بورس قمار است ؟ حکم شرعی بورس چیست ؟ (+ویدئو)سود و درآمد سرمايه گذاری در بورس چق
سرمايه گذاری در پرتغال
یکی از بهترین روش ها برای دریافت اقامت پرتغال، روش سرمايه گذاری در پرتغال است. افرادی که به میزان مشخصی اقدام به سرمايه گذاری در پرتغال بکنند می توانند اقامت طلایی یا گلدن ویزا پرتغال را دریافت کنند.
پرتغال در سال 2019 رشد سرمايه گذاری زیادی را تجربه کرد و برنامه اعطا اقامت طلایی پرتغال در ازا سرمايه گذاری در پرتغال باعث افزایش انگیزه برای سرمايه گذاری در این کشور شده است. اقتصاد پرتغال یک اقتصاد متنوع و بسیار شکوفا
آموزش کامل بورس
اینجا شما یاد می‌گیرید چطور بهتر سرمايه‌گذاری کنید، چطور درست و به‌موقع تصمیم بگیرید و در نهایت چطور درآمد بیشتری از بورس کسب کنید. در مرکز آموزش مفید سبقت آزاد است! همین امروز شروع کنید.
چه چیز هایی در گام اول اموزش بورس بخوانیم :
میخواهم در بورس سرمايه گذاری کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم؟!چطور نزدیکترین کارگزاری بورس را به خود پیدا کنیم؟آیا بورس قمار است ؟ حکم شرعی بورس چیست ؟ (+ویدئو)سود و درآمد سرمايه گذاری در بورس چق
یکی از دوستانم سهام یک شرکت را خرید و در مدت 3 ماه پول او دوبرابر شد، آیا من هم می‌توانم چنین بازدهی و سود خوبی از سرمايه‌گذاری در بورس کسب کنم؟آیا می‌توانم ماهیانه یک مبلغ ثابت از بورس درآمد داشته باشم؟
 
اینها سوالاتی هستند که به احتمال قوی در ذهن شماست و سعی می‌کنیم در این مطلب به آنها پاسخ دهیم.
همانطور که احتمال ضرر و زیان سنگین در بورس وجود دارد، کسب سود عالی نیز در بورس امکان‌پذیر است.
خرید سهام در بورس یک سرمايه‌گذاری است و ویژگی سر
اینکه آیا کسی مجاز است در قرون‌وسطی از نظام سرمايه‌داری سخن گوید ، بستگی به چگونگی تعریفش از سرمايه‌داری دارد . اگر درک شما از اقتصاد سرمايه‌داری سست شدن پیوندهای صنفی ، خروج تدریجی تولید از محدودیت‌ها و نیز امنیت صنفی باشد ، به عبارت دیگر ، اگر منظورتان از سرمايه‌داری به سادگی عبارت از اداره و انجام کسب و کار بحساب خود طرف باشد که انگیزه‌اش روح رقابت و سود است ، در اینصورت بی‌شک قرون‌وسطای میانه را دوره‌ی سرمايه‌داری بشمار خواهید آ
 
آموزش بورس را می توان اولین قدم ورود به بورس و بازار سرمايه دانست که می تواند تضمینی برای موفقیت در سرمايه گذاری بورسی شما باشد. آموزش بورس به زبان ساده شامل یادگیری مفاهیم بورسی، آموزش گام به گام سرمايه گذاری در بورس، آشنایی با تحلیل تکنیکال، درک مفاهیم تحلیلبنیادی  و کسب دانش کافی در این حوزه است. حضور در کلاس های آموزشی در تهران و سایر شهرها، استفاده از فیلم های آموزشی رایگان، بسته های آموزشی آنلاین، مقالات و کتاب های بورسی مرجع از جم
فواید بورس برای سرمايه گذاران
در این مطلب به مزایای سرمايه گذاری سرمايه گذاران در بورس پرداخته می شود.
 
   1.   درآمدمهمترین هدف هر فرد از سرمايه گذاری کسب درآمد است. سرمايه گذاری در بورس میتواند از دو راه این خواسته را محقق سازد. نخست از طریق پرداخت سود ناشی از فعالیت کارخانه ها و شرکتها؛ بدین ترتیب که، کارخانه ها یا شرکتهایی که سهامشان در بورس عرضه شده است بخشی از سودی را که از فروش کالاها و خدماتشان حاصل میشود بین سهامداران تقسیم میکنند.
فملی
شرکت ملی مس مجوز افزایش
سرمايه 30 درصدی را از محل جذاب سود انباشته دریافت کرد."فملی" می تواند درصورت تصویب سهامداران،
سرمايه فعلی را از 7.8 به 10.1 هزار میلیارد تومان برساند. تامین مالی این
شرکت بورسی از محل سود انباشته اعمال می شود تا قادر به تامین بخشی از
منابع مورد نیاز جهت تکمیل طرح های توسعه ای شود.

وثوقسرمايه گذاری وثوق امین که درخواست افزایش سرمايه 50 درصدی داده
بود توانست موافقت سازمان بورس را برای تامین مالی 48 درصدی اخذ و سرمايه
کرازی
 شیشه دارویی رازی مجوز افزیش
سرمايه 41 درصدی را از سازمان بورس گرفت.شیشه دارویی رازی با هدف اصلاح ساختار مالی و تامین سرمايه در گردش، سرمايه فعلی را از
85 به 120 میلیارد تومان می رساند. تامین مالی "کرازی" از محل سود انباشته
اعمال می شود.
غالبر
لبنیات کالبر پیشنهاد افزایش سرمايه 80 درصدی از مبلغ 350,000,000,000 ریال به مبلغ 630,000,000,000 ریال از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی ،سود انباشته به منظور اجرای طرح های توسعه و تامین سرمايه در گردش
بیمه عمر پاسارگاد بیمه عمر پاسارگاد - بیمه عمر و سرمايه گذاری پاسارگاد بیمه عمر پاسارگاد یا به عبارت دیگر بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد ، جدید ترین نسل از بیمه زندگی است که بهترین شرایط بیمه عمر، مزایای بیمه عمر و پوشش های بیمه عمر به همراه پرداخت سود بیمه عمر در آینده را ارائه می کند. بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد به عنوان بیمه عمر و سرمايه گذاری ( نوعی بیمه مختلط ) و یا مختصرا بیمه عمر پاسارگاد نیز شناخته می شود. دو نوع پوشش اصلی بیمه عمر پا
چطور در بورس سرمايه گذاری کنیم؟
باشگاه خبرنگاران جوان قصد دارد تا شما را با بورس و نحوه سرمايه گذاری در آن آشنا کند و هر روز شما را به سفری در این حوزه برده و موضوعات جدیدی پیرامون این سرمايه گذاری مطرح کند.
به گزارش خبرنگار بورس،بانک و بیمه  گروه اقتصادی باشگاه خبرنگاران جوان،در جامعه ما راه‌های بسیاری برای جمع آوری پول،
افزایش آن و سرمايه گذاری وجود دارد که یکی از آن‌ها بورس و سرمايه گذاری در آن است، اما از آنجایی که یک سری از افراد
اطل
چطور می توان وارد بورس شد و سود کرد؟!
نخستین گام برای سرمايه‌گذاری در بورس و خریدوفروش سهام چیست؟
سرمايه‌گذاری در بورس، فقط مختص افراد ریسک‌پذیر و یا حرفه ای نیست و افرادی که تخصص کافی در مسائل مرتبط با سرمايه‌گذاری ندارند هم می‌توانند از طریق خرید اوراق مشارکت، اوراق اجاره، سرمايه‌گذاری در صندوق‌های سرمايه‌گذاری ، استفاده از خدمات شرکت‌های مشاور سرمايه‌گذاری، استفاده از خدمات سبد گردانی و … در بورس سرمايه‌گذاری کنند. 
اگر از ما
سرمايه گذار انجل کیست ؟
یک سرمايه گذار انجل Angel Investor ( یا سروش سرمايه گذار )  فردی است که در یک کسب و کار پر خطر جدید یا کوچک سرمايه گذاری می‌کند، برای یک استارت آپ یا توسعه آن سرمايه فراهم می کند. سرمايه گذاران انجل عموما افرادی هستند که مقداری پول نقد اضافی در اختیار دارند و به دنبال نرخ بالاتری از بادهی نسبت به آنچه در سرمايه گذاری های سنتی به دست می آید هستند. یک سرمايه گذار انجل عموما به دنبال سودی 25 درصد یا بیشتر است.
 
یک سرمايه گذاری ان
پایان نامه چالش های حقوقی ناشی از سرمايه گذاری خارجی در بازار بورس و راه حل های آن
نوع فایل: Word و (قابل ویرایش) تعداد صفحات : 130 صفحه چکیده وضعیت حقوقی سرمايه گذاری خارجی در بازار سرمايه ایران مراحل مختلفی را پشت سر گذاشته است. مقررات محدود کننده و سخت گیرانه تا قوانینی که برای سرمايه‌گذاران خارجی مطلوبیت افزون تری داشتند و در نهایت بذل توجه خاص و تخصصی به فرایند سرمايه‌گذاری

 
دانلود کتاب رسم فنی ونقشه های صنعتی
 
 
 
 
دانلودفایل
 
 
 
 
 ونقشه های صنعتی ۱ - همیار دانشجوhttps://hdaneshjoo.com › product › دانلود-حل-المسائل-ر.Translate this page۵حل المسائل رسم فنی ونقشه های صنعتی ۱ مهندس متقی پور شامل فصل های ۷،۵،۴،۳،۲میباشد.ویرایش ۹۱ است. قابل استفاده برای ویرایش های ۹۰ ،۹۱ ، ۹۲ و…میباشد.کتاب رسم فنی و نقشه کشی | مهندس | هر آنچه یک دانشجوی مهندسی .www.mohandes.org › کتاب-رسم-فنی-و-نقشه-کشیTranslate this pageFeb 15, 2014 - دانلود کتاب رسم فنی و نقشه کشی،شامل
افزایش سرمايه یکی از روش های تامین مالی شرکتهاست.شرکتها برای اینکه بتوانند فعالیت های خود را توسعه دهند و قدرت رقابت خود را حفظ و یا افزایش دهند اقدام به افزایش سرمايه می کنند.در برخی از مواقع نیز این کار به منظور اصلاح و بهبود ساختار مالی شرکت صورت می گیرد. این تامین منابع مالی جدید می تواند به شکل های مختلفی صورت پذیرد. هنگامی که یک شرکت در بازار بورس بخواهد سرمايه خود را افزایش دهد باید تعدادی سهام جدید منتشر کند و به سهامداران بفروشد تا
گام های سرمايه گذاری در بورس 
 
به دنیای بورس خوش آمدید، برای سرمايه گذاری در بورس، باید گام های زیر را طی کنید:
گام اول: مطالعه، م و توجه به اصول سرمايه گذاری در بورس 
 
گام اول برای سرمايه گذاری در بورس، مطالعه و شناخت کافی درباره این بازار، م با افراد حرفه ای و تعیین هدف از سرمايه گذاری در بورس است. توصیه می کنیم به اصول زیر توجه داشته باشید:
1- با نگاه بلندمدت سرمايه گذاری کنیـد. 2- توجه داشته باشید که ذات بورس با نوسان همراه است، بن
پاورپوینت سرمايه اجتماعی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 38حجم فایل: 1212 کیلوبایت قیمت: 12000 تومان
توضیحات:پاورپوینت با موضوع سرمايه اجتماعی، در قالب ppt و در 38 اسلاید، قابل ویرایش.بخشی از متن پاورپوینت:سرمايه اجتماعی: مفهومی جامعه‌شناسی است که در تجارت، اقتصاد، علوم انسانی و بهداشت عمومی جهت اشاره به ارتباطات درون و مابین گروهی از آن استفاده می شود.به عنوان نوعی (علاج همه مشکلات) جامعه مدرن تلقی شده است.ایده اصلی این است
جوهره وجودی -ملت عشق
 
هر انسانی به کتابی مبين می‌ماند در جوهره‌اش؛ منتظر خوانده شدن.
هر کدام از ما در اصل کتابی هستیم که راه می‌رود و نفس می‌کشد. کافی است جوهره‌مان را بشناسیم.
باشی یا باکره؛ افتاده باشی یا عاصی، فرقی نمی‌کند؛ آرزوی یافتن خدا در قلب همه ما، در اعماق وجودمان پنهان است.
از لحظه‌ای که به دنیا می‌آییم، گوهر عشق را درونمان حمل می‌کنیم.
 
 
http://nillak.com/?p=12814
کفپارس
افزایش سرمايه ۲۲۰۸ درصدی کفپارس مورد تایید حسابرس قرار گرفت.
تایرا
مجوز افزایش سرمايه 78%  تایرا از محل مطالبات حال شده سهامداران و آورده نقدی صادر شد .این افزایش سرمايه مشارکت در افزایش سرمايه شرکتهای سرمايه‌پذیر و اصلاح ساختار مالی 
کانال خبر صبحگاهی khabaresobgahi@ 
سیگنال خرید نوسانی فردا را با بازدهی 15 تا 20 درصدی در گروه vip از دست ندهید ما هر روز سعی میکنیم یک سهم نوسانی و یک سهم میان مدتی معرفی کنیم
برای عضویت در گروه ویژه با شماره 09351
اجاره املاک صنعتی در غرب تهرانخرید ملک تجاری در تهران بدون تردید با قیمتی بسیار بالاتر از ملک مسی انجام می شود.سرمايه‌گذاری در ملک و املاک مخصوصاً املاک تجاری همواره سودمند است.متقاضیان اجاره این گونه املاک نیز همیشه در بازار به دنبال ملکی مناسب هستند.
شاید بهترین گزینه سرمايه‌گذاری بلند مدت ، روی خرید املاک تجاری در تهران باشد. این نوع سرمايه‌گذاری می‌تواند دو امتیاز بزرگ برای صاحبان سرمايه داشته باشد؛اول اینکه هرگز برای رسیدن ف
بهترین راه سرمايه گذاری در ایران چیست ؟ به همراه بررسی بازارهای مختلف
در این مقاله میخوام به زبان ساده شما رو با روش های مختلف سرمايه گذاری در ایران آشنا کنمشاید برای شما هم بارها و بارها این سوال پیش اومده باشه که آیا میشه یک راه مطمئن و پربازده را برای سرمايه گذاری در ایران پیدا کرد؟ آیا اصلا یک چنین راهی وجود داره؟
ادامه مطلب
 
۱ - اگر افزایش مستمر قیمت سهام شرکتی در حد مجاز حجم مبنا مثلاً روزانه سه درصد دلایل اقتصادی و مالی مطمئنی نداشته باشد، ریسک خرید این اوراق بالا خواهد بود؛ زیرا ممکن است جوسازی‌ها، شایعات و اقدامات برنامه‌ریزی شده گروهی از سهامداران و سرمايه‌گذاران عمده به‌قصد فروش سهام بعد از افزایش‌های کاذب دلیل افزایش‌های اخیر سهام باشد.
۲- استفاده از اهرم مالی و استقراض برای خرید سهام درجه ریسک سرمايه‌گذار را افزایش می‌دهد؛ بنابراین سرمايه‌گذا
در سال ۹۸ کجا سرمايه گذاری کنم؟  

شروع سال جدید توأم با تصمیمات جدید است. حتماً شما هم تصمیماتی برای سال ۹۸ دارید. سرمايه گذاری از مهم‌ترین مواردی است که باید در برنامه امسال خود بگنجانید. اما اگر نمی‌دانید برای سرمايه گذاری در سال ۹۸ کجا را انتخاب کنید بهتر است این مقاله را بخوانید.

بسیاری از کارشناسان اقتصادی سال 98 را سالی مهم و حساس برای اقتصاد کشور دانسته‌اند و همین موضوع مؤید اهمیت موضوع سرمايه گذاری است.
ادامه مطلب
عرضه اولیه"وآوا"
چهارشنبه اول آبان ، 25 درصد از سهام سرمايه گذاری آوای نوین شامل 150 میلیون سهم با
محدوده قیمتی 210 تا 216 تومانی هر سهم و سهمیه 250 سهمی هر فرد حقیقی و
حقوقی در بازار دوم فرابورس عرضه اولیه میشود .
قشهد
شرکت شهد ایران از برنامه افزایش سرمايه 75 درصدی خبر داد."قشهد" در نظر دارد سرمايه فعلی را از 40 به 70 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از دو محل سود انباشته و مازاد
تجدید ارزیابی دارایی ها اعمال خواهد شد تا قادر به اصلاح س
غگل
شرکت گلوکوزان در حالی درخواست افزایش سرمايه 3023 درصدی از محل مازاد
تجدید ارزیابی دارایی ها داده بود که سازمان بوررس با 2953 درصد موافقت کرد
تا سرمايه این شرکت از 20 به بیش از 590 میلیارد تومان برسد و زمینه اصلاح
ساختار مالی فراهم شود.غنوش
شرکت نوش مازندران مجوز افزایش سرمايه 600 درصدی را از سازمان بورس گرفت.شرکت نوش مازندران می تواند سرمايه اسمی را از 5 به 35 میلیارد تومان
برساند. تامین مالی این شرکت از دو محل سود انباشته و مازاد تجدید
ارزیاب
اینکه دوستت دارم سرمايه ی تو هست.
هربار که می بخشمت دارم از دوست داشتنت بهای خطات رو می پردازم.
حواست هست داره از سرمايه ت کم میشه؟ 
چقدر خسته ام. انگار نه انگار شروع مسیر هست.
راستی این همه بی رحمی و بی انصافی حالت رو خوب میکنه؟
 
 
نگاهی گذرا به ولادت،القاب و نسب پیامبر(ص)
نام؛ محمد بن عبد الله،کنیه ابوالقاسم و ابوابراهیم،القاب؛رسول اللّه، نبی اللّه، مصطفی، محمود، امین، امّی، خاتم، مزّمل، مدّثر، نذیر، بشیر، مبين، کریم، نور، رحمت، نعمت، شاهد، مبشّر، منذر، مذکّر، یس، طه و… آنحضرت آخرین پیامبر الهی، بنیان گذار حکومت اسلامی و نخستین معصوم در دین مبين اسلام است.تاریخ ولادت رسول خدا(ص) روز جمعه، هفدهم ربیع الاول عام الفیل برابر با سال 570 میلادی (به روایت شیعه). بیشتر
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
این طرح بیمه عمر پاسارگاد در واقع به صورت ترکیبی از بیمه‌نامه‌های عمر به شرط فوت و بیمه عمر شرط حیات می‌باشد. در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‎های بیمه عمر از جمله داشتن پوشش فوت، سرمايه‌گذاری نیز برای فرد شکل می‌گیرد. در واقع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از نمونه‌های بیمه های عمر یا Universal Life می‌باشد. از آن جایی که بیمه عمر پاسارگاد با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک سرم
بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد
این طرح بیمه عمر پاسارگاد در واقع به صورت ترکیبی از بیمه‌نامه‌های عمر به شرط فوت و بیمه عمر شرط حیات می‌باشد. در بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد در کنار پوشش‎های بیمه عمر از جمله داشتن پوشش فوت، سرمايه‌گذاری نیز برای فرد شکل می‌گیرد. در واقع بیمه عمر و تامین آتیه پاسارگاد یکی از نمونه‌های بیمه های عمر یا Universal Life می‌باشد. از آن جایی که بیمه عمر پاسارگاد با رسیدن به سود دهی در طول مدت بیمه‌نامه و تشکیل یک سرم
خوشا بانگ قرآن و آهنگ آن ، که جان و روان را کند شادمانسراسر همه حکم پروردگار ، از او زنده راه و ره روزگاربود نور ما در جهان نور دین ، بود افتخار از کتاب مبيناگر درس ما درس قرآن بود ، دل ما پر از نور ایمان بودهر آن کس ندارد ز قرآن خبر ، نهال وجودش ندارد ثمرسپهر کهن طاق ایوان ماست ، همه سربلندی ز قرآن ماستعلوم صنایع ز او زنده شد ، از او عصر دانش برازنده شدعلی ای درخشان کتاب خدای ، تویی کیمیا و تویی رهنماخواننده سرود: قاری ضیاءالرحمن صحت
تفاوت معامله‌گری و سرمايه‌گذاری
ما معتقدیم معامله‌گری (تریدینگ) و سرمايه‌گذاری با هم تفاوت دارند. سرمايه‌گذار کسی است که یک دارایی را با هدف نگهداری چندماهه یا چندساله خریداری می‌کند و هدفش کسب سود از طریق نوسانات کوتاه‌مدت نیست.
بیشتر بخوانید: آموزش اصول سرمايه گذاری (اینفوگرافیک)
در حالیکه هدف معامله‌گر، کسب سود از نوسانات ریز و درشت سهم در بازه‌های کوتاه‌مدتی مانند روزانه و چندساعت است.
به دلیل غیرقابل پیش‌بینی بودن بازارها در
املاک صنعتی تهرانبا توجه به رکود بازار املاک و مستغلات و املاک صنعتی تهران  در چند سال گذشته، به نظر می‌رسید سرمايه‌گذاری در این بخش کار درستی نباشد اما با توجه به این رکود نیز بوده‌اند افرادی که با سرمايه‌گذاری در املاک سودهای کلانی کرده‌اند. این اتفاق تنها حاصل سرمايه‌گذاری صحیح، در زمان مناسب و موقعیت مناسب است.
سرمايه‌گذاری در املاک صنعتی تهران یک سرمايه‌گذاری بلند مدت است و نیاز به صبر و حوصله دارد. همچنین باید بدانید اگر برای خ
صندوق های بازنشستگی،سایر نهادهای مالی خصوصی
صندوق های بازنشستگی،سایر نهادهای مالی خصوصی . مدیریت دارایی و بدهی در صندوق های بازنشستگی با رویکرد سیستمی در محیط فازی. نویسنده: مروری بر روش های برآورد بهای تمام شده پروژه های خدمات مهندسی به منظور قیمت گذاری مناقصه ای بازار سهام.
 
ثبات مالی اقتصاد ایران در های بازنشستگی گذاری صندوق
های مالی. و سرمايه. گذاری از بازار سهام و مستغالت گرفته تا شرکت. های بیمه و بانک  صندوق. های بازن
بهترین کتاب آموزش بورس
 
دانلود فایل
 
 
 
 
 
 
10 کتاب برای افزایش‌ دانش سرمايه‌گذاری در بورس - بورسینسhttps://www.bourseiness.com › investing-booksبرای جلوگیری از اشتباهات رایج در سرمايه گذاری در بورس، یکی از بهترین‌ راه‌ها خواندن کتاب است. این 8 کتاب برای آموزش سرمايه‌ گذاری در بورس را بخوانید.معرفی کتاب‌های بورسی و معامله‌گری سهام - بورسینسhttps://www.bourseiness.com › catery › معرفی-کتابکتاب های بورسی برای موفقیت و افزایش سودآوری در سرمايه گذاری، بورس و سهام که بر
✅سود خالص پس از کسر مالیات در مدیریت کسب و کار
♦️شرکتی موفق است که با سود خالص در 5 سال، سرمايه گذاری را برگرداند.
♦️اگر در این بازه نتواند سرمايه را برگرداند، شرکت مزیت رقابتی ندارد.
♦️اگر  نسبت سود خالص پس از کسر مالیات به ارزش بازار شرکت یا حقوق صاحبان سهام کمتر از 20 درصد باشد، شرکت مشکل دارد.
♦️در بعضی از شرکت ها که مدت زمان بازگشت سرمايه 30 سال است باید استراتژی خروج از بازار داشته باشد.
Competitive Advantage
مزیت رقابتی
 
به میان دل خیال مه دلگشا درآمد
چو نه راه بود و نی در عجب از کجا درآمد
بت و بت پرست و مؤمن همه در سجود رفتند
چو بدان جمال و خوبی بت خوش لقا درآمد
دل آهنم چو آتش چه خواست در منارش
نه که آینه شود خوش چو در او صفا درآمد
به چه نوع شکر گویم که شکرستان شکرم
ز در جفا برون شد ز در وفا درآمد
همه جورها وفا شد همه تیرگی صفا شد
صفت بشر فنا شد صفت خدا درآمد
همه نقش‌ها برون شد همه بحر آبگون شد
همه کبریا برون شد همه کبریا درآمد
همه خانه‌ها که آمد در آن به سوی دریا
چ
خرید و فروش املاک صنعتییکی از راه های سرمايه‌گذاری در ایران که همیشه طرفدار زیادی داشته است و بخش زیادی از سرمايه‌های افراد به آن سمت  سرازیر می‌گردد، املاک است. طی چهار دهه‌ی گذشته، بخش املاک و مستغلات و خرید و فروش املاک صنعتی همواره یکی از مهم‌ترین بخش‌های اقتصاد ایران بوده است و نقش عمده‌ای در تولید ناخالص داخلی، اشتغال و سرمايه‌گذاری داشته و به عنوان محرک بسیاری از فعالیت‌های اقتصادی عمل کرده است.  مقایسه عملکرد املاک با سایر ف
کفراشرکت فرآورده های نسوز ایران از پیشنهاد هیات مدیره مبنی بر افزایش
سرمايه 115 درصدی خبر داد."کفرا" در نظر دارد سرمايه فعلی را از 37.2 به 80 میلیارد
تومان برساند. تامین مالی این شرکت بورسی از دو محل مطالبات سهامداران و
آورده نقدی و سود انباشته اعمال خواهد شد تا صرف اجرای طرح توسعه فرآوری
مواد اولیه جمبزه ( علی آباد ) مشتمل بر توجیه وم افزایش سرمايه شود.
کهرام
مدیر عامل شرکت کاشی تکسرام اعلام کرد: هیات مدیره با
پیشنهاد افزایش سرمايه از محل تج
طرفداران استراژی سرمايه گذاری مع معتقدند بازار سرمايه به اطلاعات و خبرهای جدید، بیش از اندازه واکنش نشان می‌دهد یا به عبارت دیگر واکنش‌ها بر اثر هیجانات زودگذر است.
 
دو جمله متناقض در بازار بورس را زیاد می‌شنوید، یک گروه طرفدار جمله روند دوست شماست” هستند و گروهی عبارت ” زمانی که همه درحال فروش هستند شما بخرید و هر زمان همه در حال خرید هستند، شما بفروشید” را سرلوحه خرید و فروش سهام خویش قرار می‌دهند.
سهامی که درحال رشد هست بهتر اس
⭐⭐⭐⭐⭐
ویژگی های محصول:
قطع: رقعی
نوع جلد: شومیز
خرید با تخفیف ویژه کتاب امپراتوری سرمايه اثر الن میک سینزوود
دسته بندی محصول :
#کتاب_لوازم_تحریر_و_هنر
برای خرید با تخفیف ویژه کتاب امپراتوری سرمايه اثر الن میک سینزوود یا دیدن جزئیات بیشتر بر روی لینک زیر یا بر روی عنوان محصول کلیک کنید.کتاب امپراتوری سرمايه اثر الن میک سینزوود
[عکس 320×320]
دیدن توضیحات و خرید با تخفیف ویژهمشاهده مطلب در کانال
برای پول های کنار گذاشته شده مان سپرده گذاری در بانک ها تصمیمی امن و آسوده به شمار می آید. بیشتر مردم ترجیح می دهند سرمايه شان را به بانک های مختلف بسپارند و از سود منظم و بی دردسر آن بهره ببرند. اما آیا فقط بانک ها هستند که سود بدون ریسک و معقولی را به سرمايه گذاران پیشنهاد می دهند؟
 در این گزارش به بررسی و مقایسه سود سپرده های بانکی با صندوق های سرمايه گذاری با درآمد ثابت می پردازیم.
صندوق های سرمايه گذاری نهادی قانونی و تحت نظارت سازمان بور
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مدیرعامل کارگزاری بورس بیمه ایران با تاکید بر اینکه بازار سرمايه کشور پتانسیل بالایی برای رشد دارد، گفت: قیمت سهام شرکت های حاضر در بازار سرمايه متناسب با افزایش قیمت دلار و تورم سال گذشته و همچنین تورم پیش‌‎بینی‌شده برای سال 98 ، رشد نکرده و بورس همچنان ظرفیت بازدهی بالایی دارد.

متن کامل خبر: بازار سرمايه همچنان در مسیر رشد
آموزش بورس را می توان اولین قدم ورود به بورس و بازار سرمايه دانست که می تواند تضمینی برای موفقیت در سرمايه گذاری بورسی شما باشد. آموزش بورس به زبان ساده شامل یادگیری مفاهیم بورسی، آموزش گام به گام سرمايه گذاری در بورس، آشنایی با تحلیل تکنیکال، درک مفاهیم تحلیلبنیادی  و کسب دانش کافی در این حوزه است. حضور در کلاس های آموزشی در تهران و سایر شهرها، استفاده از فیلم های آموزشی رایگان، بسته های آموزشی آنلاین، مقالات و کتاب های بورسی مرجع از جمل
آموزش بورس را می توان اولین قدم ورود به بورس و بازار سرمايه دانست که می تواند تضمینی برای موفقیت در سرمايه گذاری بورسی شما باشد. آموزش بورس به زبان ساده شامل یادگیری مفاهیم بورسی، آموزش گام به گام سرمايه گذاری در بورس، آشنایی با تحلیل تکنیکال، درک مفاهیم تحلیلبنیادی  و کسب دانش کافی در این حوزه است. حضور در کلاس های آموزشی در تهران و سایر شهرها، استفاده از فیلم های آموزشی رایگان، بسته های آموزشی آنلاین، مقالات و کتاب های بورسی مرجع از جمل
سلام دوستان
مدتی پیش آقای محمد طلوعی پکیجی بنام میلونر بیکار انتشار داد که در آن پکیج سایتهایی را معرفی کرده بود که متقاضیان میتوانستند با سرمايه گذاری در آن سایتها سودهای زیادی بصورت دلاری کسب کنند. منتها به علت تخلف یکی از سایتها ، آقای طلوعی دو روز بعد از انتشار پکیج اعلام کرد که کسی در این سایتها سرمايه گذاری نکند و هزینه پکیج را به همه افرادی که آن پکیج را خریده بودند برگشت داد.
اما واقعیت ماجرا در مورد اینگونه سایتهای سرمايه گذاری چیس
در بورس و سرمايه‌گذاری در سهام، اگر شخصی این اصطلاحات و مفاهیم بورس را فرا نگیرد ممکن است در سرمايه‌گذاری خود دچار اشتباه شود و یک سرمايه‌گذار حرفه‌ای هرگز خود را در معرض اشتباه قرار نمی‌دهد.
 
برای شروع کار در هر زمینه‌ای نیاز به یادگیری یک سری مفاهیم و اصطلاحات اولیه و پایه‌ای وجود دارد.
۱- شاخص کل
 
در بورس تهران شاخص بازدهی یا همان شاخص قیمت و بازده نقدی با نام TEDPIX شناخته می‌شود.
این شاخص همان شاخصی است که همیشه در اخبار و رسانه‌ها ا
برخی جاها انگیزه کسب سود به دلایل مختلف مثل ایجاد نابرابری و همچنین دلایل دیگری که بیشتر به صحت ی ربط دارند تا واقعیت اقتصادی، مورد حمله قرار می‌گیرد.کسب‌وکارها ایجاد می‌شوند تا از طریق پیش‌بینی تقاضای مشتری و یا حتی تمرکز بر سودآوری مشتریان  که به پاسخگویی به این تفاضا منتهی می شود، برای سرمايه‌گذاران پول درآورند.
 
به عبارت دیگر، آن کسب‌ و کار به جای اینکه از مشتریان خود درآمد تولید کند، هزینه‌های تولید کالا یا خدمات را از سرمای
توجه ویژه سرمايه گذاران به ترکیه در سال 2020
 
ترکیه امن ترین اقتصاد آسیا و خاورمیانه در سال 2020
ترکیه در حال حاضر به عنوان شریک تجاری و سرمايه گذاری مطمئنی برای ایرانیان شناخته می شود ، بعد از فراز و نشیب های سالهای 2018 و 2019 ، تیم اقتصادی اردوغان ، رئیس جمهور ترکیه توانست ، توازن و ثبات را به اقتصاد ترکیه بازگرداند ، حال که گزارش  بانک جهانی خبر از رشد اقتصادی ترکیه در سال 2020 را می دهد ، پیش بینی می گردد ، هدف گذاری ترکیه برای قرار گرفتن در میان 10
پاورپوینت فصل 7 درس تصـمیـم گیـری در مسـائـل مـالـی
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت فصل 7 درس تصـمیـم گیـری در مسـائـل مـالـی با عنوان ارزش گذاری اوراق بهادار و شرکت ها در 37 اسلاید قابل .
پاورپوینت فصل هفتم کتاب مدیریت عمومی الوانی با موضوع تصمیم
پاورپوینت فصل هفتم کتاب مدیریت عمومی الوانی با موضوع تصمیم گیری | . لینک دانلود . کتاب مدیریت عمومی دکتر مهدی الوانی، از جمله منابع مهم درس مبانی سازمان و . درس های مدیریت سرمايه گذار
نمونه آلاچیق
همانطور که برای شما پیشتر توضیح داده ایم گروه صنعتی مبين کانتین به عنوان برترین گروه سازه های از پیش ساخته در ایران در زمینه های بسیار زیاد فعالیت میکند.اما در ادامه این مطلب برای شما خواهیم گفت که یکی دیگر از این سازه ها را میتوان آلاچیق ها دانست و شما میتوانید در ادامه این مطلب با برخی از مهمترین نمونه آلاچیق و همچنین سازه های دیواری همراه باشید.گروه صنعتی مبين کانتین افتخار دارد که به ارائه خدمات مختلفی باشد که در زیر برخی
بهترین روش سرمايه گذاری در ایران کدام است؟ | تحلیل و بررسی تمامی روش‌ها
 
 
زمان که می‌گذرد، اهمیت دقت در انتخاب سرمايه گذاری بیشتر مشخص می‌شود. شاید شما هم خانه‌های خالی که سازندگان آن به امید فروش زودهنگام آن را ساخته‌اند دیده‌اید. واحدهایی که چندین سال از تکمیل آن می‌گذرد و کسی حتی برای دیدن آن نیز مراجعه نکرده است.
البته این تنها اشتباهی نیست که در بازار سرمايه گذاری ایران اتفاق افتاده است. شاید تصاویر اشک و حسرت افرادی که در زمان اش
 وام فوری ۵۰ و ۱۰۰ میلیونی تا ۴۰۰ میلیون کارمزد و اقساط بلند
  سرمايه آزاد و بانکی وام خودرو وام اشتغاایی وام خوداشتغالی
  وام خرید کالا وام کارافرینی وام خود اشتغالی و وام کار فرمایی 
            ✔ تماس فقط از ساعت ۹ صبح الی ۱۷  [ ۵ بعدازظهر]
 
    شماره های تماس: ۰۲۱۸۸۶۷۹۰۰۷ _ ۰۲۱۸۸۶۷۹۰۰۸ _ ۰۲۱۸۸۶۷۹۰۰۹
  کارگزاری رسمی مشاوره تامین سرمايه مهرگان تاسیس۱۳۸۰
 وبگاه موقت؛ سایت رسمی کارگزاری، در حال ارتقاء می باشد.
 
 
​اخذ اقامت اسپانیا با سرمايه گذاری در این کشور
یکی از راه های اخذ اقامت اسپانیا که حتی شرایط دریافت شهروندی اسپانیا را نیز بسیار تسهیل می کند روش سرمايه گذاری در کشور اسپانیا است. کشور اسپانیا پس از بحران های مالی به وجود آمده در این کشور و به منظور تامین سرمايه های لازم برای تجهیز و به روز رسانی زیر ساخت های مختلف کشور خود ت ها و قوانین سرمايه گذاری در کشور خود را مورد بازنگری قرار داد.
بر اساس این ت ها و قوانین افرادی که اقدام به وا
اگر شما واقعا یک سرمايه‌گذار بلندمدت هستید، به بازار کساد بعنوان موقعیتی برای کسب درآمد نگاه خواهید کرد، به بررسی خلاصه زندگی‌نامه جان تمپلتون می‌پردازیم، فردی که لقب شکارچی جهانی قیمت مناسب» را یدک می‌کشد
 
این سرمايه‌گذار مشهور  تمپلتون  یک توصیه معروف دارد که شاید کاربرد ویژه‌ای در بازار سرمايه فعلی ایران داشته باشد.او در یکی از اظهارنظرهای خود می‌گوید اگر شما واقعا یک سرمايه‌گذار بلندمدت هستید، به بازار کساد به عنوان موقعیت

سرمايه‌گذاری املاک و مستغلات
بسم‌الله الرحمن الرحیم
املاک و مستغلات
اقتصاد املاک و مستغلات
مروری بر بخش املاک و مستغلات
سرمايه‌گذاری در املاک و مستغلات
بازار ملک
باازار اوراق بهادار
مسائل اساسی سرمايه‌گذاری و تأمین مالی
روی دیگر سکه نمونۀ ترامۀ شرکت سرمايه‌گذاری  
مباحث مطرح در تأمین مالی املاک و مستغلات
مباحث منتخب در تأمین…
https://danakadeh.ir/?p=453876
#اقتصاد #اقتصاد
@danakadeh_ir
دیدن جزئیات بیشترمشاهده مطلب در کانال
در این مطلب قصد داریم در رابطه با این که سرمايه گذاری چیست؟ صحبت نماییم. یک سرمايه‌گذاری، دارایی یا کالایی است که با هدف تولید درآمد یا کسب سود به دست می‌آید. در علم اقتصادی، سرمايه‌گذاری خرید کالاهایی است که در حال حاضر مصرف نمی‌شوند بلکه در آینده برای ایجاد درآمد مورد استفاده قرار می‌گیرند و آن کالا می تواند سود آور باشد. در علم مالی، سرمايه‌گذاری یک دارایی مالی است، مانند سهام یک شرکت و با این نیت خریداری می شود که در آینده ارزش آن افز
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب