نتایج پست ها برای عبارت :

من حلال ایلمرم سن کیم بیوفانی

شالوده ی وجودی انسان
بر اساس مجوع آیات و روایات پیکره(شالوده)وجودی انسان و یا به عبارتی دو بال پرواز انسان عبارتند از:
1-نطفه حلال 2-لقمه حلال
اگر سنگ بنای وجود انسان بر اساس این دو معیار چیده شود،سیرالعباد الی المعاد(خداوند) به بهترین شکل صورت می گیرد چنانکه در آیات کریمه ی قرآن انجام عمل صالح را منوط به خوردن لقمه حلال کرده است.
چسب هات ملت یا چسب حرارتی چسبی ست که در دستگاه های لیبل زن مورد استفاده قرار میگیرد 
این چسب از چسب های برپایه حلال است و قابلیت حل شدن و شستشو با آب را ندارد بنابراین پس از مدتی استفاده دستگاههای لیبل زن با مشکل خشک شدن چسب هات ملت روی آن مواجه شده و از عملکرد دستگاه کاسته میشود 
چسب هات-ملت با حلّال‌های معمول قابل شستشو نیست، و برای شستشوی آن باید از حلّال‌های ویژۀ شستشوی چسب هات-ملت بهره جست بهترین راه برای بهبود عملکرد دستگاه شستشوی آن ب
شالوده ی وجودی انسان
بر اساس مجوع آیات و روایات پیکره(شالوده)وجودی انسان و یا به عبارتی دو بال پرواز انسان عبارتند از:
1-نطفه حلال 2-لقمه حلال
اگر سنگ بنای وجود انسان بر اساس این دو معیار چیده شود،سیرالعباد الی المعاد(خداوند) به بهترین شکل صورت می گیرد چنانکه در آیات کریمه ی قرآن انجام عمل صالح را منوط به خوردن لقمه حلال کرده است.
بسم الله الرحمن الرحیم
 
مومن باید شبانه روز خود را به سه قسم تقسیم کند:
زمانی برای نیایش و عبادت پروردگار،
زمانی برای تأمین هزینه زندگی،
زمانی برای واداشتن نفس به لذت هایی که حلال و مایه زیبایی است.
خردمند را نشاید جز آن که در پی سه چیز حرکت کند:
کسب حلال برای تامین زندگی،
یا گام نهادن در راه آخرت،
یا به دست آوردن لذت های حلال.
نهج البلاغه، حکمت 390، ترجمه استاد محمد دشتی
به نام خدا

سلام

من چند روزه به مال حلال خیلی اعتقاد کرده‌ام، قبلاً هم داشتم ولی خیلی کم بود.

مثال هاش:

۱-آنتی ویروس لب تابم کرک شده بود، الأن دیگه نسخه اصلیشون خریدم و ازش بدون استرس کرک شدنش استفاده می‌کنم و می‌خواهم ویندوز نسخه اصلیش و برنامه های نصب شده پولی داخلش رو به صورت قانونی بخرم و این خیلی خوبه.

۲-تمام برنامه های غیر حلال داخل لب تابم اعم از فایل های کرک شده و فیلم های غیرقانونی رو حذف کرده ام.

و این روش حلالی رو خیلی دوست دارم.
به نام خدا

سلام

من چند روزه به مال حلال خیلی اعتقاد کرده‌ام، قبلاً هم داشتم ولی خیلی کم بود.

مثال هاش:

۱-آنتی ویروس لب تابم کرک شده بود، الأن دیگه نسخه اصلیشون خریدم و ازش بدون استرس کرک شدنش استفاده می‌کنم و می‌خواهم ویندوز نسخه اصلیش و برنامه های نصب شده پولی داخلش رو به صورت قانونی بخرم و این خیلی خوبه.

۲-تمام برنامه های غیر حلال داخل لب تابم اعم از فایل های کرک شده و فیلم های غیرقانونی رو حذف کرده ام.

و این روش حلالی رو خیلی دوست دارم.
ن
چسب هات ملت و حلال شستشوی آن
 
در این مطلب قصد داریم به معرفی چسب حرارتی یا چسب هات ملت بپردازیم
چسب هات-ملت چیست؟
بسیاری از چسب‌ها بر پایۀ آب هستند، و برای حل‌کردن آن‌ها می‌توان از آب استفاده کرد؛ امّا بسیاری از چسب‌ها نه بر پایۀ آب، بلکه بر پایۀ حلّال‌های آلی هستند.
چسبی که در دستگاه‌های لیبل‌زن مورد استفاده قرار می‌گیرد، پس از مدّتی در دستگاه و نازل آن، خشک شده، و منجر به کاهش شدید کیفیّت عملکرد دستگاه می‌شود.
این چسب که چسب هات-ملت ن
یکی از دعاهای هر روزم ، اینه که می گم خدایا بهم رزق حلال و طیّب عنایت کن !
طبق معمول همیشه ، سرِ کار که می رم بعضا حرص و جوش می خورم که چرا فلانی کار نمی کنه ، چرا من که انقدر سابقه بیشتری نسبت به همشون دارم باید یه سری کارای دستی کنم که وقتم رو تلف می کنه ؟ بعدش هم یکم ناراحت می شدم که چرا این اتفاقا داره میفته !!!
تا این که روز جمعه ، با رضا رفتیم تا کل اجناس مغازه ی محمد رو بشماریم . . هر از مدتی کوتاه ، خسته می شدن و می رفتن بیرون از مغازه و یا لم می د
بالاخر هر چیزی روزی تمام میشود. 
من دیگر چیزی برای گفتن ندارم، هرچه بود گفتم. دلم میخواهد آرام و بی صدا گوشه ای بخزم و زندگی ام را بکنم. دور از تمام آدمها. 
این وبلاگ تکلیف دیگری ندارد.
مشتاق الیه را حلال کنید
تصدق شما، تنتان سلامت.
 
+بالاخره آقای کارمند مجرد هم به هدفشان رسیدند. هرچه با احترام جواب دادم آخرش نمیتوانم آن تند و تیز نوشتن ها را نادیده بگیرم. ما که دشمن هم نیستیم.
 
+دوستان خاص، باید مرا حلال کنند. باید! ببخشید که اینطوری شد.
 
حلال 402 از نمونه محصولات تولیدی مان در صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان می باشد.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
حلال 402 از نمونه مناسب ترین حلال ها برای رنگ های روغنی می باشد و از نام های دیگر آن در صنعت نیز می توان به وایت اسپریت و یا تینر روغنی اشاره نمود.
با توجه به حجم بالای صادرات این محصول توانسته ایم آن را در دسته بندی محصولات صادراتی مان قرار دهیم.
فروش حلال 402 در صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان
فروش حلال 402 توسط ما در بسته بندی های بسیر متنوع انجام
امام باقر علیه‌السلام می‌فرمایند: خداوند متعال به چیزی برتر از عفت شکم و شرمگاه، عبادت نشده است.»[1] درجایی دیگر و در پاسخ به کسی که عرض کرد: عمل من ضعیف است و نماز و روزه کم به‌جا می‌آورم ولی تلاش من بر این است که جز لقمه حلال نخورم و جز با حلال نزدیکی نکنم» […]
نوشته عفت شکم و شرمگاه بالاترین عبادت و بالاترین جهاد! اولین بار در گناه شناسی. پدیدار شد.
دوره آموزشی پولساز کسب درآمد میلیونی حلال از اینترنت ⭐
⭐⭐⭐⭐⭐
فایلی با عنوان دوره آموزشی پولساز کسب درآمد میلیونی حلال از اینترنت در دسته بندی کسب و کار اینترنتی با برچسب درآمد,استخدام,کسب درآمد از اینترنت,کسب درآمد اینترنتی,میلیونرشو,کسب درآمد میلیونی,راز درآمد میلیونی در سایت برو به فایل قرار گرفت برای دیدن به ادامه مطلب بروید
https://2file.ir/?p=187184
--------------------
#کسب_و_کار_اینترنتی
---------------------------------------دوره آموزشی پولساز کسب درآمد میلیونی
الان صفحه تلگرامو و واتس آپ من رو نگاه کنین.
کلا ایناس :
فاطمه جانم حلال کن فردا عازمم._این عمومه_
فاطی دارم میرم کربلا .میگم بذارنت تو اولویت!!!_این رفیقمه_
ابجی خانوم بدی خوبی دیدی حلال کن!_این داداشم نیس!پسر خالمه !ولی مث داداشم دوسش دارم_
خاله من رفتم کربلا .زنگ زدم خونه نبودی!_خالم_
فاطی میگما تو کتاب کامل ایاراتو داری؟_بازم یکی از دوستام_
از فردا نمیام دانشگاه به استاد بگو دارم میرم کربلا.حلال کن!_دوستم_
دعا میکنم یه شوهر کور و کچل و لا
الإمام الرّضا ع»: إنّ اللَّه- تبارک و تعالى- لم یبح أکلا و لا شربا، إلّا ما فیه المنفعة و الصّلاح، و لم یحرّم إلّا ما فیه الضّرر و التّلف و الفساد، فکلّ نافع مقوّ للجسم، فیه قوّة للبدن، فهو حلال … 2»
امام رضا ع»: خداوند تبارک و تعالی هیچ خوردنى و آشامیدنى را مباح قرار نداده است مگر اینکه منفعت و صلاحى در آن باشد، و هیچ چیز را حرام نفرموده است مگر اینکه در آن زیان و تلف و فسادى باشد، پس هر چیز سودمندى که به تن قوّت دهد، و بر نیروى بدن بیفزاید،
آزمون لکه برای قیر | آزمایش لکه قیردو
گرم از نمونه قیر مورد آزمایش را توزین نموده، ده سی‌سی حلال مناسب بدان
اضافه می کنیم به منظور حل کردن نمونه قیر در حلال ۸ مرتبه سیکل زیر تکرار
می شود:

یک دقیقه ظرف حاوی نمونه قیر و حلال را در حمام آب جوش قرار داده و ۵ ثانیه بیرون از حمام به شدت به هم م
سلام
همیشه برام سوال بود،چرا بعضی ها اصرار دارند برنامه رسانه دنبال نشه،الگو برداری که دلیل قانع کننده نیست.تو اون روز با مطلب یه وبلاگ متوجه شدمچراشاید اثر وضعی عمل تا حالا شنیده باشید شاید هم نشنیده باشید.یه برنامه ای که برگزار نیشه یه نفر حمایت مالی میکنه،احیانا پول ایشون از راه درست و حلال نباشه،و شما اون برنامه رو نگاه کنید اثر وضعی در اعمال شما میذاره،مثالا اتفاقی می افتهنمیگم یه ذره خودتون فکر کنید.
اَللّهُمَّ ارْزُقْنى مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ الْحَلالِ الطَّیِّبِ رِزْقاً واسِعاً حَلالاً طَیِّباً بَلاغاً لِلدُّنْیا وَالاْخِرَةِ صَبّاً صَبّاً هَنیئاً مَریئاً مِنْ غَیْرِ کَدٍّ وَلا مَنٍّ مِنْ اَحَدٍ مِنْ خَلْقِکَ اِلا سَعَةً مِنْ فَضْلِکَ الْواسِعِ فَاِنَّکَ قُلْتَ وَاسْئَلُوا اللَّهَ مِنْ فَضْلِهِ فَمِنْ فَضْلِکَ اَسْئَلُ وَ مِنْ عَطِیَّتِکَ اَسْئَلُ وَ مِنْ یَدِکَ الْمَلاْ اَسْئَلُ
خدایا نصیبم کن از فضل گسترده ات، حلال پ
طبیعتاً یک عقد کرده فقط میتواند حدود 45 ساعت پس از عقدش وارد وبلاگش شود و میمنت و مبارکی عقدش با جان جانان را به رشته تحریر در آورد. بله. 45 ساعت پیش، یعنی حدود 7 عصر پریروز، چهارشنبه، 13 شهریور 1398 پس جریان مقدس مقدس نکاح بنده - این را اعلان می دارم که - با جان جانان، همراهِ هم‌راه و فائزه‌ی زندگی، عشقم را به تبرک ایام سید الشهدا سالار شهیدان در دفتر الهی و البته دفتر محضر ازدواج حاج آقای عزیز محمد باقر بشارتی ثبت کردم.
سید الشهدا زیر دین کسی
نور حلال
خیلی به بیت‌المال حساس بود. گاهی در پایگاه درس می‌خواند. هنگامی که می‌خواست درس بخواند، از پایگاه خارج می‌شد و در راهرو می‌نشست. چراغ‌های راهرو در شب روشن است. آن‌جا در سرما می‌نشست و درس می‌خواند.
وقتی به ایشان می‌گفتیم چرا اینجا درس می‌خوانی؟»، می‌گفت: من این درس را برای خودم می‌خوانم. درست نیست از نوری که هزینه آن از طریق بیت‌المال پرداخت می‌شود، استفاده کنم.»
شهید مدافع حریم اهل‌بیت، محمدهادی ذوالفقاری
زیرسازی ایزوگام توسط پرایمر در کرج : پرایمر: پرایمر در اصل رنگ نیست اما از جمله مواردی است که در کنار رنگ نمای ساختمان مورد نیاز است. پرایمر برای آماده سازی دیوار قبل از رنگ آمیزی استفاده می‌شود. پرایمر موجب می‌شود سطح دیوار یک دست شود و رنگ بهتر به روی دیوار بنشیند. از پرایمر حلال آب برای رنگ آمیزی دیوار خشک، دیواری که قبلا رنگ شده یا لکه دار شده است استفاده کنید. از پرایمر حلال روغن نیز برای دیوارهای آسیب دیده، پنل‌ها، سطح آهنی و چوبی استف
برای کسب اطلاعات کافی از قیمت فیلتر نایلونی در مش بندی مختلف و برای صنایع مختلف از کربشرکت لیا فیلتر که طراح و سازنده انواع فیلترهای صنعتی است تماس حاصل نمایید.
 
شرحتوضیحات کلیفیلترهای نایلون به طور طبیعی آبگریز هستند و از مواد خیس کننده در ساخت استفاده نمی شود.
با سطح قابل استخراج <0.0015 میلی گرم بر سانتی متر مربع ، آنها برای حلال و آماده سازی HPLC ایده آل هستند. به دلیل اتصال زیاد غیر اختصاصی ، آنها برای محلول های پروتئینی توصیه نمی شوند.
بسم الله الرحمن الرحیم
طبق نظر اسلام عمری
ضرب و شتم زن برای عقد کردن او بلامانع است ولی موقت حرام است چرا؟چون عمر بن الخطااب خلیفه دوم زنی را آنقدر کتک زد تا او را راضی به ازدواج کرد.
واین عمل عمر از نظر اسلام عمری جایز و حلال وعقد صحیح است و بی احترامی به زن و شرک نیست
ولی کردن زن بی احترامی به او و شریک قائل شدن برای خداست
اللهم عجل لولیک فرج
آگاه باش که در حلالِ اموال حساب است و در حرامش عقاب و در شبهاتش عتاب، پس دنیا را پیش چشمت برابر مرداری قرار بده که به وقت ناچاری و ناگزیری از آن برگیرند. تو هم به کمترینِ کفایتت از دنیا برگیر، که اگر حلال بود، زهد ورزیده ای و اگر حرام بود تو را عتاب و عقابی نیست.»
 
+ حاء. سین. نون - سید علی شجاعی
فقهاء قاعده ای دارند به نام اصالة الحل» ، یعنی همه چیز حلال است مگر اینکه حرمتش ثابت شود. بسیاری از فقها برای اثبات مطلوبشان به آیه ی ! احلّ لکم ما فی الارض جمیعاً» استناد می کنند. اما چنین آیه ای در قرآن وجود ندارد !!!
مثلا فقیه نامدار ، آغا ضیاء الدین عراقی در کتاب (نهایة الافکار) می نویسد : زمانی که بین دو روایت تعارض از نوع تباین کلی باشد مثلا روایتی گوشت الاغ را حلال و روایتی دیگر گوشت الاغ را حرام بداند ، روایتی که گوشت الاغ را حلال می دان
ماسک خرمالو همان معجزه پاییز که حلال تمام مشکلات پوست است+تصاویر
 خرمالو میوه خوش رنگ و خوشمزه پاییزی است که دارای خواص فراوانی برای پوست است و استفاده از ماسک خرمالو می تواند معجزه پاییز برای حل مشکلات پوستی شما باشد.
خرمالو یک نوع میوه ی شیرین که زادگاه اصلی آن چین می باشد و این روزها در سراسر جهان به طور گسترده مصرف می شود. خرما به داشتن مواد معدنی و ویتامین های فراوان دارای خواص فراوانی است که مصرف آن در فصول سرد سال بسیار توصیه می شود. ا
بسم الله الرحمن الرحیم
ساعت ١٢:٤٧ نیمه شب است. دارم میان وعده فردایشان را آماده می کنم؛ برای سه تا ظرف انار تاج خروسی درست می کنم؛ بادامها را بین سه تا ظرف تقسیم می کنم؛ سه تا نارنگی می شورم و سرشان را با چاقو کمی جدا می کنم؛ یواشکی برای علی بسکوییت می گذارم چون فقط مدرسه دخترها بسکوییت را ممنوع کرده و برنامه غذایی داده. ظرفهای هرکدامشان را میگذارم توی پاکت مخصوص توی کیفشان و همزمان سعی می کنم بخاطر بیاورم آخرین تصمیم زهرا برای لقمه صبحانه اش
 
پرسشگر گرامیسوال شما در حقیقت اشاره ایست به تأثیرگذاری محیط بر تربیت انسان که یک موضوع اعتقادی و کلامی مهمی است و از جنبه های مختلف ازجمله بحث جبر و اختیار، اثر وضعی لقمه حرام و . قابل بررسی است و این مطلب شما شامل حضرت موسی(علیه السلام)، آسیه و . می شود. البته مواردی هم در تاریخ انبیاء (علیهم السلام) مانند همسر حضرت لوط، فرزند حضرت نوح و . علی رغم زندگی در دامان نبوت و خوردن لقمه های حلال، عاقبت بخیر نگردیده و از سرنوشتی مانند حضرت آسیه بر
نذر چشمان تو. 
که دست من را از خار و خشم و ابریشم گرفت
به سرزمین مادران مقدس آورد
تا به شمس و ضحی
روسفیدم کند. 
تا لذت اشک را بر من حلال سازد. 
تا گوشه‌ی حرم را حتی به اندکی بگشاید. 
تا میان بحبوحه‌‌ روزها و ساعت‌ها به تو بگویم. 
که از سرزمین دور. 
که از سرزمین این همه دور. 
به آغوش تو بازگشته ام. 
حلال 402 از نفت بی بو ساخته می شود و در تینرها، رنگ ها، لاک و الکل ها> جوهر های چاپ و. مورد استفاده قرار می گیرد.
 
حلال 402:
حلال 402 در زیر مجموعه آلوماتیک پایین قرار می گیرد. وایت اسپریت ها از هم خانواده ای این حلال می باشد و هر دو زیر مجموعه ای تینر صنعتی می باشند.
این رقیق کننده نوعی مخلوط هیدروکربن می باشد وبین 7تا12 اتم از اتم های کربن در ساختار خود دارند.
ترکیباتی هیدروکربنی هستند که از برش نفت سفیدتولید می شوند.
از جمله ی این ترکیبات می توان ب
سلام رفیق عزیزکارگر جان! در حق تو بسیار ظلم شد و باعث و بانی خیلی از آنها من بودم. اما به واقع قصد ظلم رساندن نداشتم. تو در موقعیتی قرار گرفتی که بدون سپر بودی و این از بی تجربگی و ایراد من بود که تو را در این موقعیت قرار دادم.حلال کن
خدایا به قلبمون نگاه کن و آرزوهامون را برآورده کن خدایا آدم های درست و خدایی و با وجدان و اهل اعمال حلال سر راه من و خانواده ام بذار
خدایا فرصت های خوب پیش رومون قرار بده
خدایا از صدام خسته نشدی که اینهمه صدات میزنم و جوابی نمیدی
حلال 402 ترکیبی از مخلوط های آلیناتیک و برپایه نفت بیب بو تولید شده است که همان مخلوطی از هبدروکربن های C7تاC12محسوب می شوند.
حلال 402 که در واقع عضوی از خانواده ی بزرگ حلال هایی است که با نام های (وایت اسپریت) و یا به طور کلی تینر رنگ شناخته می شود.
حلال 402 و وایت اسپریت هر دو زیر مجموعه تینر صنعتی می باشند.
کاربرد حلال 402
می توان از در فرایند استخراج،اسپری ها،محافظ های چوب،رنگ ها،تولید رنگ ناخن و یا در تولید آسفالت استفاده کرد.
برای جوهر چاپ و واکس ک
فرمول بی بو کردن بنزین
نفت به عنوان حلال و همچنین کشتن مورچه و سایر ات کاربرد دارد بنزین به عنوان حلال و پاک کننده لکه های چربی و هم کاربرد های زیادی دارد اما بوی آنها آزار دهنده است این فرمول روش بی بو کردن نفت یا بنزین بوده و میتوان با افزودن رنگ و عطر ظاهر این دو حلال ارزان و پر کاربرد را کاملا تغییر داد این فرمول در یک صفحه و با فرمت پی دی اف ارائه شده است .دریافت فایل
 
شاید دیگه ننویسم. شایدم بنویسم. 
از دیروز هم حالم اصلا خوب نیست. 
سرما خوردم و
 
یکی اینجا رو میخونه که نمیخوام بخونه. یه آشنای غریبه است  حتی کانالم هم پرایوت کردم. 
 
شما ببخشیدم. 
 
اگه راهی براش پیدا کردم باز مینویسم. 
دوستتون دارم. 
حلال کنید.
شیطان گفته که من در مال و فرزندان آدما شریک میشم! چه جوری؟ خُب معلومه, در مال آدما با گرونفروشی و کم فروشی(به معنی عامش که برای کارمند و نیروی انتظامی و کاسب و و . میتونه رخ بده), رشوه و از همه مهمتر, نزول که بانکا در بسیاری موارد کمر همت بستن و اما بنون!
یه راهش اینکه شیطون اومد اسمشو گذاش ازدواج سفید که اول رو گسترش بده بعدم توله ازش در اومد که بهتر.
یکی دیگم کمک از رسانه ملیه! تعجب کردی؟
شبا شبکه 2 یه مجموعه ای رو نمایش میده که پسر صاح
 عمربن یزید گوید مسمع را در مدبنه دیدم واو انسال وجهی را خدمت امام صادق ع بردهو انحضرت نپذیرفته بود من باو گفتم چرا امام صادق وجهی را که برایش بردی بتو رد کرد گفت چون ان وجه را که خدمتش بردم عرضکردم غواصی دریای بحرین بمن واگذار شده و من چهععرمود ارصد درهم استفاده کرده ام وخمس ان را که 80 هزار رهم است برای شما اودده امن نخواستم این وجه را که حق شمااست خداب تبارک تعالی در امواا لما قرار داده از شماباز دارموود تصرف کنم حضرت فرمود مگر ما از زمبن و ا
حلال 402 از نفت بی بو ساخته می شود و در:
تینرها
رنگ ها
لاک
الکل ها
جوهر های چاپ و.
مورد استفاده قرار می گیرد.
حلال 402:
حلال 402 در زیر مجموعه آلوماتیک پایین قرار می گیرد. وایت اسپریت ها از هم خانواده ای این حلال می باشد و هر دو زیر مجموعه ای تینر صنعتی می باشند.
این رقیق کننده نوعی مخلوط هیدروکربن می باشد وبین 7تا12 اتم از اتم های کربن در ساختار خود دارند.
ترکیباتی هیدروکربنی هستند که از برش نفت سفیدتولید می شوند.
از جمله ی این ترکیبات می توان به حلال
به گزارش مهر، حسین توکلی با اطلاع دادن این وقوف گفت: آزمون کارشناسی مبصر سال ۹۸ به همراه بدوی مرحله المپیاد علمی دانشجویی کشور درون روزهای ۲۳ و ۲۴ خرداد ۹۸ برگزار شد و از تعداد ۶۱۵ هزار و ۴۵۲ داوطلب ثبت اشتهار کننده تعداد ۵۲۲ هزاره و ۸۷۳ نفر در میتینگ آزمون حاضر بودند. وکیل عالی سازمان سنجش آموزش کشور یادآور شد: نتایج اولین آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ دوشنبه ۱۷ تیر ماه ۹۸ بوسیله رخ کارنامه درون سایت سازمان سنجش آموزش کشور منتشر شد و تعداد ۴۵۶
 
توضیحات فایل
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت استخراج روغن در ۱۲۱ اسلاید قابل ویرایش به زبان فارسی و لاتین همراه با اشکال و تصاویر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت استخراج روغن،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۲
۱۹۹۸: تولید سالیانه ۱۷ نوع چربی و روغن (شامل ۴ نوع چربی حیوانی و ۱۳ نوع روغن گیاهی) بیش از ۱۰۰
خون‌بهای من خدای است او مرا
می‌برد بالا که الله اشتری
خون‌بهای من جمال ذوالجلال
خون‌بهای خود خورم کسب حلال
 
علیرضا شجاع نوری چه خوب گفته بود که امروز همه ناراحت‌اند، جز خود او.
از صبح یکریز بغض کرده‌ام و بغض ترکانده‌ام. از صبح هی دلم می‌خواست کسی بگوید خبر صحت ندارد
شهادتت مبارک حاج قاسم دوست‌داشتنی و بی‌ادعا
 
 
کاربران عزیز ، در این بخش پاورپوینت استخراج روغن در 121 اسلاید قابل ویرایش به زبان فارسی و لاتین همراه با اشکال و تصاویر در اختیار شما عزیزان قرار گرفته است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت استخراج روغن،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید 2
1998: تولید سالیانه 17 نوع چربی و روغن (شامل 4 نوع چربی حیوانی و 13 نوع روغن گیاهی) بیش از 100 ملیون تن.
اواسط قرن 20:
 
 عبارت است از :- ازدواج با محارم غیر از زن پدر، حلال مى باشد . (یعنى با حکم بر حرمت ازدواج با زن پدر، ازدواج و دختر و عمه و خاله و دیگران حلال مى گردد! )- معاملات ربوى آزاد و حلال است.- تمام اشیاء حتى خون، سگ، خوک، بول و. پاک است.- حجاب ن ملغى مى باشد.- دخالت در ت ممنوع مى باشد.در بررسى عقاید، احکام و تاریخ بهائیت به روشنى معلوم مى گردد که استعمار براساس برنامه و طرح از پیش تعیین شده اى، به مرور و در مراحل مختلف، به منسوخ اعلام نمودن
پاورپوینت ترکیبات آلی شیمیایی فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 255حجم فایل: 443 کیلوبایت قیمت: 30000 تومانتوضیحات:دانلود پاورپوینت با موضوع ترکیبات آلی شیمیایی،در قالب ppt و در 255 اسلاید، قابل ویرایش.بخشی از متن پاورپوینت:انحلال پذیری:فرایند انحلال و انحلال پذیری :چنانچه مولکولها یا یونهای ترکیب حل شونده بین مولکولهای حلال پخش شود، فرایند انحلال صورت پذیرفته است.به عبارت دیگر اگر نیروهای بین ذرات حلال و نیروهای بین ذرات ما
نحوه کارکرد اسمز مع 
اسمز مع فرایندی فیزیکی است که می توان از محلولی)حلال+ ناخالصی( به کمک یک غشاء نیمه تراوا، حلال تقریباً خالص تهیه کرد.
غشاء نیمه تراوا دارای این خاصیت است که به آب یا حلال اجازه عبور داده ولی مانع عبورمحلول در آنها می شود. محلولهائی که توسط چنین غشائی جدا می شوند تمایل دارند که غلظت مشابهی پیدا کنند، لذا آب از محلولی که رقیق تر است به سمت محلول غلیظ تر جریان یافته تا اینکه غلظت دومحلول کاملاً یکسان شود. جریان آب که از
سلام چطورین ؟! یه مدت نبودم تمروز پر انرژی بازگشتم
امـیدوارم سـرحال و شـاد و لبـتون خنـدون باشه
خـب بریم سر اصل مطلب
خدایی برا شماهم تعطیلات تابستون زود گذشت؟ واسه من یه روز بود :|
کم کم هم مدرسه ها شروع میشه و بدبختیامون من برم خودمو از صندلی پرت کنم پایین خوبی بدی دیدین حلال کنین
 
هرکی هم باز به اینجا سر نیزنه ممنونشم :)
 
بوسیله گزارش فارس، داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد ناپیوسته که بخاطر ادامه درس در دانشگاه آزاد اسلامی مجاز شده اند، از چهارشنبه ۲۶ تیر ماه می توانند انتخاب لفافه خود را از طریق سایت مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد برای اتمام فرم انتخاب رشته اقدام کنند. داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد سال ۹۸ که بر اساس ترامه صادره از سوی سازمان سنجش آموزش سرزمین حلال به تفویض رشته شده اند و رشته غبطه متناسب با کد لفافه امتحانی وی در دانشگاه آزاد دایر است، ت
سلام امروز جمعه 19 مهرماه 98
 
هیچ کس دیگه اینجا رو نمیبینه !
 
شاید بعد از مرگ کسی سری به اینجا بزنه 
 
امروز از خدا عجل وفاتی م رو خواستم .
 
خدا کنم که پاک و بدون حق الناس بریم .
 
دنیا ارزش هیچی نداره 
 
هر کی هستی میخونی حلال کنید .
 
الْمَالُ وَالْبَنُونَ زِینَةُ الْحَیَاةِ الدُّنْیَا وَالْبَاقِیَاتُ الصَّالِحَاتُ خَیْرٌ عِنْدَ رَبِّکَ ثَوَابًا وَخَیْرٌ أَمَلًا
حلال 402 ترکیبی از مخلوط های آلیناتیک و برپایه نفت بی بو تولید شده است که همان مخلوطی از هیدروکربن های C7تاC12محسوب می شوند.
حلال 402 که در واقع عضوی از خانواده ی بزرگ حلال هایی است که با نام های ( وایت اسپریت ) و یا به طور کلی تینر رنگ شناخته می شود.
حلال 402 و وایت اسپریت هر دو زیر مجموعه تینر صنعتی می باشند.
کاربرد حلال 402
می توان از در فرایند استخراج،اسپری ها،محافظ های چوب،رنگ ها،تولید رنگ ناخن و یا در تولید آسفالت استفاده کرد.
برای جوهر چاپ و واکس ک
تینر صنعتی همانطور که از اسمش بر می آید از نمونه حلال های ورد کاربرد در صنعت می باشد. در صنایع مختلف به حلال نیاز است. تینر صنعتی نیز در راستان تامین نیاز صنایع گوناگون به انواع تینر و حلال تولید و به بازار ارائه می شود.
انواع مختلفی از این نوع تینر تولید می شود. که هرکدام مصارف گوناگونی نیز دارند. از نمونه صنایع مصرف کننده این مواد شیمیایی می تواند به صنایع کشتی سازی ، صنایع خودرو سازی ، مخازن پالایشگاهی و پتروشیمی اشاره نمود.
انواع تینر صنعت
وایت اسپریت ، حلال های نفتی یا وایت اسپریت ها عمدتا محصولات گروه AW هستند که به عنوان حلال، رقیق کننده ، شستشو دهنده، حامل مواد افزودنی و مواد اولیه در بسیاری از صنایع نظیر رنگ ها کاربرد دارد .
وایت اسپریت ها زیر مجموعه تینر صنعتی می باشد و در زیر دسته ی صادراتی ان قرار دارد  زیرا درصد بالایی از وایت اسپریت ها صادر می شوند، از وایت اسپریت ها نیز در رنگ های روغنی استفاده می شود .
نقطه ی ذوب این حلال منفی 40 درجه ی سانتی گراد و نقطه ی جوش آن بین 150 تا
مدت اجاره ام تمام شد آپارتمانی را به اصطلاح رهن کردم بعد از دو هفته مالک به مشاور املاک زنگ زده به فلانی بگو برای اینکه قراردادمان ربوی نشه ماهیانه 10 هزار تومان اجاره رو چطور پرداخت می کنه برای خواباندن بحث گفتم پیغام بده اجاره 10 هزار تومان رو قبول دارم منتهی شما هم حلال کن ! چه عذابی می کشن بعضی متدینین از این فقه !
بسم الله الرحمن الرحیم
یا فارس الحجاز ادرکنی الساعه العجل
نمیدانم چه بدبختی است که یقه ما را گرفته است
هنگام افطار که میشود  برصحابه پیامبر مانند آل پیامبر صلوات می‌فرستیم برای خوش آمد مولوی عبدالحمید /انسانهای پست و رذلی که ابن ملجم مرادی و عمر و ابابکر و اباسفیان را جزء صحابه میدانند و احترامشان را واجب و اهل بهشت.
بی دلیل نیست که برکت از همه چیز رفته است
و آنچه یافت نمیشود معنویت است و سلامت
همه میدانیم گرانی و بی کاری و طلاق و اعتیاد هر
کل امروز رو سر درد داشتم و چندین مدل قرص خوردم. تمام بدنم داره میشکنه و دهنم بدمزه ست. بیش از ده دقیقه که به مونیتور خیره میشم سر گیجه و . .
نمی دونم آنفولانزائه یا فشار یا چی!
حالا بهرحال تو حال مرگ هم باشم باید برم امتحانو بدم. فردا شب میرم تهران.
 
+ اینجا بهتر شد؟ از آقای  خواستم بهم یاد بده که فونت را چطور بزرگ کنم. چون جدا برای منم ریز بود و چشمام اذیت میشد.
 
کفپوش پلی اورتان صنعتی
 
روکش کفپوش پلی یورتان صنعتی، یکی از کفپوش‌های دو جزئی با قابلیت‌های فراوانی است. پایه این محصول پلی یورتان بدون حلال است. از جمله خواص خوب این محصول که باعث استفاده روز افزون از پلی یورتان‌های صنعتی می‌گردد، قابلیت اتصال به انواع سطوح از جمله بتنی، فولادی و سنگی و چسبندگی خوب با آنها است. کفپوش پلی یورتان صنعتی یا کفپوش پلی اورتان صنعتی مزیت‌های بیشتری نسبت به کفپوش اپوکسی دارند. این کفپوش ها می‌توانند، م
آب فراوان ترین ماده است که در طبیعت به حالت جامد، مایع و گاز موجود است، و از دوعنصر اکسیژن و هیدروژن که در دمای معمولی به صورت گاز هستند تشکیل یافته است، آب گواراترین نوشیدنی است و سلول های بدن انسان بدون وجود این ماده قادر به ادامه حیات نیستند.
آب بهترین حلال شیمیایی است، بسیاری از از گازها و مواد معدنی به آسانی در آن حل می شوند.
مطلب کامل را در آب و آنالیز آن بخوانید.
بسم الله الرحمن الرحیم./
امروز توی تلویزیون دیدم میدان ِ انتظار رو ! میدون ِ وسط شهر بود . یه لحظه از ذهنم گذشت کل این دنیا ، میدان ِ انتظار ِ . بی اونکه منتظرش باشیم . همه ی ما منتظر درست شدن اوضاع و اوکی شدن وضع معیشت و اقتصاد و صلح جهان و حل همه ی مشکلاتیم ، بی اونکه حلال اصلی مشکلات رو بشناسیم و برای اومدنش کاری کنیم . حتی دریغ از یه دعای خالصانه :)
+ اللهم عجل لولیک الفرج
+ شماره ی پست :))
نفرات برتر کنکور اعلام شدند؟ الان وقت این است که این نفرات برتر، از قلم چی پول بگیرند و بگویند آزمون هایش را شرکت می کرده اند. از گزینه دو هم. و بعد بگویند فقط کتاب های گاج را می خوانده اند. و فقط خیلی سبز و کلاغ سفید و پرتقال خونی هم! البته همه ی اینها بعد از این است که به سفارش صدا و سیما گفته اند هیچ آزمونی شرکت نکرده اند و هیچ کتاب کمک درسی نخوانده اند، الا نص اتم و اکمل کتب درسی رسمی!
دوران زندگی آدم را 4 دوره میدونند:
 
1) دوران ژست: تا 24 سالگی ست و در این دوران آدم هر جا میره ژست میگیره و میگه من از همه بهترم☹️
 
2) دوران قسط: دورانی ست که تا 40 سالگی ست و با قسط ازدواج شروع و همینطور فقط باید قسط و قسط و قسط بده
 
3) دوران تست: تو این دوران که از 40 تا 60 سالگی ست با هجوم بیماریها مواجه میشیم و هی باید بریم دکتر و تست بدیم و تست بدیم و بدیم
 
4) دوران فست: که از 60 سال به بالاست و آدم به فس فس و. میفته
 
پس منتظر روزگار خوش نباشید از الان
دین اسلام ، دین عقلانیت بوده و بسیار با ظرافت های دنیا همخوانی دارد.  دین اسلام هر کجا که مصلحت عقلی ای پیش آید برای انجام آن  عمل ، راهی قرار می دهد حتی اگر آن عمل قبلا حرام بوده باشد.  به عنوان مثال دروغ گفتن حرام است اما در جایی که مصلحت مهمی مانند اصلاح ذات البین پیش آید در اسلام جواز دروغ گفتن صادر می شود.  همچنین و قمار در اسلام حرام است،  چرا که این امور باعث از بین رفتن دارایی ها و اقتصاد افراد می شود،  اما در جایی که مصلحتی مثل
امیرالمؤمنان علی علیه السلام می فرمایند:
درخواست از دیگران کلید فقر است و روزی را نابود می کند»(حکمت 226).
 
از هنر دستانمان بهره میگیریم
 
  اسباب ثروتمندی و کسب روزی حلال محکم کاری و درستی کار ماست که کالای خوب مشتری را جذب می کند .
پاورپوینت تزریق ایمن فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 17حجم فایل: 8333 کیلوبایت قیمت: 20000 تومان
توضیحات:پاورپوینت با موضوع تزریق ایمن، در قالب ppt و در 17 اسلاید، قابل ویرایش.بخشی از متن پاورپوینت:موازین تزریقات ایمن:محل تمیزشستشوی دستسر سوزن و سرنگ استریل و مناسبویال و حلال مناسبتمیز کردن محل تزریقجمع آوری صحیح اجسام نوک تیز- Safety Boxدفع صحیح ضایعاتتزریقات غیر ایمن:مکان نامناسب جهت تزریقسرنگ نامناسب جهت تزریقروش غلط تزریقم
مواسات در لغت به معنای غمخواری ، همدردی و مددکاری به مال است و مواسات در عزاداری از نظر برخی عزاداران یعنی ما بیاییم مصائبی که بر اهل بیت (ع) فرود آمده بر سر خودمان بیاوریم تا بفهمیم اهل بیت (ع) چه رنج و دردی کشیدند و بدین صورت ما هم در غم آنان شریک شویم ! 
ممکن است مواسات در حد متعارف و معقول که خلاف شرع نباشد ، یافت شود که در آن عیبی نیست اما گاهی مواسات از حد شرعی و حلال خارج شده و مُواسی مرتکب محرّمات می شود مثلا عزادار اقدام به کودک آزاری می ک
این موسسه دارای 30 سال تجربه در زمینه تامین و تولید مواد شیمیایی مختلف در داخل و خارج از کشور است. حلال ها ، رنگ و رزین ، مواد شیمیایی صنعتی ، کود شیمیایی ، مواد صنایع غذایی ، مواد تصفیه آب و نمونه هایی از محصولات این شرکت هستند. در ادامه به معرفی برخی از این مواد می پردازیم :
ادامه مطلب
ازدواج موقت=؟ بله یا خیر؟ "مسئله این است"دو نفر حالا تحت هر عنوانی (بی إف-جی إف یا یه مرد که رفته سراغ یه زن تنفروش خیابانی) با هم رابطه جنسی برقرار میکنن این رابطه جنسی اسمش هست و حرامدو نفر دیگه میان عینأ همین رابطه جنسی رو انجام میدن با این تفاوت که دو خط عربی خونده میشه و با این دو خط عربی اون حرام خدا حلال میشه اسمش هم از به ازدواج موقت تغییر پیدا میکنهحالا این دو خط عربیه معجزه گر که حرام رو به یکباره تبدیل میکنه به حلال آیا دستور
تینر لوساید 40000 اسپینر صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان مورد کاربرد جهت رنگ های رویه اتوموبیل (21 و 54) ، کف پوش های پلی اورتان و کیلر دو قلو ، بیس کت می باشد.
دریافت
تینر لوساید 40000 از زیر مجموعه های تینر فوری می باشد.
 
تینر:
مصرف تینر غالبا به رنگ های نیترو یلوی اختصاص یافته که شامل انواع رنگ های اتومبیلی و رنگ ها، لاک ها و بتونه های مصرفی در صنایع چوبی می گردد.
درسال های اخیر مصرف تینر در صنعت رنگ چوب بسیار افزایش یافته است.
در این راستا
سلام.
از عصر تصمیمم این بود که درمورد اتفاقات امروزم که درون مایه ی طنز داشت پست بنویسم
اما مستند محمد طاها ، همون پسر بچه ای که تو حادثه ی تروریستی رزمایش پارسال اهواز شهید شد رو دیدم و 
دلم گرفت.از بزرگیِ این مرد کوچک که حالا شهید شده دلم گرفت.
از بی مسئولیتی ها ، از پستی ها ، از حرام خوری های به ظاهر حلال خوری دلم گرفت.
پس به احترام محمد طاها ها سکوت میکنم.
راستی
یکم مردهامون کم نیستن؟
امام زمان(عج) حق داره هنوز منتظر ۳۱۳ نفر #مَرد باشه.ن
چاپگر دستی
چاپگر دستی رینر ساخت کمپانی REINER المان می باشد که تنها چاپگر دستی می باشد که با ان می توان بروی کلیه سطوح چاپ زد چاپگر
دستی رینر یک چاپگر دستی نبمه اتوماتیک می باشد و مکانیزم طراحی ان به
گونه ای می باشد که برای عمل چاپ دیگر نیازی به حرکت دست در ان نمی باشد و
عمل چاپ به صورت نیمه اتوماتیک انجام می پذیرد .در چاپگر های دستی رینر
مدل 970 و 790 فقط کافیست تا کاربر دستگاه را در نقطه مورد نظر قرارداده و
سپس دکمه پرینت را فشار دهد هد چاپگر به ص
امام زین‌العابدین(علیه السلام): 
بیچاره فرزند آدم .هر روز سه مصیبت به او مى رسدو حتى از یکی از آنها پند نمى گیردکه اگر پند میگرفت، سختی هاو کار دنیابر او آسان مى شد.
مصیبت_اول:هر روز از عمر او کم میشوددر صورتى که اگر از مال او چیزى کم گردداندوهگین مى شود؛ درحالیکه مال جایگزیندارد، اما عمر از دست رفته جبران نمى شود. 
 مصیبت_دوم:روزیش را به طور کامل دریافت میکند،که اگر از راه حلال باشد باید حساب پس دهدو اگرحرام باشد کیفر میبیند. 
مصیبت_سوم:از ا
نمایندگی چسب کاغذ دیواریAQUILA
فرمولاسیون بسیار قوی،حلال پذیری سریع در آب،غلظت بالا
مقاومت بالا در برابر رطوبت و تغییرات دما،بدون بو و مواد سمی،سازگار حتی با سطوح سیمانی 
آنتی باکتریال،نانو تکنولوژی،ایجاد سطوح هموار در هنگام اجرای کاغذ دیواری
 قابلیت نصب 120 رول به ازای هر کیلو گرم
مرجع:http://aquilairan.ir
سلام.
از عصر تصمیمم این بود که درمورد اتفاقات امروزم که درون مایه ی طنز داشت پست بنویسم
اما مستند محمد طاها ، همون پسر بچه ای که تو حادثه ی تروریستی رزمایش پارسال اهواز شهید شد رو دیدم و 
دلم گرفت.از بزرگیِ این مرد کوچک که حالا شهید شده دلم گرفت.
از بی مسئولیتی ها ، از پستی ها ، از حرام خوری های به ظاهر حلال خوری از بچه کشی ها دلم گرفت.
پس لازمه امشب رو به احترام محمد طاها ها سکوت کنم.
راستی
یکم مردهامون کم نیستن؟
امام زمان(عج) حق داره هنوز م
فتوا به طهارت خوک و سگ پس‌مانده آب و غذای آن‌ها توسط مالک بن انس
ابن قدامه مقدسی از علمای بزرگ اهل سنت عمری می‌نویسد:
وَقَالَ مَالِكٌ، وَالْأَوْزَاعِیُّ، وَدَاوُد: سُؤْرُهُمَا طَاهِرٌ، یُتَوَضَّأُ بِهِ وَیُشْرَبُ، وَإِنْ وَلَغَافِی طَعَامٍ لَمْ یَحْرُمْ أَكْلُهُ.
مالک بن انس (رئیس فرقه مالکی)، اوزاعی (از محدثین و فقهای بزرگ اهل سنت عمری) و داود (رییس فرقه ظاهری) فتوا به طهارت سگ و خوک داده‌اند و آب پس‌مانده آن‌ها را پاک می‌دانند که می
وایت اسپریت را در صنعت با نام های دیگری همچون حلال 402 و یا تینر روغنی می شناسند. در صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان تولید کننده این محصول هستیم. لازم به ذکر است که وایت اسپریت توسط ما در دسته بندی محصولات صادراتی قرار گرفته است. چراکه درصد زیادی از این محصول را به کشورهای زیادی صادرات نموده ایم.
بهترین و مناسب ترین حلال برای رنگ های روغنی دقیقا همین وایت اسپریت می باشد. با توجه به استفاده زیاد از رنگ های روغنی، این ماده نیز در صنعت بسیار کاربرد د
از وقتی با فضای مجازی آشنا شدم حدود 13-14 سال میگذره و نباید منکر این شد که چه چیزهای خوب و نابی به دست آوردم؛
یعنی در کنار ضعف ها و عیب هاش، خوبی هاش زیاده و از مهمترینش دسترسی آسونه!
در مجموع میتونم بگم وقتی میشه یه کار مفید انجام داد و بهره برد، چرا به بطالت گذروند و در آینده حسرت خورد!؟
جالبه که همین فضای مجازی در حال تغییرات عظیمی هست که باز خوبی ها و بدی هایی داره! بدی هایی که بدجوری به ذوقم میزنه و اذیتم میکنه! حس میکنم قدیم ها افرادی که جامع
سلام
تقریبا چهارماه است که بعد از  چهار سال برگشتم وبلاگ واقعیتش فکر نمیکردم اصلا دنیای وبلاگ هنوز زنده باشد و کسی هم فعال باشد بیشتر برگشتم به هوای پر کردن جای خالی اینستا آمده بودم که بدون مخاطب بنویسم اما یکهو دیدم چقدر دوست پیدا کردم چقدر وبلاگ های خوب سرپا وجود دارد آدم هایی که به معنای واقعی بلاگر هستند 
ماندن موقتی هم تبدیل شد به ماندن دائمی و رفت و آمدها و دوست پیدا کردن ها و کم کم  هم دارد هر روز به دنبال کننده ها اضافه میشود و پست ها
اسید استیک جزو مواد معدنی و متعلق به گروه اسیدها است.و یک اسید ضعیف، بی رنگ و با بویی تند و تیز می باشد. استیک اسید یک اسید آلی به‌صورت مایعی تند و بی‌رنگ است که اساس ترشی سرکه هست و در قسمت چشایی طعم ترشی، شبیه طعم سرکه می‌دهد. قسمت اعظم اسید استیک تولیدی دنیا، مصرف واکنش با الکل‌ها به منظور تولید استرهایی می‌گردد که از آن‌ها به‌عنوان بهترین حلال‌ها در رنگ و جلا استفاده می‌شود.
اسید استیک
اسید استیک مایع، مانند آب و اتانول یک حلال پروتو
تینر چاپ از تولیدات مان در صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان می باشد. در فاتح فام سپاهان تولید کننده انواع تینر و حلال هستیم و فعالیت خود را در سال 1381 با ظرفیت 32.000 تن آغاز نمودیم و در سال 1398 توانسته ایم آن را به بهره برداری رسانیم.
اهمیت استفاده از انواع حلال بر هیچ کسی پوشیده نیست. این روزها شاهد این مسئله می باشیم که تینر به عنوان حلال اصلی در اکثر صنایع مورد کاربرد می باشد. از نمونه صنایعی که در آن از تینر استفاده می نمایند می تواند به :صنایع ماش
اسید استیک جزو مواد معدنی و متعلق به گروه اسیدها است.و یک اسید ضعیف، بی رنگ و با بویی تند و تیز می باشد. استیک اسید یک اسید آلی به‌صورت مایعی تند و بی‌رنگ است که اساس ترشی سرکه هست و در قسمت چشایی طعم ترشی، شبیه طعم سرکه می‌دهد. قسمت اعظم اسید استیک تولیدی دنیا، مصرف واکنش با الکل‌ها به منظور تولید استرهایی می‌گردد که از آن‌ها به‌عنوان بهترین حلال‌ها در رنگ و جلا استفاده می‌شود.
اسید استیک
اسید استیک مایع، مانند آب و اتانول یک حلال پروتو
درس شهید بهشتی
 
7291
 
 
خاطره از شهید بهشتی: برخی ها به سراغ آیت‌الله بهشتی رفتند و گفتند: حالا که مرگ بر شاه» همه‌گیر شده؛ شعار جدید بدیم. شاه زاده است، خمینی آزاده است.» شهید بهشتی برآشفته شد و گفت: رضاخان ازدواج کرده، این شعار حرام است. از پلکان حرام که نمی‌شود به بام سعادت حلال رسید.» (منبع)
امام صادق ع فرمود مومن بردبار است که نادانی نورزد اگر نسبت باو نادانی ورزند بردباری کند و ستم نکند ببخشد و بخل نورزد و اگر نسبت باو بخل ورزند صبر کند حدیث 18 امام صادق ع فرمود مومن کسی است که کسبش حلال و اخلاقش نبکو و با طنش سالم باشد وزیادی مالش را انفاق و زیادی سخنش را نگهدارد و مردم از شرش محفوظ باشند و از خود بانها انصاف دهند حق را بگوید اگرچه بزیان خود ونفع مردم باسد
از ترم یک تا شیش دانشگاه فکر می‌کردم اگه تو‌ امتحانام تقلب کنم، بعدا پولی که از مدرک و نمرهٔ باتقلب‌به‌دست‌اومده (امان از قوانین نیم‌فاصله:|) حاصل می‌شه، حلال نیست و خب، لقمهٔ حلال و حرام چیزی نبود و نیست که بتونم در موردش با خودم تعارف کنم؛ فلذا تو کل اون سه سال به جز یک مورد تقلب سازمان‌یافته تو بخش عملی یه‌ درس یه واحدی که استاد داغونی داشت و ما هیچی از حرفاش نمی‌فهمیدیم (و البته هیچ کدوم از اینا توجیه خوبی نیست و من بعدا از همین مورد ه
 
مثل کسانی که اموال خود را در راه خدا انفاق می کنند همانند بذری است که هفت خوشه برویاند و در هر خوشه ید دانه باشد .
 
هر دانه ای در هر زمینی هفت خوشه که در هر خوشه صد دانه باشد نمی رویاند 
بلکه باید دانه سالم ،زمین مستعد ،زمان مناسب ،و حفاظت کامل باشد . انفاق نیز همین طور است باید از مال حلال با قصد قربت بدون منت با شیوه نیکو و غیره باشد . 
انفاق تنها پاداش اخروی ندارد بر خلاف برخی ها که فکر می کنند جزای  کار نیک فقط در آخرت است .
قرآن کریم سوره
شاید بپرسید ممنوعیت دوستی با
دختر یا پسر نامحرم در کجای قرآن آمده است؟
جواب این سؤال را در ضمن مقدمه‌ای
بیان می‌کنیم .
 
ویژگی‌های خاص و زن و مرد باعث شده که پروردگار یکتا محدودیت‌هایی
را در ارتباط میان آن‌ها برقرار کند.
 عقد شویی
و به‌عبارت‌دیگر ازدواج راهی است که خداوند تشریع کرده است تا زن و مرد ازیک‌طرف
نیازهای خود را از طریق آن تأمین کنند و از طرف دیگر با اکتفا به همسر خود، افسار
نفس را از دست ندهد.
در مقابل روابط نامشروعی چون دو
‏طبق پژوهشی که در دانشگاه آکسفورد انجام شده است:
 مردان برای حفظ سلامت روانی بیشتر، احتیاج دارند حداقل دو شب در هفته را به تفریح با دوستان خود خارج از خانه بگذرانند
 
** البته از نظر ما خانم ها غلط کردن آکسفورد اصلا دانشگاه معتبری نیست
 

 
چرا دم مستراح عمومی از آدم پول میگیرند؟ مگر اندیشیدن رایگان نبود؟
 
»
 
‏پیرمرد سر کوچمون ۱۱۲سالش بوده مرده
تو اعلامیه اش نوشتن "به دیدار حق شتافت"
داداش این دیگه واقعا نشتافته، با سیم بکسل بردنش
 
》 @labkha
حمل آسان در کمربند کار ، UV-LIGHT برای مناطق درمانی کوچک و متوسط ​​طراحی شده است.
چراغ کار دستی که دارای قلاب محکم محکم و داخلی ساخته شده است ، باعث می شود موقعیت انعطاف پذیر نسیم ایجاد کند.شکل راحت، گرفتن ارگونومیک فراهم می کند. مقاوم در برابر حلال و متولد شده با لنزهای شیشه ای قابل تعویض.
یک نشانگر هوشمند باتری شما را از سطح باتری آگاه می کند. با پایه شارژ تهیه می شود. 
منطقه پخت: 10 cm سانتی متر
شناسه محصول: 03.5801
☀️ برنامه‌ریزی کلان روزانه
❓پرسش:از منظر آموزه‌های وحیانی برای اینکه یک زندگی موفق و سعادتمندانه‌ای داشته باشیم، چگونه باید حیات فردی و اجتماعی خود را در سطح کلان برنامه‌ریزی کنیم؟
✅پاسخ:به طور کلی یکی از مهم‌ترین مؤلفه‌های موفقیت و پیشرفت و رسیدن به سعادت دنیا و آخرت برنامه‌ریزی در زندگی است. کسانی که در زندگی روزانه خود، برنامه‌ریزی ندارند به طور طبیعی از استعدادهای بالقوه خود نمی‌توانند به نحو مطلوبی استفاده کنند، و در نتیجه
بی تابی و دلتنگی بر من حلال است و آسودگی و دل خوشی و وصال بر من حرام شده است.در انتظار تو آتشی شعله ور است دلم. جهنم آتش سینه مرا ببیند سرد می شود. محبوبم! جادوگری برای من نسخه ای نوشته که مصرعی از غزل یوسف گمگشته باز آید به کنعان غم مخور، یاد خم ابروی یار و چکه ای اشک ریخته را در هاون دل بکوبم. یک هوا نسیم پاییزی، مشتی صدای خش خش برگ های پاییزی و طاقه طاقه ابرهای زمستان را تفت دهم. خلاصه نسخه مفصل است. دیگر چکار باید کرد؟
محمد صالح علا
.
 
 
‏مرد اونی نیست که سیکس پک داره و ماشین ٢ میلیاردی زیر پاشه، مرد اونه که تو تمام سختیا عین کوه پشتت وایمیسته و تنهات نمیذاره.
رشته کوه البرز هستم ٢٧ ساله از تهران
 
 
 
 
‏یکی از فامیلا تصادف کرده، با اتوبوس شاخ به شاخ زده ولی زنده مونده. رفتیم عیادتش میگم حاجی چجوری ندیدی اتوبوس به اون بزرگیو؟
میگه بابا اینقدر چراغ مراغ داشت فک کردم ورودی شهره، منم رفتم توش =))
 
*
 
یادش بخیر پارسال بین خریدن پژو ۲۰۶ یا پراید دو به شک بودم ولی الان شک دارم اتوبو
تینر یا همان تینر نقاشی را در ویکی پدیا به عنوان ماده ای شیمیایی و حلالی مناسب برای رقیق نمودن رنگ ها و مناسب برای پاک کردن و تمیز نمودن ابزارهای نقاشی و یا پاک کردن قسمت هایی که نباید رنگ میشده تعریف نموده است.
در صنایعی که از رنگ استفاده می شود طبیعتا تینر نقش بسیار مهمی را ایفا می نماید. هیچ رنگی نیست که بتوانید بدون نیاز از حلال آن را استفاده نمایید. در نتیجه هر زمان قصد خرید رنگ کردید باید حلال مناسب آن را نیز در کنارش خرید نمایید.
از تاثیر
حمل آسان در کمربند کار ، UV-LIGHT برای مناطق درمانی کوچک و متوسط ​​طراحی شده است.
چراغ کار دستی که دارای قلاب محکم محکم و داخلی ساخته شده است ، باعث می شود موقعیت انعطاف پذیر نسیم ایجاد کند.شکل راحت، گرفتن ارگونومیک فراهم می کند. مقاوم در برابر حلال و متولد شده با لنزهای شیشه ای قابل تعویض.
یک نشانگر هوشمند باتری شما را از سطح باتری آگاه می کند. با پایه شارژ تهیه می شود. 
منطقه پخت: 10 cm سانتی متر
شناسه محصول: 03.5801
✅ مال حرام توشه آتش جهنم  
♥️جهنم و عذاب‌های جهنم تجسم و نتیجه اعمال ما در دنیا هستند نه اینکه جریمه و تنبیهی از طرف خدا! به‌عبارت‌دیگر هر چه در دنیا کشت می‌شود در آخرت درو می‌گردد. حضرت محمد (صلی‌الله علیه و آله) درباره مال حرام فرمودند:   کسی که مالی را از راه غیر حلال به دست آورد، آن مال توشه و مرکب او به طرف آتش جهنم خواهد بود.۱ در روایت دیگری حضرت فرمودند:  ♥️خداوند متعال فرمود: کسی که برایش مهم نباشد که دینار و درهم (پول) را از چه راهی
سماعه گوید از حضرت موسی بن جعفر ع شنیدم که میفرمود کار خیر زباد نشماربد وگناه کم هم اگر هست شما انرا کم نشمارید زیرا گناه کم است که فراهم شود تا بسیار گردد واز خدا در نهایی بترسیدتا خودتان انصاف و عدالت کرده باشید و بسوی اطاعت خداوند شتاب کنبد و راست بگویید و امانت را بصاحبش بدهید زیرا که ان بسود شما است وانچه بر شما حلال نیست وارد نشوید زیرا که ان بزیان شما است شرح مجلیی ره در جمله حتی تعطومن انفسکم النصف ،،،،،،، گوید یعنی انصاف باینکه از خد
‏مرد اونی نیست که سیکس پک داره و ماشین ٢ میلیاردی زیر پاشه، مرد اونه که تو تمام سختیا عین کوه پشتت وایمیسته و تنهات نمیذاره.
رشته کوه البرز هستم ٢٧ ساله از تهران
 
 
 
 
‏یکی از فامیلا تصادف کرده، با اتوبوس شاخ به شاخ زده ولی زنده مونده. رفتیم عیادتش میگم حاجی چجوری ندیدی اتوبوس به اون بزرگیو؟
میگه بابا اینقدر چراغ مراغ داشت فک کردم ورودی شهره، منم رفتم توش =))
 
*
 
یادش بخیر پارسال بین خریدن پژو ۲۰۶ یا پراید دو به شک بودم ولی الان شک دارم اتوبو
بهترین و مناسب ترین حلال برای رنگ های اپوکسی را می توان تینر اپوکسی دانست. از تینر اپوکسی به راحتی می توانید برای رقیق سازی رنگ های اپوکسی و همچنین تمیز نمودن وسایل رنگ استفاده نمایید.
مایع و بخار تینر اپوکسی بسیار آتش زا می باشد.چگالی این تینر در دمای 15 درجه سانتیگراد 0/787 می باشد. دارای مرکاپتان 1/50ppm است.
معرفی تینر اپوکسی صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان
در صنایع شیمیایی فاتح فام سپاهان تولید کننده انواع تینر و حلال می باشیم. نهایت تلاش خود را
ذبح اسلامی دارای نکاتی است که در این مقاله به آن ها اشاره می شود :
- شخصی که گوسفند را سر می برد باید مسلمان باشد .
- سر دام باید با یک چیزی مانند آهن بریده شود . در صورتی که آهن پیدا نشد می توان با چیزی مانند سنگ یا شیشه سر دام را برید .
- در زمان سر بریدن باید گوسفند رو به قبله باشد و شخصی که حیوان را سر می برد باید در هنگام سر بریدن بسم الله بگویید اما اگر فراموش کرد بسم الله بگوید ایرادی ندارد و گوشت حیوان حلال است .
- اگر پس از سر بریدن، حیوان چشم یا
چطور ماسک مناسبی انتخاب کنیم؟
نظافت خانه معمولا با قرار گرفتن در معرض مواد شیمیایی همراه است.
همچنین، سموم خطرناک مثل فیوم های رنگی، حلال ها، گرد و غبار، چسب ها، سموم دفع آفات و مواد شوینده یار همیشگی این قبیل کارها به شمار می روند.
به لیست بالا، حساسیت های فصلی ناشی از گرده ها و آلرژن ها هم اضافه کنید.
ماسک تنفسی، باید از سلامت شما در مقابل گرد و غبار محافظت کند.
ادامه مطلب
ای وای بر اسیری کز یاد رفته باشد!در دام مانده باشد ،صیاد رفته باشدآه از دمی که تنها با داغ او چو لالهدر خون نشسته باشم ، چون باد رفته باشدامشب صدای تیشه از بیستون نیامدشاید به خواب شیرین فرهاد رفته باشدخونش به تیغ حسرت یا رب حلال باداصیدی که از کمندت آزاد رفته باشداز آه دردناکی سازم خبر دلت راوقتی که کوه صبرم بر باد رفته باشدرحم است بر اسیری کز گِرد دام زلفتبا صد امیدواری ناشاد رفته باشدشادم که از رقیبان دامنکشان گذشتیگو مشت خاک ما هم بر باد
معرفی طرح درس :
    طرح درس روزانه شیمی 1  پایه دهم  درس آب و دیگر حلال ها کدام مواد با یکدیگر محلول می سازند تفکیک یونی در فرایند انحلال
 نام کتاب درسی:شیمی 1    پایه تحصیلی:  دهم          موضوع   درس:آب و دیگر حلال ها کدام مواد با یکدیگر محلول می سازند تفکیک یونی در فرایند انحلال
اهداف :
آشنایی با انواع محلول ها (آبی و غیرآبی) و انحلال های مولکولی و یونی
آشنا شدن دانش آموز با:
1- انواع حلال ها
2- چند نمونه حلال آلی
3- مفهوم گشتاور دوقطبی
4- انواع مح
رفتم آرایشگاه و گفتم بزن!
آرایشگر هم شماره پونزده رو گذاشت روی ماشین و کل موهامو زد.
گفت سامورایی ها قبل جنگ موهاشونو میزنن، مگه میخوای بری جنگ!؟
از حرفش خنده ام گرفت و یهو که به خودم دیدم اومدم دیدم ده دقیقه است تو فکرم و آرایشگر داره بهم میگه بلندشو دیگه!
اونقدری که تو انتخاب کفش و لباس و چفیه و مدل مو و کوله ی سفر اربعین وفت میذارم، کاش یه ذره تو این سفر عمیق تر می شدم!
اینقدر برای سفر یه هفته ای تدارک می بینیم، کلی قبلش تاریخ پاسپورت رو چک میک
تینر  15000  تینر فوری الوان جهت رقیق نمودن رنگ های نیترو سلوی ، کیلر ، سلوی ، کیلر ، سیلر و رنگ های فوری هوا خشک بکار می رود.
 
 
میزان اختلاط تینر با رنگ ، بستگی به غلظت رنگ ، سطح مورد نظر ، ابزار اعمال رنگ و نیز شرایط آب و هوایی (درجه حرارت محیط) دارد.
موارد احتیاط در استفاده از تینر 15000:
مایع و بخار بسیار اتش زا می باشند
از انتشار به محیط زیست جلوگیری شود
از تجهیزات الکتریکی ضدبرق/ استفاده کنید.
ظرف را با درب بسته در محیط خنک با تهویه م
--------------------
رحلت پیامبر اکرم(ص)
مذهبی, منبر مکتوب – ماه صفر
رحلت پیامبر اکرم(ص) 
طلعت ده پهلوانی
پیامبر اکرم(ص) پس از بیست و سه سال دعوت و مجاهدت و ابلاغ پیام الهی و پس از فراز و نشیب‌های فراوان در راه انجام رسالت بزرگ خویش، سرانجام در روز دوشنبه، بیست و هشتم ماه صفر یازدهم هجرت[۱] پس از چهارده روز بیماری[۲] و کسالت، رحلت فرمودند و در هجرۀ مسی خویش در جوار مسجدی که تأسیس کرده بود، به خاک سپرده شد.
آخرین روزهای وفات پیامبر(ص)
پیامبر(ص) شب پیش از
آیا می‌دانستید تصمیم در مورد تقلید نمی‌تواند چارچوبی تقلیدی داشته باشد؟ قبل از این که انسان شروع به تقلید کند چطور می‌تواند از کسی در موضوع چگونگی انتخاب مرجع تقلید، تقلید کند؟
آیا می‌دانستید در اصول کافی حدیثی هست که علت کسوف و خسوف را سقوط این اجرام از کشتی‌های حاملشان در دریای آسمان می‌داند؟
آیا می‌دانستید عده ندارد؟
آیا می‌دانستید روایتی وجود دارد که ازدواج موقت با را صحیح می‌داند با این دلیل که موجب جانشین شدن یک سنت
سلام به همگی
نماز روزه هاتون قبول باشه
ان شاء الله ما رو یادتون نرفته باشه دعا کنید.
راستش مدتیه تصمیم گرفتم اینجا رو تعطیل کنم. نمی دونم این تعطیلی چقدر طول بکشه. با این که کلی حرف دارم اما فعلا تصمیمم بر به روز نکردنه!
ببخشید که دیگه بهتون سر هم نمی زنم
دوست داشتید توی بلاگفا همراهم باشید. احتمالا وبلاگ دیگه بیانم رو هم ادامه بدم ولی قطعی نیست.
من رو بابت تمام دقایقی که با مطالبم از زندگیتون گرفتم، حلال کنید.
دلم براتون تنگ میشه.
التماس دعا
یا
مهمترین مسئله در زندگی
مهمترین مسئله در زندگی شناخت و آگاهی و سپس برنامه ریزی و نظم داشتن است.
پیامبر اکرم(ص): بر عاقل حقیقی شایسته است(علاوه بر فعالیت هایی مانند کسب کار) چهار برنامه در شبانه روز داشته باشد.
1-تعیین وقت برای مناجات با خدا
2-تعیین وقت برای محاسبه نفس
3-تعیین وقتی برای مراجعه به اهل علم
4-تعیین وقتی برای بهره وری از لذت های حلال
 امام صادق ع فرمود در ظمن انچه خدای عزوجل با موسی ع مناجات فرمود این بود که ای موسی تقرب جویندگان بمن بچیزی مانند پرهیز از محرماتم تقرب نجسته اند همانا من اقامت در بهشتهای جاودان را بانها شریک نسازم یعنی بهشتهای عدن مختص پرهیزگاران از محرماتست  4 امام صادق ع فرمود سحت تر چیزیکه خدا بر خلقش واجب ساخته ذکربسیار خداست  ومقصودم گفتن سبحان الله والحمد لله و لا اله الا الله و ا لله اکبر نبست اگر چه این هم از جمله ذکر است بلکه مقصود یاد اوردن خداست
غشای اسمز مع: 
غشاهای اسمز مع به سه صورت ساخته می شوند :
مارپیچی  Spiral Wound 
استوانه ای  Tubular
قاب و صفحهPlate & Frame 
غشای اسمز مع را نیمه تراوا می نامند، چون غشا همچون یک فیلتر عمل می کند، به گونه ای که مولکول های حلال از آن عبور کرده ولی مولکول های ناخالصهی قادر به عبور از این غشا ها نیستند.بنابراین غشا برای مولکول های حلال تراوا و برای مولکول های ناخالصی ناتراوا می باشد.
غشا را معمولاً از استات سلو، پلی سولفنی، پلی وینیلون دی فلوراید
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب