نتایج پست ها برای عبارت :

نحوه استفاده ازقرص های شوینده لباسشویی نماسا

 
لباسشويي یکی از لوازم خانگی است که در همه خانه ها وجود دارد، به دلیل گران قیمت بودن این وسیله خرید آن و همچنین تعمیر آن هزینه هاي زیادی را باید بپردازید، به همین دلیل بهتر است که در هنگام استغاده از این وسیله نکاتی را رعایت نمایید تا دستگاه لباسشويي نیاز به تعمیر پیدا نکند.
در صورتی که دستگاه لباسشويي‌تان به دلیل استفاده غلط خراب شده است برای تعمیر آن میتوانید با نمایندگی تعمیر لباسشويي دوو در تهران تماس بگیرید. تا علاوه بر تعمیر لباسشو
دلیل بوی بد ماشین لباسشويي:
زمانی
که مقدار زیادی از مواد شوينده در لباسشويي به کار میبریم نسبت زیادی از
مواد شوينده با اب ترکیب نشده و کار شتشو را انجام نمیدهند.مقدار باقی
مانده مواد شوينده یک لایه رسوب در انتهاي لگن ماشین لباسشويي ایجاد
میکند.سپس باکتری هاي موجود در هوا که به دنبال یک محل گرم و مرطوب برای
رشد میگردند در انتهاي لگن لباسشويي که حاوی پسماندهاي مواد شوينده می
باشند شروع به رشد کرده و باعث تولید بوی نامطبوع از خود می شوند.
نه
 
 
تمام راه از کلاس تا خونه رو پیاده اومدم و با صدای بلند آناتما گوش کردم . سرمو انداختم پایین و فقط به کتونیم نگاه کردم .از همه‌ی آدمها متنفر بودم و از خودم بیشتر از همه. دستام رو از شدت خشم به جهان مشت کردم و ناخن‌هامو محکم به کف دستم فشار میدادم تا دردم بگیره. از نور خورشید، از خنده‌ی آدمها از ساک خرید دست مردم بدم میومد . همه چیز ناامیدم میکرد . دو روز تعطیلم و سرما خوردم . و این دوروز تعطیلی رو نمیتونم کارهايی که چند هفتهست واسش برنامه چیدم
 
توسط قرص جرم گیر ماشین لباسشويي کالگون Caln تمام رسوبات دیگ لباسشويي و المنت ها پاک شده و لباس ها با کیفیت بهتری شستشو می شوند. قرص جرم گیر ماشین لباسشويي کالگون Caln بسته 15 عددی مخصوص ماشین لباسشويي هاي اتوماتیک می باشد.
قابل ذکر است که استفاده از قرص جرم گیر ماشین لباسشويي دو در یک کالگون بسیار راحت، بی دردسر و بدون ایجاد هیچگونه کثیفی است. مواد تشکیل دهنده قرص جرم گیر ماشین لباسشويي کالگون Caln دارای فرمولاسیون منحصر به فرد پلی کربوکسیلیت
همانطور که میدانید ماشین لباسشويي وسیله ای برای شستن لباس‌هاي کثیف شده است و با فشار آب درون غلطتک هاي فی خود به الیاف لباس نفوذ کرده و لباس را تمیز میکند.
مجموعه پیک صنعت در خصوص تعمیر ماشین لباسشويي سامسونگ سال ها تجربه و تخصص دارند و هرگونه عیب و خرابی در ماشین لباسشويي را تشخیص داده و با نازلترین قیمت ها به تعمیر لباسشويي شما میپردازد.
عیوب متداول ماشین لباسشويي که اگر همچین مواردی را دیدید به تمیرکار ماشین لباسشويي زنگ بزنید تا در
جرم گیری ماشین لباسشويي
جرم گیری ماشین لباسشويي اهمیت ویژه ای دارد چرا که ماشین لباسشويي از وسایل پر کاربرد خانه به شمار می رود ، تمیز کردن ماشین لباسشويي یکی از مسائل بسیار مهم در نگهداری این وسیله می باشد، ماشین لباسشويي با شستن کثیفی هايی که بر روی لباس ها است گاها این کثیفی ها در ماشین باقی می مانند و محلی برای تولید و تکثیر باکتری ها و قارچ ها می شود به همین دلیل ایجاد بوی بد می کند و هم چنین لباس هايی که شسته می شود به طور کامل تمیز نمی ش
قبل از آنکه برای تعمیرات لباسشويي خود با شرکت تماس بگیرید بهتر است مطالب زیر را بدانید. بسیاری از مواقع توجه به نکات زیر می تواند در کارکرد درست ماشین لباسشويي تاثیر بگذارد.
لباسشويي باید در سطح صاف و تراز قرار بگیرد تا ایجاد صدا و ارزش هاي غیر طبیعی نکند.
قبل از استفاده از هر دستگاه و لوازمی باید دفترچه راهنمای آن با دقت خوانده شود.
فاصله لباسشويي با دیوار باید حدود 5 سانتی متر باشد.
در صورت استفاده زیاد از لباسشويي سرویس دوره ای توسط شرکت جه
ماشین لباسشويي هاي سطلی و اتومات
 
تعمیرات لباسشويي و تعمیر لباسشويي 
هرچند که ویژگی ها مکانیکی ماشین لباسشويي ها که در ابتدا گفته شد نسبتاً برای تمام ماشین لباسشويي ها یکسان است , ولی مکانیزم کار همگی ماشین لباسشويي ها یکسان نیست . به طور کلی دو نوع کلی برای ماشین لباسشويي ها موجود هست : 1 ) ماشین لباسشويي هاي سطلی با درپوش و سبد شستشوی عمودی 2 ) ماشین لباسشويي هاي خودکار با سبد شستشوی افقی . هریک از این دو دسته ماشین لباسشويي مزایا و معایب اخ
از جمله مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشويي اتفاق بیافتد میتوان به موارد زیر اشاره نمود:
لباسشويي روشن نمی شود
آب داخل دیگ لباسشويي تخلیه نمی شود
مرحله اسپین(چرخش)  به درستی عمل نمی کند یا شروع به چرخش نمیکند
از لباسشويي آب نشت میکند
شوينده پخش نمی شود
لباسشويي خیلی تکان میخورد و حرکت میکند
لباسشويي با سروصدای زیادی کار می کنید
ماشین لباسشويي بوی بدی می دهد
ماشین لباسشويي چرخه شستشو را کامل انجام نمی دهد
 
هر کدام از این مشکلات را می تو
پودر جرم گیر ال جی LG
پودر جرم گیر ماشین لباسشويي و ظرفشویی ال جی LG بسته 5 عددی مدل پایه
بلند ، یک جرم گیر با کیفیت برای ماشین ظرفشویی و لباسشويي ال جی LG می
باشد که به شما توصیه می کنیم که حتما برای دستگاه خود تهیه کنید .
این جرم گیر علاوه بر بهبود کیفیت شستشوی دستگاه ، آهک تشکیل شده روی
المنت را نیز از بین می برد و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود .
ازبین بردن باکتری ولجنهاي داخل دستگاه و رسوبات داخل دستگاه نیز یکی دیگر از ویژگی هاي جرم
جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشويي ال جی LG
 
جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشويي ال جی LG یک جرم گیر با کیفیت می باشد که به شما توصیه می کنیم حتما برای ماشین ظرفشویی یا لباسشويي خود ، آن را تهیه کنید .
این جرم گیر علاوه بر بهبود کیفیت شستشوی دستگاه ، آهک تشکیل شده روی المنت را نیز از بین می برد و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود .
ازبین بردن باکتری ولجنهاي داخل دستگاه و رسوبات داخل دستگاه نیز یکی دیگر از ویژگی هاي جرم گیر می باشد
 
نحوه استفاد
فروش محصولات شوينده و پاک کننده تستTEST
تست برند جدیدی است که مواد اولیه آن در کشور ترکیه تولید می شود و در ایران بسته بندی و عرضه می شود. این محصول با مجوز بهداشت و با قیمت مصرف کننده تولید می شود.
محصولات شوينده و پاک کننده تست عبارتند از: 
مایع ظرفشویی تست
مایع لباسشويي تست
مایع نرم کننده تست 
مایع سفید کننده تست
پودر ماشین لباسشويي تست 
پودر دستی لباس تست 
جهت خرید محصولات تست لطفا به سایت ای تی مارکت مراجعه نمائید و یا با شماره هاي زیر تماس
ماشین لباسشويي یکی از پر استفاده ترین وسایل برقی می‌باشد که در هر خانه‌ای یافت می‌شود و کمتر خانه‌ای است که از این وسیله استفاده نکند. روز نظافت فرا رسیده و شما تمامی لباس‌هايتان را در ماشین لباسشويي قرار می‌دهید تا شسته شود که متوجه می‌شوید ماشین لباسشويي خراب شده است. حال نمی‌دانید که باید چه کاری انجام بدهید؟ یا به کجا زنگ بزنید تا ماشین لباسشويي را تعمیر کنند؟
کافی است با مجموعه سرویس طلایی تماس بگیرید و مشکل خود را اعلام کنید اگ
میکروپلاستیک و پلاستیک در اقیانوس در سال هاي اخیر رو به افزایش است، هر ساله حدود ۲٫۴۱ میلیون تن زباله پلاستیکی وارد اقیانوس ها می شوند از جمله تقریباً ۱۵۰۰۰ کیسه پلاستیکی در روز با این حال، بیشتر زباله هاي پلاستیکی (۹۴ درصد) از میکروپلاستیک تشکیل شده اند قطعات پلاستیکی با اندازه کمتر از ۵ میلی متر در کنار آلودگی هاي ناشی از میکروپلاستیک به عنوان زئوپلانکتون که ماهی نیز به طور تصادفی آنها را وارد زنجیره غذایی می کنند و از طریق مصرف غذاهاي د
خدمات مجاز پشتیبانی برای ماشین لباسشويي بوش در تهران
روشن نشدن ماشین لباسشويي بوش (Bosch)
خراب شدن دکمه هاي پنل ماشین لباسشويي بوش
خوب شسته نشدن لباس ها در ماشین لباسشويي بوش
نشتی آب از ماشین لباسشويي بوش در حین کار کردن
تعمیرات تخصصی اتصالات و سیم کشی داخلی دستگاه
خرابی و تعمیر برد الکترونیکی اصلی ماشین لباسشويي
خرابی موتور گردان ماشین لباسشويي بوش Bosch
آب دهی و نرفتن به مرحله بعدی شستن لباس ها
نشتی آب داشتن ماشین لباسشويي بوش
خرابی و گرم نشد
چگونه نحوه استفاده از AIRDROP
 
 

نحوه اشتراک گذاری با استفاده از Airdrop
 
چگونه عکس ها ، پرونده ها و موارد دیگر را بین دستگاه هاي Apple خود جابجا کنید.
اگر شما نیاز دارید که چیزی را سریع از یک دستگاه iOS یا MacOS به دستگاه دیگر ارسال کنید ، احتمالاً AirDrop بهترین گزینه خواهد بود. از بلوتوث برای ایجاد ارتباط نقطه به نقطه با دستگاه دیگر استفاده می کند.
ادامه مطلب
پودر جرم گیر ماشین ظرفشویی و ماشین لباسشويي سامسونگ Samsung
پودر جرم گیر ماشین لباسشويي و ظرفشویی سامسونگ Samsung بسته 5 عددی مدل پایه بلند ،  یک جرم گیر با کیفیت برای ماشین ظرفشویی و لباسشويي سامسونگ Samsung می باشد که به شما توصیه می کنیم که حتما برای دستگاه خود تهیه کنید .
این جرم گیر علاوه بر بهبود کیفیت شستشوی دستگاه ، آهک تشکیل شده روی المنت را نیز از بین می برد و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود .
ازبین بردن باکتری ولجنهاي داخل دستگاه و ر
شستن لباس‌هاي سفید، فوت و فن هاي خاصی دارد که از مهم ترین نکات خانه داری است. لباس هاي سفید رنگی مناسب برای استفاده در فصل تابستان هستند که در هر سنی می توان از آن استفاده کرد. به سادگی می توان بلوز سفید را با لباس هاي دیگر ست کرد این همان کاری است که خانم ها و آقایان شیک پوش انجام می دهند. هر چند زیبایی و مدرن بودن لباس هاي سفید را نمی توان کتمان کرد ولی مراقبت از لباس هاي سفید و شستن لباس‌هاي سفید مقوله ای است که دشواری هاي زیادی دارد.
نکات مهم
با گذشت زمان بالش هاي شما گرد و غبار ، عرق و ذرات روغن جمع می شوند که در صورت عدم کنترل ، می توانند ن هاي شما را زرد رنگ کرده و استفاده از آنها را راحت تر کنید. برای جلوگیری از این اتفاق ، باید برنامه ریزی کنید که بالش هاي خود را مرتباً با دست یا در ماشین لباسشويي بشویید.
 روش1شستشوی پنبه ، پایین و بالش مصنوعیتصویری با عنوان بالش هاي شستشو مرحله 11پرونده را بردارید. اگر بالشت خود را در یک بالش یا حیاط قرار داده اید ، اکنون این کار را بردارید. بر
در این مقاله می‌خواهیم به گونه هاي ماشین لباسشويي اتومات و مشخصه فنی آن ها بپردازیم .
 
لباسشويي اتومات را میتوان به دو تیم تقسیم کرد
 
1 – لباسشويي خود کار 2 – لباسشويي تمام خود کار ( کم آب کن بی نقص )
تفاوت لباسشويي خودکار و تمام خود کار در کم آب کردن لباسها هست , ماشین لباسشويي اتومات از سیستم حرارتی برای کم آب کردن استعمال می کند در شرایطی‌که لباسشويي تمام اتومات از سیستم حرارتی برقی برای کم آب کردن به کارگیری مینم
 
 
اگر قصد خرید ماشین لباسشويي ایرانی با قیمت مناسب و کیفیت بسیار بالا هستید، ماشین لباسشويي تی سی ال ظرفیت 6 کیلوگرم مدل TWE-600 بهترین انتخاب برای شما خواهد بود. این ماشین لباسشويي با ظاهری شیک و کاربردی آن می تواند قابلیت رقابت با گونه هاي خارجی خود باشد. لباسشويي مدل TWE-600،دارای دیگی با قابلیت می باشد که مانع تجمع پرز و آلودگی در شکافهاي آن خواهد شد.
جنس این دیگ از استیل ساخته شده است و دارای سرعت چرخش 1000 دور در دقیقه می باشد و ضد زنگ می باشد.
اموزش تعویض لاستیک دور درب ماشین لباسشويي
لاستیک دور درب ماشین لباسشويي یکی از مهمترین قطعات و لوازم ماشین لباسشويي است که نقش مهمی در بهینه کار کردن ماشین لباسشويي بازی میکند می پرسید چطور؟
اموزش لاستیک دور درب ماشین لباسشويي:وظیفه لاستیک دور درب ماشین لباسشويي ایجاد فاصله میان دیگ و بدنه ماشین لباسشويي است تا در زمان کار ماشین لباسشويي به دلیل سرعت بالای دیگ و چرخش ان باعث ایجاد صدای نابهنجار نگردد این یک از هوشمندانه ترین راهکارهايی
 
ماشین لباسشويي یک ماشین جادویی است که می تواند چیزی بیشتر از حوله و لباس هاي شما را تمیز کند. نکته اصلی تمیز کردن این 8 وسیله در ماشین لباسشويي استفاده از چرخه ملایم ، دمای آب مناسب ، قرار دادن وسایل کوچک در کیف توری مخصوص لباسشويي و استفاده نکردن از گرمای خشک کن لباس است. برای وسایل بزرگتر، ماشین لباسشويي با کارایی بالا بهتر خواهد بود.
شاید بخواهید برای از بین بردن باکتری ها به آب ماده ضد عفونی کننده اضافه کنید. بعضی از موارد در مقابل سفید ک
ماشین لباسشويي بوش آلمان بدون شک یکی از برندهاي موفق و پرفروش در بازار جهانی است. خرید ماشین لباسشويي گران قیمت ااما به معنی خوب شسته شدن لباس هاي شما نیست اما می توان گفت نوع استفاده از ماشین لباسشويي با توجه به تنطیمات پیشرفته، سرعت زیاد، ظرفیت بیشتر و … راحت تر می شود و این یک مزیت محسوب می شود. مدل‌ هاي پایین معمولا دارای سرعت چرخش کم، تنظیمات و دکمه‌ هاي کمتر و حجم کمتری هستند. پس تفاوت قیمت به معنی بالا رفتن کیفیت نیست. لباسشويي بوش
نحوه پاک کردن لکه‌هاي لوازم آرایشی: درفصل تابستان  استفاده مداوم از ضدآفتاب  بسیار اهمیت دارد  و از آنجایی که در فصل گرما بیشتر از هرزمان دیگر به پوشیدن لباس هاي رنگ روشن می پردازیم  احتمال لک شدن آنها با کرم و سایر لوازم آرایشی زیاد است . ممکن است لکه‌هاي لوازم آرایشی در طول روز و بر اثر مالیده شدن لباس‌ها به صورت شما ایجاد شود. درهرصورت این اتفاق ها  برای هرکسی  پیش می آید و غیرمعمول نیست  پس بهتر است راه هاي پاک کردن هرکدام از اقلام را
 
اندازه گیری فشارخون - وزارت بهداشت
ج- دستگاه فشار سنج الکترونیکی یا خودکار با نمایشگر دیجیتالی  )افزایش آگاهی و عملکرد فراگیران در خصوص نحوه استفاده از دستگاه فشارسنج و اندازه گیری .
طریقه صحیح اندازه گیری فشار خون 
 امروزه با ورود دستگاه هاي فشارسنج دیجیتال به بازار و نهادینه شدن آن ها جهت مصارف خانگی، اندازه گیری فشارخون در منزل و محیط کار به یکی از نیاز هاي .
اندازه گیری فشار خون چگونه است؟ - دکتر فریبا هندسی متخصص 
در این م
تعمیر ماشین لباسشويي آاگ(AEG) توسط بزرگترین شرکت تعمیرات لوازم خانگی. تهران سرویس معتبرترین مرکز مجاز تعمیر ماشین لباسشويي در تهران می باشد. ما تمام مشکلات ممکن برایماشین لباسشويي AEG شما را برطرف می کنیم. اگر می خواهید بابت تعمیر لباسشويي خود ضمانت کتبی دریافت کنید کافی است با شرکت آی پی امداد تماس بگیرید. تا به صورت مطمئن مشکل لباسشويي AEG شما در محل و منزل برطرف گردد.
آیا به دنبال یک مرکز معتبر و مطمئن برای تعمیرات ماشین لباسشويي خود هستید؟ آ
با سرکه شوينده مو بسازید برای این شوينده کامل مو، فقط باید سرکه را با آب به نسبت ۱ به ۲ ترکیب‌کنید می‌توانید با اضافه کردن مقداری روغن عطری به این شوينده، بو را ملایم‌کنید سپس موی‌تان را بعد از استفاده از شامپو با این ترکیب شستشو دهید می‌توانید این درمان و ماسک مو را ۱-۲ بار در هفته به کارببرید، سپس آن را ۱-۲ بار در ماه برای به‌دست آوردن سلامت قوی مو انجام‌دهید
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی هاي متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهاي اداری و کاربرد آن ها برای محیط هاي مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها
انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها چگونه است ؟ در این مقاله سعی داریم انواع مختلف میز منشی و کانتر پذیرش را با کارایی هاي متفاوتش بازگو کنیم .  قرار است با انواع میز منشی و نحوه خرید آن ها آشنا شویم که بهترین انتخاب ممکن را برای سازمان و شرکت خود داشته باشید . زیبایی این میزهاي اداری و کاربرد آن ها برای محیط هاي مختلف به طور کامل متفاوت است . در ادامه همراه ما باشید تا با انواع میز من
وایتکس : تهدید یا فرصت
وایتکس یک محصول به ظاهر معمولی است که در نظافت منزل استفاده می‌شود.
مواد شوينده مثل وایتکس می‌توانند به عنوان زنگ خطری برای سلامتی به شمار روند.
به همین دلیل هنگام استفاده از آن ها باید احتیاط کنید.
ادامه مطلب
نظافت منزل در اصفهان توسط مجرب ترین تیم نظافتچی و با مناسبترین قیمت نظافت منزل در اصفهان آماده عرضه شدن است. 
از جمله خدمات قابل ارائه شرکت خدماتی نظافت منزل اصفهان :
گردگیری , مرتب سازی اتاق ها ،چیدن وسایل اتاق 
شستشوی دیوار  ها و حتی شستن کاغذ دیواری به بهترین شکل ممکن و بدون آسیب رسانی 
تمیز کردن مبلمان ، پرده  و تمام وسایل پارچه ای 
پاک کردن و تی زدن سرامیک ها و برق انداختن کاشی ها با بهترین مواد 
تمیز کردن لوازم آشپزخانه , کابینت ها ,سینک
 
 ال جی سرویس مرکز تخصصی تعمیرات لوازم خانگی ال جی با بیش از 15 سال تجربه در زمینه تعمیر لباسشويي ، ظرفشویی ، تلویزیون ، جاروبرقی کولر گازی آمادگی دارد خدمات تعمیر لوازم شما را در محل و منزل شما بر عهده بگیرد. نمایندگی تعمیرات ال جی سرویس شامل شش ماه ضمانت کتبی می باشد که توسط تکنسین تعمیر بعد از سرویس دستگاه شما ارایه می گردد. سعی ما بر این است که تعمیرات لوازم شما را در محل شما انجام شود تا نیاز به انتقال دستگاه به تعمیرگاه نباشد. تکنسین هاي
دانلود نمونه طرح جابر ماشین لباسشويي همراه با کارنما
فرمت فایل ورد و قابل ویرایش تعداد صفحات مندرج در توضیحات فایل دانلود نمونه طرح جابر ماشین لباسشويي
این مجموعه طرح جابر  شامل: تحقیق زمینه ای طرح جابر ، نتیجه گیری طرح جابر ، مساله طرح جابر ، منابعطرح جابر، دفتر کارنما طرح جابر دانلود نمونه طرح جابر ماشین لباسشويي
پوستر هاي  نمونه طرح جابربن حیان ماشین لباسشويي
تابلوی نمایش نمونه طرح جابربن حیان ماشین لباسشويي
مطالب علمی آموزشی در
یکی از پر استفاده ترین لوازم خانگی، ماشین لباسشويي می باشد. هر خانواده حداقل یکبار در هفته از این دستگاه برای شستشوی البسه خود استفاده می کند. به همین دلیل بیشتر از سایر لوازم خانگی در معرض خرابی می باشد.
با اینکه کیفیت تولید در خرابی یا عدم خرابی لوازم خانگی بسیار تاثیر گذار است، اما نمی توان تنها به آن بسنده کرد. خرید لوازم خانگی تنها بر اساس کیفیت بالا، نمی تواند آنها را در معرض خرابی قرار ندهد. مهمترین نکته در خرید لوازم الکتریکی، ارائه
نباید هاي ماشین لباسشويي
خرید لباسشويي یکی از اصلی ترین کارهايی است که هنگام خرید لوازم خانگی یا جهیزیه باید به آن توجه نمود. ماشین لباسشويي  از لوازم بسیار ضروری خانواده هاست و زندگی بدون یک دستگاه ماشین لباسشويي بسیار دشوار است.
شاید این جمله عجیب به نظر برسد، ولی اهمیت وجود ماشین لباسشويي در منزل، هنگامی مشخص می شود که ماشین لباسشويي دچار خرابی و مشکل شود، مجبور به شستن لباس ها با دست باشید.  عوامل متعددی باعث خرابی ماشین لباسشويي می شو
علت نچرخیدن دیگ ماشین لباسشويي
 
اولین چیزی که باید در تعمیر دیگ ماشین لباسشويي بررسی شود قطعه متصل کننده مستقیم موتور درایور است .در طراحی برخی لباسشويي ها از یک موتور دوتایی و یک درایور مستقیم برای انتقال برق از موتور استفاده می کنند.سوکتی درایور موتور را به انتقال متصل می کند که شامل دو چنگال پلاستیکی با اتصال لستیکی بین انها است.یکی از چنگالهاي درایو به شفت ورودی انتقال متصل است.همانطور که شفت موتور چرخش می یابد اتصال لاستیکی بین دیسک
پودر جرم گیر آاگ AEG
پودر جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشويي شرکت آاگ AEG یک جرم گیر با کیفیت می باشد که مخصوص ماشین ظرفشویی و لباسشويي آاگ AEG می باشد .
قابل ذکر است که این جرم گیر ظرفشویی و لباسشويي علاوه بر بهبود کیفیت شستشوی دستگاه ، آهک تشکیل شده روی المنت را نیز از بین می برد و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود .
ازبین بردن باکتری ولجنهاي داخل دستگاه و رسوبات داخل دستگاه نیز یکی دیگر از ویژگی هاي جرم گیر می باشد
 
 
نحوه استفاده در ماشین
الف ):عیوب نابالانسی و لرزش :
-در صورتی که مجموعه درام دورار
یا البسه داخل درامقبل از مرحله خشک کن بالانس نشده باشد یا مقدار ان
بیشتر یا کمتر از حد مجاز باشد و در نتیجه مدت زمان برنامه برای این قسمت
طولانی شود (حداکثرزمان بالنسینگ 20 تا 25 دقیقه است ) یادر نهايت خطای UE
روی برد ظاهر می شود.موارد زیر کنترل شوند :
**اگر زمان بالنسینگ کمتر یامساوی حدود فوق باشد دستگاه در حالت عادی و استاندارد قرار دارد.
1-کنترل نحوه استفاده
2- تنظیم پایه ها و کنترل سال
پودر جرم گیر بوش Bosch
پودر جرم گیر ماشین ظرفشویی و لباسشويي شرکت بوش Bosch یک جرم گیر با کیفیت می باشد که مخصوص ماشین ظرفشویی و لباسشويي بوش Bosch می باشد .
قابل ذکر است که این جرم گیر ظرفشویی و لباسشويي علاوه بر بهبود کیفیت شستشوی دستگاه ، آهک تشکیل شده روی المنت را نیز از بین می برد و در نتیجه باعث صرفه جویی در مصرف برق می شود .
ازبین بردن باکتری ولجنهاي داخل دستگاه و رسوبات داخل دستگاه نیز یکی دیگر از ویژگی هاي جرم گیر می باشد
 
نحوه استفاده در ماشی
 
تهیه شده از 100 درصد الیاف نخی
- شستشو با ماشین لباسشويي و در دمای حداکثر 60 درجه سانتی گراد - اتوکشی با دمای زیاد - خشکشویی نشود - از خشک کن استفاده نشود - از سفید کننده استفاده نشود
- پولوشرت مردانه دارای یقه برگردان و آستین‌هاي کوتاه - نحوه بسته شدن یقه با دو عدد دکمه - دارای چاک کوتاه در طرفین - پارچه طرح‌دار - دارای گلدوزی در جلو
 
اگه به دنبال لباسشويي با کیفیت و ارزان میگردید.پیشنهاد ما به شما لباسشويي 6 کیلویی پاکشوما مدل 6803 هستش.لباسشويي 6 کیلویی پاکشوما مدل 6803 یکی از اقتصادی ترین و با کیفیت ترین لباسشويي ها در لباسشويي ارزان و باکیفیت است.برای خرید لباسشويي پاکشوما در کرجبه سایت فروشگاه ما سر بزنید.
همانطور که می دانید پودر قطعه شویی اتوپاک یکی از مهم ترین انواع پودر هاي قطعه شویی و مورد استفاده دستگاه هاي قطعه شویی است.
صنایع شیمیایی اتوپاک با سابقه ایی طولانی ارائه دهنده بهترین انواع پودر قطعه شویی می باشد.
در مقالات قبل شما را با برخی از مهم ترین مشخصات پودر قطعه شویی آشنا کردیم. در ادامه همراه ما باشید تا اطلاعات بیشتری در خصوص این نوع پودر ها به دست آورید.
پودر شوينده قطعات باید دارای چه ویژگی هايی باشد؟
یکی از مهم ترین مشخصات پودر
قانون جذب چیست ؟ و نحوه استفاده از آن رازقانون جذب چیست ؟!؟رازقانون جذب چیست ؟!؟قانون چذب چیست ؟ اولین سوالی که افراد آشنا شده با این حوزه میپرسند و اکثرا دچار اشتباه برداشت از این قانون دارند .
سعی دارم تو این پست در مورد این صحبت کنم که قشانون جذب چیست و به چه نحوی میشه ازش تو زندگیامون استفاده کنیم .
قانون جذب رو اصولا همه از فیلم راز باهاش آشنا شدن که این فیلم رو براتون قرار دادم ( دوبله هست )
ادامه مطلب
تعمیر و خدمات پشتیبانی مجاز نمایندگی لباس شویی دوو در تهران
تعمیر ماشین لباسشويي دوو(Daewoo) توسط شرکت معتبر و مطمئن و دارای نمایندگی مجاز تعمیرات محصولات خانگی دوو، یکی از نیازهاي تمام کسانی می باشد که یکی از لوازم خانگی دوو آنها خراب یا معیوب شده است. امروز در خدمت شما هستیم تا یکی دیگر از خدمات تعمیرات لوازم خانگی دوو از شرکت  را به شما معرفی کنیم. تعمیر ماشین لباسشويي یا تعمیر لباسشويي دوو (Daewoo) یکی دیگر از خدمات شرکت  می باشد که برای مشتری
داشتن یک حوله خوش بو و تمیز برای همه ما لذت بخش است . وقتی میرویم حمام و پس از حمام کردن با یک حوله بد بو روبرو می شوید ناگهان همه حس خوب و لذت بخش از بین می رود. به همین جهت رفع بوی بد حوله اهمیت پیدا میکند. کمی بوی نامطبوع حوله کافیست تا احساس طراوت و تازگی را به کلی محو کند.به همین دلیل در این مقاله از خبرنامه خشکشویی آنلاین پاکلین راهکار هايی آماده کرده ایم تا با استفاده از آن ها برای از بین بردن بوی بد حوله ها اقدام کنید. با ما همراه باشید.
را
جنس
نخ
قد
روی
طرح پارچه
ساده
فرم
معمولی
یقه
برگردان
قد آستین
کوتاه
مورد استفاده
روزمره
ویژگی ها
جزئیات
- پولوشرت مردانه دارای یقه برگردان و آستین‌هاي کوتاه
- نحوه بسته شدن یقه با دو عدد دکمه
- دارای چاک کوتاه در طرفین
- پارچه ساده
- دارای گلدوزی در جلو
جنس
- تهیه شده از 100 درصد الیاف نخی
نگهداری
- شستشو با ماشین لباسشويي و در دمای حداکثر 60 درجه سانتی گراد
- اتوکشی با دمای زیاد
- خشکشویی نشود
- از خشک کن استفاده نشود
- از سفید کننده استفاده نشود
شرکت تهران سرویس | تعمیر یخچال , تعمیر لباسشويي , تعمیر ظرفشویی
 
بررسی مشکلات در تعمیر لباسشويي
 
برای تعمیر لباسشويي، باید به نکاتی توجه کنید. در صورتی که لباسشويي چرحش نداشته باشد، مشکل می تواند از پریز برق یا دو شاخه باشد. برای تعمیر لباسشويي باید چک کنید که سیم رابط دستگاه معیوب نباشد. 
نکته دیگری که در تعمیر لباسشويي به آن باید توجه کنید این که ممکن است دستگاه برق داشته باشد، اما عمل شستشو را انجام ندهد، برای تعمیر لباسشويي باید به
 
 تحریریه ی لاوسته

۱-از یک دستمال کاغذی برای پاک کردن روغن روی لباس استفاده کنید. دستمال کاغذی  را روی لکه بکشید. ۲-از جوش شیرین استفاده کنید.در این حالت جوش شیرین را روی لکه بریزید و به مدت ۶۰ دقیقه صبر کنید.این ماده با جذب روغن لباس قهوه ای رنگ می شود. سپس با یک وسیله مانند کارت جوش شیرین را از روی لباس پاک کنید.اگر جوش شیرین در دسترس نبود از آرد استفاده کنید.
۳-از پودر ماشین لباسشويي استفاده کنید.در این حالت یک اسفنج مرطوب آغشته به پودر شستش
فیلم آموزشی جلسه اول
محتوا
آشنایی با انواع پایگاه داده در وب
آشنایی با MySQL و نحوه راه اندازی و تنظیمات اولیه آن
نحوه ایجاد یک دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه ایجاد یک جدول در دیتابیس با دستورات SQL و Wizard
نحوه تعریف فیلدهاي جدول با دستورات SQL و Wizard
صفحات 177 الی 194 کتاب درسی
 
تفاوت در نحوه مقابله با استرس یا فشار روانی در زن و مردتفاوت در نحوه مقابله با استرس یا فشار روانیزن و مرد در نحوه مقابله با استرس یا فشار روانی نیز با همدیگر متفاوت هستند و به شکل مختلفی عکس العمل نشان می دهند. به گونه ای که می توان گفت این اختلاف در مواجه با استرس بسیار بیشتر از آن چیزی است که ما تصور می کنیم . نتیجه هم ایجاد مشکل در زندگی مشترک زوجین می شود البته اگر به این تفاوت توجه نداشته باشند.
ادامه مطلب
مواد شوينده
مواد شوينده در نظافت و شستشو نقش اصلی را ایفا می نماید.
در صورتی که به اطلاعات و قیمت مواد شوينده صنعتی نیاز دارید با شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ تماس حاصل فرمائید.
مواد شوينده به انگلیسی Detergent می شود.
انواع ماده شوينده جهت اجرای انواع کارهاي شستشوی و نظافت تولید می گردد.
ماده شوينده به دو دسته صنعتی و خانگی تقسیم می شوند.
ماده شوينده برای کارهاي نظافتی غیر مکانیزه و مکانیزه وجود دارد.
شوينده هاي صنعتی محلول در آب پرکاربردترین انواع ماده ش
لکه بر مبل
لکه بر مبل مخصوص از بین بردن و پاک کردن لکه هاي ایجاد شده روی مبل با کیفیت مناسب.
جهت دریافت اطلاعات در خصوص بهترین لکه بر مبل و قیمت لکه بر مبل با شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ تماس حاصل فرمائید.
در بخش انواع مواد شوينده و واکس در سایت مرکز نظافتی ایران انواع مواد شوينده از جمله مواد شوينده مخصوص مبل معرفی شده است.
بسیاری از لکه ها از قبیل لکه قهوه ، چای ، ماژیک ، خودکار را به وسیله لکه بر مخصوص مبل به راحتی می توان از بین برد و پا نمود.
انوع لکه
 
دانلود پاورپوینت فشار خون و نحوه عملکرد فشارسنج دیجیتالی
کاربران گرامی ،این فایل حاوی مطالعه پاورپوینت فشار خون و نحوه عملکرد فشارسنج دیجیتالی می باشد که با فرمت ppt در ۲۰ اسلاید قابل ویرایش تهیه و تدوین گردیده است که می توانید پس از پرداخت هزینه به صورت آنلاین، این محصول را دریافت کنید.
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت فشار خون و نحوه عملکرد فشارسنج دیجیتالی متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۱۵
روش شنیداری
- صدای
چه عواملی باعث خشکی پوست روی آلت می شود؟
 
بررسی اجمالیممکن است اگر متوجه خشکی پوست در آلت تناسلی خود شده باشید ، هشدار داده می شوید ، اما در بیشتر موارد ، این نشانه بیماری پزشکی جدی نیست. خشکی پوست روی آلت تناسلی یک علامت شایع تبخال دستگاه تناسلی ، زگیل تناسلی یا هر بیماری جنسی دیگری نیست (STD).
اگر در آلت تناسلی خود پوست خشک دارید ، ممکن است هر یک از علائم زیر را تجربه کنید:
پوست محکم بخصوص بعد از استحمام یا شناخارش ، پوسته پوسته شدن یا لایه برد
مواد شوينده
مواد شوينده در نظافت و شستشو نقش اصلی را ایفا می نماید.
در صورتی که به اطلاعات و قیمت مواد شوينده صنعتی نیاز دارید با شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ تماس حاصل فرمائید.
مواد شوينده به انگلیسی Detergent می شود.
انواع ماده شوينده جهت اجرای انواع کارهاي شستشوی و نظافت تولید می گردد.
ماده شوينده به دو دسته صنعتی و خانگی تقسیم می شوند.
ماده شوينده برای کارهاي نظافتی غیر مکانیزه و مکانیزه وجود دارد.
شوينده هاي صنعتی محلول در آب پرکاربردترین انواع ماده ش
مبل شوی یک دستگاه نظافتی تخصصی جهت شستشوی و خشک کردن سطح انواع مبل و صندلی می باشد.دستگاه مبل شوی قابل جابجایی (portable ) ابزار مناسبی برای کاربرد در برنامه نظافتی مرتب و متناوب محیط‌هايی همچون هتل‌ها، رستوران ها، سینما و . بوده همچنین به دلیل سهولت جابجایی و کاربرد برای استفاده توسط شرکت‌هاي پیمانکاری و خدمات نظافتی گزینه ای مناسب می‌باشد. از سوی دیگر ماهیت و نحوه عملکرد دستگاه مبل شوی امکان استفاده از آن را برای لکه گیری و شستشوی موضعی ف
 
تهیه شده از 100 درصد الیاف نخی
- شستشو با ماشین لباسشويي و در دمای حداکثر 60 درجه سانتی گراد - اتوکشی با دمای زیاد - خشکشویی نشود - از خشک کن استفاده نشود - از سفید کننده استفاده نشود
- پولوشرت مردانه دارای یقه برگردان و آستین‌هاي کوتاه - نحوه بسته شدن یقه با دو عدد دکمه - دارای چاک کوتاه در طرفین - پارچه طرح‌دار - دارای گلدوزی در جلو
سایزبندی : M, L, XL
 قیمت : ۷۵۰۰۰ تومان
چه عواملی باعث خشکی پوست روی آلت می شود؟
 
بررسی اجمالی   :
ممکن است اگر متوجه خشکی پوست در آلت تناسلی خود شده باشید ، هشدار داده می شوید ، اما در بیشتر موارد ، این نشانه بیماری پزشکی جدی نیست. خشکی پوست روی آلت تناسلی یک علامت شایع تبخال دستگاه تناسلی ، زگیل تناسلی یا هر بیماری جنسی دیگری نیست (STD).
اگر در آلت تناسلی خود پوست خشک دارید ، ممکن است هر یک از علائم زیر را تجربه کنید:
پوست محکم بخصوص بعد از استحمام یا شناخارش ، پوسته پوسته شدن یا لایه
تعمیر ماشین لباسشويي در پاسداران
چرا مشتریان برای تعمیر ماشین لباسشويي بوش را انتخاب می کنند ؟02188249012 و 09121590511
جالب است بدانید که طبق نظر سنجی که از مشتریان عزیز بابت انتخاب رای سرویس ( تعمیر ماشین لباسشويي ) و در نهايت رضایت آنها از  مجموعه رای سرویس نمودیم به شرح زیر می باشد :
در ارتباط با هر برند ماشین لباسشويي تکنسین متخصص ، آموزش و دوره دیده همان برند به محل جهت خدمات اعزام میشود . که این موضوع بسیار برای مشتریان حائز اهمیت بوده ، چونکه
می توانید تصور کنید زندگی یک خانواده بدون یک ماشین لباسشويي مناسب، چه قدر دشوار خواهد بود؟
تصور کنید بعد از استفاده از مقداری زیادی انرژی، آب و پودر شوينده، پس از اتمام کار ماشین لباسشويي، و خارج کردن لباسها از ماشین، باز هم لکه هاي چربی و آلودگی را روی لباس ها ببینید.  و مجبور شوید لکه گیری لباس ها را با شستشوی دستی، انجام دهید.
اگر چنین تجربه ای برای شما هم اتفاق افتاده است، به این معنی است که هنگام خرید لباسشويي، ماشین لباسشويي مناسبی را
اتاق نشیمن، بخشی از خانه است که هم می تواند دکوراسیون تشریفاتی داشته و هم دکوراسیون خصوصی و نحوه چیدمان آن ارتباط کاملی با نحوه استفاده از آن دارد. به عبارت دیگر اتاق نشیمن باید راحت باشد و در عین حال برای برخی مواقع رسمی نیز مناسب باشد.
ادامه مطلب
خانم هاي خانه‌دار از تهیه غذا با ماهی به خاطر بویی که در آشپزخانه راه می‌اندازد، طفره می‌روند، ولی باید گفت از بین بردن بوی ماهی کار زیاد سختی نیست.
– طعم دار کردن ماهی با کمک سبزی‌هاي معطر و خوشبو یا استفاده از ادویه و پودرهاي سوخاری معطر می‌تواند تاثیر زیادی در از بین رفتن بوی ماهی هنگام طبخ داشته باشد و گوشت آن را ترد و لطیف کند.
– در صورتی کــه کــف آشپزخانه‌تان سرامیک است و امکان تمیز کردن آن وجود دارد می‌توانید سرکه را درون افشانه
STPP به عنوان جزء اصلی مواد شوينده استفاده می‌شود. این محصول موجب نفوذ بیشتر عناصر دیگر موجود در شوينده ها به فیبر هاي لباس و تمیزی سطح می شود و آن را می توان در محصولات شوينده ی مختلفی مشاهده نمود. STPP در شوينده هاي خانگی و صنعتی پودری ، مایع ، ژل ، قرص و… استفاده می شود. این ماده یک بیلدر مهم در مواد شوينده به حساب می آید. علاوه بر این می تواند سبب حفظ خاصیت قلیایی مواد شوينده ( برای از بین بردن خاک ها و چربی ها)، محافظت از ماشین هاي لباسشويي در
متأسفانه شیر برقی (غالباً شیربرقی آب سرد) خراب می‌شود ولی شیر برقی آبگرم هم به خاطر داغی بیش از حد آب و خرابی واشر ها و رسوبات نیز خراب می شوند .
اگر نشتی آب را در قسمت پشتی و زیر ماشین لباسشويي دیدید و مطمئن بودید که لاستیک درب سالم است پس مشکل میتواند از نشتی شیر برقی باشد و باید آن را تعویض کنید. همین‌طور اگر نشتی آب هنگام آبگیری اتفاق افتاد حتماً ایراد از شیر برقی و یا شلنگ هاي آن می باشداست.
اگر لازم است که شیر برقی ماشین لباسشويي را تعمیر
تعمیرگاه و سرویسکار مجاز و مرکزی ماشین لباس شویی الجی در تهران
تعمیر ماشین لباسشويي ال جی(LG)
 
 
تعمیرات با ضمانت کتبی و مدت دار یکی از ویژوگی هاي برتر شرکت بزرگ  می باشد. زیرا تکنیسین هاي ما همیشه در حال ارزیابی و سنجش توانایی خود می باشند. تا بهترین خدمات را به مشتریان عزیز ارائه دهیم.
هرگونه تعویض قطعه و تعمیرات ماشین لباسشويي ال جی(LG) توسط شرکت تهران سرویسدارای ضمانت و گارانتی می باشد. برای شامل شدن از ضمانت کافی است فاکتور تعمیرات را نزد
چرا ماشین لباسشويي کنوود نشتی آب دارد؟
یکی از رایج ترین مشکلاتی که ممکن است برای ماشین لباسشويي کنوود منزل شما اتفاق بیوفتد، نشتی آب در لوله ها و اتصالات دستگاه است. اگر دستگاه نشتی داشت باید تمامی اتصالات را چک نمایید و از سالم بودن آن ها اطمینان حاصل کنید. این مشکل در واقع علاوه بر اینکه باعث می شود میزان آب بیشتری مصرف شود، در صورت برطرف نشدن و در دراز مدت می تواند باعث پوسیدن برخی قطعات دستگاه بشود.
چرا ماشین لباسشويي کنوود صدای بلندی دا
در این مقاله قصد داریم تا به معرفی محصولاتی مناسب برای نظافتی بی نقص را به شما معرفی کنیم:
ساخت محلول شوينده جادویی برای نظافت منزل
یکی از محلول هاي بی نظیری که می توانید به صورت دست ساز آن را درست کنید و از قدرت جادویی آن در نظافت منزل شگفت زده شوید، ترکیب سرکه با آب خالی است. برای این ترکیب به ازای هر یک لیوان آب یک قاشق سرکه را اضافه کنید. می توانید محلول دست ساز خود را در داخل قوطی اسپری نگهداری کنید تا استفاده از آن آسان شود.
 
شوينده مناسب
هر فردی در طول زندگی خود چندین بار دچار سرماخوردگی می شود. در موارد شدیدتر ممکن است پزشک برای این بیماران آمپول پنی سیلین تجویزکند. پنی سیلین به عنوان یک آنتی بیوتیک برای مبارزه با انواع مختلف عفونت استفاده می شود. در این متن تصمیم داریم تا بر اساس تازه ترین یافته هاي پزشکان و متخصصان در مورد آمپول پنی سیلین، موارد و طرز استفاده، نحوه تزریق، عوارض و نکات دیگر، اطلاعات جدیدی را ارائه دهیم.
موارد استفاده
از این آمپول برای برطرف‌سازی عفونت‌ه
مبل شوی دریلی
مبل شوی دریلی یکی از پرکاربردترین دستگاه مخصوص شستشوی مبل می باشد.
جهت دریافت اطلاعات و قیمت مبل شوی دریلی با شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ تماس حاصل فرمائید.
در این بخش به بررسی دستگاه شستشوی مبل دریلی می پردازیم.
مبل شوی دریلی چیست ؟
مبل شوی دریلی شامل دو بخش شستشوی و خشک کن می باشد.
بخش شستشوی مبل شوی
دریل مبل شوی به همراه نازل و فرچه مخصوص شسشوی
مخزن سم پاش به همراه نازل جهت اسپری آب و مواد شوينده مخصوص مبل
بخش خشک کن مبل شوی
مکنده صنعتی
برایپخت یک کیک و یا دسر خوشمزه علاوه بر آنکه میزان مواد مورد استفاده بسیار مهم هستند فر ی که از آن استفاده خواهید کرد نیز بسیار مهم خواهد بود. امروز می خواهیم نحوه پخت کیک با سولاردام ال جی را برای شما آموزش دهیم. که بدانید با یک دستگاه سولاردام هم می توان یک کلافوتی بی نظیر درست کرد.
مواد لازم:
ارد سفید ۱ پیمانه
کره نرم شده ۱۱۰ گرم
شکر ۱.۲ پیمانه
تخم مرغ ۳ عدد
بیکینگ پودر ۱.۴ ق چ
وانیل ۱.۴ ق چ
میوه تازه یا کمپوت گیلاس ، البالو یا سیب

ادامه مطلب
نحوه کار پکیج دیواری :در پکیج دیواری آب با استفاده از سوختن گاز مایع در دستگاه گرم می شود و سپس توسط پمپ سرکولاتوری در داخل پکیج به گردش در آمده به واسطه لوله کشی هاي از قبل انجام شده در ساختمان در دو حوزه مورد استفاده قرار می گیرد.اگر از رادیاتور شوفاژ در ساختمان استفاده شده باشد، بخشی از آب گرم توسط لوله کشی به داخل شوفاژ رادیاتور رفته و با گردش در لوله هاي رادیاتور باعث گرم شدن محیط در فصول سرد سال می شود و در صورت استفاده از سیستم گرمایش از
برای پخت یک کیک و یا دسر خوشمزه علاوه بر آنکه میزان مواد مورد استفاده بسیار مهم هستند فر ی که از آن استفاده خواهید کرد نیز بسیار مهم خواهد بود. امروز می خواهیم نحوه پخت کیک با سولاردام ال جی را برای شما آموزش دهیم. که بدانید با یک دستگاه سولاردام هم می توان یک کلافوتی بی نظیر درست کرد.
مواد لازم:
آرد سفید ۱ پیمانه
کره نرم شده ۱۱۰ گرم
شکر ۱.۲ پیمانه
تخم مرغ ۳ عدد
بیکینگ پودر ۱.۴ ق چ
وانیل ۱.۴ ق چ
میوه تازه یا کمپوت گیلاس ، البالو یا سیب

ادامه مطلب
تا حالا شده بخواین متون خودتون رو زیبا تر کنید تا بیشتر جلب توجه کنه؟این ابزار مثل این میمونه که شما یه لامپ رنگی به متون مورد نظرتون وصل کرده باشید با این تفاوت که این لامپ نیست، نور نئون هست:) که شامل 6 نور هست (قرمز،آبی،سبز،زرد،نارنجی،بنفش) امیدوارم نهايت استفاده رو ببرید.
در ضمن نحوه استفاده هم توضیح داده شده پس نگران نحوه استفاده از اون نباشید:)
پیش نمایش به صورت زنده؟ادامه مطلب!
ادامه مطلب
نحوه‌ی استفاده از کرم زینک اکسیدکرم زینک اکسید تنها برای مصرف موضعی استفاده می‌شود. قبل از این که کرم را بر روی پوست خود استفاده کنید، دست و صورت خود را به طور کامل بشویید. برچسپ روی کرم را به منظور بررسی هر گونه دستورالعمل بخوانید. سپس کرم را به میزان زیادی بر روی پوست خود اعمال کنید. اشعه‌ ماوراء بنفش خورشید تاثیر مخربی بر سطح پوست می‌گذارد. قرار گرفتن بیش از حد در معرض خورشید منجر به آفتاب سوختگی، پیری زودرس پوست، چین و چروک و مشکلات دیگ
تشریح نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگریستاد کل نیروهاي مسلح به منظور اطلاع رسانی دقیق و شفاف و رفع ابهامات، نحوه محاسبه کسر خدمت ایثارگری را تشریح کرد.به گزارش اداره کارگزینی اداره کل کارگزینی و اجرای حقوق معاونت نیروی انسانی ناجا، ستادکل نیروهاي مسلح موارد زیر را به منظور رفع ابهام در خصوص نحوه استفاده از کسر خدمت فرزندان ایثارگران اعلام کرد:1 – کسر خدمت سربازی برای ایثارگری می باشد که حد نصاب معافیت یک فرزند را ندارد لذا صدور کسری تنها برا
طرز دوخت کیف خرید بزرگ
مزون مُدینه  طرز دوخت کیف خرید بزرگ
 
در اینجا آموزش تصویری طرز دوخت کیف خرید بزرگ را به نمایش در آورده ایم .
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
طرز دوخت کیف خرید
مطالب مرتبط: 15 قدم قبل از شروع آموزش خیاطی که باید آن را بدانید
آموزش رویت کارگاه پله
 
نحوه استفاده از Revit program برنامه نویسی آموزش رویت کارگاه پله BIM زمینی از Autodesk Find را بیابید تا از پله ها و نرده هاي سفارشی آسان استفاده کنید.
مربی اریک وینگ برجسته ها ، دستگاه ها و روش هايی را گسترش می دهد که می تواند شما را قادر به اضافه کردن پله ها و نرده هاي نفیس به سازه هاي خود کند.
اریک نحوه شامل پله هاي مستقیم ، پله هاي سیم پیچ ، پله هاي قالب U و پله هاي چند طبقه را فاش می کند.
وی علاوه بر این به نحوه طراحی نرده ها آموزش رو
چه عواملی باعث ایجاد خارش پا و نحوه درمان آنها می شود
 
بررسی اجمالی
خارش اصطلاح پزشکی برای خارش ناشی از احساس تحریک کننده بر روی پوست شماست که باعث می شود خراشیده شود. این می تواند در هر جایی از پوست شما رخ دهد.
پاهاي شما به ویژه آسیب پذیر هستند زیرا تمایل دارند که در انواع عرق کفش با انواع کفش قرار گیرند. بسیاری از موقعیت ها می توانند منجر به خارش پاها شوند ، از جمله قرار گرفتن در معرض:
مرطوبمحیطهاي خشک که منجر به خشکی پوست می شوندتحریک کننده
شرکت ال جی در لوازم خانگی همیشه برندی بوده که توانسته اسم خود را بالا بکشد. و به جرات می‌توان گفت که یکی از بهترین شرکت ها در شاخه لوازم خانگی می‌باشد. این ماشین لباسشويي ساخت کره می‌باشد و از مدرن‌‍‌ترین و خوش طرح‌ترین محصولات این کمپانی است. که ظرفیت آن 8 کیلوگرم می‌باشد. این لباسشويي دارای امکانات ویژه‌ای می‌باشد که باعث شده این مدل از مدل‌هاي دیگر مجزا شود. یکی از ویژگی‌هاي مهم و نقطه قوت این لباسشويي موتور اینورتر آن می‌باشد که س
بدون شک ماشین لباسشويي یکی از ضروری ترین لوازم زندگی برای همه خانواده هاست. حتی تصور زندگی بدون ماشین لباسشويي و شستن حجم زیادی از  لباس ها به روش هاي سنتی، بسیار سخت و غیرقابل تحمل است. اگر قصد خرید لباسشويي برای جهیزیه را دارید، یا می خواهید ماشین لباسشويي قدیمی خود را با یک مدل جدید و پیشرفته تر تعویض نمایید، نیازمند کسب اطلاعات در مورد ماشین هاي لباسشويي، اصطلاحات مربوط به لباسشويي هستید تا لباسشويي مناسب خانه خود را بیابید.
در این مطل
در این پست از سایت غنی فایل دانلود تحقیق درباره اصول و نحوه طراحی یک سیستم کنترلی با استفاده از PLC را برای شما قرار داده ایم. این تحقیق مربوط به رشته کامپیوتر می باسد. دانلود تحقیق درباره اصول و نحوه طراحی یک سیستم کنترلی با استفاده از PLC در قالب فایل ورد و قابل ویرایش آماده خرید و دانلود می باشد.
شماره پست:
تعداد صفحات: ۳۰ صفحه.
فرمت فایل: ورد word و قابل ویرایش.
موضوع: دانلود تحقیق درباره اصول و نحوه طراحی یک سیستم کنترلی با استفاده از PLC.
 
اصول و
 نحوه نصب قرنیز pvc
برای نصب قرنیز pvc و MDF در ابتدا باید دیوار تمیز باشد و سطح آن هموار باشد. این قرنیز ها را با چسب به راحتی به دیوار چسبیده میشود، پشت قرنیز را چسب میزنیم و به دیوار میچسبانیم و بعد با دستگاه میخکوب در فاصله هاي کوتاه قرنیز را به دیوار محکم میکنیم. در گوشه ها و کنج باید زاویه دیوار و اندازه ایی که برای قرنیز استفاده میکنیم هماهنگ باشد تا بعد از نصب، قرنیز ها به هم فشار نیاورند و ترک خوردگی یا تغییر شکل در آنها به وجود نیاید.
امروز
تامپون وسیله‌ای جهت استفاده بانوان در زمان قاعدگی است و باعث جذبخون‌هاي از دست رفته می‌شود. همچنین به حفظ بهداشت و آلوده نشدن لباس‌ها کمک می‌کند. تامپون به علت صدمات احتمالی به پرده بکارت، بیشترتوسط ن استفاده می‌شود. در ادامه به توضیحاتی درباره این وسیله کاربردی و مزایا و معایبی که دارد‌، خواهیم پرداخت.
 
برای دریافت مشاوره روانشناسی در زمینه تامپون می‌توانید با مشاوران مرکز حامی هنر زندگی از طریق تلفن ثابت از کل کشور با شماره 90
اگر لکه هاي گریس روی لباس خود دارید، نگران نباشید. انواع مختلفی از محصولات خانگی خانگی وجود دارد که شما می توانید از لکه هاي گریس ناخوشایند خارج از لباس خود استفاده کنید تا دوباره تمیز و جدید شوند.
پیشنهاد مطالعه: پاک کردن لکه روغن
هر چربی اضافی یا روغن با حوله کاغذی را از بین ببرید. قبل از رفتن به مرحله بعدی سعی کنید روغن یا روغن را تا جایی که ممکن است دور کنید.
پوشش گریس یا لکه هاي نفتی را با پودر کودک بطور غریب اگر دوست دارید، می توانید از پو

نحوه صحیح رفتار با شوهر، فقط خانم ها بخوانند!!
  
رفتار صحیح زن با شوهر و همچنین شوهر با زن یکی از اصول اصلی زندگی شویی موفق است
 
رفتار صحیح زن با شوهر و همچنین شوهر با زنش یکی از اصول اصلی یک زندگی شویی موفق است. در این مقاله قصد داریم نحوه رفتار صحیح ن با شوهرشان را به شما بگوییم. با ما همراه شوید
ادامه مطلب
در این مطلب با کمک چندین مجله معتبر پزشکی، از عوارض جانبی، کاربردها، نحوه استفاده و نکات مهم دیگر پیرامون قرص دیمن هیدرینات برای شما خواهیم گفت. طی چند روز سعی کرده ایم مقاله ای کامل به شما ارائه کنیم.
دلیل تجویز دیمن هیدرینات چیست؟
دیمن هیدرینات در درمان سرگیجه، تهوع، بیماری مسافرت و همچنین سرگیجه ناشی از بیماری‌هاي که بر روی بخش دهلیزی گوش اثر می‌گذارند (مانند التهاب پیچال) بکار برده می‌شود. این دارو به دسته ی آنتی هیستامینها تعلق دارد.
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبروش صحیح استفاده از ضد آفتاب - آرایشگریhttps://www.arayeshgari.com › سلامت پوستروش صحیح استفاده از ضد آفتاب، روش استفاده از ضد آفتاب، نحوه صحیح استفاده از ضدآفتاب، ضد آفتاب، فواید ضد آفتاب بر پوست، فواید ضد آفتاب، SPF در ضد .۱۴ تصور غلط در استفاده از ضد آفتاب - بیتوتهhttps://www.beytoote.com › cuticle › misconceptions-using-sunscreen۲- خود را بی نیاز از ضد آفتاب تلقی کردن صرفا به دلیل داشتن پوست تیره و سبزه: . ۵-نادیده گرفتن تاثیر استف
ما همیشه تعمیرکارانی را برای تعمیر کولر گازی در اصفهان گماشتیم که در سرویس و تعمیر کولر گازی تجربه فراوان داشته باشند و قابلیت کار با انواع کولر را داشته باشند و نحوه تعمیرات کولر گازی در اصفهان را به نحو احسنت انجام دهند تا از هر لحاظ رضایت کسی که به تعمیرات کولر گازی در اصفهان نیاز داشت کسب گردد.
سیستم خدمات دهی آژانس تعمیراتی لوازم خانگی اصفهان تعمیر نزدیکترین متخصص را جهت تعمیر کولرگازی در اصفهان در زمانی که شما تعیین میکنید به محل اعز
تری فسفات سدیم یا سدیم تری پلی فسفات STPP یا تری پلی فسفات، ترکیبی معدنی با فرمول شیمیایی Na5P3O10 می باشد.
این ماده نمک سدیم پلی فسفات پنج آنیون و باز مزدوج تری فسفریک اسید می باشد. به عنوان جزء تشکیل دهنده بسیاری از محصولات خانگی و صنعتی به صورت گسترده تولید می شود.
STPP ، کاربردهاي گسترده ای در زمینه هاي تولید محصولات شوينده، نگهدارنده هاي مواد غذایی و همچنین تجهیزات سختی آب، دارد.
موارد مصرف سدیم تری پلی فسفات
عامل شوينده قوی
STPP در تولید مواد شو
تعمیر ماشین لباسشويي سامسونگ جز آن دسته ماشین‌ لباسشوييهايی است که باید توسط افراد کاردان و حرفه‌ای انجام شود. فاینال تکنیک مجموعه‌ای است که با 22 سال سابقه کاری درزمینه تعمیر لوازم ‌خانگی و تعمیر ماشین لباسشويي در خدمت شما عزیزان است .
موارد زیر مشکلات متعددی است که ممکن است برای دستگاه شما پیش بیاید و نیاز به تعمیر لباسشويي سامسونگ خود داشته باشید.
با دقت علل تک‌تک مشکلات ماشین لباسشويي سامسونگ خود را بخوانید و برای تعمیر ماشین لبا
نویسنده: چکی
توضیحات:
تعداد صفحه 34
محتوای فایل

نحوه ایجاد FCS
نحوه ایجاد HIS
نحوه تنظیمات NETWORK
تعریف Local Node
تعریف Remote Node
تعریف کارتهاي ارتباطی ESB BUS مختص نودهاي Remote 
تعریف کارتهاي دیجیتال ورودی و خروجی
تعریف کارتهاي آنالوگ ورودی و خروجی
تعریف کارتهاي ارتباطی سریال
تعریف کارت ارتباطی انرنت معروف به کارت مدباس و نحوه تنظیمات شبکه آن
تعریف کارت ارتباطی فیلدباس

قیمت این فایل 4000 تومان است. پس از پرداخت به شماره کارت 6037997479969538  یک عکس از رسید پرداخت
ماشین لباسشويي ۸ کیلوگرمی اسنوا مدل واش‌این‌واش SWM-843
 
                     
 
 
اسنوا برند مشهوری در زمینه ماشین لباسشويي شده زیرا قابلیت هاي بروز و جدیدی به سری ماشین لباسشويي هاي خود اضافه کرده است. در این مقاله به معرفی سری واش این واش SWM-843 می پردازیم.
این مدل از مدل اتوماتیک درب از جلو است.  و  " قابلیت اضافه کردن لباس حین شستشو" را دارد.
 
 
مصرف انرژی A+++ یعنی کمترین میزان مصرف انرژی ممکن که در این مدل اسنوا میسر شده است.
 
با 14 برنامه شستشو
بعد از گذشت تقریبا دو سال از ارائه ویندوز 10 همه کاربران که از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کردند مایل هستند برای یک بار هم که شده تجربه استفاده از نسخه 10 ویندوز را داشته باشند. برای استفاده از ویندوز 10 لازم است تا آن را روی سیستم کامپیوتری یا ماشین مجازی خود نصب کنید. بنابراین در این آموزش قصد دارم به نحوه نصب ویندوز 10 روی لپ تاپ یا کامپیوتر بپردازم که می‌توانید با نحوه نصب و استفاده از ویندوز 10 آشنا شوید.
ادامه مطلب
بعد از گذشت تقریبا دو سال از ارائه ویندوز 10 همه کاربران که از سیستم عامل ویندوز استفاده می‌کردند مایل هستند برای یک بار هم که شده تجربه استفاده از نسخه 10 ویندوز را داشته باشند. برای استفاده از ویندوز 10 لازم است تا آن را روی سیستم کامپیوتری یا ماشین مجازی خود نصب کنید. بنابراین در این آموزش قصد دارم به نحوه نصب ویندوز 10 روی لپ تاپ یا کامپیوتر بپردازم که می‌توانید با نحوه نصب و استفاده از ویندوز 10 آشنا شوید.
ادامه مطلب
برای سفارش مبل شویی در منزل شمال تهران با شماره09129381214 تماس بگیرید
مبل شویی در محل شمال تهران ، مبل شویی در منزل شمال تهران، بهترین مبل شویی تهران
امروزه به دلیل اینکه بیش از گذشته از مبل ها استفاده می شود، مبل ها بیشتر در معرض لکه شدن و آلودگی هاي مختلف قرار می گیرند. مبلمان کثیف با ظاهر لک شده و نامرتب خوشایند نیست؛ از این رو عده ای تصمیم به تعویض مبلمان کرده و متحمل هزینه هاي سنگین می شوند. ما برای شما روش بهتر و کم هزینه تری سراغ داریم که این
ممکن است شما هم در طول مدت استفاده تان از لوازم الکترونیکی نظیر یخچال، ظرفشویی و ماشین لباسشويي و بسیاری دیگر از دستگاه ها، متوجه هشدار هايی که در نمایشگر دیجیتال به نمایش گذاشته میشوند، شده باشید. با نظر به اهمیت بالای چنین موضوعی، این مقاله را به بررسی ارورهاي لباسشويي بوش اختصاص دادیم. اگر از دارندگان هر یک از مدل هاي این دستگاه هستید، مطالعه ی این بخش را به شما پیشنهاد میکنیم. قبل از هر چیز، لازم است بدانید، این نشانه ها آخرین وضعیت دس
نحوه چسب زدن بینی عمل شده
 
شما به عنوان داوطلب جراحی بینی باید نحوه چسب زدن بینی عمل شده (How to glue nose) را بدانید و آگاهی خود را افزایش دهید.
دکتر شما بعد از عمل جراحی بینی به طور معمول به شما توصیه میکند دماغ خود را با چسب ببنید چرا که موجب جمع و جور شدن و انقباظ پوست و استخوان می شود.
این چسب بینی موجب میشود حالت یک دستی بافت بینی حفظ شود و قسمت هاي گوشتی و بافت اضافی ایجاد نشود.
تا چه زمانی بعد از عمل بینی باید چسب زد؟
در حالت نرمال بین 15 تا 21  روز
توئین ها
پلی سورباتها یا توئین ها یک دسته از امولسیفایرها هستند که به عنوان امولسیفایر دارای کاربرد غذایی و دارویی و بهداشتی می باشند.
یک پلی سوربات 20 است که پایداری  آن به ما اجازه می دهد که از آن به عنوان یک امولسی فایر در مصارف خانگی و علمی و دارویی استفاده نماییم. این ماده به عنوان امولسی فایر برای حل کردن روغن هاي ضروری در آب استفاده می شود. توئین 20 یک امولسی فایر خوب روغن در آب است. پلی اکسی اتیلن سورفکتانتها محدوده وسیعی از شوينده هاي
 
در ابتدا شما نیاز دارید که بر روی کامپیوتر خود تنظیماتی انجام دهید برای این کار بر روی مای کامپیوتر کلیک راست کرده و بر روی Properties کلیک کنید . در این قسمت گزینه Remote setting را انتخاب کنید . 
نحوه کار با نرم افزار Microsoft Remote Desktop
ادامه مطلب
شاید تابحال برایتان پیش آمده باشد که ایمیلی را به صورت اتفاقی از آیفون و یا آیپد خود حذف کنید. اما نیازی به نگرانی نیست چرا که عملیات بازگردانی ایمیل مفقود شده در دستگاه هايی که سیستم عامل iOS دارند بسیار راحت و ساده است.
 
ما امروز با آموزش نحوه بازیابی ایمیل حذف شده در آیفون و آیپد این کار را برای شما ساده تر کرد ایم. همینطور جدا از بازیابی ایمیل حذف شده، نحوه پاک سازی صندوق پست الکترونیکی را هم آموزش خواهیم داد. چرا که صندوق پستی ایمیل کاربرا
سلام با قطع شدن اینترنت جهانی بعضی ها به فکر سو استفاده از مردم ساده افتادن و به دروغ خواستار مبلغی از اون ها شدن برای وصل کردن اونها به اینترنت جهانی
خواستم بگم لطفا مواظب باشید چون هیچ راهی وجود نداره برای وصل شدن و فریب اینطور آدم ها رو نخورید 
نمونه ای از وبلاگ ها
http://rbbet.blog.ir/1398/08/27/نحوه-استفاده-از-اینترنت-بین-المللی-باز-کردن-گوگل-تلگرام-و
 
http://netweb.blog.ir/post/ش52887587
 
حتی نظرات اونها ساختگی هستش خودشون نظر ساختگی فرستادن
اگر مزه ی قهوه د دستگاه قهوه جوش به دلیل گرفتن جرم، عوض شود و شوينده هاي آماده نیز در اختیار نباشد می توان از سرکه معمولی استفاده کرد و مراحل زیر را برای تمیز کردن دستگاه انجام داد.
۱- باید هر گونه قهوه باقی مانده داخل دستگاه را خارج و سبد دانه هاي قهوه و صافی را خالی کرد.
۲- ابتدا باید جای مخصوص قهوه را با آب سرد شست و آن را با یک پیمانه سرکله سفید و دو پیمانه آب پر کرد.
۳- سپس باید سرکه و آب را داخل مخزن قهوه ساز ریخت و دستگاه را روشن کرده، بعد از ی
از ابتدای دی ماه سال جاری، انجام تراکنش‌‌هاي بانکی و پرداخت‌هاي آنلاین در راستای بالا بردن سطح امنیت صرفا با استفاده از رمز پویا (رمز یکبار مصرف) امکان‌‌پذیر خواهد بود. برای دریافت رمز یکبار مصرف باید با همراه داشتن مدارک شناسایی خود به یکی از شعب بانک مورد نظر مراجعه کرده و مراحل دریافت رمز پویا را انجام دهید. در ادامه اطلاعات بیشتر جهت نحوه فعال‌سازی رمز پویا برای شما ارائه می‌شود.
ادامه مطلب
ﻋﺐ ﺎﺑ ﻣﺎﺷﻦ ﻟﺒﺎﺳﺸﻮ و طریق برطرف کردن آن
امروزه ماشین لباسشويي یک کدام از لازم ترین اثاثیه خانگی هر خانواده ای به حساب آورده می شود و یافتن مشکلات آن یا این که اصطلاحا عیب یابی ماشین لباسشويي , گاها میتواند ناگوار و چه بسا دردسر ساز باشد . به ویژه وقتی که همگی خرقه هايتان آلوده است و احتیاج به به کار گیری از لباسشويي خویش دارید , ولی دقیقا وقتی که جامه هايتان را داخل ماشین لباسشويي قرار می دهید , متوجه فساد لباسشويي خویش میشوید . در‌این م
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب