نتایج پست ها برای عبارت :

نحوه ساخت درگاه پرداخت اینترنتی گرفتن درگاه پرداخت بانک

چرا باید درگاه پرداخت واسط اينترنتي بگیریم؟
اگر سایت دارید و برای گرفتن درگاه پرداخت حوصله روال اداری ندارید و سایت شما نماد الکترونیکی نداره و حتی سایت ندارید و میخواهید با شبکه اجتماعی کاری راه بندازید بهترین را گرفتن درگاه پرداخت واسط هستش.
یکی از سایت هایی که خدمات پرداخت ارائه میکنه و دو نوع سرویس جداگانه پرداختی داره سایت آیدی پی است ،که هم درگاه پرداخت شخصی میده هم درگاه پرداخت برای سایت و اپلیکیشن.
بصورت رایگان درگاه پرداخت خودتا
چرا باید درگاه پرداخت واسط اينترنتي بگیریم؟
اگر سایت دارید و برای گرفتن درگاه پرداخت حوصله روال اداری ندارید و سایت شما نماد الکترونیکی نداره و حتی سایت ندارید و میخواهید با شبکه اجتماعی کاری راه بندازید بهترین را گرفتن درگاه پرداخت واسط هستش.
یکی از سایت هایی که خدمات پرداخت ارائه میکنه و دو نوع سرویس جداگانه پرداختی داره سایت آیدی پی است ،که هم درگاه پرداخت شخصی میده هم درگاه پرداخت برای سایت و اپلیکیشن.
بصورت رایگان درگاه پرداخت خودتا
بانک مرکزی در روزهای اخیر اعلام کرده بود که رمز دوم پویا از طریق پیامک از روز گذشته (سه‌شنبه) اجرایی می‌شود و بر همین اساس بررسی ایسنا نشان می‌دهد که این طرح در حال حاضر برای برخی از درگاه‌های پرداخت عملیاتی شده است.
به گزارش ایسنا؛ پیش‌تر بانک مرکزی اعلام کرده بود که مشتریان بانکی‌ در زمان انجام پرداخت‌ها و خریدهای اينترنتي، می‌توانند درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.
بر اساس آن‌چه اعلا
 
بیمه گذار گرامی ، با کلیک بر روی تصویر فوق  و ورود به درگاه بانک پاسارگاد، می توانید با استفاده از شناسه قبض و شناسه پرداخت درج شده در دفترچه خود ، حق بیمه ی بیمه ی عمر و تامین آتیه پاسارگاد  را به صورت غیر حضوری از طریق درگاه اينترنتي بانک پاسارگاد پرداخت نماید .
ورود به درگاه بانک پاسارگاد
درگاه‌های پرداخت اينترنتي جعلی.
با توجه به افزایش تعداد سایت های جعلی در فضای پرداخت کشور، بانک مرکزی از دارندگان کارت های بانکی درخواست می نماید هنگام انجام عملیات بانکی و خرید در فضای مجازی، توجه و دقت لازم را به عمل آورده و از ورود و افشای اطلاعات کارت خود در سایت های نامعتبر و مشکوک خودداری نمایند.
ادامه مطلب
با عرض سلام در این آموزش نحوهی ایجاد یک درگاه پرداختی برای وبلاگ را اموزش می دهیم که با استفاده از آن می توانید ، محصولات خودتان را به کاربران بفروشید و کسب درآمد کنید.
یا حتی می توانید چند درگاه با مبلغ های متفاوت در وبلاگ یا وبسایت خود قرار دهید که هرکسی که می خواهد پول واریز کند به درگاه مورد نظر رفته و اون مبلغ را برای شما واریز نماید . به همین سادگی
فقط باید نحوهی ساخت درگاه را یاد بگیرید(دقت فرمایید که ساخت این درگاه کاملا رایگان می باشد)
با توجه به افزایش تعداد سایت های جعلی در فضای پرداخت کشور، بانک مرکزی از دارندگان کارت های بانکی درخواست کرد هنگام انجام عملیات بانکی و خرید در فضای مجازی، توجه و دقت لازم را به عمل آورده و از ورود و افشای اطلاعات کارت خود در سایت های نامعتبر و مشکوک خودداری نمایند.بانک مرکزی: اطلاعات کارت بانکی را در سایت‌های مشکوک وارد نکنید
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، به اطلاع هم‌میهنان گرامی می رساند این بانک در راستای صیانت و محافظت از دارایی مش
شاید این مشکل برای شما هم پیش آمده باشد.  از یک فروشگاه اينترنتي میخواهید خرید انجام بدهید. کالا را انتخاب می کنید و به درگاه پرداخت بانک ملت جهت پرداخت می روید شماره کارت و رمز را وارد می کنید و سپس با این خطای مسخره روبرو می شوید: 
"کارت شما از سمت بانک صادرکننده محدود است لطفا کارت دیگری را وارد نمایید"
ابتدا شاید فکر کنید نکند بانک ملت کارت شما را مسدود کرده است و برای باز کردن آن از شما پول خواهد خواست (مثل آن قضیه که چندی پیش گندش در آمد و
 
امروزه با افزایش روزافزون سایت های ، متد ها و روش های جدید پرداخت بانکی در حال به وجود آمدن است که محبوترین آنها درگاه بانکی با شارژ مستقیم می باشد. اما…
درگاه بانکی چیست؟
درگاه بانکی نوعی پرداخت الکترونیکی است که از طریق آن دارندگان کلیه کارت‌های بانکی عضو شتاب می‌توانند با استفاده از مشخصات کارت بانکی خود شامل شماره کارت، رمز دوم، تاریخ انقضاء و کد اعتبار سنجی (CVV2) نسبت به خرید کالا یا خدمات بصورت الکترونیکی یا واریز مستقیم از
بانک مرکزی اعلام کرد با هدف تسهیل استفاده از رمزهای دوم پویا، از تاریخ سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ امکان دریافت پیامکی رمز پویا فراهم می‌شود.به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، به اطلاع می‌رساند با هدف تسهیل استفاده از رمزهای دوم پویا، از تاریخ سه‌شنبه ۱۷ دی ۱۳۹۸ این امکان فراهم می‌شود تا مشتریان بانکی‌ در زمان انجام پرداخت‌ها و خریدهای اينترنتي، درخواست خود را برای دریافت پیامکی رمز پویا به بانک صادرکننده کارت خود ارسال کنند.
لازم به ذکر است ای
سایت با درگاه مستقیم : 
سلام دوستان امروز خدمت شما رسیدیم تا به یکی از سوالاتی که در این مدت بسیار پرسیدید جواب بدیم ، خیلی از شما پرسیدید که سایت با درگاه مستقیم آیا هست ؟ یا به سایت هایی که 
درگاه مستقیم دارند میشه اطمینان کرد ؟ در جواب شما باید بگم منظور از اینکه یک سایت بخواد درگاه مستقیم بانکی برای شارژ کردن حساب ها داشته باشه فقط یک راه حل وجود داره :
که این سایت به مراجع بانکی یاقضایی مملکت وصل باشه ! در غیر این
بانک مرکزی اعلام کرد: از بیستم آذرماه، تراکنش‌های همه سامانه‌های بین بانکی به ازای هر شخص در ۲۴ ساعت از درگاه‌های غیرحضوری به یک میلیارد ریال (۱۰۰ میلیون تومان) محدود می‌شود.
به گزارش روز چهارشنبه بانک مرکزی، این طرح در ادامه اجرای اامات مبارزه با پولشویی و مدیریت جریان وجوه در کشور انجام می شود.
کلیه بانک ها و موسسات اعتباری نیز موظفند این محدودیت را برای تراکنش های درون بانکی در درگاه‌های غیر حضوری خود اعمال کنند.
روابط عمومی این بان
راه‌اندازی افزونه‌ای برای مقابله با فیشینگ‌های بانکی
برای حل معضل فیشینگ اخیرا مرکز ماهر یک سامانه ضدفیشینگ را ایجاد کرده که به‌صورت افزونه روی مرورگر نصب شده و به کاربر هشدار لازم را ارایه می‌دهد.عصر بانک؛ یکی از اقدامات ان این است که با راه‌اندازی سایت‌های جعلی که شبیه به سایت‌های اصلی است، به ربودن اطلاعات افراد، اغلب برای سوءاستفاده‌های مالی اقدام می‌کنند؛ در این شیوه که اصطلاحاً به فیشینگ معروف است، از طریق اطلاعات
راه‌اندازی افزونه‌ای برای مقابله با فیشینگ‌های بانکی
برای حل معضل فیشینگ اخیرا مرکز ماهر یک سامانه ضدفیشینگ را ایجاد کرده که به‌صورت افزونه روی مرورگر نصب شده و به کاربر هشدار لازم را ارایه می‌دهد.عصر بانک؛ یکی از اقدامات ان این است که با راه‌اندازی سایت‌های جعلی که شبیه به سایت‌های اصلی است، به ربودن اطلاعات افراد، اغلب برای سوءاستفاده‌های مالی اقدام می‌کنند؛ در این شیوه که اصطلاحاً به فیشینگ معروف است، از طریق اطلاعات
یک کارشناس بانکی معتقد است که با اجرای طرح رمز دوم پویا، این امید می‌رود که بحث فیشینگ در نظام بانکی منتفی شود. او همچنین از افزایش مدت زمان اعتبار این رمزها از ۶۰ ثانیه به ۱۲۰ ثانیه نیز خبر داد.
محمد رحیم‌زاده عبدی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره طرح رمز دوم پویا با اشاره به افزایش میزان تقلب و ی‌ها از کارت‌های بانکی، اظهار کرد: از سال گذشته قوه قضاییه اعلام کرد که طرح رمز دوم یک‌بار مصرف باید تا اردیبهشت سال جاری توسط بانک‌ها اجرا
بسیاری از سایت‌های فروش وی‌پی‌ان مجهز به درگاه پرداخت اينترنتي هستند.» این جمله‌ای است که در روزهای اخیر ریییس کمیته ارتباطات مجلس درباره شریان‌های حیاتی مافیای به آن اشاره کرده اما این موضوع تازه‌ای نیست؛
ادامه مطلب
افرادی که کارت‌خوان ایرانی فعال در خارج از کشور داشته باشند، شناسایی می‌شوند و تمامی درگاه‌های پرداخت الکترونیکی به نام آن‌ها نیز غیرفعال خواهد شد.
به گزارش ایسنا، پس از التهابات ارزی در سال گذشته بانک مرکزی تاکید کرد که تمامی کارت‌خوان‌های فعال در خارج از کشور باید از دسترس خارج شود، چراکه فعالیت این کارت‌خوان‌ها را مخل مدیریت بازار ارز در تهران می‌دانست.
بر همین اساس، شاپرک از سال گذشته تاکنون نظارت بر فعالیت‌ کارت‌خوان‌های خار
راه‌اندازی افزونه‌ای برای مقابله با فیشینگ‌های بانکی
 
برای حل معضل فیشینگ اخیرا مرکز ماهر یک سامانه ضدفیشینگ را ایجاد کرده که به‌صورت افزونه روی مرورگر نصب شده و به کاربر هشدار لازم را ارایه می‌دهد.عصر بانک؛ یکی از اقدامات ان این است که با راه‌اندازی سایت‌های جعلی که شبیه به سایت‌های اصلی است، به ربودن اطلاعات افراد، اغلب برای سوءاستفاده‌های مالی اقدام می‌کنند؛ در این شیوه که اصطلاحاً به فیشینگ معروف است، از طریق اطلاعا
بانک مرکزی که پیش از این به دفعات از غیرفعال شدن رمز ایستا در تراکنش‌های بدون کارت از اول دی صحبت به میان آورده بود، امروز با صدور اطلاعیه‌ای، از اجرای مرحله‌ای این طرح در بانک‌ها خبر داد.
به گزارش خبرگزاری مهر، بانک مرکزی که پیش از این به دفعات از غیرفعال شدن رمز ایستا در تراکنش‌های بدون کارت از اول دی صحبت به میان آورده بود، امروز با صدور اطلاعیه‌ای، از اجرای مرحله‌ای این طرح در بانک‌ها خبر داد.
د راطلاعیه تازه بانک مرکزی آمده است: با
بانک تجارت در راستای ارائه خدمات بیشتر به دارندگان دستگاه های POS متصل به بانک تجارت، در قالب طرح جدید "تسهیلات پایانه های فروشگاهی" تسهیلات ویژه پرداخت می کند.

به گزارش روابط عمومی بانک تجارت، "طرح تسهیلات پایانه های فروشگاهی" با هدف ارائه خدمات اعتباری متمایز و ویژه به دارندگان دستگاه های POS و درگاه‌های پرداخت اينترنتي متصل به حساب بانک تجارت، طراحی شده است.
ادامه مطلب
سامانه اطلاع رسانی ثبت تلفن همراه (رجیستری) نسبت به جعلی بودن پیامک‌های درخواست هزینه افزایش نرخ گمرکی گوشی که به برخی کاربران موبایل ارسال می‌شود، هشدار داد.
به گزارش خبرنگار مهر، همتا در کانال اطلاع رسانی ثبت تلفن همراه (رجیستری) اعلام کرد: اخیرا پیامکی برای برخی افراد ارسال و از آنها خواسته شده جهت جلوگیری از قطع شدن تلفن همراه، مبلغی را پرداخت کنند. کاربر از طریق لینک موجود در این پیامک‌ها به صفحه‌ای شبیه به سامانه اينترنتي گمرک و سپ
با عرض درود
 
درگاه رسمی پرداخت حمایت‌های مادی شما به اینجانب پاسبان پارسی » :

درگاه پرداخت

 
بزودی پیش فروش مجموعه رهبر کوچیک » آغاز میشود؛
شما هم میتونید با هر مبلغ دلخواه به من و خانواده ( تیم ) در جمع کردن هرچه سریع‌تر این مجموعه یاری کنید.
 
باشد که رستگار شوید
 
 
منتظر کمک‌های بی دریغتون هستم.
 
 
۳ آبان یکهزار و سیصد و نود و هشت ( ۱۳۹۸ )
پاسبان پارسی
 
یک راهکار ساده ولی کاربردی در مورد تشخیص درگاه های خرید اينترنتي یا اپلیکیشن های پرداخت موبایلی واقعی از سایت های فیشینگ! اگر نسبت به اصالت یا امنیت یک درگاه خرید و پرداخت اينترنتي و یا آپ های موبایلی، مشکوک شُدید، فقط کافیه عمدا یکی از ارکان امنیتی کارت بانکی، رمز دوم، CCV2 و تاریخ انقضای خودتان را اشتباه وارد کنید! اگر با هر پیغامی به غیر از اشتباه بودن اطلاعات ورودی مواجه شُدید، قطعا شما وارد یک سایت فیشینگ شده‌اید! درگاههای اصلی پرداخت ا
امروز دراین پست تصمیم داریم تا در خصوص نحوه دریافت رمز دوم پویا بانک کشاورزی و اپلکیشن ارائه و معرفی شده در این مزینه ، تحت عنوان برنامه ریما بانک کشاورزی بپردازیم.
با توجه به اینکه اخیرا ، سرقت ها و ی های اينترنتي رواج زیادی پیدا کرده و روز به روز نیز در زمینه ی های این چنینی پیشرفت حاصل می شود ، برای جلوگیری از عملیات هایی چون فیشینگ که نتایجی جز انجام خریدهای غیر مجاز ، سرقت پول ، دسترسی به اطلاعات و حساب های بانکی افراد و . ند
کسب و کارهای امروزی بیش از هر زمان دیگر نیازمند ارتباط ایمن و سریع با سامانه‌های پرداخت هستند. ایجاد دسترسی سهل و ساده برای صاحبان کسب و کارها به امکانات گسترده شبکه پرداخت کشور هدفی است که بسیاری از شرکتها و مجموعههای ایستم پرداخت دنبال می‌کنند.
ایجاد یک کسب و کار جدید درگیر مشکلات فراوانی است که کسب مجوزهای قانونی و ارتباط با عرضه کنندگان خدمات زیرساختی، بخش مهمی از آن را تشکیل می‌دهند. دسترسی به خدمات شبکه پرداخت کشور،یکی از مهم
1-هر برنامه ای که تیتر آن خیلی کارآمد هست را بدون تحقیق دانلود نکنید
2-برای تشخیص فیک و اصل بودن یک درگاه خرید یکبار مشخصات اشتباه وارد کنید اگر درگاه از این اطلاعات هیچ غلطی نگرفت یعنی درگاه فیک اما اگر ارور اشتباه بودن اطلاعات داد یعنی درگاه اصلی هست.
3-یوزرنیم و پسورد اصلی خود را برای عضو شدن در هر سایتی به صورت واقعی وارد نکنید چون با پسورد فیک هم میتوان عضو شد.
4-حتما آپدیت جدید واتساپ را نصب کنید.
5-از نصب تلگرام های غیر رسمی پرهیز کنید.
6- نص
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد: با توجه به اینکه انجام تراکنش‌های بانکی و پرداخت از ابتدای دی‌ماه سال جاری صرفا با رمز دوم پویا امکان‌پذیر خواهد بود، هموطنان به‌منظور دریافت رمز و تایید شماره تلفن همراه خود به بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنند.در اطلاعیه این بانک آمده است:
به اطلاع مشتریان محترم شبکه بانکی کشور می‌رساند که بانک‌ها و موسسات اعتباری در راستای ارتقاء سطح امنیت تراکنش‌های بدون حضور کارت در اینترنت، امکان دریافت رمز
روابط عمومی بانک مرکزی اعلام کرد درگاه ramzepooya.com جعلی است.به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، در پی اقدام مشتریان بانکی برای اخذ رمز پویا، روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به اطلاع می‌رساند هموطنان عزیز نسبت به دریافت پیامک‌های جعلی مراقب باشند.
در همین زمینه به آگاهی می‌رساند درگاه ramzepooya.com جعلی است و لازم است مردم به پیامک‌ها و لینک مندرج در آنها توجه کنند.
آدرس سایت بانک مرکزی cbi.ir است و هرگونه لینک در پیامک‌ها که مشتری را به صفح
براساس قانون صندوق مکانیزه فروش که دیروز از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد، مقرر شده است ظرف یک سال کارتخوان‌ها و درگاه‌های پرداخت با همکاری بانک مرکزی و سازمان امور مالیاتی ساماندهی شود.به گزارش فارس، دیروز قانون صندوق مکانیزه فروش از سوی رئیس مجلس به دولت ابلاغ شد.
براساس صندوق مکانیزه فروش حرف و مشاغل حقیقی براساس فراخوان سازمان امور مالیاتی مکلف می‌شوند نسبت به نصب صندوق فروش اقدام کنند. این قانون مشتمل بر 29 ماده است. طبق مفاد آن مود
 
رمز ساز بانک سپه یک برنامه کاربردی قابل نصب بر روی دستگاه‌های همراه دارای سیستم عامل اندروید و IOS است که مشتریان بانک می‌توانند پس از مراجعه به شعبه و ثبت درخواست خود و همچنین نصب و فعالسازی آن بر روی سخت‌افزار مورد نظر، نسبت به تولید رمز یکبار مصرف از طریق آن و انجام عملیات مالی در سامانه‌های مشتری‌محور بانک، خریدهای اينترنتي، پرداخت قبوض، خرید شارژ تلفن همراه و بسته های اینترنت و انتقال وجه از طریق سایر نرم افزارهای پرداخت اقدام نما
 
امروزه بواسطه گسترش شیوه‌­های پرداخت و رشد روش‌های سوء استفاده، بالا بردن امنیت تراکنش‌های بانکی به یکی از چالش‌های اصلی بانک‌ها تبدیل شده است. در این میان، با توجه به بالا بودن نرخ استفاده از کارت، بصورت حضوری یا غیر حضوری همچون درگاه‌های پرداخت اينترنتي، بالا بردن امنیت این نوع تراکنش‌ها از اولویت بسزائی برخوردار شده است.
به‌منظور برطرف نمودن مشکل فوق، طرح استفاده از رمزهای یکبار مصرف به عنوان یکی از ابزارهای مفید می‌تواند مور
 
درگاه TYPE-C یکی از جدید ترین درگاه های USB می باشد که در حال جایگزین شدن درگاه های میکرو USB بر روی موبایل و تبلت ها می باشد. یکی از محصولاتی که خیلی از ما با آن آشنایی داریم کابل ها و تبدیل های OTG می باشد که با استفاده از آن می توانید انواع فلش و یا موس و کیبرد را به موبایل و یا تبلت خود متصل نمایید که در درگاه تایپ سی این ویژگی ها بسیار بیشتر شده است.
 
سفارش : 
testmobileA2@gmail.com
 
سورس کد درگاه پرداخت آنلاین همراه با ارسال پیامک و ایمیل در Asp.net Mvc Core
سورس کد یک سبد خرید انلاین با امکان پرداخت از طریق درگاه پی لاین و زرین پال به صورت انتخابی همراه با ارسال پیامک خرید موفق و ایمیل به خریدار.
مشخصات فایل

تعداد صفحات
0

حجم
20686 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
zip

دسته بندی
مهندسی کامپبوتر و فناوری اطلاعات

توضیحات کامل
سورس کد درگاه پرداخت آنلاین همراه با ارسال پیامک و ایمیل در Asp.net Mvc Core
 
- سورس کد یک سبد خرید انلاین با امکان پرداخت
 راهنمای تصویری خرید از سایت تلکتاب و پرداخت به صورت اينترنتي
توجه داشته باشید خرید کتاب از سایت و فروشگاه کتاب تلکتاب سریعترین و ارزانترین راه تحویل کتاب در محل میباشد . و برای رفاه شما عزیزان سعی کرده ایم روش های مختلفی برای خرید در اختیار شما قرار دهیم.
کاربر گرامی، برای خرید اينترنتي کتاب از فروشگاه تلکتاب ، ابتدا باید عضو شده و بعد از آماده شدن سفارش، هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین، از طریق درگاه های پرداخت بانکی، پرداخت نمایید. در
رئیس پلیس فتای استان البرز با اشاره به احتمال جعلی بودن درگاه های خرید مورد استفاده گفت: اگر اهل خریدهای اينترنتي هستید بهترین راهکار این است که یک کارت مخصوص با موجودی محدود داشته باشید.سرهنگ محمد اقبالی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم با هشدار به شهروندان هنگام خرید باکارت بانکی از مراکز فروش کالا، اظهار داشت: اگر کاربری به صورت مستمر از دستگاه کارتخوان ، دستگاه خودپرداز و بستر اينترنتي استفاده می کند از کارتی که مبالغ زیادی موجودی دارد است
بهترین بانکهای برق برای آیفون 11 ، 11 Pro ، 11 Pro Maxتوسط عثمان
با انتشار آیفون 11 ، 11 پرو و ​​11 پرو حداکثر ، یک چیز کاملاً واضح است و این سریع می تواند شارژ آی فون شما باشد در حالی که در حال حرکت هستید مهمتر از همیشه است.
این امر به این دلیل است که آیفون 11 دارای پردازنده جدید A13 Bionic است ، این سه گوشی دارای باتری های بزرگتر هستند و البته قسمت اصلی این آیفون ها ، دوربین ها ، دیدنی هستند. با داشتن آیفون 11 معمولی یک باتری 3،046mAh دریافت می کنید ، آیفون 11 پرو دا
همان‌طور که می‌دانید استفاده از اینترنت در تمام بخش‌های زندگی امروز ورود کرده است.
همچنین با گسترده شدن فضای وب و فراگیر شدن استفاده از تکنولوژی، کسب و کارهای نوپایی مانند فروشگاه‌های اينترنتي به وجود آمدند که روزمره‌ترین کارها از جمله خرید کردن را برای افراد آسان تر ساختند.
چراکه فروشگاه‌های آنلاین را می‌توان به فروشگاه‌هایی تشبیه کرد که 24 ساعته در دسترس مشتریان است و همچنین مشکلاتی از جمله ترافیک و شلوغی را ندارد.
اما برای ساخت یک
در این بخش به معرفی امکانات و ویژگی های افزونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس می پردازیم، یکی از ویژگی های برجسته افزونه Multi-step Checkout این است که می توانید پرداخت چند مرحله ای افقی و عمودی ایجاد کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر از این افزونه با ما همراه باشید.
چرا نیاز به استفاده از افزونه پرداخت چند مرحله ای ووکامرس دارم؟
کاربران از پرداخت چند مرحله ای احساس بهتری دارند چون آنها متوجه می شوند که در هر مرحله چه اطلاعاتی باید را کامل می کنند در نتیجه ا
حدود چهار پنج سال پیش برای گرفتن وام ازدواج نیاز به ضامن داشت با اینکه اعتماد چندانی به او نداشتم به بانک رفتیم و ضامن شدم با این شرط که وقتی دفترچه پرداخت وامش را گرفت به من تحویل بدهد تا شخصا بپردازم و او بدهی اش را به من پرداخت کند یکی دو بار بعد از آن قضیه سراغ دفترچه وام را گرفتم هر بار عذری آوردسال گذشته از بانک تماس گرفتند که بجز چهار پنج قسط پولی پرداخت نکرده بعد از چند بار پیغام و پسغام بلاخره به بانک رفت و باقیمانده رو تقسیط کرد اما نش
پاور بانک Vinsic 20،000mAhعکس-1
این شارژر Vinsic با یک شارژر قابل حمل بسیار استاندارد و مناسب برای دستگاه های شما و همچنین Chromebook خود بسیار مناسب است. به این دلیل است که اگر شما فقط Chromebook خود را با این شارژر شارژ کنید ، می توانید حدود 2.5 شارژ کامل دریافت کنید.
گزارش این آگهی
شارژ دستگاه های دیگر به طور همزمان باعث تغییر کمتری خواهد شد زیرا در حال تقسیم قدرت بیشتر است.
برای این شارژر 3 پورت خروجی برای این پاور بانک وجود دارد. درگاه USB معمولی وجود دارد که دار
 

بر اساس اام بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران ، خدمت جدید "نرم افزاری موبایلی رمز ساز رفاه" را ارائه نموده است.از شما مشتری محترم تقاضا می شود چنانچه هنوز از رمز ثابت (ایستا) استفاده می کنید، در اسرع وقت با مراجعه به خودپردازهای بانک رفاه کارگران و فعال کردن رمز دوم پویا (یکبار مصرف) در تراکنش های بدون حضور کارت، از امنیت بالاتری برخوردار شده و از خدمات درگاه های پرداخت اينترنتي، موبایلی، تلفنبانک و USSD با اعتماد بیشتر و ریسک کمتر استفاده ن
خدایا. اینک می‌خواهم به نحوی باژگونه تو را بخوانم. 
از تو طلب روشنی نمی‌کنم. بلکه می‌گویم "بر تیرگی من بیافزا آنسان که به مطلق رنگ برسم." یعنی مثل ضعفای عاجز تیرگی نیم‌بند و شکست‌خورده را ارزانی من نکن. مرا غرق در لجن کن آنچنان که در لجنیت خود صادق و کامل باشم. 
اگر به درگاه خداوندی‌ات راهیم نیست مرا در درگاه شیطان پناه ده. مرا نیم‌بند نگه ندار. تمامم کن. بگذار در هر چه هست تهش باشم. چون از میانگی بیزارم بیزار.
افرادی که دارای کسب و کارهای آنلاین در وردپرس، Shopify یا هر بستر آنلاین مشابهی هستند، هم اکنون می توانند  بیت کوین را به عنوان یک روش پرداختی بپذیرند. اما پذیرش بیت کوین فقط محدود به مشاغل آنلاین نمی شود، کسب و کارهای آفلاین نیز شروع به پذیرش بیت کوین به عنوان یک نوع روش پرداخت کرده اند. جهت آشنایی بیشتر در مورد پذیرش  بیت کوین در کسب و کارهای آفلاین، باید در مورد درگاه های پرداخت بیت کوین اطلاعات بیشتری کسب نمایید.
مزایای پرداخت با بیت کوی
سایت تک بت ( takbet ) از اولین سایت های به حساب می آید که فعالیت خود را از سال 1392 در این زمینه آغاز کرده بود سایت تک بت و به عنوان یکی از معتبرترین سایت های ایران به حساب می آمد. سایت پیش بینی تک بت تمامی امکاناتی که یک سایت  حرفه ای باید داشته باشد را داشت. از جمله ویژگی های این سایت می توان به بخش شارژ حساب کاربری آن اشاره نمود. درگاه پرداخت شتابی این وب سایت باعث شده بود بیشتر کاربران فعال در زمینه شرط بن
فروش استثنایی پاوربانک هویت h535 زیر قیمت
تحویل برق RAVPower 10،000mAh USB-C وپاوربانک سریع شارژ
این پاوربانک هویت h535 زیر قیمت شارژر قابل حمل RAVPower با ظرفیت توان خود در رده متوسط ​​قرار دارد ، به این دلیل که دارای توان 10000 میلی آمپر ساعت است. بنابراین می توانید حدود دو شارژ کامل برای آیفون 11 خود انتظار داشته باشید.
گزارش این آگهی پاوربانک هویت h535 زیر قیمت
قسمت های بهتر این پاوربانک شارژ و فرم پاوربانک هویت h535 زیر قیمت آن است. شارژر دو درگاه خروجی دارد.
ویزا کارت با نام، کارتهای صادره از بانکهای متصل به شبکه ویزا هستند که امکان انجام خریدهای آنلاین از سایت های خارجی ، خرید حضوری از فروشگاه های خارجی، اجاره خانه و ماشین و یا دریافت وجه نقد از دستگاه ATM را برای مشتریان فراهم می کند.عملا می توان گفت که با استفاده از ویزا کارت‌ فیزیکی با نام ، دیگر نیازی به همراه داشتن وجه نقد وجود نداشته و به راحتی می توان با خیالی آسوده سفر کرده و یا پرداخت های خود را انجام داد.
مزایای اخذ ویزا کارت :خرید اینتر
در مرداد ماه سال جاری بالغ بر دو میلیارد و ۳۵۵ میلیون و ۹۷۷ تراکنش به ارزش ۲ هزار و ۶۱۶ میلیارد ریال انجام شده که بر اساس آن، ۴۵ درصد تراکنش‌های موبایلی، کمتر از ۲۰۰۰ تومان ارزش داشته است.
به گزارش خبرنگار مهر، گزارش اعلام شده از سوی شبکه الکترونیکی پرداخت کارت، وضعیت دامنه مبلغی تراکنش‌های ابزارهای پرداخت یعنی کارتخوان فروشگاهی، ابزار پذیرش موبایلی و ابزار پذیرش اينترنتي در مرداد ماه نشان می‌دهد که دامنه مبلغی تراکنش‌های کارتخوان‌ها
مشخصات تلویزیون 65 اینچ سامسونگ مدل 65NU8900
قیمت تلویزیون 65 اینچ سامسونگ مدل 65NU8900
رابط هوشمند:دارد
تکنولوژی صفحه:LED
کیفیت تصویر:Ultra HD - 4K
درگاه USBداردتعداد درگاه‌های USBسه عددتوضیحات درگاه‌های USBUSB 2.0برای اطلاع از قیمت و مشخصات به لینک سایت ما مراجعه کنید
بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند، مهمترین هدف طرح رمز دوم پویا، افزایش سطح امنیت در پرداخت‌ها و خریدهای اينترنتي بدون کارت است.به گزارش بانک مرکزی، در پی اطلاع‌رسانی بانک‌ها و موسسات اعتباری به مشتریان خود مبنی بر فعال‌سازی رمز دوم پویا، روابط عمومی بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران به اطلاع هم وطنان عزیز می‌رساند، مهمترین هدف این طرح، افزایش سطح امنیت در پرداخت‌ها و خریدهای اينترنتي بدون کارت است.
با توجه
شرکت پویش تجارت پارسه نوین آینده
 
شرکت تجارت پارسه نوین آینده فعالیت خود را از سال 1386 با هدف ارائه و توسعه خدمات نوین آغاز کرد و در سال 1398 به ثبت رسید.تجارت پارسه نوین با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های منسجم پرداخت و ایجاد ساختاری بر پایه فناوری‌های امنیتی روز دنیا، موفق به ورود به حوزه پرداخت الکترونیک شد و با عرضه خدمات با کیفیت و به‌روز، سهم مناسبی از بازار پرداخت کشور در زیرحوزه‌های مختلف به دست آورد. 
امروز قصد داریم تا در مورد یکی از معتبرترین سایت های پوکر به صورت آنلاین یعنی ویلون صحبت نماییم. ویلیون پوکر که از قدیمی ترین و معتبرترین سایتهای پوکر به صورت آنلاین می باشد که علاقه مندان بسیاری را توانسته با توجه به اعتبار خود  جلب نماید.
یکی از معتبرترین معیار های هر سایت آنلاین اعتبار آن می باشد امروزه اعتبار هر سایت را بر مبنای مختلفی بررسی می نماید یکی از این مبنا ها سرعت درگاه‌های ریالی می باشد در ابتدا سایت های معتبر (ثبت نام
آماده سازی پروژه پاورمیل و تولید قطعه نمونه در کمترین زمان ممکن.
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
https://www.aparat.com/video/video/listuser/view/list/dashboard/yes/list_type/all/username/highcam.ir
https://www.youtube.com/channel/UCKBLIVhfebq2zGNku7IH2LA?view_as=subscriber
درگاه پرداخت اينترنتي :  https://zarinp.al/@aliyahyavi
 
پویش تجارت پارسه نوین آینده
 
شرکت تجارت پارسه نوین فعالیت خود را از سال 1386 با هدف ارائه و توسعه خدمات نوین آغاز کرد و در سال 1398 به ثبت رسید.تجارت پارسه نوین با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های منسجم پرداخت و ایجاد ساختاری بر پایه فناوری‌های امنیتی روز دنیا، موفق به ورود به حوزه پرداخت الکترونیک شد و با عرضه خدمات با کیفیت و به‌روز، سهم مناسبی از بازار پرداخت کشور در زیرحوزه‌های مختلف به دست آورد. 
با توجه به فن
چنانچه در هنگام برگشت زدن چک، متوجه شدید که بخشی از وجه چک در حساب موجود است، ممکن است بانک صرفا اقدام به برگشت زدن چک نماید.
درچنین شرایطی به خاطر داشته باشید که مطابق ماده۵5 قانون صدور چک، حق دارید از بانک بخواهید، موجودی حساب را به شما پرداخت و برای مابقی مبلغ که پرداخت نشده، گواهی عدم پرداخت صادر نماید.
در این حالت، بانک، چک را از شما گرفته و گواهی عدم پرداخت بخشی از وجه چک، جانشین اصل چک خواهد بود.
پویش تجارت پارسه نوین آینده
 
شرکت تجارت پارسه نوین فعالیت خود را از سال 1386 با هدف ارائه و توسعه خدمات نوین آغاز کرد و در سال 1398 به ثبت رسید.تجارت پارسه نوین با بهره‌گیری از نیروهای متخصص در زمینه طراحی و توسعه سیستم‌های منسجم پرداخت و ایجاد ساختاری بر پایه فناوری‌های امنیتی روز دنیا، موفق به ورود به حوزه پرداخت الکترونیک شد و با عرضه خدمات با کیفیت و به‌روز، سهم مناسبی از بازار پرداخت کشور در زیرحوزه‌های مختلف به دست آورد. 
با توجه به فن
--------------------
رو درب سوم جهنم(ملعونین درگاه خدا)
 
رو درب سوم جهنم(ملعونین درگاه خدا)
موضوع سخنرانی : رو درب سوم جهنم(ملعونین درگاه خدا)
پخش آنلاین :http://dll.vaezin.com/up/2018/08/darbsevo.mondegari.mp3
دانلود صوت
شماره صوت : ۱۸۰
تمامی سخنرانی های : حاج آقا ماندگاری,
متن سخنرانی :
برچسب ها : بخیل از رحمت خدا دور می شود, دروغ انسان را از رحمت خدا محروم می کند, عواقب ظلم به مردم
 
منبر مکتوب و آنلاین
حاج آقا ماندگاری
۲۰۱۹-۰۸-۲۲ ۱۰:
بانک مرکزی اعلام کرد: به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند طی اعلام قبلی از ابتدای دی‌ماه، انجام پرداخت و خریدهای اينترنتي با رمز دوم فعلی امکان پذیر نمی‌باشد. بانک مرکزی در اطلاعیه شماره ۵ توضیحاتی در مورد رمز دوم پویا» اعلام کرد.
روابط عمومی بانک مرکزی به اطلاع هموطنان عزیز می‌رساند طی اعلام قبلی از ابتدای دی‌ماه، انجام پرداخت و خریدهای اينترنتي با رمز دوم فعلی امکان پذیر نمی‌باشد.
لذا مشتریان محترم بانکی چنانچه تاکنون نسبت به فعال‌ساز
 
خرید اينترنتي پاور بانک
یک پاور بانک قوی امروزه به یکی از پرفروش ترین های لوام جانبی گوشی موبایل تبدیل شده است چرا که کاربر قادر خواهد بود با حمل راحت آن ، در هر مکان و زمان برای شارژ انواع گجت های هوشمند خود مانند تبلت ، موبایل و یا هر دستگاه دیگری به جریان برق دسترسی داشته باشد.
با توجه به استفاده مکرر از این دستگاه بهتر است قبل از خرید پاور بانک به نکات مختلفی توجه داشت تا نقاط قوت و ضعف آن را شناسایی کرد و یک پاور بانک خوب و ارزان خریدار
اگر قبل از خرید پاوربانک یک چیز وجود دارد که بسیاری از افراد می خواهند بدانند ، باید این ظرفیت شارژر قابل حمل باشد. در اصل این چیزی است که یک شارژر قابل حمل را در وهله اول قابل حمل می کند و همچنین این چیزی است که نشان می دهد چگونه می خواهید شارژر قابل حمل خود را تجربه کنید. از آنجا که بانک های برق وجود دارند که ظرفیت توان کم مانند 3000 میلی آمپر ساعت دارند ، و اینها اساساً در میان پربازده ترین پاور بانک ها هستند اما در عین حال ، آنها دوام چندانی ند
راههای خرید آسان پرده :
برای خریدپرده در دنیای شلوغ و پر مشغله امروزی بهترین روش این است از طریق یک فروشگاه اينترنتي معتبر مانند فروشگاه اينترنتي اپو با یک کلیک وارد سایت فروش شده و پس از انتخاب و پرداخت الکترونیکی از درگاه امن،پارچه انتخاب شده شما توسط بخش دوخت به کارگاه دوزندگی هدایت و سپس پرده مورد درخواست شما آماده و توسط واحد پشتیبانی به آدرس مورد نظر ار سال میشود
ادامه مطلب
یک مقام مسئول گفت: ستاد مبارزه با قاچاق تاکنون ۲۷۴ سایت که اقدام به فروش لوازم‌خانگی قاچاق می‌کنند راشناسایی کرده و قرار است درگاه‌های پرداخت این سایت‌ها، با همکاری بانک‌مرکزی مسدود شود.
مرتضی میری، رئیس اتحادیه فروشندگان لوازم خانگی در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به جلسه اخیر اتحادیه لوازم‌خانگی در ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز گفت: این جلسه با حضور برخی از مسئولان وزارت صمت، ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز، اتاق بازرگانی و بیش
بانک قدرت Aukey USB-C Slim 10000 انتخاب برتر ما به عنوان ارزش شارژر قابل حمل 10000 میلی آمپر خوب است که همچنین از شارژ / شارژ USB-C پشتیبانی می کند. این اجازه می دهد تا آن را با شارژرهای دیواری کابل USB-C که امروزه با بیشتر تلفن های جدید Android همراه هستند شارژ شود. Aukey USB-C Slim 10000 نه تنها پشتیبانی شارژ / شارژ USB-C را ارائه می دهد ، بلکه دارای یک درگاه شارژ USB معمولی دیگری نیز می باشد و پاوربانک را می توان از طریق میکرو USB نیز شارژ کرد. قیمت پاوبانک 10000پاوربانک از فرم بار
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت،  بانک کشاورزی در راستای حمایت از حذف قبوض کاغذی با هدف حفاظت از محیط زیست و منابع طبیعی کشور و همچنین کاهش هزینه‌ها، امکان استعلام و پرداخت قبوض همراه اول از طریق شماره تلفن همراه را در سامانه اینترنت بانک خود ایجاد کرده است.
 

متن کامل خبر: خدمت جدید بانک کشاورزی برای استعلام و پرداخت قبوض همراه اول از طریق شماره تلفن همراه
یکی دیگر از روشهای شارژ همراه اول استفاده از اپلیکیشن می شارژ می باشد. برای این منظور ابتدا این اپلیکیشن را به صورت مستقیم و یا از طریق کافه بازار دانلود و نصب کنید، سپس وارد قسمت شارژ مستقیم شوید.
در ادامه شماره خود را وارد کنید ، در مرحله بعد مبلغ مورد نظر را وارد کنید. در مرحله آخر شما میتوانید جهت پرداخت یکی از دو روش پرداخت اينترنتي و یا خرید شارژ بدون اینترنت را انتخاب کنید در روش بخرید شارژ همراه اول بدون اینترنت شما خرید خود را از درگا
ورودی EasyAcc MegaCharge D20 20،000mAh Power Bank Doubin 5A
EasyAcc همچنین دارای یک نسخه با ظرفیت بالاتر از شارژرهای قابل حمل MegaCharge است ، آن را MegaCharge D20 می نامند.
این شارژر از توان 20،000 میلی آمپر ساعتی برخوردار است ، بنابراین شما از ظرفیت کمی کمی بالاتر برخوردار هستید که می توانید از آن برای شارژ تلفن های هوشمند و همچنین یک تبلت برای شارژ کامل در حدود یک بار بیشتر استفاده کنید.
در مجموع چهار درگاه شارژ خروجی نیز وجود دارد.
سه درگاه USB-A وجود دارد و یکی از آنها از Quick Charge اس
برنامه استراتژیک پخش فیلم چیست؟
درگاه فیلم ایران» با دارا بودن تیمی مجرب و حرفه ای در حوزه پخش و ارسال فیلم به فستیوال های بین المللیِ فیلم و فیلمنامه در تمامی ژانرهای رایج (کوتاه داستانی، بلند داستانی، مستند کوتاه، مستند بلند، انیمیشن کوتاه، انیمیشن بلند، تجربی کوتاه و تجربی بلند)، برای اولین بار در ایران پِلن استراتژیک پخش» را در اختیار فیلمساز و یا تهیه کننده قرار خواهد دارد.
روند کلی تهیه پلن و یا برنامه‌ی استراتژیک پخش فیلم:
1. ار
 
 
دانلود اپلیکیشن خرید شارژ می تواند بسیار در خرید شارژ تلفن همراه برای شما به صرفه باشد و در زمان شما نیز صرفه جویی کند. امروزه خرید شارژ تلفن همراه و همچنین شارژ کردن اینترنت یکی از متداول ترین کارهای روزمره می باشد. در این متن به دانلود برنامه خرید شارژ می پردازیم.
اپلیکیشن خرید شارژ
اگر می خواهید که شارژ تلفن همراه و شارژ اینترنت تان را آنلاین و با استفاده از برنامه های موجود انجام دهید می توانید این کار را با دانلود اپلیکیشن خرید شارژ
معرفی و فروش محصولات گردآوری شده توسط پایگاه مربی؛ مرجعی برای مربیان تربیتی :
سفارش و هماهنگی با: @morabbeeir | شماره تماس: ۰۹۱۹۶۲۲۵۹۳۴
کانال تلگرامی: https://t.me/morabbee_Products
در ادامه مطلب همه محصولات را به صورت یکجا مشاهده نمایید.

.: مجموعه طرح های دانش آموزی تارنمای مربی :. (بیش از ید طرح برای فضاسازی مدارس و مساجد)
هزینه فقط ۱۲ هزار تومان | درگاه پرداخت به صورت مستقیم: https://idpay.ir/morabbee-ir?amount=120000
پس از واریز وجه به شناسه یا شماره مقابل پیام دهید: @Morabbeeir -
آموزش حرفه ای و تضمینی پاورمیل سه محور _ چهار محور _ پنج محو ر _ تراش و پست نویسی . قدم به قدم با مثال های کاربردی 
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
https://www.aparat.com/video/video/listuser/view/list/dashboard/yes/list_type/all/username/highcam.ir
 
درگاه پرداخت اينترنتي :  https://zarinp.al/@aliyahyavi
 
پاوربانک انکر مدل A1214 PowerCore ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت
شرکت انکر که یکی از بزرگترین تولید کنندگان لوازم دیجیتال است مدتی میگذرد که یکی از بهترین پاور بانک های خود را روانه بازار کرده، این پاوربانک با دو درگاه خروجی و یک درگاه ورودی و استفاده از تکنولوژی های روز دنیا مانند Power IQ و VoltageBoost توانسته است کاربران زیادی را به خود جذب کند.

نقد و بررسی اجمالی
 
پاوربانک انکر مدل A1214 PowerCore ظرفیت 10400 میلی آمپر ساعت دارای وزن مناسبی حدود 240 گرم می باشد و بدنه
تنظیم پست تراش - فرز چهار محور- فرز پنج محور - تراش فرز - دستگاه های خاص و ربات بصورت کاملا حرفه ای ، تضمینی و با پشتیبانی آنلاین 
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
https://www.aparat.com/video/video/listuser/view/list/dashboard/yes/list_type/all/username/highcam.ir
 
درگاه پرداخت اينترنتي :  https://zarinp.al/@aliyahyavi
 
صاحبان کسب و کار معتقدند محدودیت‌های اینترنت و مشکلات مربوط به درگاه‌های پرداختبانک‌ها باعث کاهش تراکنش و لطمه به فعالیتشان شده است اما بانک‌ها تلاش دارند که همه مشکلات مربوط به تراکنش‌های ناموفق اينترنتي را به گردن قطعی و کندی اینترنت انداخته و خود را تبرئه کنند.
 میزان خریدهای اينترنتي در روزهای اخیر به دلیل قطعی اینترنت کاهش زیادی یافته است؛ به طوری که بسیاری از کسب و کارهای خرد و نوپایی که فعالیت آنها بر اینترنت و اپلیکیشن‌های
آموزش خصوصی پاورمیل ویژه مهاجرت، حرفه ای و تضمینی سه محور _ چهار محور _ پنج محو ر _ تراش و پست نویسی . قدم به قدم با مثال های کاربردی 
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
https://www.aparat.com/video/video/listuser/view/list/dashboard/yes/list_type/all/username/highcam.ir
 
درگاه پرداخت اينترنتي : https://Zarinp.al/273357
 
دانش آموزانی که داوطلب ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز 99 - 1400 هستند می بایست اقدام به پرداخت هزینه ثبت نام کنند . به نقل از سایت مشاوره تحصیلی هیوا پرداخت هزینه ثبت نام آزمون دبیرستان ماندگار البرز 99 - 1400به صورت الکترونیک از طریق سایت آموزش و پرورش استان تهران به نشانی Azmoon.tehranedu.ir در سامانه و درگاه مشخص شده با استفاده از کارت های عضو شبکه شتاب قابل پرداخت خواهد بود . برای اطلاع از میزان هزینه ثبت نام دبیرستان ماندگار البرز 99 - 1400 روی لینک
بهترین Powerbanks برای Huawei P30 Pro، P20 Pro، Mate 20 Pro، Mate X، Honor Nova 4 و دیگران
 
Huawei Mate 20 Pro و سایر تلفن ها ارزش عالی برای پول و ویژگی ها را فراهم می کنند و همین امر باعث شده است تا این تلفن ها به طور فزاینده ای محبوب شوند. تمام تلفن های Huawei اخیر از جمله Mate 20 Pro / Mate 20 / Mate 10 / Lite و غیره از یک روش شارژ سریع سریع خاص هواوی Supercharge (4.5V @ 5amp) استفاده می کنند و همچنین از USB-C PD برای شارژ سریع پشتیبانی می کنند. این باعث می شود پاوربانک های USB-C PD بهترین گزینه برای تلفن های هواوی ب
 
آنچه که باید در باره اسپیکر بلوتوث ML-101 بدانید :
اسپیکر بلوتوث ML-101 یکی از مدل های محبوب در انواع اسپیکر بلوتوث می باشد چرا که کاربردی آسان داشته و با وزن سبک و سایز کوچکی خود علاوه بر قابلیت حمل آسان امکانات خوبی را در بر دارد که می توان به تعداد درگاه خروجی ، نسخه بلوتوث ، طراحی و شکل ظاهری منحصر به فرد آن اشاره کرد.
در این اسپیکر بلوتوث درگاه های خروجی USB ، کارت حافظه و درگاه AUX در قسمت پشتی دستگاه قرار گرفته است و با استفاده از دو کابل AUX و US
شما به کمک استفاده از سایت با درگاه بانکی می‌توانید درآمد های بسیار خوبی را برای خود ایجاد کنید و مطمئنا ریسک های مختلفی نیز باید انجام دهید تا درآمد های بالایی را به دست آورید.
 
 
مزیت آنلاین :
 
کسب درآمد میلیونی آنلاین
درآمد ماهانه بدون سرمایه گذاری بالا
شارژ آنی حساب کاربری
دارا بودن وب‌سایت آماده جهت فروش اينترنتي
عدم نیاز به احراز هویت در سایر سایت های فروش پرفکت مانی با ووچر
 
البته شرط‌بندی بر سر فوتبال یا ورزش‌ه
دنیای بورس: یازده شرکت PSP ایرانی به‌پرداخت ملت ، پرداخت الکترونیک سامان سپ ، آسان پرداخت پرشین آپ ، تجارت الکترونیک پارسیان تاپ ، کارت اعتباری ایران کیش ، پرداخت الکترونیک سداد ، پرداخت الکترونیک پاسارگاد ، فن‌آوا کارت ، پرداخت نوین آرین ، سایان کارت و پرداخت الکترونیک
ادامه مطلب
شارژر قابل حمل با قدرت تحویل USB-C iMuto 20،100mAh 45W USB
طرحاندازه و وزن:
اندازه این پاوربانک بزرگ است اما هیچ چیز عظیم نیست. از آنجا که دارای طول 6.3 اینچ ، عرض 3 اینچ و ضخامت 0.8 اینچ است. وزن پاوربانک 13 اونس است. بنابراین ممکن است این نوع شارژر قابل حمل نیست که هنگام راهپیمایی با آن شارژ می کنید ، اما گرفتن هر مکانی با خود و تنظیم کردن آن برای شارژ دستگاه های خود در حین حرکت ، ساده است.
اجزای عملکردی:استفاده از این پاور بانک بسیار ساده است. تمام درگاه های شا
امروز می خواهیم در خصوص دریافت رمز دوم پویا بانک سپه و معرفی اپلیکیشن رمز ساز بانک سپه صحبت کنیم. رمز ساز نرم افزار معرفی شده از سوی بانک جهت فعال سازی و درخواست رمز دوم یکبار مصرف است. برنامه رمز ساز بانک سپه علاوه بر ارائه رمز دوم پویا ، می توااند خرید های اينترنتي ، پرداخت قبوض و خرید شارژ و بسته های اينترنتي ، کارت به کارت کردن و . را هم انجام دهد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص رمز ساز بانک سپه به سایت رفع مشکلات رایانه و موبایل هیواتک مرا
این افزونه در پورتال چه کمکی به موسسات خیریه می کند؟
- این افزونه در واقع دسترسی نیکوکاران را به درگاه پرداخت آسان میکند.
- این افزونه  لینک ویژه ایی برای هر نیکوکار تولید میکند تا بتواند از طریق لینک ایجاد شده براحتی پرداخت کمک داشته باشد.
 
برای آشنایی بیشتر به وبسایت ما مراجعه نمایید:www,arshitrayaneh.com
نرم افزار خیریه , نرم افزار مدیریت خیریه , سیستم مدیریت خیریه
ایرنا- مقامات هندی اعلام کردند که این کشور قصد دارد استفاده از سیستم الکترونیکی پرداختی داخلی این کشور موسوم به "یو پی آی" را گسترش داده و با شرکت های جهانی مانند "ویزا و مستر کارت" رقابت کند.
نشریه "اومیک تایمز" روز جمعه نوشت: سیستم یو پی آی یک مکانیسم انتقال وجه است که توسط شرکت ملی پرداخت های هند اداره می شود.
به گفته مقامات هندی، دهلی نو بزودی استفاده از این سیستم پرداختی را در کشورهایی چون عربستان سعودی، امارات و سنگاپور آغاز خواهد کرد.
معاون فناوری‌های نوین بانک مرکزی گفت: تا زمان تکمیل سامانه ارسال پیامکی رمز پویا که حدود یک ماه زمان می‌برد، رمزهای دوم ثابت قبلی فعال خواهد بود.
به گزارش صدا و سیما، مهران محرمیان گفت: برای بالا بردن ضریب نفوذ طرح رمز دوم پویا، خدمات ارسال رمز از طریق پیامک از هفته دوم دی آغاز و به تدریج با اتصال بانک‌های مختلف تا انتهای دی‌ماه برای همه بانک‌ها اجرایی می‌شود که این کار به همکاری بانک‌ها نیاز دارد.
وی افزود: برخی بانک‌ها در این زمینه اطل
نماد اعتماد الکترونیک چیست؟
درگاه پرداخت آیدی پی:
نشانه‌ای نمادین است که منحصراً توسط مرکز توسعه تجارت الکترونیکی صادر شده و به کسب و کارهای مجازی (کسب و کار اينترنتي و موبایل) مجاز با هدف ساماندهی، احراز هویت و صلاحیت آن‌ها اعطا می‌گردد؛ این نماد پس از بررسی وبگاه (وب‌سایت) و احراز هویت و صلاحیت مالک (حقیقی یا حقوقی) آن برای مدت یک سال صادر می‌گردد. طبق مصوبه 288 کمیسیون تنظیم مقررات و ارتباطات که در تاریخ 5/12/1397 به تصویب رسیده است مدت اعتبا
اپلیکیشن ارس انصار نرم افزار عرضه شده توسط بانک برای درخواست و ارائه رمز دوم پویا بانک انصار است ،کدهای تولید شده توسط این اپلیکیشن برای انجام تراکنش های بانکی به مدت 60 ثانیه اعتبار دارد و پس از گذشت این مدت منقضی می شود.
از جمله مزایای دریافت رمز دوم پویا بانک انصار یا سایر بانک ها این است که علاوه بر امنیت بیشتر ، افراد نیازی به به خاطر سپردن رمز دوم ایستا ندارند و با خیال راحت می توانند هربار یک رمز را وارد کرده و تراکنش خود را از طریق درگا
بهترین شارژر قابل حمل USB-C PD برای iPad Pro 12.9 / 11 و MacBooks - 45 وات USB-C PD قابل شارژ قابل حمل
بانک قدرت RAVPower 20000 45 وات USB-C PDRAVPower 20000 45 وات PD بهترین شارژر قابل حمل با قدرت بالا و پرقدرت در بازار با خروجی 45 وات است که برای شارژ مک بوک ها و همچنین iPad Pro 2018 مناسب است. این شارژر قابل حمل با شارژ سریع iPad Pro 11 یا 12.9 (2018) یک بار و هنوز باتری کافی برای شارژ تقریبا تمام آیفون ها دو بار باقی مانده است.
RAVPower 20000 45 وات PD دارای دو درگاه شارژر - یک درگاه USB-C با قدرت 45 وات و یک درگاه U
رئیس مرکز تشخیص و پیشگیری از جرایم سایبری پلیس فتا ناجا به تشریح چگونگی فعال سازی رمز دوم پویا و راه‌های جلوگیری از ی اينترنتي (فیشینگ) از طریق رمز دوم پرداخت.
سرهنگ محمد رجبی در گفت‌وگو با خبرنگار مهر در تشریح چرایی اجرای رمزهای پویا و نحوه دریافت این رمز، اظهار کرد: در فرآیند کارهای بانکی دو رمز داریم که یکی رمز اول ۴ رقمی است و برای خرید از دستگاه پز استفاده می‌شود، و دومی رمز دوم که برای خریدهای اينترنتي است و اصطلاحاً به آن در
خرید پاوربانک انکر a1214
پاوربانک RAVPower 32،000mAh با 3 پورت
این شارژر قابل حمل RAVpower با ظرفیت توان خود نسبت پاوربانک انکر a1214 به پاوربانک های قبلی که ذکر کردیم حتی بیشتر پیش می رود ، زیرا دارای توان 32000 میلی آمپر ساعت است. این در واقع یکی از بالاترین ظرفیت های قدرت بهترین مدل پاوربانک انکر در بازار است که همچنان عامل شارژر قابل حمل را به جای اینکه یک نیروگاه قابل حمل باشد ، حفظ می کند و این به معنای زیادی برای اهداف قابل حمل است. بنابراین با وجود توان 32
از آنجایی که اخیرا افراد سودجو با بهانه های مختلف مثل برنده شدن در بانک و . ی های زیادی انجام داده اند و اطلاعات حساب های بانکی آنها را مورد سو استفاده قرار داده اند ، یکی از تدابیر امنیتی اندیشیده شده دریافت رمز دوم پویا است ، در حال حاضر مشتریان و کاربران برای انجام کارهای بانکی از طریق اینترنت یک رمز دوم ثابت را وارد می کنند تا بتوانند عملیات را از درگاه بانکی انجام دهند.
اما با فعال سازی رمز دوم پویا بانک پاسارگاد یا سایر بانک ه
آموزش حرفه ای و تضمینی پاورمیل به همراه تهیه کلیپ های تخصصی و کاملا گویا برای مباحث درخواستی
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
https://www.aparat.com/video/video/listuser/view/list/dashboard/yes/list_type/all/username/highcam.ir
https://www.youtube.com/watch?v=xVJkmdmkesA&t=2s
 
درگاه پرداخت اينترنتي :  https://zarinp.al/@aliyahyavi
سایت می شارژ این امکان را فراهم کرده است که شما عزیزان در کنار خرید انواع شارژ به پرداخت قبوض مختلف از جمله جریمه خودرو اقدام کنید. در ادامه بیشتر به خدمات این سایت خواهیم پرداخت.
سایت می شارژ به آدرس اينترنتي me-charge.ir این امکان را برای کاربران عزیز فراهم کرده است که از خدمات مختلف برخوردار شوند. یکی از این خدمات خرید شارژ برای اپراتورهای مختلف می باشد. شما عزیزان دارندگان سیم کارت های ایرانسل، رایتل، تالیا و همچنین همراه اول می توانید سیم کا
 
مراحل اعلام مفقودی چک بدین صورت است که شخص صادر کننده ی چک و یل ذینفع به بانک مراجعه نموده
و در فرم مخصوص درخواست خود را به صرت کتبی نوشته و تحویل بانک مورد نظر می دهد.
 
 
تمامی افرادی که به شکلی با چک مفقودی در ارتباط هستند مانند صادر کننده ی چک، دارنده ی چک
و افرادی که چک را پشت نویسی کرده اند، همه می توانند از بانک درخواست عدم پرداخت وجه چک را داشته باشند.
 
فردی که متقاضی عدم پرداخت مبلغ چک می باشد، می بایست مشخصات چک مانند تاریخ،
مبلغ و شم
سودجویی در عرصه فیلم کوتاه از جوانب مختلفی قابل کاوش و بررسی است. بعضی از این موارد را در مقاله ای با عنوان ارسال فیلم کوتاه به جشنواره ها و واقعیت ی از آن» بررسی نمودیم. حال قصد آن را داریم که در خصوص هزینه هایی که بابت ارسال و پخش فیلم به فستیوال های خارجی، کارگردانان و تهیه کنندگان فیلم پرداخت میکنند، توضیحاتی را براساس تجربه ی کاری چندین ساله، چه بصورت غیر رسمی و چه بعنوان سرپرست و سردبیر گروه پخش فیلمِ درگاه فیلم ایران» بیا
 
آنچه که باید در مورد اسپیکر بلوتوث kimiso مدل S-161 بدانید
در نقد و بررسی این اسپیکر بلوتوث چنین می توان گفت این محصول دارای چندین ویژگی مهم در خرید یک اسپیکر خوب و پرکاربرد می باشد از جمله داشتن تعداد درگاه خروجی که نشان دهنده ی آن است که چه نوع درگاه هایی را جهت اتصال پشتیبانی می کند که معمولا اکثر اسپیکر های بلوتوثی دارای 3 درگاه خروجی AUX و USB و کارت حافظه می باشد تا اتصال گجت های هوشمند را علاوه بر داشتن قابلیت بلوتوث به روش های دیگر نیز پشتی
آموزش حرفه ای و تضمینی پاورمیل بصورت آنلاین و پشتیبانی از تمام مشکلات و سوال های شما کاملا کاربردی 
مدرس مهندس یحیوی
تماس و واتساپ 989112235526+
https://www.aparat.com/video/video/listuser/view/list/dashboard/yes/list_type/all/username/highcam.ir
https://www.youtube.com/channel/UCKBLIVhfebq2zGNku7IH2LA?view_as=subscriber
 
درگاه پرداخت اينترنتي :  https://zarinp.al/@aliyahyavi
پاوربانک هوآوی مدل Honor AP08L ظرفیت 10000 میلی آمپر ساعت
ویژگی های محصول:
کلاس وزنی:سبک|100 تا 200 گرم
شدت جریان خروجی:2.0 آمپر
تعداد درگاه خروجی:1 عدد
محدوده ظرفیت:5 تا 10 هزار میلی‌آمپر‌ساعت
 
نقد و بررسی اجمالیHuawei Honor AP08L 10000mAh Power Bank
پاوربانک هواوی قابلیت شارژ سریع را دارد و قادر است با سرعت زیادی در مدت کوتاه گوشی هوشمند را شارژ کند. این شارژر همراه اولین پاور بانک هواوی با ظرفیت 10000 میلی‎آمپر است. بنابر گفته هواوی پاوربانک 10000 میلی‌آمپری آنر قادر است
استفاده از رمز دوم یا رمز اينترنتي برای کارت‌های بانکی باعث شده تا برخی از سودجویان همواره در کمین حساب‌های بانکی بنشینند و با ایجاد درگاه‌های جعلی، به حساب کاربران دسترسی پیدا کنند و به‌راحتی سرمایه آنها را از بانک بیرون بکشند. رومه آرمان ملی در ادامه نوشت: همین امر باعث شده تا امروز بسیاری از کشورهای جهان به سمت استفاده از رمزهای دوم پویا یا یکبار مصرف بروند. در اواسط سال ۹۷ نیز صحبت‌هایی مبنی بر استفاده از این رمزها در ایران هم مط
از ابتدای دی ماه سال جاری، انجام تراکنش‌‌های بانکی و پرداخت‌های آنلاین در راستای بالا بردن سطح امنیت صرفا با استفاده از رمز پویا (رمز یکبار مصرف) امکان‌‌پذیر خواهد بود. برای دریافت رمز یکبار مصرف باید با همراه داشتن مدارک شناسایی خود به یکی از شعب بانک مورد نظر مراجعه کرده و مراحل دریافت رمز پویا را انجام دهید. در ادامه اطلاعات بیشتر جهت نحوه فعال‌سازی رمز پویا برای شما ارائه می‌شود.
ادامه مطلب
معاون شهردار تهران گفت: ۲ درصد از درآمد شرکت‌های تاکسی اينترنتي از ابتدای آبان به حساب شهرداری جهت توسعه حمل و نقل عمومی واریز می‌شود.محسن پورسیدآقایی معاون شهردار تهران در گفت‌گو با فارس، در باره جزئیات پرداخت دو درصد از درآمد شرکت‌های تاکسی اينترنتي به شهرداری اظهار داشت:‌این پرداخت توسط تاکسی‌های اينترنتي برای توسعه حمل و نقل عمومی مورد استفاده قرار می‌گیرد.
وی افزود: اینکه این دو درصد از پورسانت خود شرکت اينترنتي، مسافر یا رانند
مرکز ماهر از شناسایی و حذف ۸۵۷ درگاه و صفحه پرداخت بانکی جعلی از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد و بر وم فعالسازی سرویس رمز دوم یکبار مصرف بانکی تاکید کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه ای در توئیتر اعلام کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون ۸۵۷ درگاه و صفحه پرداخت بانکی جعلی (فیشینگ) توسط مرکز ماهر شناسایی و حذف شده است.
در این راستا درصد موفقیت در حذف صفحات فیشینگ ایرانی با کمک مراکز cert بین المللی و مرا
رییس مرکز توسعه تجارت الکترونیک گفت: در فرآیند نظارتی کسب و کارهای اينترنتي، شناسایی سایت‌های فروش کالاهای ممنوعه از جمله رمز ارز، سکه و طلا در دستور کار قرار گرفته است.
به گزارش ایبِنا، تشکیل و فعالیت گسترده سایت‌های خرید و فروش رمز ارز در طول یکسال گذشته باعث شد تا برای ساماندهی وضعیت خرید و فروش اينترنتي بیت کوین و ارزهای رمزنگاری شده، برخی از صرافی‌های فعال در بخش ارزهای رمزنگار فیلتر شوند اما برخی دیگر بدون مشکل فعالیت داشته باشند؛
به گزارش روابط عمومی بانک مرکزی، با استناد به
قانون پولی و بانکی کشور (مصوب سال ۱۳۵۱ و اصلاحات بعدی آن) که تولید و
انتشار پول رایج و تعیین ابزارهای پرداخت را در انحصار بانک مرکزی قرار
داده است، این بانک ضمن تاکید مجدد به فعالان حوزه پولی و بانکی کشور مبنی
بر رعایت و اجرای مصوبه مورخ ۱۳۹۶.۱۰.۹ سی امین جلسه شورای عالی مبارزه با
پولشویی» در خصوص رمزارزها و با اشاره به مخاطرات ناشی از معرفی و استفاده
از رمزارزها، موارد و نکات زیر را به آگاهی
برخی فکر می کنند اگر هیچ سرویس در حال اجرایی روی سرور وجود نداشته باشد ، خطرناک نیست و مهم نیست که همه درگاه ها باز باشند. اگر اتصال ها به پورتهای بلااستفاده مسدود شده یا از بین بروند ، اکثر مزاحمان مخرب به دستگاه های دیگری منتقل می شوند که درگاه های آن ها در حال پذیرش آن ها هستند. تنظیم یک فایروال فقط چند دقیقه طول می کشد - بنابراین ما به شدت توصیه می کنیم برای محافظت از سرور ( سرور مجازی , سرور اختصاصی ) خود این کار را انجام دهید.
افزایش امنیت
بانک مرکزی با پراکندن اطلاعیه ای اعلام کرد تو ادامه ی اجرای اامات مبارزه با پولشویی و مدیریت جریان وجوه تو کشور، محدودیتی در سقف انتقال وجه غیرحضوری برای هر فرد تو یک روز اعمال خواهد شد. تو اذن جدید اطلاع دادن شده از سوی بانک مرکزی که از کتاب ۲۰ آذرماه سال جاری اجرا می شود، تراکنش های کلیه ی سامانه های بین بانکی بوسیله ازای هر شخص در ۲۴ شایسته کردن از محضر های غیرحضوری به یک میلیارد ریال محدود خواهد شد.مقابل اطلاعیه ی بانک مرکزی کلیه ی با
فروش وِیژه تلویزیون سامسونگ 40 اینچ مدل 40K5950
تلویزیون ال ای دی هوشمند سامسونگ مدل 40K5950 سایز 40 اینچ
رابط هوشمند:دارد
تکنولوژی صفحه:LED
کیفیت تصویر:Full HDتلویزیون 40K5950 محصولی ساده و کارآمد از برند معتبر و با کیفیت سامسونگ است. این صفحه نمایش 40 اینچی برای سالن های کوچک انتخاب مناسبی است. کیفیت تصویر این تلویزیون Full HD است که به اندازه تصویر مناسب می بخشد. به لطف دو بلندگو 10 وات 20 واتی ، سیستم صوتی برای مکانهای کوچک مناسب است. درگاه های ارتباطی 40K5950 کام
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب