نتایج پست ها برای عبارت :

پلیس زیبای زن روسیه ای

چنانچه قصد خرید یا رزرو تور روسيه اززان را دارید در اين متن با ما همراه باشید. کشور روسيه از نظر مساحت پهناورترین کشور دنیا است و به علت وسعت زیاد با کشورهاي زیادی از مرز مشترک دارد. اين کشور پر است از مکان هاي دیدنی که دیدن آنها خاطره خوبی براي مسافران تور به روسيه می باشد.تور هاي متعدد توریستی که مقصد آنها کشور روسيه می باشد از جمله اين تورها می توان به تور مسکو، تور شبهاي سفید سن پترزبورگ و تور شهر زيباي ساحلی سوچی اشاره کرد. کشور روسيه
سردار رحیمی تصریح کرد: پليس فتا یک پليس نوپايی است که در اين چند ساله اخیر براي مبارزه با جرايم در فضاي مجازی گام هاي بلندی برداشته است، بسیاری از مجرمین به سمت فضاي مجازی کوچ کردند در ۶ ماهه امسال ۱۳۰ درصد افزايش وقوع جرايم در فضاي مجازی در پايتخت بوده است یعنی حدود ۱۷ هزار و ۶۸۴ مورد می شود و ۲۱۸ درصد افزايش کشف و ۱۳۰ درصد افزايش دستگیری مجرمین در فضاي مجازی داریم.
رئیس پليس پايتخت تصریح کرد: از تعداد پرونده هاي تشکیل شده در پليس فتا ۶۷ درصد
سردار حسین رحیمی» رییس پليس پايتخت درباره اقدامات پليس در خصوص قاچاق و فروش دارو و اسلحه در فضاي مجازی گفت:
▫️پی‌جویی جرائم و مجرمان در هر دو فضاي حقیقی و مجازی توسط پليس انجام می‌شود.واحد رصد فضاي مجازی در تمام پليس‌هاي تخصصی ايجاد شده و جرائم در هر دو فضا توسط آنها پیگیری می‌شود.
▫️به طور مثال واحد رصد فضاي مجازی در پليس آگاهی نیز ايجاد شده و جرايم در آن فضا نیز پیگیری می‌شود، چراکه بسیاری از سارقان در فضاي مجازی نیز فعالیت می‌کنند
اينترنت روسيه از کل دنیا جدا شد تا به گفته مقامات اين کشور از حملات سايبری در امان بماند. به اين ترتیب طرحی که مدت ها بود انتظار اجرايی شدنش می رفت رنگ واقعیت به خود می گیرد و پايه و اساس نوعی شبکه ملی در روسيه گذاشته می شود که به لطف آن ارائه دهندگان خدمات اينترنت مستقیما زیر نظر Roskomnadzor یا سازمان مخابرات اين کشور قرار می گیرند.
ادامه مطلب
گزارشی جدید نشان می دهد روسيه قصد دارد از آخر هفته جاری شبکه وب داخلی خود را آزمايش کند. قرار است حداقل سالانه یک بار آزمايش‌هايی براي امنیت و پايداری اينترنت داخلی اين کشور انجام شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از دیلی میل، روسيه تصمیم دارد اينترنت ملی خود را آزمايش کند.
طبق بیانیه اي رسمی، آزمايش شبکه وب داخلی روسيه از آخر هفته جاری یعنی یکم نوامبر (۱۰ آبان) آغاز می شود. آزمايش هاي مذکور حداقل سالانه یک بار انجام می شود. اما احتمال دارد تع
سالاد روسی از معروف ترین غذاهاي کشور روسيه است و با نام سالاد الویه روسی هم شناخته می شود.
جالب است بدانید که سالاد روسی توسط یک سر آشپز بلژیکی در روسيه ابداع شده است و به خاطر طعم خوبش امروزه در تمام جهان فراگیر شده است.
اين سالاد یکی از غذاي اصلی مردم روسيه در شب سال نو نیز می باشد.

ادامه مطلب
سالاد روسی از معروف ترین غذاهاي کشور روسيه است و با نام سالاد الویه روسی هم شناخته می شود.
جالب است بدانید که سالاد روسی توسط یک سر آشپز بلژیکی در روسيه ابداع شده است و به خاطر طعم خوبش امروزه در تمام جهان فراگیر شده است.
اين سالاد یکی از غذاي اصلی مردم روسيه در شب سال نو نیز می باشد.

ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم-نظریات شخصی است- درهنگ کنگ عده اي قلابی بعنوان خانواد هاي پليستظاهرات میکنند که ما از کار  افراد پليس منزجر هستیم- گرچه پليس درهنک گنگ سعی میکند فقط شرورها را دستگیر کند  از کار هاي جالب  خیابانی را  بانوار  محدود میکنند که پليس انجا نیاد  وافراد هم کاری برخلاف قانون انجام ندهند- ویک خیابان را در روی دیوارهاي مطالبی که بین پليس و مردم انعطاف هاي لازم رابوجود اورندشعارهاي نوشته میشود اين ترس وجود دارد که بعضی خانم ها
تیپ بهاره افشاری در روسيه بازیگر زن کشورمان که بتازگی به روسيه سفر کرده است با انتشار عکسی از خود در شهر سن پترزبورگ , پیج خود را بروز رسانی کرد. بهاره افشاری براي اکران فیلم سریک مدتی است که به روسيه و شهر سن پترزبورگ سفر کرده است
بهاره افشاری بازیگر کشورمان عکسی از خودش را در سن پترزبورگ روسيه منتشر کرده است.
بهاره افشاری نوشت:

از زمزمه دلتنگیم از همهمه بیزاریم
نه طاقت خاموشی نه میل سخن داریم
تشویش هزار آیا وسواس هزار اما
کوریم و نمی بینیم
روسيه گزارش‌ها درباره استفاده از سیستم‌هاي رايانه‌اي ايران براي حملات سايبری علیه کشورهاي غربی را تکذیب کرد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از مسکوتايمز، یک سخنگوی سفارت روسيه در لندن اعلام کرد که انتشار گزارش‎‌هايی از سوی مرکز ملی امنیت سايبری انگلیس» و آژانس امنیت ملی آمریکا» درباره انجام عملیات‌هاي جاسوسی سايبری روسيه علیه سازمان‌هاي صنعتی و دولت‌ها در دیگر کشورها و با استفاده از فضاي مجازی ايران نادرست و غلط  است.
هفته گذشته ب
طبق گزارشات ايستگاه پليس Geoje ، دو نفری که تصاویر دوربین مدار بسته ( در رابطه با جریان سالن تتو ) رو لو داده بودند به اتهام نقض قانون حفظ حریم شخصی ، به دادسرا فرستاده شدند . پليس پس از دریافت شکايت رسمی از طرف بیگ‌هیت کار بر روی اين پرونده رو آغاز کرد
به نام خدا
به وبلاگ پژوهشی مطالعات روسيه که بر روی سیستم وبلاگ‌دهی آرزوبلاگ مدیریت می‌شود خوش آمدید!اينجانب امیدوارم در اين وبلاگ بتوانم بخشی از مقالات و مطالب متفرق و پراکنده در موضوع مطالعات روسيه را گردآوری و منتشر کنم و محصول اين تلاش مورد استفاده شما مخاطبین گرامی قرار بگیرد.
لطفا با ابراز نظر و ارسال پیشنهادات و انتقادات خود با اين وبلاگ همراه باشید.
خط لوله انتقال گاز جریان ترک وارد مرحله تزریق گاز ابتدايی شد.
شرکت گازپروم روسيه اعلام کرد که به خط لوله گاز "جریان ترک" گاز تزریق شده تا آزمايش‌هاي نهايی آن انجام شود.
اين خط لوله که قرار است در پايان سال به بهره برداری برسد قرار است گاز روسيه را از ترکیه به اروپا منتقل کند.
پروژه جریان ترک که در دسامبر 2014 توسط ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسيه پیشنهاد شد، از شهر آناپا در روسيه آغاز و با عبور از دریاي سیاه در مسافتی به طول 930 کیلومتر وارد "Kıyıköy"
رییس پليس بین‌الملل ناجا اعلام کرد که اين پليس می‌تواند مدیران سايت‌هاي شرط‌بندی و در خارج از کشور را تحت تعقیب قرار دهد.
سردار هادی شیرزاد در گفت‌وگو با ايسنا، درباره اينکه آیا پليس بین‌الملل می‌تواند براي مدیران سايت‌هاي شرط‌بندی و قمار که در خارج از کشور اقدام به ی از شهروندان می‌کنند اعلان صادر کند، گفت: موارد مربوط به جرائم سايت‌هاي شرط‌بندی و قمار، در حوزه پليس فتا است و اين پليس چنین پرونده‌هايی را بررسی
‌ویکتور اوربان، نخست‌وزیر مجارستان روز چهارشنبه پس از دیدار با ولادیمیر پوتین، رئیس جمهوری روسيه اعلام کرد کشورش آماده است هرچه سریعتر به پروژه خط لوله گاز روسيه به اروپا موسوم به ترک استریم (TurkStream) بپیوندد.
او در جریان اين دیدار که در بوداپست برگزار شد، تاکید کرد حضور در اين پروژۀ استراتژیک براي مجارستان یک اولویت است. آقاي اوربان گفت: ترک استریم براي ما یک اولویت است. هرچه سریعتر به آن بپیوندیم، بهتر است.»
تا کنون گاز روسيه از مسیر اوکر
مرکز شناسايی رسانی نماينده پايتخت با رمز به پخش صحنه هايی از درگیری مامور پاسبان و دختری جوان که اخیراً در فضاي مجازی منتشر شده است اطلاع دادن کرد: اين موضوع مربوط به چند ماهه پیش است و رسیدگی به جوانب و زواياي متنوع آن از سوی بازرسی نماينده پايتخت در حال عمل است. پليس پايتخت همچنین اخبار کرده است که در اين ماخذ طرح دعاوی نیز عارض گرفته و موضوع در مرجع قضايی درون حال رسیدگی است.
مقامات پليس شیکاگو اعلام کرده اند فیس بوک به پناهگاهی براي خرید و فروش غیرقانونی اسلحه و مواد مخدر تبدیل شده است. مجرمان در گروه هاي خصوصی در اين پلتفرم اسلحه و مواد مخدر می فروشند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از آسوشیتدپرس، پليس شیکاگو اعلام کرده گروه هايی در فیس بوک زمینه ارتباطی میان فروشندگان مواد مخدر و اسلحه هاي غیرقانونی را با خریداران احتمالی فراهم می کنند. رئیس پليس شیکاگو همچنین اعلام کرد یک عملیات تحقیقات مخفی ۲ ساله منجر به دس
رمان پليس هاي دردسر سازدانلود رمان پليس هاي دردسر ساز اثر meli770 با فرمت هاي pdf ، اندروید، آیفون و جاوا با ویرايش جدید و لینک مستقیم
داستان خارق العاده آترینا برقعی است که بعد از سالها به وطن برمیگردد و کنار دو بردارش زندگی می کند و با رویدادهاي تازه اي رو به رو می شود …
 
خلاصه رمان پليس هاي دردسر ساز
کودک درون من چون طفلکی در میان آرزوهاي من است … او چه معصوم و چه ساده خفته است … او که از من … او که دائم با من است … عشق را در آن دل پاک دیده‌اي ؟
بسم الله الرحمن الرحیم
 
کلانتری یازده استانداری
کلانتری دوازده جمهوری اسلامی
کلانتری سیزده ولیعصر
کلانتری چهارده بزرگمهر
کلانتری پانزده رودکی
کلانتری شانزده فیض ( معروف به هتل نوروزی )
کلانتری هفده هفتون
کلانتری هجده میرزا طاهر
کلانتری نوزده کاوه
کلانتری بیست ملک شهر
کلانتری بیست و یک سپاهان شهر
کلانتری بیست و دو بهارستان
کلانتری بیست و سه خوراسگانکلانتری بیست و چهار امیر کبیر
کلانتری بیست و پنج رهنان
کلانتری بیست و شش زینبیه
کلانتری
جانشین فرماندهی انتظامی تهران بزرگ گفت: انعکاس عملکرد پليس فتا در رسانه ها می تواند در آگاه سازی آحاد جامعه موثر باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار حمید هداوند، در همايش تجلیل از پليس افتخاری سايبری و همیاران پليس فتا تهران بزرگ که در فرهنگسراي رسانه برگزار شد با با گرامیداشت هفته نیروی انتظامی، اظهار داشت: در سال گذشته توسط پليس هاي افتخاری  سه هزار و ۶۲۱ مورد فضاي مجازی رصد شد که در اين زمینه ۱۳۲ متخلف و مجرم شناسايی شد.
جانشین فرماندهی ا
 رئیس پايگاه سوم پليس آگاهی تهران بزرگ با انتشار عکس پسر ۲۶ ساله هم بیماری روحی و روانی دارد و هم ناشنوا است از مردم تقاضا کرد در صورت روئیت وی به پليس اطلاع دهند.
به گزارش خبرگزاری مهر، سرهنگ کارآگاه کامیار چهری  رئیس پايگاه سوم پليس آگاهی تهران بزرگ از دستور انتشار تصویر فقدانی جوان ۲۶ ساله  خبر داد و گفت: اين جوان ۲۶ ساله مدت ۱۳ روز از منزل خارج و تاکنون مراجعتی نداشته است.
ادامه مطلب
بر اساس قانونی که اين هفته به تصویب پارلمان روسيه رسیده، تنها آن دسته از وسايل الکترونیکی در روسيه قابل فروش خواهند بود که برخی نرم افزارهاي روسی به طور پیش فرض رویشان نصب شده باشد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از اينترستینگ انجینیرینگ، بر اساس قانون یادشده اگر شرکت هاي سازنده وسايل الکترونیکی از نصب نرم افزارهاي پیش فرض به زبان روسی در اين کشور سر باز زنند، حق فروش آنها را نخواهند داشت.
دولت روسيه هدف از اين اقدام را کمک به توسعه صنعت نرم ا
Cop and a Half: New Recruit 2017 1080p BluRay,دانلود رايگان فیلم,دانلود فیلم Cop and a Half: New Recruit 2017 دوبله فارسی,دانلود مستقیم فیلم Cop and a Half: New Recruit 2017,دوبله فارسی,دوبله فارسی فیلم Cop and a Half: New Recruit 2017,دوبله فارسی فیلم یک پليس و نصفی,فیلم پک پليس و نصفی دوبله فارسی,فیلم یک پليس و نصفی با دوبله فارسی Cop and a Half 2017,یک پليس و نصفی,
ادامه مطلب
پوتین یکی از مصوبات جدید دوماي روسيه را تايید کرده که به موجب آن نصب برخی اپلیکیشن هاي روسی به طور پیش فرض بر روی گوشی ها، تلویزیون ها و رايانه هاي عرضه شده در اين کشور اامی می شود.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، مقامات روسيه که هجوم اپلیکیشن هاي آمریکايی به بازار فناوری اطلاعات و ارتباطات روسيه را تهدیدی براي اقتصاد و امنیت و کسب و کارهاي فناوری محور در اين کشور می دانند از مدتی قبل به دنبال اامی کردن نصب برخی اپلیکیشن هاي روسی ب
سرهنگ تورج کاظمی - یکی از دلايلی که به‌راحتی در فضاي مجازی، شاهد ارتکاب جرم هستیم، موضوع ناشناخته بودن هویت کاربران در اين فضاست. افراد به‌راحتی می‌توانند به خرید و فروش مواد مخدر و وسايل ممنوعه بپردازند و حتی به‌ تن‌فروشی دست بزنند. به همین دلیل نوجوانان عمده کسانی هستند که در فضاي مجازی در معرض خطرند.
پليس فتا، مجرمان را در فضاي مجازی شناسايی و آنها را بسته به جرمی که مرتکب می‌شوند به حوزه تخصصی مربوط مثل پليس مبارزه با مواد مخدر، پليس
روسيه یگانه از پهناورترین کشورهاي اروپايی است و فاصله کم و بیش تری نسبت به دیگر کشورهاي اروپايی با ايران دارد. به همین دلیل مهاجرت کاری بهتر است. علاقمندان بسیاری از سراسر جهان درخواست کننده گرفتن ویزاي کاری روسيه و پیشه در اين کشور هستند، به همین خاطر ظرفیت پر شدن مشاغل بنا به تاریخ ثبت اسم است. پس می طاقت گفت، پذیرش الی بی گمان زیادی به سررسید ثبت اسم شما بستگی دارد.
 
ویزاي کاری روسيه
ویزاي کاری روسيه دو نوع دارد.
یکی از اين دو گونه ویزاي ک
پتر سوم، نوه پترکبیر، بنیان گذار روسيه جدید بود، اما در روسيه تزاری به دنیا نیامد! خاله‌اش الیزابت، امپراتریس روسيه که فرزندی براي جانشینی نداشت، او را در ۱۴ سالگی از پروس به روسيه آورد و ولیعهد خود کرد. پتر سوم عاشق پروس و هنر آن بود و اصولاً خود را یک پروسی می‌دانست. همین مسئله سبب شد که اشراف روسيه به او روی خوش نشان ندهند.
از طرفی، پتر سوم خویشاوندانی داشت که اصالتاً سوئدی بودند و در آن زمان، روس‌ها سايه سوئدی‌ها را با تیر می‌زدند! چراک
به گزارش بصیرت جوانان:سردار حسین رحیمی، روز پنج شنبه در همايش پليس افتخاری فرماندهی تهران بزرگ با بیان اينکه تهران بیش از ۶ هزار پليس افتخاری دارد، اظهار کرد: امنیت بايد مردم‌پايه باشد و خود مردم در ايجاد آن سهیم باشند.
رئیس پليس تهران بزرگ ضمن تبریک حلول ماه رجب و  فرارسیدن عید سعید باستانی نوروز1398 خاطرنشان کرد:نیروی انتظامی خانه آحاد مردم در نظام جمهوری اسلامی ايران است و لذا بايد گره از مشکلات مردم باز کنیم، زیرا نیروی انتظامی خانه آحا
 سفر آگاهی ست.
✅ تور سواحل زيباي مکران ✨بصره تا ونک✨
سفری مسئولانه به ناشناخته هاي شرق هرمزگان
⏰رفت: چهارشنبه ۱۱ دی ساعت ۲۴:۰۰ از بندرعباس.
⏰برگشت: جمعه ۱۳ دی حدود ساعت ۲۲:۰۰ رسیدن به بندرعباس.
- جاذبه ها:

- شوشل یا دره هاي عمیق پیوشک
- کلوتهاي زيباي پیوشک
- ساحل زيباي ونک
- گل فشان یا پوراف توجک و گتان
- کوه هاي مریخی یا مینیاتوری
- ساحل سنگی زيباي گتان
- جزیره صخره اي فرهاد
- کلوتهاي زیبا در مسیر کرتی
- ساحل بسیار زيباي آبکوهی
- تلاقی کویر و در
بذر گل زيباي Aquilegia Winky Double Blue White در فروشگاه بذر کارنیلا
فروشگاه کارنیلا تنها مرجع تخصصی بذر هاي اورجینال و اصلیبذر گل زيباي Best Perennials – Aquilegia Winky Double Blue White (Columbine) قابل کاشت در آپارتمان و باغچه می باشد
براي خرید و دیدن توضیحات اين قسمت را کلیک فرمايید
 
 
برچسب ها:Aquilegia Winky Double Blue White, آموش کاشت گل, بذر اصلی, بذر گل, بذر گل آپارتمانی, روش کاشت بذر گل, گل اپارتمانی
ايرنا - فرمانده ناجا ، هوشمندسازی پليس را از هدف‌گذاری‌هاي نیروی انتظامی دانست و گفت: در پليس هوشمند از سامانه هايی استفاده خواهیم کرد که کشف جرم سریع‌تر و با دقت بیشتری انجام شود.
سردار حسین اشتری روز دوشنبه در جلسه معارفه فرمانده جدید انتظامی گیلان در رشت افزود: طی سال هاي گذشته گام هاي خوبی براي استفاده از فناوری هاي روز و الکترونیکی شدن و حرکت به سمت هوشمند شدن  برداشته  شده و با نیروی انسانی متخصص، مجرب و آموزش دیده ، ابزار و زیرساخت
بسم الله الرحمن الرحیم
 
کلانتری یازده استانداری
کلانتری دوازده جمهوری اسلامی
کلانتری سیزده ولیعصر
کلانتری چهارده بزرگمهر
کلانتری پانزده رودکی
کلانتری شانزده فیض ( معروف به هتل نوروزی )
کلانتری هفده هفتون
کلانتری هجده میرزا طاهر
کلانتری نوزده کاوه
کلانتری بیست ملک شهر
کلانتری بیست و یک سپاهان شهر
کلانتری بیست و دو بهارستان
کلانتری بیست و سه خوراسگانکلانتری بیست و چهار امیر کبیر
کلانتری بیست و پنج رهنان
کلانتری بیست و شش زینبیه
کلانتری
بسم الله الرحمن الرحیم
 
کلانتری یازده استانداری
کلانتری دوازده جمهوری اسلامی
کلانتری سیزده ولیعصر
کلانتری چهارده بزرگمهر
کلانتری پانزده رودکی
کلانتری شانزده فیض ( معروف به هتل نوروزی )
کلانتری هفده هفتون
کلانتری هجده میرزا طاهر
کلانتری نوزده کاوه
کلانتری بیست ملک شهر
کلانتری بیست و یک سپاهان شهر
کلانتری بیست و دو بهارستان
کلانتری بیست و سه خوراسگانکلانتری بیست و چهار امیر کبیر
کلانتری بیست و پنج رهنان
کلانتری بیست و شش زینبیه
کلانتری
سفر آگاهی‌ست.
✅ تور سواحل زيباي مکران ✨بصره تا ونک✨
سفری مسئولانه به ناشناخته هاي شرق هرمزگان
⏰رفت: چهارشنبه ۲۰ آذر ساعت ۲۴:۰۰ از بندرعباس.
⏰برگشت: جمعه ۲۲ آذر حدود ساعت ۲۲:۰۰ رسیدن به بندرعباس.
- جاذبه ها:

- شوشل یا دره هاي عمیق پیوشک
- کلوتهاي زيباي پیوشک
- ساحل زيباي ونک
- گل فشان یا پوراف توجک و گتان
- کوه هاي مریخی یا مینیاتوری
- ساحل سنگی زيباي گتان
- جزیره صخره اي فرهاد
- کلوتهاي زیبا در مسیر کرتی
- ساحل بسیار زيباي آبکوهی
- تلاقی کویر و
به گزارش خبرگزاری فرانسه سخنگوی پليس می گوید اين تیغ دار کردن روز پنجشنبه ۲۴ اکتبر (۲ آبان) پس از  بازکردن قفل ویترین محل نمايشش یده شده است. اين الماس ۵۰ قیراطی در نمايشگاه سه روزه جواهرات در شهر یوکوهاماي ژاپنبه نمايش درآمده حیات که شرکت هايی از ژاپن، روسيه، چروک و کشورهاي دیگر جواهرات ساخت خویشتن را در آن بوسیله نمايش گذاشته بودند. اين الماس بوسیله یک شرکت ژاپنی تعلق داشت و عزب قطعه جواهر بوسیله ربودن رفته از نمايشگاه است که تا روز
ولادیمیرپوتین درصددبودریشه مفاسداقتصادی راخشک کندازاين جهت میخواست افرادبراساس کدملی وشناسه خودنزدبانک هااعتبارسنجی شده وکمک هزینه معیشتی بگیرند.کارهاي بزرگی درذهن داشت.اوقصدداشت تمام بانک هاي روسيه رادرقالب یک کیف پول الکترونیک بین المللی ادغام کندوازهمه مهمترمعتقدبودفرايندکیف پول الکترونیک موجب کاهش هزینه هاي مالی وکاهش ترافیک وبهترشدن فرايندهاي پرداختنی افرادمیگردد.ازهمه مهمتربحران بانک هاي روسيه راتعدیل مینمود.بحران پردا
با حوصله کمی نوشید . نمی‌خواست الکل به‌سرعت تأثیر کند . شب درازی در پیش داشت .
کتابی از کیف دوشی‌اش بیرون آورد و شروع به خواندن کرد . کتاب مربوط به تاریخ خطِ‌آهن کُمپانی منچوری در دهه‌ی ۱۹۳۰ بود . خطِ‌راه‌آهن و حق خطِ‌آهن بعد از جنگ روسيه و ژاپن در سال ۱۹۰۴-۱۹۰۵ توسط روسيه به ژاپن واگذار شد . که به اين‌ترتیب کمپانی به‌سرعت گسترش یافت و به بهره‌برداری رسید . و نقش بنیادینی در اِشغال چین توسط ژاپن ايفا کرد . توسط ارتش شوروی در سال ۱۹۴۵ از بین
پاورپوینت کشور روسيه (اسلايد معرفی کشور روسيه)
پاورپوینت درباره یک کشور

دسته بندی
پاورپوینت

فرمت فايل
pptx

حجم فايل
3189 کیلو بايت

تعداد صفحات فايل
69

دریافت فايل


فروشنده فايل
کد کاربری 19487
تمام فايل ها
 

 

پاورپوینت کشور روسيه (اسلايد معرفی کشور روسيه)
پاورپوینت کشورروسيه
69 صفحه
فرمت: pptx
ت
دین
موقعیت جغرافیايی
غذاهاي سنتی
تاریخچه
صنايه دستی وسوغاتی ها
زبان
واحد پول
جشن ها وتعطیلات رسمی
برچسب ها:
 
پاورپوینت کشورروسيه, روسيه, اسلايدم
پاورپوینت کشور روسيه (اسلايد معرفی کشور روسيه)
پاورپوینت درباره یک کشور

دسته بندی
پاورپوینت

فرمت فايل
pptx

حجم فايل
3189 کیلو بايت

تعداد صفحات فايل
69

دریافت فايل


فروشنده فايل
کد کاربری 19487
تمام فايل ها
 

 

پاورپوینت کشور روسيه (اسلايد معرفی کشور روسيه)
پاورپوینت کشورروسيه
69 صفحه
فرمت: pptx
ت
دین
موقعیت جغرافیايی
غذاهاي سنتی
تاریخچه
صنايه دستی وسوغاتی ها
زبان
واحد پول
جشن ها وتعطیلات رسمی
برچسب ها:
 
پاورپوینت کشورروسيه, روسيه, اسلايدم
اينترنت روسيه از کل دنیا جدا شد تا به گفته مقامات اين کشور از حملات سايبری در امان بماند. به اين ترتیب طرحی که مدت ها بود انتظار اجرايی شدنش می رفت رنگ واقعیت به خود می گیرد و پايه و اساس نوعی شبکه ملی در روسيه گذاشته می شود که به لطف آن ارائه دهندگان خدمات اينترنت مستقیما زیر نظر Roskomnadzor یا سازمان مخابرات اين کشور قرار می گیرند.
هدف از اجراي اين طرح طبق اعلام مقامات روسيه اين است که در صورت وقوع جنگ سايبری در کمترین زمان، ارتباط اين کشور با اي
BluRay,Ploddy the Police Car 2014,x265 HEVC,بلوری,پلودی: ماشین پليس قهرمان,حجم کم,دانلود Ploddy the Police Car 2014 720p,دانلود انیمیشن Ploddy the Police Car 2014 1080p,دانلود دوبله فارسی انیمیشن Ploddy the Police Car 2014,دانلود رايگان کارتون,دانلود زیرنویس فارسی,دانلود فیلم جدید,دانلود کارتون پله ماشین پليس قهرمان با دوبله فارسی,دنلود انیمیشن پله ماشین پليس با دوبله فارسی,
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
 
کلانتری یازده استانداری
کلانتری دوازده جمهوری اسلامی
کلانتری سیزده ولیعصر
کلانتری چهارده بزرگمهر
کلانتری پانزده رودکی
کلانتری شانزده فیض ( معروف به هتل نوروزی )
کلانتری هفده هفتون
کلانتری هجده میرزا طاهر
کلانتری نوزده کاوه
کلانتری بیست ملک شهر
کلانتری بیست و یک سپاهان شهر
کلانتری بیست و دو بهارستان
کلانتری بیست و سه خوراسگانکلانتری بیست و چهار امیر کبیر
کلانتری بیست و پنج رهنان
کلانتری بیست و شش زینبیه
کلانتری
مینویسم که حس الانم همیشه یادم بمونه
حس حقارت! 
دیشب از تنهايی و بی حوصلگی رفتم تا کمی با ماشینم دور بزنم و آدما رو نگاه کنم
تو راه برگشت به خونه دیدم گشت پليس داره بهم علامت میده که وايسم
ماشینمو کنار کشیدم پليس بهم گفت مدارکتون رو لطفا بدین 
مدارکمو گرفت و گفت ماشین شما توقیفه
پرسیدم چرا؟ گفت به دلیل حکم امنیت اخلاقی :) کشف حجاب :) ینی افتادن شال از سر هنگام رانندگی اونم دو ماه پیش :)
ساعت ده شب تنها و بی کس با یه پليس تو ماشینم به سمت پارکینگی د
جالبه بدونید از بین تمام کشور هاي جهان تا حالا فقط ۱۲ کشور بودن که ماهواره خودشونو توسط خودشون  تو فضا قرار دادن و بقیه کشور ها به صورت مشارکتی با روسيه، امریکا، ژاپن یا چین ماهواره ارسال کرده اند. اتحادیه جماهیر شوروی، کره شمالی، امریکا، روسيه، ژاپن، ايران، هند، اسرائیل، اوکراين، فرانسه، چین و انگلستان اين دوازده تا کشورن.
وزارت امور خارجه جمهوری آذربايجان به سفر اخیر نمايندگان حکومت خودخوانده قره  باغ کوهستانی به روسيه اعتراض کرد .
به گزارش واحد مطبوعاتی وزارت امور  خارجه  جمهوری آذربايجان ، " میخايیل بوچارنیکوف " سفیر روسيه در اين  کشور  روز  چهارشنبه  به اين وزارتخانه دعوت شد و در دیدار با "خلف خلف اف " معاون وزیر امور خارجه جمهوری آذربايجان یادداشت اعتراض دولت باکو در ارتباط با سفر " ماسیس مايلیان "  و " لرنیک اوانیسیان " نمايندگان رژیم خودخوانده قره باغ ک
سالاد روسی از معروف ترین غذاهاي کشور روسيه است و با نام سالاد الویه روسی هم شناخته می شود.
جالب است بدانید که سالاد روسی توسط یک سر آشپز بلژیکی در روسيه ابداع شده است و به خاطر طعم خوبش امروزه در تمام جهان فراگیر شده است.

ادامه مطلب
حقوق اداری به عنوان شاخه‌اي از حقوق عمومی داخلی، به مجموعه‌ قواعد حقوقی اطلاق می‌شود که حقوق و تکالیف سازمان‌هاي اداری دولت، خصوصاً سازمان‌هاي اجرائی آن و روابط آن‌ها با مردم را تعیین می‌کند.
 
  حقوق اداری ناظر بر برخی از فعالیت‌هاي سازمان‌هاي اداری است و شامل فعالیت‌هاي ی، قضائی، قانون‌گذاری سازمان‌ها نخواهد بود. فعالیت سازمان‌هاي اداری به دو منظور خدمات عمومی و حفظ نظم عمومی انجام می‌شود.
 
 الف) خدمات عمومی:
  نیازمندی‌ه
حقوق اداری به عنوان شاخه‌اي از حقوق عمومی داخلی، به مجموعه‌ قواعد حقوقی اطلاق می‌شود که حقوق و تکالیف سازمان‌هاي اداری دولت، خصوصاً سازمان‌هاي اجرائی آن و روابط آن‌ها با مردم را تعیین می‌کند.
 
  حقوق اداری ناظر بر برخی از فعالیت‌هاي سازمان‌هاي اداری است و شامل فعالیت‌هاي ی، قضائی، قانون‌گذاری سازمان‌ها نخواهد بود. فعالیت سازمان‌هاي اداری به دو منظور خدمات عمومی و حفظ نظم عمومی انجام می‌شود.
 
 الف) خدمات عمومی:
  نیازمندی‌ه
در صورت عدم عضویت ازبکستان در اتحادیه اقتصادی اوراسیا، اين کشور از توجه روسيه محروم نخواهد بود زیرا مسکو، تاشکند را یک بازیگر بسیار مهم در منطقه دانسته و حاضر نیست به خاطر اجتناب از ورود سریع به اين اتحادیه از آن فاصله گیرد.
در قسمت اول اين گزارش، چرايی و انگیزه‌هاي روسيه از تشویق ازبکستان براي ورود به اتحادیه اوراسیا بحث و بررسی شد. در ادامه اين مطلب آمده است: البته با روی کار آمدن میرضیايف ت خارجی ازبکستان به اصطلاح پیشگیرانه تر (فعا
کشف جسد زن جوان با سر بریده شده
اخبار حوادث-مجله زیبا- شوهر اين زن جوان که به قتل رسیده بود به پليس گفت:همسرم، دختر عمویم بود و هیچ اختلافی با هم نداشتیم و صبح براي کار نقاشی ساختمان به محل کارم رفتم که در تماس پليس متوجه به قتل رسیدن همسرم شدم.
به ادامه بروید
ادامه مطلب
سرلشکر با بیان اينکه رزمايش دریايی مشترک ايران، چین و روسيه بیانگر دیپلماسی دفاعی موفق جمهوری اسلامی ايران است، گفت: اين رزمايش نشانگر عزم جدی کشورهايی است که خواهان امنیت منطقه هستند.
سرلشکر سید عبدالرحیم شامگاه یکشنبه در حاشیه مراسم گرامیداشت شهداي ارامنه که در تالار ايوان شمس برگزار شد و در جمع خبرنگاران، گفت: رزمايش مشترک دریايی ايران و چین و روسيه، بیانگر دیپلماسی دفاعی موفق جمهوری اسلامی ايران است.
وی افزود: اين رزمايش
رئیس پليس تهران گفت: تنها مرجع و مرکز قانونی براي اجاره دادن املاک به صورت ساعتی، روزانه و سالیانه خود اتحادیه املاک است.
سردار حسین رحیمی در گفت‌وگو با تسنیم درباره اظهارات نايب‌رئیس اتحادیه املاک مبنی بر رواج ارائه برخی آگهی‌ها در فضاي مجازی براي اجاره دادن ساعتی منازل در پايتخت و ضرورت ورود پليس به موضوع اظهار کرد: هرگونه اجاره دادن منازل و املاک بايد در چارچوب قوانین و مقررات باشد.
رئیس پليس تهران با بیان اينکه مرجع قانونی و رسمی اين
طبق گزارشات ايستگاه پليس Geoje ، دو نفری که تصاویر دوربین مدار بسته ( در رابطه با جریان سالن تتو ) رو لو داده بودند به اتهام نقض قانون حفظ حریم شخصی ، به دادسرا فرستاده شدند . پليس پس از دریافت شکايت رسمی از طرف بیگ‌هیت کار بر روی اين پرونده رو آغاز کرد
افرادی که تصویری از جونگکوک، عضو بی تی اس، رو از دوربین مداربسته پخش کردند به دادستانی فرستاده شدند!
اطلاعات بیشتر در ادامه مطلب
ادامه مطلب
تحقیق در مورد موشکهاي پدافند هوايی روسيه SA
فايلی با عنوان تحقیق در مورد موشکهاي پدافند هوايی روسيه SA در دسته بندی ساير رشته هاي فنی مهندسی با برچسب موشکهاي,پدافند,هوايی,روسيه,SA.1(گیلد),سامانه در سايت گو تو فايل قرار گرفت براي براي دانلود فايل به ادامه بروید
https://tofile.ir/?p=115924
--------------------
اير_رشته_هاي_فنی_مهندسی
---------------------------------------
نوامبر 25, 2019 - t.me/2file_ir
دانلود فايلمشاهده مطلب در کانال
اينترنت ملی روسيه از روز گذشته به طور آزمايشی راه اندازی شد.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از یورونیوز، روز گذشته قانون اينترنت ملی» در روسيه اجرايی و به طور آزمايشی از اينترنت کل جهان جدا شد.
طبق اين قانون یک شبکه اينترنت مستقل براي روسيه ايجاد شده است.
به گفته قانونگذاران روس، اينترنت ملی براي محافظت از Runet( اينترنت اين کشور) در خصوص حملات سايبری یا تهدیدهاي خارجی طراحی شده است.
قانون اينترنت ملی» به سازمان نظارت بر مخابرات و رسانه‌هاي ر
رئیس پليس گمرک پليس امنیت اقتصادی با بیان اين که در حال حاضر پليس امنیت اقتصادی در استانهاي مختلف ايران راه اندازی شده است گفت: هر سازمان مرتبط با صادرات و واردات، توسط سامانه‌هاي مختلف آمار و عملکرد کشور در اين حوزه را پايش می کند اين در حالیست که در حال حاضر با ابلاغیه دولت تمامی سامانه‌هاي مرتبط با صادرات و واردات در اختیار پليس گمرک امنیت اقتصادی قرار گرفته است.
به گزارش ايسنا، سرهنگ هادی رفیعی‌کیا اظهار کرد: خوشبختانه پليس امنیت اقت
پیشنهادهايی براي پليس :
1- ايجاد یک کانال مشترک در شبکه هاي اجتماعی مختلف براي دریافت گزارشهاي مردی از تخلفات راهنمايی و رانندگی که میتواند تاثیر اجتماعی زیادی در احیاء نهی از منکر و رعايت مقررات و آموزش قوانین داشته باشد. تعداد تخلفات گزارش شده براي یک خودرو ، تنوع افراد گزارش دهنده و  اهمیت جرم گزارش شده میتواند مبنايی باشد براي ارزیابی و رتبه ندی متخلفین و نهايتا کارشناسان راهنمايی و رانندگی با دسترسیبه  دوربینهاي کنترل ترافیک و دیگر
 
*اتفاق جالبی که در اتوبان اصفهان رخ داده: همشهری اصفهانی ما توی اتوبان با سرعت 180 کیلو متر در ساعت می رفته که پليس با دوربینش شکارش می کند و ماشینش رو متوقف می کند. پليس میاد کنار ماشین و میگه گواهینامه و کارت ماشین !
اصفهانی با لهجه ی غلیظی میگه :من گواهینامه ندارم.اين ماشینم مالی من نیست کارتا ايناشم پیشی من نیست
*من صاحب ماشینا کشتم ا جنازاشم انداختم تو صندوق عقب.چاقوشم صندلی عقب گذاشتم.حالاوم داشتم میرفتم از مرز فرار م که شوما منو گیری
صادرات حنا به روسيه و اروپا: حلماصادرات حنا به روسيه و اروپا در بازرگانی حلما امکان پذیر است . چرا که به بهترین حناي ايران را در اختیار دارد و صادرات حنا به اين کشورها بخاطر همین موضوع است .حنا یکی از مهم‌ترین گیاهان زینتی و دارویی در سطح دنیاست که خواص متعددی دارد : از جمله براي زيبايی ، سلامت و شادابی انسان بسیار موثر است . از گذشته‌  تا بحال صادرات حنا ، جزو پرسود ترین تجارت ها بوده است .برداشت حنا، سالی دو بار صورت می‌گیردبرداشت نخست در او
به گفته سرهنگ کاظمی، فعالیت افراد در شبکه‌هاي اجتماعی براي ازدواج موقت و توسط پليس رصد و به مراجع قضايی معرفی می‌شوند. همچنین با انتشاردهندگان آگاهی‌هاي غیرمتعارف برخورد خواهد شد.                                             تعداد کانال‌هايی که جوانان را به ازدواج موقت تشویق کرده و با معرفی کیس به آن‌ها قصد کسب درآمد دارند، در شبکه‌هاي اجتماعی کم نیست. برخی از اين کانال‌ها فعالیت خود را قانونی یا با مجوز معرفی کرده و سعی در جلب اعت
بسم الله الرحمن الرحیم
 
کلانتری یازده استانداری
کلانتری دوازده جمهوری اسلامی
کلانتری سیزده ولیعصر
کلانتری چهارده بزرگمهر
کلانتری پانزده رودکی
کلانتری شانزده فیض ( معروف به هتل نوروزی )
کلانتری هفده هفتون
کلانتری هجده میرزا طاهر
کلانتری نوزده کاوه
کلانتری بیست ملک شهر
کلانتری بیست و یک سپاهان شهر
کلانتری بیست و دو بهارستان
کلانتری بیست و سه خوراسگانکلانتری بیست و چهار امیر کبیر
کلانتری بیست و پنج رهنان
کلانتری بیست و شش زینبیه
کلانتری
ايتنا - رئیس پليس فتا
ناجا از تذکر به مدیران سايت‌هاي دیوار و شیپور خبر داد و گفت: مدیران اين
سايت‌ها بیش از توجه به بحث امنیت، به درآمد توجه می‌‌کنند.

پليس فتا به مدیران دو سايت خرید و فروش اينترنتی دیوار و شیپور اخطار تند داد.

به گزارش ايتنا از تسیم،
سردار سید کمال هادیان‌فر درباره فعالیت سارقان و مجرمان براي خرید و فروش
اموال مسروقه و. در سايت‌هايی مانند دیوار و شیپور اظهار کرد: متأسفانه
با وجود استفاده مردم ا
جمع عمومی سازمان ملل متحد قطعنامه‌ مبارزه با جرايم سايبری تحت حمايت روسيه را به رغم مخالفت‌هاي آمریکا تصویب کرد.
اين قطعنامه تحت عنوان مقابله با استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات براي اهداف مجرمانه» با 79 راي موافق در برابر 60 راي مخالف تصویب شد.
اين سند خواستار ايجاد کمیته‌اي از کارشناسان از سراسر جهان است تا پیش‌نویس کنوانسیونی را براي مقابله با استفاده مجرمانه از فناوری اطلاعات و ارتباطات تنظیم کنند.
کمیته اجتماعی، بشر دوستانه و
به گزارش همشهری آنلاين به نقل از ايرنا، رضا سلیم ساسانی در همايش پاسبان و اصناف کرمانشاه که درون حجره اصناف برگزار شد، اظهار کرد: در طول سال هاي اخیر، موسسه نظارت پیاده شدن اماکن پليس استان غم افزايی بسیار خوبی با اصناف و بازاریان داشته و همواره زنهار هاي لازم را به ارتکاب آورده است.   وی بیان کرد: از سوی دیگر بازاریان کرمانشاه نیز متصل شرکت با ماموران پليس را سرلوحه حکم خود فراغت داده و هرجايی که لازم بوده بخاطر افزودن امنیت پاي امر آمده ا
 
منتشر شده در بخش فارسی خبرگزار دولتی روسيه (اسپوتنیک)
باز نشر در: نامه نیوز / مثلث آنلاين / عصر دیپلماسی / هابیلیان
بر اساس سخنان آنگلا مرکل، نفوذ ايران و روسيه در سوریه بیش از هر چیز بیشتر می شود. زیرا هدف اين دو کشور نابودی تروریسم است.
آنگلا مرکل صدراعظم آلمان در مجلس آلمان (بوندستاگ) در دستور کار اجلاس اتحادیه اروپا گفت: وقتی من درباره پیامدهاي ژئوپلیتیکی (عملیات ترکیه در سوریه) صحبت می کنم، بايد به اين واقعیت توجه کرد که بعد از خروج سربا
 
کشور روسيه در شمالی‌ترین سرزمین‌هاي قابل ست کره زمین قرار دارد و بخش زیادی از آن در فصل زمستان آب و هوايی بسیار سرد و طاقت فرسا دارد؛ برخی از شهر‌هاي کشور روسيه در فصول زیاد سال داراي آب و هواي سرد هستند که زندگی در اين شرايط جوی به شدت سخت است.
یکی از سردترین نقاط مسی جهان به نام "اویمیا" در اين کشور وجود دارد؛ به گزارش "واشنگتن پست" اين روستا در شمال شرقی ايالت "یاکوتیا" در روسيه قرار گرفته است و ناسا آن را به عنوان سردترین نقطه جه
به گزارش همشهری آنلاين به نقل از گاردین اين مرد روز پنجشنبه ۲۸ آذر به بخش پذیرش داخل ساختمان لوبیانکا تو مسکو پايتخت روسيه که مقر اف اس بی (FSB) و موسسه سلف عهد کمونیستی اش کی جی بی حمله کرد. قربانیان اين حمله نگهبانان امنیتی فدرال در اين ساختمان بوده اند. ویدئوی منتشر شده از عارضه نشان می دهد مرد مسلح با تیراندازی به ساختمان لوبیانکا شیشه ها را می شکند. درون پايین قاب شمايل شخصی دیده می شود که بی حرکت داخل خیابان افتاده است. بر زمینه گزارش
کشف 180کیلو تریاک در دو عملیات پليس" منوجان"   جانشین فرمانده انتظامی شهرستان منوجان از کشف 180 کیلو گرم تریاک در 2 عملیات جداگانه پليسی در اين شهرستان خبر داد.  سرهنگ"منوچهر نوری" گفت: ماموران پاسگاه انتظامی"چاه شاهی"با همکاری پليس مبارزه با مواد مخدر منوجان هنگام کنترل خودروهاي عبوری محور اصلی منوجان-هشتبندی میناب از یک دستگاه خودرو پژو 405 بیش از90کیلوگرم تریاک کشف کردند. جانشین انتظامی منوجان گفت: در عملیات دوم نیز مأموران پاسگاه بخش آسمی
 
 
در اين نشست سردار وحید مجید رئیس پليس فتاي نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ايران با اشاره به دغدغه‌هاي جدی محیط زیستی ناجا، گفت: یکی از مباحث پر اهمیت و مهم، محیط زیست و ایستم کشورهاست تا جايی که در مباحث امنیت ملی هم اين موضوع همواره مورد توجه قرار می‌گیرد.
 
به گزارش پايگاه اطلاع رسانی سازمان حفاظت محیط زیست، سرهنگ جمشید محبت‌ خانی فرمانده یگان سازمان حفاظت محیط زیست ضمن ابراز خرسندی از اين دیدار خواستار پیگیری مستمر و قاطع پليس فتا
سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شوراي اسلامی با اشاره به رواج اجاره ساعتی مسکن در تهران گفت: با توجه به غیرقانونی بودن اين کار و انجام آن در فضاي مجازی، پليس فتا بايد به اين مسئله ورود پیدا کند.سید فاطمه ذوالقدر در گفت وگو با خانه ملت، در خصوص رواج اجاره ساعتی مسکن در تهران گفت: اين موضوع مسئله اي است که اخیرا شايع شده و با توجه به ممنوع بودن اين کار توسط مالکان و مشاوران املاک، بايد نظارت روی آن بیشتر شود.
نماينده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامش
دانلود فیلم پليس هاي 2080 با دوبله فارسی و کیفیت اورجینال
دانلود فیلم پليس هاي 2080 با دوبله فارسی و لینک مستقیم , دانلود فیلم پليس هاي 2080 , دانلود فیلم پليس هاي 2080 دوبله فارسی , دانلود فیلم دوبله فارسی, دانلود فیلم خارجی، دانلود فیلم
موضوع: حادثه اي
کیفیت : 720p
مخاطب: بزرگسالان
محصول: هنگ کنگ
کارگردان: ونک جینک
بازیگران: اندی لانو، لوئیس فان
مدت زمان: 88 دقیقه
زبان: فارسی (دوبله)
.
خلاصه داستان: در سال 2080 یک پليس ماهر براي نجات جان دخترش مجبور به سفر د
رییس پليس فتا از آمادگی اين مجموعه براي برگزاری جلسات هم‌اندیشی با صنوف و کارشناسان مختلف حوزه موسیقی براي مقابله با موضوع دانلودهاي غیرقانونی خبر داد.
سردار وحید مجید رییس پليس فضاي تولید و تبادل اطلاعات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ايران (فتا) در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن اشاره به تازه‌ترین اقدامات پليس فتا درباره معضل دانلودهاي غیرقانونی در عرصه موسیقی توضیح داد: در اين حوزه چند مرجع مسئولیت دارند و فضا به گونه‌اي است که بايد ابتدا مس
انتظامی تهران بزرگ گفت: 56 درصد از جرايم در فضاي مجازی به برداشت‌هاي غیر مجاز از حساب افراد اختصاص دارد.به گزارش ايبِنا، سردار حسین رحیمی با اشاره به میزان جرايم مالی گفت: بالغ بر 56 درصد از جرايم در فضاي مجازی به برداشت‌هاي غیر مجاز از حساب افراد اختصاص دارد. فرمانده انتظامی تهران بزرگ گفت: برداشت غیرمجاز از حساب‌هاي بانکی در رأس جرايم اينترنتی قرار دارد.وی افزود: مردم بايد در اين حوزه مراقبت و مواظبت‌هاي ویژه‌اي داشته باشند و پليس هم بار
ايسنا: رئیس پليس امنیت اقتصادی پايتخت از دستگیری یکی از دلالان سکه و ارز با گردش حساب بانکی 12تریلیون و 552 میلیارد ریالی خبر داد. 
سرهنگ نعمت اله علیپور دراين باره گفت:پس از دستگیری سلطان سکه، شناسايی همدستان وی نیز در دستور کار قرار گرفت و در اين راستا شخصی به هویت ج. ح مورد شناسايی واقع و در تحقیقات تکمیلی مشخص شد که اين فرد با همکاری "وحید مظلومین" معروف به سلطان سکه»، سکه و ارزها را از بازار جمع آوری کرده و موجب افزايش قیمت سکه شده بود. 
عل
فروش و نصب و راه اندازی انواع راهبند هاي اتوماتیک بازویی الکترومکانیک و الکتروهیدرولیک در جزیره زيباي کیش توسط نفرات مجرب و آموزش دیده در اسرع وقت و بهترین کیفیت
نصب انواع راهبند اتوماتیک اوژن در جزیره زيباي کیش
نصب انواع راهبند اتوماتیک بتا در جزیره زيباي کیش
نصب انواع راهبند اتوماتیک سیماران در جزیره زيباي کیش
نصب انواع راهبند اتوماتیک گلدن گیت در جزیره کیش ‍‍‍‍‍‍‍‍
نصب انواع راهبند اتوماتیک فک ايتالیا در کیش
نصب انواع راهبند ات
۴۳ میلیون گردشگر سهم ترکیه از سال ۲۰۱۹
شمار بازدیدکنندگان خارجی ترکیه در ۱۱ ماه اول سال ۲۰۱۹ نسبت به آمار سالانه اين کشور، با ۱۴.۳۱ درصد افزايش رو به رو بوده است.
شهر آنتالیا با جذب ۱۴.۴ میلیون گردشگر در بازه زمانی ژانویه تا نوامبر سال ۲۰۱۹ همچنان لقب خود را به عنوان پايتخت گردشگری ترکیه حفظ کرده است. به گزارش دیلی صباح، استانبول که پرجمعیت‌ترین شهر ترکیه و یکی از مقاصد اصلی گردشگری اين کشور محسوب می‌شود نیز با جذب ۱۳.۷ میلیون گردشگر خارجی
۴۳ میلیون گردشگر سهم ترکیه از سال ۲۰۱۹
شمار بازدیدکنندگان خارجی ترکیه در ۱۱ ماه اول سال ۲۰۱۹ نسبت به آمار سالانه اين کشور، با ۱۴.۳۱ درصد افزايش رو به رو بوده است.
شهر آنتالیا با جذب ۱۴.۴ میلیون گردشگر در بازه زمانی ژانویه تا نوامبر سال ۲۰۱۹ همچنان لقب خود را به عنوان پايتخت گردشگری ترکیه حفظ کرده است. به گزارش دیلی صباح، استانبول که پرجمعیت‌ترین شهر ترکیه و یکی از مقاصد اصلی گردشگری اين کشور محسوب می‌شود نیز با جذب ۱۳.۷ میلیون گردشگر خارجی
ابعاد : ۱۵ * ۲۳ سانتی مترمحدوده سنی:۳سال به بالاست کلت پليسی یک اسباب بازی بسیار عالی و هیجانی براي کودکانی است که علاقه به شغل پليس و بازیه و پليس دارند اين پک داراي یک تفنگ سه عدد تیر ویک سیبل یک چاقو و یک نشان است که کودک با در دست گرفتن آنها حس واقعی تری نسبت به پليس بودن پیدا میکند که میتواند ساعتها با آن مشغول بوده و از بازی لذت ببردشما میتوانید ست کلت پليسی ۱۱۰ راازوب سايت پخش اسباب بازی برادران خریداری کنید.
 
براي خرید اين محصول می ت
 
با بیان اينکه متهم پس از تشکیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی تحویل مراجع قضائی شد ، گفت: شهروندان عزیز ايلام در صورت مشاهده افراد مشکوک، سریعاٌ مراتب را به صورت شبانه روزی از طریق شماره تماس 110 با پليس در میان بگذارند.
 
فرمانده انتظامی شهرستان ايلام از دستگیری سارق درب‌هاي فاضلاب شهری شهر ايلام با 8 فقره سرقت خبر داد.
به گزارش خبرگزاری برنا؛ سرهنگ جمال اظهار کرد: در پی وقوع چند فقره سرقت درب منهول فاضلاب معابر و خیابان‌ها در برخ
بزرگترین کشور جهان، روسيه طیف گسترده اي از تجربیات سفر را به گردشگران تور هاي ویژه روسيه ارائه می دهد، از زمین تا دامنه کوه هاي پوشیده از یخچالهاي طبیعی تا پیاده روی در امتداد ساحل قدیمی ترین دریاچه زمین نظر گردشگران را به خود جلب می کند. اماکن تاریخی و فعالیتهاي فرهنگی در شهرهاي بزرگ کشور نیز بسیار زیاد است. بازدید از روسيه یک ماجراجویی است که به زودی فراموش نمی شود. اين جاذبه هاي گردشگری روسيه می توانند از یک سفر عالی روسيه براي یک سفر ب
قرار است در ماه اکتبر توافقنامه اي میان انگلیس و آمریکا امضا شود. طبق اين توافقنامه پليس انگلیس می تواند به پیام هاي رمزگذاری شده کاربران در فیس بوک و شبکه هاي اجتماعی دیگر دسترسی پیدا کند.
به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از انگجت، در صورت امضاي یک توافقنامه ی بین آمریکا و انگلیس، شبکه هاي اجتماعی از جمله فیس بوک مجبور خواهند بود پیام هاي رمزگذاری شده کاربران را در اختیار پليس انگلیس قرار دهند.
قرار است اين توافقنامه در ماه اکتبر امضا شود.
به گزارش همشهری آنلاين بوسیله نقل از بیزنس اينسايدر، اخبار چندانی از زندگی خانوادگی پوتینو همسرش که دو دوشیزه به معروفیت یکاترینا و ماریا دارند تا بوسیله حال درون مشت نبوده است. لیودمیلا در اوائل دهه ۱۹۸۰ با ولادیمیر پوتین بازدید کرد. او در آن هنگام مهماندار آئروفلوت خطوط آسمانی روسيه بود. لودمیلبا بوسیله اصطلاح هاي فرانسوی، آلمانی و اسپانیايی مسلط است.  آن دو در سال ۱۹۸۳ هنگامی که پوتین خبرچین کاگ ب بود، ازدواج کردند. پوتین در هه ۱
فرمانده انتظامی شهرستان دشتستان از شناسائی و دستگیری فرد ی در پوشش مأمور پليس خبر داد.
به گزارش گروه وبگردی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ فرهاد آراوند گفت: مأموران پليس آگاهی دشتستان در پی دریافت اخبار موثق مبنی بر ی شخصی حدودا ۴۵ ساله از کسبه و مغازه داران شهر برازجان اقدامات لازم را جهت شناسائی و دستگیری وی اغاز کردند.
اين مقام انتظامی عنوان کرد: با اشراف اطلاعاتی کارآگاهان پليس آگاهی و انجام تحقیقات از مالباختگان، م
کِ‍فیر نوشیدنی تخمیری حاصل از شیر و دانه‌هاي کفیر است که سرمنشأ آن کوه‌هاي قفقاز در روسيه می‌باشد. داراي عطر و طعم خوشی بوده و می‌تواند همراه با عسل و ساير میوه‌ها مصرف شود. تاریخچه کِ‍فیرکفیر، نوشیدنی غیرطبیعی تخمیری حاصل از شیر است که از کوه‌هاي قفقاز در روسيه سرچشمه گرفته‌است. در روسيه به‌منظور معالجه یا جلوگیری از بعضی بیماری‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرد. از لحاظ درمان‌شناسی و تغذیه‌اي، سرآغاز مصرف آن در بعضی از مناطق جهان، آ
برخی افراد تنها گشت و گذار برايشان حائز اهمیت است، اما برخی محل اقامتی را که در طول سفر در آن حضور دارند را با اهمیت می دانند. به عنوان مثال گردشگرانی که با تورهاي ارزان استانبول به اين شهر سفر می کنند و می خواهند سفری کم هزینه داشته باشند، به دنبال داشتن هتلی مجلل نیستند.
اما برعکس برخی افراد مانند بعضی کسانی که به شهر زيباي آنتالیا سفر می کنند، قیمت تور آنتالیا برايشان چندان اهمیتی ندارد و می خواهند در هتل هاي مجللی اقامت داشته باشند. الب
پليس پاکستان با همکاری در ربايش یک مرد براي آزادی وی خواستار دریافت مبلغ به بیت کوین شد.
به گزارش اسپوتنیک به نقل از PakistanToday، در فضاي نظامی میان پاکستان و هند، اخبار مبنی بر دخالت پليس پاکستان در ربايش شهید نصیر، متخصص فناوری اطلاعات با هدف باج‌گیری به بیت کوین، نادیده گرفته شد.
ربايندگان خواستار ۲۰ میلیون روپیه به واحد بیت کوین بودند. بعدا مشخص شد که پليس محلی در اين ربودن مشارکت داشته است. یک گرگ در لباس پليس» مسئول ارتباط تلفنی اداره پ
✍️ تمام هواپیماهاي مسافری که با موشک سقوط کردند:سال ۲۰۱۷ / هواپیماي مایايی که توسط روسيه در میانه جنگ اکراين به اشتباه مورد اصابت موشک‌هاي روس قرار گرفت و منجر به کشته شدن ۲۹۸ نفر شد
سال ۲۰۰۷ / هواپیماي بلاروسی که در سومالی مورد هدف قرار گرفت و ۱۱ نفر کشته شدند.
سال ۲۰۰۱ / سقوط پرواز روسی بر فرار دریاي سیاه که از اسرائیل به سمت روسيه در حال حرکت بود، اکراين به اشتباه به اين هواپیما شلیک کرده بود! ۷۸ کشته.
ادامه مطلب
 
کشف ۲۴۴ کیلوگرم تریاک در نطنز  فرماندهی انتظامی شهرستان نطنز از کشف مقدار ۲۴۴ کیلوگرم ماده مخدر تریاک در عملیات مأموران پليس مبارزه با مواد مخدر اين فرماندهی طی بازرسی از یک دستگاه خودرو کامیون یخچال دار خبر دادبه گزارش خبرنگار پايگاه خبری پليس، سرهنگ مرتضی هادیان اظهار داشت ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی شهرستان نطنز با اشرافیت اطلاعاتی خود دریافتند که یک دستگاه خودرو کامیون یخچال دار در حامل مواد مخدر قصدعبور از
علی اصلان شهلا- اخیرا پليس یک باند ی را، که من هم گرفتارشان شده بودم، دستگیر کرده است. آنها عمدا به ترتیبی که مقصر شناخته نشوند، با خودروها تصادف می کردند تا خسارت دریافت کنند.
نکته جالب اين که آنها از یک خودرو واحد براي اين کار استفاده می کردند و تا آنجا که از ساير قربانیان اين شیوه ی شنیدم، همه تصادف هاي آنها در تهران و شهرهاي اطراف بوده است. اما اگر شما هم مثل من فکر کردید ثبت مکرر تصادف یک خودرو در سامانه پليس راهور سبب
روسيه، سرزمین تزارها
روسيه پهناورترین کشور دنیا در شمال اوراسیا یعنی در آسیاي شمالی و اروپاي شرقی قرار دارد که مجموعه ‌اي از جاذبه‌ هاي گردشگری متنوع و بی ‌نظیر را در خود جاي داده است.
تماشاي کلیساها با گنبدهاي رنگی و بناهاي با شکوه قدیمی و معاصر در خیابان هاي پوشیده از برف و همچنین حضور در سالن هاي اپرا براي دیدن نمايش هاي خارق العاده در اين کشور میسر است که می توان با تورهاي لحظه آخری روسيه به اين امر دست پیدا کنید.
مسکو و سنت پترزبورگ تو
از برندهاي موتورسیکلت می‌توان به هوندا – یاماها – سوزوکی – کاوازاکی – کی تی ام – ايژ، که تولید کارخانه ايژماش روسيه است – ام زد روسيه – هارلی دیویدسون – دوکاتی – بی ام و – بنلی، ايتالیايی – پالس و مگلی اشاره کرد.
از موتورسیکلت‌هاي سبک‌تر می‌توان به موتور وسپا اشاره کرد که در اصل ايتالیايی است.
 
 
تک چرخ مرکز پخش عمده لوازم یدکی موتور سیکلت
لوازم یدکی موتورسیکلت در تهران ، پخش عمده قطعات موتروسیکلت ، لوازم یدکی موتروسی
رییس پليس راهنمايی و رانندگی: پیش ‌بینی ما اين است که امسال در آغاز مهر ماه ترافیک بین 25 تا 30 درصد افزايش پیدا کند و در همین راستا از استانداران و روساي ادارات درخواست می‌کنیم که به منظور حل مشکل ترافیک در 10 روز نخست آغاز سال تحصیلی جدید، ساعات آغاز کار ادارات را به مدت دو ساعت شناور کنند
@IrNews_24
مشاهده مطلب در کانال
ویزاي روسيه شامل مراحل و اقداماتی است که اگر از پروسه آن آگاهی کامل نداشته باشید می تواند برايتان بسیار زمانبر و پر هزینه باشید.
روسيه پهناورترین کشور جهان و سرزمین تناقض هاست، جايی که می توانید تاریخ، فرهنگ و زندگی مدرن را یکجا ببینید.
ادامه مطلب
­رییس کل بانک مرکزی جمهوری اسلامی ايران خبر داد ارتباط بانکی ايران و روسيه ازطریق پیام رسان روسی و سپام بانک مرکزی بدون نیاز به سوئیفت برقرار شده است.
به گزارش بانک مرکزی، عبدالناصر همتی با اشاره عضویت اخیر ايران در اتحادیه اورآسیا،گفت: امکان استفاده از اين سیستم براي مبادلات تجاری بین کشورهاي عضو اتحادیه اورآسیا می تواند به توسعه مبادلات تجاری بین کشورهاي عضو اتحادیه کمک شايانی کند.
وی گفت: در جریان دیدار روساي جمهور ايران و روسيه، ضمن
زيباي من
اي زيباي بی همتا
اي جان من
چشم انتظارم
چشم انتظار لحظه اي که پرچم سفید بالا برم و تو بی مهابا فتح کنی آغوش مرا
من خودم را بدون تو نمی شناسم، بدون تو گم می کنم خودم را 
گم می شوم در میان بی کسی، در میان دلواپسی، در میان تنهايیِ مردی که همه وجودش نیاز ناز نگاه نگارش است.
با من هستی هر لحظه و هر جا و من یک لحظه فکر تو را با جهانی عوض نمی کنم.
جانشین پليس آگاهی ناجا گفت: کشف پیش‌دستانه ی با جدیت در دستور کار پليس آگاهی ناجا قرار دارد و تاکنون ۱۸ هزار حساب بانکی مورد استفاده ان مسدود شده است.
به گزارش خبرگزاری مهر، سردار مسعود منفرد در حاشیه برگزاری کارگاه آموزشی تجهیز پليس آگاهی استان‌هاي سراسر کشور به سامانه کاشف در تشریح اين خبر اظهار کرد: پليس آگاهی از سال ۱۳۹۵ تاکنون، اقدامات مناسبی در خصوص پیگیری پرونده‌ها و کاهش وقوع ی‌هاي کارت به کارت انجا
 رئیس پليس فتا تهران بزرگ با اذعان به عقب افتادگی سازمانهاي نظاره گر براي کنترل قاچاق کالا از فضاي مجازی گفت: اين عقب افتادگی باعث شده مجرمان اجناس قاچاق را در اين فضا عرضه کنند.
برنامه "صبح و گفتگو" با موضوع کالاي لوازم خانگی قاچاق در فضاي مجازی و مبادلات پولی از درگاه هاي بانک مرکزی در ارتباط تلفنی با سرهنگ تورج کاظمی رئیس پليس فتا تهران بزرگ از آنتن رادیو گفت و گو پخش شد.
سرهنگ کاظمی در برنامه "صبح و گفتگو" با اشاره به عرضه لوازم خانگی قاچاق
سايت خبری حقوق بان- سردار علی آزادی ، از بازداشت مالک تالار عروسی مانگه‌شو» سقز خبر داد و اظهار داشت: دقايقی پیشبا اشراف اطلاعاتی و هوشیاری ماموران پليس و هماهنگی با دستگاه قضائی، صاحب تالار عروسی در سقز دستگیر شد.
وی افزود: پس از وقوع حادثه تالار عروسی و جان‌‌باختن تعداي از مهمانان، مالک تالار عروسی متواری و در اين مدت تحت تعقیب قضايی بود که امروز بألاخره دستگیر شد و در صورت محرز شدن تخلف، برابر قانون با وی برخورد می‌شود.
فرمانده انتظام
بسم الله الرحمن الرحیم- نظریات شخصی است- در کلیپی که از لندن نشان میدهد پليس انگلستان زنان پليس مانند سگ پليس به وسط نزاع کشانده است حضرت عل  ی علیه السلام میفرماي زنان گل هاي  جامع بشریت هستند انهارابه کارسخت نکشانید- علماي اسلامی بايد اين نوع  مسائل  را به غرب  نادان گوش زد کنند وجدا انهاراوادار کند که از حقوق زنان میايست رعايت کنندوکارانها تقبیح کنند وهمچنین از کسانی از حقوق مستضعفین  دفاع میکنند اين چنین بی رحمانه زیر لگد و باتون یک عد
سرهنگ محمود علی‌فر اظهار داشت: اين سارق حدود ۴۵ ساله که داراي سابقه محکومیت نیز می‌باشد، موتورسیکلت نمازگزارانی را که وسیله نقلیه خود را قفل نمی‌کردند، از داخل پارکینگ مصلی سرقت می‌کرد.
به گزارش شریعت نیوز  وی افزود: اين سارق سابقه دار که اهل شهر بندرترکمن گلستان می‌باشد، در بازجویی اولیه پليس به ۱۳ فقره سرقت موتورسیکلت اعتراف کرده است.
سرهنگ علی‌فر اضافه کرد: متهم با ظاهری مرتب و با گذاشتن کلاه ویژه نمازگزاران اهل سنت از غفلت نمازگز
رئیس پليس فتا ناجا از سهم 65 درصدی جرائم حوزه فیشینگ نسبت به کل جرائم سايبری کشور خبر داد.به گزارش خبرگزاری فارس، سردار وحید مجید رئیس پليس فتا ناجا اظهار داشت: هموطنان هرچه زودتر نسبت به فعال سازی رمز دوم یکبار مصرف حساب هاي اينترنتی خود اقدام کنند.
 وی افزود: شهروندان  نسبت به تغییر دوره اي رمز اول کارت هاي بانکی خود اقدام  و همواره از واگذاری کارت عابر بانک و شماره حساب هاي خود به ساير افراد جدا خودداری کنند.
رئیس پليس فتا ناجا با اشاره به
رئیس پليس فتا پايتخت، گفت: با توجه به قطعی اينترنت و عدم دسترسی مجرمان فضاي مجازی، آمار حاصله از جرايم فضاي مجازی به شدت کاهش یافته است.سرهنگ تورج کاظمی رئیس پليس فتا پايتخت در گفت‌وگو با فارس، در خصوص آخرین آمار جرايم فضاي مجازی اظهار داشت: با توجه به قطعی اينترنت و عدم دسترسی مجرمان فضاي مجازی به اينترنت، آمار جرايم فضاي مجازی کاهش پیدا کرده است.
وی تصریح کرد: جرايم فضاي مجازی با توجه به سهل‌انگاری کاربران به وقوع می‌پیوست؛ چرا که کاربر
تسنیم نوشت: سردار حسین رحیمی درباره اظهارات مباشر رئیس اتحادیه املاک مبنی بر رواج ارائه برخی آگهی ها تو فضاي رمزی براي اجاره دادن ساعتی منازل در پايتخت و ضرورت ورود پاسبان به موضوع اشعار کرد: هرگونه اجاره اعطا کردن منازل و املاک بايد در چارچوب قوانین و مقررات باشد. رئیس پليس تهران با اشعار اينکه مرجع قانونی و رسمی اين کار (دربست اعطا کردن منازل و املاک) خود اتحادیه املاک است، تصریح کرد: ما به عنوان پليس هرگونه امن لازم را از هم گذاری املاک و
رئیس پليس فتا تهران بزرگ به اين سوال که انتشار تصاویری از اغتشاشات در شبکه‌هاي اجتماعی جرم است، پاسخ داد. 
به گزارش میزان، تهیه عکس و فیلم با تلفن‌هاي همراه توسط شهروندان هنگام شلوغی خیابان‌ها یا اعتراضات مردمی، امری عادی تلقی می‌شود، اما اسوال اينجاست که انتشار و پخش اين تصاویر در شبکه‌هاي اجتماعی توسط پليس فتا رصد می‌شود و امکان مجرم شناختن افراد وجود دارد یا خیر؟
سرهنگ تورج کاظمی رئیس پليس فتا تهران بزرگ در گفت‌وگو با خبرنگار گروه
رئیس پليس فتاي استان البرز با اشاره به احتمال جعلی بودن درگاه هاي خرید مورد استفاده گفت: اگر اهل خریدهاي اينترنتی هستید بهترین راهکار اين است که یک کارت مخصوص با موجودی محدود داشته باشید.سرهنگ محمد اقبالی در گفت وگو با خبرنگار تسنیم با هشدار به شهروندان هنگام خرید باکارت بانکی از مراکز فروش کالا، اظهار داشت: اگر کاربری به صورت مستمر از دستگاه کارتخوان ، دستگاه خودپرداز و بستر اينترنتی استفاده می کند از کارتی که مبالغ زیادی موجودی دارد است
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب