نتایج پست ها برای عبارت :

پمپ بخارشوی کلترونیک

تعمیر و سرویس انواع بخار شوی های ایرانی و خارجی
 
تعمیر و سرویس انواع دستگاه های بخارشوي ایرانی و خارجی برند های | بخارشوي کرشر | بخارشوي دلونگی | بخارشوي کارچر | بخارشوي برینا| بخارشوي کلترونيک مدل | بخارشوي برلیانت| بخارشوي بوش | بخارشوي پارس خزر| بخارشوي سونامی| بخارشوي تکنو مدل |  بخارشوي برلیانت | ناسا الکتریک|بخارشوي دلمونتی باکس دار |  بخارشوي وان تاچ | بخارشوي تکنو| بخارشوي سینبو| بخارشوي همیلتون مدل| بخارشوي کنوود | بخارشوي ویداس|بخارش
 لوازم یدکی  بخارشور را از قطعه بانک بخواهید
تعمیر بخارشور خود را به سنتر سرویس بسپارید
بویلر بخارشور دلونگی
برد بخارشور دلونگی
سنسور بخارشور دلونگی
پمپ بخارشور دلونگی
شلنگ بخارشور دلونگی
پمپ داخل دسته بخارشوي دلونگی
اورینگ بویلر بخارشور دلونگی
پایه نکهدارنده بخارشور دلونگی
پارویی شیشه شوی بخارشور دلونگی
گیره لباس بخارشور دلونگی
سری متمرکز کننده بخارشور دلونگی
سری آهار بخارشور دلونگی
سری مبلمان بخارشور دلونگی
نازل دستی بخارشور دلو
دستگاه بخارشوي صنعتی
دستگاه بخارشوي صنعتی یک دستگاه نظافتی تخصصی است که با اعمال فشار بخار روی سطح کار نظافت را انجام می دهد.
در صورت نیاز به قیمت دستگاه بخارشوي صنعتی با شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ تماس حاصل فرمائید.
به وسیله دستگاه های بخار شوی صنعتی می توان سطوحی مانند شیشه ، سرامیک و سنگ را نظافت نمود.
از دستگا های بخار شور صنعتی در صنایع مختلف داروسازی
ساختار دستگاه به گونه است که یک گرمکن برقی آب را به درجه جوش می رساند و به لیل دمای بالا با فشار
دستگاه بخارشوي صنعتی
دستگاه بخارشوي صنعتی یک دستگاه نظافتی تخصصی است که با اعمال فشار بخار روی سطح کار نظافت را انجام می دهد.
در صورت نیاز به قیمت دستگاه بخارشوي صنعتی با شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ تماس حاصل فرمائید.
به وسیله دستگاه های بخار شوی صنعتی می توان سطوحی مانند شیشه ، سرامیک و سنگ را نظافت نمود.
از دستگا های بخار شور صنعتی در صنایع مختلف داروسازی
ساختار دستگاه به گونه است که یک گرمکن برقی آب را به درجه جوش می رساند و به لیل دمای بالا با فشار
بخارشوي صنعتی
به وسیله دستگاه بخارشوي صنعتی می توان انواع سطوح را به وسیله بخار شستشو داد.
در صورتی که به قیمت بخار شوی صنعتی نیاز دارید با شماره ۰۹۱۲۲۹۳۷۵۷۸ تماس  حاصل فرمائید.
بخارشوي صنعتی به انگلیسی industrial steam cleaner می شود.
استفاده از این دستگاه ها به منظور نظافت و ضد عفونی کردن سطح مورد استفاده قرار می گیرد.
ساختار دستگاه های بخار شوی صنعتی به این شکل است که کار شستشو و خشک کردن کف زمین را انجام می دهد.
آب در این دستگاه ها به وسیله المنت مخص
مرحله‌ی اول: چک کردن منابع برقدر ابتدا چک کنید که هیچ قسمت از سیم برق بخارشو دچار قطعی نشده باشد. در صورت وجود این مشکل برای تعمیر بخارشور نیاز است سیم برق را تعویض کنید.از روشن بودن دکمه‌ی بخارشو اطمینان حاصل کنید.از وصل بودن سیم برق به پریز مطمئن شوید.مطمن شوید که فیوز برق سالم است و از نظر تأمین نیروی مورد نیاز برای راه‌اندازی موتور ایرادی وجود نداشته باشد.
نکته‌ی مهم که در اینجا مطرح است این است که در صورت وجود هرگونه آسیبی در سیم برق و
 
دلونگی (به ایتالیایی: De’Longhi S.p.A)، یک شرکت تولیدکننده لوازم خانگی در ایتالیا است که دفتر اصلی آن مستقر در شهر ترویزو ایتالیا است.
این شرکت به عنوان یک کارگاه کوچک قطعه ساز صنعتی در سال ۱۲۸۱ خورشیدی، تأسیس شد و در سال ۱۳۲۹ خورشیدی، به ثبت رسید. این شرکت در ابتدا، یک تولیدکننده عمده گرم کننده‌ها و هواسازهای قابل حمل بود، که بعدها با بسط فعالیت‌های خود، به تولید انواع لوازم خانگی پرداخت.
شرکت دلونگی، در سال ۱۳۸۰ خورشیدی، توانست مالکیت گر
کارواش بخار:
افزایش جمعیت و وجود آلایندگی ها در عصر کنونی، شستشوی ماشین و تجهیزات مرتبط به آن را اامی نموده است، چرا که این عامل یکی از دغدغه ی اصلی افراد محسوب می شود، به همین دلیل کارواش بخار در ظرفیت ها و مدل های متنوع طراحی شده که کار مصرف را بیش از پیش راحت نموده است.
کارواش بخار بهترین گزینه جهت استفاده در موتورشویی، توشویی خودرو و روشویی با بخار محسوب می شود، در واقع رطوبت باقی مانده بر اثر شستشو با بخار بسیار کم بوده که باعث خشک شدن
لوله آتشخوار
لوله آتشخوار دسته ایی از لوله های صنعتی هستند که بدلیل آلیاژ عنصر کربن و منگنز مقاومت بسیار بالایی در تحمل حرارت را دارند. آلیاژ لوله های آتشخوار معمولا دارای 17/0 تا 19 /0 درصد کربن بوده که وجود کربن باعث سختی فولاد شده و دارای 55/0 تا 8/0 درصد منگنز می باشند که آلیاژ ترکیبی حاصله تحمل حرارت های بالای 450 درجه سانتی گراد را دارا می باشند.
اینکه آهن معمولی به فولادی با ویژگی های خاص و مدنظر تبدیل شود بستگی به ساختار شیمیایی و ترکیب عناصر
مزایای استفاده از بخور برای صورت و نحوه انجام این کار در خانه
 
آیا به دنبال راهی برای پیشرفت در بازی مراقبت از پوست خود بدون شکستن بانک هستید؟ بخارشوي صورت یک روش درمانی پوست DIY است که باعث تمیز ، تغذیه و احساس تجمل می شود.
در ادامه بخوانید تا بدانید که بدون درنظر گرفتن پا در آبگرم ، چگونه می توانید درخشش خود را روشن کنید.
بخارپز برای پوست شما چه می کند؟در حال پاک کردن است بخار منافذ شما را باز می کند و به شل شدن هرگونه خاک برای تمیز کردن عمیق ت
شستن مبل با شامپو فرش
بهترین مبل ها، کاناپه های پارچه ای عالی هستند که بیشترین آمار خرید را دارند، اما زمانی که لکه ای روی مبل ایجاد می شود و یا مبل چرک می شود، یک کابوس بزرگ است .در ادامه تکنیک هایی برای شستن مبل با شامپو فرش و یا ترفند های دیگر آموزش داده خواهد شد تا مانند یک قالیشویی حرفه ای مبل را شستشو دهید.
خطر آلودگی مبل :
خطرناک تر آن است که مبل به صورتی است که لکه و یا آب به مرور به قسمت های زیرین مبل رفته و به سرعت در مبل ماندگار خواهد شد.
مبل‌ شویی خشک
همان  خشکشویی مبل  نامیده اند. در روند مبل شویی خشک از آب یا مواد شوینده‌ ی پایه‌ ی آب Water Based نمی توان استفاده کرد.
در خشکشویی مبلمان داخلی معمولا از بخار یا شوینده‌ های بدون آب Waterless استفاده می کنند.  مبل شویی خشک تنها لکه‌ های سطحی مبلمان را از بین می برند. 
در خشکشویی مبل، باید متخصص با استفاده از بخارشوي بخشی از مبل را که لکه شده، با بخار نم دار شستشو دهد که  موجب می‌ شود  لکه‌ های ایجاد شده بر روی مبل  اندکی با ذرات بخار حل
هتل ها از جمله محیط هایی هستند که در آنها پاکیزگی و درخشان بودن محیط بسیار مؤثر در انتخاب دوباره افراد برای حضور در آن مناطق می باشد. هتل ها همچنین نیاز ویژه به مراقبت و نظافت مستمر دارند. اما این محیط ها عموما به علت بزرگ بودن و داشتن محیط های وسیع دشوار در نظافت می باشند و نیازمند اختصاص دادن زمان، نیروی خدماتی بیشتر و مصرف آب و مواد شوینده می باشند. خوشبختانه دستگاه های نظافت مکانیزه با طراحی خاص و پیشرفته خود انجام این عملیات زمان بر، پره
روبرت بوش گامبها، یا به مختصر بوش (به آلمانی: Robert Bosch GmbH) یک شرکت بر پایه فناوری است که در سال ۱۸۸۶ توسط روبرت بوش در شهر اشتوتگارت آلمان بنیان نهاده شد. این شرکت بزرگ‌ترین تأمین‌کننده لوازم خودکار در جهان است.
دفتر مرکزی این شرکت در شهر گرلینگن در آلمان قرار دارد.
با فعالیت در حوزه فناوری‌های خودکار و صنعتی، کالاهای مصرفی و فناوری‌های ساختمانی، این شرکت در سال ۲۰۱۰ فروشی معادل ۴۷٬۵ میلیارد یورو داشت که با رشدی معادل ۲۷ درصد در سال،
مراکز خرید و مراکز تجاری همه روزه متوجه حجم زیادی از رفت و آمد ها هستند، از این رو در مورد آنها همواره با آلودگی های گسترده تر و متنوع تری روبه هستیم. از سوی دیگر تمیز و درخشان بودن یک مرکز خرید در بخش های گوناگون، تأثیر بسزایی بر محبوبیت و مورد توجه قرار گرفتن آن مرکز از جانب مردم دارد. از این رو تجهیز مراکز تجاری از موارد مهمی است، که از همان ابتدای احداث باید مورد توجه قرار بگیرد.
کدام بخش ها در یک مراکز تجاری به نظافت مستمر نیاز دارند؟
از ب
مراکز خرید و مجتمع های تجاری همه روزه متوجه حجم زیادی از رفت و آمد ها هستند، از این رو در مورد آنها همواره با آلودگی های گسترده تر و متنوع تری روبه هستیم. از سوی دیگر تمیز و درخشان بودن یک مرکز خرید در بخش های گوناگون، تأثیر بسزایی بر محبوبیت و مورد توجه قرار گرفتن آن مرکز از جانب مردم دارد. از این رو تجهیز مجتمع تجاری از موارد مهمی است، که از همان ابتدای احداث باید مورد توجه قرار بگیرد.
کدام بخش ها در یک مرکز تجاری به نظافت مستمر نیاز دارند؟
ا
مراکز خرید و مجتمع های تجاری همه روزه متوجه حجم زیادی از رفت و آمد ها هستند، از این رو در مورد آنها همواره با آلودگی های گسترده تر و متنوع تری روبه هستیم. از سوی دیگر تمیز و درخشان بودن یک مرکز خرید در بخش های گوناگون، تأثیر بسزایی بر محبوبیت و مورد توجه قرار گرفتن آن مرکز از جانب مردم دارد. از این رو تجهیز مجتمع تجاری از موارد مهمی است، که از همان ابتدای احداث باید مورد توجه قرار بگیرد.
کدام بخش ها در یک مرکز تجاری به نظافت مستمر نیاز دارند؟
ا
وحید درخش روز شنبه داخل گفت و گو با  ایرنا افزود: ساس از انگل های خارجی حیوانات ساکن غار (احتمالاً خفاش ها) است که در زمان غارنشینی انسان ها تکامل یافته اند و امروز به نشانی بنیادی ترین انگل های خارجی آدم درون عصر حاضر به حساب می رود. وی افزودن کرد: ساس ها در محل ست انسان مثل منازل، هتل ها، تشک ها، زندان ها، نظامی ساختمانی ها، بیمارستان ها و سرای سالمندان یافت می شوند. درخش بیان داشت: آنها در بریدن دیوار، کف خانه ها، اثاثیه، لاب
شستن فرش در خانه
هر چند اغلب ممکن است فرش خود را تمیز نگه داشته باشید، اما بالاخره روزی فرامی رسد که فرش را باید بشویید و قالیشویی را انجام دهید.
زمان آن است که فرش را تمیز کنید!
مردم اغلب تمیز کردن فرش را به عقب می اندازند و گمان می کنند، شستشوی فرش کارآن ها نیست و تنها با شستشوی فرش کار را خراب تر می کنند.اما در واقعیت با آگاهی از چند اصول مهم در شستشو و همینطور اطلاع از نوع ، جنس و حساسیت فرش می توانید در منزل، فرش را بشویید.
جهت تماشای فیلم نح
سالهای ۱۹۰۲ تا ۱۹۵۰: صد سال پیش به شکل یک کارگاه صنعتی کوچک تأسیس شد و در دهه ۱۹۵۰ تبدیل به شرکتی کوچک گردید؛ و هنوز به عنوان تأمین‌کننده عمده قطعات برای سیستم‌های گرمایشی شرکت‌های دیگر باقی مانده است.دهه ۱۹۷۰ نقطه عطف دلونگی را مشخص کرد. مقام ریاست جاری شرکت شخصی به نام دکتر جوزپه دلونگی (Giuseppe De’Longhi) است که در آن سالها به شرکت پیوست و بازاریابی تولیدات را تحت نام خود آغاز نمود. از این تاریخ به بعد است که تولید گسترش می‌یابد و هر محصولی یک
مراقبت‌و نگهداری از تاتامی با رعایت نکات بسیار ساده باعث افزایش طول عمر تاتامی تا بیست سال می‌شود؛ که به لحاظ اقتصادی بسیار باصرفه است. علاوه براین نظافت تاتامی برای سلامتی خود ما بسیار مهم می‌باشد.
 
مراقبت از تاتامی
 
برای نگهداری از فوم تاتامی بهتراست که آن را در مجاورت زیاد رطوبت، روغن و اسید قرار ندهیم. زیرا هرکدام از آن‌ها به نحوی باعث کاهش طول عمر و مقاومت تاتامی می‌شود.
کفپوش نباید زیاد با آب تماس داشته باشد و در صورت شستن آن را در
تمیز کردن مبلمان باعث جلوه دادن به فضای محیط و افزایش طول عمر کالا می شود. برای اینکه این شستشو در منزل صورت گیرد کارهای مختلفی میتوان انجام داد. با انجام منظم گردگیری و جاروکشی مبل‌ها میتوان همیشه آن ها را مرتب نگه داشت. هنگام جارو کشیدن باید تمامی درزها و بین تشکچه ها را خوب تمیز کنیم و در نهایت با کشیدن برس روی آن جلوه ی بهتری به آن ببخشیم. استفاده از محلول شوینده یکی دیگر از راه های تمیز کردن مبلمان در منزل است. به منظور این کار مقداری مای
ماشین ظرفشویی، یکی دیگر از وسایلی است که امروزه به خوبی توانسته است جای خود را در آشپزخانه‌ها باز کند.هرچند این وسیله جالب و کارآمد در قرن ۱۹ میلادی توسط بانویی ثروتمند اختراع شد، ولی با رشد و پیشرفت تکنولوژی قابلیت‌های بسیاری به آن افزوده و همین امر از دلایل محبوبیت ماشین ظرفشویی در بین خانم‌ها محسوب می‌شود.در این مقاله قصد داریم شما را با این دستگاه جالب و کارآمد آشنا کنیم.ماشین ظرفشویی دستگاهی برقی است که بدون دخالت دست و به صورت خودک
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب