نتایج پست ها برای عبارت :

کدام یک از سرمایه گذاریهای زیر کمترین ریسک

چرا بازده سرمايه‌گذاری در ایران‌رنتر دو برابر بانک است؟
 
 
همه افراد برای سرمايه‌گذاری به دنبال کسب سود بیشتر هستند، اما عمدتاً سرمايه‌گذاران غیرحرفه‌ای شناخت دقیقی از مفهوم سود و بازده مالی ندارند و این دو را با هم يکی می دانند. به همین خاطر در انتخاب روش مناسب دچار مشکل می‌شوند.
بازده مالی در واقع نسبت پول به دست آمده در سرمايه‌گذاری به مقدار سرمايه اولیه است، اما شیوه دریافت سرمايه می‌تواند تأثیر زیادی بر بازده مالی داشته باشد.
در
ارتش گرگ های اقتصاددان کاخ سفیدهمیشه دنبال سرمايه گذاری بیشتردرایالات متحده آمريکابودند.برای اینکه يک کشورمملوازسرمايه گذارخارجی شودنیازبودایالات متحده مملوازحذب های مختلف نباشدتادردسرقوانین مختلف اقتصادی برای سرمايه گذارخارجی نباشد.همیشه تعداداحزاب درکاخ سفیدکمترازایران بودواین نقطه قوت اقتصادایالات متحده علیه ایران ودیگرکشورهابود.
سرمايه گذارخارجی کم ريسک ترین کشورراانتخاب ميکردوکم ريسک ترین کشورازنظريک سرمايه گذارخارجی ک
 
۱ - اگر افزایش مستمر قیمت سهام شرکتی در حد مجاز حجم مبنا مثلاً روزانه سه درصد دلایل اقتصادی و مالی مطمئنی نداشته باشد، ريسک خرید این اوراق بالا خواهد بود؛ زيرا ممکن است جوسازی‌ها، شایعات و اقدامات برنامه‌ریزی شده گروهی از سهامداران و سرمايه‌گذاران عمده به‌قصد فروش سهام بعد از افزایش‌های کاذب دلیل افزایش‌های اخیر سهام باشد.
۲- استفاده از اهرم مالی و استقراض برای خرید سهام درجه ريسک سرمايه‌گذار را افزایش می‌دهد؛ بنابراین سرمايه‌گذا
با چشمانی که به تیرگی شب شبیخون زده اند به کدام نقطه از تاریخ نقب زده ای که بودنت، فرسنگ ها بعید است و دور، به کدام قصه عاشقانه سفر کرده ای که مجنون بر لیلی نگاهت کرنش می کند، به کدام جوخه فرمان آتش داده ای که هویدا حلاج وار سر دار را طلب ميکند و در کدامین آیه نازل شده ای که سهراب محمد وار به معراج می خواندت.
تنها چندگام تا مقابله با انواع ريسک سرمايه‌گذاری
 
 
زمانی که از شرایط ريسکی سخن به میان می‌آید، می‌دانیم که جز لاینفک این شرایط ضرر و زیان مالی است و اوضاع از حالت ثبات خارج خواهد شد. وقتی که شرایط با ريسک همراه شده است، فرد تمام یا بخشی از سرمايه خود را از دست می‌دهد. اما ريسک چیست و به چه شرایطی ريسکی گفته می‌شود؟ در يک تعریف ساده، ريسک احتمال روی دادن پیامدی منفی است که دور از شرایط ایده‌آل ذهنی ماست. نکته‌ای که وجود دارد، این است که م
بهترین روش سرمايه گذاری در ایران کدام است؟ | تحلیل و بررسی تمامی روش‌ها
 
 
زمان که می‌گذرد، اهمیت دقت در انتخاب سرمايه گذاری بیشتر مشخص می‌شود. شاید شما هم خانه‌های خالی که سازندگان آن به امید فروش زودهنگام آن را ساخته‌اند دیده‌اید. واحدهایی که چندین سال از تکمیل آن می‌گذرد و کسی حتی برای دیدن آن نیز مراجعه نکرده است.
البته این تنها اشتباهی نیست که در بازار سرمايه گذاری ایران اتفاق افتاده است. شاید تصاویر اشک و حسرت افرادی که در زمان اش
از کدام دوست داشتن حرف میزنی؟من تا به حال ندیده ام کسی دلباخته ی کسی باشد و بتواند حتی برای يک روز هم بیخبر باشد از او.از کدام دوست داشتن حرف میزنی؟وقتی از من بی خبری!وقتی نمیدانی حالِ الانِ من چیست!از کدام دوست داشتن حرف میزنی؟من ندیده ام که کسی دلباخته ی کسی باشد و حاضر نباشد کمی از غرورش چشم پوشی کند!از کدام دوست داشتن حرف میزنی؟وقتی میدانی که بی تو بیمار میشوم و با بی رحمیِ تمام به آسانی میروی.از کدام دوست داشتن حرف میزنی؟وقتی میدانی سخ
4K و UHD هر دو استانداردهایی برای وضوح و کیفیت‌ تصویری هستند که از آخرین نسل‌های ارائه‌شده به کاربران در سال‌های اخیر محسوب می‌شوند. اگر شما هم اخیراً قصد خرید تلویزیون‌ جدیدی را داشته باشید، حتماً با چنین عباراتی رو به رو شده‌اید. اما کدام يک از این دو بهتر است و تفاوت آن‌ها در چیست؟
ادامه مطلب
۳ ایده کار در منزل پولساز با سرمايه کم. از همین امروز با کار در منزل، کارآفرینی با سرمايه کم را شروع کرد. من در این مقاله ۳ ایده کسب و کار با سرمايه کم برای شما تهیه کردم به همراه جزییات اجرای هر کدام از این ایده ها.
نکته مهم. این مطلب در سال ۱۳۹۴ نوشته شده است. در صورت تمایل می‌توانید به ایده های کار در منزل جدیدتری هم دسترسی پیدا کنید.
ادامه مطلب
به آمدن ها اعتباری نیست وقتی درها از باز و بسته شدنِ مدامصدای جیغ‌شان درآمده که نیاوقتی بالابر ساختمانهمیشه به همکف برمیگرددبه آمدن ها اعتباری نیستوقتی از زمین به آسمان باران و هی باران. "اخیرا" در کدام "آخرین بازدید" معنا میگیردامید روی کدام دیوار یادگار میگذارد کدام کوچه را آذین می بندند و به کدام شیرینی وعده سفارش داده‌اندوقتی به آمدن ها اعتباری نیست.؟
در ادبیات مالی به معیار ريسک سیستماتيک، بتا ( b ) می گویند. به عبارت دیگر بتا معیاری است که حساسیت بازده يک سهم را نسبت به بازده بازار نشان می دهد. مدل قیمت گذاری دارایی های سرمايه ای يکی از مدلهای پیش بینی بازده سهام است که برای سالهای زیادی مورد استفاده قرار گرفته است. در این مدل فرض می شود که سرمايه گذاران فقط می توانند بازده اضافی را با تحمل ريسک اضافی کسب کنند. در این مدل اگر هدف سرمايه گذار کسب بازده بیشتر از بازده بازار باشد ريسک بالاتری ا
معتقدیم افراد موفق و ثروتمند با ريسک کردن به جایگاه فعلی خود رسیده‌اند؛ برخی می‌گویند که فلانی ريسک کرد که پولدار شد، اما ما ترسیدیم و درجا زدیم این اعتقاد پررنگ در شرایطی در بین مردم همچنان وجود دارد که برخلاف این تصور غالب، سرمايه‌گذار ان موفق دنیا پذیرش هرگونه ريسک را در تصمیمات خود نفی می‌کنند.
 
جورجی شوارتز در این زمینه معتقد است که ادامه حیات در بازارهای مالی، مستم فرار از ريسک است! از سویی دیگر وارن‌بافت هم در جمله معروفی می‌
هفته گذشته عباس معمارنژاد، معاون بانک، بیمه و شرکت‌های وزارت امور اقتصادی و دارایی در يک نشست خبری صحبت‌های جالبی را درخصوص تعیین تکلیف يکی از معضلات قدیمی و لاینحل در نظام بانکی کشور، یعنی  شعب و اموال مازاد بانک‌ها مطرح کرد.
ادامه مطلب
يکی از دوستانم سهام يک شرکت را خرید و در مدت 3 ماه پول او دوبرابر شد، آیا من هم می‌توانم چنین بازدهی و سود خوبی از سرمايه‌گذاری در بورس کسب کنم؟آیا می‌توانم ماهیانه يک مبلغ ثابت از بورس درآمد داشته باشم؟
 
اینها سوالاتی هستند که به احتمال قوی در ذهن شماست و سعی می‌کنیم در این مطلب به آنها پاسخ دهیم.
همانطور که احتمال ضرر و زیان سنگین در بورس وجود دارد، کسب سود عالی نیز در بورس امکان‌پذیر است.
خرید سهام در بورس يک سرمايه‌گذاری است و ویژگی سر
اگر به دنبال حفظ ارزش سرمايه و افزایش ثروت هستید جواب سوالات پایین را بدهید: 
سرمايه ام را به مسکن تبدیل کنم ؟
سرمايه ام را به زمین تبدیل کنم ؟
سرمايه ام را به طلا تبدیل کنم ؟
سرمايه ام را به ارز تبدیل کنم ؟
سرمايه ام را به سهام تبدیل کنم ؟
سرمايه ام را به اوراق بدهی تبدیل کنم ؟
بدون شک هر کدام از ما بدانیم کدام سرمايه گذاری بیشترین بازده را خلق ميکند در کوتاه ترین زمان به ثروت می رسیم . 
 
از شما سوال می پرسم : آیا می توانید آینده تک تک بازارهای
براساس آمارهای اطلس وضعیت ن و خانواده، بالاترین درصد مردانی که بیش از يک همسر دارند متعلق به استان سیستان و بلوچستان» است، این درحالیست که استان سمنان با نرخ ۰.۶۹ درصد نسبت به سایر استان‌ها کمترين میزان چندهمسری را تجربه کرده و در این زمینه رتبه آخر را به خود اختصاص داده است.
ادامه مطلب
 
مفهوم تقریب ریاضی دوم دبستان:     در يک سرزمین کوهستانی سه تا عدد به نام های ۲۳، ۲۵ و ۲۸ زندگی می کردند . يک روز تصمیم گرفتند به اسکی بروند . مسافت اسکی کردن آن ها از ایستگاه ۲۰ تا ایستگاه ۳۰ بود .     آن ها در حال بازی کردن بودند که ناگهان طوفان شدیدی گرفت . هر کدام از عددها تصمیم گرفتند که سریع تر خود را  به نزديک ترین ایستگاه برسانند .     عدد ۲۵ بالای قله بود . سرخورد و به ایستگاه ۳۰ رسید و نجات پیدا کرد .    عدد ۲۳ در کولاک شدیدی گیر کرده بود و
اینترنت کدام شهرها وصل شده است؟ شما از کدام شهر هستید؟ لطفا بنویسید آیا به شبکه جهانی اینترنت متصل هستید؟ باید از وضعیت هم خبردار باشیم. از دیروز تا به حال منتظرم تا به جهان وصل بشیم. متاسفانه در تهران که هنوز اینطور نیست. 
شما بگویید وضعیت اینترنت در شهرتان چگونه است. خواهش می کنم دریغ نکنید و کامنت بگذارید تا از اوضاع هم با خبر باشیم.
types of riskانواع ريسک در بورس
♦️تحلیلگران باید دو نوع ريسک را از هم تفکيک دهند:
systematic riskريسک سیستمی
unsystematic riskريسک غیر سیستمی
♦️ريسک غیر سیستمی تنها شرکت را تحت تاثیر قرار می دهد مانند مشکلات تولید، کاهش در فروش 
♦️برای اینکه ريسک غیر سیستمی را کاهش بدهیم باید پورتفوی سهاممان(سبد دارایی) را متنوع کنیم ینی چند سهم از صنایع مختلف داشته باشیم به این کار diversified portfolio می گویند.
اما ريسک سیستمی با روش فوق کاهش نمی یابد مثلا ريسک بازار با متنوع ساخت
✅سوالات درسهایی از قرآن 98 تاریخ 2 آبان
 
1- کدام راه برای خداشناسی، آسان‌تر و اطمینان‌آورتر است؟
1) از وجود خود به وجود خدا✅
2) از وجود جهان به وجود خدا
3) از وجود خدا به وجود خود
2- در کدام مورد، راهی برای مشاهده نداریم و از طریق آثار به وجود آن پی می‌بریم؟
1) جاذبه زمین
2) درد و بیماری
3) هر دو مورد✅
3- کدام مسئولیت تربیتی است که تا پایان عمر ادامه دارد و بازنشستگی ندارد؟
1) معلّمی
2) مادری✅
3) مربی تربیتی
4- آیه 17 سوره غاشیه، به کدام يک از نشانه‌های خ
سرمايه گذاری يکی از بهترین روش‌ها برای تولید ثروت و رسیدن به رفاه مالی است. اما مشکل اینجا است که بیشتر افراد دقیقاً نمی‌دانند که چطور باید به دنیای سرمايه گذاری وارد شوند. روش‌های مختلفی پیش پای شما برای سرمايه گذاری وجود دارد؛ اما هر يک، با ريسک‌ها و مسائل مختلفی روبه‌رو هستند.
برای مثال شاید به سرمايه گذاری در بازار طلا یا ارز فکر می‌کنید. موضوع مهم این است که نوسانات این بازارها بسیار زیاد است و از رنگ موی رئیس‌ جمهور آمريکا تا سیل و
حادثه عبارت از واقعه ناگهانی شدید است که مستقیما بر اثر يک نیروی خارجی و بدون اراده بیمه شده سبب جراحت یا آسیب بدنی (به تشخیص پزشک) شود.
بیمه حوادث در گروه بیمه های اشخاص قرار دارد . موضوع بیمه حوادث تأمین سرمايه بیمه در صورت فوت ، نقص عضو و از کار افتادگی دایم (‌کلی یا جزئی )‌ شخص بیمه شده بر اثر حوادث و پرداخت غرامت از کارافتادگی موقت بر اثر حادثه و جبران هزینه پزشکی و درمان در صورت جرح و صدمه ناشی از حوادث است . بنابراین در بیمه حوادث چهار ری
خلاصه کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی وکیلی فرد
 
به همراه نمونه سوالات کتاب تصمیم گیری در مسائل مالی وکیلی فرد
 
 
ارزیابی ريسک در تصمیم گیری در مسائل مالی وکیلی فرد
 
پس از اینکه فرآیند تحلیل ريسک کامل گردید و ريسک تخمین زده شد، لازم است ريسک تخمین زدهشده را با معیارهای ريسک که سازمان مورد بررسی تعیین کرده است، مقایسه نمائیم. معیارهای ريسک ممکن است شامل درآمدها، هزینهها و سودهای مربوط به فعالیتها، بدین ترتیب ريسکهای مربوط به تصمیمات و سطح
پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، با تداوم تنش‌های تجاری، حال‌وهوای سرمايه‌گذاران بدتر شد و سهام آسیایی افت کردند. منحنی سود اوراق قرضه آمريکا نیز مع شد که يکی از نشانه‌های مهم وقوع رکود اقتصادی در این کشور است.

متن کامل خبر: افت سهام آسیایی با تداوم ريسک‌های تجاری
برای سرمايه گذاری طلا را انتخاب کنیم یا بیت کوین؟
 
کدام برای سرمايه‌گذاری مناسب‌تر است؟ طلا یا بیت کوین؟به نقل از راشاتودی، افزایش روز افزون قیمت طلا و بیت کوین این سوال را پیش می کشد که کدام يک از آنها برای سرمايه گذاری مناسب تر است؟يک کارشناس اقتصادی در این مورد در مصاحبه ای با خبرگزاری راشاتودی می گوید:
اگر بیت کوین نبود وضعیت طلا نیز اینگونه نمی شد چرا که بیت کوین باعث شده تا پول سخت دوباره وارد بازار شود.
بیت کوین ها استفاده از پول ها
برای سرمايه گذاری طلا را انتخاب کنیم یا بیت کوین؟
 
کدام برای سرمايه‌گذاری مناسب‌تر است؟ طلا یا بیت کوین؟به نقل از راشاتودی، افزایش روز افزون قیمت طلا و بیت کوین این سوال را پیش می کشد که کدام يک از آنها برای سرمايه گذاری مناسب تر است؟يک کارشناس اقتصادی در این مورد در مصاحبه ای با خبرگزاری راشاتودی می گوید:
اگر بیت کوین نبود وضعیت طلا نیز اینگونه نمی شد چرا که بیت کوین باعث شده تا پول سخت دوباره وارد بازار شود.
بیت کوین ها استفاده از پول ها
بسم‌الله الرحمن الرحیم 
یافارس الحجاز 
بخاطر غفلت و سهل انگاری عده ای دانش آموزانی در آتش سوختند
و بخاطر غفلت و سهل انگاری عده ای دانش آموزانی رقصیدند
مولایم ، براستی در دولت عدل و داد شما کدام گناه بزرگتر و نابخشودنی است؟
شما بعد از تشریف فرمایی به وعده مولایمان امیرالمومنین علی علیه الاف السلام ،حقوق را استیفا می‌نمایید حتی اگر مهریه ن شده باشد.اولین پرونده رسیدگی بازرسان شما کدام خواهد بود 
سوختگی یا رقص؟حق الناس یا حق الله؟
الل
صندوق های قابل معامله در بورس چیست
صندوق قابل معامله در بورس به لحاظ ساختار و ماهیت همانند صندوق های سرمايه گذاری مشترک می باشند که سرمايه گذاران قادرند آن را به صورت آنلاین در بازار سرمايه معامله کنند و بسیاری از محدودیت های صندوق های سرمايه گذاری مشترک را ندارند. در این مقاله قصد داریم در خصوص این موضوع صحبت کنیم که صندوق های قابل معامله در بورس به چند دسته تقسیم می شوند و آیا بهتر است در این صندوق ها سرمايه گذاری کرد یا خیر و چه معیارهایی
برای سرمايه
کدام برای سرمايه‌گذاری مناسب‌تر است؟ طلا یا بیت کوین؟به نقل از راشاتودی، افزایش روز افزون قیمت طلا و بیت کوین این سوال را پیش می کشد که کدام يک از آنها برای سرمايه گذاری مناسب تر است؟يک کارشناس اقتصادی در این مورد در مصاحبه ای با خبرگزاری راشاتودی می گوید:
اگر بیت کوین نبود وضعیت طلا نیز اینگونه نمی شد چرا که بیت کوین باعث شده تا پول سخت دوباره وارد بازار شود.
بیت کوین ها استفاده از پول های سخت (منظور از پول سخت در این گزارش طلا
 
ريسک بالا
 
گاهی اوقات فعالیت‌هایی که سود بالایی به شما می‌دهند، به همان نسبت از درجه ريسک بالایی نیز برخوردارند. البته برعکس این حالت هم وجود دارد؛ یعنی فعالیت‌هایی که خطر کمتری در آنها سرمايه شما را تهدید می‌کند به همان نسبت سود کمتری را نیز عاید شما می‌کنند
 
 
 طلا 
سرمايه‌گذاری در طلا همیشه سودآور است؛ بوی‍ژه زمانی که ارزش دلار کاهش می‌یابد. در واقع بین ارزش دلار و بهای طلا يک رابطه مع وجود دارد. با این حال، حتی در نوسانات شدی
پاورپوینت ريسک، بازده و مدیریت ريسک فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 54حجم فایل: 1143 کیلوبایت قیمت: 19000 تومانمشخصات فایل:عنوان: پاورپوینت ريسک، بازده و مدیریت ريسکتعداد اسلاید: 54 اسلایدقالب بندی: پاورپوینتفهرست مطالب:مقدمهريسک (Risk)مدیریت ريسک (Risk Management)تعاریف وابعاد ريسکابعاد اصلی خطرات شناخته شده يک فعالیت ريسکیشکل‌گیری ريسک و مدیریت آن به عنوان يک فرآیندتصمیم‌گیری درباره پذیرش ريسکالگوهای تصمیم‌گیری درباره پذیرش
کدام نیمکره ی مغز شمال فعال تر است؟ این تست شناخت جالبی را از عملکرد مغز به شما می دهد، که به ما کمک می کند درباره نحوه تفکرمان بیشتر بدانیم. تست نیمکره فعال مغز
به شما نشان می دهد که کدام نیمکره مغزتان فعالیت بیشتری دارد و شخصیت شما
به کدام سمت متمایل است تا با توجه به آن تصمیمات بهتری در زندگی بگیرید.
برحسب اینکه کدام نیمکره ی مغزتان فعال باشد نوع توانمندی ها، علایق و
رفتارتان متفاوت است و می توانید کارهای خاصی را بهتر انجام دهید. برای انج
خبر مهم برای گروه خودرو  سایپا در نظر دارد نسبت به افزایش سرمايه از محل تجدید ارزیابی دارایی شامل زمین ، ساختمان و همچنین سرمايه گذاريهاي بلند مدت خود اقدام نماید لازم به ذکر است که در حال حاضر مکاتبات لازم با کانون کارشناسان رسمی دادگستری استان تهران صورت پذیرفته و به محض اخذ مجوزهای لازم از مراجع قانونی مراحل اجرایی این امر کلید خواهد خورد و این شرکت تمامی تلاش خود برای ثبت آن در سال 1398 را مبذول خواهد داشت . توضیح اینکه انجام هرگونه افزا
وقتی خواهان سرمايه گذاری در ملک هستید يکی از سوالاتی که با آن درگیر می شوید، انتخاب مابین خرید ملک تجاری و یا مسی است. اینکه هر کدام چه مزایا و معایبی دارد مهم است.
برای ملک مسی:
- درآمد کمتر در اثر دریافت اجاره
- نیاز به تعمیرات و هزینه های بیشتر
- مزیت ارتباط با خانواده و مشکلات کمتر فردی
- درگیری کمتر با مالیات
- فروش راحت تر
 
ادامه مطلب
ساعت شش غروب سرد و بارونی، نشسته بودم توی ایستگاه اتوبوس و اتوبوس نمی‌آمد. شاید من بین‌ مسافرها کمتر کلافه بودم. این را  در حالی که با صدای هندزفری توی گوشم همراهی می کردم و از سرما لذت میبردم فهمیدم. با خودم فکر  کردم هر کدام این آدم ها داستانی دارند اما هیچ کدام امروز داستان مرا ندارند. هیچ کدام این آدم‌ها برای يک تکلیف کلاسی ساده کلی زحمت نکشیده اند و بعد سر کلاس ۵۰ درصد تلاششان را نشان نداده اند که همان برای رضایت استاد کافی باشد. هی
اگر با دقت به اطراف خود بنگریم درمی‌یابیم که اکثر افراد برای سرمايه‌ گذاری دارای سرمايه ‌چندان زیادی نیستند و با مقدار اندک پس‌اندازی که دارند می‌خواهند شروع به سرمايه ‌گذاری کنند و از همان مقدار اندک سرمايه، سود به دست آورند.
 
طبیعتاً هر فردی به دنبال مناسب‌ترین سرمايه‌ گذاری و همچنین سرمايه‌ گذاری با سود بالا می‌باشد اما اینکه سرمايه کجا و چگونه عمل کند تا بهترین نتیجه را داشته باشد نیاز به تجربه و دانش و همچنین تحقیق در این زمینه
در این مطلب قصد داریم در رابطه با این که سرمايه گذاری چیست؟ صحبت نماییم. يک سرمايه‌گذاری، دارایی یا کالایی است که با هدف تولید درآمد یا کسب سود به دست می‌آید. در علم اقتصادی، سرمايه‌گذاری خرید کالاهایی است که در حال حاضر مصرف نمی‌شوند بلکه در آینده برای ایجاد درآمد مورد استفاده قرار می‌گیرند و آن کالا می تواند سود آور باشد. در علم مالی، سرمايه‌گذاری يک دارایی مالی است، مانند سهام يک شرکت و با این نیت خریداری می شود که در آینده ارزش آن افز
در این مطلب قصد داریم در رابطه با این که سرمايه گذاری چیست؟ صحبت نماییم. يک سرمايه‌گذاری، دارایی یا کالایی است که با هدف تولید درآمد یا کسب سود به دست می‌آید. در علم اقتصادی، سرمايه‌گذاری خرید کالاهایی است که در حال حاضر مصرف نمی‌شوند بلکه در آینده برای ایجاد درآمد مورد استفاده قرار می‌گیرند و آن کالا می تواند سود آور باشد. در علم مالی، سرمايه‌گذاری يک دارایی مالی است، مانند سهام يک شرکت و با این نیت خریداری می شود که در آینده ارزش آن افز
تلیسهدامداری تلیسه نمونه اعلام کرد هیچ برنامه ایی برای افزایش سرمايه از
تجدید ارزیابی دارایی ها ندارد .
داروسازی امین
داروسازی امین افزایش سرمايه 63 درصد از سود انباشته دارد.
بیمه اتکایی امین
هیات مدیره بیمه اتکایی امین پیشنهاد افزایش سرمايه 10 درصدی از سود
انباشته و سایر اندوخته ها داد تا در صورت تصویب ، سرمايه اسمی را از 300
به 330 میلیارد تومان برساند .این اقدام با هدف شرایط خاص اقتصادی کشور و نیاز بیمه گران اتکایی به
سرمايه بیشتر جهت نگه
بعد از ملکه این دومین فیلمی است که از محمدعلی باشه اهنگر میدیدم. دوباره مثل ملکه شگفت زده شدم. جنگ هیچ چیز صحیحی ندارد. تمام منطق و معقولیتی که میشناسیم در روندها و پروتکل های مربوط به هرچیز جنگ، فلج میشوند، کار نمی کنند. این همان نگاهی است که سالینجر نیز به جنگ داشت و حالا در این جغرافیا، اهنگر هم سعی در روایت همان نگاه دارد. 
حقیقت؟ کدام حقیقت؟ 
خاک؟ کدام خاک؟مصلحت؟ کدام مصلحت؟
گمنامی يک فیض است. پلاکت را دربیار، حقیقت را پیدا کن و چون سرو ز
سرمايه گذاری در بورس یا بانک؛ کدام بهتر است؟
 
وقتی کشوری با مشکلات مختلف اقتصادی مواجه باشد، همیشه این سوالات برای مردم آن به وجود می‌آید:
چطور می‌توانند بهترین استفاده را از پول و دارایی خود داشته باشند؟
چگونه می‌توان ارزش پول را حفظ کرد؟
به همین دلیل، علم اقتصاد و روش‌ها و راهکار‌های آن، بر اساس نیاز عمومی و طبیعی به حفظ منافع شخصی، مدام باید به این قبیل پرسش‌ها پاسخگو باشد.
از طرف دیگر، در کشوری مانند ایران که پیچیدگی‌های اقتصادی و
درست مثل بروشوری که بعضی از شرکت‌ها و نهادها دارند تا توضیحات کاملی از کاری که انجام می‌دهند را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند، صندوق های سرمايه گذاری هم توضیحاتی مفصل‌تر به همراه کلی قانون و تبصره و مهر تایید از سازمان بورس دارند که آن را به نام اساسنامه و امیدنامه صندوق سرمايه گذاری می‌شناسیم.
سازمان بورس و اوراق بهادار، تمام صندوق های سرمايه گذاری را موظف کرده اساسنامه و امیدنامه خود را در اختیار عموم قرار دهند تا مردم بتوانند قبل
در این مطلب قصد داریم شما رو با انواع روش های سرمايه گذاری آشنا کنیم و پربازده ترین بازار رو در چند سال اخیر معرفی کنیم.
 
روش های سرمايه گذاری به شکل های زير می باشد که با از کمترين بازدهی تا بیشترین بازدهی دسته بتدی شده:
1- سپرده گذاری در انواع بانک ها یا موسسات مختلف
2- خرید ملک (مسی، تجاری، زراعی و.)
3- خرید دلار و یورو یا انواع ارزهای رایج بازار یا ارز دیجیتال و بیت کوین
4- خرید طلا و انواع سکه
5- بورس (پر بازده ترین بازار)
 
هر يک از روش های سر
کمپانی xsinergia که در ماه May در شهر مالاگا اسپانیا ثبت شده است که با استفاده از ربات ترید اقدام به جذب سرمايه گذار ميکندشماره ثبت شرکتES_B93607414این شرکت جزو شرکت های سرمايه گذاری ارز دیجیتال محسوب میشود که با استفاده از ربات ترید در صرافی های معتبر خرید و فروش انجام میدهد فعالیتی که جدیداً با رونمایی از این ربات توسط این شرکت ها انجام میشود.و به جذب سرمايه مشغول میشوند.اما موضوعی که برای ما اهمیت دارد این است که در واقع مدت کمی است که سایت این شرکت
آموزش گام به گام سرمايه گذاری در بورس
 چگونه و از کجا آموزش بورس را شروع کنیم؟
در ابتدا باید با مفاهیم اولیه بازار سرمايه آشنا شویم. مفاهیمی نظیر: سهم، نماد، انواع بازارها، اوراق بهادار و انواع آن، عرضه و تقاضا، صف خرید و صف فروش، عرضه اولیه و اصطلاحات و کلمات مشابه.
ثبت نام در مدرسه بورس می تواند پله شروع آموزش بورس ما باشد!  چگونه در بورس معامله کنیم؟
برای آنکه در بورس بتوانیم معامله کنیم، بعد از دریافت کد بورسی باید نحوه استفاده از نرم
سلام آقای کارمند مجرد
آیا شما يک فعال اجتماعی هستید؟
آیا شما سفیر صلح جهانی در مجموعه بیان هستید؟
آیا شما نماینده ی سازمانهای مردمیِ این کشورِ آشفته حال هستید؟
چی هستید؟ چه رنگی هستید؟ کدام جهتی هستید؟ کدام خدا رو بنده هستید؟ به چه صراطی مستقیم هستید؟
ادامه مطلب
آموزش کامل بورس
اینجا شما یاد می‌گیرید چطور بهتر سرمايه‌گذاری کنید، چطور درست و به‌موقع تصمیم بگیرید و در نهایت چطور درآمد بیشتری از بورس کسب کنید. در مرکز آموزش مفید سبقت آزاد است! همین امروز شروع کنید.
چه چیز هایی در گام اول اموزش بورس بخوانیم :
میخواهم در بورس سرمايه گذاری کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم؟!چطور نزديکترین کارگزاری بورس را به خود پیدا کنیم؟آیا بورس قمار است ؟ حکم شرعی بورس چیست ؟ (+ویدئو)سود و درآمد سرمايه گذاری در بورس چق
فایل بررسی ريسک فاکتورهای بیماران مبتلا به PID بستری در بخش ن در دسته بندی #کامپیوتر در سایت فایل مهم قرار گرفت .
--------------------بررسی ريسک فاکتورهای بیماران مبتلا به PID بستری در بخش ن
دانلود فایل بررسی ريسک فاکتورهای بیماران مبتلا به PID بستری در بخش ن
عنوان فایل : بررسی ريسک فاکتورهای بیماران مبتلا به PID بستری در بخش ن
دسته بندی : کامپیوتر
برچسب ها:
بررسی ريسک فاکتورهای بیماران مبتلا به PID بستری در بخش ننام فایل : بررسی ريسک فاکتور
آموزش کامل باینری آپشن
باینری
آپشن يک نوع از بازار مالی است که به سرمايه گذاران کمک می‌کند تا از
نوسانات قیمت در بازارهای جهانی تا چند برابر سود ببرند. باینری آپشن از دو
کلمه‌ی باینری به معنی دودویی و آپشن به معنی گزینه یا اختیار تشکیل شده
است. به این معنی که معامله باید بین دو گزینه مثلا دو ارز و یا ارز و طلا و
… باشد و اینکه سود بردن یا ضرر کردن به اختیار شخص معامله گر است. البته
دو طرف سکه در این نوع معامله وجود دارد یعنی هم فرد می‌تواند
آموزش کامل بورس
اینجا شما یاد می‌گیرید چطور بهتر سرمايه‌گذاری کنید، چطور درست و به‌موقع تصمیم بگیرید و در نهایت چطور درآمد بیشتری از بورس کسب کنید. در مرکز آموزش مفید سبقت آزاد است! همین امروز شروع کنید.
چه چیز هایی در گام اول اموزش بورس بخوانیم :
میخواهم در بورس سرمايه گذاری کنم اما نمی دانم چه کار باید بکنم؟!چطور نزديکترین کارگزاری بورس را به خود پیدا کنیم؟آیا بورس قمار است ؟ حکم شرعی بورس چیست ؟ (+ویدئو)سود و درآمد سرمايه گذاری در بورس چق
همواره این سوال را در ذهن داشتم و اگر اهل دلی و یا فردی که حس می کردم از نگاه خاص به دنیا نگاه می کند را می بافتم ،  در صحبت خصوصی از او سوال می کردم:
زندگی چیست؟
پاسخ ها گوناگون و متفاوت بود
و هر کس به ذم خودش و از زاویه دید خودش آنرا تفسیر می کرد
اما واقعا زندگی چیست؟
برای من زندگی يک موهبت است که کمتر کسی ارزش حقیقی آنرا درک ميکند
اگر چه در طول تاریخ این معنا تغییر نکرده بلکه این انسان بوده که در زمان های مختلف تفاسیر گوناگونی را از آن ارائه کرد
بهترین سرمايه‌گذاری در ایران در سال ۱۳۹۸
در شرایط تورمی و بحران رشد افسارگسیخته قیمت دلار، آدم‌های مختلف موارد مختلفی را برای سرمايه‌گذاری انتخاب می‌کنند. برخی از مردم خرید ملک را مطمئن و سودآور می‌دانند. برخی دیگر با طلا و سکه پس‌انداز می‌کنند. عده‌ای می‌خواهند با دلار، پول خود را از آسیب تورم نجات دهند. عده کمی هم در بورس سرمايه‌گذاری می‌کنند، هرچند در نظر عموم مردم بورس بی‌اندازه پرريسک است. اما همه آن‌ها در نهایت به دنبال بهتری
سیگنال طلا را به عنوان يک کالای سرمايه‌گذاری و پس انداز می‌شناسیم. یعنی طلا می‌خریم تا هم ارزش پول‌مان حفظ شود و هم اگر روزی نیاز به پول نقد داشتیم بفروشیم. همه این خرید و فروش‌ها را هم با طلای فیزيکی انجام داده‌ایم، چرا که احتمالا عده کمی صندوق سرمايه گذاری طلا را می‌شناسند.
 طلاهای زیادی پای خرید خانه، ماشین، لوازم منزل، روز مبادا و … فروخته شده است. گذشته از طلای زینتی، برخی پول نقدشان را صرف خرید سکه می‌کنند تا هزینه اجرت ساخت ندهند
آموزش بورس
آموزش های اولیه ورود به بورس را با زبانی ساده و به صورت کاربردی به مخاطبان خود ارائه دهد. این دوره بر اساس ساختار بازار سرمايه ایران طراحی شده و برای افرادی ساخته شده که هیچ گونه آشنایی با بازار بورس ایران و چگونگی سرمايه گذاری در آن را ندارند،مطالب ارائه شده در این دوره برای افرادی که قصد شروع سرمايه گذاری در بورس را دارند و یا افرادی که به تازگی وارد بازار بورس شده اند و اطلاعات اولیه ولی ضروری در این خصوص را ندارند،کاملا مفید خ
سرمايه گذاری آسان در ارز های دیجیتال
 
 
ارز دیجیتال
اگر در دنیای اینترنت و خبر های روز چرخی زده باشید قطعا با نام ارز های دیجیتال و بیت کوین آشنا شده اید. ارز های دیجیتال تقریبا سه یا چهار سالی می شود که رشد قیمت های بسیار سنگین را تجربه کرده اند و به يک بازار سرمايه گذاری بسیار مناسب و با بازدهی بالا تبدیل شده اند.
در اواخر سال ۲۰۱۶ قیمت هر بیت کوین کمتر از ۷۰۰ دلار بود اما يک سال بعد و در اواخر سال ۲۰۱۷ قیمت بیت کوین به حدود ۶۵۰۰ دلار رسید. این
آموزش بورس
آموزش های اولیه ورود به بورس را با زبانی ساده و به صورت کاربردی به مخاطبان خود ارائه دهد. این دوره بر اساس ساختار بازار سرمايه ایران طراحی شده و برای افرادی ساخته شده که هیچ گونه آشنایی با بازار بورس ایران و چگونگی سرمايه گذاری در آن را ندارند،مطالب ارائه شده در این دوره برای افرادی که قصد شروع سرمايه گذاری در بورس را دارند و یا افرادی که به تازگی وارد بازار بورس شده اند و اطلاعات اولیه ولی ضروری در این خصوص را ندارند،کاملا مفید خ
بالاترین سرعت اینترنت را کدام کشورها دارند؟
چند سال پیش وقتی می خواستید به اینترنت وصل شوید باید از سیستم دیال آپ استفاده می کردید بعد از شنیدن صدای قیج قیج مودم اینترنت وصل می شد با سرعت بسیار پایین اما الان
به ادامه بروید
ادامه مطلب
گله گوسفندی را دیدم که در چراگاه بودند اما این گوسفندان با اینکه می دانستند که چه باید بخورند و چه برایشان خوب است، در عین حال هر کدام به طرفی می رفت و انگار هر کدام از آن ها به دنبال آنچه برای خود مفید می دید، حرکت می کرد و توجهی به دیگران نداشت و پراکنده شدند؛ که البته در این صورت 
ادامه مطلب
در سالن #بورس و #فرابورس، هر روز راس ساعت 9، حدود 450 تشک مبارزه پهن می شود و بر روی هر کدام #ترس و #طمع و  #رونق و #رکود، جلو چشم هزاران #طرفدار و #تماشاگر به جان هم می افتند.
ساعت 12:30که #ناظر مسابقات در سوت پایان مبارزه می دمد در هر تشک:
-اگر #ترس یا #رکود غالب شده باشند، نتیجه #قرمز می شود.-اگر #طمع یا #رونق برنده شده باشند، نتیجه #سبز می شود.
و در هر حال، آن هزاران طرفدار و تماشاگر، غالبا برای  تجدید وضو» از روی صندلی خود بلند می شوند و در مسیر، با مرو
 
پاورپوینت ريسک، بازده و مدیریت ريسک
دانلود پاورپوینت با موضوع ريسک، بازده و مدیریت ريسک، در قالب ppt و در 54 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، ريسک (Risk)، مدیریت ريسک (Risk Management)، تعاریف وابعاد ريسک، ابعاد اصلی خطرات شناخته شده يک فعالیت ريسک، شکل‌گیری ريسک و مدیریت آن به عنوان يک فرآیند، تصمیم‌گیری درباره پذیرش ريسک، الگوهای تصمیم‌گیری درباره پذیرش ريسک
مشخصات فایل

تعداد صفحات
54

حجم
1143 کیلوبایت

فرمت فایل اصلی
ppt

دسته بندی
حسابداری

توضی
تعمیر پکیج دیواری
 
پکیج يک کدام از محبوب‌ترین دستگاه‌های گرمایشی است . پکیج را می‌توان جایگزین موتورخانه در آپارتمان‌ها یا این که منازل تک واحدی دانست . يک کدام از تی که اشخاص به طور معمول بایستی آن را اتخاذ نمایند , گزینش بین پکیج یا این که موتورخانه است .
ادامه مطلب
سرمايه گذاری موفق نیازمند رعایت تعدادی قوانین و اصول است و هر کس از این قوانین پیروی کند می تواند به يک سرمايه گذار موفق تبدیل شود. البته بهتر است یادآور شویم سرمايه گذاری موفق بدون عیب و نقص غیرممکن است. آموزش بورس و مطالعه بازار تنها به شما کمک می کند تا با مدیریت سرمايه و کنترل ريسک میزان موفقیت خود را افزایش دهید. هر سرمايه گذاری موفق باید هر سال توان تحمل حداقل 10 درصد ضرر و شکست در بازار بورس را داشته باشد.
مثل هر چیز دیگری خوب و بد را با ه
ريسک‎‌ها و معایب ایمپلنت
کاشت ایمپلنت يک فرایند جراحی است و به طور طبیعی همراه با ريسک‌های خاص خود از قبیل عفونت، خونریزی شدید و مرگ بافت پیرامون ایمپلنت می‌باشد. به طور کلی، سه نوع ريسک با توجه به زمان بروز آن‌ها قابل شناسایی است؛ ريسک‌های مربوط به حین جراحی، ريسک‌های شش ماهه اول پس از کاشت ایمپلنت و ريسک‌های بلند مدت. از عمده ريسک‌های حین جراحی خونریزی بیش از حد است. همچنین، آسیب به بافت‌های عصبی حین جراحی کاشت ایمپلنت محتمل می‌با
✅سوالات درسهایی از قرآن 98 تاریخ 2 آبان
 
1- کدام راه برای خداشناسی، آسان‌تر و اطمینان‌آورتر است؟
 
1) از وجود خود به وجود خدا
 
2) از وجود جهان به وجود خدا
 
3) از وجود خدا به وجود خود
2- در کدام مورد، راهی برای مشاهده نداریم و از طریق آثار به وجود آن پی می‌بریم؟
1) جاذبه زمین
 
2) درد و بیماری
 
3) هر دو مورد
3- کدام مسئولی تربیتی است که تا پایان عمر ادامه دارد و بازنشستگی ندارد؟
 
1) معلّمی
 
2) مادری
 
3) مربی تربیتی
 
4- آیه 17 سوره غاشیه، به کدام يک از نشا
✅سوالات درسهایی از قرآن 98 تاریخ 2 آبان
 
1- کدام راه برای خداشناسی، آسان‌تر و اطمینان‌آورتر است؟
 
1) از وجود خود به وجود خدا
 
2) از وجود جهان به وجود خدا
 
3) از وجود خدا به وجود خود
2- در کدام مورد، راهی برای مشاهده نداریم و از طریق آثار به وجود آن پی می‌بریم؟
1) جاذبه زمین
 
2) درد و بیماری
 
3) هر دو مورد
3- کدام مسئولی تربیتی است که تا پایان عمر ادامه دارد و بازنشستگی ندارد؟
 
1) معلّمی
 
2) مادری
 
3) مربی تربیتی
 
4- آیه 17 سوره غاشیه، به کدام يک از نشا
ارزش بیت کوین در بازارهای جهانی به زير ۸۰۰۰ دلار رسید.
به گزارش ایسنا به نقل از بیزینس اینسایدر، در معاملات امروز بازارهای ارزهای دیجیتالی، ارزش بیت کوین به ۷۶۴۵.۲۴ دلار رسید که يکی از کمترين ارزش‌های ثبت شده برای این ارز محبوب دیجیتالی در طول پنج ماه اخیر محسوب می‌شود. از اواخر ماه ژوئن که ارزش بیت کوین به اوج خود رسید، ارزش این ارز حدود يک سوم کاهش پیدا کرده است و این مساله باعث افزایش نگرانی‌ها از ریزش شدید بازار ارزهای دیجیتالی شده است
با توجه به گرونی بنزین و به طبع گرونی های که در ادامه روند تغییر نرخ بنزین پیش رو احتمالا خیل عظیمی از دوستان زرنگ در پی سرمايه‌گذاری در بازار طلا و ارز هستن تا از تورم جا نمانند وبرای همین با بالا رفتن تقاضا قیمت بالاتر خواهد رفت، به شخصه با توجه به کنترل بازار ارز توسط بانک مرکزی و برنامه‌های که داره ريسک ورود به بازار ارز و طلا رو  بالا میبینم و پیشنهاد شخصی خودم بازار بورس و اوراق بهادار می‌باشد، به چند دلیل:
 
۱. با بالا رفتن تقاضا جهت خ
اثر ريسک سیستماتيک بر بازده سهام فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pdfتعداد صفحات: 127حجم فایل: 2240قیمت: 12000 تومانبخشی از متن:اثر ريسک سیستماتيک بر بازده سهامفهرست :چکیدهفصل اول: کلیات پژوهشمقدمهتعریف و بیان مسئله پژوهشضرورت و اهمیت پژوهشاهداف پژوهشهدف اصلی پژوهشاهداف فرعی پژوهشسؤالات پژوهشفرضیه‌های پژوهشمدل مفهومی پژوهشمتغیرهای پژوهشمتغیر مستقلمتغیر وابستهجنبه جدید بودن و نوآوری پژوهشقلمروی پژوهشقلمرو موضوعی پژوهشقلمرو مکانی پ
افزایش سرمايه شرکت چیست؟ همه شرکت ها در طول فعالیت خود به دلایل مختلف مانند: سرمايه گذاری های جدید، برنامه های طرح و توسعه، خارج شدن از زیان، اصلاح ساختارهای مالی شرکت و… نیاز به تامین منابع مالی بیشتری نسبت به آنچه که در اختیار شرکت است پیدا می کنند. حال روش های مختلفی برای این تامین مالی وجود دارد مانند: وام بانکی، انتشار اوراق قرضه، افزایش سرمايه.
افزایش سرمايه منافع بیشتری نسبت به گرفتن وام بانکی یا انتشار اوراق قرضه برای شرکت دارد زی
آب مایه‌ی حیات است و همه‌ی ما می‌دانیم که نوشیدن يک لیوان آب خنک وقتی که تشنه هستیم چه حس بی‌نظیری دارد. اما آیا آب سرد همیشه بهترین انتخاب است؟ آیا زمان‌هایی نیز وجود دارد که باید آب گرم بنوشیم؟
برخی از کارشناسان هنوز تردید دارند که نوشیدن آب با چه دمایی بهترین حالت برای هیدراسیون بدن است. دمای درونی بدن ما ۳۷ درجه است که تفاوت بسیار زیادی با آن يک لیوان آب سردی دارد که با لذت می‌نوشیم.
در طب سنتیِ بیشتر سرزمین‌ها روی اهمیت دمای آبی که نو
تاثیر ازدواج بر سلامت , بهره کدام زوجین بیشتر است
شویی
سایر خبرهای : شویی و همسرداری
: اشتراک گذاری
 
 
مطالعات علمی تاثیر ازدواج بر سلامت زوجین را تایید کرده است. عشق پایدار و حمایت دائمی زوجین از يکدیگر عامل اصلی بهبود سلامت روحی و جسمی متاهلین است.
ادامه مطلب
در هواپیما هستم. دارم دور می‌شوم. از وطنی که مثل غولی، هیولایی قفس را شکسته و له کرده و زخمگین و خونین بیرون آمده. قلب بزرگ اما چشم‌های نابینایی دارد. نمی‌داند کجا می‌رود و در رفتن کشتزار خودش را زير پاهایش ویران می‌کند؛ وطنی که به نام اسلام از خود بیرون آمد. اسلام جهان‌بینی بود. بدل به ایدئولوژی شد و هیچ کدام این‌ها وطن» ندارند. مثل مارکسیسم؛ هموطن يکی مسلمین و هموطن دیگری زحمتکشان است. همانطور که سرمايه وطن ندارد.
 
- بهترین کارگزاری
- کمترين قطعی
- دریافت کد بورسی رایگان
- باشگاه مسابقات آموزشی و هیجنانی
- رفاقت و رقابت
- خرید و فروش آنلاین
- نقدینگی سریع
- ضمانت وجوه
- سود دهی بالا (روزانه پنج درصد)
- ريسک پایین
- سرمايه گذاری مطمئن
 
همه این ها رو میتونید با عضویت رایگان در کارگزاری آگاه تجربه کنید، برای عضویت فقط کافیه اینجا کليک کرده و مشخصات خود را وارد کنید.
این فرصت رو از دست ندید و وارد يک سرمايه گذاری مطمئن بشید.
 
+داخل پیوندهای سایت هم براتون لینک رو
با رشد کسب و کار، ريسک های جدیدی به سمت شما می آیند و باید از روند رشد خود در مقابل ريسک ها محافظت کنید. رقبای جدیدی که حداقل انتظار را از آنها داشتید براحتی می توانند جوانه بزنند، همچنین انتخاب يک استراتژی رشد، متناسب با مدل درآمدی شما دارای ريسک های بسیاری باشد.
تنها راه واقعی برای ثبات کسب و کار در آینده، به میزان تسلط کسب و کار بر مشتریان خود برمی گردد و قبل از اینکه بتوانید رشد کنید لازم است نبض خود را بر روی مشتریان نگه دارید.
ادامه مطلب
سیگنال کسب و کارهای نوپا و جدید برای شروع به کار و تامین هزینه فعالیت‌های خود نمی‌توانند از تسهیلات بانک‌ها و نهادهای مالی استفاده کنند چون هنوز به اندازه کافی اعتبار و سرمايه ندارند و برای پیشبرد فعالیت های خود نیاز به سرمايه دارند. صندوق‌ جسورانه نوعی صندوق سرمايه گذاری است که  درباره کسب و کارهای جدید و نوپا تحقیق می کند و بعد از ارزیابی شرایط و موقعیت این کسب و کارها، سرمايه مورد نیاز کسب و کارها و یا استارت‌آپ ها را در اختیارشان قرا
چرا در صندوق های قابل معامله در بورس سرمايه گذاری کنیم
صندوق های قابل معامله در بورس و یا Exchange Tradable Found صندوق های سرمايه گذاری می باشد که دارای دو نوع صندوق در سهامن و صندوق با درآمد ثابت می باشند و سرمايه گذاران قادر هستند با توجه به میزان ريسک يکی از این صندوق ها را معامله کنند. نکته جالب توجه این است که این صندوق ها همانند سهام به راحتی در بورس خرید و فرو می باشند و سرمايه گذاران برای خرید این صندوق ها نیازی به مراجعه به کارگزاری و یا سایر ن
تاثیر سال نو میلادی بر روی قیمت ارزهای دیجیتال
با شروع کریسمس و سال نو میلادی، همواره بازارهای مالی و علی الخصوص بازار ارزهای دیجیتال تحت تاثیر قرار می گیرند.
همزمان با تعطیلات پایان سال، حرص و طمع تریدرها و سرمايه‌گذران نیز افزایش یافته و موجب می‌شود که بازارهای مالی عمدتا با رشد قیمتی‌ سال جدید را آغاز ‌کنند. این موضوع در حال حاضر در بازار ارزهای دیجیتال کمی متفاوت است. چراکه این روزها احساس ترس از ریزش قیمت بر بازار حاکم شده و سرمايه
خواستگاری دختران از پسران در کدام کشورها مرسوم است؟
شویی

سایر خبرهای : شویی و همسرداری
: اشتراک گذاری
 
 
برای همه ما این سوال مطرح است که چرا پسران باید از دختران خواستگاری کنند و ایا این راه درستی است و چنانچه عکس ان رخ دهد و دختری به خواستگاری پسری برود کار اشتباهی انجام داده است که ممکن است زندگی او را تحت تاثیر قرار دهد.
در برخی کشورها در جهان برخلاف روال معمول دختران به خواستگاری پسران می روند و این موضوع باعث می شود که نسبت به ای
سرمايه‌گذار بودن برای بسیاری از افراد يک رؤیای دور و دست‌نیافتنی است. این افراد به این دلیل که فکر می‌کنند سرمايه‌گذاری نیاز به پول زیادی دارد از آن دوری می‌کنند، اما این تصور اشتباه است. شما می توانید با ۱۰ میلیون تومان و حتی کمتر از آن نیز سرمايه‌گذاری کنید.
حتماً فکر می کنید ۱۰ میلیون تومان در وضعیت اقتصادی کنونی رقم بسیار ناچیزی است و برای سرمايه‌گذاری مناسب نیست اما بهتر است بدانید با برنامه‌ریزی و مدیریت مالی درست، حتی با مبالغ ک
در هواپیما هستم. دارم دور می‌شوم. از وطنی که مثل غولی، هیولایی قفس را شکسته و له کرده و زخمگین و خونین بیرون آمده. قلب بزرگ اما چشم‌های نابینایی دارد. نمی‌داند کجا می‌رود و در رفتن کشتزار خودش را زير پاهایش ویران می‌کند؛ وطنی که به نام اسلام از خود بیرون آمد. اسلام جهان‌بینی بود. بدل به ایدئولوژی شد و هیچ کدام این‌ها وطن» ندارند. مثل مارکسیسم؛ هموطن يکی مسلمین و هموطن دیگری زحمتکشان است. همانطور که سرمايه وطن ندارد.
| روزها در راه _ شاهرخ م
در این مقاله قصد داریم شما را با مزایای کسب و کار های خرد و خانگی آشنا کنیم. به شما بگوییم که اگر کسب و کارتان را در منزل و یا کارگاه های کوچک شروع کنید چه مزایایی خواهد داشت.
 
 
۱- يکی از بزرگترین مزایای راه اندازی کسب و کار خرد و خانگی این است که شما ب با کمترين سرمايه ممکن کار خانگی تان را راه اندازی و شروع می کنید. برای اینکه کسب و کارتان را در منزل را راه اندازی کنید به هیچ سرمايه اضافی نیاز ندارید و با کمترين سرمايه ممکن میتوانید کسب و کارت
چرا در دوره رکود، خرید یا سرمايه گذاری مناسب است؟
می خواهیم به این سوال پاسخ دهیم که چرا در دوره رکود اقتصادی سرمايه گذاری مناسب است. همچنین به این سوال پاسخ خواهیم داد که در دوره رکود کدام بخش های اقتصادی بالاترین نرخ بازدهی را دارند. اگر شما هم مثل من به دنبال یافتن راه های مناسب برای سرمايه گذاری در شرایط فعلی هستید، این  مقاله را تا انتها مطالعه کنید.
 
درسی از کینز برای سرمايه گذاری در دوره رکود
جان مینارد کینز (John Maynard Keynes)، متولد سال ۱۸
۵۸/۴/۸
در هواپیما هستم. دارم دور می‌شوم. از وطنی که مثل غولی، هیولایی قفس را شکسته و له کرده و زخمگین و خونین بیرون آمده. قلب بزرگ اما چشم‌های نابینایی دارد. نمی‌داند کجا می‌رود و در رفتن کشتزار خودش را زير پاهایش ویران می‌کند؛ وطنی که به نام اسلام از خود بیرون آمد. اسلام جهان‌بینی بود. بدل به ایدئولوژی شد و هیچ کدام این‌ها وطن» ندارند. مثل مارکسیسم؛ هموطن يکی مسلمین و هموطن دیگری زحمتکشان است. همانطور که سرمايه وطن ندارد.
| روزها در راه _ ش
ساختمان 2022 دوحه قطر
این ساختمان به شکل سال 2022 طراحی شده و در نوع خودش منحصر به فرد است. پیش از این هیچ کدام از میزبان های جام جهانی چنین طرحی را ارائه نکرده بودند.
این ساختمان از 4 بنای مستطیل شکل ساخته شده است. هر کدام از این بناها 5 طبقه است. نکته جالب وقتی از روبرو، عقب و بالای این ساختمان نگاه می کنید، شکل 2022» را دارد.
پاورپوینت ت سرمايه در گردش فرمت فایل دانلودی: .zipفرمت فایل اصلی: pptتعداد صفحات: 32حجم فایل: 143 کیلوبایت قیمت: 19000 تومانمشخصات فایل:عنوان: پاورپوینت ت سرمايه در گردشتعداد اسلاید: 32 اسلایدقالب بندی: پاورپوینتفهرست مطالب:مدیریت سرمايه در گردشخط مشی های سرمايه در گردشبخشهای سرمايه در گردشاهداف خط مشی های سرمايه در گردشعوامل موثر و مهم بر ضرورت نگهداری سرمايه در گردشدارایی های جاری،وجوه نقد و شبه نقدمدیریت وجوه نقد پرداختنی و دریافتن
چند روزی‌ست باید گوشه ای بنشینم، اخم پیشانی ام را پررنگ کنم و خیره به نقطه ای نامعلوم، در فکر فرو روم تا به خاطر آورم اگر همه چیز این‌گونه نمیشد، دلم میخواست چه شود.
دلم میخواست کجا باشم.
نخ چندمِ کنت را کجای جهان خاموش کنم یا دستم را با مهر روی جلد کدام کتاب بکشم.
بعد اخم هایم را بیشتر در هم کنم و به خاطر بیاورم روزی دلم میخواست ادبیات بخوانم. آخر میدانی؛ واژه‌های محسور کننده‌ی مولوی تنها چیزی بودند که هیچوقت از آنها خسته نمی‌شدم.
اشک‌های
چند روزی‌ست باید گوشه ای بنشینم، اخم پیشانی ام را پررنگ کنم و خیره به نقطه ای نامعلوم، در فکر فرو روم تا به خاطر آورم اگر همه چیز این‌گونه نمیشد، دلم میخواست چه شود.
دلم میخواست کجا باشم.
نخ چندمِ کنت را کجای جهان خاموش کنم یا دستم را با مهر روی جلد کدام کتاب بکشم.
بعد اخم هایم را بیشتر در هم کنم و به خاطر بیاورم روزی دلم میخواست ادبیات بخوانم. آخر میدانی؛ واژه‌های مسحور کننده‌ی مولوی تنها چیزی بودند که هیچوقت از آنها خسته نمی‌شدم.
اشک‌های
چطور می توان وارد بورس شد و سود کرد؟!
نخستین گام برای سرمايه‌گذاری در بورس و خریدوفروش سهام چیست؟
سرمايه‌گذاری در بورس، فقط مختص افراد ريسک‌پذیر و یا حرفه ای نیست و افرادی که تخصص کافی در مسائل مرتبط با سرمايه‌گذاری ندارند هم می‌توانند از طریق خرید اوراق مشارکت، اوراق اجاره، سرمايه‌گذاری در صندوق‌های سرمايه‌گذاری ، استفاده از خدمات شرکت‌های مشاور سرمايه‌گذاری، استفاده از خدمات سبد گردانی و … در بورس سرمايه‌گذاری کنند. 
اگر از ما
هزار سال پیش 
شبی که ابر اختران دوردست 
می گذشت از فراز بام من 
صدام کرد
چه آشناست این صدا 
همان که از زمان گاهواره می شنیدمش
همان که از درون من صدام می کند 
هزار سال میان جنگل ستاره ها 
پی تو گشته ام .
ستاره ای نگفت کز این سرای بی کسی 
کسی صدات می کند!
هنوز دیر نیست 
هنوز صبر من به قامت بلند آرزوست 
عزیز هم زبان 
تو در کدام کهکشان نشسته ای . 
 
× هوشنگ ابتهاج - همزاد 
× شعر جدید جناب سایه ، بخش هایی از این شعر باعث می شود نفس آدم بگیرد
× شبی دیگر
کيک فوری خرما و گردو
مواد لازم
خرمای خردشده نصف پیمانهآبجوش و روغن نباتی از هر کدام 1/3پیمانهجوش‌شیرین نصف قاشق چایخوریشکرو آرد از هر کدام يک پیمانهتخم‌مرغ دو عددنمک نصف قاشق چایخوریگردوی خردشده 1/4 پیمانه
کيک فوری خرمـا و گردو
ادامه مطلب
 
توضیحات فایل
پاورپوینت تفسیر نقاشی کودکان کتاب کرمن
تفسیر نقاشی کودکان با موضوع خانواده بر اساس کتاب ل. کرمن مربوط به درس روان شناسی بالینی کودک در ۵۰ اسلاید قابل ویرایش
جهت آشنایی شما عزیزان با محتوای پاورپوینت تفسیر نقاشی کودکان با موضوع خانواده بر اساس کتاب ل. کرمن ،متن چند تا اسلاید را قرار می دهیم .
محتوای اسلاید ۳
نام و نام خانوادگی: ع. م (پسر ۶ ساله)تاریخ اجرا: ۹۰/۸/۱۲ترکیب واقعی خانواده:پدر(۳۶ ساله)،‌ مادر(۳۲ ساله)،‌خواهر(۹ ساله) و خ
حل تمرین کتاب مدیریت سرمايه گذاری پیشرفته دکتر راعی
 
 
دانلودفایل
 
 
 
تقریباً ۱۹۱٬۰۰۰ نتیجه (۰٫۳۶ ثانیه)اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنیدنتایج وبحل التمرین مدیریت سرمايه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر .ibrahim.cyclestan.ir › html۲۹ آبان ۱۳۹۸ - دانلود حل مسائل کتاب مدیریت سرمايه گذاری پیشرفته راعی و پویان فر بصورت فایل PDF. دسته بندی: جزوات» سایر موارد. تعداد مشاهده: 822 مشاهده.حل تمرین کتاب مدیریت سرمايه گذاری پیشرفته دکتر راعیhttps://articlesell.ir › ta
به صورت کلی اوراق خزانه اسلامی، ابزاری مالی است که مبتنی بر بدهی دولت به نظام بانکی، ذی نفعان و تأمین کنندگان منابع بوده و به وسیله خزانه داری کل وزارت امور اقتصادی و دارایی منتشر می شود؛
 
 
همواره دولت ها بر اساس فعالیت های خود مبالغی را به پیمانکاران بدهکار هستند؛ گاهی از مواقع این بدهکاری ها تا اندازه ای زیاد است که دولت توان پرداخت آن ها را در مدت زمان کوتاهی ندارد و برای پرداخت آن نیاز به مدت زمان بیشتری دارد.
این موضوع باعث شده برگه به
بهترین سرمايه‌گذاری در ایران در سال ۱۳۹۸
در شرایط تورمی و بحران رشد افسارگسیخته قیمت دلار، آدم‌های مختلف موارد مختلفی را برای سرمايه‌گذاری انتخاب می‌کنند.
برخی از مردم خرید ملک را مطمئن و سودآور می‌دانند. برخی دیگر با طلا و سکه پس‌انداز می‌کنند. عده‌ای می‌خواهند با دلار،
پول خود را از آسیب تورم نجات دهند. عده کمی هم در بورس سرمايه‌گذاری می‌کنند، هرچند در نظر عموم مردم بورس بی‌اندازه
پرريسک است. اما همه آن‌ها در نهایت به دنبال به
⭕️5 risks to markets in 2020
✳️پنج ريسک بازار های مالی جهان در سال 2020
Continued increase in wealth inequality, income inequality and healthcare inequality.
تداوم افزایش نابرابری ثروت، نابرابری درآمد و نابرابری در دسترسی افراد به بهداشت و درمان
Phase one trade deal remains unsigned, continued uncertainty about what comes after phase one.
فاز يک مذاکرات تجاری آمريکا - چین بدون امضا باقی ماند و تداوم عدم اطمینان به آنچه که پس از فاز يک مذاکرات تجاری پیش خواهد آمد
Trade war uncertainty continued to weigh on corporate capex decisions.
ابهام در مذاکرات تجاری امريکا
 
 
سوال :79810009
در پورتفوی آذرماه سرمايه گذاری بوعلی، بیشترین ارزش بازار متعلق به کدام شرکت است؟
❌گزینه يک: مخابرات ایران❌گزینه دو: پتروشیمی فن آوران✅گزینه سه: سرمايه گذاری دارویی تامین❌گزینه چهار: گسترش نفت و گاز پارسیان
➖➖➖➖➖➖➖➖http://bashgahagah.ir➖➖➖➖➖➖➖➖https://t.me/joinchat/AAAAAFO9h3MYOxzD8qFt6g➖➖➖➖➖➖➖➖
مارجین تریدینگ (Margin Trading) در بازار ارزهای دیجیتال
در: 21 دسامبر 2018در: معاملات ارزهای دیجیتال 
چاپ ایمیل

تاکنون حتما به این نکته رسیده‌اید که معاملات ارزهای دیجیتال علاوه بر سودآوری بالا، دارای ريسک زیادی است.
به همین دلیل، اشخاص قبل از اختصاص سرمايه به اینکار، باید ابتدا اطلاعات جامعی درباره معامله‌گری در ارزهای دیجیتال بدست آورند.
همانطور که سرمايه شخص در ارزهای دیجیتال در مدت کوتاهی می‌تواند دوبرابر شود، ريسک زیادی نیز وجود دارد که در
+گم شده‌ام. در برهوتی سرگردانم. نمی‌دانم از کدام راه آمده‌ام و حالا کدام راه را پیش بگیرم. در این کویر، بی‌لیدرِ ماهر چگونه قدم بردارم؟ يک فرد محلی که منطقه را بشناسد که از جهت ستاره‌ها، با شناخت منطقه بتواند کمکم کند، نیست. پیدا نمی‌کنم. انگار همه‌ی این‌ها بیگانه‌اند.تشنه‌ام. پاهایم بین نمک‌ها فرو می‌روداز ترس اینکه بیش‌تر از این فرو نروم؛ این‌ پا و آن‌ پا می‌کنم.   با این پا و آن پا کردن‌هایم،  بیش‌تر فرو می‌روم و ساکن‌تر
‍ مزایای بیمه عمر نسبت به سرما‌یه گذاری در نظام بانکی
 
 
۱- در نظام بانکی با تغییر ت بانک مرکزی سود نیز تغییر می‌نماید ولی در بیمه عمر و تشکیل سرمايه تحت هیچ شرایطی سود کاهش نمی‌یابد و همچنین در صورت تشکیل منافع افزایش نیز خواهد یافت. 
۲- بیمه عمر و تشکیل سرمايه، پس اندازی منظم و سیستماتيک است، اما پس انداز بانکی چنین خاصیتی را ندارد. 
۳- با وجود اینکه درچند سال ابتدائی بیمه نامه مقداری از سرمايه پرداختی بعنوان حق بیمه عمر و هزینه‌های
هر شب ستاره‌یی به زمین می‌کشند و این آسمان غم‌زده غرق ستاره‌ها است
سلام رفیق، چه‌گونه تجسم‌ات کنم؟ به کدام جرم تصورت کنم؟ جوانکی نحیف بر فراز چوبه‌ی دار که به شکفتن غنچه‌ی خورشید لب‌خند می‌زند؟ یا کودکی پا از رنج‌دیده‌گان پایین شهر که می‌خواست مژ‌ده‌ی نان باشد برای سفره‌های خالی از نان مردم‌اش.
چه‌گونه تجسم‌ات کنم؟ نوجوانی از جنس آزاد چشیده‌گان بالای شهر که الف‌بای رنج و مظلومیت، درس مکتب و مدرسه و زنده‌گی‌شان است. راس
برای پول های کنار گذاشته شده مان سپرده گذاری در بانک ها تصمیمی امن و آسوده به شمار می آید. بیشتر مردم ترجیح می دهند سرمايه شان را به بانک های مختلف بسپارند و از سود منظم و بی دردسر آن بهره ببرند. اما آیا فقط بانک ها هستند که سود بدون ريسک و معقولی را به سرمايه گذاران پیشنهاد می دهند؟
 در این گزارش به بررسی و مقایسه سود سپرده های بانکی با صندوق های سرمايه گذاری با درآمد ثابت می پردازیم.
صندوق های سرمايه گذاری نهادی قانونی و تحت نظارت سازمان بور
يک سبک ماساژ
یا 80 سبک ماساژ؟کدام بهترین است؟برای یادگیری انواع سبک های ماساژ و یا
برای دریافت خدمات ماساژ انتخاب شما کدام است؟سبک مختلف ماساژ با طیفی
گسترده‌ از انواع فشارها، حرکات لرزشی ، مالشی و ورز دادنی و فنون مختلف
پیش روی‌تان قرار می‌گیرند. این سبک‌ها همگی شامل فشار، مالش، یا انجام
کارهای خاص بر روی ماهیچه‌ها و دیگر بافت‌های نرم بدن هستند که توسط دست‌ها
و انگشت‌ها انجام می‌شود. گاهی اوقات، حتی از ساعد، آرنج، یا پاها نیز
است
کتاب مدیریت سرمايه گذاری جونز 
کتاب مدیریت سرمايه گذاری جونز
کتاب مدیریت سرمايه گذاری جونز 494 صفحه با فرمت PDF .
دریافت فایل
اگر امکان دارد آن را به فارسی ایمیل کنید نتایج وب کتاب مدیریت سرمايه گذاری ~جونز چار، رضا تهرانی (مترجم . https://www.adinehbook.com › product مدیریت سرمايه گذاری ~جونز چار، رضا تهرانی (مترجم) - نشر نگاه دانش - بزرگترین فروشگاه اینترنتی کتاب در ایران - خرید و ارسال کتاب. کتب تخصصی مالی مالی عمومی › مدیریت سرمايه‌گذاری/ جونز . boursepu
صاحبان تکنولوژی های قدیمی ترجیح می دهند با معایب آنها کنار بیایند و از سود قابل قبول آنها لذت ببرند. سری که درد نمی کند، دستمال نمی بندند!
تسلا با سرعت زیادی شروع به تولید تکنولوژی در زمینه خودروهای برقی کرد و تمام اختراعاتش را هم باز گذاشت تا دنیا بتواند روی آنها سرمايه گذاری کند و هزینه های این تکنولوژی را کاهش دهد. در شرایطی که خودروسازها روی سلول سوختی تحقیق و توسعه می کردند و برای آن، افق پنجاه ساله تصور می کردند، تسلا خودروهای برقی قاب
تفاوت فروش و حق العمل کاری در چیست؟
* در فروش مالکیت کالا منتقل می شود اما در حق العمل کاری مالکیت منتقل نمی شود.
* فروشنده با فروش کالا سود به دست می آورد، اما حق العمل کار جهت فروش کالای امانی حق العمل دریافت می کند.
* در فروش، ريسک کالا متوجه خریدار است در حالی که در حق العمل کاری به عهده آمر می باشد.
* در فروش کلیه هزینه های خرید به عهده خریدار است اما در حق العمل کاری تا زمان فروش بر عهده آمر است.
---------------------------------------------------------------------------------------
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب