نتایج پست ها برای عبارت :

کنیم عاشکیم چوخ شیریندی

بسم الله الرحمن الرحیم
السلام علیک یا صاحب امان.
شرمنده‎ایم کاری برایت نمی‌‎کنيمجز وقت احتیاج صدایت نمی‌‎کنيم
جا می‎زنیم وقت عمل تا که می‎رسدترک گناه محض رضایت نمی‌‎کنيم
در باتلاقِ نفس گرفتارتر شدیمتنها برای اینکه دعایت نمی‌‎کنيم
با اینکه دست توست شفاء لکل داء»در اوج درد میل شفاءت نمی‌‎کنيم
تنگیِ دست ما اثر کاهلی ماستاین دست را دخیل عبایت نمی‌‎کنيم
تو روز و شب حمایتِ ما می‎کنی، ولیما از تو اِی غریب حمایت نمی‌‎کنيم
بد کرده
دانلود آهنگ ترکی آرش کایان به نام اردبیل قیزی

Arash Kayan – Ardabil Gizi

دانلود آهنگ ترکی آرش کایان به نام اردبیل قیزی
دانلود آهنگ با دو کیفیت ۱۲۸و ۳۲۰
 
متن آهنگ ترکی آرش کایان به نام اردبیل قیزی
سنی سویرم تامام تامام تامام تامام
جان وریرم تامام تامام تامام تامام
اردبیلی بی یاریم وار بی گوزل نازلی دادیم وار
اونی من چوخ سویرم اونی هر گون گورورم
نه شيريندي او منیم یار اونا حسرتده اولان وار
اما تکجه منیمدی ورمرم بیرکسه من یار
سنی من چوخ سویرم سن اولما
خواب بودم داشتم از خستگی میمردم بچه ها که اومدن تو بیدار شدم و تا حالا دیگه خوابم نبرده نمیدونم چرا از وقتی بیدار شدم دلم میخواد بی اندازه گریه کنم البته انجامش هم میدم دلم براش تنگ شده راستش ولی بیا ولش کنيم نه؟ پس فردا تولدمه دلم میخواست اون باشه ولی بیا ولش کنيم نه مثلا دلم میخواست ایزبکنتم ولی بیا ولش کنيم نه؟ یا برام کادو بخره ولی بیا ولش کنيم نه؟ حتی فقط گل بخره ولی بیا ولش کنيم نه؟ حتی زنگ بزنه بگه بیا ببینمت بعد بگه دیدنم کادوت بیا
 
بیا دستی برسون اسفاد و آباد کنيمبیا  با  همت خود از  قُدما  یاد کنيممسجد و حوض  و  شجر  بخشیدندبیا بر پا  همه سازه های اجداد کنيمبا همه بی سر  و سامانی اوضاع بیا بستیزم  ز  جوانان  گره  آزاد   کنيمگل امید  بکاریم به دل  قشر  جوان و جوانان  وطن  طالب  اسفاد کنيم کسب و کاری بزنیم حجره و یا دکانیبیا   احیا‌   هنرِ   حاجیِ  قناد   کنيمیا علی گوی که با یاری و همکاری تومیشه اسفاد مونو بهزِ  فرحزاد کنيمسربلندیش بخواهیم چو سرو کُهنشکه ببالیم
وقت آن شد جان من، افکار را دیگر کنيم،
دفتر و اندیشه و اشعار را دیگر کنيم.
تا که بافی طعنه ها را با هزاران ساحری،
تار و پود شیوة گفتار را دیگر کنيم.
ارز پل شد در سما و قدر آدم در زمین،
کو توانی قیمت بازار را دیگر کنيم.
کلّه ای باشد تهی، این علّت دستار نه،
کلّه کل باشد اگر، دستار را دیگر کنيم.
تا اجل رهگم زند در کوچه های عمر ما
، خانه و دروازه و دیوار را دیگر کنيم.
تا به رنگ دیگری تابی به چشم دیگران،
جامه و هم کرته و ایزار را دیگر کنيم.
ای که از خود رفته
و ما چه کنيم .؟ما که صد نقطه در قلب و مغزمان را به آتش کشیدیم،و اسلحه های فرضی را یکی یکی روی پیشانیمان شلیک کردیم،باتوم شدیم و در فرق سرمان فرو رفتیم،تا پایمان میل به خیابان ها و خودسوزی و دگرسوزی نکند،ما چه کنيم؟ما که سال هاست به امید روز خوبی که خواهد رسید هستیم.مایی که حتی آن روز خوب را در تخیل خود هم نمی بینیم.مایی که دیگر امید به هیچ کسی نداریم چه کنيم؟ مایی که سال هاست همچون خس و غبار در زمان محو می شویم، چه کنيم؟ما که تنمان پر است از زخم
در کوره تفسان مرگ ما جا نگدازی می کنيم،
بر دامن کوتاه عمر دست درازی می کنيم.
در دست دوران ما چو یک بازیچه ای، بازیچه ایم،
لیکن ببین، با دمب شیر بیترس بازی می کنيم.
راز جهان روزی شود امراض دل،امراض دل،
از بهر تسکین خویش را از خویش راضی می کنيم.
سوزیم از سوز زمان، سازیم با ساز زمان،
از سوز و از ساز زمان ویرانه سازی می کنيم.
با این ره شیب و فراز از عرش تا فرش آمدیم،
در عرش و در فرش زمان ما سرفرازی می کنيم.
پیمانه دلها شکست از دست هر پیمان شکن،
با این د
یکی از شاعران معاصر مورد علاقه من مجتبی کاشانی است که چند بیت یکی از شعرهایش را اینجا می آورم 
عشق را وارد کلام کنيمتا به هر عابری سلام کنيمو به هر چهره ای تبسم داشتما به آن چهره احترام کنيمهرکجا اهل مهر پیدا شدما در اطرافش ازدحام کنيمچشم ما چون به سروسبز افتادبهرتعظیم او قیام کنيمگل و زنبور، دست به دست دهندتا که شهد جهان به کام کنيماین عجایب مدام درکارندتا که ما شادی مُدام کنيمشُهره زنبور گشته است به نیشما ازو رفع اتهام کنيمعلفی هرزه نیست
.یا حبیب من لا حبیب له.
 
می شد کنار هم به کجاها سفر کنيم
با یک دو لقمه عشق در این کلبه سر کنيم
 
می شد به جان خرید سختی راه را
دشوار بود! اما می شد خطر کنيم
 
می شد به یُمن پا قدمت ای دلیلِ صبح
فریادها نثارِ شبِ خیرهِ سر کنيم
 
خورشید نیستیم ولی در کنار هم
می شد به روی سردیِ جهان اثر کنيم!
 
♦♦♦
 
می شُد…بِه سَر بِه راهی اَت قَسَم کِه وَقت بود
می شُد…بِه سَر بِه زیری اَم قَسَم
                                             که
                           
تجربه‌ی ۳۷ساله‌ی جمهوری اسلامی نشان میدهد که ما باید خودمان را تقویت کنيم، قوی کنيم؛ از لحاظ فکری قوی کنيم، از لحاظ ی قوی کنيم، از لحاظ اقتصادی قوی کنيم، از لحاظ فرهنگی قوی کنيم، از لحاظ علمی قوی کنيم. وقتی قوی شدیم، طبعاً عزّت پیدا خواهیم کرد؛ امروز عزّت یک ملّت در دنیا به اینها است.۱۳۹۴/۱۲/۲۰
 
بیانات در دیدار رئیس و اعضاى مجلس خبرگان رهبرى
آزاده باش هرکجا هستی 
این جماعت تمام هستی مان را گرفته اند ، شور نشاط شادی مارا گرفته اند،برخیز برخیز تا به حرمت قرآن دعا کنيم،از عمق جان خدای جهان را صدا کنيم،فکری به حال دین خدا کنيم،باید دوباره قبله خود را عوض کنيم،یک کار خیر محض رضای خدا کنيم.مردم در کویر تشنه پی آب رفته اند ،در جستجوی نور کدامین ستاره اید.
روزگار غمگینیست، شاید یه روز خوب بیاد . 
.
قرار نیست جواب همه را بدیمقرار نیست همه را خوشحال کنيمقرار نیست همه از ما راضى باشندقرار نیست همه با ما دوست باشندبعضى اوقات ما فکر میکنيم که مسئولیت ویژه اى بر عهده داریم تا رضایت همه را جلب کنيم و جورى رفتار کنيم که همه از ما خوششون بیاد و به همین خاطر زندگى خودمون را تباه میکنيم تا محبوب دل ها باشیم، اونم براى آدم هایى که امروز هستند و فردا نیستند! یادمون باشه که ما مسوول خوشحال کردن همه نیستیم و نباید باشیم سعى کنيم آدماى درست را انت
مگه این‌جور نیست که باید تلخی‌هاتو هضم کنی. بعضی غل و زنجیرها رو باز کنی و بعضیا رو بسته. و وقتی که فکر می‌کنی حتی نمیشه بلند شد، خودت رو، رو زمین بکشی. 
می‌دونم که یادم می‌ره که باید همه چیو به دست خودم بهتر کنم. ولی بیا فکر کنيم که این‌طور نمیشه. بیا سعی کنيم امید رو از خودمون دریغ نکنيم. بیا سعی کنيم.
من کاری به مافیای نفتی ندارم به نظرم همه ما باید از خودمون شروع کنيم . ماشینهای بنزینیمون رو بذاریم کنار . حالا که مسئولین هم از مافیای نفتی میترسن و حتی اجازه ندارند طرح زوج و فرد رو اجرا کنن از خودمون شروع کنيم. مافیای نفت هم مثل مافیای مواد مخدره اگه مردم نا آگاه دنیا تصمیم بگیرن آگاه بشن مواد مصرف نکنن مافیای مخدر نابود میشن و همچنین اگه همه تصمیم بگیریم نیازمون به خودرو بنزینی کمتر بشه مافیای نفت خودبخود نابود میشه. 
از خودمون شروع کنيم
 
 
 
       امیرحسین خالقی
 
"تفاوت است میان آنکه با مردم برابر رفتار کنيم با اینکه تلاش کنيم آنها را برابر سازیم". (هایک)
 
برابری البته واژه دلفریبی است، ولی اینکه آدم ها با هم برابرند یا باید برابر باشند، دقیقا یعنی چه؟ همه یک شکل بپوشند و بخورند و زندگی کنند و آموزش ببینند و .؟ 
 
به نظر نمی رسد دلپذیر و حتی ممکن باشد که جامعه انسانی را به کلونی ات بدل کنيم! تقسیم کار چه می شود؟ تنوع "ذاتی" انسان ها از حیث استعدادها و احتیاج ها را چه کنيم؟
استفاده از هندزفری به صورت زیاد و با صدای بلند گوش هایمان را با مشکل
مواجه می کند، پس بهتر است استفاده از آن را محدود کنيم و هنگام شنیدن فایل صوتی با هندزفری صدای آن را کم کنيم و در محیطی که خلوت تر است، از هندزفری استفاده کنيم که مجبور نشویم صدای آن را بلند کنيم.
آیت الله جوادی آملی: ما کسی را تسبیح می‌کنيم که از او کمک می‌خواهیم. کسی که می‌تواند مشکل ما را حل کند، باید مشکل نداشته باشد. کسی که بی‌نیازی ما را تأمین می‌کند، باید بی‌نیاز باشد.یک. ما چون خودمان نیازمندیم، تنزیه می‌کنيم کسی را که مشکل ما را حل می‌کند؛ این می‌شود تسبیح» [سبحان الله].دو. چون مشکل ما را حل می‌کند و نیاز ما را برطرف می‌کند، حق‌شناسی می‌کنيم و او را شکر می‌کنيم، این می‌شود تحمید» [و بحمده].
خیلی ها می گن خوشی هایمان را باهم تقسیم کنيم.
من می گم بیایید تنهایی هایمان را با هم تقسیم کنيم.
واقعیتش اینه که در تنهایی هر کسیخودشه
همون خود واقعی
همون که همیشه یا واقعا دوستش داری یا می خوای عوض کنی
ولی خودتی
من خودتون را دوست دارم و اینجا خودم هستم
 
این زیبا بنظر میاد که قضاوت نکنيم، همه رو درک کنيم، هیچ وقت تصمیم نگیریم، همیشه فک کنيم که راه درست معلوم نیست، همیشه فکر کنيم همه حق دارن، همیشه کنار بایستیم، هیچ وقت نتیجه نگیریم،و بمیریم.اما بشخصه ترجیح میدم بعد مرگم به زندگی یه احمق که در حد توانش عمل کرد نگاه کنم تا یه دانا که دامنش رو آلوده عمل نکرد و کنار ایستاد.
ایجاد واقعیت خودمانقانون جذب یکی از قوانین جهانی شناخته شده تر است. نظریه قانون جذب این است که ما واقعیت های خودمان را ایجاد می کنيم. نه تنها چیزهایی را که می خواهیم جذب می کنيم بلکه چیزهایی را که نمی خواهیم جذب می کنيم. ما افراد را در زندگی خود ، وسایل داخل خانه هایمان و پول موجود در حساب های بانکی از طریق افکار و احساسات خود جذب می کنيم. قانون جذب چیست؟
ادامه مطلب
1
بیاییم قبول کنيم که ، هیچکس کامل نیست و ما عقل کل نیستیم و بهتر ما هم در دنیا وجود دارد

2
بیاییم قبول کنيم باید مسئولیت اشتباهاتمان را بپذیریم و برای اصلاح خود ، قدم برداریم

3
بیاییم قبول کنيم تنها با یک بار دیدن شخصی نباید او را قضاوت کنيم

4
بیاییم قبول کنيم تا در مورد چیزی اطلاعات کافی کسب نکردیم نباید نظر کارشناسی صادر کنيم

5
بیاییم قبول کنيم حرف درست زدن هنر نیست ، عمل درست انجام دادن هنر است

6
بیاییم قبول کنيم اگر پشت سر کسی حرف بدی بز
انگیزه همان چیزی است که اکثر ما احساس می‌کنيم به اندازه کافی دارای آن نیستیم، اما می‌دانیم که وجود آن مهم است چرا که به ما کمک می‌کند تا احساس رضایت خاطر کنيم، درباره خودمان احساس مسئولیت کنيم و بر زندگی خود مسلط باشیم. انگیزه شرط اساسی رشد شخصیت، رضایت‌ خاطر و موفقیت است اما برای ایجاد انگیزه در کودکان چه باید بکنید؟
 
ادامه مطلب
انگیزه همان چیزی است که اکثر ما احساس می‌کنيم به اندازه کافی دارای آن نیستیم، اما می‌دانیم که وجود آن مهم است چرا که به ما کمک می‌کند تا احساس رضایت خاطر کنيم، درباره خودمان احساس مسئولیت کنيم و بر زندگی خود مسلط باشیم. انگیزه شرط اساسی رشد شخصیت، رضایت‌ خاطر و موفقیت است اما برای ایجاد انگیزه در کودکان چه باید بکنید؟
 

ادامه مطلب
به این جمله فکر کنید: چرا باید تلاش کنيم تا شاد باشیم؟ این جمله تداعی‌کننده چه موضوعاتی برای شماست؟ شاید اولین برداشتی که می‌توان از این جمله داشت، این است که آیا برای شاد‌بودن باید تلاش کرد؟ خیلی از ما انسان‌ها، فکر می‌کنيم شادی یا وجود دارد یا ندارد، شادی یک حسه و برای شاد‌بودن باید شرایطش ایجاد شود. هیچوقت به این مساله فکر نمی‌کنيم که برای شاد‌بودن، باید تلاش کنيم.
ادامه مطلب
سلام.ظواهر امر می‌گه توی جامعه‌شناسی دیدگاهی وجود داره که می‌گه: ما سر گذاره‌ای که ارائه شده بحث نمی‌کنيم. ما برای متوجه شدن هر گزاره‌ای به سراغ روندی که اون گزاره رو ساخته می‌ریم. و سعی می کنيم اون روند رو مشاهده کنيم و خودمون مشاهده‌ش کنيم و ازش حرف بزنیم. تکرار مشاهده‌ای هم که کسی قبلن اون رو مشاهده کرده اون رو به تجربه‌ی زیسته‌مون اضافه می‌کنه و همین باعث می‌شه ما درک کنيم که این دیدگاه چی می‌خواد به ما بگه و طبق این درک مشاهده‌گر
مهارت یعنی توانایی انجام یک کار و مهارت زندگی ان هایی هستند که به ما کمک می کنند تا زندگی خوب ‘ شاد و موفقی داشته باشیم . برای رسیدن به این زندگی شاد باید مهارت ها و توانایی های مختلفی داشته باشیم . برای مثال باید بتوانیم استعدادها و نقاط قوت خود را خوب بشناسیم و ان ها را پرورش بدهیم ‘ با دیگران ارتباط برقرار کنيم و روابط خوب و صمیمانه ای با ان ها داشته باشیم .باید بتوانیم احساسات ‘ ارزو ها و خواسته های خود را بیان کنيم ‘ مسائلی را که در زندگی
وقتی فردی را پشت سر هم مدح و ثنا بکنيم و از هر اشتباه وی صرفا تعریف کنيم و اشتباهش را گوشزد نکنيم ما هم در اشتباهات وی شریک هستیم.
چرا این افراد را تبدیل به افرادی خودمختار و خودخواه می کنيم؟
آیا منافع کوتاه مدت اینقدر ارزشمند است؟ آیا بچه های ما هم نمی خواهند در همین محیط ها رشد کنند؟
 
واقعا این امر منافع ما را پوشش می دهد؟
ادامه مطلب
یه وقتایی یه جورایی یه کسی به یه موقعیتی می رسه و حد خودش را فراموش می کنه. به این افراد چی می گید؟
 
آیا واقعا ما وقتی با این افراد برخور می کنيم بهشون میگیم که حد خودت را بشناس؟!
 
آیا واقعا درسته که بگیم؟
 
وقتی این افراد در جایگاه های مدیریتی قرار میگیرند چی؟ آیا ما بهشون گوشزد می کنيم؟ یا فقط چاپلوسی می کنيم؟
 
چرا؟ واقعا چرا؟
چقدررر موضوع دور سرم رژه می ره برای پایان نامه شدن. و چقدرررر موانع دارم برای انتخاب موضوع!
حوزه ی زن و خانواده مثل شمشیر دولبه شده.
روی هر مساله ای دست گذاشتن برای سوق دادن زن و خانواده به الگویی مورد تأیید اونا!
منتهی باید هم آب به آسیاب اونا نریزیم، هم حق رو احقاق کنيم، یه قدم عرف و ادبیات رایج رو به آنچه حق است نزدیک تر کنيم!
و چقدرررر خلأ هست در علوم انسانی.
با نماز می‌توانیم جان خود را پالایش کنيم، می‌توانیم خود را از گناهان دور کنيم، می‌توانیم ارتباطات بشری را در جامعه‌ خود، برخوردار از معنویت کنيم و بدین وسیله، امن و سلامت روانی و رهائی از چالش‌های ستیزگرانه، و بهجت و نشاط را نصیب آن سازیم. 
۲۰ آذر ماه ۱۳۹۸
کیک آناناس
برای درست کردن کاراملش احتیاج داریم به نصف پیمانه شکر قهوه ای و50 گرم کره یە کمپوت آناناس وبرای کیک آرد یک ونیم پیمانە آرد کرە 100 گرم ,نصف پیمانه آب کمپوت آناناس, بیکینک پودر یک ق چ نمک یک پنس تخم مرغ دوعدد و برای وسط کمپوتها آلبالو یا گیلاس
اول فر رو روشن می کنيم بعد می ریم سراغ درست کردن کارامل روی گاز کره وشکر قهوه ای رو باهم می زایم تا شکر آب شه و حبابهای یز کنه قالب سلیز 20-23 رو کمی چرب می کنيم وکارامل رو توش پهن می کنيم بغ ورقه های ک
مراقب حرفهایمان و دلهای دیگران باشیمحواسمان را جمع کنيم و مراقبحرفهایمان باشیم
حواسمان باشد که چه راحت با حرفیکه در هوا رها می کنيمو چگونه یک نفر را به هم می ریزیمو چه سرخوردگی یا دلخوریبجای می گذاریممخصوصاً وقتی که عصبی یا دلخورهستیم با بعضی کلمات حرفی را رهامی کنيم و قلبی را می شکنيمعصبانیت فرو کش خواهد کردولی حرفهای زده شده در گوشهقلب می ماند برای همیشهو فراموش نمی شود
پس هرگاه خواستی سخن بگوییاول فکر کن آن را با عقل بسنج
ذهنِ انسان مثل ظرف است و ورودی‌ها مثل غذا»
ورودی‌های این ظرف عبارتند از هر چیزی که می‌بینیم و می‌شنویم و لمس می‌کنيم و می‌چشیم و بو می‌کنيم(ورودی‌های حواس 5 گانه) و هر چیزی که فکر می‌کنيم و تخیل می‌کنيم و هدف گذاری می‌کنيم و ارزش می‌دهیم(ورودی‌های درونی بر پایۀ ورودی‌های حسی).
با پختن یک قابلمه شلغم، به کباب برگ نمی‌رسیم
و با سرخ کردن یک مشت کِرم، به قورمه سبزی نمی‌رسیم
ریختن آشغال‌های صوتی و تصویری در سرِ یک انسان از او دانشمند و ع
لیست عادت های خوبی که اگر به زندگی اضافه کنيم حالمون بهتر میشه :
۱- هر هفته یک کتاب بخونیم 
۲- هر روز نیم ساعت ورزش کنيم 
۳- هر شب لیست کارهای فردامون رو بنویسیم 
۴- هر شب چند دقیقه روزانه نویسی کنيم 
۵- هر روز بیست دقیقه برای یاد گیری یک زبان غیر زبان اصلی مون زمان بذاریم
۶- هر روز بیست دقیقه نیایش یا مدیتیشن کنيم 
۷- هر روز غذای خونگی و سالم بخوریم 
۸- هر روز صبح زودتر بیدار شیم
۹- هر روز حداقل به یک نفر کمک کنيم یا حالش رو بهتر کنيم.


@inoti_137
https://iNo
قرص های امپرازول چیست و چگونه باید مصرف کنيم؟
بخش پزشکی مجله زیبا - خیلی از مردم امپرازول را برای مشکلات معده می دانند . در اینجا می خواهیم درباره فواید و عوارض امپرازول ها و نحوه مصرف آنها صحبت کنيم
به ادامه بروید
ادامه مطلب
عذرخواهی درست نکردیم اینترنت هنوز وصل نشده لعنتی ها چرا ما اصفهانی ها بلد نیستیم عذرخواهی کنيم خوب یه عذرخواهی درست و درمون کنيم از حضرت آقا تا اینترنتمون وصل بشه ! کسی میدونه چطوری میشه عذرخواهی درست و‌درمون کرد ؟ اصلا مراحل عذرخواهی چی ؟
 در تعریف کودکان کار آمده است؛ کودکی که به صورت مداوم از او کار کشیده می‌شود. حمایت از کودکان کار یکی از دغدغه‌های همیشگی افراد دغدغه‌مند به خصوص ساکنین کلان شهرهاست. چطور می‌توانیم از کودکان و خیابان در ایران حمایت کنيم، آدرس مدرسه کودکان کار و انجمن حمایت از کودکان کار را در اختیارشان قرار دهیم. در این یادداشت ما به شما خواهیم گفت که چگونه به کودکان کار کنيم.
ادامه مطلب
اکثرا دلمون می خواد کارها و عادات خوب و مثبت رو بیشتر به دیگران توصیه کنيم تا اینکه خودمون شروع کنيم و انجامشون بدیم
 
اگر دقت کرده باشید بیشتر ما این گونه هستیم
 
برای دیگران تجویز می کنيم خیلی هم مصر هستیم
که درس بخون
کتاب بخون
نماز بخون
مثبت باش
ولی در حد توصیه می مونه و 
حالا کو تا عملش بیاد!
 
مواد لازم :
 
گریپ فروت درشت    
6 عدد
مغز گردوی درشت خرد شده    
1 فنجان
شکر    
1 تا 2 قاشق سوپخوری
روغن زیتون    
2/1 فنجان
نمک    
به مقدار کم
کاهوی گرد مخصوص سالاد    
1 عدد
 
 
طرز تهیه:
 
گریپ فروت را پوست کنده پر می کنيم.با قیچی سر پرها را می بریم.دقت می کنيم بدون له شدگی پوست آنها را بگیریم.برگ های کاهو را جدا کرده،می شوئیم،خشک می کنيم و کف و دور ظرف گود قشنگ و مناسبی می چینیم.پرهای گریپ فروت را در ظرف روی کاهو به طور منظم می ریزیم.گردو را روی
علی شمیرانی- وقتی در خانه نشسته ایم و برق از بیرون قطع می شود، غافلگیر می شویم و در تاریکی، چراغ موبایل را روشن کرده، خود را به آشپزخانه رسانده و احتمالا شمعی روشن می کنيم و منتظر وصل مجدد آن می مانیم. اما وقتی قرار است به هر دلیل خودمان فیوز برق خانه را قطع کنيم دیگر غافلگیر نمی شویم! و از قبل چند شمع را روشن می کنيم و منتظر رفع مشکل می مانیم.
ادامه مطلب
که یه روز بلاخره میونِ این درد ریشه می‌کنيم، جوونه می‌زنیم، رشد می‌کنيم، بزرگ می‌شیم ولی فراموش نمی‌کنيم. چون این فراموش نکردنه لازمه‌یِ رشده. که این درد چیزیه که خودمون انتخابش کردیم، پس چرا باید ازش فرار کنيم؟ ما باقی می‌مونیم کنارِ این درد و همراهِ باهاش رشد می‌کنيم. اونقدری که بلاخره یه روز زل بزنیم تویِ آیینه و با افتخار بگیم این آدمیه که خودمون ساختیمش. که این حجم از تغییر، انتخاب خودمون بوده. که باید بزرگ بشیم همپایِ این درد، به
این عادت بدیه که وقتی اتفاق بدی توی زندگیمون میفته یا کسی رو از دست میدیم ناراحتی و اندوه واقعیمون رو نشون نمیدیم و میریزیم توی خودمون
باید حرف بزنیم. باید یکی رو پیدا کنيم بشینیم سیر تا پیاز ماجرا رو، اونجاهایی که اذیت شدیم، اون جاهایی که زخم خوردیم رو براش بگیم و گریه کنيم. گریه کنيم و اندوهمون رو بروز بدیم. خودمونو خالی کنيم. نریزیم توی خودمون. مخصوصا ما خانما که ذاتا ساخته نشدیم واسه ریختن حرفامون توی خودمون. این حرفای فروخورده میشه بیما
 چگونه خود یی را ترک کنيم؟ ۴۰روش برای ترک خود یی راه های ترک خودیی  10 روش طلایی ترک جلق و استمنا و خودیی  چگونه خودیی را ترک کنيم  چهل روش موثر برای ترک خود یی  چگونه خودیی را برای همیشه ترک کنيم؟  چگونه خود ی را برای همیشه ترک کنيم  چگونه خود یی را ترک کنم؟  چطور خود یی را ترک کنيم و دیگر جلق نزنیم؟ 12 روش برای ترک خود یی  چگونه خود یی را ترک کنيم؟ روشهای ترک خود یی  ترک تضمینی خودیی
بسم الله الرحمن الرحیم
بیاید باور کنيم ما همه بچه های حسینیم.
به خودش قسم ما همه بچه های حسینیم
اگر باجون و دل باور کنيم بچه های حسینیم نگاهمون به این زندگی فرق میکنه
دیگه نمیتونیم هرکاری بکنيم.
دیگه نمیتونیم برای خودمون باشیم
اگرم بچه های ناخلفی باشیم پدر هیج وقت بچه شو رها نمیکنه
.
.
.
من دختر حسینم
حسین رهام نمیکنه
یا حسین علیه السلام
 
مراحل طراحی سایت وردپرس در دینا وب
طراحی سایت وردپرس در قزوین توسط شرکت دینا وب دارای ۴ مرحله است :
۱. مشاوره
ما ابتدا نیازها، قابلیت ها، اهداف و انتظارات شما از پروژه را بررسی و در مورد آنها بحث خواهیم کرد. ما یک پروپوزال یا قراردادی را بر اساس م شما آماده می کنيم و اگر پذیرفته شود کار را شروع می کنيم.
۲. وایرفریم یا طرح اولیه
در این مرحله ما با همکاری شما روی یک قالب برای تعیین پوسته صفحه کار می کنيم. پس از تثبیت، طراحی ایجاد خواهد شد و ما
زولبیا نوعی شیرینی است که معمولا همراه با شیرینی بامیه و گوش‌فیل به فروش می‌رسد. تولید و مصرف این شیرینی در گستره وسیعی از جهان شامل شرق آسیا، خاورمیانه و شمال آفریقا رواج دارد. در ادامه طرز تهیه زولبیا را آموزش خواهیم داد.
 
مواد لازم
1 کیلوگرم نشاسته
300 گرم ماست
4 تا 5 قاشق سوپخوری آب

دستور العمل‌
نشاسته را با آب مخلوط می‌کنيم تا کمی مرطوب شود، سپس ماست را اضافه می‌کنيم و به هم می‌زنیم تا مایه کاملا صاف شود.
روغن فراوان را داغ می‌کنيم و ما
عادت
ناجوان مردانه ترین بیماریست، زیرا هر بد اقبالی را به ما می قبولاند، هردردی را و هر مرگی را.
در اثر عادت، در کنار افراد نفرت انگیز زندگی می کنيم، به تحمل زنجیرها رضا می دهیم، بی عدالتی ها و رنجها را تحمل می کنيم.به درد، به تنهایی و به همه چیز تسلیم میشویم.
عادت، بی رحمترین زهر زندگیست. زیرا آهسته وارد می شود، در سکوت، کم کم رشد می کند و وقتی کشف می کنيم که چطور مسموم آن شده ایم، می بینیم که هر ذره بدن مان با آن عجین شده است، می بینیم که هر حرک
بسیجی قانیله بو انقلابی ساخلادی
بسیج لشگر مخصو ص حی العلادی
مقام شانی ملکدن بیو کدی بالادی
بسیج مدرسه عشقیدی بسیجیلره
بو مطلبی بیوران رهبر توانادی
--------
بو انقلاب یولوندا گئچوبدی جانیندان
آلو بدور الهامینی رهبر زمانییندان
وئریبدور گلشن اسلامه آب قانیندان
بسیجی خدمتی منظور آل طاهادی
----------
اولوبدی راضی گله گولله قلبینه تاخیلا
مبادا رهبرینین قلبی زرجه سیخیلا
بسیجی قو یمادی اسلام پر چمی ییخیلا
بسیجی قانیئیله انقلابی ساخلادی
-------
بسیجی شا
دل سرخ شدهمواد5 عدد دل بره1 پیاز 1 فلفل قرمز2 فلفل سبز1 فنجان چای روغن1 قاشق چایخوری زیره1 قاشق چایخوری پودر فلفل دلمهنمک5 پیازچه (برای سالاد)جعفری (برای سالاد)سماق(برای سالاد)نمک (برای سالاد)طرز تهیه؛ابتدا دل  را به قطعات کوچک خرد می کنيم. پیاز و فلفل ها را خرد می کنيم. ماهیتابه را روی اجاق گاز گذاشته روغن را روی آن ریخته تا داغ شود . پیازها را به مدت 4-5 دقیقه تفت دهید و فلفل ها را اضافه کنید.هم بزنید دل ها را به مواد اضافه کنید. سالاد خود را درست می
چه زمانی باید به متخصص نازایی مراجعه کنيم؟
مجله زیبا : اگر کمتر از 35 سال سن دارید و تا یکسال بعد از ازدواج ،باحدود دو تا سه بار در هفته نزدیکی بدون جلوگیری باردار نشدید به شما توصیه می کنيم جهت مشاوره به یک متخصص نازائی مراجعه کنید
به ادامه بروید
ادامه مطلب
ما همیشه عادت کرده ایم چانه بزنیم
قطعا تخفیف گرفتن در هنگام خرید خوب است و شیرینی خرید است ولی وقتی از یک دستفروش خرید می کنيم لطفا خیلی خسیس نباشیم.
فردی که در حال فروش البسه و یا هر چیز دیگری در کنار خیابان است واقعا محتاج است. لطفا از ایشان تخفیف نگیرید
همان کمکی که همه ما در حد توان به افراد مختلف می کنيم را می توانیم به این دستفروش ها کنيم.
 
لطفا در خرید از دستفروش ها خسیس نباشیم
 
چند بار در هفته تمرین کنيم؟
چند بار در هفته تمرین کنيم؟ شاید این سوال بیشتر به درد افراد تازه کار می‌خورد اما اصلا سوال پیش پا افتاده‌ای نیست. بسیاری از افراد زمان بسیار زیادی از طول هفته را به باشگاه رفتن و انجام حرکات ورزشی می‌گذرانند؛ این در حالی است که این کار اصلا درست نیست. با جیمیتو همراه باشید.
 
برای رشد عضلات چند بار در هفته تمرین کنيم؟
ادامه مطلب
به شکلک‌های بی‌معنی‌ای فکر می‌کنم که وسط حرف‌های بامعنی برای هم می‌فرستیم. واقعاً چه راهی ساده‌تر از این برای عقیم کردن کلام؟ خیلی ساده می‌پرسم: چرا به‌جای شکلک گذاشتن سعی نمی‌کنيم با هم حرف بزنیم؟ چرا اونچه تو سرمونه رو به کلمه تبدیل نمی‌کنيم؟ انگار بخوایم همه رو از سر خودمون باز کنيم و توی یه صحبت چی راحت‌تر و دمِ دستی‌تر از شکلک گذاشتنه؟
 
اینکه چگونه شغل پیدا کنيم سؤالی است که در بازه سنین نوجوانی و جوانی برای هر فردی پیش می‌آید. همه ما به دنبال این هستیم که شغل مناسب داشته و به واسطه همین شغل زندگی عادی و بدون دغدغه مالی را سپری کنيم. اما مسئله‌ای که وجود دارد این است که هر فرد نمی‌تواند در هر شغلی موفق باشد. از سوی دیگر هر فردی که قصد انتخاب رشته مورد علاقه دانشگاه را دارد، اولویت اصلی وی این است که بتواند وارد شغل مناسب این رشته شود. پس تکلیف کسی که هیچ تجربه‌ای از بازار کا
مهارت یعنی توانایی انجام یک کار و مهارت زندگی ان هایی هستند که به ما کمک می کنند تا زندگی خوب ‘ شاد و موفقی داشته باشیم . برای رسیدن به این زندگی شاد باید مهارت ها و توانایی های مختلفی داشته باشیم . برای مثال باید بتوانیم استعدادها و نقاط قوت خود را خوب بشناسیم و ان ها را پرورش بدهیم ‘ با دیگران ارتباط برقرار کنيم و روابط خوب و صمیمانه ای با ان ها داشته باشیم .باید بتوانیم احساسات ‘ ارزو ها و خواسته های خود را بیان کنيم ‘ مسائلی را که در زندگی
‏بازاریاب‌تر از ایتالیایی‌ها نداریم. یه خمیر درست می‌کنن لوله‌ش میکنن بهش میگن ‌پنه، رشته‌ش می‌کنن اسپاگتی،رشته رو ضخیم می‌کنند می‌گن ماکارونی،تختشو می‌گن لینگویینی.ولی کور خوندند! ما ایرانی‌ها به پشتوانه فرهنگ آریایی همه رو آبکش می‌کنيم مواد می‌دیم لاش، عین لوبیاپلو دمش می‌کنيم.
خرید ضایعات آهن تناژ بالا چه فوایدی دارد
آب با خرید ضایعات آهن شما با قیمت بسیار مناسب سعی می‌کنيم آنها را بازیافت و جمع آوری کنيم و در کارخانه‌های ذوب آهن آنها را ذوب کرده و به آلیاژهای دوباره آهن خام تبدیل کرده و آن را در تولید استفاده کنيم و کالاها و خدمات و ماشین‌آلات ابزارهای جدیدی را از آهن تولید کنيم.اگر شما ضایعات آهن دارید و قصد دارید ضایعات آهن تان را با بهترین قیمت به فروش برسانید و سود بالایی از فروش ضایعات آهن به دست بیاورید هم
در این آموزش ایلوستریتور به آموزش طراحی بروشور در ایلوستریتور می پردازیم.
در این مقاله از آموزش ایلوستریتور به طراحی بروشور می پردازیم. در ابتدای طراحی یک بروشور می توانیم از سایتی مانند pinterest ایده بگیریم. در اینجا ما قصد داریم به طراحی یک بروشور آکاردئونی سه لت بپردازیم. در ابتدای کار، قسمت new document  را در نرم افزار ایلوستریتور باز می کنيم و در آنجا سایزهای مورد نیاز بروشور را وارد می کنيم به این صورت که 30 cm برای عرض آن انتخاب می کنيم و 21 cm ر
و امشب شب .
آره!
امشب شب همه گنه کار هاست.
شب همه اونایی که مث من رومون پیش آقامون سیاهه.
امشب خوب باید بریم نوکری کنيم.
باید عرض ادب کنيم خدمت شیش ماهه آقا. باشه که آقا به شیش ماهش دست ما رو بگیره تا در خونه خدا آبرومند بشیم.
 
امشب چه شبی است .
خواندن کتاب ما چگونه ما شدیم و مطلب ما چگونه ما شدیم را مفید می دانم. 
اینکه ما چگونه ما شدیم را از دیدگاه دیگری نیز نگاه می کنم. چرا ما پس از این همه تاریخ و سابقه تبدیل به افرادی شده ایم که جلوی قدرت به راحتی سر خم می کنيم. چرا اگر رئیس ما هر چه دلش خواست گفت را به راحتی قبول می کنيم و در ضمن تعریف و تمجید هم از وی می کنيم؟
 
اینکه شرایط اقتصادی بسیار خراب است و نیاز به کار داریم درست است ولی آیا ما هیچگونه ارزش انسانی برای خود قائل نیستیم؟
 
ادا
یکی از سوالاتی که به شدت فکر افرادی که قصد راه اندازی کسب و کار آنلاین دارند را مشغول میکند این است که چرا باید کسب و کار آنلاین راه اندازی کنيم؟ و اصلا چرا ما باید به سمت آنلاین شدن کسب و کار برویم.
 
در این مطلب به صورت کامل و دقیق به این سوال پاسخ خواهیم داد و سعی میکنيم با دلایل منطقی و واقعی جواب این چرایی را دهیم.چرا باید کسب و کار آنلاین راه اندازی کنيم؟ یک جمله معروف میگه تا ۵ سال دیگه دو نوع کسب و کار وجود دارد :
کسب و کارهایی که الکترونیک
مثلا هرروز طلوع را از انعکاسش روی برف های کوه روبروی پنجره ببینم جوری که کش آمدنش روی دامنه اندازه ی قد خانه طول بکشد ، قهوه و سیگارم را توی بالکن سردی ببرم که نگاه به نارنجی روی سفیدی گرمش می کند . دوش بگیرم ، لباس بپوشم و توی آیینه ی جلوی در به خودم بگویم که تو قهرمان زندگی من هستی و بعد بروم .
 
مثلا عصر ها غروب را توی آسمان بنفش و زرد و نارنجی ببینم و از ندیدن خانه ها ناراحت شوم که چقدر تهران امروز آلوده است و در فکر این فرو روم که اگر مدرسه بچ
راه نخست اصلاح فکرفکرمون رو درست کنيم. هی فکر نکنید اگه فلان اتفاق بد بیفته. شک و تردید رو از خودتون دور کنید. وقتی پا میشید از خواب به خودتون بگید همه چیزایی که نیاز دارید رو دارید. یک سری جملات مثبت بنویسید و هر صبح یکیشون رو تکرار کنید.رابطه تون با نگرانی رو عوض کنیدوقنی نگرانی میاد سراغتون فکرتون روی کارتون متمرکز کنید. من قراره سخنرانی کنم و نگرانی اومده سراغم. به نگرانی فکر نمی کنم به حرفام فکر می کنم. 
بعضی ها هم فکر می کنن تا نگران نبا
راه نخست اصلاح فکرفکرمون رو درست کنيم. هی فکر نکنید اگه فلان اتفاق بد بیفته. شک و تردید رو از خودتون دور کنید. وقتی پا میشید از خواب به خودتون بگید همه چیزایی که نیاز دارید رو دارید. یک سری جملات مثبت بنویسید و هر صبح یکیشون رو تکرار کنید.رابطه تون با نگرانی رو عوض کنیدوقنی نگرانی میاد سراغتون فکرتون روی کارتون متمرکز کنید. من قراره سخنرانی کنم و نگرانی اومده سراغم. به نگرانی فکر نمی کنم به حرفام فکر می کنم. 
بعضی ها هم فکر می کنن تا نگران نبا
 
احمد نوراللهی:
مهم نیست گل بزنم یا نه، مهم نتیجه‌ای است که پرسپولیس می‌گیرد. همه باید برای پیروزی تلاش کنيم و سه امتیاز‌ها را جمع کنيم و باز هم قهرمان شویم
امیدوارم هواداران از دربی لذت ببرند و در پایان پرسپولیسی‌ها خوشحال باشند
شاید تو این دوران خیلی از مردم بردگی تو امریکا رو ترجیح میدن به این به اصطلاح ازادی در ایران حاظرن تبعیض نژادی بشن تا یک شبه قیمت بنزین بشه سه برابر و به دنبال اون قیمت تمام اجناس افزایش پیدا کنه و جواب اعتراض مردم رو با خشونت بدن و اینترنت جهانی که استفاده ازاد اون حق مردم است که همون رو هم کلی فیلتر کردن حالا تا کوچک ترین اتفاقی بی افتد سریع اینترنت رو قطع میکنن ایران شده شبیه یک زندانی که نه میزارن ازش خارج بشیم نه میزارن زندگی کنيم ما شدیم
دیروز دفاع کردم.
تازه به خانه برگشته ایم.
حال عجیب و غریبی دارم.
به شدت تشنه نوشتن و تعریف کردنم.
دنبال فرصتی می گردم که سر حوصله بنویسم.
 
پ.ن: پست را نوشتم و رفتم یک دل سیر گریه کردم:)
دیشب که به علی گفتم بعد از خواندن پستت گریه کردم می گفت شما دخترها چرا اینجوری هستید؟:) حالا بیاید ببیند امشب هم گریه کردم فکر کنم حسابی به من بخندد:)) اینطوری است دیگر! ما دخترها خوشحال شویم گریه می کنيم، ناراحت شویم گریه می کنيم، ندانیم چه مرگمان است هم گریه می کنی
راه‌ها و شیوه‌های کسب احساس شادمانی 
* هرگز از پرسیدن باز نمانیم* احساس ناامیدی را از خودمان دور کنيم.* ضعف‌های خودمان را بپذیریم و نقاط قوت خود را تقویت کنيم.* از مطلق‌گرایی دور کنيم و با خودمان صادق باشیم.* در گذشته زندگی نکنيم و در زمان حال شنا کنيم.* در کمک کردن به دیگران پیشقدم و گذشت داشته باشیم.* مانند کوه استوار باشیم و بیشتر به زندگی‌مان برسیم.* یادگیری را فراموش نکنيم و روی مواردی که کنترل آن‌ها را داریم متمرکز شویم و به هنگام روبر
چه کنيم که یک پیتزای خانگی عالی داشته باشیم؟
پیتزاهای خانگی می‌توانند از تمام پیتزاهای بهترین رستوران‌ها هم بهتر شوند اگر به فوت و فن آنها توجه کنيم و کمی خلاقیت را چاشنی درست کردن آن کنيم. یکی از مزیت پیتزاهای خانگی این است که شما می‌تواند هر چیزی که خواستید را به خمیر اضافه کنید و همه چیز طبق سلیقه شما باشد؛ اما در رستوران‌ها به هر حال یک چیزی در ترکیب پیتزا هست که شما آن را جدا می‌کنید و علاقه‌ای به خوردنش ندارید. از پنیر زیاد گرفته تا
ما طراحی و توسعه کامل وب سایت وردپرس را ارائه می دهیم که شامل برند سازی ، بهینه سازی موتور جستجو و تمرکز بر روی تبدیل بازدید کنندگان است. در حالی که ما از فناوری و کد استفاده می کنيم ، ما روی سفر مشتری و تجربه کاربر تمرکز می کنيم. پروژه های طراحی وب ما در صفحه نتایج موتور جستجو شروع می شوند و از طریق محتوا و فراخوانی به اقدامات مهاجرت می کنند. ما می خواهیم به شما کمک کنيم در ایجاد طراحی سایت با وردپرس  که به مشتری شما ، تجربه آنها و اینکه چگونه ا
انتخاب بهترین شامپو برای موهای خشک، می‌تواند در بازگرداندن موهای شما به حالت طبیعی مؤثر باشد. برای آشنایی و انتخاب شامپوی مناسب برای موهای خشک و وز، این مطلب را دنبال کنید.
 موهای ما در معرض آسیب‌های زیادی هستند. ما از ابزارهای حرارتی بر روی موهایمان استفاده می‌کنيم، با محصولاتی که رطوبت مو را از بین می‌برند، آن‌ها را شکننده می‌کنيم و مرتب آن‌ها را رنگ  می‌کنيم. جای تعجب نیست که موهای ما خشک و شکننده هستند. یکی از راهکارهای رفع خشکی مو
چگونه هر شخصی را عاشق خود کنيم ارزان
کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنيم ارزان کتاب چگونه هر شخصی را عاشق خود کنيم ارزان خیلی از وقت ها دوست داشته اید شخص و یا همسر خود را عشق خود نمایید. عاشق شدن به تمام معنا، طوری که هیچ کسی را به اندازه شما دوست نداشته باشد شما را کامل قبول .
دریافت فایل
۱-روز رابامیوه شروع کنيم۲-بگذاریم چای ما اندکی خنک شود۳-قندهایمان را ریز کنيم
۴-بانوشابه قهرکنيم۵-برنج مان را ابکش نکنيم۶-نان سفیداستفاده نکنيم
۷-باروغن جامد خداحافظی کنيم۸-سیروپیازرو دربرنامه غذاییمان بگنجانیم۹-اب زیاد بخوریم
۱۰-چیپس نخوریم۱۱-ماهی بخوریم۱۲-باکالباس وسوسیس سرسنگین باشیم
۱۳-هیچ وعده غذایی راحذف نکنيم۱۴-غذاراخوب بجویم۱۵-نمکدانها رادر ویترین بزاریم
۱۶-ازماست کم چرب غافل نشویم۱۷-گوجه فرنگی خورباشیم۱۸-دیرشام نخوریم
۱۹-ز
بنظر من تاوان نکردن بعضی اشتباهات بیشتر از تاوان اشتباه کردنه.کاش گاهی اشتباهی عاشق بشیم اشتباهی زندگی کنيم.کاش میذاشتن با عشق اشتباهیمون اشتباهی هم اغوش بشیم تا باتموم وجودمو حس کنيم اشتباهمونو نه تا اخر عمر حسرت اون یه لحظه رو داشته باشیم
به شکلک‌های بی‌معنی‌ای فکر می‌کنم که وسط حرف‌های بامعنی برای هم می‌فرستیم. واقعاً چه راهی ساده‌تر از این برای عقیم کردن کلام؟ خیلی ساده می‌پرسم: چرا به‌جای شکلک گذاشتن سعی نمی‌کنيم با هم حرف بزنیم؟ چرا اونچه تو سرمونه رو به کلمه تبدیل نمی‌کنيم؟ انگار بخوایم همه رو از سر خودمون باز کنيم، و توی یه صحبت چی راحت‌تر و دمِ دستی‌تر از شکلک گذاشتنه؟
یادم بماند که برای  هر مشکلی حتما یک راه حل وجود دارد.فقط کافیست که فکر کنيم و تلاش کنيم و اعتقاد به حل شدن موضوع داشته باشیم .بنشینیم و فکر کنيم. با یک ورق و کاغذبنویسیم.متمرکز فکر کنيم.کاملا متمرکزبعد از مدتی جواب خودش را به ما نشان می دهد.
حتما باید یادم بماندنوشتن جزییات هم خیلی خوب است و به آینده کمک می کند.هر مشکل یک راه حلاصلا شاید لازم باشد که انسان یک روز کامل را اختصاص بدهد به همه مشکلات زندگیش و فکر کند و بنویسد.هر کدام روی یک کا
چگونه از داغ شدن گوشی جلوگیری کنيم؟ دمای بالا و داغ شدن گوشی یکی از مواردی اسـت کـه مـا را نسبت بـه عمر تلفن همراه مان نگران می کند. دمای بالای گوشی یکی از مشکلات همیشگی اسـت و خصوصا در فصل های گرم، دمای بالای محیط و جریان الکتریسیته درون تلفن همراه دست بـه دست هم می دهند تا گوشی مـا دائما داغ باشد. دراین پست ترفندهایی برای پیشگیری از داغ شدن گوشی را بررسی می کنيم.
کاملاً طبیعی است که همه ما همیشه بخواهیم بهتر شویم، بیشتر داشته باشیم و کارهای بیشتری انجام دهیم. اما در مسیر زندگی اغلب فراموش می‌کنيم که چیزی که برای شاد بودن نیاز داریم همان چیزی است که درست روبرویمان قرار دارد. ما در تلاش برای موفق بودن یادمان می‌رود به خودمان گوشزد کنيم که کاملیم، کافی هستیم و درست همین لحظه را داریم. چرا با بدخلقی آن را خراب کنيم؟ چرا همین الان شاد نباشیم؟ در زیر به ۸ نکته‌ای اشاره می‌کنيم که برای شاد بودن و بهره برد
اما این قافله ی بیش از 20 میلیونی دارد می رود و ماییم که می توانیم همراه این رود خروشان خودمان را به دریای رحمت حسینی وصل کنيم.
بسیاری عذر دارند و امکان حضور ندارند. اما بسیاری هم بدون عذر آن را ترک می کنند.
در کنار همه ی حرف ها به نظر این حقیر پیاده روی اربعین بهترین فرصت برای خلوت با خود است. قدم به قدم بین دو قطعه از بهشت می شود به #خود مان فکر کنيم.
به نظر شما به چه چیز بهتر است در این مسیر فکر کنيم؟
#حب_الحسین_یجمعنا
@nasretooba
[عکس 256×256]
Add a commentمشا
اما این قافله ی بیش از 20 میلیونی دارد می رود و ماییم که می توانیم از همراه این رود خروشان خودمان را به دریای رحمت حسینی وصل کنيم.
بسیاری عذر دارند و امکان حضور ندارند. اما بسیاری هم بدون عذر آن را ترک می کنند.
در کنار همه ی حرف ها به نظر این حقیر پیاده روی اربعین بهترین فرصت برای خلوت با خود است. قدم به قدم بین دو قطعه از بهشت می شود به #خود مان فکر کنيم.
به نظر شما به چه چیز بهتر است در این مسیر فکر کنيم؟
#حب_الحسین_یجمعنا
@nasretooba
[عکس 256×256]
Add a comment
چگونه وزن میلگردهای ستون را محاسبه کنيم ؟
در بخش قبل موفق شدیم قالب بندی و بتن ریزی ستون سازه بتنی را محاسبه کنيم. در ادامه این مبحث به سراغ محاسبه وزن میلگردهای ستون می رویم .
 
 
در این بخش هدف های ما :
محاسبه وزن میلگردهای طولی ستون بتنی (چگونه وزن میلگردهای طولی ستون بتنی را محاسبه کنيم)
محاسبه تعداد و وزن خاموت های ستون بتنی (چگونه تعداد و وزن خاموت های ستون بتنی را محاسبه کنيم)
را محاسبه کنيم.
 
ادامه مطلب
 
✳️ تدریس جمع های ذهنی✳
مثال :   . = 7+20+5+30+3+5+8
در اینگونه جمع ها، ابتدا با روش معادل سازی سعی در ایجاد تصویر ذهنی، دسته های ده تایی، داریم.
با پرسش اینگونه سوال ها و درگیر کردن ذهن بچه ها، از گنگ و سخت ومبهم بودن آن ها،به دلیل طولانی بودنشان،کاسته ، و حل آن ها لذت بخش می شود. 
بچه ها، یه بازی ریاضی دیگه :
عدد 30 چند دسته ی 10 تایی دارد؟ 3 تابالای عدد 30 ، به نماد دسته ی 10 تایی، 3 دایره ی کوچک می کشیم. 
عدد 20 ، چند دسته ی 10 تایی دارد؟ 2 تابالای عدد 20 هم 2
همیشه فکر می کنيم که وضعیت ازینی که هر هست نمی تونه بدتر شه اما اشتباه می کنيم ،
همیشه بدتر میشه !
تا بی نهایت می تونه بدتر بشه !
پس بهترین کار اینه که ازین لحظه نهایت استفاده رو بکنيم 
کی می دونه . شاید همینی هم که امروز داریم فردا نباشه .
 
what's up 
 
 
موارد زیادی پیش میاد که با افرادی از دوستان و همکاران و خانواده سعی میکنند که با تحریک احساسات ما عصبانی مون کنند .
به نظرم بجای رفتار واکنشی بهتره اول کمی مکث کنيم و یادمون بیاد که اگر مقابله به مثل کنيم دقیقا کاری را کردیم که او میخواد یعنی عصبی کردن ما تا از این طریق کنترل مون کنه و به چیزی که مد نظرش هست برسه و این اصلا عاقلانه نیست  .
و در مرحله ی دوم با آرامش توی چشمهای طرف نگاه کنيم و صریح و بدون حاشیه رفتن بپرسیم :
چیزی شده ؟! 
شستشوی مبل یک راه خوب برای استفاده طولانی مدت از مبل هاست. در واقع بسیاری از ماها نمیتونیم هر سال مبلهامون رو با مبل های جدید تعویض کنيم و اگر از دیدگاه محیط زیستی به این قضیه نگاه کنيم، نوعتی مصرف گرایی و از بین بردن طبیعت هم محسوب میشه. اما مبل ها مثل هر وسیله دیگه ای که توی خونه ها و محل کار استفاده می شه، کثیف و لکه دار می شه و چاره ای نداریم جز شستن اونها. 
اما نمیشه مبل ها رو به هر شیوه ای که دوست داریم بشوریم. مثلا باید در هنگام شستن مبل ها
کاری به کار همدیگر نداشته باشیم.باور کنید تک تک آدم ها زخمی‌اندهرکس‌ درد خودش را دارد،دغدغه‌ی خودش را دارد
 
مشغله‌ی خودش داردباور کنید.ذهن‌ها خسته‌اند قلب‌هازخمی‌اند,زبان‌ها بسته‌اند
 
برای دیگران آرزو کنيم بهترین‌ها راراحتی را
 
همه گم شده‌ایم یاری کنيم همدیگر را
 
تا زندگی برایمان لذتبخش شود
 
آدم ها آرام آرام پیر نمیشوند
 
آدمها در یک لحظه با یک تلفن.با یک جمله .با یک نگاه .
 
 
 
با یک اتفاقبا یک نیامدنبایک دیر
در این دنیا هر کاری که انجام دهی عکس العملی دارد .پس سعی کنيم که عمل هایمان را به خوبی انجام دهیم . یعنی کار هایمان را با خوبی به سرانجام برسانیم  که در جوابش رفتار خوبی بگیریم ولی اگر کاری را با بدی به سرانجام برسانیم یعنی با کسی بد رفتار کنيم در جوابش رفتار بدی هم خواهیم گرفت.
پس سعی کنيم در این دنیا با همه رفتار خوبی داشته باشیم.
سخنان بزرگان در مورد شکست در زندگی
به نظر می رسد که شکست برای عموم مهم تر از موفقیت است یا حداقل اینطور به نظر می رسد. وقتی که ما در مورد آن فکر می کنيم دلهره می گیریم ، سعی می کنيم از آن جلوگیری کنيم و هر وقت ایده های غیر متعارف داریم از خود سؤال می کنيم که ایا موفق خواهیم شد یا شکست خواهیم خورد. اما حقیقت ساده این است — هیچ موفقیت بزرگی هرگز بدون شکست حاصل نشده است.
ممکن است شکست شما یک شکست فاحش باشد. یا یک سری خراب کاری های کوچک درست مانند 10،
چگونه به همسر خود ابراز علاقه کنيم ؟ 
زن ها شنیدن کلمه دوستت دارم از همسر را خیلی دوست دارند و به همین خاطر تصور می کنند گفتن این کلمه به همسر به اندازه شنیدن آن لذت بخش است . باید توجه داشت که نباید بر اساس نیازهای خودمان به همسرمان محبت کنيم بلکه باید نیازهای او را شناخته و بر اساس آن به او ابراز علاقه نماییم تا لذت بیشتری از این جهت ببرد .
ادامه مطلب
بسم الله الرحمن الرحیم
سال نو را به همه دوستان عزیزم تبریک میگویم
چه کنيم که دوستمان همیشه به ما فکرکند
بهترین راه
گرفتن وجه دستی از یک دوست است اینگونه 
او همیشه به شما فکر میکند
سال نو مبارک
لحظه تحویل سال
دعا برای ظهور امام زمان عجل الله تعالی فرجه الشریف را فراموش نکنین
سلام
جاتون خالی انقدر تو آی سی یو سختی می کشم
همش بدو بدو
همش کار
هر دو ساعت یکبار فشار خون و . رو چک می کنيم می نویسیم
داروها رو می دیم
ساکشن انجام می دیم
پانسمان می کنيم
.
 
اولین ماه بهمون ۳۹ تا شیفت دادن
هر روز می شه گفت بیمارستانم
بعضی روزها مثل امروز هم صبح می مونم هم عصر
 
 
 
امروز عصر بیمار تحویل گرفتم
از قسمت آنژیوکتش خون اومد
از دهنش خون پاشید
اصلا یه وضعی
       برای دیدن نعمت های خداوند فقط به کمی دقت نیاز است.گاهی در زندگی زیبایی هایی از خلقت را می بینیم ولی درکشان نمی کنيم ؛ولی اگر کمی با دقت بیشتر به آنها خیره شویم اندک اندک در دنیایی از عظمت و خیالات غرق می شویم آن موقع است که معنی واقعی مخلوقات هستی را درک می کنيم .
        آیا تا الان به سیاره ها دقت کرده اید؟ اگر دقت کرده اید پس می دانید که یک نام سیاره برای آن ها خیلی کوچک است ؛سیاره هایی که کره ی زمین ما به اندازه قسمت کوچکی از آن سیاره ها ا
برخی از افراد از نعمت داشتن پوستی سالم و صاف برخوردارند اما برای بقیه ما این گونه نیست. اگر شما یکی از میلیون ها فردی هستید که از مشکلات پوست رنج می برند، قطعا حس ناامیدی ناشی از آن را درک می کنید. شما خواه آکنه و روزاسه دارید یا پوست خشک و چرب یا هر یک از سایر مشکلات بی شمار سلامت پوست، ما درک می کنيم و اینجا هستیم تا به شما کمک کنيم.
سلامت پوست ما بسیار مهم است، آن هم نه فقط به دلایل زیبایی. آیا می دانستید که پوست در واقع یک عضو است؟ در حقیقت، آن
بیا در مرحله انکار بمانیم و همچنان باور داشته باشیم نُه ماه تحت نظر بودن نتیجه داده!
بیا باور کنيم چایی نبات های بچگی میتواند یک سر و گردن بالاتر از قرص های سفیدِ صبحگاهی،آبیِ ظهرانه و صورتی شبانه باشد.
بیا چشمانمان را ببندیم و تمام علائم را انکار کنيم.
خاکستری خوب است.خاکستری خوب است.خاکستری خوب است.خاکستری خوب است.خاکستری خوب است.
حالااا چه کار کنيم.
عمری تا دلمان میلرزید میگفتیم حاج قاسم هست.
اما امروز خبر رفتنت دلمان را لرزاند، حاج قاسمی هم نبودد که بگوییم خیالمان راحت حاج قاسم هست.
حالا چه کنيم با نبودنت.
چه کنيم با این درد.
بعد از توو همه چیز هنوز ادامه دارد.
هنوز مبارزه هست.
هنوز هستند آدم هایی که تا اسرائیل را نابوود نکنند قرار نمیگیرند.
خیالت راحت تا ظهور همه چیز ادامه دارد.
دنیاا که بدون مبارز نمی ماند.
امااا قبول کن دنیاا امروز بدون تو چیزی را کم دارد.
دلمان امر
#توبه نمی‌کنيم چون خود را بد نمی‌دانیم!
✍️ آیت‌الله بهجت (ره): حوادثی که اتفاق می‌افتد، نتیجه کارهای ماست که بر سر ما می‌آید: وَ ما أَصابَکُمْ مِنْ مُصیبَةٍ فَبِما کَسَبَتْ أَیْدیکُمْ؛ هر مصیبتی به شما می‌رسد، به‌واسطه اعمال شماست».(شوری: ۳۰)
 آیا نباید به فکر باشیم و از #گناهان گذشته که باعث این همه بلاها و مصیبت‌ها شده است، توبه کنيم؟ ولی ما توبه نمی‌کنيم، چون کارهای خود را بد نمی‌دانیم، و به خود و کارهای خود خوش بین هستیم! آیا در ای
امروز، یک روز بین دو روز تعطیلی هست. گاهی این روزهای بین دو تعطیلی هم خوبه و هم کسل‌کننده. اگر برنامه‌‌ریزی داشته باشیم، حتما خوبه و قابل استفاده و البته خیلی هم مفید. اگر هم برنامه‌ای نداشته‌ باشیم تبدیل می‌شه به یک روز دلگیر و خسته‌کننده. ولی من معتقدم روزهای بین تعطیلی، چه سرکار باشیم چه خانه، چه در سفر یا تفریح، بسته به زاویه نگاه ما تعبیر و تفسیر می‌شن. کافیه باور داشته باشیم هر طلوع یک فرصت هست و این فرصت، یک نعمت، و این نعمت یک رحمت
در c #، از کلمه کلیدی استفاده می شود برای انتقال پارمترها به این روش به عنوان یک نوع مرجع کلمه کلیدی همان کلمه کلیدی است، اما تنها تفاوت این است که قبل از اینکه آن را به عنوان یک استدلال برای یک روش استفاده کنيم، نیازی به متغیری نیست که باید آن را راه اندازی کنيم
اما همه روزه هنگامی که تلویزیون را روشن می کنيم و یا شروع به خواندن رومه می کنيم. با حجم وسیعی از اطلاعات و اخبار در مورد خانم های موفق و با اعتماد به نفس بالا برخورد می کنيم . چگونه این خانم ها به خودباوری رسیده اند؟ چطور آنها با وجود همه سختی ها و مشکلات موجود، به سعی و تلاش خود ادامه داده اند؟
ادامه مطلب
"بـرای احـیای روابـط خـود؛ تـلاش کنیـد!!!"عشق مثل خیلی چیزهای دیگه میزان و اندازه داره، با تکرار اشتباهات از درجات عشق کم نکنيم.! بی‌توجهی و بی‌اهمیت بودن به خواسته‌های همدم‌مان، موجب ایجاد فرصت سواستفاده برای دیگران است! احترام به شوهر و حفظ غرور او، تعریف از توانایی‌های او و تامین نیازهای جنسی او امتیازات عشقی شما را افزون می‌کند. همچنین توجه به ظاهر و احساسات زن، تاکید بر دوست داشتن او، ایجاد امنیت همه جانبه بعنوان تکیه‌گاه مطمئن،
بیا بخندیم غم دار، با نون اضافه و پنیر زیاد تا بر غم حاکم غلبه کنه.بیا بخندیم، (خنده های پوشش داده شده)خوشحالی های کوچک با احساسی آکنده از، اگه الان نخندم دیگه گیرم نمیاد.بیا ما هم احساس خوشبختی کنيم (خودِ خودِ خودمان) به دور از تعلقات ژنی، به دور از حماقت های بی سروتهبیا منطقی احمق باشیم.بیا احمقانه بخندیم و دست بزنیم و هورااا گویان به نگاه های مرد های جوان سرانه ی ماهانه بدهیم، و احساس خوشبختی کنيم (خوشبختی های دیزاین شده)
بیا بخندیم، ب
علی شمیرانی - بارها گفته‌ام و باز هم می‌گویم که هر ابزار را بهر کاری ساخته‌اند و اگر غیر از این بود، الان این همه ابزار در زندگی نداشتیم. برای مثال در آشپزخانه‌ها پر از لوازم و ابزاری است که بسته به نیاز از هر کدام به نوعی استفاده می‌کنيم. مثلا برای درست کردن یک نیمرو از دیگ استفاده نمی‌کنيم یا از بشقاب برای کوبیدن گوشت!
ادامه مطلب
با همه‌ی عاشقانه‌ها و فان‌های بیولوژیکی و یا حسین ع و یا زینب س های پروژه‌م
و بله دفاع پروژه‌ی پر از اتفاقات عجیب غریب من هم تمام شد:)
دم دوستانی که اومدن و نتونستن بیان هم گرم
و همه‌ی اون بزرگوارانی که پیام دعات می‌کنيم و خدا پشت و پناه‌ت و تو اربعین واستون دعا کردیم و یا چنتا عمود رو با نیت شما پیاده‌روی کردیم
هم گرم و ان‌شاءالله واسه پروژه‌ی خودشون یا فرزنداشون ما دعا کنيم ان‌شاءالله
توضیحات بیشتر رو رسیدم خونه می‌نویسم
حالا کاری به این نداریم که فال حافظ وحی منزل نیست و همه کار را نباید به فال و استخاره گذاشت و این حرف ها اما ظاهرا فال گرفتن رایج ترین روش استفاده ما از دیوان خواجه است؛ به خصوص در ایامی نظیر شب یلدا و سال تحویل که جمع های خانوادگی برپاست و برای سرک کشیدن توی کار همدیگر هم که شده، مدام سفارش فال حافظ برای این و آن می دهند.
این است که با فال حافظ شروع می کنيم که مثل ادب، آداب دارد. اول با هم یک مروری کنيم این آداب و رسوم را و بعد می رویم سراغ ای
افشای تبلیغاتدر Bankrate ما تلاش می کنيم تا در تصمیم گیری مالی هوشمندانه تر به شما کمک کنيم. در حالی که ما به یکپارچگی دقیق تحریریه پایبند هستیم ، ممکن است این پست حاوی اشاراتی به محصولات شرکای ما باشد. در اینجا توضیحی در مورد چگونگی کسب درآمد داریم.
ادامه مطلب
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب