نتایج پست ها برای عبارت :

گ روه اهوازیا

سلام به خوزستان و بچه های خوب اهواز، گروه اهوازيا از شما دختر پسرای خوب اهوازی دعوت میکنه که به گروه اهواز بیاین و با دیگر اهوازيا آشنا بشین.
اینجا مجموعه از بهترین گروههای اهواز  رو در لینکدونی اهواز رو براتون جمع کردیم و خوشحال میشیم که در گروه تلگرام اهواز با ما همراه بشین. این یک گروه چت مخصوص جنوبیای خونگرم و عزیز هست.
اهوازيا هم میتونند از این به بعد گروه در واتساپ داشته باشند و این گروه برای دورهمی شما اهوازيا در واتساپ ایجاد شده است و از همه دوستانیکه در شهر اهواز زندگی میکنند درخواست داریم که به گروه بیان.
ورود همه دختر پسرای اهوازی به گروه آزاد هست و همگی شما میتوانید در گروه حضور به هم رسانید و در این گروه با دیگر دختر پسرای اهوازی چت کنید و از چت کردن لذت ببرید.
گروه واتساپ اهواز به همه شما افتخار میکنه و از شما درخواست میکینم که اصل قوانین رو رعایت ک
اهوازيا
عکس لینک (+18).ریموپی وی خانوم ها بلاک= ریموبی ادبی بحث ی ریمو
لینک عضویت گروه تلگرام اهوازيا
 
لینک عضویت بهترین لینکدونی فعال رایگان تلگرام
روی بنر زیر کلیک کنید.
اگه کانال با کلیک باز نشد این آی دی کانال هستش:
telro@
 
اپوزیسیون هم میشید مث امید دانا بشید! والا به خدا! عقل داره، حرف سرش میشه، صادقه!
طرف استوری گذاشته یه جنایتکار زده یه جنایتکار دیگه رو کشته و کلا ناراحتی نداره و نباید محکوم کرد کارشو. چهار تا سوال ازش کردم گیریپاچ کرد، نتونست جواب بده. ترجیح داد بره استوری رو پاک کنه. این تحصیل کرده ی سه زبانه مملکته! دوزار اهل فکر و تحقیق نیست. رو هوا حرف میزنه، میگه از یه آدم متصل شنیدم! یعنی بعضیا روشنی روز رو ول میکنن، میگن شنیدیم!
 
+ به جای تشییع جنازه ت
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب