نتایج پست ها برای عبارت :

اندیکاتورها

تعریف اندیکاتور در تحلیل تکنیکال - کارگزاری مفید› آموزش › تحلیل بازار › تحلیل تکنیکالتحلیل تکنیکال یک روش نموداری تحلیل بازار و تحلیل قیمت سهام است. در تحلیل تکنیکال قیمت سهام، وظیفه اصلی بر عهده انديکاتورها است. اگر به .9 اندیکاتور پرکاربرد در تحلیل تکنیکال -آشنایی با انديکاتورهای پرکاربرد و نحوه ترکیب انديکاتورهای مناسب و کمک به عدم ایجاد سیگنال‌های اشتباه، یک اقدام موثر در تحلیل تکنیکال خواهد بود.اندیکاتور (Indicator) چیست؟انديکاتورها
اندیکاتور در تحلیل تکنیکال
انديکاتورها مجموعه ای از فرمول ها و ابزارهای ریاضی هستند که توسط تحلیلگران مختلف با سلایق گوناگون و با اهداف تحلیل متفاوت، ابداع شده اند تا هریک بسته به دلخواه تحلیلگران بتوانند پارامترهای خاصی را اندازه گیری نموده و معامله گر (تریدر) در تحلیل هرچه بهتر شرایط حاکم بر بازار کمک نمایند.
انديکاتورها بر اساس معیارهایی نظیر قیمت، حجم معاملات، تعداد معاملات، سرمایه های خرید و فروش و بسیاری از موارد دیگر محاسبات خود
ترکیب انديکاتورها در اکسپرت آپشن: برای دستیابی به نتایج بهتر، از کدام انديکاتورهای تحلیل تکنیکال استفاده کنیم؟ در پلتفرم‌های معاملاتی مختلف، انديکاتورهای متنوع و زیادی در دسترس است.
 
برای افتتاح حساب در بروکر اکسپرت اپشن  expert optionاینجا را کلیک کنید.
از این رو، انتخاب انديکاتورهایی که با استراتژی معاملاتی متناسب بوده و استفاده‌ی بهینه از آنها برای معامله‌گران تازه‌کار سخت است.
بسیاری از معامله‌گران حرفه‌ای بر این عقیده‌اند که است
دانلود انديکاتورهای متاتریدر 5 سری دوم را منتشر کردیم این اندیکاتور های متاترید 5 و 4 در سایت های دیگر بصورت پولی بوده و سعی کردیم کاملا رایگان و مجانی.بهترین انديکاتورهای متاتریدر | معرفی به همراه بررسی هر یک . این مقاله به بررسی بهترین انديکاتورهای نرم افزار معاملاتی متاتریدر 5 می پردازد، که معامله گران باید حتما استفاده از این انديکاتورها را در نظر داشته .آموزش اندیکاتور متاتریدر و نحوه استفاده از آن هاپلتفرم های معاملاتی با چند دسته
تجزیه و نظارت بنیادی بازار فارکس چه می‌باشدمعامله‌گرانی که ترجیح میدهند با معاملات بلند دوران کار نمایند , این جور تجزیه و نظارت را ترجیح می دهند . در‌این دسته تجزیه وتحلیل پیش بینی‌ها با در حیث دریافت کردن احوال اقتصادی و ی انجام میشوند . معامله‌گران با اعتنا خبر ها اقتصادی را بررسی مینمایند و به اتفاقاتی که ممکن است تاثیرات قابل توجهی روی اقتصاد جهانی بگذارد , دقت متعددی می نمایند . این اتفاقات ممکن است تغییر
اندیکاتور خرید و فروش (سیگنال ورود و خروج)
خیلی از افراد خیلی مبتدی درخواست دادند که چگونه به بورس وارد شویم و بدون اینکه از سیستم ها استفاده کنیم فقط با اجرای یک اندیکاتور سیگنال های خرید و فروش را مشاهده کنیم و بر آن اساس خرید کنیم برای این افراد  که هنوز به بورس وارد نشدند اما دوست دارند بعنوان یک شغل کمکی وارد بورس شوند توصیه می کنیم بعد از تست انديکاتورها و مشاهده سیگنال های قبلی آنها را در بورس مجازی تمرین کنند سپس بعد از چندهفته ای تجر
اسیلاتور (Chande Forecast (CFO یک اندیکاتور از نوع اسیلاتور یا نوسانگر است که می‌تواند به شما در پیش‌بینی قیمت آینده‌ی یک نماد معاملاتی کمک کند (اندیکاتور Chande Forecast در AvaTrade).
 
برای افتتاح حساب در بروکر اواترید avatrade اینجا را کلیک کنید.
آیا تا به حال شده است بخواهید بدانید که نماد موردعلاقه‌ی شما در آینده ارزش خود را از دست خواهد داد یا ارزش بیشتری کسب خواهد کرد؟ اسیلاتور CFO در این مورد می‌تواند کمک‌تان کند.
این اندیکاتور می‌تواند برای معاملات کو
معرفی اندیکاتور KDJ هات فارکس: اندیکاتور KDJ ابزاری است که تنها به این دلیل طراحی و خلق شده است که اقدامات معاملاتی را تا حد ممکن موثرتر کند و مطمئنا شایستگی جلب توجه شما را دارد.
 
برای افتتاح حساب در بروکر هات فارکس  hotforexاینجا را کلیک کنید.
اندیکاتور KDJ هم در مشخص نمودن ترند و هم نقاط مناسب ورود به معامله‌، عملکردی عالی دارد. برای افرادی که با ابزار تحلیل تکنیکال مقدماتی آشنایی دارند، KDJ ممکن است مشابه به اندیکاتور تمساح (Alligator) و اسیلاتور تصا
چگونگی تحلیل شاخص کل و شاخص کل هم وزن در بازار سرمایه
1- شاخص کل معیار مناسبی برای ارزیابی شرکت‌های بورسی و نشان دهنده برآیند عمومی تغییرات بازار سهام نیست2- تأثیرگذاری شرکت ‌ها با سرمایه بزرگتر بر روند شاخص کل بیشتر است3- در برخی مواقع شاهد آن هستیم که اکثر بازار سهام در وضعیت کاهشی قرار دارند اما با افزایش قیمت سهام چند شرکت بزرگ شاخص کل مثبت میشود4- در شاخص هم‌ وزن شرکت‌های پذیرفته شده در بورس با وزنی برابر در محاسبه شاخص کل سهیم هستند5- د
استراتژی معاملاتی تیغه چرخان: استراتژی تیغ چرخان (تیغه رونده) بر اساس استراتژی رفتار قیمت (Price Action) توسعه یافته است و نقاط ورود را بر اساس این استراتژی تشخیص می دهد.
 
برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کنید.
بهتر است که همراه با این استراتژی، از ابزار ها و استراتژی های معاملاتی دیگری مانند الگوهای کندل استیک-شمع (Candlesticks)، نقاط پیوت (Pivot Points) و سطوح مقاومت و حمایت (Support & Resistance Levels) نیز در جهت تایید پیش بینی انجام شده به
اسیلاتور نهایی (Ultimate Oscillator – UO) یک اندیکاتور اندازه حرکت (Momentum) است که رفتار قیمتی کوتاه مدت، متوسط و بلندمدت را در یک ابزار تحلیل ترکیب می‌کند (اسیلاتور نهایی Ultimate الیمپ ترید).
 
برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کنید.
دو نوع اسیلاتور دیگر با نام‌های Awesome Oscillator و Pretty Good Oscillator وجود دارد؛ این دو مورد چه تفاوتی با اسیلاتور نهایی دارند و بهتر است از کدام استفاده کنیم؟ در ادامه جواب این سوال را خواهیم داد.
این اسیلاتور
معرفی اسیلاتور Awesome در IQ Option: اسیلاتور Awesome یا به طور مختصر AO یک نوع از اندیکاتور هیستوگرامی است که برای اندازه‌ی اندازه‌ی حرکت بازار (Momentum) طراحی شده است.
 
برای افتتاح حساب در بروکر ای کیو اپشن  iq optionاینجا را کلیک کنید.
این اسیلاتور ابتدا توسط معامله‌گر مشهور آقای بیل ویلیامز (Bill Williams) معرفی شد. از این اسلاتور برای مشخص نمودن اندازه حرکت نماد معاملاتی موردنظر در رویدادهای اخیر بازار و در بازه زمانی بزرگتر، استفاده می‌شود.
این اندیکاتور
باندهای بولینگر (Bollinger Bands – BB) یکی از محبوب‌ترین انديکاتورهای تحلیل تکنیکال در دنیا به شمار می‌آید. از آنجایی که این یک اندیکاتور مبتنی بر نوسان است، محدوده‌ی حرکتیِ در تغییرات قیمت را بازتاب می‌دهد (اندیکاتور پهنای باندهای بولینگر IQ Option).
 
برای افتتاح حساب در بروکر ای کیو اپشن  iq optionاینجا را کلیک کنید.
هر چقدر فاصله بین خط‌ها بیشتر باشد، نوسان بیشتر است. اندیکاتور باندهای بولینگر می‌تواند به عنوان یک ابزار پشتیبان که کمک می‌کند تا
استراتژی تصادفی دوگانه اکسپرت آپشن: زمانی که از اندیکاتور تصادفی (Stochastic) بصورت مستقل استفاده می‌کنیم، این اندیکاتور صرفا یک ابزار مکمل محسوب می‌شود که برای تایید سیگنال‌های دریافتی از دیگر انديکاتورها به کار گرفته می‌شود.
با این حال، زمانی که دو اندیکاتور تصادفی با تنظیمات متفاوت در کنار هم قرار می‌گیرند، به یک ابزار تحلیلی قدرتمند تبدیل می‌شوند. ابزار تصادفی دوگانه (Dual Stochastic)، یک استراتژی بر اساس استفاده از دو اسیلاتور تصادفی با تن
معامله با اندیکاتور Vortex پاکت آپشن: اندیکاتور Vortex یا گرداب یک اسیلاتور (Oscillator) یا نوسانگر محسوب می‌شود که برای مشخص نمودن ابتدایِ یک ترند جدید و تایید یک ترندِ موجود و همینطور جهت و قدرت ترند، استفاده می‌شود.
 
برای افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن PocketOption اینجا را کلیک کنید.
این اندیکاتور از دو خط تشکیل می‌شود که حرکات مثبت و منفی ترند را ثبت می‌کنند: خط ترند صعودی (VI+) و خط ترند نزولی (VI-).
اساس الگوی Vortex در نقاط حداکثر و حداقل میله‌ها یا کندل
باندهای کانال محدوده متوسط استولر (Stoller Average Range Channel Bands) که با نام مختصر باندهای STARC شناخته می‌شود، یک اندیکاتور تحلیل تکنیکال منحصربفرد است (استراتژی باندهای STARC اکسپرت آپشن).
 
برای افتتاح حساب در بروکر اکسپرت اپشن  expert optionاینجا را کلیک کنید.
این اندیکاتور ترکیبی از دو ابزار تحلیلی متفاوت است که احتمالا با آنها آشنایی دارید و از آنها استفاده کرده‌اید: میانگین متحرک ساده و میانگین محدوده واقعی.
مانند اکثر انديکاتورها، STARC می‌تواند به ش
دانلود فایل سایت بروکر پاکت آپشن PocketOption
صفحه آموزش ثبت نام و تایید حساب بروکر پاکت آپشن PocketOption
 
برای افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن PocketOption اینجا را کلیک کنید.
1. برای ورود به سایت پاکت آپشن این بروکر از لینک زیر می توانید استفاده نمایید و سپس روی Login کلیک نمایید:
https://pocketoption.com/?utm_source=affiliate&a=VrQlSIZqLZfZcc&ac=revplan&code=MIN10
2. ایمیل و رمز ورود را که با آن حساب خود را با آن افتتاح نموده بودید را وارد کرده و روی Login کلیک کنید (سایت پاکت آپشن).
 
برای ا
اندیکاتور خط روانشناسانه Binarycom: خط روانشناسانه (Psychological Line) یا بطور مختصر PSY یک اندیکاتور از نوع اسیلاتور یا نوسانگر محسوب می‌شود که تعداد دوره‌های صعودی را با کل دوره‌ها مقایسه می‌کند.
 
 برای افتتاح حساب در بروکر باینری آپشن  Binary.Com اینجا را کلیک کنید.
به عبارتی دیگر، این اندیکاتور نشان می‌دهد که چند درصد از میله‌ها در یک بازه‌ مشخص از میله‌ی قبلی خود بالاتر قرار گرفته‌اند. این اندیکاتور می‌تواند در هر چارچوب زمانی استفاده شود (روزا
استفاده از اندیکاتور Alligator (الیگیتور و تمساح) بر اساس این است که هر بازار مالی در 15 تا 30 درصد از مواقع در حال ترند است (اندیکاتور تمساح Alligator در الیمپ ترید).
در 70 تا 85 درصد مواقع نیز شاهد حرکت افقی و ثابت هستیم. اندیکاتور الیگیتور در مشخص نمودن دوره‌هایی از بازار که دارای نوسان بالایی است مناسب می‌باشد؛ بدین ترتیب، این به شما کمک می‌کند نقاط ورود و خروج به معامله‌ی مناسب را شناسایی نمایید.
برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا
تحلیل تکنیکال بیت کوین - ۱۴ دی
امروز قیمت بیت‌کوین با 7334 دلار آغاز شد که نسبت به دیروز با 389 دلار افزایش قیمت همراه بوده و طی نوسانات در پایین‌ترین قیمت 7277 و بالاترین قیمت 7359 دلار معامله شده‌ است. در 24 ساعت گذشته حجم مبادلات 23.7 میلیارد دلار معادل 3,239 بیت‌کوین بوده‌ است که نسبت به دیروز 1.9 میلیارد دلار کاهش داشته‌ است.
در ادامه تحلیل دیروز، قیمت همچنان درون حدود مقاومت و حمایت که تعیین کرده بودیم قرار دارد و در ساعات اولیه بامداد، قیمت با دو
بهترین روش تحلیل بازار الیمپ ترید: بسیاری از معامله‌گران نمی‌دانند که چطور کار خود را شروع کنند، چه استراتژی را انتخاب کنند و به چه چیزهای در هنگام شروع یادگیری درباره بازار معاملات، توجه کنند.
 
برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کنید.
یکی از اولین چیزهایی که معامله‌گران باید فرا بگیرند این است که دو نوع تحلیل وجود دارد: تحلیل فاندامنتال و تحلیل تکنیکال.
هر کدام دارای مزایای خود بوده و ترکیب کردن آنها با هم یا است
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
آموزش بورس با فیلم آموزش بورس
 
 
 
 برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که
اندیکاتور دامنه درصد ویلیامز (Williams’ %R) که با نام "شاخص اشباع از خرید/فروش ویلیامز" نیز شناخته می‌شود، یک ابزار تحلیل تکنیکال موثر و ساده است که سطوح اشباع از خرید (Overbought) و اشباع از فروش (Oversold) را مشخص می‌کند (اندیکاتور دامنه درصد ویلیامز OlympTrade).
 
برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کنید.
این اندیکاتور در بازه‌های زمانی ساعتی، روزانه، هفتگی و ماهانه کارایی بهتری دارد. از آنجایی که دامنه درصد ویلیامز یک اسیلاتور محسو
قیمت بیت کوین
بانک آلمانی بایرن ‌ال‌بی» (BayernLB) ضمن ارائه گزارشی در خصوص مقایسه طلا و بیت کوین، پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت کوین در سال 2020 جهشی بزرگ را تجربه خواهد کرد.
به  نقل از کوین تلگراف»، این بانک که مقر اصلی آن در شهر مونیخ قرار دارد در آخرین پژوهش خود اعلام کرده است که هاوینگ هنوز در قیمت بیت کوین مشهود نیست. در حال حاضر قیمت هر واحد بیت کوین حدود 8,100 دلار است.
بنا بر پیش‌بینی بانک بایرن ‌ال‌بی، طلا تا به اینجا و طی مدت بسیار طول
 
تحلیل تکنیکال
تحلیل تکنیکال در بازارهای مالی روشی برای پیش بینی رفتار احتمالی نمودار از طریق داده های گذشته همچون قیمت و تغییرات آن، حجم معاملات و … است. این روش در تمام بازار هایی که بر اساس عرضه و تقاضا فعالیت می کنند کاربرد دارد، بازار هایی همچون ارزهای خارجی، بورس اوراق بهادار و بازار طلا، فات گران بها و مسکن را با استفاده از این روش می توان تحلیل کرد. تحلیلگران تکنیکال بر خلاف تحلیلگران بنیادی ارزش ذاتی اوراق بهادار را اندازه‌گی
بیل ویلیامز (Bill Williams) ، متولد ۱۹۳۲میلادی، یک معامله گر امریکایی بود که کتاب هایی با موضوع تحلیل تکنیکال بازار سهام و معاملات بورس نوشته است. تحقیقات این معامله گر در مورد بازار سهام، انديکاتورها و شاخص های جدیدی جهت تحلیل رفتار بازارهای مالی جهان به وجود آورد.
بیل ویلیامز بر مبنای استفاده از راهی منطقی برای تحلیل بازار و برهان غیرمنطقی آشفتگی، روش معامله ی مختص خود را توسعه داد تا بتواند درک صحیحی از روانشناسی معامله گر بازار داشته باشد
برای ورود به هر حوزه ای نیاز به یک سری آموزش های اصولی و درست داریم تا بتوانیم قدم به قدم در مسیر درست قدم برداشته و به موفقیت مطلوب نظرمان برسیم. اما برای موفقیت مالی و کسب درآمد از بورس باید چه کرد؟ پاسخ این سوال در آموزش بورس به شیوه صحیح و اصولی است تا بتوانید بورس را از پایه تا تخصصی به صورت گام به گام فراگرفته و به کسب سود بپردازید
 
ما در کارگزاری آگاه معتقدیم مسیر موفقیت در بورس از آموزش بورس میگذرد که بهترین مدل آموزش بنا بر نظر مشتریا
معامله با اندیکاتور Momentum اکسپرت آپشن: اندازه حرکت (Momentum) یک ابزار تحلیل تکنیکال است که تنها برای تشخیص قدرت ترند که در واقع سرعت تغییرات قیمت است، طراحی شده است.
اندازه حرکت به عنوان یک چارت یک خطی که به راحتی قابل دنبال کردن است، نمایش داده می‌شود. این اندیکاتور می‌تواند بر روی هر نماد معاملاتی و در هر بازه زمانی استفاده شود و هم برای معامله‌گران حرفه‌ای و هم تازه‌کار مفید است.
 
برای افتتاح حساب در بروکر اکسپرت اپشن  expert optionاینجا را کل
تقاطع خط صفر
برای افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن PocketOption اینجا را کلیک کنید.
 
این ساده‌ و مستقیم‌ترین سیگنالی است که یک معامله‌گر می‌تواند در زمان استفاده از اسیلاتور Awesome بدست آورد (سه تکنیک استفاده اسیلاتور Awesome پاکت آپشن).
زمانی که خط اندیکاتور Awesome به بالای خط صفر عبور می‌کند، اندازه حرکت کوتاه ‌مدت از اندازه حرکت بلند ‌مدت سریعتر افزایش پیدا می‌کند. در این مورد، یک تقاطع با خط صفر ممکن است به عنوان یک فرصت برای خرید در معاملات به شم
الگوی پرچم صعودی در اکسپرت آپشن: سیگنال‌های ادامه‌دهنده‌ی یک ترند قدرتمند را در نیمه‌ی راه شناسایی می‌کنند و بسیار مفید و جذاب هستند.
 
برای افتتاح حساب در بروکر اکسپرت اپشن  expert optionاینجا را کلیک کنید.
البته، بهترین زمان برای دیدن یک سیگنال ادامه‌دهنده مانند الگوی پرچم صعودی (Bullish Flag Pattern) پس از ورود به یک معامله است اما حتی در این زمان نیز این سیگنال‌های نقاط ورود به معامله‌ی بشدت سودآوری را افراهم می‌کنند.
این الگوی ادامه‌دهنده دا
معامله با واگرایی در پاکت آپشن: معامله بر اساس ترند زمانی خوب است که یک ترند قدرتمند وجود داشته باشد. اما زمانی که ترند قدرتمندی وجود ندارد چه کاری انجام می‌دهید؟ اصلا چطور می‌دانید که ترند قدرتمند است یا خیر؟ واگرایی‌ها می‌توانند به شما کمک کنند.
 
برای افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن PocketOption اینجا را کلیک کنید.
واگرایی چیست؟
انديکاتورها از نوع اسیلاتور جزو محبوب‌ترین ابزار تحلیل تکنیکال هستند. مهم نیست که شما از کدام استفاده می‌کنید، 
اندیکاتور کانال‌های کلتنر هات فارکس: اندیکاتور کانال‌های کِلتنر (Keltner Channels – KC) یکی از جدیدترین انديکاتورهای ترند است که ممکن است باعث شود به یاد باندهای بولینگر بیفتید.
این درست است زیرا مفهوم آنها مشابه است اما خصوصیات دیگری نیز دارد که ممکن است بخواهید نگاهی به آن بیندازید (اندیکاتور کانال‌های کلتنر هات فارکس).
 
برای افتتاح حساب در بروکر هات فارکس  hotforexاینجا را کلیک کنید.
اندیکاتور کانال‌های کلتنر چیست؟
کانال‌های کلتنر یک اندیکات
توصیه‌ معامله‌گر مشهور الیمپ ترید: این مقاله لیستی از ترفندهایی را شامل می‌شود که توسط Kyle Eschenroeder که یک معامله‌گر حرفه‌ای سابق گردآوری شده است. او شاهد بدست آوردن و از دست دادن 2 میلیون دلار توسط دوست خود در معاملات بوده است.
 
برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کنید.
این موارد چرا برایتان مفید است؟ خب، دو دلیل دارد: 1) در برهه‌ای از زمان Kyle با موفقیت معامله می‌کرده است. 2) او سعی ندارد که چیزی به شما بفروشد، نه اندیک
دلایل عدم موفقیت معاملات اکسپرت آپشن: هم معامله‌گران باتجربه و هم معامله‌گران تازه‌کار در معرض نتایج معاملاتی ضعیف و متضرر هسند. با اینکه آزاردهنده‌ است که با شکست روبه‌رو شوید، خبر خوب این است که همیشه شانسی برای یک بازگشت قدرتمند وجود دارد.
 
برای افتتاح حساب در بروکر اکسپرت اپشن  expert optionاینجا را کلیک کنید.
کلید معاملات موفقیت‌آمیز این است که نقاط ضعف و دلایلی که باعث می‌شود شکست بخورید را تشخیص داده و راه‌حلی برای مقابله با مشکل پ
اهمیت حجم معاملاتی در پاکت آپشن: در معاملات، حجم یک اندازه از مقداری است که یک نماد معاملاتی در یک زمان خاص معامله می‌شود. این یک معیار بسیار مهم است که اغلب توسط معامله‌گران تازه‌کار نادیده گرفته می‌شود.
 
برای افتتاح حساب در بروکر پاکت آپشن PocketOption اینجا را کلیک کنید.
چرا حجم اهمیت بالایی دارد؟
همانطور که می‌دانید تمام نمادهای معاملاتی بر اساس اصل عرضه و تقاضا رفتار می‌کنند. هر چقدر عرضه بیشتر باشد (معیارهای دیگر یکسان بماند)، قیمت پای
آموزش جامع بورس با پکیج ارزشمند بورس بوککتابخانه ای برای اموزش کامل بورس تشکیل شده از صدها جلد کتاب و جزوه مقدماتی تا پیشرفته که در طی 15سال تدریس در کلاس های آموزشی به نوعی ارایه داده ایم بعبارتی کتابی در خصوص بورس در اینترنت وجود ندارد که جزو این مجموعه نباشد.
و مجموعه ای بسیار بسیار ضروری و کاربردی برای افراد مبتدی و همچنین افراد حرفه ای بورس می باشد.بسیاری از متخصصان فن چه اطبا و چه قضات روزانه برای یادآوری موضوغی به برخی از کتب مرجع مراج
حساب دمو باینری IQ Option: یکی از موثرترین راه‌های شروع حرفه‌ی معاملات باینری آپشن خودتان، تمرین کردن یا به عبارتی استفاده از حساب دموی باینری آپشن است.
 
برای افتتاح حساب در بروکر ای کیو اپشن  iq optionاینجا را کلیک کنید.
این به شما کمک خواهد کرد تا بهترین استراتژی برای معاملات خود را پیدا کنید، قوانین مقدماتی معاملات را درک کنید و حتی راه‌های جدیدی برای معامله کشف کنید. این یک تجربه‌ی بشدت ارزشمند است.
حساب‌های دمو باینری آپشن – مقدمات
به زبا
ابر ایچیموکو (Ichimoku Cloud) که با نام Ichimoku Kinko Hyo نیز شناخته می‌شود یک ابزار تحلیل تکنیکال می‌باشد که به دسته‌بندی انديکاتورهای مبتنی بر ترند تعلق دارد (اندیکاتور ایچیموکو Ichimoku هات فارکس).
 
برای افتتاح حساب در بروکر هات فارکس  hotforexاینجا را کلیک کنید.
به عبارتی دیگر، هدف اصلی آن شناسایی جهت ترند و نقاط بازگشتی ترند در بازار است. اما این تنها هدفش نیست. از آنجایی که این اندیکاتوری نسبتا همه کاره و منعطف است، می‌توان از آن به عنوان یک اسیلاتور ی
نرم‌افزار ربات معاملاتی ابزاری است که پس از ثبت‌نام و شروع کار با بروکر، به داخل کامپیوتر یا دستگاه دیگری، دانلود می‌کنید (نحوه کارکرد ربات‌های اکسپرت آپشن).
 
برای افتتاح حساب در بروکر اکسپرت اپشن  expert optionاینجا را کلیک کنید.
همیشه نیاز به دانلود نیست و برخی مواقع می‌توانید از این ابزار بصورت آنلاین از طریق یک وبسایت استفاده کنید. سرمایه‌گذاری از این طریق با نام معامله‌ی خودکار یا اتوماتیک شناخته می‌شود و توسط افرادی استفاده می‌شو
انديکاتورهای دنبال‌کننده‌ی ترند متعدد هستند و همه‌ی آنها تقریبا یک کار را انجام می‌دهند: به شما کمک می‌کنند تا ترند را شناسایی کرده و جهت آن را در آینده پیش‌بینی کنید (اندیکاتور QStick در IQ Option).
 
برای افتتاح حساب در بروکر ای کیو اپشن  iq optionاینجا را کلیک کنید.
با این حال، همه‌ی آنها این کار را کمی متفاوت انجام می‌دهند. اگر به دنبال یک اندیکاتور یک خطی که به راحتی می‌توان آن را دنبال کرد و استفاده از آن سرگرم‌کننده و جذاب است هستید، می‌توا
معامله با اندیکاتور MACD الیمپ ترید: همانطور که احتمالا از قبل می‌دانید، چیزی به عنوان بهترین اندیکاتور تحلیل تکنیکال وجود ندارد. هر اندیکاتوری زمان و موقعیت مناسب خود را دارد.
 
برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کنید.
با این حال، اگر از معامله‌گران بخواهند که یک اندیکاتور موردعلاقه را انتخاب کنند، جواب اکثر آنها MACD خواهد بود (معامله با اندیکاتور MACD الیمپ ترید).
اندیکاتور MACD (میانگین متحرک واگرا همگرا – Moving Average Conve
حساب و کیف پول الکترونیکی
برای افتتاح حساب در بروکر روبو فارکس  roboforex اینجا را کلیک کنید.
پرفکت‌مانی برای مشتریان خود دو نوع حساب را فراهم می‌کند (نقاط ضعف و قوت پرفکت مانی در روبو فارکس):
شخصی
تجاری
حساب شامل سه ارز مختلف می‌شود:
برای افتتاح حساب در بروکر روبو فارکس  roboforex اینجا را کلیک کنید.
دلار آمریکا (USD)
یوروی اروپا (EUR)
طلا
حساب‌های پرفکت‌مانی سه حالت دارند:
برای افتتاح حساب در بروکر روبو فارکس  roboforex اینجا را کلیک کنید.
عادی
پرمیوم
حس
اندیکاتور تعادل قدرت Hot Forex: تعادل قدرت (Balance of Power – BOP) یک اندیکاتور تحلیل تکنیکی است که در هر لحظه قدرت خریداران و فروشندگان در بازار را اندازه‌گیری می‌کند.
 
برای افتتاح حساب در بروکر هات فارکس  hotforexاینجا را کلیک کنید.
این می‌تواند به شما کمک کند تا احساسات بازار غالب را مشخص نمایید. زمانی که از این اندیکاتور استفاده کنید، قادر خواهید بود:
1 – ترند غالب را بهتر شناسایی نمایید
2 – نقاط ورود و خروج به معامله را مشخص کنید
3 – وضعیت‌های اش
الیمپ ترید (Olymp Trade) یک پلتفرم معاملاتی آنلاین است که معامله با جفت‌ ارزها، ارزهای رمزنگاری شده، سهام، شاخص‌ و کالاها را ارائه می‌دهد. این وب‌سایت توسط شرکت Inlustris Ltd اداره می‌شود (آیا بروکر الیمپ ترید قانونی است).
برای
افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کنید.
پلتفرم الیمپ‌ترید توسط کمیسیون بین‌المللی مالی (FinaCom) مجوز دریافت کرده است و در واقع این رگولاتور به الیمپ ترید عضویت داده است.
اگر یک شکایتی بین یک معامله‌گر و ب
سیستم Elder Impulse (بصورت مختصر EIS) یک ابزار تحلیل تکنیکال می‌باشد که دو اندیکاتور متفاوت را با هم ترکیب می‌کند و آنها را به یک سیستم معاملاتی قدرتمند تبدیل می‌کند (سیستم Elder Impulse در الیمپ ترید).
 
برای افتتاح حساب در بروکر الیمپ ترید   olymp tradeاینجا را کلیک کنید.
از آن می‌توان به منظور پیدا کردن نقاط ورود و خروج مناسب به معامله استفاده کرد و همینطور با آن تغییر جهت ترندها را پیش‌بینی کرد. با اینکه این سیستم به تنهایی قدرتمند محسوب می‌شود اما باز
حرکت ثابت و افقی بازار در AvaTrade: در هر لحظه بازار می‌توانید در سه جهت حرکت کند؛ بالا، پایین و در جهت افقی. همانطور که احتمالا می‌دانید، بازارِ ثابت و افقی از نظر بسیاری از افراد زمان مناسبی برای معامله نمی‌باشد.
 
برای افتتاح حساب در بروکر اواترید avatrade اینجا را کلیک کنید.
در واقع زمانی که بازار ثابت است، پیش‌بینی‌های قابل توجه و منطقی در آن سخت است. نوسان کم به این معناست که احتمال سود کمتر از زمانی است که حرکات قابل‌توجهی در بازار رخ می‌د
اموزش کامل فیلترنویسی به ضمیمه صدها فیلتر
 
 

فیلترنویسی  آموزش فیلترنویسی در بورس و فیلترهای کاربردی در بورس و فیلترهای مهم و کاربردی دیده‌بان بازار بورس و پرکاربردترین فیلتر بورس
فیلتر نویسی  راهی برای شناخت کامل سهام های بورس
انتخاب سهام مناسب برای خرید جهت نوسان گیری  و یا انتخاب سهام برتر جهت خرید انهم از بین ۴۵۰نماد و یا در صورت داشتن نمادهای زیادی در سبد زمان فروش انها،در بورس همیشه یکی از دغدغه های سرمایه گذاران در بورس اوراق به
افتتاح حساب واقعی
افتتاح حساب مجازی

دانلود فایل راهنمایی ثبت نام و تایید حساب بروکر پاکت آپشن PocketOption
صفحه آموزش ثبت نام و تایید حساب بروکر پاکت آپشن PocketOption
دانلود فایل سایت و انجام معاملات بروکر پاکت آپشن PocketOption
صفحه آموزش سایت وانجام معاملات بروکر پاکت آپشن PocketOption
بروکر پاکت آپشن PocketOption در سال 2017 تاسیس شده و تحت عنوان شرکت Gembell Limited با شماره ثبت 86967 در کشور Republic of the Marshall Islands ( کشور جمهوری مارشال آیلند) ثبت شده (بروکر پاکت آپشن PocketOption).
دو راه برای معامله و خرید و فروش ارز دیجیتال وجود دارد، با استفاده از یک صرافی و یا استفاده از یک بروکر. این دو با هم تفاوت‌هایی دارند که برای عموم مردم واضح نیستند. در ادامه ابتدا به تعریف این دو مفهوم می‌پردازیم و سپس مواردی را که معامله‌گران باید در هنگام خرید ارز دیجیتال در یک صرافی و یا در یک پلتفرم معاملاتی آنلاین یک بروکر مد نظر قرار دهند را بررسی خواهیم کرد.
یکی از کاربران بخش استک وب‌سایت ارزدیجیتال در پاسخ به سوالی درباره تفاوت ب
عکس آقای خامنه ای

تبلیغات

آخرین مطالب